Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Peter Šramko SDĽ, OKS, KDH, , DS Bratislava - Lamač
Jaroslava Janotková SDĽ Plavecké Podhradie
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Ľubomír Petrák SDĽ Hurbanova Ves
Jozef Čič SDĽ Čataj
Jozef Pustaj SDĽ Most pri Bratislave
Štefan Hajduch SDĽ, SDA, SMER Rovinka
Juraj Brányik SDĽ Hubice
Ján Ozogány SDĽ Hviezdoslavov
Ján Csiba SDĽ Kráľovičove Kračany
Štefan Lengyel SDĽ, SDA Trnávka
František Kovács SDĽ Trhová Hradská
Ľudmila Láníková SDĽ, SDA Macov
Jozef Koczó SDĽ Vieska
Dušan Bucko SDĽ, HZDS Gáň
Roman Súkeník SDĽ Zemianske Sady
Jaroslav Banák SDĽ, ANO Kľačany
Stanislav Michal SDĽ, ANO Merašice
Ivan Borovský SZS, SDĽ, DS Vrbové
Ján Hladký SDĽ Šaštín Stráže
Šebestian Lančarič SDĽ, HZDS Bučany
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Rudolf Ružička SDĽ Dobrá Voda
Jaroslav Hulík SDĽ Dolná Krupá
Ľubomír Matlák SDĽ, SNS, HZDS Špačince
Dušan Buchel SDĽ Ľutov
Anton Hrebíček SDĽ, HZDS Omastiná
Jozef Hruška SDĽ Podlužany
Ján Tomášik SDĽ, HZDS Prusy
Jozef Hruška SDĽ, SDKÚ, ANO Timoradza
Zuzana Máčeková SDĽ, SMER, SNS, HZDS Uhrovec
Dušan Duranzia SDĽ Uhrovské Podhradie
Milan Došek SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Krásna Ves
Stanislav Otto SDĽ, HZDS Veľké Držkovce
Štefan Dudáš SDĽ Chudá Lehota
Vladimír Beňačka SDĽ Pochabany
Jozef Asverus SDĽ, HZDS Borčany
Marián Patka SDĽ, HZDS Borčice
Ľudmila Gergeľová SDĽ, SMER, HZDS, ANO Bukovec
Zuzana Boskovičová SDĽ, HZDS Poriadie
Ján Kozár SDĽ Hrachovište
Miroslav Borcovan SDĽ, HZDS Kálnica
Anna Orsavová SDĽ Kočovce
Dušan Hanic SDĽ, HZDS Podolie
Jaroslav Bača SDĽ, HZDS Višňové
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Iveta Randziaková SDĽ, SMER, SNS, HZD Klátova Nová Ves
Jozef Štens SDĽ Plevník
Jozefa Bajzíková SDĽ Stupné
Ján Šnirc SDĽ, SNS, KDH, HZDS Bystričany
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Marián Krajčo SDĽ, HZDS Dolné Vestenice
Ján Cipov SDĽ Lehota pod Vtáčnikom
Jozef Balčirák SDĽ, SDKÚ, KDH Nitrianske Pravno
Tomáš Konuš SDĽ, KSS Ráztočno
Peter Juríček SDĽ Sebedražie
Mária Wiedermannová SDĽ, SNS, P SNS Temeš
Jaroslav Túček SDĽ, SNS, KDH, HZDS Lúky
Pribina Janda SDĽ Visolaje
Ján Ráček SOP, SDĽ, KSS Záriečie
Pavol Habdák SDĽ, HZDS Štvrtok
Alojz Štrba SDĽ Bajka
Albín Kuhajda SDĽ Brhlovce
Daniel Kalina SDĽ Devičany
Ondrej Baláž SDĽ Drženice
Anton Kelemen SDĽ Hontianska Vrbica
Beáta Staňová SDĽ Iňa
Viera Pappová SMK-MKP, SDĽ, KDH, HZDS Nový Tekov
Július Sádovský SDĽ, SNS, P SNS Plavé Vozokany
Ladislav Košický SDĽ Starý Hrádok
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ján Kvanka SDĽ Žemberovce
Vladimír Gábrš SDĽ, HZDS Bohunice
Eduard Gulka SDĽ Branč
Jozef Benďák SDĽ Podhorany
František Molnár SDĽ Poľný Kesov
Karol Laboš SDĽ Rišňovce
Ernest Hupka SDĽ Výčapy - Opatovce
Štefan Čomor SDĽ Kolta
Peter Zrubec SDĽ Michal nad Žitavou
Richard Kraus SDĽ Rastislavice
Dušan Turčan SDĽ Lipovník
František Božik SDĽ Podhradie
Jozef Kucharovič SDĽ Vozokany
Eduard Kupec SDĽ Biskupová
Emil Šupa SDĽ Kamanová
Milan Šefranik SDĽ Práznovce
Peter Korec SDĽ, SMER, HZDS Bytča
Vladimír Tomčiak SDĽ, HZDS Klubina
Daniela Plánková SDĽ, SDA, SMER, HZDS Krásno nad Kysucou
Jozef Callo SDĽ Istebné
Ľubor Had SDĽ Kraľovany
Jaroslav Benko SDĽ Oravská Poruba
Viera Červienková SDĽ, SDSS, KSS Kysucký Lieskovec
Pavel Dzuriak SDĽ, SMER, HZDS Jamník
Vasil Popovič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Liptovský Hrádok
Gejza Čáni SDĽ Liptovský Ján
Dušan Smitek SDĽ, HZDS, ANO Partizánska Ľupča
Marián Vojtík SDĽ, SMER, HZDS Podtureň
Ján Švec SDĽ Vlachy
Ján Revús SOP, SDĽ, SDSS, SDA Ďanová
Dušan Doboš SOP, SDĽ, SDSS, SDA Karlová
Ján Franek SOP, SDĽ, SDSS, SDA Rakovo
Stanislav Šalaga SOP, SDĽ, SDSS, SDA Turčiansky Peter
Milan Čano SDĽ Bodorová
Jaroslav Marek SDĽ Jazernica
Elena Schererová SDĽ Malý Čepčín
Ľubomír Lichner SDĽ, KSS, HZDS Slovenské Pravno
Ivan Dvorský SDĽ Belá
Anton Mandák SDĽ Šuja
Ján Králik ZRS, SDĽ, SDSS, KSS, NOSNP, HZD Banská Bystrica
Zoltán Hanko SDĽ Lučatín
Oľga Koscová SDĽ, HZDS, HZD, ANO Poniky
Emília Čiefová SDĽ Strelníky
Milan Pokrievka SDĽ Špania Dolina
Antonín Melichar SDĽ, SDKÚ Vlkanová
Ján Snopko SDĽ Malachov
Milan Jaďuď SDĽ, SMER, SNS, KSS Svätý Anton
Ľubica Kuková SDĽ, SMER, HZDS Baďan
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Peter Malatinec SDĽ Počúvadlo
Jaroslav Demian SDĽ, HZDS Brezno
Štefan Bella SDĽ Dolná Lehota
Igor Nemky SDĽ Hronec
Michal Povrazník SDĽ, HZDS, HZD Jasenie
Ladislav Pančík SDĽ Osrblie
Ján Šulej SDĽ, KSS Pohorelá
Mária Beťáková SDĽ Šumiac
Emil Gröne SDĽ, SDSS Valaská
Ján Ľalík SDĽ Dúbravy
Jozef Lupták SDĽ Slatinské Lazy
Pavel Výboh SDĽ, SDKÚ Vígľaš
Martin Hámorský SDĽ, SMER Lišov
Štefan Matejkin SDĽ, SMER, HZDS Litava
Oľga Švarcová SDĽ, HZDS Medovarce
Daniela Šinková SDĽ, SMER Sudince
Ján Mažgút SDĽ, ĽB Súdovce
Margita Sedliaková SDĽ Boľkovce
Ján Koza SDĽ, HZDS Divín
Gejza Zsélyi SDĽ Holiša
Ján Bernát SDĽ Lehôtka
Pavel Greksa SDĽ Mýtna
Július Slovenčák SDĽ Polichno
Ján Mag SDĽ Šurice
Ondrej Bálint SDĽ, KSS, HZDS Kokava nad Rimavicou
Igor Čepko SDĽ, SDKÚ, HZD Málinec
Zoltán Árvai SDĽ Gemerská Ves
Mária Hirková SDĽ Ratková
Ján Andrášik SDĽ, SMER Gemerské Teplice
Ľubomír Kisel SDĽ Lubeník
Soňa Sklenáriková SDĽ Muránska Lehota
Jaroslav Gočaltovský SDĽ, SMER Revúca
Martin Dobšinský SDĽ Sirk
Mária Koniarová SDĽ Drienčany
Pavel Struhár SDĽ Klenovec
Dana Antalová SDĽ Kyjatice
Marta Pálešová SDĽ Lehota nad Rimavicou
Peter Mináč SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS Tisovec
Radoslav Palášthy SDĽ, SDA, SMER, ANO Červeňany
Eva Uhrinová SDĽ, SDKÚ, ANO Horné Plachtince
Helena Salkaiová SDĽ, SDA, SMER, ANO Kiarov
Pavel Lekýr SDĽ, SMER Opava
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Stanislav Koreň SDĽ, SDA, SMER, ANO Sliač
Marta Tisovská SDĽ Malá Lehota
Ján Repiský SDĽ Ostrý Grúň
Ľubomír Kršjak SDĽ Rudno nad Hronom
Emil Barbora SDĽ Župkov
Emília Búciová SDĽ, HZDS Dolná Ždaňa
Ján Olajec SDĽ, KSS, HZDS Hliník nad Hronom
Dezider Kalaš SDĽ Hronská Dúbrava
Darina Gajdošová SDĽ, HZDS Prochot
Ľubomír Meliš SDĽ, SMER Sklené Teplice
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Eva Pobořilová SDĽ, SMER, HZDS Beloveža
Juraj Džmura SDĽ, SMER, HZDS Bogliarka
Stanislav Gajdoš SDĽ Frička
Tomáš Dvorský SDĽ, SMER, HZDS Hankovce
Ján Železný SDĽ, SMER, KSS, ANO Chmeľová
Elena Gregová SDĽ, SMER, SDKÚ Kochanovce
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
Jozef Choma SDĽ, SMER Kružlov
Jozef Fida SDĽ, SMER, HZDS Kurima
Mária Špirková SDĽ, SMER, ANO Kurov
Anna Špaková SDĽ, SMER, HZDS Lipová
Milan Hrivniak SDĽ, SNS Lukavica
Anna Pasterňáková SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Nižná Polianka
Michal Sokol SDĽ, SMER, HZDS Nižná Voľa
Rudolf Bubela SDĽ, KSS Nižný Tvarožec
Milada Guľová SDĽ, SDKÚ, HZDS, ANO Vyšná Voľa
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Peter Pichoňský SDĽ, HZDS Dedačov
Dušan Stanko SDĽ Rokytov pri Humennom
Róbert Kucharský SDĽ, SDA, ĽB, KSS Kochanovce
Miroslav Rosoľanka SDĽ Nižná Jablonka
Štefan Hrin SDĽ, HZDS Veľopolie
Emília Čopáková SDĽ Vyšná Jablonka
Ján Bajus SDĽ Závada
Jozef Smoleňák SDĽ, SMER Osturňa
Peter Pitoňák SDĽ, SMER Stráne pod Tatrami
Milan Hrivňák SDĽ, SMER Veľká Lomnica
Milan Tremba SDĽ, SMER Vojňany
František Strela SDĽ, SMER Výborná
František Slebodník SDĽ, SMER, HZDS Spišské Podhradie
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Peter Opuda SDĽ, SMER, ANO Čertižné
Andrej Krajňak SDĽ, KSS, HZDS Kalinov
Mirko Kaliňák SDĽ, SDKÚ, RDH-VÝCHOD, KSS, HZDS Medzilaborce
Vasiľ Čerevka SDĽ, ANO Palota
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Jaroslav Ivanco SDĽ, SMER, ANO Svetlice
Ivan Čičmanec SDĽ, SMER Batizovce
Milan Benč SDĽ, SDA, SNS, RDH-VÝCHOD, HZDS, HZD Prešov
Štefan Murín SDĽ, SMER, HZDS Bajerov
František Marinica SDĽ, SMER, HZDS Bertotovce
Marta Pavlinská SDĽ, SMER, HZDS Červenica
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
Ladislav Tkáčik SDĽ, SMER, HZDS Fričovce
Júlia Bortňáková SDĽ, SMER, HZDS Geraltov
František Margita SDĽ, SMER, HZDS Hermanovce
Jaroslav Hovančák SDĽ, SMER, HZDS Hrabkov
František Harčár SDĽ, SMER Janov
Ladislav Kokoška SDĽ, SMER, HZDS Kapušany
Gabriel Michalko SDĽ, SMER, HZDS Klenov
Milan Hudák SDĽ, SMER, HZDS Lada
Imrich Gajdoš SDĽ, SMER, HZDS Miklušovce
Milan Kollár SDĽ, SMER, HZDS Ruská Nová Ves
František Gašpar SDĽ, SMER, HZDS Seniakovce
Agnesa Uličná SDĽ, SMER, HZDS Svinia
Ján Juščák SDĽ, SMER, HZDS Štefanovce
Andrej Lazor SDĽ, SMER, HZDS Žehňa
Bystrík Hudák SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Dubovica
Marta Porembová SZS, SDĽ Rožkovany
Peter Molčan SDĽ, SNS, P SNS, HZDS Sabinov
Anton Durkáč SDĽ Šarišské Sokolovce
Juraj Kerlik SDĽ, KSS, HZDS Čukalovce
Vasiľ Kerekanič SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Kalná Roztoka
Dušan Hirča SDĽ, KSS Klenová
Ladislav Mikuláško SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Osadné
Michal Šesták SDĽ, ĽB, KSS, HZDS Pichne
Eva Turbáková SDĽ Ruská Volová
Michal Bandurič SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Strihovce
Ján Svitič SDĽ, RDH-VÝCHOD Šmigovec
Ján Labaš SDĽ Čirč
Valent Opina SDĽ Ďurková
Jozef Dufala SDĽ, KDH, HZDS Jakubany
Mikuláš Kaňa SDĽ, SMER, ĽB, KSS, HZDS Jarabina
Mikuláš Mýtnik SDĽ, SMER, KSS, HZDS, HZD Kamienka
Veronika Krajčovi... SDĽ, KSS Kolačkov
Zdenka Šlampiaková SDĽ Kremná
Danka Uhrinková SDĽ Obručné
Ján Troščák SDĽ, KSS, HZDS Orlov
Tatiana Budajová SDĽ, SMER Ruská Voľa nad Popradom
Štefan Ščerbák SDĽ, HZDS Starina
Štefan Sedlák SDĽ Šambron
Margita Eštvanová SDĽ Vislanka
Jaroslav Palička SDĽ, SDA, ANO Bukovce
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Michal Kmiť SDĽ Oľšavka
Štefan Varcholík SDĽ Staškovce
Imrich Hamarčák SDĽ, SDA, KDH, ANO Stropkov
Viera Barvirčáková SDĽ, SDA, KDH, ANO Vislava
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Ján Rubis SDĽ, SDA, SMER, ANO Giraltovce
Andrej Remeta SDĽ, HZDS Lužany pri Topli
Michal Bartko SDĽ, SMER, KSS, HZDS Svidník
Dušan Zelizňák SDĽ Bodružal
Helena Vasilenková SDĽ, SDKÚ Dobroslava
Ján Kopča SDĽ Jurkova Voľa
Jozef Durkot SDĽ, SMER, HZDS Kurimka
Jozef Kostelník SDĽ Miroľa
Juraj Petný SDĽ, SMER, ĽB, KSS, ANO Nižný Orlík
Valéria Žumarová SDĽ Pstriná
Michal Michalko SDĽ Vyšná Jedľová
Michal Džuka SDĽ, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS Jastrabie nad Topľou
Jozef Bočko SDĽ Kamenná Poruba
Milka Kerekešová SDĽ, SMER Michalok
Ján Šoltés SDĽ Prosačov
Michal Čandík SDĽ Vechec
Michal Kľučár SDĽ, SMER, KDH, HZDS Vlača
Jozef Goga SDĽ, SNS, KSS, HZDS Vyšný Žipov
Vincent Gajdoš SDĽ, SMER, KSS Zlatník
Dušan Dzurko SDĽ, SMER, HZDS Babie
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Ján Krivák SDĽ, HZD, ANO Hermanovce nad Topľou
Marián Burkuš SDĽ Jaklovce
Ján Majerník SDĽ, HZDS Kluknava
Rudolf Kušnír SDĽ, KSS, HZDS Kojšov
Ľudovít Kujnisch SDĽ, SDA Mníšek nad Hnilcom
Cyril Betuš SDĽ, SDSS, SDA, HZD Košice - Sídlisko Ťahanovce
Rudolf Reštei SDĽ Košice - Šaca
Igor Stieber SDĽ Bidovce
Michal Rečka SDĽ, P SNS, KDH, KSS Čaňa
Stanislava Faltinová SDĽ Gyňov
Rastislav Eštvaník SDĽ Kysak
Andrej Pavlík SDĽ Nový Salaš
Miroslav Bačenko SDĽ Seňa
Jozef Bobík SZS, SDĽ, KDH, HZD, , ANO Michalovce
Mikuláš Kočiško SDĽ Bánovce nad Ondavou
Vladimír Doci SDĽ Bracovce
Anton Brindzák SZS, SDĽ, KDH, ANO Horovce
Ján Žofčák SDĽ, SDKÚ, ANO Moravany
Vladimír Paulov SDĽ Šamudovce
Barbora Šandorová SDĽ Krišovská Liesková
František Kardoš SDĽ, SDA Rožňava
Július Farkašovský SDĽ, SMER, KSS, HZDS Betliar
Ján Vozár SDĽ, ANO Dobšiná
Ondrej Jančík SDĽ Hanková
Ján Lukáč SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Koceľovce
Martin Gallík SDĽ, SMER, SDKÚ Nižná Slaná
Ondrej Lorko SDĽ Rakovnica
Ján Timár SDĽ, SMER, KSS, HZDS Roštár
Ján Babič SDĽ Rožňavské Bystré
Ján Ambroz SDĽ Stratená
Andrej Petrúň SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Beňatina
Jana Dzurjová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Bunkovce
Juraj Viňansky SDĽ, SNS, HZDS Fekišovce
Ján Skyba SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Choňkovce
Ladislav Polák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Inovce
Milan Chomič SDĽ, KSS, HZDS Kolibabovce
Vasil Varjan SDĽ, SMER, KSS Krčava
Anna Janošová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Kristy
Ján Gajdoš SDĽ, KSS, HZDS Lekárovce
Andrej Holuvčák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Nižná Rybnica
Milan Kočan SDĽ, SMER, KSS, HZDS Orechová
František Marcin SDĽ, SMER, SNS, HZDS Ostrov
Michal Semáč SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Pinkovce
Eva Landová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Remetské Hámre
Ján Berezňanin SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruská Bystrá
Mária Brannová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruskovce
Juraj Cinkanič SDĽ, SNS, KSS, HZDS Ruský Hrabovec
Martin Dolinič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Vyšné Remety
Ján Hric SDĽ, SNS, KSS, HZDS Záhor
Miroslav Výrostek SDĽ, SDA, P SNS, KSS, HZDS Danišovce
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Jozef Bandžuch SDĽ, KSS Kaľava
Jakub Zahradník SDĽ Krompachy
Ján Šofranko SDĽ, ĽS, HZDS Markušovce
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Margaréta Kurucová SDĽ Brezina
Ladislav Slovjak SDĽ, SNS, HZDS Cejkov
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky
Ľudovít Tarr SDĽ, ANO Veľký Horeš