Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Marek Blaha SDĽ, SZ Bratislava 869 0,69 Nezvolený
Roman Futo SZ, SDĽ Bratislava - Petržalka 203 0,76 Nezvolený
Jarmila Ferančíková ĽS-HZDS, SZ, SNS, SDĽ Bratislava - Podunajské Biskupice 1582 29,03 Nezvolený
Lenka Vargová SDĽ Bratislava - Ružinov 416 2,10 Nezvolený
Jozef Moravčík SDĽ Banka 20 2,27 Nezvolený
Stanislav Javro SDĽ Borovce 1 0,19 Nezvolený
Jozef Nosko SDĽ Hradište pod Vrátnom 17 4,30 Nezvolený
Jozef Kozoň SDĽ, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bohdanovce nad Trnavou 73 11,13 Nezvolený
Patrik Zvonár SDĽ Horné Orešany 77 8,95 Nezvolený
Marián Barcaj SZ, SDĽ Trnava 735 4,56 Nezvolený
Jozef Melíšek SDĽ Dubnička 23 31,08 Nezvolený
Juraj Botka SDĽ Kšinná 16 5,11 Nezvolený
Jozef Hruška SDĽ Podlužany 77 15,52 Nezvolený
Róbert Hluch SDĽ Prusy 31 10,92 Nezvolený
Dagmar Mikudíková SDĽ Brvnište 324 47,44 Zvolený
Richard Gajdošík SDĽ Považská Bystrica 101 0,84 Nezvolený
Ľubomír Novosad SDĽ Vrchteplá 99 52,94 Zvolený
Ivan Valko SDĽ Bošany 343 23,33 Nezvolený
Jaroslav Kohút SDĽ Diviacka Nová Ves 16 1,58 Nezvolený
Jozef Božik SDĽ, S.O.S., ĽS-HZDS Partizánske 3249 42,02 Zvolený
Milan Dérer S.O.S., SDĽ, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Prievidza 3631 24,24 Nezvolený
Jolana Holíčková SDĽ Bolešov 10 1,17 Nezvolený
Marián Justh SDĽ Ladce 347 34,36 Nezvolený
Bohumil Mikláš ND, SDĽ Nová Dubnica 102 2,40 Nezvolený
Katarína Petrášová SDĽ Mudroňovo 2 2,74 Nezvolený
Marcel Tanka SDĽ Brhlovce 8 3,83 Nezvolený
Štefan Mikloško SDĽ Hokovce 19 5,51 Nezvolený
Eduard Krištof SDĽ Podlužany 117 27,86 Nezvolený
Miroslav Považan SDĽ, ĽS-HZDS, SNS Tlmače 471 25,84 Nezvolený
Mária Krupová SDĽ Báb 31 6,61 Nezvolený
Jaroslav Papp SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Čeľadice 139 26,38 Nezvolený
Jozef Gál SDĽ Ivanka pri Nitre 0 0,00 Nezvolený
Miroslav Lintner SDĽ Nová Ves nad Žitavou 206 30,98 Nezvolený
Miroslav Obert SDĽ Nemčice 73 12,92 Nezvolený
Jozef Cvikel SDĽ Olešná 19 2,10 Nezvolený
Dušan Španko SDĽ Jamník 115 45,63 Zvolený
Zdeno Lizúch SDĽ Konská 25 20,00 Nezvolený
Stanislav Uličný SDĽ Liptovský Ondrej 31 11,11 Nezvolený
Ferdinand Pethö SDĽ Malatíny 34 27,20 Nezvolený
Marián Černák SDĽ Dolný Kalník 12 20,69 Nezvolený
Andrej Králik SDĽ Horná Štubňa 40 6,53 Nezvolený
Katarína Vaňková SDĽ Krpeľany 17 2,36 Nezvolený
Daniel Diškanec SDĽ Martin 703 3,64 Nezvolený
Ivan Rakyta SDĽ Veľký Čepčín 12 8,63 Nezvolený
Ján Tulis SDĽ, ĽS-HZDS Bytča 67 1,36 Nezvolený
Milan Cesnek SDĽ Gbeľany 99 15,79 Nezvolený
Ľubomír Novák SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Maršová - Rašov 32 6,25 Nezvolený
Rastislav Vršanský SDĽ Ovčiarsko 45 15,73 Nezvolený
Elena Kobolková SDĽ Rajecké Teplice 4 0,27 Nezvolený
Pavol Tvrdý SDĽ Turie 53 5,43 Nezvolený
Ladislav Martinka SDĽ Zbyňov 12 2,59 Nezvolený
Anna Perkovičová SDĽ Žilina 94 0,35 Nezvolený
Pavol Saktor SDĽ Horná Mičiná 121 44,00 Nezvolený
Jozef Martinka SDĽ Staré Hory 12 3,87 Nezvolený
Jozef Kolega SDĽ Braväcovo 16 4,11 Nezvolený
Pavel Urbančok SDĽ Cinobaňa 14 1,30 Nezvolený
Peter Koza SDĽ Divín 207 19,79 Nezvolený
Milan Marko SDĽ, SNS, SMER Lučenec 2876 38,21 Nezvolený
Marián Habovčík SDĽ Šoltýska 42 47,19 Nezvolený
Michal Degma SDĽ Točnica 4 2,17 Nezvolený
Marian Haško SDĽ Tuhár 96 37,65 Nezvolený
Zoltán Horváth SDĽ Licince 40 10,00 Nezvolený
Jaroslav Gočaltovský SDĽ Revúca 212 4,88 Nezvolený
Erik Lenhardt SDĽ Modrý Kameň 40 5,42 Nezvolený
Pavel Poliak SDĽ, SDKÚ-DS, SMER Dudince 96 11,68 Nezvolený
Ján Paprčka SDĽ Hriňová 70 2,19 Nezvolený
Anastázia Ferienč... SDĽ Turová 83 33,07 Nezvolený
Martin Žiak SDĽ Železná Breznica 32 10,22 Nezvolený
Štefan Marko SDĽ Banská Štiavnica 25 0,58 Nezvolený
František Pribilinec SDĽ Lúčky 14 11,11 Nezvolený
Ján Peľák SDĽ Hutka 20 34,48 Nezvolený
Peter Rusiňák SDĽ Mikulášová 43 53,09 Zvolený
Vincent Pivovarník SDĽ Nižná Voľa 7 4,29 Nezvolený
Emil Diky SDĽ Šašová 10 10,42 Nezvolený
Ernest Sivák SDĽ Varadka 11 13,75 Nezvolený
Miroslav Soroka SDĽ Vyšný Tvarožec 30 36,59 Nezvolený
Mirko Hamaš SDĽ Čabalovce 43 22,63 Nezvolený
Zuzana Žurkovská SDĽ Čabiny 0 0,00 Nezvolený
Andrej Ficík SZS, SDĽ Koškovce 32 9,14 Nezvolený
Ján Meričko SZS, SDĽ Lukačovce 4 2,40 Nezvolený
Ľudmila Mrízová SZS, SDĽ Ľubiša 33 6,31 Nezvolený
Vladimír Drozd SDĽ Repejov 45 44,12 Nezvolený
Mikuláš Petriščák SDĽ Runina 0 0,00 Nezvolený
Jarmila Nemčická SZ, SDĽ Víťazovce 4 2,06 Nezvolený
František Miškovič SDĽ Výrava 20 17,39 Nezvolený
Stanislav Andráš SDĽ Rakúsy 18 1,65 Nezvolený
Josef Hlavsa SDĽ Slovenská Ves 62 7,26 Nezvolený
Ľubomír Lauf SDĽ Stará Lesná 122 26,01 Nezvolený
Ivan Čičmanec SDĽ Batizovce 343 38,11 Zvolený
Ľubomír Korenko SDĽ, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Hozelec 45 10,39 Nezvolený
Milan Majerský SDĽ, SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2174 45,24 Nezvolený
Vladislav Dratva SDĽ Liptovská Teplička 29 2,70 Nezvolený
Martin Hajko SDĽ Štôla 107 100,00 Zvolený
Branislav Babič SDĽ Veľký Slavkov 16 3,06 Nezvolený
Jozef Baláž SDĽ Bodovce 51 28,49 Nezvolený
Ľubomír Hanušin SDĽ Gregorovce 78 19,45 Nezvolený
Jana Pauková SDĽ Krížovany 10 5,41 Nezvolený
Andrej Kupec SDĽ Malý Šariš 15 2,77 Nezvolený
Miroslav Lukáč SDĽ Ostrovany 0 0,00 Nezvolený
Katarína Lokajová SDĽ Ruská Nová Ves 10 1,91 Nezvolený
Ján Dufala SDĽ Chmeľnica 10 2,12 Nezvolený
Michal Lajčák SDĽ Jarabina 149 32,82 Nezvolený
Juraj Lichvár SDĽ Kamienka 215 32,43 Nezvolený
Ladislav Mirga SDĽ Lomnička 35 4,52 Nezvolený
Adrián Gužo NK, KDH, SDĽ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kružlová 262 84,79 Zvolený
Ladislav Bojčík SDĽ, KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Ladomirová 338 100,00 Zvolený
Juraj Červák SDĽ, MOST - HÍD Medvedie 28 100,00 Zvolený
Ladislav Vaňko SDĽ, SDKÚ-DS Mestisko 148 50,86 Zvolený
Pavel Andrijko SDĽ, SNS Mičakovce 62 65,96 Zvolený
Ján Kiza SDĽ Stročín 74 26,52 Nezvolený
Michal Petranik SDĽ Vyšný Mirošov 158 46,06 Zvolený
Ján Biroš SDĽ Babie 48 32,00 Nezvolený
Štefan Straka SNS, ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SDĽ, KSS, ÚSVIT Čierne nad Topľou 263 53,67 Zvolený
Jozef Bočko SDĽ Kamenná Poruba 41 7,65 Nezvolený
Tomáš Krajňák SDĽ Nižný Hrušov 17 2,04 Nezvolený
Ján Duraník SDĽ Vechec 355 29,93 Nezvolený
Jozef Varga SDĽ Vlača 7 5,22 Nezvolený
Cyril Betuš SZ, S.O.S., SDĽ Košice 3100 4,88 Nezvolený
Peter Dzuro S.O.S., SDĽ Košice - Lorinčík 37 14,12 Nezvolený
Vladimír Janočko S.O.S., SDĽ Košice - Pereš 47 6,18 Nezvolený
Peter Konček SZ, S.O.S., SDĽ Košice - Sídlisko Ťahanovce 479 10,39 Nezvolený
Darina Čižmárová S.O.S., SDĽ Košice - Západ 1426 15,03 Nezvolený
Radoslav Gedeon SDĽ Medzev 126 10,46 Nezvolený
Agnesa Sokoliová SDĽ Rákoš 5 3,13 Nezvolený
Bohuslav Štark SDĽ Vyšný Medzev 32 9,82 Nezvolený
Štefan Homoľa SDĽ Beňatina 42 30,88 Nezvolený
Michal Posypanka SDĽ Bežovce 72 13,31 Nezvolený
Ján Štec SDĽ Blatné Remety 5 1,81 Nezvolený
Štefan Mikša SDĽ Hnojné 43 31,62 Nezvolený
Mária Timková SDĽ Horovce 31 6,31 Nezvolený
Eduard Maskaľ SDĽ Strážske 36 1,98 Nezvolený
Ján Hreňo SDĽ Šamudovce 28 9,79 Nezvolený
Martin Habura SDĽ Tušická Nová Ves 99 31,23 Nezvolený
Vlasta Danková SDĽ Úbrež 23 6,63 Nezvolený
Ivan Slivka SDĽ Hrabušice 60 5,70 Nezvolený
Peter Wolf SDĽ Krompachy 27 0,81 Nezvolený
Ján Račko SDĽ Teplička 51 8,36 Nezvolený
Marián Borovič SDĽ Bačkov 21 5,43 Nezvolený
Rudolf Balog SDĽ Hrčeľ 194 47,20 Zvolený
Ján Ančo SDĽ Kravany 88 47,83 Nezvolený
Theodor Szabo SDĽ Poľany 0 0,00 Nezvolený
Zoltán Balla SDĽ Strážne 18 4,76 Nezvolený
Ladislav Gregocki SDĽ Trebišov 22 0,26 Nezvolený
Michal Šlepkovský SDĽ Zemplínska Nová Ves 234 52,82 Zvolený