Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Slavomír Drozd SZS, SZ, SNS, SMER-SD Bratislava - Ružinov 1291 4,76 Nezvolený
František Matušík SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 536 100,00 Zvolený
Miroslav Kremeň SZ, SNS, SMER-SD Plevník 566 100,00 Zvolený
Karol Janas SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 7294 59,19 Zvolený
Anton Lagíň SZ, SMER-SD, SNS Prečín 436 58,06 Zvolený
Pavel Kubačka SZS, SZ Hradište 119 22,04 Nezvolený
Ľudmila Chovancová SZ Klátova Nová Ves 45 4,84 Nezvolený
Martin Mikloš SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD, SDKÚ-DS Krásno 217 74,57 Zvolený
Arpád Koszta SZ Handlová 239 4,31 Nezvolený
Richard Takáč SZ, SNS, SMER-SD Prievidza 3674 23,66 Nezvolený
Martin Rác Progresívne Slovensko, SZ Bolešov 432 64,86 Zvolený
Iveta Princzová SZ Beladice 56 6,97 Nezvolený
Peter Baláž SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 2613 29,19 Nezvolený
Ivan Solej Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SZ, ŠANCA, SaS Medzilaborce 258 10,22 Nezvolený
Marek Dlugoš SZ Krivany 143 28,21 Nezvolený
Martin Ladič SZ Bunkovce 1 0,45 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Pavel Zlámala SZ Leopoldov 735 Zvolený
Róbert Gergič SZ Leopoldov 581 Zvolený
Ľubomír Kubovič SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 460 Zvolený
František Martaus SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 450 Zvolený
Stanislav Kardoš SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 752 Zvolený
Ľudmila Čičková SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 690 Zvolený
Juraj Pekár SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 661 Zvolený
Igor Steiner SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 1007 Zvolený
Taťjana Žikavská SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 766 Zvolený
Peter Zvak SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 529 Zvolený
Ján Panák SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 356 Zvolený
Jarmila Tomanová SZ, SNS, SMER-SD Považská Bystrica 330 Zvolený
Arpád Koszta SZ Handlová 782 Zvolený
Ida Valachová SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 657 Zvolený
Maroš Pavlovič SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 609 Zvolený
Ľudovít Teťák SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 549 Zvolený
Peter Žembera SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 562 Zvolený
Ervín Mik SZ, SNS, SMER-SD Topoľčany 192 Zvolený
Peter Roba SZ Dubovica 476 Zvolený
Peter Červeňák SZ Dubovica 269 Zvolený
Patrik Semančík SZ Dubovica 244 Zvolený
Eugen Oltus SZ Dunajská Lužná 922 Zvolený
Daniela Ondreičková SZ Kočovce 168 Zvolený
Zuzana Loffayová SZ Kočovce 176 Zvolený
Beata Ševcechová SZ Kočovce 88 Zvolený
Ladislav Mišúr SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 444 Zvolený
Július Pohanka SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 320 Zvolený
Ľubica Kopecká SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 315 Zvolený
Ivana Špániková SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 306 Zvolený
Marián Augustín SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 299 Zvolený
Miroslav Kvaššay SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 294 Zvolený
František Zaťko SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 248 Zvolený
Sara Dagmar Gallo... SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 209 Zvolený
Milan Hudček SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 194 Zvolený
Tibor Slaninka SZ, SNS, SMER-SD Plevník 354 Zvolený
Juraj Urík SZ, SNS, SMER-SD Plevník 333 Zvolený
Milan Kušnier SZ, SNS, SMER-SD Plevník 324 Zvolený
Michal Dodek SZ, SNS, SMER-SD Plevník 310 Zvolený
Michal Ďurkech SZ, SNS, SMER-SD Plevník 295 Zvolený
Vladimír Smatana SZ, SNS, SMER-SD Plevník 291 Zvolený
Rastislav Kretík SZ, SNS, SMER-SD Plevník 277 Zvolený
Anton Buday SZ Prečín 285 Zvolený
František Blaško SZ Prečín 280 Zvolený
Ľubica Svrčková SZ Prečín 53 Zvolený
Janka Prekopová SZ Dolné Kočkovce 451 Zvolený
Jozef Michalec SZ Dolné Kočkovce 402 Zvolený
Milan Faktor SZ Dolné Kočkovce 391 Zvolený
Viliam Gerbel SZ Dolné Kočkovce 326 Zvolený
Róbert Hurár SZ Čavoj 197 Zvolený
Richard Takáč SZ, SNS, SMER-SD Prievidza 1081 Zvolený
Dušan Lantai SZ Bardoňovo 203 Zvolený
Boris Juhás SZ Bardoňovo 186 Zvolený
Juraj Trebuľa SZ Lukavica 62 Zvolený
Roman Ivan SZ Trnavá Hora 255 Zvolený
Miroslav Galan SZ Medzilaborce 70 Zvolený
Marek Dlugoš SZ Krivany 359 Zvolený
Dominik Fedor SZ Nižný Slavkov 116 Zvolený
Pavol Hurajt SZ Poloma 186 Zvolený
Marek Tuleja SZ Uzovský Šalgov 230 Zvolený
Ján Cehelský SZ Uzovský Šalgov 205 Zvolený
Rastislav Kočiš SZ Uzovský Šalgov 183 Zvolený
Elena Čajkovská SZ Uzovský Šalgov 179 Zvolený
Michal Hvizd SZ Kružlová 164 Zvolený
Eva Kuzmová SZ Pavlovce nad Uhom 246 Zvolený
Lukáš Jenčo SZ Jenkovce 79 Zvolený