Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Marek Blaha SDĽ, SZ Bratislava 869 0,69 Nezvolený
Roman Futo SZ, SDĽ Bratislava - Petržalka 203 0,76 Nezvolený
Jarmila Ferančíková ĽS-HZDS, SZ, SNS, SDĽ Bratislava - Podunajské Biskupice 1582 29,03 Nezvolený
Peter Pilinský SZ Bratislava - Rača 3008 43,63 Zvolený
Marián Šiška SZ Bratislava - Rusovce 436 30,36 Nezvolený
Eugen Oltus SZ Dunajská Lužná 341 17,76 Nezvolený
Marián Barcaj SZ, SDĽ Trnava 735 4,56 Nezvolený
Juraj Kukla SZ Brunovce 72 21,43 Nezvolený
Miloš Lacovič SZ Čachtice 160 8,93 Nezvolený
Ján Tupý SZ Kočovce 543 65,26 Zvolený
Marian Kirsch SZ, MOST - HÍD, SaS Považská Bystrica 1065 8,90 Nezvolený
Anton Lagíň SZ, SMER, SNS Prečín 361 59,47 Zvolený
Arpád Koszta SZ Handlová 195 3,51 Nezvolený
Ján Kabina SZ Lehota pod Vtáčnikom 61 3,21 Nezvolený
Ivan Vaňo SZ Prievidza 277 1,85 Nezvolený
Martin Rác SZ Bolešov 190 22,14 Zvolený
Eva Bočincová MOST - HÍD, SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Dubnica nad Váhom 2674 39,27 Nezvolený
Jiří Slavík SZ Ilava 181 8,07 Nezvolený
Edita Moravská SZ Horná Seč 255 75,67 Zvolený
Vojtech Bočák SZ, OKS Kalná nad Hronom 231 20,52 Nezvolený
Miroslav Zdychavský SZ Babindol 22 5,79 Nezvolený
Dagmar Szabóová SMER, SZ Ivanka pri Nitre 209 17,29 Nezvolený
Jozef Dvonč SZ, SNS, KDH, SMER Nitra 14080 65,04 Zvolený
Vladimír Halanda SZ Telince 48 30,19 Nezvolený
Jozef Zaťko SZ Dolný Ohaj 221 22,01 Nezvolený
Helena Bohátová SZ, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3660 28,54 Nezvolený
Marek Krobot SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Ludanice 206 28,77 Nezvolený
Peter Minárik SZ Tesáre 4 0,89 Nezvolený
Oto Hodál SZ Topoľčany 329 4,54 Nezvolený
Pavol Holeštiak SNS, ND, SZ, HZD, SMER Čadca 2254 23,78 Nezvolený
Igor Choma HZD, ĽS-HZDS, SZ, SMER Žilina 12034 44,74 Zvolený
Miroslav Gálik SZ Zvolen 344 3,34 Nezvolený
Milan Chranček SZ Brehy 11 1,69 Nezvolený
Jana Vaľová ND, SF, ÚSVIT, SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Humenné 5472 45,98 Zvolený
Jarmila Nemčická SZ, SDĽ Víťazovce 4 2,06 Nezvolený
Miroslav Lukáč SZ Brezovica 53 6,81 Nezvolený
Štefan Cisko SZ Dubovica 147 20,97 Nezvolený
Štefan Škop SZ Krivany 30 5,83 Nezvolený
Miroslava Želinská SZ Olejníkov 8 3,88 Nezvolený
Štefan Štofaník SZ Uzovský Šalgov 17 4,99 Nezvolený
Milan Čurlík SZ Bystré 62 4,43 Nezvolený
Jozef Haľko SZ Skrabské 78 18,75 Nezvolený
Peter Giboda SZ Štefanovce 29 100,00 Zvolený
Miroslav Ondič SZ Vyšný Žipov 238 42,73 Zvolený
Cyril Betuš SZ, S.O.S., SDĽ Košice 3100 4,88 Nezvolený
Peter Konček SZ, S.O.S., SDĽ Košice - Sídlisko Ťahanovce 479 10,39 Nezvolený
Ján Csala SZ Moldava nad Bodvou 82 1,89 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Jozef Bobík KDS, SZ, SNS, KDH, SDKÚ-DS Michalovce 2228 21,37 Nezvolený
Anton Kocela SZ Pavlovce nad Uhom 381 28,26 Nezvolený
Matej Havrila SZ, SNS, KDH Zbudza 131 42,12 Zvolený
Ján Grega SZ Trebišov 1511 18,03 Nezvolený