Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Iveta Plšeková SZ, MOST - HÍD, SaS, MLADÁ PETRŽALKA, KDH, SIEŤ Bratislava - Petržalka 3628 13,11 Nezvolený
Peter Pilinský SZ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Bratislava - Rača 4271 55,03 Zvolený
Ján Buocik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZ, SaS, SIEŤ Bratislava - Ružinov 6082 29,68 Nezvolený
Tatiana Rosová Strana moderného Slovenska, SZ, OKS, SIEŤ, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 3495 25,52 Nezvolený
Eugen Oltus SZ Dunajská Lužná 397 18,57 Nezvolený
Ferdinand Turinič SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 736 37,44 Nezvolený
Ján Žitňanský MOST - HÍD, SZ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Trnava 4458 24,49 Nezvolený
Zuzana Hanzlíková SZ Modrovka 17 11,26 Nezvolený
Jana Durecová SZ Nová Ves nad Váhom 71 24,40 Nezvolený
František Matušík SDKÚ-DS, SZ, SNS, SMER-SD Domaniža 511 59,49 Zvolený
Anton Lagíň SZ, SNS Prečín 357 48,57 Zvolený
Arpád Koszta SZ Handlová 276 5,87 Nezvolený
Ján Čičmanec MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Koš 47 8,19 Nezvolený
Katarína Ivaničová MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Nitrianske Pravno 33 2,46 Nezvolený
Ivan Kormaňák OKS, SZ, SaS, NOVA Poluvsie 37 9,84 Nezvolený
Miroslav Rybiansky NOVA, OKS, SaS, SZ, MOST - HÍD Sebedražie 51 6,17 Nezvolený
Martin Rác SMER-SD, SZ Bolešov 460 58,52 Zvolený
Peter Benčič SZ Komárno 780 7,56 Nezvolený
Ľudovít Nagy SZ Veľké Kosihy 105 17,65 Nezvolený
Edita Moravská SZ, SaS Horná Seč 304 94,12 Zvolený
Štefan Mišák SZ, SNS, SMER-SD Levice 2552 29,15 Zvolený
Vladimír Halanda SZ Telince 68 35,79 Nezvolený
Peter Baláž SZ, SMER-SD Topoľčany 3288 43,50 Zvolený
Martin Kučerik SZ Oščadnica 58 2,30 Nezvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SNS, SMER-SD Liptovský Mikuláš 5167 47,55 Zvolený
Ivan Fiľo SZ Zvolenská Slatina 87 6,51 Nezvolený
Jana Vaľová SDS, KSS, HZD, Robíme to pre deti - SF, Strana moderného Slovenska, NÁŠ KRAJ, SNS, SZ, SMER-SD Humenné 5459 46,35 Zvolený
Gabriel Huraj SZ Sabinov 212 6,00 Nezvolený
Štefan Hreha Strana moderného Slovenska, SZ, SMER-SD Vranov nad Topľou 1635 23,31 Nezvolený
Július Stanko SZ Čečehov 41 19,07 Nezvolený
Jozef Dzurjaško SZ Strážske 141 8,37 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Michal Vičan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1497 Zvolený
Michal Radosa SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1491 Zvolený
Tomáš Mikus SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Peter Cmorej SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1464 Zvolený
Ján Bučan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1383 Zvolený
Ľubica Škorvaneková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1363 Zvolený
Martin Jóna SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1333 Zvolený
Oliver Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1301 Zvolený
Ľuboš Kačírek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1291 Zvolený
Vladislav Chaloupka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1287 Zvolený
Juraj Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1199 Zvolený
Alica Hájková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1142 Zvolený
Michal Fiala SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1105 Zvolený
Ján Karman SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1046 Zvolený
Gabriel Gaži SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1000 Zvolený
Alexandra Petrisková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 988 Zvolený
Oľga Adamčiaková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 967 Zvolený
Ivan Uhlár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 931 Zvolený
Lucia Štrauchová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 875 Zvolený
Rastislav Žitný SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 2056 Zvolený
Miloš Máťuš SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1798 Zvolený
Miloslav Jošt SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1347 Zvolený
Róbert Pajdlhauser SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1303 Zvolený
Mário Khandl SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1115 Zvolený
Peter Pálka SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 451 Zvolený
Mária Barancová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 1051 Zvolený
Tatiana Tomášková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 934 Zvolený
Igor Adamec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 923 Zvolený
Martin Vojtašovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 898 Zvolený
Lucia Štasselová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 891 Zvolený
Anna Reinerová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 740 Zvolený
Martin Ferák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 660 Zvolený
Marián Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 655 Zvolený
Petra Palenčárová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 649 Zvolený
Vladimír Sloboda SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Martin Lazík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 521 Zvolený
Attila Horváth SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 490 Zvolený
Viera Satinská SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 823 Zvolený
Soňa Párnická SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 752 Zvolený
Ivan Bútora SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 662 Zvolený
Matej Vagač SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 644 Zvolený
Barbora Oráčová SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 632 Zvolený
Martin Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 599 Zvolený
Ondrej Dostál SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS Bratislava - Staré Mesto 553 Zvolený
Eugen Oltus SZ Dunajská Lužná 218 Zvolený
Martina Múčková SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 677 Zvolený
Daniela Keblešová SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 614 Zvolený
Peter Borovský SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 570 Zvolený
Pavel Zlámala SZ Leopoldov 705 Zvolený
Róbert Gergič SZ Leopoldov 620 Zvolený
Vladimír Butko SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1438 Zvolený
Zuzana Havlíková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1229 Zvolený
Branislav Kramár SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1093 Zvolený
Jozef Pobiecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1019 Zvolený
Martin Královič SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 977 Zvolený
Jozef Pikna SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 925 Zvolený
Jozef Alchus SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 837 Zvolený
Peter Halada SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 830 Zvolený
Rastislav Mráz SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 734 Zvolený
Štefan Bošnák SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 728 Zvolený
Jana Fridrichová SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 668 Zvolený
Pavol Nižnánsky SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 645 Zvolený
Agnesa Petková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 396 Zvolený
Monika Kopúnová SZ Kočovce 120 Zvolený
Martin Petrek SZ Nová Ves nad Váhom 102 Zvolený
Viliam Gerbel SZ Dolné Kočkovce 249 Zvolený
Ladislav Mišúr SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 497 Zvolený
Ľubica Kopecká SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 478 Zvolený
Ivana Špániková SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 416 Zvolený
Marián Augustín SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 362 Zvolený
Jozef Galko SZ, SMER-SD, SDKÚ-DS Domaniža 350 Zvolený
Ľubica Svrčková SZ Prečín 50 Zvolený
Vladislav Fapšo SZ Prečín 47 Zvolený
Anna Gulášová SZ Čavoj 154 Zvolený
Arpád Koszta SZ Handlová 1025 Zvolený
Michal Hertlík SZ Handlová 487 Zvolený
Milan Jakubík SZ Krásno 119 Zvolený
Elena Valenteje SZ Radobica 227 Zvolený
Miroslav Kmeť SZ Radobica 179 Zvolený
Vladimír Guťan SZ, SaS Horná Seč 200 Zvolený
Štefan Pokoracký SZ, SaS Horná Seč 198 Zvolený
Jozef Pokoraczký ... SZ, SaS Horná Seč 164 Zvolený
Ernestína Patákov... SZ, SaS Horná Seč 164 Zvolený
Vladimír Machajdí... SZ, SaS Horná Seč 149 Zvolený
Roman Tóth Ing. SZ, SaS Horná Seč 117 Zvolený
Jozef Šmrhola SZ Santovka 116 Zvolený
Gabriel Bende MUDr. SZ Santovka 71 Zvolený
Alena Černíková SZ Ivanka pri Nitre 425 Zvolený
Ján Šranko SZ Klasov 270 Zvolený
Dušan Lantai SZ Bardoňovo 215 Zvolený
Boris Juhás SZ Bardoňovo 170 Zvolený
Ladislav Mikula SZ Svodín 488 Zvolený
Ida Valachová SZ, SMER-SD Topoľčany 748 Zvolený
Peter Žembera SZ, SMER-SD Topoľčany 617 Zvolený
Ľudovít Teťák SZ, SMER-SD Topoľčany 543 Zvolený
Janka Krahulíková SZ, SMER-SD Topoľčany 534 Zvolený
Július Lukáč SZ, SMER-SD Topoľčany 480 Zvolený
Ján Píry SZ, SMER-SD Topoľčany 475 Zvolený
Mária Haláková SZ, SMER-SD Topoľčany 436 Zvolený
Milan Lisý SZ, SMER-SD Topoľčany 412 Zvolený
Anna Mikulská SZ, SMER-SD Topoľčany 401 Zvolený
Daniela Ičová SZ, SMER-SD Topoľčany 394 Zvolený
Jaroslav Ladický SZ, SMER-SD Topoľčany 257 Zvolený
Marta Barboríková SZ, SMER-SD Topoľčany 209 Zvolený
Ján Blcháč SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1151 Zvolený
Lucia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 1061 Zvolený
Pavel Bobák SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 982 Zvolený
Marta Voštináková SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 957 Zvolený
Rudolf Urbanovič SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 928 Zvolený
Miroslav Boďa SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 839 Zvolený
Miroslav Neset SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 711 Zvolený
Oldřich Drahovzal SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 679 Zvolený
Sylvia Cukerová SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 535 Zvolený
Marek Nemec SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 365 Zvolený
Štefan Ganoczy SZ, SDS, SMER-SD, SNS Liptovský Mikuláš 334 Zvolený
Juraj Pekný SZ Kamenná Poruba 504 Zvolený
Martin Sandanus SZ Kamenná Poruba 432 Zvolený
Ľubomír Skotnický SZ Kamenná Poruba 419 Zvolený
Peter Kavecký SZ Kamenná Poruba 358 Zvolený
Lenka Mizerová SZ Kysucký Lieskovec 460 Zvolený
Juraj Popluhár SZ, SMER-SD Žilina 1231 Zvolený
Robert Ficek SZ, SMER-SD Žilina 1136 Zvolený
Igor Liška SZ, SMER-SD Žilina 1013 Zvolený
Miroslav Kolenčiak SZ, SMER-SD Žilina 811 Zvolený
Anton Trnovec SZ, SMER-SD Žilina 680 Zvolený
František Kosa SZ, SMER-SD Žilina 408 Zvolený
Pavol Balážik SZ Lučenec 351 Zvolený
Jaroslav Kóňa SZ Detva 380 Zvolený
Imrich Sekereš SZ Detva 133 Zvolený
Mária Huliaková SZ Zvolenská Slatina 463 Zvolený
Roman Ivan SZ Trnavá Hora 192 Zvolený
Pavol Kocurišin SZ Čabalovce 112 Zvolený
Stanislav Guzan SZ Výrava 65 Zvolený
Lenka Kardošová SZ Výrava 60 Zvolený
Štefan Beňadik SZ Drienica 111 Zvolený
Peter Roba SZ Dubovica 295 Zvolený
Jozef Semančík SZ Dubovica 209 Zvolený
Pavol Oslovič SZ Dubovica 183 Zvolený
Marek Pjatak SZ Krivany 151 Zvolený
Štefan Škop SZ Krivany 114 Zvolený
Emília Bučková SZ Oľšov 136 Zvolený
Peter Novický SZ Pečovská Nová Ves 370 Zvolený
Mária Janošková SZ Šarišské Dravce 231 Zvolený
Jana Čaráková SZ Tichý Potok 108 Zvolený
Martin Rovňák SZ Čečehov 72 Zvolený
Jana Hadvabová SZ Koromľa 112 Zvolený
Gabriel Čalfa SZ Maťovské Vojkovce 29 Zvolený
Róbert Fulajtár SZ Ruská 137 Zvolený
Ján Demčák SZ Vyšné Nemecké 54 Zvolený