Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Jozef Paczelt SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Devín
Vladimír Kubovič SZS, SMER, SDKÚ, ANO Bratislava - Záhorská Bystrica
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Dušan Antoš SMK-MKP, SDKÚ, OKS, ANO Bratislava - Rusovce
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Oliver Solga SDKÚ, KDH, ANO Pezinok
Štefan Lenghart SDKÚ, ANO Viničné
Tibor Sklut ANO Horná Potôň
Štefan Zirig ANO Bellova Ves
Alexander Mézeš SDKÚ, ANO Galanta
Ján Gubáň SDKÚ, KDH, ANO Bojničky
Ľuboš Gubáň SMER, SNS, HZDS, ANO Dvorníky
Jaroslav Banák SDĽ, ANO Kľačany
Ladislav Piovarči SZS, SMER, ANO Leopoldov
Stanislav Michal SDĽ, ANO Merašice
Jozef Reško ANO Kočín
Marián Dóczy ANO Sokolovce
Jozef Nesteš ANO Šterusy
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Jozefa Šimkovičová SDKÚ, KDH, ANO Brodské
Vladimír Horák SDKÚ, ANO Holíč
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Florián Mišík ANO Borová
Jozef Hruška SDĽ, SDKÚ, ANO Timoradza
Milan Došek SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Krásna Ves
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Pavol Čiernik SZS, SDKÚ, KDH, ANO Ilava
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Ľudmila Gergeľová SDĽ, SMER, HZDS, ANO Bukovec
Ján Pleša SMER, HZDS, ANO Chvojnica
Pavel Halabrín SMER, HZDS, ANO Myjava
Jaroslav Ferianec SMER, HZDS, ANO Rudník
Ján Zeman SMER, HZDS, ANO Stará Myjava
Kamil Bunčiak SMER, HZDS, ANO Hrašné
Zdeněk Chrenč SMER, HZDS, ANO Kostolné
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Ľudovít Košík KDH, ANO Chynorany
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Stanislav Ondrúšek HZD, ANO Kľačno
Ladislav Čavojský HZDS, ANO Poruba
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Peter Pilko SDKÚ, KDH, ANO Kostolná - Záriečie
Vladimír Kmeťo SDKÚ, KDH, ANO Krivosúd - Bodovka
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Jozef Szabo SDA, SMER, SDKÚ, ANO Lok
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ján Hajko SDA, SDKÚ, ANO Veľký Ďur
Ferdinand Vítek SZS, SDKÚ, KDH, ANO Nitra
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Ľudovít Moravčík ANO Malé Ripňany
Viera Uhlárová ANO Nemečky
Emília Franeková KDH, ANO Horná Lehota
Ján Kompan ANO Oravský Podzámok
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ľudmila Paulínyová ANO Galovany
Milan Danko HZDS, ANO Jalovec
Ladislav Klepáč SMER, SDKÚ, ANO Kvačany
Marcela Herichová ANO Nižná Boca
Dušan Smitek SDĽ, HZDS, ANO Partizánska Ľupča
Pavel Krupa ANO Východná
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Alena Necpalová ANO Dolný Harmanec
Ján Novák SDKÚ, ANO Králiky
Oľga Koscová SDĽ, HZDS, HZD, ANO Poniky
Emil Macko ANO Povrazník
Vladimír Mecho SMER, SDKÚ, DS, ANO Banská Belá
Rudolf Michalčák SMER, HZDS, ANO Banský Studenec
Vladimír Kondek SDKÚ, ANO Vysoká
Martin Gonda SMER, ANO Beňuš
Vladimír Bušniak SMER, ANO Horná Lehota
Stanislav Bitala SMER, ANO Sihla
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Zdenko Ďurovkin HZDS, ANO Cerovo
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Štefan Pokľuda SMER, P SNS, HZDS, ANO Dudince
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Milan Marko SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, ANO Lučenec
Stanislav Jačmeník SDKÚ, ANO Buzitka
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Vladimír Kumštár ANO Mučín
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Alica Ivargová ANO Sása
Ľudmila Šimková ANO Bottovo
Eugen Borbás ANO Dubno
Ján Melišík ANO Gortva
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Margita Zagyiová ANO Hodejov
Mária Szálasiová ANO Hodejovec
Pavel Mišurák ANO Kociha
Jolana Óváryová ANO Gemerské Michalovce
Katarína Balážová ANO Dulovo
Ružena Gembická ANO Zacharovce
Daniela Lichvárová ANO Bátorová
Radoslav Palášthy SDĽ, SDA, SMER, ANO Červeňany
Matúš Bystriansky SDSS, SMER, SNS, SDKÚ, KĽS, ANO Dolná Strehová
Jana Kukučková SDA, ANO Horná Strehová
Eva Uhrinová SDĽ, SDKÚ, ANO Horné Plachtince
Helena Salkaiová SDĽ, SDA, SMER, ANO Kiarov
Aladár Bariak SMER, SDKÚ, ANO Modrý Kameň
Ľudovít Roško ANO Obeckov
Jozef Huťan ANO Záhorce
Jozef Mlinárik ANO Želovce
Viliam Bayer SMER, SDKÚ, ANO Malý Krtíš
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Stanislav Koreň SDĽ, SDA, SMER, ANO Sliač
Pavol Mesiarik ANO Kľak
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Štefan Fedorko ANO Becherov
Dušan Kmecík KSS, HZDS, ANO Buclovany
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Anna Carachová SMER, SDKÚ, ANO Hutka
Ján Železný SDĽ, SMER, KSS, ANO Chmeľová
Mária Špirková SDĽ, SMER, ANO Kurov
Ján Jajko SMER, SNS, ANO Lenartov
Alžbeta Švecová ANO Marhaň
Anna Pasterňáková SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Nižná Polianka
Ľudmila Sosňaková SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Stebnícka Huta
Imrich Billý ANO Stuľany
Andrej Buvalič SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Šarišské Čierne
Milada Guľová SDĽ, SDKÚ, HZDS, ANO Vyšná Voľa
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Marianna Bučková ANO Lukačovce
Vladimír Megela HZDS, ANO Nechválova Polianka
Štefan Ladičkovský SNS, HZDS, ANO Topoľovka
Igor Šajtlava SMER, SDKÚ, , ANO Kežmarok
Viliam Regitko ANO Stará Lesná
Peter Hardoň SDKÚ, , ANO Vlkovce
Viera Kašperová SMER, HZDS, ANO Vyšný Slavkov
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Ján Čarák SMER, HZDS, ANO Torysky
Peter Opuda SDĽ, SMER, ANO Čertižné
Vasiľ Čerevka SDĽ, ANO Palota
Pavel Cipka SDĽ, SMER, SDKÚ, HZDS, ANO Repejov
Marta Palejová ANO Roškovce
Jaroslav Ivanco SDĽ, SMER, ANO Svetlice
Anna Koščová ANO Zbojné
Mária Lapišáková ANO Rokytovce
Anton Danko KDH, ANO Poprad
Stanislav Gavalier SDKÚ, DS, ANO Lučivná
Mária Kleinová ANO Spišský Štiavnik
Vladimír Macurák HZDS, ANO Vernár
Peter Slobodník SDKÚ, ANO Vydrník
Štefan Rusnák ANO Štôla
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
František Kočiš SDKÚ, KDH, ANO Fintice
Marko Bučko SDKÚ, KDH, ANO Lemešany
Róbert Oros SDKÚ, KDH, ANO Veľký Šariš
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
František Dzuriček ANO Žipov
Jozef Kipikaša ANO Medzany
Milan Bujňák SMER, ANO Brezovica
Bystrík Hudák SDĽ, SMER, SDKÚ, ANO Dubovica
Marián Dujava SMER, ANO Jakovany
Štefan Bujňák ANO Krásna Lúka
Ján Šejirman SMER, ANO Krivany
Miroslav Straka SMER, ANO Milpoš
Ján Jendruš SZS, SMER, ANO Šarišské Dravce
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Ján Dzoba RDH-VÝCHOD, ANO Kolonica
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Miroslav Pokrivčák ANO Hraničné
Vincent Kupec ANO Plavnica
František Šlang SDKÚ, KDH, ANO Baňa
Slavomir Brendza SDKÚ, ANO Breznica
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Jaroslav Palička SDĽ, SDA, ANO Bukovce
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Štefan Šoltis SDKÚ, KDH, ANO Gribov
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Andrej Ličko SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, ANO Malá Poľana
Milan Groško SDKÚ, DS, ANO Miňovce
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Anna Kertisová SDKÚ, HZD, DS, ANO Kručov
Imrich Hamarčák SDĽ, SDA, KDH, ANO Stropkov
Viera Pundžáková KDH, ANO Turany nad Ondavou
Viera Barvirčáková SDĽ, SDA, KDH, ANO Vislava
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
Ján Mruz SDKÚ, DS, ANO Výškovce
Juraj Pšár SMER, ANO Vyšný Hrabovec
Ján Rubis SDĽ, SDA, SMER, ANO Giraltovce
Sergej Vasilenko SDKÚ, KDH, ANO Hrabovčík
Ladislav Krivka RDH-VÝCHOD, ANO Krajné Čierno
Ladislav Bojčík ANO Ladomirová
Michal Dzúr SMER, SDKÚ, ANO Mlynárovce
Juraj Petný SDĽ, SMER, ĽB, KSS, ANO Nižný Orlík
Miroslav Vasilenko SMER, HZDS, ANO Rakovčík
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Milica Cocuľová SDKÚ, ANO Vyšný Mirošov
Štefan Vilcega SMER, SDKÚ, DS, ANO Jasenovce
Marián Kostelník SMER, SDKÚ, ANO Merník
Mária Mražiková SMER, SDKÚ, ANO Ondavské Matiašovce
Bartolomej Boronkaj SMER, SDKÚ, ANO Poša
Mária Jarošová SMER, SDKÚ, ANO Sečovská Polianka
Jozef Hričan SMER, SDKÚ, DS, ANO Slovenská Kajňa
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Mária Fečkovičová SZS, SMER, SDKÚ, DS, ANO Žalobín
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Michal Dvorjak SMER, SDKÚ, DS, ANO Čierne nad Topľou
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Ján Krivák SDĽ, HZD, ANO Hermanovce nad Topľou
Dušan Daniel ANO Nálepkovo
Pavol Mutafov SMK-MKP, SDA, SMER, ANO Košice - Západ
Ladislav Lumtzer SMK-MKP, SMER, SDKÚ, ANO Košice - Dargovských Hrdinov
Ján Serbin ANO Baška
Ján Sučko ANO Družstevná pri Hornáde
Karol Dzugas KDH, DS, ANO Košická Polianka
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Iveta Horvátová ANO Mudrovce
Imrich Kovács ANO Perín - Chym
Dušan Šoffa ANO Rankovce
Jozef Bobík SZS, SDĽ, KDH, HZD, , ANO Michalovce
Marián Uhrina ANO Budkovce
Anton Brindzák SZS, SDĽ, KDH, ANO Horovce
Ján Jenčík SDKÚ, KDH, ANO Lastomír
Eduard Baláž HZDS, HZD, ANO Lúčky
Ján Žofčák SDĽ, SDKÚ, ANO Moravany
Ján Vozár SDĽ, ANO Dobšiná
Ján Lukáč SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Koceľovce
Ján Kračún ANO Rejdová
Ľudmila Čigašová ANO Baškovce
Michal Kontra ANO Blatná Polianka
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Jaroslav Gazdura SDKÚ, KDH, ANO Arnutovce
Beáta Kopčáková SDKÚ, KDH, ANO Betlanovce
Tatiana Brandoburová SDKÚ, KDH, ANO Hincovce
Štefan Labuda ANO Hrabušice
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Jozef Melega SDKÚ, KDH, ANO Chrasť nad Hornádom
Ján Sarňák SDKÚ, KDH, ANO Iliašovce
Mikuláš Živčák SDKÚ, KDH, ANO Odorín
Peter Horváth SDKÚ, KDH, ANO Olcnava
Jozef Klešč SDKÚ, KDH, ANO Oľšavka
Dušan Poľacký SDA, SMER, SNS, ĽB, HZDS, ANO Trebišov
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky
Miroslav Bodnár SDA, SMER, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Hrčeľ
Ján Vincenčík SDKÚ, ANO Hriadky
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Ján Kapajka SDA, SMER, SNS, SDKÚ, HZDS, DS, ANO Novosad
Pavol Fülöp ANO Pribeník
Monika Bérešová ANO Sečovce
Ján Kalinič DS, ANO Slovenské Nové Mesto
Ľudovít Tarr SDĽ, ANO Veľký Horeš
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Andrej Ďurkovský , SZS, DS, ANO, KDH Bratislava
Zdenko Trebuľa SDA, SMK-MKP, SMER, ANO Košice