Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Peter Alföldi ŠANCA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kútniky 50 7,23 Nezvolený
Marian Bölcs ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Šamorín 114 2,07 Nezvolený
Zuzana Gauliederová ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Galanta 392 7,53 Nezvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, KDH Levice 1167 12,29 Nezvolený
Marek Dojčán ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Mojmírovce 113 9,97 Nezvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 2154 7,35 Nezvolený
Martin Kriššák ŠANCA, KDH Poľný Kesov 96 27,67 Nezvolený
Tibor Tóth ŠANCA Vráble 2005 70,10 Zvolený
Pavol Gálik ŠANCA Komjatice 139 7,44 Nezvolený
Anna Fáberová ŠANCA Liptovská Porúbka 107 17,89 Nezvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Jozef Pardel ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pavčina Lehota 28 11,81 Nezvolený
Anna Naďová ŠANCA Trstené 89 100,00 Zvolený
Vavrín Randa ŠANCA Kysucké Nové Mesto 152 2,57 Nezvolený
Milan Gregáň ŠANCA Čekovce 129 60,00 Zvolený
Radovan Kosorinský ŠANCA Lehôtka pod Brehmi 34 17,00 Nezvolený
Miloš Ziman ŠANCA Vyhne 0 0,00 Nezvolený
Milan Ján Pilip SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bardejov 1899 16,71 Nezvolený
Milan Vrabeľ SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Raslavice 113 8,16 Nezvolený
Zlatica Horvátová ŠANCA Koškovce 79 25,90 Nezvolený
Ivan Solej Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SZ, ŠANCA, SaS Medzilaborce 258 10,22 Nezvolený
Stanislav Majerčák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Krížová Ves 52 6,51 Nezvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 830 48,20 Nezvolený
Ján Oračko ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Stráne pod Tatrami 0 0,00 Nezvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 106 28,27 Nezvolený
Eduard Payerchin ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lomnica 266 17,30 Nezvolený
Jozef Jasenčák ŠANCA Nižné Repaše 6 5,26 Nezvolený
Juraj Gáll ŠANCA Chmeľov 165 35,71 Zvolený
František Sabol SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Petrovany 59 6,93 Nezvolený
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 2360 7,60 Nezvolený
Jozef Kanuščák Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 584 23,77 Nezvolený
Jana Prokopičová ŠANCA Rakovčík 7 8,86 Nezvolený
Ján Polovčík ŠANCA Vagrinec 0 0,00 Nezvolený
Martin Ivan ŠANCA Hermanovce nad Topľou 176 46,56 Zvolený
Juliana Baranová ŠANCA Petkovce 7 7,95 Nezvolený
Patrik Kočerha ŠANCA Tovarnianska Polianka 18 24,00 Nezvolený
Viliam Novotný ŠANCA Košice 6084 9,03 Nezvolený
Mária Gamcová ŠANCA Košice - KVP 703 10,57 Nezvolený
Miroslav Halás ŠANCA Beniakovce 237 67,52 Zvolený
Ľuboš Šuca ŠANCA Sokoľ 179 29,15 Zvolený
Tomáš Suchý ŠANCA Sokoľany 156 31,14 Nezvolený
František Genco ŠANCA, MOST - HÍD Bajany 115 50,44 Zvolený
Ladislav Janko ŠANCA Laškovce 10 3,38 Nezvolený
Monika Pastírová Demokrati Slovenska, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, MOST - HÍD, SMER-SD Ložín 280 69,65 Zvolený
Monika Hamzová SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Malčice 280 46,36 Zvolený
Milan Kaplan Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 3511 29,86 Nezvolený
Adriana Vaľovčíková ŠANCA Palín 39 10,43 Nezvolený
Raymond Kopka SaS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Strážske 627 36,86 Nezvolený
Matej Šarocký ŠANCA Stretavka 55 56,12 Zvolený
Iveta Rošková ŠANCA Voľa 11 7,64 Nezvolený
Milan Hrešo ŠANCA Tašuľa 47 100,00 Zvolený
Milan Priatka ŠANCA Dobšiná 19 1,20 Nezvolený
Marek Ďurský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, ŠANCA Rožňavské Bystré 128 38,21 Nezvolený
Vladimír Končík ŠANCA, SaS, KDH Švedlár 489 51,10 Zvolený
František Žiga SRK, ŠANCA Bystrany 408 46,52 Zvolený
Daniel Depta ŠANCA Odorín 139 25,36 Nezvolený
Radoslav Zuskač ŠANCA Michaľany 6 0,74 Nezvolený
Adriana Suchá ŠANCA, SMER-SD Bystrany 6 0,68 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ervín Szalma ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 2106 Zvolený
Juraj Braun ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1565 Zvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1761 Zvolený
Ivan Murín ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1288 Zvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1226 Zvolený
Miloš Dovičovič KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1527 Zvolený
František Hollý KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1490 Zvolený
Daniel Balko KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 718 Zvolený
Miloslav Hatala KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1562 Zvolený
Vincent Kultan ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 962 Zvolený
Ľubomír Raši ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 901 Zvolený
Alžbeta Smiešna ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1024 Zvolený
Peter Cibák ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1005 Zvolený
Ján Smieško ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 922 Zvolený
Jaroslav Barok ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1063 Zvolený
Ľubica Staroňová ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1050 Zvolený
Anna Dvorščáková ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1015 Zvolený
Jozef Repaský ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 237 Zvolený
Michal Luníček ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 690 Zvolený
Stanislav Repa ŠANCA Trstené 81 Zvolený
Vladimír Sýkora ŠANCA Trstené 73 Zvolený
Vavrín Randa ŠANCA Kysucké Nové Mesto 442 Zvolený
Zuzana Zvarová ŠANCA Hiadeľ 139 Zvolený
Martin Kútik ŠANCA Hiadeľ 119 Zvolený
Ľubomír Slávik ŠANCA Hiadeľ 109 Zvolený
Ľudovít Neupauer ŠANCA Hriňová 266 Zvolený
Zuzana Valušková ŠANCA Hliník nad Hronom 420 Zvolený
Ľubomír Svrčina ŠANCA Hliník nad Hronom 400 Zvolený
Igor Neusch ŠANCA Hliník nad Hronom 382 Zvolený
František Martykán ŠANCA Hliník nad Hronom 349 Zvolený
Daniela Nitrayová ŠANCA Hliník nad Hronom 303 Zvolený
Jaroslav Nemčík ŠANCA Hliník nad Hronom 294 Zvolený
Eleonóra Baráthová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 883 Zvolený
Jana Majorová Gar... ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 743 Zvolený
Matúš Polák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SaS Kežmarok 640 Zvolený
Michal Gallik ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 795 Zvolený
Tomáš Hudáček ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lendak 588 Zvolený
Cyril Václav ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 305 Zvolený
Jaroslav Mačičák ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rakúsy 280 Zvolený
Valent Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 143 Zvolený
Juraj Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tvarožná 138 Zvolený
František Oľha DS, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS Prešov 1225 Zvolený
Jozef Kanuščák SPOLU, ŠANCA, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 716 Zvolený
Mária Gamcová ŠANCA Košice - KVP 692 Zvolený
Dominik Babušík ŠANCA Košice - Dargovských Hrdinov 542 Zvolený
Rastislav Lipták ŠANCA Trstené pri Hornáde 254 Zvolený
Katarína Rečová ŠANCA Trstené pri Hornáde 225 Zvolený
Ján Várady SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 592 Zvolený
Anna Berešová SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 563 Zvolený
Milan Kaplan SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 858 Zvolený
Radovan Geci SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 723 Zvolený
Milan Potocký SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 1313 Zvolený
Filip Kaľavský SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 561 Zvolený
Miroslav Brutovský ŠANCA Kluknava 56 Zvolený
Dušan Szabó ŠANCA Dulovce 457 Zvolený
Pavol Zachar ŠANCA Devičany 151 Zvolený
Gabriel Toman ŠANCA Čeľadice 237 Zvolený
Marian Kováč ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitrianske Hrnčiarovce 367 Zvolený
Luboš Jančovič ŠANCA, KDH Poľný Kesov 174 Zvolený
Dagmar Tóthová Sk... ŠANCA Vráble 485 Zvolený
Mário Oslanec ŠANCA Vráble 409 Zvolený
Ladislav Pecek ŠANCA Vráble 474 Zvolený
Miroslav Kováč ŠANCA Vráble 420 Zvolený
Vincent Sádovský ŠANCA Vráble 409 Zvolený
Anna Fáberová ŠANCA Liptovská Porúbka 298 Zvolený
Katarína Piklová ŠANCA Liptovská Porúbka 192 Zvolený
Milan Balcerčík ŠANCA Oravské Veselé 551 Zvolený
Erika Lamperová ŠANCA Slovenská Ľupča 589 Zvolený
Daniel Baláž ŠANCA Slovenská Ľupča 447 Zvolený
Maroš Krnáč ŠANCA Detva 170 Zvolený
Rudolf Michalovský ŠANCA Látky 100 Zvolený
Jana Klimová ŠANCA Stožok 201 Zvolený
Zlatica Križanová ŠANCA Čekovce 78 Zvolený
Milan Pellegrín ŠANCA Lehôtka pod Brehmi 123 Zvolený
Miloš Ziman ŠANCA Vyhne 237 Zvolený
Mária Durčáková ŠANCA Vyhne 226 Zvolený
Slavomír Porvažník ŠANCA Brekov 249 Zvolený
Štefan Dzurov ŠANCA Jabloň 109 Zvolený
Diana Koscelniková ŠANCA Jabloň 98 Zvolený
Marcel Ciklaminy ŠANCA Koškovce 146 Zvolený
Peter Bachura ŠANCA Koškovce 125 Zvolený
Peter Golkovský ŠANCA Koškovce 109 Zvolený
Karol Knapek ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 90 Zvolený
Michal Mruk ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Bušovce 71 Zvolený
Viera Tobolová NOVA, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holumnica 133 Zvolený
Ján Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 331 Zvolený
Miroslav Pekarčík ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 302 Zvolený
Ondrej Horník ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Huncovce 285 Zvolený
Peter Dravecký ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 146 Zvolený
Jozef Kellner ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA Vlkovce 138 Zvolený
Anna Kučerová ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 70 Zvolený
Michal Pešta ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Vojňany 51 Zvolený
Matej Baňas ŠANCA Dúbrava 88 Zvolený
Jakub Šitár ŠANCA Malý Slivník 92 Zvolený
Rastislav Jarkovský ŠANCA Rokycany 165 Zvolený
Róbert Šoltis ŠANCA Rokycany 157 Zvolený
Dušan Damankoš ŠANCA Záhradné 168 Zvolený
Ján Viravec ŠANCA Rovné 99 Zvolený
Ladislav Ferenc ŠANCA Vyšný Mirošov 125 Zvolený
Matúš Vilenik ŠANCA Čičava 239 Zvolený
Martin Ivan ŠANCA Hermanovce nad Topľou 180 Zvolený
Ján Černiga ŠANCA Nová Kelča 140 Zvolený
Michal Kurej ŠANCA Soľ 319 Zvolený
Jozef Halas ŠANCA Soľ 295 Zvolený
Miroslav Džurdženík ŠANCA Štefanovce 25 Zvolený
Matúš Gajdzik ŠANCA Tovarnianska Polianka 42 Zvolený
Martin Kočerha ŠANCA Tovarnianska Polianka 35 Zvolený
Ján Matta ŠANCA Vyšný Žipov 168 Zvolený
Viktória Nagyová ŠANCA Zámutov 350 Zvolený
Daniel Petrík ŠANCA Košice - Šaca 577 Zvolený
Tomáš Havrilla ŠANCA Košice - Šaca 455 Zvolený
František Pavúr ŠANCA Košice - Šaca 448 Zvolený
Peter Papcún ŠANCA Beniakovce 222 Zvolený
Dušan Biacovský ŠANCA Beniakovce 178 Zvolený
Miroslav Fortuník ŠANCA Beniakovce 174 Zvolený
Marek Mihalič ŠANCA Beniakovce 168 Zvolený
Dušan Halás ŠANCA Beniakovce 153 Zvolený
Marek Plesko ŠANCA Beniakovce 139 Zvolený
Gabriel Konkoľ ŠANCA Komárovce 204 Zvolený
Gabriela Szedáková ŠANCA Milhosť 105 Zvolený
Marcela Mártonová ŠANCA Nižná Myšľa 359 Zvolený
Alexandra Balteszová ŠANCA Nižná Myšľa 338 Zvolený
Iveta Janičková ŠANCA Nižná Myšľa 292 Zvolený
Ján Kavulič ŠANCA Nižná Myšľa 251 Zvolený
Ján Hlavačka ŠANCA Nižný Klátov 240 Zvolený
Ľuboš Šuca ŠANCA Sokoľ 292 Zvolený
Gabriel Čorba ŠANCA Sokoľ 218 Zvolený
Gabriel Tutoky ŠANCA Sokoľ 217 Zvolený
Imrich Kapráľ ŠANCA Sokoľ 181 Zvolený
Marek Fodor ŠANCA Sokoľany 193 Zvolený
Alica Salayová ŠANCA Bajany 100 Zvolený
Beáta Granatová ŠANCA Bajany 90 Zvolený
Peter Miker ŠANCA Laškovce 77 Zvolený
Milan Bereš ŠANCA Lesné 91 Zvolený
Adriana Tormová ŠANCA Ložín 195 Zvolený
Martina Danková ŠANCA Ložín 152 Zvolený
Matej Šarocký ŠANCA Stretavka 48 Zvolený
Anna Berešová ŠANCA Šamudovce 143 Zvolený
Ján Andrejko ŠANCA Šamudovce 110 Zvolený
Katarína Romančáková ŠANCA Trhovište 198 Zvolený
Marián Ladyka ŠANCA Vysoká nad Uhom 240 Zvolený
Karol Leitner ŠANCA Vysoká nad Uhom 160 Zvolený
Ján Hajdu ŠANCA Vysoká nad Uhom 158 Zvolený
Ján Pokrivňák ŠANCA Kolibabovce 66 Zvolený
Rastislav Sič ŠANCA Kristy 53 Zvolený
Matúš Mandela ŠANCA Nižné Nemecké 80 Zvolený
Alena Karatníková ŠANCA Orechová 46 Zvolený
Marcel Fiľko ŠANCA Porúbka 74 Zvolený
Mária Mackaľová ŠANCA Ruský Hrabovec 82 Zvolený
Marcela Vincová ŠANCA Tašuľa 27 Zvolený
Ľuboš Javorský ŠANCA Tašuľa 26 Zvolený
Erika Jancová ŠANCA Henckovce 95 Zvolený
Ján Spišák ŠANCA Kunova Teplica 124 Zvolený
Ján Ilašenko ŠANCA Rožňavské Bystré 164 Zvolený
Miroslav Zvirinský ŠANCA, SaS Margecany 411 Zvolený
Ľubomír Šima ŠANCA, SaS Margecany 343 Zvolený
Jozef Kováč ŠANCA, SaS Margecany 331 Zvolený
Janka Vargová ŠANCA Švedlár 329 Zvolený
Milan Smižanský ŠANCA Odorín 249 Zvolený
Juraj Cenky ŠANCA Novosad 196 Zvolený
Oskár Takács ŠANCA Svätá Mária 127 Zvolený