Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Peter Tydlitát DOMA DOBRE Gajary 520 40,63 Nezvolený
Ľubomír Pír DOMA DOBRE Láb 0 0,00 Nezvolený
Tibor Bruckmayer DOMA DOBRE Veľký Grob 8 1,15 Nezvolený
Ján Bízek DOMA DOBRE Borský Mikuláš 27 1,66 Nezvolený
Dana Blažková DOMA DOBRE Prietrž 268 65,85 Zvolený
Drahoš Kalaš DOMA DOBRE Dechtice 417 42,25 Nezvolený
Maroš Ondrišek DOMA DOBRE Jaslovské Bohunice 38 3,05 Nezvolený
Miloš Rybanský DOMA DOBRE Voderady 59 8,32 Nezvolený
Tibor Peciar DOMA DOBRE Nedanovce 72 18,75 Nezvolený
Anna Nevláčilová DOMA DOBRE Štvrtok 49 20,76 Nezvolený
Danica Birošová DOMA DOBRE Trenčín 16 0,08 Nezvolený
Boris Kodák DOMA DOBRE Kalná nad Hronom 11 1,14 Nezvolený
Rudolf Frýželka DOMA DOBRE Úľany nad Žitavou 467 60,81 Zvolený
Pavel Peťovka DOMA DOBRE Liptovská Kokava 156 35,54 Nezvolený
Iveta Krupcová DOMA DOBRE Socovce 96 100,00 Zvolený
Peter Očka DOMA DOBRE Turčianska Štiavnička 236 100,00 Zvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE Žabokreky 510 100,00 Zvolený
Diana Takácsová DOMA DOBRE Bodorová 16 12,03 Nezvolený
Miroslava Sumková DOMA DOBRE Malý Čepčín 157 100,00 Zvolený
Eva Gajdicová DOMA DOBRE Rakša 80 69,57 Zvolený
Mário Hanzel DOMA DOBRE Povrazník 32 31,37 Nezvolený
Roman Švantner DOMA DOBRE Mýto pod Ďumbierom 210 100,00 Zvolený
Marian Čerpák DOMA DOBRE, SNS, SMER-SD Budiná 86 100,00 Zvolený
Marian Jačmeník DOMA DOBRE Buzitka 46 18,04 Nezvolený
Ladislav Trizna DOMA DOBRE Fiľakovské Kováče 118 26,28 Nezvolený
Miroslav Čaba DOMA DOBRE Halič 64 7,84 Nezvolený
Richard Laššan DOMA DOBRE, SMER-SD Lehôtka 134 100,00 Zvolený
Erika Kajbová DOMA DOBRE, SMER-SD Lupoč 30 28,04 Nezvolený
Bronislava Brable... SNS, DOMA DOBRE Mašková 106 70,20 Zvolený
Pavel Kyseľ DOMA DOBRE, SMER-SD Polichno 56 69,14 Zvolený
Peter Čeman DOMA DOBRE, SNS, SMER-SD Tuhár 125 100,00 Zvolený
Pavol Koreň DOMA DOBRE Chvalová 3 3,09 Nezvolený
Pavel Jamrich DOMA DOBRE Vígľaš 19 2,11 Nezvolený
Ivana Pražmová DOMA DOBRE Bacúrov 22 24,18 Nezvolený
Oliver Simko DOMA DOBRE Andrejová 14 7,14 Nezvolený
Ján Gajdoš DOMA DOBRE Petrová 45 12,78 Nezvolený
Tomáš Ontkoc DOMA DOBRE Modra nad Cirochou 15 2,69 Nezvolený
Tatiana Bačovčinová DOMA DOBRE Oľka 44 28,95 Nezvolený
Marek Urban DOMA DOBRE Zbudská Belá 33 44,59 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE Belá nad Cirochou 265 17,30 Nezvolený
Radoslav Novák DOMA DOBRE Spišské Podhradie 10 0,59 Nezvolený
Valéria Eľková DOMA DOBRE Markovce 307 74,33 Zvolený
Vladimír Ščerbák DOMA DOBRE Moravany 95 18,41 Nezvolený
Angelika Selepková DOMA DOBRE Stretava 10 3,82 Nezvolený
Viliam Krupa DOMA DOBRE Vysoká nad Uhom 29 7,53 Nezvolený
Ivan Mižigár DOMA DOBRE Žehra 0 0,00 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Milan Kopiar DOMA DOBRE Malé Leváre 361 Zvolený
Róbert Červenka DOMA DOBRE Malé Leváre 281 Zvolený
Ľubomír Hajdin DOMA DOBRE Malé Leváre 271 Zvolený
Norbert Kalinai DOMA DOBRE Sereď 828 Zvolený
Miroslav Horňák DOMA DOBRE Skalica 340 Zvolený
Oliver Vavro DOMA DOBRE Nemšová 351 Zvolený
Stanislav Husár DOMA DOBRE Nemšová 269 Zvolený
Pavol Uhrin DOMA DOBRE Nové Zámky 687 Zvolený
Pavol Matejovič DOMA DOBRE Radošina 41 Zvolený
Vladimír Švec DOMA DOBRE Vavrišovo 168 Zvolený
Martin Lechan DOMA DOBRE Martin 1495 Zvolený
Martina Benešová DOMA DOBRE Malý Čepčín 147 Zvolený
Marianna Hudecová DOMA DOBRE Badín 288 Zvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE Riečka 107 Zvolený
Ľubomír Krnáč DOMA DOBRE Hriňová 240 Zvolený
Miroslav Juročko DOMA DOBRE Gaboltov 85 Zvolený
Peter Javorský DOMA DOBRE Gaboltov 84 Zvolený
Daniel Javorský DOMA DOBRE Gaboltov 83 Zvolený
Antónia Andraščíková DOMA DOBRE Belá nad Cirochou 560 Zvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE Belá nad Cirochou 557 Zvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE Poprad 1414 Zvolený
Miroslav Červeňák DOMA DOBRE Jovsa 149 Zvolený
Milan Ihnát DOMA DOBRE Kusín 73 Zvolený
Ján Bencuľák DOMA DOBRE Kusín 72 Zvolený
Radovan Pavlák DOMA DOBRE Studienka 377 Zvolený
Mária Madunická DOMA DOBRE Šterusy 97 Zvolený
Igor Horník DOMA DOBRE Jablonica 362 Zvolený
Jozef Vulgan DOMA DOBRE Jablonica 336 Zvolený
Vladimír Jan Kružík DOMA DOBRE Sobotište 358 Zvolený
Marek Baumgartner DOMA DOBRE Sobotište 324 Zvolený
Tomáš Puškár DOMA DOBRE Koválovec 62 Zvolený
Ondrej Pobuda DOMA DOBRE Koválovec 56 Zvolený
Zdena Pokorná DOMA DOBRE Letničie 104 Zvolený
Stanislav Tokoš DOMA DOBRE Radimov 211 Zvolený
Ján Tokoš DOMA DOBRE Radošovce 321 Zvolený
Drahoš Kalaš DOMA DOBRE Dechtice 435 Zvolený
Ivan Čechvala DOMA DOBRE Čachtice 635 Zvolený
Radovan Kašička DOMA DOBRE Krásno 103 Zvolený
Mária Zbiňovcová DOMA DOBRE Kľačno 182 Zvolený
Martin Brezovák DOMA DOBRE Trenčianske Teplice 766 Zvolený
Andrea Zahradníková DOMA DOBRE Čaka 132 Zvolený
Marek Kostoláni DOMA DOBRE Malý Lapáš 140 Zvolený
Renáta Godárová DOMA DOBRE Štitáre 199 Zvolený
Juraj Kandera DOMA DOBRE Partizánska Ľupča 410 Zvolený
Tibor Fronko DOMA DOBRE Svätý Kríž 173 Zvolený
Alena Ridzoňová DOMA DOBRE Svätý Kríž 116 Zvolený
Roman Odler DOMA DOBRE Ležiachov 60 Zvolený
Katarína Matulová DOMA DOBRE Ležiachov 59 Zvolený
Ján Mašek DOMA DOBRE Ležiachov 57 Zvolený
Anna Gajdošová DOMA DOBRE Socovce 67 Zvolený
Pavol Jurečka DOMA DOBRE Šútovo 197 Zvolený
Eva Kačková DOMA DOBRE Vrútky 647 Zvolený
Oliver Hrapka DOMA DOBRE Žabokreky 356 Zvolený
Mária Čierna DOMA DOBRE Borcová 37 Zvolený
Jozef Bellák DOMA DOBRE Borcová 30 Zvolený
Iveta Panáčková DOMA DOBRE Borcová 27 Zvolený
Miroslav Horecký DOMA DOBRE Borcová 25 Zvolený
Michal Tištan DOMA DOBRE Jazernica 85 Zvolený
Alena Čičmancová DOMA DOBRE Kaľamenová 27 Zvolený
Michal Cengel DOMA DOBRE Kaľamenová 24 Zvolený
Katarína Skaličanová DOMA DOBRE Ondrašová 44 Zvolený
Eva Gajdicová DOMA DOBRE Rakša 72 Zvolený
Mário Hanzel DOMA DOBRE Povrazník 41 Zvolený
Vladimír Strmeň DOMA DOBRE Brezno 458 Zvolený
Marian Jančovič DOMA DOBRE Mýto pod Ďumbierom 169 Zvolený
Marek Luciak DOMA DOBRE Mýto pod Ďumbierom 135 Zvolený
Eva Krahulcová DOMA DOBRE Mýto pod Ďumbierom 126 Zvolený
Peter Golian DOMA DOBRE Fiľakovské Kováče 148 Zvolený
Gabriel Trizna DOMA DOBRE Fiľakovské Kováče 148 Zvolený
Andrea Gyerpálová DOMA DOBRE Fiľakovské Kováče 144 Zvolený
Ján Jančo DOMA DOBRE Lehôtka 89 Zvolený
Miroslava Bernátová DOMA DOBRE Lehôtka 59 Zvolený
Ľubomír Kajba DOMA DOBRE Lupoč 47 Zvolený
Veronika Arganová DOMA DOBRE Mašková 56 Zvolený
Lukáš Ágošton DOMA DOBRE Mikušovce 83 Zvolený
Ladislava Koreňová DOMA DOBRE Praha 27 Zvolený
Jozef Bozó DOMA DOBRE Prša 56 Zvolený
Jozef Gembec ml. DOMA DOBRE Stará Halič 132 Zvolený
Csilla Csíková DOMA DOBRE Šíd 207 Zvolený
Melinda Górászová DOMA DOBRE Šíd 151 Zvolený
Janka Tódorová DOMA DOBRE Šurice 159 Zvolený
Zita Budáčová DOMA DOBRE Veľká nad Ipľom 243 Zvolený
Estera Ráczová DOMA DOBRE Veľká nad Ipľom 234 Zvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE, KDH Kalinovo 228 Zvolený
Agáta Kozová DOMA DOBRE Uhorské 99 Zvolený
Pavel Španiel DOMA DOBRE Stredné Plachtince 112 Zvolený
Miroslav Roman DOMA DOBRE Čabradský Vrbovok 47 Zvolený
Roman Lauko DOMA DOBRE Dekýš 55 Zvolený
Ján Peregrim DOMA DOBRE Petrová 84 Zvolený
Patrik Bilý DOMA DOBRE Varadka 39 Zvolený
Rastislav Šivák DOMA DOBRE Varadka 31 Zvolený
Mária Kaňuchová DOMA DOBRE Zborov 488 Zvolený
Miroslav Hlohinec DOMA DOBRE Rokytov pri Humennom 71 Zvolený
Matúš Brek DOMA DOBRE Slovenská Volová 117 Zvolený
Miroslav Kondrát DOMA DOBRE Víťazovce 89 Zvolený
Eva Pavliková DOMA DOBRE Oľka 89 Zvolený
Ivan Drozd DOMA DOBRE Oľka 85 Zvolený
Marcel Haluška DOMA DOBRE Zbudská Belá 40 Zvolený
Jozef Lukačik DOMA DOBRE Zbudská Belá 36 Zvolený
Michal Rabajda DOMA DOBRE Zbudská Belá 28 Zvolený
Radovan Cornanič DOMA DOBRE Parihuzovce 12 Zvolený
Kristína Stanková DOMA DOBRE Parihuzovce 9 Zvolený
Vladimír Harabin DOMA DOBRE Ľubica 537 Zvolený
Marko Verbovský DOMA DOBRE Bertotovce 134 Zvolený
Ján Dvorjak DOMA DOBRE Čierne nad Topľou 239 Zvolený
Jaroslava Bérešová DOMA DOBRE Markovce 154 Zvolený
Maroš Berta DOMA DOBRE Markovce 142 Zvolený
Ondrej Kináč DOMA DOBRE Markovce 125 Zvolený
Andrej Kináč DOMA DOBRE Markovce 114 Zvolený
Jana Siposová DOMA DOBRE Markovce 102 Zvolený
Marián Chytil DOMA DOBRE Pavlovce nad Uhom 242 Zvolený
Anton Kocela DOMA DOBRE Pavlovce nad Uhom 223 Zvolený
Viliam Krupa DOMA DOBRE Vysoká nad Uhom 149 Zvolený
Juraj Gašpar DOMA DOBRE Závadka 87 Zvolený
Stanislav Štefanič DOMA DOBRE Fekišovce 91 Zvolený
Vladimír Regenda DOMA DOBRE Jasenov 81 Zvolený
Ján Palai DOMA DOBRE Krčava 51 Zvolený
Marcel Hajaš DOMA DOBRE Ostrov 71 Zvolený
Rastislav Špak DOMA DOBRE Porostov 61 Zvolený
Ondrej Miňo DOMA DOBRE Ruskovce 109 Zvolený
Rudolf Jacko DOMA DOBRE Sejkov 49 Zvolený
Michal Gič DOMA DOBRE Sobrance 248 Zvolený
Ľuboslav Tomčo DOMA DOBRE Sobrance 264 Zvolený
Ján Skyba DOMA DOBRE Úbrež 155 Zvolený
Ján Kováč DOMA DOBRE Úbrež 139 Zvolený
Roman Mezej DOMA DOBRE Záhor 119 Zvolený
Árpád Bačkai DOMA DOBRE Hrhov 277 Zvolený