Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Viktor Béreš Mladí ľudia, NAJ Bratislava 805 0,50 Nezvolený
Albín Valovič NAJ Bratislava - Jarovce 41 3,91 Nezvolený
Martin Jakubec NAJ Hrubá Borša 51 9,14 Nezvolený
Miroslav Mihál NAJ Gbely 483 21,52 Nezvolený
Roman Hílek Mladí ľudia, NAJ Kopčany 79 8,65 Nezvolený
Igor Černin Mladí ľudia, NAJ Skalica 47 0,80 Nezvolený
Alžbeta Tatárová NAJ Tekovské Lužany 418 39,40 Nezvolený
Miroslav Gráner NAJ Žemberovce 3 0,42 Nezvolený
František Párkanský NAJ Kamenica nad Hronom 133 23,46 Nezvolený
Oto Hodál NAJ Topoľčany 51 0,57 Nezvolený
Peter Peuker NAJ Banská Bystrica 140 0,58 Nezvolený
Marek Tuhovčák NAJ Šumiac 56 8,67 Nezvolený
Stanislav Pompa NAJ Malý Slavkov 197 35,12 Nezvolený
Monika Badžová NAJ Stráne pod Tatrami 340 45,21 Nezvolený
Viktor Polhoš NAJ Veľká Lomnica 141 9,17 Nezvolený
Marek Toporcer NAJ Dlhé Stráže 87 32,10 Nezvolený
Ján Goga NAJ Batizovce 88 9,05 Nezvolený
Jozef Kacvinský KDH, NAJ Jánovce 275 51,31 Zvolený
Roman Čonka NAJ Spišský Štiavnik 429 32,62 Nezvolený
Martin Husár NAJ Červenica 161 37,10 Zvolený
Jozef Červeňák NAJ Chminianske Jakubovany 319 43,64 Zvolený
Marián Giňa NAJ Svinia 25 3,42 Nezvolený
Miroslav Kroka NAJ Čičava 4 0,63 Nezvolený
Ján Lacko NAJ Košice - Lunik IX 113 14,75 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ Boliarov 5 1,53 Nezvolený
Ervín Kompuš NAJ Jasov 4 0,31 Nezvolený
Monika Némethová NAJ Nižná Hutka 22 6,65 Nezvolený
Iveta Komorová Hi... NAJ Poproč 505 38,52 Zvolený
Tibor Gábor NAJ Vtáčkovce 48 12,73 Nezvolený
Attila Kiss NAJ Žarnov 6 2,45 Nezvolený
Eva Copáková Mladí ľudia, NAJ Michalovce 191 1,62 Nezvolený
Martin Florian NAJ Senné 39 12,58 Nezvolený
Milan Kollárik NAJ Hrišovce 0 0,00 Nezvolený
Peter Dirda NAJ Vítkovce 95 36,68 Zvolený
Martin Cehelnik NAJ Vyšný Medzev 5 1,63 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Alžbeta Tatárová NAJ Tekovské Lužany 438 Zvolený
Vladimír Železník NAJ Topoľčany 366 Zvolený
Michal Meluš NAJ Topoľčany 502 Zvolený
Peter Schwarz NAJ Topoľčany 449 Zvolený
Helena Dunková NAJ Rudňany 449 Zvolený
Rudolf Horváth NAJ Rudňany 410 Zvolený
Marián Mižigár NAJ Žehra 170 Zvolený
Ľuboš Guzoň NAJ Sokolovce 400 Zvolený
Miroslav Mihál Mladí ľudia, NAJ Gbely 886 Zvolený
Renáta Zuziaková NAJ Mudroňovo 29 Zvolený
Zuzana Kúdelková NAJ Valaská 587 Zvolený
Miroslav Billý NAJ Petrová 85 Zvolený
Peter Hangurbadžo NAJ Podhorany 212 Zvolený
Miroslav Oračko NAJ Podhorany 211 Zvolený
Michal Gibala NAJ Dlhé Stráže 119 Zvolený
František Ferenc NAJ Doľany 114 Zvolený
Miroslav Pačan NAJ Hranovnica 668 Zvolený
Daniel Šarišský NAJ Hranovnica 594 Zvolený
Vladimír Horváth NAJ Chminianske Jakubovany 133 Zvolený
Marián Dužda NAJ Malý Slivník 106 Zvolený
František Haluška NAJ Stročín 87 Zvolený
Ondrej Hric NAJ Dlhé Klčovo 345 Zvolený
Ján Migaľ NAJ Dlhé Klčovo 222 Zvolený
Andrej Tippan NAJ Kamenná Poruba 240 Zvolený
Viliam Komora NAJ Poproč 401 Zvolený
Nikolaj Gábor NAJ Vtáčkovce 69 Zvolený
Peter Popeľáš NAJ Markovce 193 Zvolený
Alena Horňáková NAJ Palín 111 Zvolený
Peter Horňák NAJ Stretava 90 Zvolený
Jozef Semko NAJ Jasenov 89 Zvolený
Štefan Hakuča NAJ Jenkovce 89 Zvolený
Iveta Župiková NAJ Kristy 63 Zvolený
Marek Berezňanin NAJ Ruská Bystrá 43 Zvolený
Dalibor Klempár NAJ Richnava 368 Zvolený
Pavol Gabčo NAJ Richnava 350 Zvolený
Vojtech Čonka NAJ Vítkovce 112 Zvolený
Margita Dirdová NAJ Vítkovce 107 Zvolený