Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Sven Šovčík STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bratislava - Staré Mesto 207 1,24 Nezvolený
Tibor Sklut STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Potôň 176 17,87 Nezvolený
Marcela Pavesková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bukovec 167 100,00 Zvolený
Pavel Halabrín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Myjava 2609 66,93 Zvolený
Jozef Blaško STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Malé Kršteňany 14 5,67 Nezvolený
Peter Kočický STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Štvrtok 24 10,17 Nezvolený
Miroslav Dojčán STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Veľký Kýr 306 19,40 Nezvolený
Jozef Cifra STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Urmince 252 35,10 Nezvolený
Marián Duchoň STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Stráňavy 102 10,15 Nezvolený
Marek Kováč STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bzenica 275 76,18 Zvolený
Ján Jakubov SZS, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, ŠKV, SMER-SD Košice - Západ 3792 36,75 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Miloš Máťuš STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bratislava - Rača 2126 Zvolený
Ján Lipiansky STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bratislava - Rača 1581 Zvolený
Miroslav Bucha STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Sereď 783 Zvolený
Marcel Královič STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Sereď 607 Zvolený
Žigmund Pálffy KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 224 Zvolený
Martin Kojš KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 246 Zvolený
Milan Roman KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 459 Zvolený
Viera Vienerová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Nové Mesto nad Váhom 606 Zvolený
Helena Mináriková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Nové Mesto nad Váhom 293 Zvolený
Milan Ivanka STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Partizánske 435 Zvolený
Milan Čmiko STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Radobica 154 Zvolený
Martin Luky STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Hronský Beňadik 213 Zvolený
Karol Žembery STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Hronský Beňadik 193 Zvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Igram 123 Zvolený
Michal Moravec STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Igram 104 Zvolený
Dušan Bilčík STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Igram 101 Zvolený
Sylvia Bálintová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolný Štál 544 Zvolený
František Fazekas STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolný Štál 377 Zvolený
Anita Tóth STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolný Štál 326 Zvolený
Miloslav Rýzek STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Prietrž 206 Zvolený
Pavol Repta STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Prietrž 197 Zvolený
Peter Štermenský STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Holíč 195 Zvolený
Miroslav Staráček STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dobrá Voda 182 Zvolený
Martin Vaško STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dobrá Voda 172 Zvolený
Lívia Michaličková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dobrá Voda 160 Zvolený
Martin Ružička STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dobrá Voda 160 Zvolený
Daniel Hulman STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dobrá Voda 159 Zvolený
Stanislav Sloboda STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 374 Zvolený
Lucia Jakubčíková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 345 Zvolený
Martin Novák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 337 Zvolený
Tomáš Čmarada STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 328 Zvolený
Bohumil Vandák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 306 Zvolený
Pavol Dobšovič STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 298 Zvolený
Rudolf Holekši STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Dolné Orešany 293 Zvolený
Ľudovít Križan STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Malženice 305 Zvolený
Dušan Bokora STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Malženice 302 Zvolený
Ivan Cubinek STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Malženice 289 Zvolený
Ľuboš Bango STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Radošovce 175 Zvolený
Marián Párovský STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bukovec 118 Zvolený
Milena Šebestová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bukovec 116 Zvolený
Martin Šebesta STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bukovec 109 Zvolený
Zuzana Rafčíková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bukovec 93 Zvolený
Jaroslav Hargaš STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Myjava 263 Zvolený
Viera Dugová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Myjava 233 Zvolený
Ľubomír Halabrín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Myjava 331 Zvolený
Ľubomír Kostelný STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Podkylava 106 Zvolený
Miroslav Sedlák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Podkylava 98 Zvolený
Igor Kovár STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Podkylava 80 Zvolený
Martin Mosnáček STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Priepasné 90 Zvolený
Iveta Petrovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Lubina 238 Zvolený
Ľubomír Jarábek STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Lubina 238 Zvolený
Ivan Krúpa STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Lubina 250 Zvolený
Ivan Ondruška STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Krásno 146 Zvolený
Milan Žiak STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Krásno 117 Zvolený
Jozef Smatana STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Krásno 112 Zvolený
Ondrej Buday STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Pruské 269 Zvolený
Marián Panák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Selec 289 Zvolený
Zuzana Šišovská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Selec 216 Zvolený
Peter Kočický STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Štvrtok 99 Zvolený
Katarína Martinková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Trenčianske Teplice 651 Zvolený
Maroš Greguš STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Trenčianske Teplice 617 Zvolený
Katarína Holá STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Trenčianske Teplice 577 Zvolený
Mária Geschnábelová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Urmince 281 Zvolený
Patrik Ondák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Stráňavy 429 Zvolený
Peter Jarjabka STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Čerenčany 158 Zvolený
Milan Suja STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Čerenčany 125 Zvolený
Pavol Mazúr STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bzenica 187 Zvolený
Pavel Staňo STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bzenica 155 Zvolený
Dana Kaššová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Bzenica 143 Zvolený
Ľubomír Kršjak STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Ždaňa 185 Zvolený
Andrea Hudáková STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Ždaňa 161 Zvolený
Patrik Jány STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Ždaňa 101 Zvolený
Marián Kučera STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Ždaňa 97 Zvolený
Boris Riva STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Horná Ždaňa 90 Zvolený
Miroslav Sabol STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Buclovany 117 Zvolený
Lukáš Remeta STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Buclovany 93 Zvolený
Miloš Pangrác STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Sveržov 150 Zvolený
Matúš Barkóci STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Nižný Hrušov 334 Zvolený
Peter Katona STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Háj 100 Zvolený
Jozef Sakala STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Háj 100 Zvolený
Ladislav Józsa STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Háj 89 Zvolený
Mikuláš Tancoš STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Malčice 156 Zvolený
Peter Žofčák STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Moravany 183 Zvolený
Štefan Mikloš STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Pusté Čemerné 118 Zvolený
Daniel Nagy STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Jenkovce 101 Zvolený
Janka Vrabľová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Poráč 216 Zvolený
Vladimír Róth STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Streda nad Bodrogom 483 Zvolený
Vladimír Doša STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI Streda nad Bodrogom 279 Zvolený