Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 58578 36,54 Zvolený
Dana Kleinert SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 969 5,81 Nezvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 1279 17,44 Nezvolený
Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 4465 16,47 Nezvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 5640 17,29 Nezvolený
Dušan Statelov Progresívne Slovensko Marianka 454 43,53 Zvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 5268 53,99 Zvolený
Marek Lackovič Progresívne Slovensko Hviezdoslavov 358 44,97 Zvolený
Marián Hodulík Progresívne Slovensko Dolné Orešany 144 21,88 Nezvolený
Peter Križan NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dolný Lieskov 52 12,44 Nezvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 266 50,19 Zvolený
Martin Skučka Progresívne Slovensko Malé Kršteňany 40 16,19 Nezvolený
Evelína Hopková Progresívne Slovensko Žabokreky nad Nitrou 49 5,68 Nezvolený
Miroslav Procháska Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1060 6,83 Nezvolený
Martin Rác Progresívne Slovensko, SZ Bolešov 432 64,86 Zvolený
Marián Buday Progresívne Slovensko, SPOLU Výčapy - Opatovce 196 20,59 Nezvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 5490 22,58 Nezvolený
Lenka Kapustová Progresívne Slovensko Malachov 204 34,93 Nezvolený
Juraj Balog Progresívne Slovensko Dubovec 51 18,28 Nezvolený
Tomáš Fiľo Progresívne Slovensko Lehota nad Rimavicou 10 6,02 Nezvolený
Matúš Bystriansky Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 80 14,13 Nezvolený
Ondrej Gömöry Progresívne Slovensko, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 731 21,74 Nezvolený
Robert Urbanec Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 765 35,00 Nezvolený
Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Humenné 6912 54,38 Zvolený
Ivan Solej Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SZ, ŠANCA, SaS Medzilaborce 258 10,22 Nezvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 2648 8,53 Nezvolený
Jozef Kanuščák Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 584 23,77 Nezvolený
Tomáš Baľo Progresívne Slovensko Nová Kelča 36 17,91 Nezvolený
Marián Hudák Progresívne Slovensko Košice - Sídlisko Ťahanovce 381 6,36 Nezvolený
Igor Petrovčik Progresívne Slovensko, SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 2626 39,14 Zvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Gabriela Gáborová Progresívne Slovensko Vtáčkovce 171 45,36 Zvolený
Milan Kaplan Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 3511 29,86 Nezvolený
Ľubomír Petraš Progresívne Slovensko Fekišovce 72 47,06 Nezvolený
Daniel Tiža Progresívne Slovensko, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sobrance 390 13,94 Nezvolený
Milan Fabian Progresívne Slovensko Vojnatina 42 27,10 Nezvolený
Ivan Veselý Progresívne Slovensko Smižany 84 2,74 Nezvolený
Rastislav Javorský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Spišská Nová Ves 4237 37,46 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 8087 Zvolený
Adam Berka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 4608 Zvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 1744 Zvolený
Jakub Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 9062 Zvolený
Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 8394 Zvolený
Michal Brat SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 7203 Zvolený
Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 7035 Zvolený
Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6496 Zvolený
Jakub Mrva SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6352 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 2624 Zvolený
Igor Polakovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 1273 Zvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 9409 Zvolený
Tomáš Palkovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6622 Zvolený
Anna Dojčánová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 974 Zvolený
Petr Skalník SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 613 Zvolený
Matej Vagač SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 880 Zvolený
Ivan Bútora SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1216 Zvolený
Dana Kleinert SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 934 Zvolený
Adam Berka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 898 Zvolený
Damask Gruska SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 630 Zvolený
Tomáš Dentico SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1277 Zvolený
Petra Hitková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1257 Zvolený
Juraj Mikulášek SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 957 Zvolený
Michal Drábik SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 655 Zvolený
Iveta Daňková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 639 Zvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 595 Zvolený
Katarína Šimončičová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1434 Zvolený
Boris Čechvala SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1180 Zvolený
Ivan Kraszkó SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 560 Zvolený
Martin Ferák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1172 Zvolený
Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1190 Zvolený
Peter Herceg SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1143 Zvolený
Monika Ďurajková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1706 Zvolený
František Bolgáč SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1179 Zvolený
Silvia Pilková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1046 Zvolený
Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1035 Zvolený
Robert Greizinger SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 353 Zvolený
Zuzana Magálová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 939 Zvolený
Miroslav Macko SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 82 Zvolený
Ondrej Hrivňák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Pavol Troiak SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Nové Mesto 1487 Zvolený
Jakub Mrva SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Nové Mesto 2242 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Rača 1036 Zvolený
Adrián Jankovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devínska Nová Ves 1654 Zvolený
Viera Psotková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Dúbravka 1303 Zvolený
Libor Gula SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Dúbravka 1290 Zvolený
Martin Ganz SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1133 Zvolený
Petra Hudáková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1285 Zvolený
Michal Kovács SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1157 Zvolený
Stanislav Hrda SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1399 Zvolený
Martin Vician SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1470 Zvolený
Petronela Klačanská SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1345 Zvolený
Stanislav Babic SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1272 Zvolený
Matúš Harmaňoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1257 Zvolený
Veronika Hagovská SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1248 Zvolený
Branislav Sepši SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1861 Zvolený
Tomáš Palkovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1564 Zvolený
Ivan Halmo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1317 Zvolený
Ľuboš Kačírek SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1861 Zvolený
Drahan Petrovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1859 Zvolený
Pavol Škápik SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1558 Zvolený
Michala Kozáková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1369 Zvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1860 Zvolený
Jozef Fischer SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1710 Zvolený
Matúš Repka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1678 Zvolený
Juraj Smatana NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 719 Zvolený
Iveta Pospíšilová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 655 Zvolený
Daniela Barbosová NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Považská Bystrica 813 Zvolený
Richard Ščepko OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1739 Zvolený
Richard Medal OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1424 Zvolený
Kamil Bystrický OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1247 Zvolený
Martin Drugaj Progresívne Slovensko Liptovský Peter 314 Zvolený
Martin Klus Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 2295 Zvolený
Jozef Baláž Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 680 Zvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 919 Zvolený
Miroslav Rakyta Progresívne Slovensko Hrochoť 222 Zvolený
Oľga Berkyová Progresívne Slovensko Hrochoť 217 Zvolený
Miroslav Drozd Progresívne Slovensko Vlkanová 274 Zvolený
Tomáš Šudík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2075 Zvolený
Jozef Babják SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1844 Zvolený
Branislav Čekovský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1519 Zvolený
Andrej Bača SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1437 Zvolený
Mária Cehelská SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2123 Zvolený
Alena Židová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1750 Zvolený
Martin Ruščanský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1537 Zvolený
Jozef Oľha SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Juraj Vaňo SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Helena Ufnárová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1256 Zvolený
Ondrej Babjarčík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1244 Zvolený
Silvia Cukrovaná SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1234 Zvolený
Igor Kivader OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 1670 Zvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 972 Zvolený
Marián Podolinský Progresívne Slovensko Košice - KVP 658 Zvolený
Ján Pažin Progresívne Slovensko Košice - Košická Nová Ves 330 Zvolený
Pavol Hlinka Progresívne Slovensko Košice - Juh 580 Zvolený
Pavol Murín SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devín 474 Zvolený
Zuzana Šubová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devín 385 Zvolený
Vladimír Mokráň SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Rusovce 901 Zvolený
Dušan Statelov Progresívne Slovensko Marianka 541 Zvolený
Katarína Rentková Progresívne Slovensko Most pri Bratislave 672 Zvolený
Patrik Cvengroš Progresívne Slovensko Hviezdoslavov 338 Zvolený
Adam Takáč Progresívne Slovensko Hviezdoslavov 299 Zvolený
Dominika Šalátová... Progresívne Slovensko Hviezdoslavov 280 Zvolený
Radovan Fodor Progresívne Slovensko Abrahám 285 Zvolený
Jana Hanuliaková Progresívne Slovensko Abrahám 251 Zvolený
Marián Hodulík Progresívne Slovensko Dolné Orešany 228 Zvolený
Richard Pekar NOVA, Zmena zdola, DÚ, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Jasenica 264 Zvolený
Evelína Hopková Progresívne Slovensko Žabokreky nad Nitrou 397 Zvolený
Marek Kiaba Progresívne Slovensko Žabokreky nad Nitrou 377 Zvolený
Ivan Kadlečík Progresívne Slovensko Cigeľ 312 Zvolený
Ján Šovčík Progresívne Slovensko Lipník 217 Zvolený
Michal Gogola Progresívne Slovensko Nováky 240 Zvolený
Miroslav Žiak Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1017 Zvolený
Peter Oulehle Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1011 Zvolený
Branislav Gigac Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1036 Zvolený
Petra Hajšelová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1022 Zvolený
Eleonóra Porubcová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1142 Zvolený
Monika Čiscoňová Progresívne Slovensko Tužina 259 Zvolený
Iveta Kobelová Progresívne Slovensko Bolešov 460 Zvolený
Jolana Petrušková Progresívne Slovensko Bolešov 360 Zvolený
Vladimír Hanák Progresívne Slovensko Bolešov 335 Zvolený
Ľuboš Opatík Progresívne Slovensko Bolešov 293 Zvolený
Marek Sulan Progresívne Slovensko Šurianky 222 Zvolený
Lenka Kapustová Progresívne Slovensko Malachov 258 Zvolený
Zoltán Koreň Progresívne Slovensko Cakov 29 Zvolený
Ladislav Kökény Progresívne Slovensko Hostice 230 Zvolený
Tomáš Horváth Progresívne Slovensko Kaloša 124 Zvolený
Dávid Radič Progresívne Slovensko Martinová 36 Zvolený
Ján Kubaliak Progresívne Slovensko Rimavská Baňa 90 Zvolený
Ján Jurkemík Progresívne Slovensko Rimavská Sobota 593 Zvolený
Ján Kubiš Progresívne Slovensko, OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Dolná Strehová 144 Zvolený
Jozef Leškanič Progresívne Slovensko Beloveža 125 Zvolený
Jozef Seman Progresívne Slovensko Spišský Hrhov 275 Zvolený
Peter Bosák Progresívne Slovensko Spišský Hrhov 252 Zvolený
Daniela Mitrovská Progresívne Slovensko Kokošovce 165 Zvolený
Jozef Majkut Progresívne Slovensko Kolačkov 233 Zvolený
Pavol Dziak Progresívne Slovensko Kolačkov 195 Zvolený
Zoltán Gábor Progresívne Slovensko Vtáčkovce 76 Zvolený
Vojtech Gábor Progresívne Slovensko Vtáčkovce 76 Zvolený
Ján Kalapoš Progresívne Slovensko Jenkovce 95 Zvolený
Dušan Hojko Progresívne Slovensko Podhoroď 117 Zvolený
Milan Basanda Progresívne Slovensko Ruskovce 114 Zvolený
Roman Balog Progresívne Slovensko Úbrež 147 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Jana Barnová Progresívne Slovensko Hraň 387 Zvolený