Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

SPOLU - občianska demokracia (SPOLU)

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 58578 36,54 Zvolený
Dana Kleinert SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 969 5,81 Nezvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 1279 17,44 Nezvolený
Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 4465 16,47 Nezvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 5640 17,29 Nezvolený
Daniel Stupavský SPOLU Kostolište 110 16,01 Nezvolený
Zuzana Pallová SPOLU Pernek 34 6,69 Nezvolený
Jana Klubníková SPOLU Plavecký Štvrtok 342 35,96 Nezvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 5268 53,99 Zvolený
Oľga Jarošová SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA Slovenský Grob 504 26,91 Nezvolený
Matúš Parajka SPOLU Šenkvice 491 23,19 Nezvolený
Dana Michálková SPOLU Chorvátsky Grob 349 14,06 Nezvolený
Milan Baďanský SPOLU Miloslavov 932 75,77 Zvolený
Veronika Basta SPOLU, KDH Rovinka 240 15,72 Nezvolený
Anton Švehla SPOLU Dolná Streda 0 0,00 Nezvolený
Dana Ilavská SPOLU Moravany nad Váhom 336 34,60 Nezvolený
Ivan Ribárski SPOLU Častkov 2 0,52 Nezvolený
Peter Švec SPOLU Moravský Svätý Ján 168 17,82 Nezvolený
Ivona Babalová SPOLU, KDH Brodské 299 29,43 Nezvolený
Ondrej Kollár NOVA, SPOLU, OKS Gbely 717 31,95 Nezvolený
Pavol Mihál SPOLU Holíč 359 8,06 Nezvolený
Viera Darivčaková SPOLU Horné Zelenice 150 45,73 Zvolený
Ľuboš Hačko SPOLU Horná Krupá 148 100,00 Zvolený
Bronislava Podstr... SPOLU Pavlice 3 0,96 Nezvolený
Stanislav Vavro SPOLU Bánovce nad Bebravou 311 4,96 Nezvolený
Igor Mozolák SPOLU Krajné 279 43,06 Nezvolený
Roman Pavlov SPOLU Hradište 179 33,15 Nezvolený
Juraj Martiška SPOLU Veľký Klíž 97 18,69 Nezvolený
Marek Dodok SPOLU Diviaky nad Nitricou 58 6,20 Nezvolený
Kvetoslava Šimorová SPOLU Dolné Vestenice 564 40,63 Zvolený
Eva Balážová SPOLU Kľačno 45 8,32 Nezvolený
Katarína Macháčková SPOLU Prievidza 8508 54,80 Zvolený
Angelika Hajníková SPOLU Hurbanovo 450 15,03 Nezvolený
Peter Blaškovič SPOLU Čaka 97 27,64 Nezvolený
Rastislav Kasan SPOLU Levice 1799 18,94 Nezvolený
Monika Miškovičov... SPOLU Rybník 9 1,05 Nezvolený
Hedviga Markotánová SPOLU Veľký Ďur 43 7,15 Nezvolený
Michal Macho SPOLU Žemberovce 51 7,18 Nezvolený
Jozef Vrabec SPOLU Lužianky 41 3,62 Nezvolený
Peter Zábojník SPOLU Podhorany 100 17,73 Nezvolený
Peter Cocher SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 873 44,86 Nezvolený
Marián Buday Progresívne Slovensko, SPOLU Výčapy - Opatovce 196 20,59 Nezvolený
Ľuboš Paučír SPOLU Súlovce 103 32,19 Nezvolený
Peter Paľuch SPOLU Korňa 33 2,92 Nezvolený
Ján Šadibol SPOLU Nová Bystrica 8 0,63 Nezvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Martin Jurčo SPOLU Pribylina 298 47,38 Nezvolený
Mirka Strmenská SPOLU Vlachy 160 45,45 Nezvolený
Jozef Petráš SPOLU Martin 1846 9,76 Nezvolený
Jozef Dorušák SPOLU Krušetnica 208 39,62 Nezvolený
Juraj Jantoška SPOLU Šuja 60 29,13 Nezvolený
Šimon Pokoš SPOLU Šumiac 14 2,17 Nezvolený
Roman Hadžega SPOLU Valaská 39 2,52 Nezvolený
Tibor Kökény SPOLU Šíd 75 11,83 Nezvolený
Ján Melicher SPOLU Hrnčiarska Ves 387 77,71 Zvolený
Richard Havran SPOLU Ozdín 11 6,04 Nezvolený
Vladimír Bodnár SPOLU Selce 29 96,67 Zvolený
Ernest Fertő SPOLU Gemerská Ves 102 23,56 Nezvolený
Ján Kvetko SPOLU Muránska Dlhá Lúka 230 49,36 Zvolený
Janka Mičudová SPOLU Lipovec 23 100,00 Zvolený
Ľuboslav Dobrocký KDH, SPOLU Dolná Strehová 342 60,42 Zvolený
Aladár Bariak SPOLU Modrý Kameň 263 34,38 Nezvolený
Anna Laššanová SPOLU Pôtor 52 12,29 Nezvolený
Pavel Novák SPOLU Závada 14 4,91 Nezvolený
Štefan Rimaj SPOLU Želovce 288 43,18 Zvolený
Milan Ján Pilip SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bardejov 1899 16,71 Nezvolený
Peter Mikula SPOLU Beloveža 102 22,72 Nezvolený
Martin Sivák SPOLU Frička 86 54,09 Zvolený
Andrej Sova SPOLU Jedlinka 17 30,91 Nezvolený
Anna Humeníková SPOLU Kurima 166 35,32 Nezvolený
Milan Vrabeľ SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Raslavice 113 8,16 Nezvolený
Žaneta Siváková SPOLU Varadka 13 16,05 Nezvolený
Zdenko Fabini SPOLU Brestov 70 21,34 Nezvolený
Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Humenné 6912 54,38 Zvolený
Daniel Kifer SPOLU Huncovce 312 34,59 Nezvolený
Ondrej Čopjak KDH, SPOLU Ihľany 185 32,29 Nezvolený
Emil Štec SPOLU Slovenská Ves 37 4,71 Nezvolený
Martin Faltin SPOLU Kurimany 89 39,38 Zvolený
Lýdia Budziňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 1858 39,67 Nezvolený
Gabriela Hutyrová SPOLU Lúčka 26 33,33 Nezvolený
Ondrej Kavka KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2609 13,92 Nezvolený
Ján Drobný SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svit 773 24,25 Nezvolený
Marcela Jackovičová SPOLU Štôla 71 24,65 Nezvolený
Štefan Rafajlovič SPOLU Bzenov 160 100,00 Zvolený
Ján Mikula SPOLU, KDH Fričovce 331 100,00 Zvolený
Štefan Šoltýs SaS, SPOLU Ličartovce 31 6,31 Nezvolený
František Sabol SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Petrovany 59 6,93 Nezvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 2648 8,53 Nezvolený
Matúš Urda SPOLU Krivany 153 30,18 Nezvolený
Jozef Kanuščák Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 584 23,77 Nezvolený
Štefan Palušek SPOLU Poloma 178 32,90 Nezvolený
Jozef Bujňák SPOLU Šarišské Dravce 294 45,44 Nezvolený
Terézia Krehlíková SPOLU Šarišské Michaľany 20 1,48 Nezvolený
František Mojcher NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Hromoš 109 37,85 Nezvolený
Zita Pleštinská SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 322 100,00 Zvolený
Jana Cimbalistová SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lomnička 5 0,47 Nezvolený
Andrej Babjarčík SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nižné Ružbachy 155 48,29 Nezvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 117 35,24 Nezvolený
Štefan Zima SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 64 4,20 Nezvolený
Jozef Balužinský OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 140 21,15 Nezvolený
Elena Závacká SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Lipník 25 5,88 Nezvolený
Michal Knapek SPOLU Potôčky 4 8,70 Nezvolený
Vladimír Vančišin SPOLU Dobroslava 11 36,67 Zvolený
Jaroslav Hrabčák SPOLU Giglovce 39 35,45 Nezvolený
Jozef Ištočko SPOLU Hencovce 80 11,30 Nezvolený
Andrea Kačkošová SPOLU Hermanovce nad Topľou 37 9,79 Nezvolený
Jozef Kandala SPOLU Hlinné 238 29,90 Nezvolený
Ján Čaraba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SPOLU, KDH Nižný Kručov 185 72,83 Zvolený
Igor Šesták SPOLU, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 2467 33,45 Nezvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Igor Petrovčik Progresívne Slovensko, SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 2626 39,14 Zvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Peter Mihok SPOLU Košice - Barca 218 13,84 Nezvolený
Miroslav Stanič SPOLU Baška 118 37,22 Nezvolený
Viera Slaninková SPOLU Čižatice 34 12,69 Nezvolený
Ján Juhás SPOLU, KDH Družstevná pri Hornáde 626 53,78 Zvolený
Peter Kozel SPOLU Hodkovce 63 32,98 Nezvolený
Ján Spišák SPOLU Poproč 171 13,04 Nezvolený
Juraj Vince SPOLU Sokoľ 113 18,40 Nezvolený
Božena Letková SPOLU Trstené pri Hornáde 183 28,59 Nezvolený
Ján Lukáč SPOLU Veľká Lodina 117 63,24 Zvolený
Emília Mesarošová SPOLU Jastrabie pri Michalovciach 53 29,28 Nezvolený
Milan Kaplan Progresívne Slovensko, SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 3511 29,86 Nezvolený
Roman Milián SPOLU Ostrov 4 1,99 Nezvolený
Martin Hvižďak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SPOLU Úbrež 191 51,90 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 821 15,03 Nezvolený
Gizela Brutovská SPOLU Kluknava 42 5,06 Nezvolený
Lívia Kozlová SPOLU Krompachy 1227 42,55 Nezvolený
Peter Fulla SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, KDH Markušovce 778 48,90 Nezvolený
Rastislav Javorský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Spišská Nová Ves 4237 37,46 Nezvolený
Ján Vincenčík SPOLU Hriadky 140 51,09 Zvolený
Július Záboj SPOLU Lastovce 19 3,56 Nezvolený
Matúš Fortuňak SPOLU Michaľany 13 1,61 Nezvolený
Vladimír Tondra SPOLU Slovenská Ves 47 5,98 Nezvolený
Daniel Hvižďák SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Úbrež 10 2,72 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Matúš Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 8087 Zvolený
Adam Berka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 4608 Zvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 1744 Zvolený
Jakub Vallo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 9062 Zvolený
Jana Poláčiková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 8394 Zvolený
Michal Brat SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 7203 Zvolený
Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 7035 Zvolený
Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6496 Zvolený
Jakub Mrva SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6352 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 2624 Zvolený
Igor Polakovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 1273 Zvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 9409 Zvolený
Tomáš Palkovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava 6622 Zvolený
Anna Dojčánová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 974 Zvolený
Petr Skalník SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 613 Zvolený
Matej Vagač SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 880 Zvolený
Ivan Bútora SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1216 Zvolený
Dana Kleinert SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 934 Zvolený
Adam Berka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 898 Zvolený
Damask Gruska SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 630 Zvolený
Tomáš Dentico SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1277 Zvolený
Petra Hitková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 1257 Zvolený
Juraj Mikulášek SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Staré Mesto 957 Zvolený
Michal Drábik SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 655 Zvolený
Iveta Daňková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 639 Zvolený
Roman Lamoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Podunajské Biskupice 595 Zvolený
Katarína Šimončičová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1434 Zvolený
Boris Čechvala SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1180 Zvolený
Ivan Kraszkó SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 560 Zvolený
Martin Ferák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1172 Zvolený
Lucia Štasselová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1190 Zvolený
Peter Herceg SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1143 Zvolený
Monika Ďurajková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1706 Zvolený
František Bolgáč SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1179 Zvolený
Silvia Pilková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1046 Zvolený
Peter Strapák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Ružinov 1035 Zvolený
Robert Greizinger SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 353 Zvolený
Zuzana Magálová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 939 Zvolený
Miroslav Macko SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 82 Zvolený
Ondrej Hrivňák SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Vrakuňa 552 Zvolený
Pavol Troiak SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Nové Mesto 1487 Zvolený
Jakub Mrva SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Nové Mesto 2242 Zvolený
Lenka Antalová Pl... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Rača 1036 Zvolený
Adrián Jankovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devínska Nová Ves 1654 Zvolený
Viera Psotková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Dúbravka 1303 Zvolený
Libor Gula SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Dúbravka 1290 Zvolený
Martin Ganz SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1133 Zvolený
Petra Hudáková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1285 Zvolený
Michal Kovács SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1157 Zvolený
Stanislav Hrda SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1399 Zvolený
Martin Vician SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Karlova Ves 1470 Zvolený
Petronela Klačanská SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1345 Zvolený
Stanislav Babic SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1272 Zvolený
Matúš Harmaňoš SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1257 Zvolený
Veronika Hagovská SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Lamač 1248 Zvolený
Branislav Sepši SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1861 Zvolený
Tomáš Palkovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1564 Zvolený
Ivan Halmo SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1317 Zvolený
Ľuboš Kačírek SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1861 Zvolený
Drahan Petrovič SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1859 Zvolený
Pavol Škápik SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1558 Zvolený
Michala Kozáková SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1369 Zvolený
Tatiana Kratochví... SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1860 Zvolený
Jozef Fischer SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1710 Zvolený
Matúš Repka SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Petržalka 1678 Zvolený
Andrea Kubecová SPOLU Jakubov 227 Zvolený
Igor Hianik SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1617 Zvolený
Marián Šipoš SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1298 Zvolený
Ľuboš Hidaši SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 917 Zvolený
Branislav Macháč SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 808 Zvolený
Mária Wagingerová SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1307 Zvolený
Milan Čech SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1241 Zvolený
Adam Kovačovský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1105 Zvolený
Pavol Rybár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 1003 Zvolený
Peter Janeček SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 946 Zvolený
Marek Manák SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 931 Zvolený
Ľubomír Uhlár SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 918 Zvolený
Peter Kremský SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Pezinok 730 Zvolený
Dana Michálková SPOLU Chorvátsky Grob 731 Zvolený
Tomáš Karmažín SPOLU Sereď 589 Zvolený
Michal Bezák SPOLU Piešťany 1166 Zvolený
Pavol Holič SPOLU Prievaly 174 Zvolený
Marcel Polesňák SPOLU Petrova Ves 185 Zvolený
Dušan Caja SPOLU, KDH Cífer 590 Zvolený
Jana Bachratá SPOLU, KDH Cífer 495 Zvolený
Tomáš Bacigál SPOLU, KDH Cífer 477 Zvolený
Mária Olšová SPOLU, KDH Cífer 412 Zvolený
Ján Gašpárek SPOLU, KDH Cífer 399 Zvolený
Peter Bača SPOLU Nové Mesto nad Váhom 480 Zvolený
Tomáš Malec SPOLU Nové Mesto nad Váhom 495 Zvolený
Richard Bunčiak SPOLU Stará Turá 1130 Zvolený
Iveta Gavačová SPOLU Stará Turá 823 Zvolený
Michal Kolník SPOLU Považská Bystrica 439 Zvolený
Jozef Rybár SPOLU Bystričany 561 Zvolený
Marta Rybárová SPOLU Bystričany 530 Zvolený
Vladimír Bulko SPOLU Ivanovce 261 Zvolený
Richard Ščepko OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1739 Zvolený
Richard Medal OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1424 Zvolený
Kamil Bystrický OKS, SPOLU, Progresívne Slovensko Trenčín 1247 Zvolený
Rastislav Kasan SPOLU Levice 1705 Zvolený
Jaroslav Václav SPOLU Podhájska 284 Zvolený
Marek Molnár SPOLU Šaľa 534 Zvolený
Jozef Pavlík SPOLU Makov 341 Zvolený
Stanislav Gašparík SPOLU Makov 325 Zvolený
Ján Vrbičan SPOLU Pribylina 245 Zvolený
Filip Benko SPOLU Pribylina 232 Zvolený
Tomáš Makúch SPOLU Krušetnica 294 Zvolený
Peter Oleš SPOLU Krušetnica 225 Zvolený
Jozef Dorušák SPOLU Krušetnica 213 Zvolený
Vojtech Macko SPOLU Ružomberok 448 Zvolený
Peter Štupák SPOLU Ružomberok 450 Zvolený
Lenka Mizerová SPOLU Kysucký Lieskovec 524 Zvolený
Jaroslav Tarana SPOLU Ochodnica 322 Zvolený
Karol Burger SPOLU Rudinka 106 Zvolený
Martin Barčík SPOLU Žilina 1300 Zvolený
Juraj Kotoč SPOLU Vlkanová 303 Zvolený
Anna Pravotiaková SPOLU Pohorelá 360 Zvolený
Renáta Antalová SPOLU Banská Štiavnica 535 Zvolený
Helena Koťová SPOLU Banská Štiavnica 508 Zvolený
Tomáš Šudík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2075 Zvolený
Jozef Babják SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1844 Zvolený
Branislav Čekovský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1519 Zvolený
Andrej Bača SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1437 Zvolený
Mária Cehelská SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 2123 Zvolený
Alena Židová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1750 Zvolený
Martin Ruščanský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1537 Zvolený
Jozef Oľha SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Juraj Vaňo SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1263 Zvolený
Helena Ufnárová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1256 Zvolený
Ondrej Babjarčík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1244 Zvolený
Silvia Cukrovaná SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Humenné 1234 Zvolený
Vladimír Koblik SPOLU Zbojné 48 Zvolený
Pavol Papcun NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 839 Zvolený
Miroslav Čurilla NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 836 Zvolený
Ján Lorko NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 555 Zvolený
Jana Suráková NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 767 Zvolený
Pavol Ščurka NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 751 Zvolený
Ladislav Ogurčák NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 631 Zvolený
Eva Chalupecká NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Andrea Čajová NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 548 Zvolený
Ondrej Kavka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2729 Zvolený
Marián Saraka OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1409 Zvolený
Alena Madzinová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2277 Zvolený
Ján Košťálik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 1966 Zvolený
Július Fabian SPOLU Štrba 149 Zvolený
Igor Kivader OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 1670 Zvolený
Richard Drutarovský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU Prešov 972 Zvolený
Stanislav Imrich SPOLU Šindliar 154 Zvolený
Marcela Bujňáková SPOLU Krásna Lúka 164 Zvolený
Jozef Kanuščák SPOLU, ŠANCA, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Lipany 716 Zvolený
Erik Radačovský SPOLU Sabinov 485 Zvolený
Anna Drobňáková SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 137 Zvolený
Miroslav Drobňák SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orlov 130 Zvolený
Patrik Pčolka SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Plaveč 287 Zvolený
Soňa Gaborčáková SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1210 Zvolený
Michal Šipoš SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 1030 Zvolený
Peter Hrebik SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 982 Zvolený
Patrik Boďo SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 854 Zvolený
Aleš Solár SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 711 Zvolený
Pavol Mišenko SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 623 Zvolený
Filip Lampart SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Stará Ľubovňa 531 Zvolený
Eva Lenková SPOLU Vranov nad Topľou 518 Zvolený
Igor Čačko SPOLU Vranov nad Topľou 545 Zvolený
Igor Pribula SPOLU Vranov nad Topľou 835 Zvolený
Vladimír Jenčko SPOLU Vranov nad Topľou 625 Zvolený
Igor Petrovčik SPOLU Košice 1840 Zvolený
Igor Petrovčik SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 956 Zvolený
Magdaléna Galdunová SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 712 Zvolený
Zoltán Hanesz SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 563 Zvolený
Richard Kočiš SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 649 Zvolený
Peter Havasi SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 590 Zvolený
Vojtech Tóth SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 741 Zvolený
Roman Matoušek SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 664 Zvolený
Martin Boritáš SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 583 Zvolený
Milan Pach SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 846 Zvolený
Zdeno Bartók SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 747 Zvolený
Marta Sidorjaková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 700 Zvolený
Marián Koszoru SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 736 Zvolený
Marián Mikulišin SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 625 Zvolený
Eduard Valkovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 577 Zvolený
Matúš Novák NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 432 Zvolený
Marián Krasnovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 398 Zvolený
Jana Rubická NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 583 Zvolený
Marek Antoš NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 547 Zvolený
Roman Križalkovič NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 388 Zvolený
Ľubor Kalafus NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 535 Zvolený
Daniel Antal SPOLU Košice - Barca 617 Zvolený
Maroš Kuruc SPOLU Košice - Barca 501 Zvolený
Stanislav Tkáč SPOLU Košice - Juh 448 Zvolený
Peter Kaľavský SPOLU Družstevná pri Hornáde 363 Zvolený
Tibor Kaško SPOLU Kechnec 175 Zvolený
Rajmund Antl SPOLU Medzev 521 Zvolený
Katarína Beblavá SPOLU Ruskov 364 Zvolený
Radoslav Lukáč SPOLU Trstené pri Hornáde 411 Zvolený
Vladimír Dojčák SPOLU Trstené pri Hornáde 331 Zvolený
Róbert Dojčák SPOLU Trstené pri Hornáde 289 Zvolený
Karol Žiga SPOLU Veľká Lodina 99 Zvolený
Patrik Žiga SPOLU Veľká Lodina 79 Zvolený
Jozef Gábor SPOLU Veľká Lodina 75 Zvolený
Mária Kočišová SPOLU Drahňov 163 Zvolený
Ján Várady SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 592 Zvolený
Anna Berešová SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 563 Zvolený
Milan Kaplan SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 858 Zvolený
Radovan Geci SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 723 Zvolený
Milan Potocký SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 1313 Zvolený
Filip Kaľavský SPOLU, ŠANCA, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Michalovce 561 Zvolený
Ondrej Skokan SPOLU Plešivec 374 Zvolený
Ivan Kuhn Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 607 Zvolený
Matúš Bischof Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 977 Zvolený
Karol Kováč Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 832 Zvolený
Eduard Mihók Zmena zdola, DÚ, SPOLU, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, OKS Rožňava 715 Zvolený
Lívia Kozlová SPOLU Krompachy 1525 Zvolený
Stanislav Farkaš SPOLU Krompachy 878 Zvolený
Dárius Dubiňák SPOLU Krompachy 827 Zvolený
Branislav Bocan SPOLU Krompachy 776 Zvolený
Slávka Šmidová SPOLU Krompachy 755 Zvolený
Stanislav Kavulič SPOLU Spišský Hrušov 351 Zvolený
Rastislav Šofranko SPOLU Spišský Hrušov 305 Zvolený
Pavol Murín SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devín 474 Zvolený
Zuzana Šubová SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Devín 385 Zvolený
Vladimír Mokráň SPOLU, Progresívne Slovensko Bratislava - Rusovce 901 Zvolený
Slavomír Beleš SPOLU Lozorno 739 Zvolený
Ladislav Krechňák SPOLU Lozorno 636 Zvolený
Vratko Piruš SPOLU Pernek 233 Zvolený
Jana Jánošová SPOLU Plavecký Štvrtok 449 Zvolený
Radoslav Dynka SPOLU Plavecký Štvrtok 390 Zvolený
Margita Fischerová SPOLU Plavecký Štvrtok 385 Zvolený
Soňa Zajíčková SPOLU Plavecký Štvrtok 379 Zvolený
Katarína Výletová SPOLU Plavecký Štvrtok 341 Zvolený
Pavel Hrica SPOLU Plavecký Štvrtok 320 Zvolený
Elena Šurláková SPOLU Rohožník 410 Zvolený
Peter Holič SPOLU Sološnica 376 Zvolený
Ema Gavorníková SPOLU Dubová 189 Zvolený
Matúš Parajka SPOLU Šenkvice 724 Zvolený
Andrej Kukumberg SPOLU Vištuk 355 Zvolený
Monika Korenčiová SPOLU Blatné 309 Zvolený
Anna Paráková SPOLU Hamuliakovo 407 Zvolený
Ladislav Kiss SPOLU Hrubý Šúr 206 Zvolený
Milan Matušek SPOLU Miloslavov 670 Zvolený
Ivan Húska SPOLU Miloslavov 603 Zvolený
Renáta Bačová SPOLU Miloslavov 560 Zvolený
Jarmila Grujbárová SPOLU Miloslavov 556 Zvolený
Martin Majerech SPOLU Miloslavov 542 Zvolený
Tatiana Cabalová SPOLU Miloslavov 514 Zvolený
Lucia Falbová SPOLU Miloslavov 513 Zvolený
Veronika Basta SPOLU, KDH Rovinka 410 Zvolený
Rudolf Nagy SPOLU, KDH Rovinka 354 Zvolený
Ivan Seňan SPOLU Veľká Paka 222 Zvolený
Ivan Ribárski SPOLU Častkov 192 Zvolený
Peter Pastucha SPOLU Senica 304 Zvolený
Miroslav Tehlár SPOLU Senica 349 Zvolený
Mariana Suchovská SPOLU, KDH Brodské 476 Zvolený
Katarína Štepanovská SPOLU, KDH Brodské 446 Zvolený
Adrián Berec SPOLU, KDH Brodské 424 Zvolený
Ivona Babalová SPOLU, KDH Brodské 410 Zvolený
Stanislav Gulíšek SPOLU, KDH Brodské 402 Zvolený
Ján Pekar SPOLU Radošovce 488 Zvolený
Oto Hodulík SPOLU Horné Orešany 384 Zvolený
Branislav Darmo SPOLU Libichava 52 Zvolený
Michal Godál SPOLU Šišov 172 Zvolený
Pavol Halaš SPOLU Jablonka 153 Zvolený
Pavol Kravárik SPOLU Krajné 271 Zvolený
Vladimír Malý SPOLU Krajné 258 Zvolený
Miloš Jakubec SPOLU Bzince pod Javorinou 267 Zvolený
Juraj Nedbal SPOLU Hôrka nad Váhom 147 Zvolený
Tomáš Mitašík SPOLU Sverepec 237 Zvolený
Ján Okrajek SPOLU Lysá pod Makytou 353 Zvolený
Roman Pavlov SPOLU Hradište 227 Zvolený
Zdenka Rolincová SPOLU Malé Kršteňany 91 Zvolený
Zdenka Gamanová SPOLU Diviaky nad Nitricou 365 Zvolený
Marek Vajda SPOLU Diviaky nad Nitricou 326 Zvolený
Marek Dodok SPOLU Diviaky nad Nitricou 290 Zvolený
Veronika Bugajová SPOLU Dolné Vestenice 424 Zvolený
Andrej Foltán SPOLU Horné Vestenice 182 Zvolený
Miroslav Žember SPOLU Koš 190 Zvolený
Anna Kollárová SPOLU Malá Čausa 278 Zvolený
Ladislav Mokrý SPOLU Malá Čausa 188 Zvolený
Tibor Čavojský SPOLU Malinová 255 Zvolený
Milan Kútny SPOLU Nitrianske Rudno 527 Zvolený
Ľuboš Hronec SPOLU Nitrianske Rudno 440 Zvolený
Vladimír Petráš SPOLU Prievidza 1179 Zvolený
Ľuboš Maxina SPOLU Prievidza 1111 Zvolený
Peter Krško SPOLU Prievidza 1092 Zvolený
Július Urík SPOLU Prievidza 1004 Zvolený
Ľuboš Jelačič SPOLU Prievidza 1147 Zvolený
Helena Dadíková SPOLU Prievidza 906 Zvolený
Natália Svítková SPOLU Prievidza 905 Zvolený
Renáta Úradníčková SPOLU Prievidza 857 Zvolený
Zuzana Vrecková SPOLU Prievidza 1193 Zvolený
Branislav Bucák SPOLU Prievidza 1148 Zvolený
Dušan Magdin SPOLU Prievidza 829 Zvolený
Vladimír Revický SPOLU Prievidza 758 Zvolený
Juraj Ohradzanský SPOLU Prievidza 132 Zvolený
Katarína Čičmancová SPOLU Prievidza 185 Zvolený
František Krško SPOLU Prievidza 334 Zvolený
Ján Paukov SPOLU Ráztočno 190 Zvolený
Miroslava Šurinová SPOLU Zemianske Kostoľany 259 Zvolený
Roman Krištof SPOLU Trenčianske Teplice 701 Zvolený
Jozef Raučina SPOLU Trenčianske Teplice 696 Zvolený
Angelika Hajníková SPOLU Hurbanovo 1326 Zvolený
Peter Blaškovič SPOLU Čaka 126 Zvolený
Marián Mandrák SPOLU Podlužany 213 Zvolený
Ján Murín SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 1057 Zvolený
Peter Cocher SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 840 Zvolený
Andrej Moravčík SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 770 Zvolený
Tomáš Tkáč SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 715 Zvolený
Ján Bédi SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 712 Zvolený
Daniela Hollá SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 711 Zvolený
Daniela Beličková SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 647 Zvolený
Jana Chňapeková SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 628 Zvolený
Rastislav Frajka SPOLU Volkovce 185 Zvolený
Michal Horňák SPOLU Hájske 432 Zvolený
Peter Czakó SPOLU Tešedíkovo 762 Zvolený
Tibor Šimun SPOLU Kuzmice 207 Zvolený
Michal Janček SPOLU Práznovce 246 Zvolený
Michaela Klocková SPOLU Veterná Poruba 99 Zvolený
Ján Kapusta SPOLU Ďanová 228 Zvolený
Katarína Móricová... SPOLU Ďanová 209 Zvolený
Alžbeta Šupenová SPOLU Sklabiňa 210 Zvolený
Jozef Blizniak SPOLU Sklabiňa 204 Zvolený
Juraj Ligoš SPOLU Oravské Veselé 660 Zvolený
Marián Sumega SPOLU Oravské Veselé 508 Zvolený
Ján Sameliak SPOLU Oravské Veselé 467 Zvolený
Petra Melišíková SPOLU Lietava 258 Zvolený
Jaromír Brezáni SPOLU Lietava 229 Zvolený
Jaroslav Ligas SPOLU Rajecká Lesná 292 Zvolený
Andrea Kirschová SPOLU Heľpa 612 Zvolený
Pavol Golian SPOLU Michalová 196 Zvolený
Mária Pohorelcová SPOLU Pohronská Polhora 236 Zvolený
Hana Barlíková SPOLU Telgárt 162 Zvolený
Martin Falťan SPOLU Hradište 81 Zvolený
Ján Národa SPOLU Hrnčiarska Ves 272 Zvolený
Miroslav Šatara SPOLU Hrnčiarske Zalužany 200 Zvolený
Bronislava Garajová SPOLU Poltár 630 Zvolený
Karol Švingál SPOLU Poltár 620 Zvolený
Alena Boráková SPOLU Šoltýska 40 Zvolený
Ján Jankovič SPOLU Muránska Dlhá Lúka 195 Zvolený
Branislav Ďurej SPOLU Muránska Dlhá Lúka 193 Zvolený
Viera Vaculová SPOLU Lipovec 13 Zvolený
Petronela Uhrinová SPOLU Dolná Strehová 157 Zvolený
Ivan Jánošík SPOLU Dolná Strehová 156 Zvolený
Dana Veselovská SPOLU Dolná Strehová 135 Zvolený
Miroslav Matúška SPOLU Dolná Strehová 65 Zvolený
Miroslava Lavičková SPOLU Modrý Kameň 317 Zvolený
Slavomír Longaj SPOLU Modrý Kameň 217 Zvolený
Aladár Bariak SPOLU Modrý Kameň 209 Zvolený
Darina Antolíková SPOLU Nenince 445 Zvolený
Jozef Kucej SPOLU Sklabiná 122 Zvolený
Jana Jánošíková SPOLU Záhorce 163 Zvolený
Zsolt Čery SPOLU Želovce 248 Zvolený
Andrea Nemcová SPOLU Stožok 188 Zvolený
Matej Fašang SPOLU Budča 206 Zvolený
Milan Blahút SPOLU Beluj 37 Zvolený
Gabriel Ševeček SPOLU Štiavnické Bane 152 Zvolený
Zdenko Gális SPOLU Jastrabá 206 Zvolený
Juraj Čech SPOLU Frička 86 Zvolený
Milan Čech SPOLU Frička 85 Zvolený
Jaroslav Čech SPOLU Frička 80 Zvolený
Róbert Bilý SPOLU Frička 71 Zvolený
Ján Cebuľak SPOLU Kobyly 189 Zvolený
Zdenko Fabini SPOLU Brestov 118 Zvolený
Patrik Hudák SPOLU Ľubiša 313 Zvolený
Vladimír Desák SPOLU Nižné Ladičkovce 77 Zvolený
Ľubomír Cibuláš SPOLU Pakostov 100 Zvolený
Antónia Fedáková SPOLU Porúbka 72 Zvolený
Ivan Mochnáč SPOLU Čabiny 63 Zvolený
Jana Čurhová SPOLU Uličské Krivé 42 Zvolený
Jozef Roth SPOLU Abrahámovce 76 Zvolený
Jozef Dunka SPOLU Ihľany 193 Zvolený
Dušan Mišalko SPOLU Ihľany 191 Zvolený
Miroslav Dunka SPOLU Ihľany 161 Zvolený
Igor Zemčák SPOLU Ihľany 159 Zvolený
Marek Mišalko SPOLU Ihľany 149 Zvolený
Antónia Makarová SPOLU Mlynčeky 135 Zvolený
Jaroslav Vojtaššák SPOLU Mlynčeky 122 Zvolený
Jaromír Zoričák SPOLU Mlynčeky 104 Zvolený
Ľubomíra Pitoňáková SPOLU Stráne pod Tatrami 148 Zvolený
Zuzana Sloveňáková SPOLU Stráne pod Tatrami 130 Zvolený
Matej Šulej SPOLU Veľká Lomnica 379 Zvolený
Norbert Fassinger SPOLU Vrbov 281 Zvolený
Miroslav Kolodzej SPOLU Žakovce 242 Zvolený
Róbert Munka SPOLU Žakovce 220 Zvolený
Marek Gonda SPOLU Domaňovce 229 Zvolený
Marek Kamenický SPOLU Kurimany 120 Zvolený
Beáta Lechová SPOLU Kurimany 107 Zvolený
Milan Richtarčík SPOLU Spišský Hrhov 377 Zvolený
Milan Glevický SPOLU Spišský Hrhov 293 Zvolený
Ján Kožuško SPOLU Spišský Hrhov 252 Zvolený
Filip Láska SPOLU Štôla 119 Zvolený
Ján Brokeš SPOLU Švábovce 225 Zvolený
Martin Orolin SPOLU Švábovce 159 Zvolený
Juraj Šimko SPOLU Švábovce 126 Zvolený
Ľubomír Greňa SPOLU Vernár 194 Zvolený
Pavel Luca SPOLU Bzenov 147 Zvolený
Jozef Šoltis SPOLU Bzenov 127 Zvolený
Ľubomír Štofaník SPOLU Bzenov 123 Zvolený
Dominika Mikulová SPOLU Bzenov 115 Zvolený
Miroslav Kušnír SPOLU Bzenov 114 Zvolený
Marián Spišák SPOLU Dulová Ves 164 Zvolený
Radoslav Duda SPOLU Chmeľov 225 Zvolený
Daniel Hovančák SPOLU Šarišská Poruba 142 Zvolený
Dominik Lazorík SPOLU Ďačov 166 Zvolený
Ľubomír Trišč SPOLU Jarovnice 222 Zvolený
Matúš Urda SPOLU Krivany 291 Zvolený
Mária Genčúrová SPOLU Poloma 229 Zvolený
Pavol Blaščák SPOLU Šarišské Dravce 315 Zvolený
Stanislav Mišenko SPOLU Šarišské Dravce 208 Zvolený
Patrik Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 167 Zvolený
Beatrix Langová SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 160 Zvolený
Andrea Kosturková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Marta Krafčíková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 152 Zvolený
Peter Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 148 Zvolený
Rudolf Haničák SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 147 Zvolený
Emil Válek SPOLU, OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Podolínec 649 Zvolený
Emil Dvorščák OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 215 Zvolený
Rastislav Stašenko OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 187 Zvolený
Jozef Lazor OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 183 Zvolený
Ladislav Hnat OKS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Šarišské Jastrabie 172 Zvolený
Pavol Petriľak SPOLU Fijaš 45 Zvolený
Tatiana Kozáková SPOLU Krajná Poľana 69 Zvolený
Marián Vasilenko SPOLU Krajné Čierno 26 Zvolený
Peter Grundza SPOLU Kružlová 175 Zvolený
Tatiana Kurtyová SPOLU Nižný Mirošov 80 Zvolený
Adrián Čech SPOLU Príkra 4 Zvolený
Slavomír Krempaský SPOLU Vagrinec 48 Zvolený
Jozef Andrek SPOLU Bystré 338 Zvolený
Michal Dvorjak SPOLU Čierne nad Topľou 224 Zvolený
Jaroslav Dudáš SPOLU Hencovce 278 Zvolený
Andrea Kačkošová SPOLU Hermanovce nad Topľou 172 Zvolený
Jozef Tomko SPOLU Jastrabie nad Topľou 75 Zvolený
Milan Boroš SPOLU Nižný Kručov 187 Zvolený
Marek Molitoris SPOLU Pavlovce 124 Zvolený
Agáta Fedorová SPOLU Rafajovce 32 Zvolený
Miroslav Pilát SPOLU Remeniny 56 Zvolený
Bartolomej Zubko SPOLU Sačurov 307 Zvolený
Milan Sciranka SPOLU Zlatník 25 Zvolený
Ivan Kopčík SPOLU Košice - Džungľa 159 Zvolený
Margita Nová SPOLU Košice - Džungľa 130 Zvolený
Mária Sadovská SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 689 Zvolený
Martin Rogovský SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 688 Zvolený
Ladislav Kuczik SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 644 Zvolený
Mária Tomášová SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 642 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 977 Zvolený
Viliam Beňo SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 861 Zvolený
Monika Kokošková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 815 Zvolený
Lukáš Novák SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 757 Zvolený
Bartolomej Szabó SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 747 Zvolený
Vladimír Puškár SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 929 Zvolený
Pavol Holečko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 843 Zvolený
Milan Baraník SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 819 Zvolený
Jozef Borovský SPOLU Košice - Ťahanovce 286 Zvolený
Ľuboš Roštár SPOLU Baška 102 Zvolený
Marián Bobrovský SPOLU Baška 97 Zvolený
Ladislav Dringuš SPOLU Čečejovce 540 Zvolený
Ján Spišák SPOLU Poproč 441 Zvolený
Juraj Vince SPOLU Sokoľ 189 Zvolený
Erich Eiben SPOLU Vyšný Medzev 120 Zvolený
Július Fabian SPOLU Vyšný Medzev 117 Zvolený
František Revický SPOLU Vyšný Medzev 114 Zvolený
Jozef Jambor SPOLU Kaluža 68 Zvolený
Martin Hakoš SPOLU Lesné 129 Zvolený
Marek Janovčík SPOLU Palín 111 Zvolený
Juraj Talnagy SPOLU Petrovce nad Laborcom 163 Zvolený
Alena Gejgušová SPOLU Trnava pri Laborci 157 Zvolený
Michal Ivan SPOLU Tušická Nová Ves 138 Zvolený
Pavol Kučmaš SPOLU Koromľa 91 Zvolený
Július Berceli SPOLU Lipovník 178 Zvolený
Mária Lenkeyová SPOLU Pača 161 Zvolený
Alena Sláviková SPOLU Pača 159 Zvolený
Iveta Hlaváčová Ď... SPOLU Rožňavské Bystré 140 Zvolený
Miroslav Sakáč SPOLU Harichovce 320 Zvolený
Pavol Toporcer SPOLU Letanovce 340 Zvolený
Andrea Knižková SPOLU Letanovce 327 Zvolený
Vladimír Filinský SPOLU Markušovce 673 Zvolený
Františka Fullová SPOLU Markušovce 616 Zvolený
Peter Kováč SPOLU Matejovce nad Hornádom 161 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Juraj Rešetár SPOLU Čerhov 166 Zvolený
Ľubomír Varga SPOLU Malé Ozorovce 153 Zvolený
Ján Hazala SPOLU Vojčice 305 Zvolený