Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa
Vladimír Hrašna SMER, HZD Limbach
Jaroslav Janeček HZD Banka
Vincent Konečný HZD Horná Krupá
Ján Kormúth SMER, HZDS, HZD Horné Orešany
Ľudovít Štefánek SNS, HZDS, HZD Suchá nad Parnou
Dušan Bublavý SMER, HZDS, HZD Častkovce
Ján Podmanický SOP, SDĽ, SNS, SDKÚ, ĽB, HZD, ANO Partizánske
Iveta Randziaková SDĽ, SMER, SNS, HZD Klátova Nová Ves
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Stanislav Ondrúšek HZD, ANO Kľačno
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Daniel Benčat SMER, HZD Kozárovce
Miroslav Obert HZDS, HZD Nemčice
Ján Eliáš P SNS, HZD Kotešová
Ján Podmanický SMER, SNS, P SNS, HZDS, HZD Stará Bystrica
Franišek Púčik HZD Lazisko
Viera Tomčíková HZD Liptovské Kľačany
Peter Pethő HZD Malatíny
Dušan Ratica HZD Rabča
Peter Dobeš SZS, SDKÚ, KDH, HZD Rajecké Teplice
Anna Jarošová HZD Svederník
Karol Strásky SNS, HZD Varín
Mária Ďurčová P SNS, HZD Nezbudská Lúčka
Ján Králik ZRS, SDĽ, SDSS, KSS, NOSNP, HZD Banská Bystrica
Oľga Koscová SDĽ, HZDS, HZD, ANO Poniky
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Jozef Fillo HZDS, HZD Heľpa
Michal Povrazník SDĽ, HZDS, HZD Jasenie
Milan Gábor HZD Budiná
Milan Spodniak SNS, HZDS, HZD Ratka
Igor Čepko SDĽ, SDKÚ, HZD Málinec
Ján Koršó HZD Poltár
Slávka Škvareniaková HZD Šoltýska
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Dušan Trnavský HZD Kraskovo
Ondrej Gál HZD Padarovce
Tibor Lakatoš HZD Sútor
Pavel Kollár SMER, HZD Príbelce
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Juraj Schwarz SOP, SDSS, SMER, HZD Nová Baňa
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Milan Benč SDĽ, SDA, SNS, RDH-VÝCHOD, HZDS, HZD Prešov
Juraj Slivka HZD Brezovec
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Dušan Hirjak SOP, SDA, SMER, SDKÚ, HZD, ANO Stakčínska Roztoka
Mikuláš Mýtnik SDĽ, SMER, KSS, HZDS, HZD Kamienka
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Anna Kertisová SDKÚ, HZD, DS, ANO Kručov
Helena Madzinová HZD Cernina
Ján Vasilišin HZD Fijaš
Ján Krivák SDĽ, HZD, ANO Hermanovce nad Topľou
Ján Hvizdoš SMER, SNS, KSS, HZDS, HZD Gelnica
Cyril Betuš SDĽ, SDSS, SDA, HZD Košice - Sídlisko Ťahanovce
Jozef Bobík SZS, SDĽ, KDH, HZD, , ANO Michalovce
Eduard Baláž HZDS, HZD, ANO Lúčky
Anna Ihnátová KDH, HZD Staré
Jaroslav Bystren HZD Čierna Lehota
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Andrej Marcin SOP, SDĽ, SDA, SMER, HZDS, HZD, ANO Dvorianky