Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ladislav Bizík HZD Bratislava - Rusovce 71 5,91 Nezvolený
Jozef Cichý HZD Báhoň 59 7,79 Nezvolený
Kamil Viskup HZD Pusté Sady 96 26,67 Nezvolený
Vladimír Vranovič HZD Sereď 1780 40,99 Zvolený
Jaroslav Janeček HZD Banka 730 86,60 Zvolený
Peter Hulman HZD Moravany nad Váhom 555 100,00 Zvolený
Pavol Chudík HZD Kátov 19 5,81 Nezvolený
Viliam Tarda HZD, ĽS-HZDS, SMER Dolné Lovčice 125 29,90 Nezvolený
Vincent Konečný SMER, HZD Horná Krupá 141 44,48 Nezvolený
Ján Kormúth HZD Horné Orešany 535 59,05 Zvolený
František Halán SNS, HZD, ĽS-HZDS, SMER Šúrovce 154 14,27 Nezvolený
Igor Pinkava HZD Trnava 310 1,92 Nezvolený
Jozef Mišák HZD Bánovce nad Bebravou 17 0,28 Nezvolený
Viera Kitzová HZD Dubnička 1 1,49 Nezvolený
Milan Pavle HZD Kšinná 200 66,01 Zvolený
Ľudmila Gergeľová HZD Bukovec 55 22,73 Nezvolený
Peter Hučko HZD Hrašné 100 35,59 Zvolený
Pavel Halabrín HZD Myjava 4308 88,55 Zvolený
Zuzana Boskovičová HZD Poriadie 199 57,18 Zvolený
Ján Zeman HZD Stará Myjava 131 30,68 Nezvolený
Ivan Perniš HZD Bojnice 171 6,98 Nezvolený
Ľudmila Bukovianská HZD Horná Ves 34 5,19 Nezvolený
Ján Kováč HZD Livina 5 6,58 Nezvolený
Rudolf Gašparovič HZD Malé Kršteňany 29 10,98 Nezvolený
Oľga Úradníčková HZD Partizánske 219 3,56 Nezvolený
Miroslav Šimák HZD Bolešov 198 25,95 Zvolený
Pavol Čiernik ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, HZD, KDH Ilava 674 29,63 Nezvolený
Jozef Žiška HZD, ANO Trenčín 2650 17,55 Nezvolený
Daniel Benčat SMER, HZD Kozárovce 278 24,65 Nezvolený
Ľubica Burdová HZD, SF, SNS, SMER Levice 1288 13,05 Nezvolený
Miroslav Považan SMER, SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, HZD Tlmače 1015 64,28 Zvolený
Jozef Dvonč HZD, SF, SNS, KDH, SMER Nitra 8033 35,22 Zvolený
Dušan Karaba HZD Rišňovce 142 13,28 Nezvolený
Tibor Baran ZSNS, NÁDEJ, PS, S.O.S., ASV, HZD, KSS, ANO, SF, SMER, SMK-MKP Šaľa 2508 38,17 Nezvolený
Miroslav Obert HZD Nemčice 147 27,12 Nezvolený
Jozef Vražel HZD, SNS, SMER, ĽS-HZDS Čadca 2124 29,20 Zvolený
František Koňúch HZD Klubina 29 8,87 Nezvolený
Jozef Horník HZD, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásno nad Kysucou 1185 39,66 Zvolený
Stanislav Škulavik HZD Olešná 113 15,69 Nezvolený
Ján Podmanický HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Stará Bystrica 1430 87,78 Zvolený
Ján Dodek HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Staškov 717 59,60 Zvolený
Jozef Čička HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zborov nad Bystricou 718 69,31 Zvolený
Vladimír Janičina HZD Dúbrava 188 25,47 Nezvolený
Ľudmila Paulínyová HZD Galovany 28 19,05 Nezvolený
Karol Kuna HZD Konská 6 4,55 Nezvolený
František Púčik HZD Lazisko 171 68,40 Zvolený
Viera Tomčíková HZD Liptovské Kľačany 154 100,00 Zvolený
Ján Blcháč ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 6195 53,50 Zvolený
Peter Pethö HZD Malatíny 68 64,15 Zvolený
Jozef Stahl HZD, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Martin 4197 25,48 Nezvolený
Karol Revaj HZD Klin 75 9,39 Nezvolený
Olga Papánová HZD Lokca 180 16,70 Nezvolený
Jozef Parigal HZD Oravská Polhora 189 13,48 Nezvolený
Dušan Ratica SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, HZD Rabča 1371 80,13 Zvolený
Jozef Turac HZD Rabčice 48 5,86 Nezvolený
Ondrej Sekáč HZD Divina 165 14,60 Nezvolený
Pavol Midula HZD Dolný Hričov 30 3,54 Nezvolený
Ladislav Hrobárik HZD Kolárovice 20 1,97 Nezvolený
Ivan Frištík HZD Súľov - Hradná 0 0,00 Nezvolený
Anna Jarošová HZD Svederník 233 49,36 Zvolený
Karol Strásky ĽS-HZDS, HZD, SNS Varín 967 70,58 Zvolený
Ľubomír Ryant HZD Žilina 1098 4,23 Nezvolený
Jana Ondrejková SNS, SMER, HZD Poniky 127 18,93 Nezvolený
Miloslava Majerová HZD Strelníky 82 19,25 Nezvolený
Jozef Fillo HZD, ĽS-HZDS Heľpa 923 63,44 Zvolený
Dušan Ďurčenka HZD, ĽS-HZDS Polomka 60 4,48 Nezvolený
Miroslav Balkovský SMER, HZD Breznička 88 19,38 Nezvolený
Janka Bamburová HZD Ďubákovo 18 42,86 Nezvolený
Darina Slobodová HZD Hradište 22 11,46 Nezvolený
Ján Kožiak HZD Hrnčiarska Ves 25 5,57 Nezvolený
Pavol Križo HZD Hrnčiarske Zalužany 91 21,36 Nezvolený
Ján Chromek SMER, HZD Kokava nad Rimavicou 840 63,73 Zvolený
Pavel Gavalec SDKÚ-DS, ZSNS, SNS, HZD Poltár 915 36,63 Nezvolený
Slávka Škvareniaková SMER, ĽS-HZDS, HZD Šoltýska 48 100,00 Zvolený
Pavol Baláž HZD Uhorské 114 31,23 Nezvolený
Štefan Šimko HZD Belín 81 81,00 Zvolený
Július Balog HZD Dražice 14 12,39 Nezvolený
Annamária Gotlíbe... HZD Dubovec 81 27,74 Nezvolený
František Kurajda HZD Hrušovo 43 33,86 Nezvolený
Zlata Kaštanová HZD Klenovec 375 29,30 Nezvolený
Júlia Ružínyiová HZD Lenartovce 71 22,90 Nezvolený
Marian Kučerák HZD Magnezitovce 40 15,21 Nezvolený
Ondrej Gál HZD Padarovce 29 26,61 Nezvolený
Ján Javor HZD Ratkovské Bystré 108 44,08 Nezvolený
Jozef Šimko HZD Rimavská Sobota 2605 35,84 Nezvolený
Tibor Balog HZD Sútor 200 100,00 Zvolený
Tomáš Tassi HZD Zádor 13 15,85 Nezvolený
Pavel Šedro HZD Horná Strehová 20 19,05 Nezvolený
Ľubica Jardeková HZD Kosihovce 87 27,44 Nezvolený
Mária Bednárová HZD, KDH Modrý Kameň 79 9,74 Nezvolený
Anna Bariaková HZD, SDKÚ-DS Nová Ves 21 8,61 Nezvolený
Pavel Kollár HZD, SMER Príbelce 121 37,69 Zvolený
Pavel Celeng HZD Seľany 47 30,13 Zvolený
Dalibor Surkoš NÁDEJ, SZ, ANO, HZD, KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2220 60,24 Zvolený
Ján Deák HZD, SMER Želovce 105 14,54 Nezvolený
Marta Mokošová SNS, SZ, HZD Breziny 27 12,39 Nezvolený
Miroslav Hric SDKÚ-DS, HZD Budča 154 31,24 Nezvolený
Jozef Krnáč HZD Detva 191 4,90 Nezvolený
Pavel Žiga SNS, HZD, SMER Dobrá Niva 182 18,74 Nezvolený
Ján Schwarz HZD Podkriváň 8 2,57 Nezvolený
Vladimír Šedo Misia 21, HZD, ANO, KDH, SDKÚ-DS Zvolen 3792 39,73 Nezvolený
Peter Slašťan HZD Ihráč 0 0,00 Nezvolený
Eva Bahnová HZD Lovča 70 15,28 Nezvolený
Štefan Maceják HZD Lutila 187 27,62 Nezvolený
Juraj Schwarz SF, ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Nová Baňa 931 33,36 Nezvolený
Kamil Danko HZD, SNS, SMER Žarnovica 1322 47,55 Zvolený
Boris Hanuščak KSS, ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 5090 51,43 Zvolený
Ondrej Surgent SF, HZD, KDH, SDKÚ-DS Hažlín 149 24,27 Nezvolený
Anna Foľtová HZD, ĽS-HZDS, SMER Richvald 267 63,57 Zvolený
Gabriel Seman HZD Stuľany 94 28,14 Nezvolený
Stanislav Balaž HZD Šiba 75 26,41 Zvolený
Ján Vovčik HZD Belá nad Cirochou 19 1,57 Nezvolený
Jana Kapáková HZD Hostovice 29 17,47 Nezvolený
Štefan Hirjak HZD Jasenov 19 2,84 Nezvolený
Vasiľ Kerekanič HZD Kalná Roztoka 62 21,83 Nezvolený
Michal Pidanič HZD Šmigovec 28 51,85 Zvolený
Jozef Marunič HZD Topoľa 9 8,57 Nezvolený
Jozef Lorenc HZD Bušovce 5 2,58 Nezvolený
Martin Čakovský HZD Stará Lesná 41 8,76 Nezvolený
Vladimír Chovanec HZD Baldovce 55 52,38 Zvolený
Ivan Čičmanec SF, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Batizovce 526 56,74 Zvolený
Martin Vitkaj HZD, SNS, SMER Kravany 310 86,83 Zvolený
Božena Pichnarčíková HZD, SF Mengusovce 97 35,53 Nezvolený
Milan Husár SF, HZD, SNS, SMER Spišská Teplica 41 4,84 Nezvolený
Martin Lavko SNS, SDKÚ-DS, HZD, SMER, ĽS-HZDS Spišské Bystré 940 90,38 Zvolený
Rudolf Abrahám HZD, ĽS-HZDS, SMER Svit 1395 50,84 Zvolený
Vladimír Macurák HZD, SMER Vernár 159 41,73 Zvolený
Vladimír Šavel HZD, SMER Vikartovce 659 97,34 Zvolený
Peter Hagara HZD, SNS, SMER Vysoké Tatry 530 24,70 Nezvolený
Jana Majirská HZD, ANO Demjata 47 9,36 Nezvolený
Cyril Leško SNS, HZD Chminianske Jakubovany 29 4,75 Nezvolený
Pavol Horváth HZD Radatice 13 3,31 Nezvolený
Juraj Štoffa HZD, ANO Sabinov 135 3,89 Nezvolený
Mikuláš Mýtnik KSS, HZD, SNS, ĽB, SMER Kamienka 282 41,90 Zvolený
Alexander Oračko HZD Lomnička 77 12,18 Nezvolený
Jozef Guľaši HZD Vyšné Ružbachy 56 9,40 Nezvolený
Viera Polaščíková HZD Mrázovce 14 26,42 Nezvolený
Michal Bartko HZD, KSS, ĽS-HZDS, SMER Svidník 1738 41,74 Zvolený
Katarína Čižmáriková SRS, S.O.S., HZD Košice - Dargovských Hrdinov 363 7,97 Nezvolený
Peter Dzuro SRS, S.O.S., HZD Košice - Lorinčík 108 52,94 Zvolený
Mária Gamcová ANO, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice - KVP 1344 29,01 Nezvolený
Cyril Betuš SRS, S.O.S., HZD Košice - Sídlisko Ťahanovce 1726 50,91 Zvolený
Viliam Pšeno HZD Košice - Staré Mesto 59 1,16 Nezvolený
Rudolf Reštei SRS, S.O.S., HZD Košice - Šaca 812 45,34 Zvolený
Ján Farkaš SRS, S.O.S., HZD Košice - Ťahanovce 267 34,68 Nezvolený
Pavol Mutafov SMER, SNS, SF, ĽS-HZDS, HZD Košice - Západ 2567 37,29 Zvolený
Eva Trembeczká HZD Perín - Chym 0 0,00 Nezvolený
Pavel Dučák HZD Trebejov 61 67,03 Zvolený
Vladimír Decha HZD, ĽS-HZDS Horovce 283 64,03 Zvolený
Ján Šimko KDH, HZD, ĽS-HZDS Ložín 208 50,61 Zvolený
Anton Šandor HZD, SNS, KDH, ĽS-HZDS Nacina Ves 433 60,81 Zvolený
Štefan Fiľ HZD Palín 147 35,59 Zvolený
Kamil Minda HZD Sliepkovce 94 26,70 Nezvolený
Ľudmila Magurová HZD Trhovište 189 29,95 Nezvolený
Jaroslav Bystren HZD Čierna Lehota 212 54,78 Zvolený
Marian Zobola HZD Gočaltovo 25 14,88 Nezvolený
Peter Hvizdák HZD Rožňava 28 0,45 Nezvolený
Vojtech Malatinský HZD Stratená 2 1,96 Nezvolený
Ondrej Pavol HZD Slatvina 34 20,73 Nezvolený
Katarína Dvorská HZD Žehra 2 0,35 Nezvolený