Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Igor Sojka KSS Diviacka Nová Ves 47 6,36 Nezvolený
Ida Gálová KSS Prievidza 414 2,67 Nezvolený
Štefan Fabuš KSS Borčice 54 15,88 Nezvolený
Michal Csillagi KSS Mníchova Lehota 24 4,30 Nezvolený
Ladislav Éhn SMK-MKP, KSS, MOST - HÍD, SMER-SD Kalná nad Hronom 615 63,80 Zvolený
Juraj Babec KSS Pohronský Ruskov 186 34,57 Nezvolený
Juraj Bajcar KSS Nitrianska Streda 38 8,44 Nezvolený
Slávka Ďurišová KSS Istebné 34 4,66 Nezvolený
Ľuba Šurányiová KSS Lipovany 34 24,29 Nezvolený
Boris Bodnár KSS Lučenec 316 4,72 Nezvolený
Július Pervan KSS Ratková 1 0,36 Nezvolený
Richard Kosztúr KSS Kráľ 55 10,89 Nezvolený
Katarína Kováčová KSS Neporadza 45 26,47 Nezvolený
Andrea Macúriková Slovenská ľudová strana (SĽS), KSS Ratkovská Suchá 4 19,05 Nezvolený
Katarína Babinská KSS Hontianske Tesáre 17 4,52 Nezvolený
Ján Bača KSS Kochanovce 5 1,14 Nezvolený
Karol Dračka KSS Svit 56 1,76 Nezvolený
Marián Krakovský VZDOR, SOĽ, ÚSVIT, KSS Drienov 41 4,97 Nezvolený
Ján Tobiaš SOĽ, KSS, ÚSVIT, VZDOR Hrabkov 19 8,72 Nezvolený
Michal Hanečák KSS, SMER-SD Forbasy 155 61,51 Zvolený
Slavomír Prokopovič KSS Staškovce 7 4,29 Nezvolený
Slavomír Horvat KSS Krajná Poľana 31 22,46 Nezvolený
Andrej Kačur KSS Nižný Orlík 33 17,37 Nezvolený
Miroslav Goldir KSS Príkra 5 55,56 Zvolený
Štefan Straka KSS Čierne nad Topľou 117 28,68 Nezvolený
Matúš Seman KSS Dlhé Klčovo 112 17,50 Nezvolený
Ján Jenčo KSS Petrovce 149 62,34 Zvolený
Iveta Kohanová KSS Košice - Staré Mesto 184 2,74 Nezvolený
Rudolf Reštei KSS Košice - Šaca 167 9,44 Nezvolený
Lukáš Sisák KSS Košice - Juh 112 1,76 Nezvolený
Štefan Pešák KSS Košické Olšany 7 1,14 Nezvolený
Mária Lukačková KSS Nová Polhora 62 22,55 Nezvolený
Miroslav Kister KSS Markovce 64 15,50 Nezvolený
Marián Matuška KSS Stretava 2 0,76 Nezvolený
Maroš Kočan KSS Nižná Rybnica 7 3,00 Nezvolený
Tibor Milko KSS Ochtiná 34 10,76 Nezvolený
Jozef Červeňák KSS Roštár 44 15,66 Nezvolený
Ján Perháč KSS Brezina 76 24,68 Nezvolený
Róbert Harda KSS Michaľany 17 2,11 Nezvolený
Cyril Maďar KSS Novosad 11 2,35 Nezvolený
Slavomír Illeš KSS Trebišov 83 1,09 Nezvolený
Matej Varga KSS Veľké Ozorovce 34 9,47 Nezvolený
Stanislav Palic KSS Ratkovská Suchá 17 80,95 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Marián Chudej KSS Turzovka 96 Zvolený
Ladislav Moravčík KSS Hriňová 182 Zvolený
Anna Sotaková KSS Humenné 1499 Zvolený
Vladimír Tomko KSS Spišské Podhradie 505 Zvolený
Zuzana Žiláková KSS Orlov 104 Zvolený
Juraj Dzurik KSS Jasov 413 Zvolený
Jozef Kerekes KSS Žarnov 155 Zvolený
Ján Ušiak KSS Dojč 277 Zvolený
Michal Hanko KSS Žitná 162 Zvolený
Miroslav Kamenský KSS Dolná Seč 108 Zvolený
Helena Vargová KSS Kalná nad Hronom 382 Zvolený
Juraj Babec KSS Pohronský Ruskov 229 Zvolený
Jozef Piaček KSS Nitrianska Streda 222 Zvolený
Ján Lacko KSS Dobroč 154 Zvolený
Ondrej Stieranka KSS Lipovany 57 Zvolený
Gabriela Šusteková KSS Utekáč 215 Zvolený
Marian Hukel KSS Čierny Potok 33 Zvolený
Janka Sakálová KSS Ratkovská Suchá 20 Zvolený
Janka Šimová KSS Ratkovská Suchá 16 Zvolený
Jozef Tóth KSS Rimavská Sobota 478 Zvolený
Anton Národa KSS Terany 167 Zvolený
Eugen Kramár KSS Dubové 80 Zvolený
Lukáš Čokota KSS Košarovce 128 Zvolený
Lukáš Paľo KSS Rohožník 20 Zvolený
Ján Duč KSS Rohožník 18 Zvolený
Ján Vasiľov KSS Rohožník 18 Zvolený
Ladislav Sura KSS Hostovice 69 Zvolený
Viktor Leško KSS Jalová 18 Zvolený
Dušan Gezun KSS Pčoliné 168 Zvolený
Ján Tobiáš KSS Hrabkov 38 Zvolený
Miroslav Koneval KSS, SMER-SD Forbasy 112 Zvolený
Michal Hanečák KSS, SMER-SD Forbasy 110 Zvolený
Anna Smolková KSS Stráňany 51 Zvolený
Peter Labant KSS Veľký Lipník 161 Zvolený
Stanislav Prokopovič KSS Staškovce 77 Zvolený
Milan Šurkala KSS Dobroslava 14 Zvolený
Jaroslav Sivák KSS Kečkovce 44 Zvolený
Ľuboš Mikula KSS Korejovce 36 Zvolený
Ladislav Ducár KSS Krajné Čierno 27 Zvolený
Slavomír Štefanisko KSS Nižná Pisaná 41 Zvolený
Radovan Sivák KSS Roztoky 56 Zvolený
Marián Nosaľ KSS Šemetkovce 30 Zvolený
Stanislav Herman KSS Vagrinec 39 Zvolený
Ján Čikot KSS Kvakovce 87 Zvolený
Peter Banga KSS Matiaška 102 Zvolený
Marcel Bujdoš KSS Nová Kelča 108 Zvolený
Michal Hegeduš KSS Rudník 129 Zvolený
Martin Kanda KSS Markovce 118 Zvolený
Dušan Balog KSS Markovce 95 Zvolený
Július Ihnacik KSS Pozdišovce 233 Zvolený
Marta Čóková KSS Vojany 144 Zvolený
Rastislav Tekáč KSS Zbudza 145 Zvolený
Ján Sendrei KSS Ochtiná 116 Zvolený
Ondrej Bubenčík KSS Ochtiná 71 Zvolený
Milan Breznen KSS Petrovo 18 Zvolený
Marek Fandák KSS Rochovce 83 Zvolený
Slavomír Palečko KSS Slavoška 34 Zvolený
Pavol Belányi KSS Štítnik 355 Zvolený
Tomáš Novák KSS Mlynky 164 Zvolený
Ján Kukuruc KSS Bačkov 140 Zvolený
Marián Borovič KSS Bačkov 118 Zvolený
Ján Perháč KSS Brezina 113 Zvolený