Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Ľubomír Poór SNS, KDH, KSS Bernolákovo
Jozef Fuček KSS Vrchteplá
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Tomáš Konuš SDĽ, KSS Ráztočno
Ján Ráček SOP, SDĽ, KSS Záriečie
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ivan Remeň KSS Nitrianska Streda
Viera Červienková SDĽ, SDSS, KSS Kysucký Lieskovec
Vasil Popovič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Liptovský Hrádok
Janka Kollárová KSS Prosiek
Ľubomír Lettrich KSS Dubové
Ján Petrovič KSS Liešno
Ľubomír Lichner SDĽ, KSS, HZDS Slovenské Pravno
Miroslav Lichner KSS Veľký Čepčín
Ján Králik ZRS, SDĽ, SDSS, KSS, NOSNP, HZD Banská Bystrica
Anna Miartušová KSS Horné Pršany
Milan Jaďuď SDĽ, SMER, SNS, KSS Svätý Anton
Marián Lichner ZRS, SOP, SDĽ, SDA, SMER, SNS, KSS, HZD Banská Štiavnica
Ján Šulej SDĽ, KSS Pohorelá
Ján Fanči KSS Lovinobaňa
Ján Karman KSS Praha
Mária Švikruhová KSS Cinobaňa
Ondrej Bálint SDĽ, KSS, HZDS Kokava nad Rimavicou
Tibor Huszti KSS Belín
Eva Antalová KSS Horné Zahorany
Jaroslav Segedy KSS Hostišovce
Elemír Tóth KSS Radnovce
Stanislav Palic KSS Ratkovská Suchá
Jaroslav Suja KSS Rimavská Baňa
Ľubomír Darmo KSS Španie Pole
Janka Chovanová KSS Čelovce
Vladimír Maňka SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, HZD, ANO Zvolen
Juraj Kubiš SNS, KSS, HZDS Očová
Valéria Mičinská SDA, KSS Veľká Lúka
Ján Olajec SDĽ, KSS, HZDS Hliník nad Hronom
Boris Hanuščak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, ĽB, KSS, HZDS, HZD, ANO Bardejov
Juraj Remeta KSS, HZDS Abrahámovce
Dušan Kmecík KSS, HZDS, ANO Buclovany
Ján Železný SDĽ, SMER, KSS, ANO Chmeľová
Anna Pasterňáková SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Nižná Polianka
Rudolf Bubela SDĽ, KSS Nižný Tvarožec
Andrej Kurimský KSS, HZDS Ondavka
Anton Lamanec SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS, ANO Raslavice
Róbert Kucharský SDĽ, SDA, ĽB, KSS Kochanovce
Mikuláš Juščík KSS Habura
Andrej Krajňak SDĽ, KSS, HZDS Kalinov
Mirko Kaliňák SDĽ, SDKÚ, RDH-VÝCHOD, KSS, HZDS Medzilaborce
Vasiľ Rapco KSS Oľšinkov
Milan Hlohinec KSS Volica
Anna Krajčová KSS, HZDS Mlynica
Ján Štefaňák SDĽ, SMER, P SNS, KSS, HZDS, ANO Drienov
Štefan Čekan SMER, KSS Hanigovce
Juraj Kerlik SDĽ, KSS, HZDS Čukalovce
Michal Mackaľ SOP, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, HZD, ANO Dúbrava
Vasiľ Kerekanič SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Kalná Roztoka
Dušan Hirča SDĽ, KSS Klenová
Jana Glogovská KSS, HZDS Michajlov
Ladislav Mikuláško SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Osadné
Michal Gida KSS Parihuzovce
Michal Šesták SDĽ, ĽB, KSS, HZDS Pichne
Juraj Harajdič KSS Príslop
Michal Bandurič SDĽ, RDH-VÝCHOD, KSS Strihovce
Ján Štec KSS, HZDS Ubľa
Mikuláš Kaňa SDĽ, SMER, ĽB, KSS, HZDS Jarabina
Mikuláš Mýtnik SDĽ, SMER, KSS, HZDS, HZD Kamienka
Veronika Krajčovi... SDĽ, KSS Kolačkov
Ján Troščák SDĽ, KSS, HZDS Orlov
Miroslav Fečko SMER, KSS, HZDS Bžany
Ľudmila Hospodárová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KSS, ANO Lomné
Pavol Andrijko KSS Mičakovce
Michal Bartko SDĽ, SMER, KSS, HZDS Svidník
Jaroslav Sadiv SMER, KSS, HZDS Dlhoňa
Juraj Petný SDĽ, SMER, ĽB, KSS, ANO Nižný Orlík
Anna Kaščaková KSS Štefurov
Jozef Goga SDĽ, SNS, KSS, HZDS Vyšný Žipov
Vincent Gajdoš SDĽ, SMER, KSS Zlatník
Jozef Andrek SDĽ, SMER, SDKÚ, KSS, DS, ANO Bystré
Ján Hvizdoš SMER, SNS, KSS, HZDS, HZD Gelnica
Rudolf Kušnír SDĽ, KSS, HZDS Kojšov
Jozef Nižník KSS Prakovce
Ladislav Vojtko KSS Čakanovce
Michal Rečka SDĽ, P SNS, KDH, KSS Čaňa
Nataša Masaryková KSS Trsťany
Ján Mikloš SMER, KSS, HZDS Vyšná Kamenica
Július Farkašovský SDĽ, SMER, KSS, HZDS Betliar
Ján Lukáč SDĽ, SMER, KSS, HZDS, ANO Koceľovce
Vladimír Pastrnák KSS Petrovo
Ján Timár SDĽ, SMER, KSS, HZDS Roštár
Andrej Petrúň SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Beňatina
Václav Lachyta KSS Blatné Remety
Jana Dzurjová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Bunkovce
Ján Skyba SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Choňkovce
Ladislav Polák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Inovce
Milan Chomič SDĽ, KSS, HZDS Kolibabovce
Vasil Varjan SDĽ, SMER, KSS Krčava
Anna Janošová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Kristy
Ján Gajdoš SDĽ, KSS, HZDS Lekárovce
Andrej Holuvčák SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Nižná Rybnica
Milan Kočan SDĽ, SMER, KSS, HZDS Orechová
Michal Semáč SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Pinkovce
Eva Landová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Remetské Hámre
Ján Berezňanin SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruská Bystrá
Mária Brannová SDĽ, SMER, SNS, KSS, HZDS Ruskovce
Juraj Cinkanič SDĽ, SNS, KSS, HZDS Ruský Hrabovec
Michal Medviď KSS Vyšné Nemecké
Martin Dolinič SDĽ, SMER, KSS, HZDS Vyšné Remety
Ján Hric SDĽ, SNS, KSS, HZDS Záhor
Miroslav Výrostek SDĽ, SDA, P SNS, KSS, HZDS Danišovce
František Hadušovský SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS, ANO Žehra
Jozef Bandžuch SDĽ, KSS Kaľava
Ladislav Koňak SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Teplička
Michal Kotrady SDĽ, SDA, SMER, SNS, P SNS, KSS, HZDS Smižany
Štefan Tatranský KSS Michaľany