Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Karol Ondriaš KSS Bratislava 2960 2,46 Nezvolený
Peter Šišolák KSS Gajary 87 7,13 Nezvolený
Jaroslav Baričič KSS Modra 83 2,45 Nezvolený
Ľubomír Poór SMER, KDH, KSS, SNS Bernolákovo 1001 53,08 Zvolený
Milan Šarmír ĽS-HZDS, KSS, SMER Blatné 262 37,48 Zvolený
Jozef Čič SNS, SDKÚ-DS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 343 100,00 Zvolený
Eduard Smolen KSS Dunajská Lužná 22 1,40 Nezvolený
Ladislav Gál KSS Veľký Biel 68 7,68 Nezvolený
Štefan Lauko SDKÚ-DS, PS, KSS, ĽS-HZDS Sládkovičovo 521 22,50 Nezvolený
Anna Babčanová KSS Nižná 52 15,66 Nezvolený
Ľubomír Bollo KSS Kopčany 136 15,38 Nezvolený
Pavel Olah KSS Šúrovce 52 4,82 Nezvolený
Juraj Botka KSS Kšinná 39 12,87 Nezvolený
Štefan Adamec KSS Brestovec 2 0,40 Nezvolený
Jozef Fuček KSS Vrchteplá 132 77,65 Zvolený
Ján Lukáč KSS Nadlice 14 3,67 Nezvolený
Milan Pacek KSS Nováky 313 27,82 Nezvolený
Ladislav Čavojský KSS Poruba 90 13,80 Nezvolený
Miroslav Jankula KSS Radobica 104 28,57 Nezvolený
Dušan Kmeť KSS Ráztočno 78 13,45 Nezvolený
Anton Pánis KSS Rudnianska Lehota 84 21,99 Nezvolený
Ján Kardian KSS Žabokreky nad Nitrou 3 0,36 Nezvolený
Anna Chalupková ANO, KSS, SLNKO, ĽS-HZDS Dubnica nad Váhom 959 17,45 Nezvolený
Jaroslav Kusý SF, KSS, SNS, SMER Nová Dubnica 1218 31,08 Nezvolený
Iveta Čeryová KSS Selec 64 13,47 Nezvolený
Ján Janáč SMER, SNS, SDKÚ-DS, KSS Brhlovce 52 25,12 Nezvolený
Jaroslav Kuka KSS Jabloňovce 20 18,02 Nezvolený
Jozef Havlík SMK-MKP, SMER, ĽS-HZDS, KSS Kalná nad Hronom 940 81,10 Zvolený
Gabriel Belák KSS, ANO Tlmače 564 35,72 Nezvolený
Jozef Konta KSS Beladice 16 1,86 Nezvolený
Pavol Leštinský KSS Nitra 25 0,11 Nezvolený
Juraj Obert ĽS-HZDS, SMER, KSS Žitavany 471 47,82 Zvolený
Tibor Baran ZSNS, NÁDEJ, PS, S.O.S., ASV, HZD, KSS, ANO, SF, SMER, SMK-MKP Šaľa 2508 38,17 Nezvolený
Daniela Šišková KSS Kamanová 31 9,81 Nezvolený
Jaroslav Bujna KSS Kovarce 98 12,81 Nezvolený
Ivan Remeň KSS Nitrianska Streda 129 28,60 Nezvolený
Rastislav Gajdoš KSS Makov 79 8,03 Nezvolený
Vladimír Zákopčan KSS Svrčinovec 26 1,71 Nezvolený
Pavol Bystrický KSS Istebné 64 8,27 Nezvolený
Milan Bencúr KSS Jasenová 15 6,70 Nezvolený
Drahotín Vallo KSS Pavlova Ves 15 10,79 Nezvolený
Magdaléna Húsová KSS Budiš 29 33,72 Nezvolený
Ľubomír Lettrich SNS, ĽS-HZDS, KSS Dubové 291 66,14 Zvolený
Jozef Stahl HZD, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Martin 4197 25,48 Nezvolený
Miroslav Brxa KSS Turany 21 1,06 Nezvolený
Miroslav Lichner KSS Veľký Čepčín 67 45,89 Nezvolený
Jozef Družkovský KSS Bytča 40 0,97 Nezvolený
Elena Mravcová KSS Gbeľany 7 1,16 Nezvolený
Ján Dvorák KSS Kolárovice 116 11,45 Nezvolený
Ján Ďurajka KSS Súľov - Hradná 7 1,29 Nezvolený
Ľubomír Šimko KSS Višňové 72 6,23 Nezvolený
Anna Miartušová SMER, KSS Horné Pršany 135 63,98 Zvolený
Oľga Koscová KSS, ĽS-HZDS Poniky 544 81,07 Zvolený
Kamil Horčin KSS Slovenská Ľupča 128 8,83 Nezvolený
Miroslav Drozd ZRS, KSS Vlkanová 33 6,18 Nezvolený
Ján Kuklica KSS Pohorelá 84 6,65 Nezvolený
Jaroslav Babnič KSS Závadka nad Hronom 130 11,73 Nezvolený
Štefan Vršanský KSS Belina 4 1,07 Nezvolený
Július Kajba KSS Buzitka 6 2,04 Nezvolený
Mária Švikruhová KSS, SMER Cinobaňa 466 47,79 Zvolený
Ondrej Bálint KSS, KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Kokava nad Rimavicou 441 33,46 Nezvolený
Ján Karman KSS Kotmanová 98 48,51 Nezvolený
Ján Fanči KSS Lovinobaňa 243 24,16 Nezvolený
Pavel Faťara KSS Málinec 79 14,13 Nezvolený
Milan Strapko KSS Mýtna 36 9,78 Nezvolený
Pavel Rončák KSS, SF, ANO, KDH, ĽS-HZDS, SMER Poltár 1583 63,37 Zvolený
Ján Karman ĽS-HZDS, SMER, KSS Praha 32 100,00 Zvolený
Mária Salajová KSS Točnica 71 36,98 Nezvolený
Tibor Huszti KSS Belín 0 0,00 Nezvolený
Jozef Púpala KSS Čierny Potok 9 9,28 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hnúšťa 1480 66,28 Zvolený
Pavel Pintér KSS Horné Zahorany 10 10,42 Nezvolený
Jaroslav Segedy KSS Hostišovce 91 89,22 Zvolený
Ján Trnavský KSS Klenovec 116 9,06 Nezvolený
Stanislav Palic KSS Ratkovská Suchá 33 100,00 Zvolený
Július Brašo KSS Rybník 14 21,21 Nezvolený
Ľubomír Darmo KSS Španie Pole 29 55,77 Zvolený
Peter Mináč ĽS-HZDS, KSS, SMER Tisovec 973 65,57 Zvolený
Ľubor Palkovič KSS Veľké Teriakovce 5 1,02 Nezvolený
Ivan Mudroň KSS Čebovce 22 3,96 Nezvolený
Anna Bajnoková KSS Ľuboriečka 10 12,35 Nezvolený
Ján Kyzek KSS Malý Krtíš 15 8,62 Nezvolený
Jozef Péter KSS Opatovská Nová Ves 0 0,00 Nezvolený
Pavel Naď KSS Sklabiná 21 5,05 Nezvolený
Dalibor Surkoš NÁDEJ, SZ, ANO, HZD, KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2220 60,24 Zvolený
Pavel Vajo KSS Drienovo 24 33,80 Nezvolený
Monika Slančíková KSS Dubové 10 6,80 Nezvolený
Dušan Strieborný KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hontianske Tesáre 315 72,58 Zvolený
Ján Senko KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Očová 408 36,01 Nezvolený
Stanislav Koreň SNS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Sliač 1266 77,96 Zvolený
Jarmila Miháliková KSS Terany 149 37,34 Nezvolený
Mária Petrovičová KSS Zemiansky Vrbovok 42 53,85 Zvolený
Miroslav Kusein SZ, SF, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zvolen 4967 52,04 Zvolený
Juraj Kováčik KSS, ĽS-HZDS, SNS Zvolenská Slatina 503 40,70 Nezvolený
Vladimír Baláž KSS Jastrabá 15 5,10 Nezvolený
Jozef Želiar KSS Sklené Teplice 79 30,98 Nezvolený
Vladimír Šimko ĽS-HZDS, KSS Stará Kremnička 81 14,39 Nezvolený
Boris Hanuščak KSS, ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 5090 51,43 Zvolený
Ján Demjan KSS Brezovec 17 44,74 Nezvolený
Ivan Mochnáč KSS Čabiny 27 10,63 Nezvolený
Michal Brecik KSS Čertižné 26 9,39 Nezvolený
Mikuláš Juščík KSS Habura 201 62,23 Zvolený
Michal Kokuľa KSS Kalinov 23 13,77 Nezvolený
Iveta Horvatová KSS, ĽS-HZDS Kalná Roztoka 57 20,07 Nezvolený
Jaroslav Harajdič KSS Kolbasov 17 28,81 Nezvolený
Miroslav Kuruc KSS Oľka 9 3,85 Nezvolený
Emília Hnatová KSS Radvaň nad Laborcom 22 6,53 Nezvolený
Jozef Paľo KSS Rohožník 10 33,33 Nezvolený
Ján Kresila KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS Stakčín 454 40,36 Nezvolený
Ján Štec KSS, ĽS-HZDS Ubľa 177 38,15 Nezvolený
Ján Kočan KSS Uličské Krivé 51 31,68 Nezvolený
Michal Cvik KSS Zubné 46 19,17 Nezvolený
Dušan Roth KSS Spišská Belá 500 21,32 Nezvolený
Jozef Petro KSS, ANO, SNS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 628 73,11 Zvolený
Peter Molčan SLNKO, SF, ASV, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2411 69,56 Zvolený
Viktor Marton KSS Svinia 5 0,97 Nezvolený
Mikuláš Kaňa ĽS-HZDS, KSS, ĽB, SMER Jarabina 195 100,00 Zvolený
Mikuláš Mýtnik KSS, HZD, SNS, ĽB, SMER Kamienka 282 41,90 Zvolený
Ján Troščák ĽS-HZDS, KSS, SMER Orlov 102 26,70 Nezvolený
Peter Ondrejička KSS, SNS, SMER Plaveč 137 19,05 Nezvolený
Miroslav Tomčo KSS Ruská Voľa nad Popradom 28 51,85 Zvolený
Valent Jaržembovský SF, SZ, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Stará Ľubovňa 1953 38,29 Zvolený
Vladimír Karaffa KSS Vislanka 12 8,63 Nezvolený
Michal Maliňák KSS Breznička 19 28,79 Nezvolený
Miroslav Fečko KSS, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Bžany 70 80,46 Zvolený
Jozef Kriško KSS, ĽS-HZDS, SMER Duplín 74 27,82 Nezvolený
Pavol Sivák KSS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kručov 37 28,46 Nezvolený
Miroslav Vavrek KDH, KSS, SDKÚ-DS Potoky 27 45,00 Nezvolený
Stanislav Kolcun KSS Stropkov 219 6,62 Nezvolený
Ján Slivka KSS, SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Šandal 112 100,00 Zvolený
František Čakurda KSS Tisinec 9 4,71 Nezvolený
Jozef Černiga KSS Turany nad Ondavou 5 2,13 Nezvolený
Viera Barvirčáková KSS Vislava 18 12,95 Nezvolený
Dušan Zelizňák KSS Bodružal 22 51,16 Zvolený
Ivan Hlivák KSS Cernina 10 3,05 Nezvolený
Jozef Bilas KSS Havranec 11 100,00 Zvolený
František Šimko KSS, SMER Krajná Poľana 45 34,09 Nezvolený
Jaroslav Sivák KSS Kružlová 61 20,13 Nezvolený
Peter Makara KSS, SNS, ĽS-HZDS Nižná Jedľová 43 69,35 Zvolený
Michal Bartko HZD, KSS, ĽS-HZDS, SMER Svidník 1738 41,74 Zvolený
Štefan Straka ĽS-HZDS, KSS Čierne nad Topľou 154 33,77 Zvolený
Jaroslav Pasternák KSS, SNS, ĽS-HZDS Remeniny 21 11,86 Nezvolený
Jozef Leporis KSS Vechec 25 2,25 Nezvolený
Stanislav Duda KSS Zámutov 310 26,41 Nezvolený
Ladislav Vojtko KSS, SMER Čakanovce 150 50,51 Zvolený
Mária Droščová KSS Ďurďošík 29 13,62 Nezvolený
Eva Moravičová KSS Geča 10 1,50 Nezvolený
Juraj Pallai Bily KSS Bežovce 54 10,19 Nezvolený
Anna Trembuľáková KSS Hažín 46 17,10 Nezvolený
Gabriel Ivanko KSS Iňačovce 160 56,94 Zvolený
Ján Kica KSS Koňuš 18 8,33 Nezvolený
Ján Jankovič KSS Lúčky 34 12,59 Nezvolený
Vladimír Michalič KSS Poruba pod Vihorlatom 35 9,46 Nezvolený
Ján Paľo KSS Stretavka 13 11,61 Nezvolený
Július Mihalčin KSS Suché 20 8,26 Nezvolený
Michal Vajda KSS Vojany 108 25,29 Nezvolený
Ladislav Hirák KSS Vojnatina 9 5,20 Nezvolený
Anežka Gajanová KSS Čierna Lehota 13 3,36 Nezvolený
Karol Horník ĽS-HZDS, KSS Dobšiná 805 43,99 Zvolený
Ladislav Hanisko KSS Hanková 4 9,76 Nezvolený
Rastislav Hric KSS Ochtiná 1 0,32 Nezvolený
Rudolf Kušnír KSS, ĽS-HZDS, SMER Kojšov 286 63,56 Zvolený
Ladislav Krištofčo KSS Mlynky 24 6,94 Nezvolený
Milan Olexa KSS Borša 0 0,00 Nezvolený
Ľudovít Tóth KSS Čierna nad Tisou 33 2,08 Nezvolený
Slavomír Moskáľ KSS Kazimír 126 33,07 Zvolený
Štefan Tatranský KSS Michaľany 379 48,16 Zvolený
Pavol Santer KSS Trebišov 19 0,25 Nezvolený
Jozef Tomko KSS Višňov 69 54,76 Zvolený
Radoslav Guláš KSS Zemplínske Hradište 17 2,72 Nezvolený