Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Čič KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 384 70,85 Zvolený
Igor Kubiš KSS Ivanka pri Dunaji 67 3,34 Nezvolený
Ivan Mišovič KSS Reca 19 3,03 Nezvolený
Juraj Bottka KSS Kajal 47 6,80 Nezvolený
Milan Juriga KSS Kopčany 15 1,27 Nezvolený
Dana Oravcová KSS Šúrovce 44 4,22 Nezvolený
Milan Šebeň KSS Kšinná 96 30,67 Nezvolený
Mária Sečkárová KSS Miezgovce 11 8,53 Nezvolený
Stanislav Lehocký KSS Lazy pod Makytou 28 4,05 Nezvolený
Darina Pavlíková KSS Prečín 59 9,72 Nezvolený
Peter Benko KSS Malinová 58 13,27 Nezvolený
Ľubomír Solík KSS Partizánske 118 1,53 Nezvolený
Miroslav Jakuš KSS Jabloňovce 3 2,48 Nezvolený
Oliver Štaudner KSS Tlmače 78 4,28 Nezvolený
Václav Plhal KSS Zlaté Moravce 12 0,20 Nezvolený
Juraj Obert KSS, ĽS-HZDS, SMER Žitavany 576 100,00 Zvolený
Jozef Bošanský KSS Nitrianska Streda 45 9,78 Nezvolený
Milota Čutková KSS Istebné 26 3,73 Nezvolený
Ján Huba KSS Liptovská Lúžna 16 1,16 Nezvolený
Ján Rehák KSS Liptovská Teplá 12 2,04 Nezvolený
Pavol Sága KSS Nesluša 19 1,09 Nezvolený
Ján Ježo KSS Snežnica 10 1,68 Nezvolený
Antonín Bušovský KSS Súľov - Hradná 71 12,35 Nezvolený
Anna Miartušová KSS, SMER Horné Pršany 118 51,08 Zvolený
Miroslav Šávolt KSS Poniky 121 14,04 Nezvolený
Ivan Kostka KSS Pohronská Polhora 44 5,68 Nezvolený
Nataša Iskrová KSS, SMER Hradište 64 35,16 Nezvolený
Ján Fanči KSS Lovinobaňa 78 9,29 Nezvolený
Ján Svoreň KSS Lučenec 161 2,14 Nezvolený
Zoltán Miklóš SMER, KSS Mikušovce 40 22,22 Nezvolený
Ján Karman ĽS-HZDS, SMER, KSS Praha 42 63,64 Zvolený
Anna Gášparová KSS Trenč 7 3,83 Nezvolený
Jozef Kucej KSS Vidiná 108 11,01 Nezvolený
Jolana Kretová SNS, KSS, ĽS-HZDS Zlatno 87 33,72 Nezvolený
Jozef Pupala KSS Čierny Potok 17 18,09 Nezvolený
Zoltán Barna KSS Gemer 10 1,90 Nezvolený
Roman Molnár KSS Gemerská Ves 12 2,35 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnúšťa 1417 65,45 Zvolený
Viera Sakálová KSS Hostišovce 31 32,29 Zvolený
Jiří Melich KSS Hrušovo 14 10,53 Nezvolený
Vladimír Ulický KSS Lehota nad Rimavicou 80 49,69 Zvolený
Vojtech Kövesdi KSS Licince 6 1,50 Nezvolený
Dušan Balážik KSS Prihradzany 35 60,34 Zvolený
Stanislav Palic KSS Ratkovská Suchá 21 100,00 Zvolený
Ján Litavský KSS Rákoš 23 10,95 Nezvolený
Július Brašo KSS Rybník 37 47,44 Zvolený
Pavel Láska KSS Sása 4 5,13 Nezvolený
Peter Suchánek KSS Babiná 45 17,93 Nezvolený
Slavomír Pavlis KSS Drienovo 5 7,04 Nezvolený
Dušan Strieborný SDKÚ-DS, KSS, SMER Hontianske Tesáre 139 28,90 Nezvolený
Anton Trebuľa KSS Hriňová 67 2,10 Nezvolený
Ivan Teren KSS Pliešovce 42 4,02 Nezvolený
Miroslav Kusein SF, EDS, ZRS, SZS, HZD, KSS, MOST - HÍD, KDH, ĽS-HZDS, SMER Zvolen 5257 50,98 Zvolený
Miloš Dubovský KSS, SMER, ĽS-HZDS, SF Beluj 36 40,91 Nezvolený
Kamil Danko KSS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Žarnovica 2244 94,21 Zvolený
Boris Hanuščak ÚSVIT, ZRS, KSS, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 6031 49,97 Zvolený
Mikuláš Juščík SMER, KSS Habura 176 57,14 Zvolený
Ladislav Sura KSS Hostovice 6 3,51 Nezvolený
Jozef Macejka KSS Kolbasov 3 5,36 Nezvolený
Pavel Cipka MOST - HÍD, ZRS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Repejov 57 55,88 Zvolený
Jozef Paľo KSS Rohožník 9 37,50 Nezvolený
Stanislav Vodilka KSS Roškovce 6 4,65 Nezvolený
Ján Kočan KSS Uličské Krivé 44 28,21 Nezvolený
Jozef Petro KSS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 464 56,79 Zvolený
Mária Eštočinová KSS Rokycany 2 0,45 Nezvolený
Anton Štefko KSS, HZD, SMER Varhaňovce 343 60,49 Zvolený
Ľubomír Kolesár KSS Žehňa 3 0,67 Nezvolený
Miloslav Dunka KSS Lomnička 48 6,19 Nezvolený
Ján Troščák KSS Orlov 62 16,45 Nezvolený
Vladimír Koscelník KSS Podolínec 0 0,00 Nezvolený
Miroslav Tomčo KSS, SMER Ruská Voľa nad Popradom 45 71,43 Zvolený
Jozef Kriško KSS Duplín 0 0,00 Nezvolený
Michal Hocko KSS Miňovce 8 3,67 Nezvolený
Dušan Kocka KSS Benkovce 8 2,84 Nezvolený
Štefan Straka SNS, ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SDĽ, KSS, ÚSVIT Čierne nad Topľou 263 53,67 Zvolený
Michal Gordan KSS Rudlov 47 13,13 Nezvolený
Jozef Šana KSS Košice - Lunik IX 8 0,87 Nezvolený
Ladislav Vojtko KSS, SMER Čakanovce 140 40,58 Nezvolený
Peter Gaško KSS Milhosť 20 12,35 Nezvolený
Peter Chovan KSS Nová Polhora 6 2,16 Nezvolený
Peter Seman KSS Sokoľany 33 5,52 Nezvolený
Bartolomej Horník KSS Blatné Remety 1 0,36 Nezvolený
Milan Ondo KSS Čečehov 5 2,50 Nezvolený
Gabriel Ivanko KSS Iňačovce 186 64,81 Zvolený
Alexander Frenák KSS Markovce 27 7,46 Nezvolený
Zoltán Kark KSS Vojany 80 16,39 Nezvolený
Vojtech Rišpán KSS Betliar 3 0,59 Nezvolený
Janka Vavreková KSS Pača 2 0,55 Nezvolený
Ján Dovec KSS Petrovo 30 54,55 Zvolený
Ján Lukáč KSS Roštár 16 5,78 Nezvolený
Ondrej Moro KSS Rozložná 15 16,30 Nezvolený
Ján Vilim KSS Vyšná Slaná 0 0,00 Nezvolený
Peter Žifčák KSS Gelnica 150 6,61 Nezvolený
Jozef Nižník KSS Prakovce 366 27,21 Nezvolený
Andrej Tobiáš KSS Byšta 26 23,85 Nezvolený
Slavomír Moskáľ SMER, KSS Kazimír 56 12,47 Nezvolený
Štefan Tatranský SMER, KSS Michaľany 211 24,97 Nezvolený
František Timko KSS Veľaty 5 1,11 Nezvolený