Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Mária Rabinová KSS Topoľníky 23 1,45 Nezvolený
Jozef Nosko KSS Hradište pod Vrátnom 100 34,48 Nezvolený
Mária Šulejová KSS Beckov 8 1,07 Nezvolený
Peter Hanakovič KSS Ješkova Ves 11 4,06 Nezvolený
Peter Marušinec KSS, SNS, SDS, SMER-SD Nová Dubnica 3637 74,32 Zvolený
Peter Palko KSS Trenčianske Stankovce 246 18,02 Nezvolený
Drahomíra Vrecníková KSS Brhlovce 58 29,74 Nezvolený
Ladislav Éhn SMK-MKP, KSS, SMER-SD Kalná nad Hronom 784 70,63 Zvolený
Oliver Štaudner KSS Tlmače 67 3,86 Nezvolený
Pavol Leštinský KSS Nitra 199 1,11 Nezvolený
Juraj Obert KSS Žitavany 600 55,00 Zvolený
Ján Gaál KSS Trnovec nad Váhom 17 1,44 Nezvolený
Juraj Bajcar KSS Nitrianska Streda 46 10,09 Nezvolený
Jaroslav Blina KSS Práznovce 239 48,58 Zvolený
Danica Kleinová KSS Budiš 5 3,62 Nezvolený
Jozef Kollár KSS Sklabiňa 24 5,58 Nezvolený
Valéria Tholtová KSS Liptovská Štiavnica 63 12,86 Nezvolený
Jaroslav Dubeň KSS Kunerád 25 4,27 Nezvolený
František Štefánik KSS Lietavská Svinná - Babkov 18 2,26 Nezvolený
Zuzana Kúdelková KSS Valaská 309 20,41 Nezvolený
Igor Poliačik KSS, SNS, SMER-SD Cinobaňa 173 17,30 Nezvolený
Pavel Gavalec NOVA, SDKÚ-DS, KSS, SNS, SMER-SD Poltár 1143 46,07 Zvolený
Erik Marčok KSS, SMER-SD Praha 34 53,97 Zvolený
Jana Ľuptáková KSS Točnica 13 6,57 Nezvolený
Alena Mániková KSS Zlatno 22 8,53 Nezvolený
Jozef Pupala KSS Čierny Potok 32 35,56 Nezvolený
Ján Antal KSS, ÚSVIT Hnúšťa 67 2,83 Nezvolený
Dušan Balážik KSS, SMER-SD Prihradzany 15 24,59 Nezvolený
Stanislav Palic KSS Ratkovská Suchá 21 87,50 Zvolený
Július Brašo KSS Rybník 37 48,68 Zvolený
Eva Nemsilová KSS Hontianske Tesáre 9 2,07 Nezvolený
Marián Ferienčík KSS Vígľašská Huta 8 3,76 Nezvolený
Miroslav Kusein ZRS, Strana moderného Slovenska, SOĽ, KSS, Robíme to pre deti - SF, EDS, SZS, NaS - ns, SDS, HZD, SNS, SMER-SD Zvolen 4736 37,64 Nezvolený
František Beňo KSS Stará Kremnička 59 10,99 Nezvolený
Peter Prokop KSS Čabiny 1 0,41 Nezvolený
Jana Vaľová SDS, KSS, HZD, Robíme to pre deti - SF, Strana moderného Slovenska, NÁŠ KRAJ, SNS, SZ, SMER-SD Humenné 5459 46,35 Zvolený
Jozef Paľo KSS Rohožník 9 34,62 Nezvolený
Mária Gecašková KSS Spišská Stará Ves 14 1,41 Nezvolený
Marián Krakovský KSS Drienov 17 1,82 Nezvolený
Kamila Januvová KSS Lada 6 1,37 Nezvolený
Miroslav Berník KSS Prešov 167 0,62 Nezvolený
Albín Oračko KSS Lomnička 3 0,35 Nezvolený
Ján Kolcun KSS Ruská Voľa nad Popradom 24 39,34 Nezvolený
Jaroslav Sivák KSS Kružlová 89 25,36 Nezvolený
Emília Geciová KSS Nová Polianka 4 8,70 Nezvolený
Ján Pavluv KSS Stročín 14 5,04 Nezvolený
Pavla Šoganičová KSS Davidov 6 1,28 Nezvolený
Ján Jenčo KSS Petrovce 67 23,59 Nezvolený
Lukáš Sisák KSS Košice - Juh 145 2,33 Nezvolený
Ladislav Vojtko KSS Čakanovce 45 13,35 Nezvolený
Jozef Gomboš KSS Hnojné 34 29,31 Nezvolený
Martin Forin KSS Iňačovce 7 2,55 Nezvolený
Vasil Varjan KSS Krčava 46 19,09 Nezvolený
Milan Kister KSS Markovce 86 22,93 Nezvolený
Ján Dovec KSS Petrovo 40 100,00 Zvolený
Dezider Znak KSS Plešivec 24 2,20 Nezvolený
Vladimír Bašták KSS Roštár 14 5,00 Nezvolený
Milan Capák KSS Rožňava 238 5,22 Nezvolený
Jozef Tóth KSS Bačkov 33 8,94 Nezvolený
Slavomír Moskáľ KSS Kazimír 19 4,50 Nezvolený
Štefan Tatranský KSS Michaľany 241 31,88 Nezvolený
Jozef Tomko KSS Višňov 32 24,81 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Matilda Antalicová KSS Ivanka pri Dunaji 606 Zvolený
Lýdia Nedvědová KSS Reca 164 Zvolený
Alena Hlubocká KSS Kátov 186 Zvolený
Dušan Krivský KSS Skalica 261 Zvolený
Martin Hanko KSS Kšinná 149 Zvolený
Michal Hanko KSS Žitná 180 Zvolený
Miloš Lobík KSS Zemianske Podhradie 202 Zvolený
Martina Pacek KSS Zemianske Podhradie 150 Zvolený
Natália Kusendová KSS Zemianske Podhradie 140 Zvolený
Branislav Boško KSS Záriečie 186 Zvolený
Ján Kundlák KSS Veľké Uherce 307 Zvolený
Vincent Bezdeda SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 1221 Zvolený
Jaroslav Marušinec SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 883 Zvolený
Pavol Pažítka SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 845 Zvolený
Štefan Cucík SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 802 Zvolený
Jaroslav Kusý SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 752 Zvolený
Marián Medera SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 729 Zvolený
Marta Babuková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 712 Zvolený
Tomáš Zemko SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 656 Zvolený
Ľubomír Kunert SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 615 Zvolený
Peter Lendel SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 563 Zvolený
Michal Doman SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 545 Zvolený
Soňa Kačíková SDS, SMER-SD, SNS, KSS Nová Dubnica 216 Zvolený
Peter Havran KSS Rybník 385 Zvolený
Ján Kúnovský KSS Nitrianska Streda 227 Zvolený
Rudolf Petrikovič KSS Práznovce 292 Zvolený
Rastislav Gajdoš KSS Makov 269 Zvolený
Marian Chudej KSS Turzovka 82 Zvolený
Dušan Sabol KSS Istebné 332 Zvolený
Ján Vraštiak KSS Bobrovček 46 Zvolený
Miroslav Butora KSS Huty 74 Zvolený
Martin Fábry KSS Bodorová 40 Zvolený
Elena Gregorová KSS Čremošné 29 Zvolený
Peter Pavlovič KSS Trnovo 65 Zvolený
František Piliar KSS Liptovské Revúce 142 Zvolený
Dezider Gašperák KSS Rudinská 202 Zvolený
Ján Bošeľa KSS Závadka nad Hronom 221 Zvolený
Stanislav Rončák KSS České Brezovo 101 Zvolený
Ondrej Stieranka KSS Lipovany 48 Zvolený
Miroslav Bella KSS Lovinobaňa 211 Zvolený
Ján Karman KSS Praha 33 Zvolený
Peter Kozický KSS Radzovce 258 Zvolený
Štefan Hanyus KSS Hajnáčka 254 Zvolený
Viera Lulčová KSS Hnúšťa 121 Zvolený
Jozef Gurský KSS Jelšava 307 Zvolený
Timea Árvayová KSS Konrádovce 67 Zvolený
Atila Lázók KSS Levkuška 50 Zvolený
Soňa Bordášová KSS Lukovištia 44 Zvolený
Andrej Hudák KSS Magnezitovce 101 Zvolený
Gejza Balázs KSS Poproč 12 Zvolený
Peter Harvan KSS Ratková 99 Zvolený
Janka Sakálová KSS Ratkovská Suchá 19 Zvolený
Janka Šimová KSS Ratkovská Suchá 18 Zvolený
Igor Sucháč KSS Ratkovská Suchá 14 Zvolený
Eva Grendelová KSS Ratkovské Bystré 108 Zvolený
Milan Kušpál ml KSS Rimavská Baňa 105 Zvolený
Marta Brašová KSS Rybník 36 Zvolený
Michal Danyi KSS Rybník 25 Zvolený
Matej Schutz KSS Sása 22 Zvolený
Slavomír Farkaš KSS Skerešovo 39 Zvolený
Ildikó Füköová KSS Žiar 37 Zvolený
Ivan Cako KSS Babiná 74 Zvolený
Ladislav MORAVĆÍK KSS Hriňová 140 Zvolený
Anton Barborík KSS Stará Kremnička 190 Zvolený
Zuzana Remetová KSS Raslavice 330 Zvolený
Václav Sivák KSS Varadka 28 Zvolený
Anna Sotaková KSS Humenné 1099 Zvolený
Vasil Vasilega KSS Kolbasov 32 Zvolený
Alexander Katana KSS Nechválova Polianka 35 Zvolený
Jozef Maciboba KSS Pichne 97 Zvolený
Milan Lechan KSS Príslop 14 Zvolený
Miroslav Švec KSS Rohožník 22 Zvolený
Stanislav Vodilka KSS Roškovce 76 Zvolený
Jaroslav Hromada KSS Zbojné 42 Zvolený
Vladimír Tomko KSS Spišské Podhradie 568 Zvolený
Slavomír Kravec KSS Štefanovce 74 Zvolený
Marián Engeľ KSS Varhaňovce 118 Zvolený
Michal Hanečák KSS Forbasy 127 Zvolený
Mária Troščáková KSS Orlov 137 Zvolený
Zuzana Žiláková KSS Orlov 136 Zvolený
Ján Kolcun KSS Ruská Voľa nad Popradom 29 Zvolený
Katarína Špesová KSS Veľký Lipník 170 Zvolený
Anetta Lichvarčíková KSS Vislanka 42 Zvolený
Pavol Fečko KSS Jakušovce 17 Zvolený
Pavol Otrošina KSS Vislava 63 Zvolený
Mirko Mulík KSS Vladiča 17 Zvolený
Milan Šurkala KSS Dobroslava 15 Zvolený
Ladislav Ducár KSS Krajné Čierno 32 Zvolený
Jozef Červák KSS Medvedie 20 Zvolený
Ján Červeňak KSS Nižná Jedľová 32 Zvolený
Marcel Grundza KSS Roztoky 101 Zvolený
Stanislav Herman KSS Vagrinec 30 Zvolený
Martin Tomko KSS Železník 75 Zvolený
Štefan Melničák KSS Nová Kelča 103 Zvolený
Ján Jenčo KSS Petrovce 120 Zvolený
Miroslav Gaľa KSS Zámutov 418 Zvolený
Gyöngyike Vaštagová KSS Milhosť 121 Zvolený
František Rusnák KSS Zlatá Idka 78 Zvolený
Jozef Kerekes KSS Žarnov 94 Zvolený
Gabriela Olexová KSS Hnojné 51 Zvolený
Ján Kanda KSS Markovce 91 Zvolený
Július Ihnacik KSS Pozdišovce 224 Zvolený
Cyril Kováč KSS Pozdišovce 220 Zvolený
Milan Breznen KSS Petrovo 30 Zvolený
Marek Breznen KSS Petrovo 26 Zvolený
Dáša Dovcová KSS Petrovo 18 Zvolený
Milan Capák KSS Rožňava 447 Zvolený
Ľudovít Bradáč KSS Slavoška 29 Zvolený
Pavol Belányi KSS Štítnik 221 Zvolený
Adriana Kuľbáková KSS Mlynky 140 Zvolený
Albert Strišovský KSS Mlynky 129 Zvolený
Ján Perháč KSS Brezina 136 Zvolený
Ján Bejda KSS Malé Ozorovce 100 Zvolený