Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kresťanská sociálna únia - v likvidácii (KSÚ)

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
František Bacigál KSÚ Čataj 443 83,43 Zvolený
Kazimír Chmela KSÚ Láb 475 100,00 Zvolený
Marián Kubalec KSÚ Košúty 294 46,96 Zvolený
Vojtech Baláži KSÚ Cabaj - Čápor 693 49,96 Zvolený
Oskár Bíro KSÚ Čakajovce 303 64,88 Zvolený
Michal Marenčík KSÚ Podhájska 252 34,95 Zvolený
Jozef Melišek KSÚ Dubnička 42 65,63 Zvolený
Pavel Pristaš KSÚ Nová Ves nad Váhom 227 89,02 Zvolený
Ján Miklovič KSÚ Považany 358 100,00 Zvolený
Milan Kyselica KSÚ Trenčianske Mitice 219 56,88 Zvolený
Emil Šiška KSÚ Veľké Orvište 426 100,00 Zvolený
Lucia Milanová KSÚ Hiadeľ 107 34,08 Zvolený
Drahoslav Valent KSÚ Podkonice 230 55,29 Zvolený
Stanislav Majda KSÚ Beňadovo 273 89,51 Zvolený
Peter Dutka KSÚ Ludrová 272 55,97 Zvolený
Pavol Sekan KSÚ Malé Borové 128 100,00 Zvolený
Stanislav Maslo KSÚ Štiavnička 206 75,18 Zvolený
Juraj Kelement KSÚ Tuhár 137 46,92 Zvolený
Anna Pagáčová KSÚ Košecké Podhradie 388 60,82 Zvolený
Ján Bírošík KSÚ Záskalie 45 100,00 Zvolený
Michal Jedinák KSÚ Dolné Vestenice 572 50,71 Zvolený
Emil Šnirc KSÚ Podhradie 222 100,00 Zvolený
Miloš Očenáš KSÚ Čerenčany 198 100,00 Zvolený
Matúš Bystriansky KSÚ Dolná Strehová 370 100,00 Zvolený
Ján Kucbel KSÚ Babiná 168 100,00 Zvolený
Jozef Kuzma KSÚ Bzovík 302 78,85 Zvolený
Mária Parobková KSÚ Čekovce 127 50,00 Zvolený
Jozef Ďaudík KSÚ Jalšovík 128 100,00 Zvolený
Jozef Výbošťok KSÚ Klokoč 226 79,86 Zvolený
Ivan Konôpka KSÚ Kriváň 523 60,11 Zvolený
Oľga Mozoľová KSÚ Lackov 112 100,00 Zvolený
Štefan Spodniak KSÚ Stožok 336 85,50 Zvolený
Vladimír Pastierovič KSÚ Železná Breznica 208 100,00 Zvolený
Ľubica Čečetková KSÚ Močiar 99 71,22 Zvolený
Štefan Cabadaj KSÚ Belá 1023 80,11 Zvolený
Anna Bieliková KSÚ Ďurčiná 421 100,00 Zvolený
Július Hollý KSÚ Fačkov 325 70,19 Zvolený
Blažej Dolník KSÚ Kunerád 425 83,83 Zvolený
Bohuslav Pekný KSÚ Rajecká Lesná 607 86,84 Zvolený
Ján Kubiš KSÚ Višňové 698 60,17 Zvolený
Pavel Butala KSÚ Baškovce 142 52,40 Zvolený
Jozef Čurilla KSÚ Jasenov 427 67,89 Zvolený
Jozef Macko KSÚ Myslina 208 100,00 Zvolený
Gabriela Ivaňáková KSÚ Kalša 223 100,00 Zvolený
František Štein KSÚ Nižná Myšľa 514 75,81 Zvolený
Ladislav Ivan KSÚ Sady nad Torysou 477 82,81 Zvolený
Peter Lukáč KSÚ Veľká Lodina 94 72,31 Zvolený
Ján Janusík KSÚ Hlivištia 202 83,47 Zvolený
Stanislav Pastirik KSÚ Kačanov 139 100,00 Zvolený
Helena Andraščíková KSÚ Kamenica 728 79,39 Zvolený
Jozef Hlavatý KSÚ Kendice 318 51,04 Zvolený
Cyril Revák KSÚ Ostrovany 255 100,00 Zvolený
Ján Kollár KSÚ Ovčie 276 76,88 Zvolený
Ján Koller KSÚ Ochtiná 137 45,21 Zvolený
Emil Hargala KSÚ Rozložná 57 51,82 Zvolený
Milan Rerko KSÚ Harichovce 261 47,63 Zvolený
Jozef Lancoš KSÚ Benkovce 197 66,55 Zvolený
Michal Duda KSÚ Vyšný Kazimír 117 100,00 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Peter Pokrivčák KDH, KSÚ Bratislava Zvolený
Vladimír Izák SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Mráz SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Katarína Pintérová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Viera Kasaszová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Kyselica SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Oľga Schmidtová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Július Bartl SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Danka Čertíková SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Jozef Fabian SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Kazinota SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Milan Krištofovič SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Samuel Guba SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anna Brutovská SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Hajasová SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Marta Poliaková SNS, KSÚ, HZDS Bratislava - Ružinov Zvolený
Marián Fiala SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Jozef Klobušický SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Michal Peško SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Terézia Pešková SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Emil Rób SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Pavel Szabo SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Margita Vulganová SNS, KSÚ, HZDS Čataj Zvolený
Ivana Mravcová KSÚ Ivanka pri Dunaji Zvolený
Ján Bubla KSÚ Ivanka pri Dunaji Zvolený
Antónia Popluhárová KSÚ Ivanka pri Dunaji Zvolený
Marián Loj KSÚ Kaplna Zvolený
Jaroslav Strážay KSÚ Kaplna Zvolený
Eduard Dančík KSÚ Kráľová pri Senci Zvolený
Mária Kardošová KSÚ Kráľová pri Senci Zvolený
Ján Krivosudský KSÚ Kráľová pri Senci Zvolený
Milan Róka KSÚ Kráľová pri Senci Zvolený
Vlasta Kovárová KSÚ Láb Zvolený
Viktória Lukáčková KSÚ Láb Zvolený
Peter Sloboda KSÚ Láb Zvolený
Milan Švehla KSÚ Láb Zvolený
Zlatica Vachalková KSÚ Láb Zvolený
Jozef Vajarský KSÚ Láb Zvolený
Milan Vícen KSÚ Láb Zvolený
Zlatica Greliková KSÚ Láb Zvolený
Tamara Havranová KSÚ Láb Zvolený
Mária Chmelová KSÚ Láb Zvolený
Mária Klímová KSÚ Láb Zvolený
Zita Michalčíková KSÚ Láb Zvolený
Františka Osuská KSÚ Láb Zvolený
František Telgárský KSÚ Láb Zvolený
Jozefína Vícenová KSÚ Láb Zvolený
Anton Trenčanský KSÚ Malacky Zvolený
Rudolf Oravec KSÚ Malacky Zvolený
Ervín Blažíček KSÚ Malacky Zvolený
Ján Jurík KSÚ Malacky Zvolený
Juraj Balogh KSÚ Malacky Zvolený
Ľudovít Bauer SNS, KSÚ Pezinok Zvolený
Viktor Féder SNS, KSÚ Pezinok Zvolený
Štefánia Gazdová KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Jozef Kimlička KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Stanislav Kotora KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Elena Ježková KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Jana Klubníková KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Tibor Koleník KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Eva Petríková KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Peter Zajíček KSÚ Plavecký Štvrtok Zvolený
Jozef Kosorinec SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Štefan Šupala SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ján Debnár SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ján Nádašský SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ladislav Nádašský SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Alena Frčová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jozef Radzo SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Božena Venerčanová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Pavol Škovránek SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jaroslav Šupala SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Ladislav Zelman SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Jozefína Škorvagová SDĽ, SNS, SĽS-SĽUB, KDH, KSÚ, Senec Zvolený
Rudolf Kaufmann KSÚ Svätý Jur Zvolený
Peter Boháček KSÚ Košúty Zvolený
Peter Francisci KSÚ Košúty Zvolený
Vojtech Psota KSÚ Košúty Zvolený
Anton Berkeš KSÚ Domadice Zvolený
Peter Valent KSÚ Domadice Zvolený
Milan Bystriansky KSÚ, HZDS Horné Semerovce Zvolený
Jozef Hudec KSÚ, HZDS Horné Semerovce Zvolený
Anton Solmoši KSÚ, HZDS Horné Semerovce Zvolený
Anton Abelovský SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Anton Harman SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Mária Homolová SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Anton Horváth SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Jozef Poprac SNS, KSÚ Hronské Kosihy Zvolený
Igor Benčat KSÚ Kozárovce Zvolený
Štefan Benčať KSÚ Kozárovce Zvolený
Ondrej Majer KSÚ Kozárovce Zvolený
Jozef Solmoši KSÚ Nová Dedina Zvolený
Katarína Valkovská KSÚ Turá Zvolený
Rudolf Bojda KSÚ Čakajovce Zvolený
Karol Gajan KSÚ Čakajovce Zvolený
Štefan Greguš KSÚ Čakajovce Zvolený
Jozef Chochula KSÚ Čakajovce Zvolený
Štefan Lahučký KSÚ Čakajovce Zvolený
Milan Lenghart KSÚ Čakajovce Zvolený
Andrej Školout KSÚ Čakajovce Zvolený
Anna Tlčiková KSÚ Čakajovce Zvolený
Alexander Bédi KSÚ Jarok Zvolený
Ján Gála KSÚ Jarok Zvolený
Ján Brath KSÚ Jarok Zvolený
Margita Gažiová KSÚ Horné Lefantovce Zvolený
Juraj Madari KSÚ Horné Lefantovce Zvolený
Emil Rehák KSÚ Horné Lefantovce Zvolený
Jozef Varga KSÚ Horné Lefantovce Zvolený
Ján Krivý KSÚ Horné Lefantovce Zvolený
Pavol Ágh KSÚ Nevidzany Zvolený
Stanislav Kičko KSÚ Nevidzany Zvolený
František Pichňa KSÚ Nevidzany Zvolený
Mária Striešková KSÚ Nevidzany Zvolený
Margita Šabíková KSÚ Nevidzany Zvolený
Dana Fúsková KSÚ Šurianky Zvolený
Stanislav Kekíš KSÚ Šurianky Zvolený
Peter Belko KSÚ Tajná Zvolený
Peter Boďo KSÚ Tajná Zvolený
Vincent Mrkvica KSÚ Tajná Zvolený
František Pacher KSÚ Tajná Zvolený
Anna Lukáčová KSÚ Topoľčianky Zvolený
František Bako KSÚ Veľké Chyndice Zvolený
Anna Beláňová KSÚ Veľké Chyndice Zvolený
Ladislav Jaszberényi KSÚ Veľké Chyndice Zvolený
Mária Ducká KSÚ Veľké Vozokany Zvolený
Miroslav Vaňo KSÚ Veľké Vozokany Zvolený
Helena Kováčová KSÚ Vráble Zvolený
Peter Čurgali KSÚ Černík Zvolený
Jaroslav Formánek KSÚ Černík Zvolený
Peter Stuchlý KSÚ Černík Zvolený
Vojtech Demo KSÚ Dolný Ohaj Zvolený
Imrich Dobročáni KSÚ Dolný Ohaj Zvolený
Štefan Dobročáni KSÚ Dolný Ohaj Zvolený
Ján Janček KSÚ Dolný Ohaj Zvolený
Marek Chlustik KSÚ Komjatice Zvolený
Viera Harmatová KSÚ Lipová Zvolený
Marián Manduch KSÚ Mojzesovo Zvolený
Mária Bršelová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Alojz Marek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Moravčík ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Jozef Balogh ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Miroslav Jarunek ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Kliský ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Kliment Klučka ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Imrich Alaxa ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bakša ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tibor Ďuriš ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Mária Garaiová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Margaréta Mellenová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Oliver Čelko ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marian Karvaj ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Marta Kováčová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Ladislav Bencze ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Katarína Danková ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
František Štefánik ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Tomáš Hotový ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Peter Hudák ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Lenka Szegényová ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Dušan Legény ZRS, SDĽ, SDSS, SNS, KDH, KSÚ, HZDS, HPSR Nové Zámky Zvolený
Vojtech Cigán KSÚ Podhájska Zvolený
Imrich Ivan KSÚ Podhájska Zvolený
Marián Jančár KSÚ Podhájska Zvolený
Jozef Krajmer KSÚ Podhájska Zvolený
Mária Navrátilová KSÚ Podhájska Zvolený
Anna Václavová KSÚ Podhájska Zvolený
František Tekely SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Stanislav Starzyk SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Jozef Steiner SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Alexander Turza SNS, KDH, KSÚ, DS Šurany Zvolený
Marián Gross KSÚ Brodské Zvolený
Ferdinand Hojsík KSÚ Brodské Zvolený
Eva Kovarovičová KSÚ Kúty Zvolený
Jozef Mikuš KSÚ Kúty Zvolený
Miroslav Palkovič KSÚ Kúty Zvolený
Ladislav Rosa KSÚ Kúty Zvolený
Augustín Pavúček KSÚ Kúty Zvolený
Mária Dubíková KSÚ Rohožník Zvolený
Mária Kaňková KSÚ Rohožník Zvolený
Ján Želipský KSÚ Rohožník Zvolený
Ján Koch KSÚ Závod Zvolený
Františka Mrázová KSÚ Belince Zvolený
Vladimír Petrík KSÚ Belince Zvolený
Klára Ďurišková KSÚ Bojná Zvolený
Anna Glosová KSÚ Bojná Zvolený
Jozef Hlípala KSÚ Bojná Zvolený
Ivan Matejovič KSÚ Bojná Zvolený
Jozef Uhrík KSÚ Bojná Zvolený
Ján Holý KSÚ Dubnička Zvolený
Zita Maďarová KSÚ Dubnička Zvolený
Peter Masaryk KSÚ Dubnička Zvolený
Jozef Paštrnák KSÚ Dubnička Zvolený
Peter Zúbek KSÚ Dubnička Zvolený
Edita Belanová KDH, KSÚ Šípkov Zvolený
Františka Hollá KDH, KSÚ Šípkov Zvolený
Jozef Pajtinka KDH, KSÚ Šípkov Zvolený
Ľuboš Pajtinka KDH, KSÚ Šípkov Zvolený
Alojz Bezák KSÚ Žabokreky nad Nitrou Zvolený
Igor Humecký KSÚ Drietoma Zvolený
Peter Sládkovič KSÚ Drietoma Zvolený
Ján Adamčík KSÚ Nová Ves nad Váhom Zvolený
Rudolf Čehák KSÚ Nová Ves nad Váhom Zvolený
Ladislav Pristaš KSÚ Nová Ves nad Váhom Zvolený
Augustín Baláž KSÚ Omšenie Zvolený
Jozef Bajzík KSÚ Omšenie Zvolený
Pavol Bielik KSÚ Omšenie Zvolený
Peter Bielik KSÚ Omšenie Zvolený
Jarolím Chalupník KSÚ Omšenie Zvolený
Rudolf Kohút KSÚ Omšenie Zvolený
Ondrej Marček KSÚ Omšenie Zvolený
Gabriel Baláž KSÚ Omšenie Zvolený
Albert Marček KSÚ Omšenie Zvolený
Jozef Červeňanský KSÚ Podolie Zvolený
František Krajčík KSÚ Podolie Zvolený
Ján Augustín KSÚ Podolie Zvolený
František Bobocký KSÚ Podolie Zvolený
Vladimír Hanic KSÚ Podolie Zvolený
Emil Košút KSÚ Podolie Zvolený
Rudolf Jambor KSÚ Považany Zvolený
Daniela Jamborová KSÚ Považany Zvolený
Ján Rojkovič KSÚ Považany Zvolený
Jozef Tiso KSÚ Trenčianska Teplá Zvolený
Pavol Rekem KSÚ Trenčianska Teplá Zvolený
Ján Jánošík KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Ján Maršálek KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Pavol Škyta KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Viola Uhrová KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Pavol Vondra KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Milan Žáčik KSÚ Trenčianske Mitice Zvolený
Rudolf Bukvaj KSÚ Biely Kostol Zvolený
Daniela Galeková KSÚ Biely Kostol Zvolený
Emil Gažo KSÚ Biely Kostol Zvolený
Anna Gažovičová KSÚ Biely Kostol Zvolený
Mária Jedináková KSÚ Biely Kostol Zvolený
Igor Klokner KSÚ Biely Kostol Zvolený
Ján Pastva KSÚ Biely Kostol Zvolený
Stanislav Schiffer KSÚ Biely Kostol Zvolený
Peter Štefák KSÚ Biely Kostol Zvolený
Peter Durdy KSÚ Ratkovce Zvolený
Jozef Herceg KSÚ Ratkovce Zvolený
Anna Mikušová KSÚ Ratkovce Zvolený
Ján Opic KSÚ Ratkovce Zvolený
Benedikt Žigo KSÚ Ratkovce Zvolený
Stanislava Konečná KSÚ, HZDS Ružindol Zvolený
Emanuel Mihálek KSÚ, HZDS Ružindol Zvolený
František Mikolášik KSÚ, HZDS Ružindol Zvolený
Alojz Žák KSÚ, HZDS Ružindol Zvolený
Jozef Balek KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Ľudovít Boleček KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Vladimir Bolješik KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Martin Kubalák KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Dušan Pánik KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Roman Táborský KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Stanislav Taborský KSÚ Veľké Orvište Zvolený
Jozef Babiak KSÚ Dúbravica Zvolený
Anna Babiaková KSÚ Dúbravica Zvolený
Ján Kmeť KSÚ Dúbravica Zvolený
Jozef Červienka KSÚ Heľpa Zvolený
Jozef Klimko KSÚ Heľpa Zvolený
Ján Dubaj KSÚ Heľpa Zvolený
Mikuláš Kukuľa KSÚ Heľpa Zvolený
Roman Balík KSÚ Hiadeľ Zvolený
Ľubomíra Jančíková KSÚ Hiadeľ Zvolený
Eva Kútiková KSÚ Hiadeľ Zvolený
Emil Lipa KSÚ Hiadeľ Zvolený
Slávka Potáčová KSÚ Hiadeľ Zvolený
Jozef Hraško KSÚ Medzibrod Zvolený
František Padúch KSÚ Medzibrod Zvolený
Stanislav Bobák KSÚ Michalová Zvolený
Jaromír Pôbiš KSÚ Michalová Zvolený
Jaroslav Vojtas KSÚ Michalová Zvolený
Jozef Mrva KSÚ Podkonice Zvolený
Jan Plachý KSÚ Podkonice Zvolený
Cyril Šipula KSÚ Telgárt Zvolený
Jozef Dirbák KSÚ Vlkanová Zvolený
Jozef Hudec KSÚ Čadca Zvolený
Pavol Hubočan KSÚ Čadca Zvolený
Emília Barancová KSÚ Čadca Zvolený
Miroslav Blažek KSÚ Klokočov Zvolený
Jozef Baričiak SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Felix Chmúra SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Viera Jančariková SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Jozef Kalužný SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Ľubomír Poništ SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Emil Prišč SNS, KDH, KSÚ, Stará Bystrica Zvolený
Ján Mudrík KSÚ Turzovka Zvolený
Marián Cvikel KSÚ Vysoká nad Kysucou Zvolený
Jaroslav Kubaľák KSÚ Beňadovo Zvolený
Miroslav Ondrek KSÚ Beňadovo Zvolený
Zdeno Páterek KSÚ Beňadovo Zvolený
Jozef Rambala KSÚ Beňadovo Zvolený
Anton Triebeľ KSÚ Beňadovo Zvolený
Anna Triebľová KSÚ Beňadovo Zvolený
Jaroslav Belvončík KSÚ Bobrov Zvolený
František Buc KSÚ Bobrov Zvolený
Stanislav Gerek KSÚ Bobrov Zvolený
Anton Grobarčík KSÚ Bobrov Zvolený
Vladimír Petriska KSÚ Bobrov Zvolený
Ján Hucík KSÚ Brezovica Zvolený
Helena Jendrášková KSÚ Brezovica Zvolený
Peter Krnáč KSÚ Brezovica Zvolený
Milan Pariža KSÚ Brezovica Zvolený
Ján Beňuš KSÚ Bziny Zvolený
Jana Marettová KSÚ Bziny Zvolený
Mária Kabáčová KSÚ Čimhová Zvolený
Ján Brienik KSÚ Dlhá nad Oravou Zvolený
Milan Horváth KSÚ Dlhá nad Oravou Zvolený
Peter Tekeľ KSÚ Habovka Zvolený
Jozef Sakmár KSÚ Krivá Zvolený
Martin Vrabček KSÚ Liesek Zvolený
Jozef Babinský KSÚ Liesek Zvolený
Milan Bartoš KSÚ Liesek Zvolený
Anton Dragan KSÚ Malatiná Zvolený
Anna Dančová KSÚ Medzibrodie nad Oravou Zvolený
Anton Sekula KSÚ Mútne Zvolený
Viliam Veselovský KSÚ Mútne Zvolený
Jozef Knižacký KSÚ Nižná Zvolený
Jozef Žuffa KSÚ Nižná Zvolený
Ján Argaláš KSÚ Nižná Zvolený
Tibor Kičin KSÚ Nižná Zvolený
Vladimír Zajac KSÚ Nižná Zvolený
Jozef Žuffa KSÚ Nižná Zvolený
Peter Žuffa KSÚ Nižná Zvolený
Bohuš Božeňák KSÚ Oravská Polhora Zvolený
Jozef Kurek KSÚ Oravská Polhora Zvolený
Jozef Gálik KSÚ Oravská Poruba Zvolený
Ľubomír Horný KSÚ Oravská Poruba Zvolený
Berta Pjontková KSÚ Oravské Veselé Zvolený
Ivan Machyňák KSÚ Oravské Veselé Zvolený
Jozef Paľa KSÚ Oravské Veselé Zvolený
Dušan Sameliak KSÚ Oravské Veselé Zvolený
Jozef Maxoň KSÚ Sedliacka Dubová Zvolený
Ján Murin KSÚ Sedliacka Dubová Zvolený
Ladislav Tomáň KSÚ Sedliacka Dubová Zvolený
Ferdinand Grobarčík KSÚ Sihelné Zvolený
Ján Kozák KSÚ Sihelné Zvolený
Peter Žofaj KSÚ Ťapešovo Zvolený
Ondrej Bakoš KSÚ Chlebnice Zvolený
Anna Zuberová KSÚ Chlebnice Zvolený
Miroslav Ťapajna KSÚ Chlebnice Zvolený
Jozef Fábry KSÚ Trstená Zvolený
Jozef Polhorský KSÚ Trstená Zvolený
Ján Kapjor KSÚ Trstená Zvolený
Jozef Laurinec KSÚ Trstená Zvolený
Štefan Starek KSÚ Trstená Zvolený
Štefan Kristofčák KSÚ Trstená Zvolený
Peter Šinál KSÚ Trstená Zvolený
Matej Franček KSÚ Trstená Zvolený
Pavol Žatko KSÚ Trstená Zvolený
Anton Adamík KSÚ Zákamenné Zvolený
Florián Subiak KSÚ Zákamenné Zvolený
Milan Matejčík KSÚ Zákamenné Zvolený
Dušan Durčák KSÚ Zákamenné Zvolený
Mária Kovaľová KSÚ Zákamenné Zvolený
Jozef Sivčák KSÚ Zákamenné Zvolený
Peter Baran KSÚ Bešeňová Zvolený
Ján Kováč KSÚ Bešeňová Zvolený
Rudolf Brezniak KSÚ Liptovská Lúžna Zvolený
Albín Husarčík KSÚ Liptovská Lúžna Zvolený
Eduard Mydliar KSÚ Liptovská Lúžna Zvolený
Jaroslav Staš KSÚ Liptovská Lúžna Zvolený
Peter Potkan KSÚ Liptovská Lúžna Zvolený
Ján Hrabuša KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Ida Jacková KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Vladimír Kubovčík KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Oto Ondrejka KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Anna Prokopová KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Vladimír Tholt KDH, KSÚ Liptovská Štiavnica Zvolený
Peter Hrbček KSÚ Liptovská Teplá Zvolený
Viliam Koma KSÚ Liptovská Teplá Zvolený
Jozef Likavec KSÚ Liptovská Teplá Zvolený
Juraj Bubala KSÚ Liptovský Michal Zvolený
Anna Meleková KSÚ Liptovský Michal Zvolený
Ondrej Mužila KSÚ Liptovský Michal Zvolený
František Senko KSÚ Liptovský Michal Zvolený
Peter Cibulka KSÚ Ludrová Zvolený
Magdaléna Drozdíková KSÚ Ludrová Zvolený
Peter Huba KSÚ Ludrová Zvolený
Magdaléna Kajanová KSÚ Ludrová Zvolený
Vladimír Kmeť KSÚ Ludrová Zvolený
Elena Nemcová KSÚ Ludrová Zvolený
Peter Kolek KSÚ Malé Borové Zvolený
František Kyseľ KSÚ Malé Borové Zvolený
Pavol Rakučiak KSÚ Malé Borové Zvolený
Pavol Šulc KSÚ Malé Borové Zvolený
Anna Barteková KSÚ Partizánska Ľupča Zvolený
Anna Beňová KSÚ Partizánska Ľupča Zvolený
Ľubomír Hošala KSÚ Partizánska Ľupča Zvolený
Ján Koyš KSÚ Partizánska Ľupča Zvolený
Peter Krška KSÚ Ružomberok Zvolený
Štefan Babic KSÚ Ružomberok Zvolený
Milan Zvada KSÚ Ružomberok Zvolený
Milan Boček KSÚ Ružomberok Zvolený
Milan Brezňan KSÚ Liptovské Sliače Zvolený
Július Blaško KSÚ Liptovské Sliače Zvolený
Jozef Hladík KSÚ Štiavnička Zvolený
Milan Mikulec KSÚ Štiavnička Zvolený
Jozef Plávka KSÚ Štiavnička Zvolený
Ľubica Rázgová KSÚ Štiavnička Zvolený
Ondrej Stopko KSÚ Štiavnička Zvolený
Ladislav Zvara KSÚ Štiavnička Zvolený
Elena Gregorová KSÚ Valaská Dubová Zvolený
Melánia Malézová KSÚ Valaská Dubová Zvolený
Emília Gallová KSÚ Breznička Zvolený
Jana Kuklová KSÚ Breznička Zvolený
Ivan Barkáč KSÚ Cinobaňa Zvolený
František Kolpaský KSÚ Čakanovce Zvolený
Ružena Jediná KSÚ Divín Zvolený
Jolana Mlynarčíková KSÚ Dobroč Zvolený
Jozef Pecha KSÚ Dobroč Zvolený
Milan Gibala KSÚ Halič Zvolený
Tomáš Gibala KSÚ Halič Zvolený
Oliver Karkoška KSÚ Halič Zvolený
Igor Kokavec KSÚ Halič Zvolený
Jarmila Jackuliaková KSÚ Kalinovo Zvolený
Juraj Hronec KSÚ Kokava nad Rimavicou Zvolený
Jana Ňuňuková KSÚ Kokava nad Rimavicou Zvolený
Juraj Adamec KSÚ Látky Zvolený
Anna Bahledová KSÚ Látky Zvolený
Pavel Chromek KSÚ Látky Zvolený
Peter Kršiak KSÚ Látky Zvolený
Peter Kuvik KSÚ Látky Zvolený
Emil Lauko KSÚ Látky Zvolený
Štefan Paľuch KSÚ Látky Zvolený
Ján Podhora KSÚ Látky Zvolený
Ruženka Segečová KSÚ Látky Zvolený
Jaroslav Kamenský KSÚ Lipovany Zvolený
Dušan Hronec KSÚ Mýtna Zvolený
Jozef Nôta KSÚ Mýtna Zvolený
František Švingál KSÚ Poltár Zvolený
Ján Hudec KDH, KSÚ Ružiná Zvolený
Ondrej Kliment KDH, KSÚ Ružiná Zvolený
Rudolf Kliment KDH, KSÚ Ružiná Zvolený
Ľubomír Strečko KDH, KSÚ Ružiná Zvolený
Ján Kantor KSÚ Šoltýska Zvolený
Juraj Kovaľančík KSÚ Šoltýska Zvolený
Ondrej Kvak KSÚ Šoltýska Zvolený
Ján Laššák KSÚ Šoltýska Zvolený
Ľudmila Laššáková KSÚ Šoltýska Zvolený
Ján Sihelský KSÚ Šoltýska Zvolený
Slávka Škvareniaková KSÚ Šoltýska Zvolený
Ján Paulenka KSÚ Trenč Zvolený
Milan Priadka KSÚ Trenč Zvolený
Jaroslav Martinský KSÚ Tuhár Zvolený
Ján Poničan KSÚ Tuhár Zvolený
Mária Boháčová KSÚ Kláštor pod Znievom Zvolený
Ivan Krištof KSÚ Kláštor pod Znievom Zvolený
Milan Benko KSÚ, Martin Zvolený
František Bohačiak KSÚ, Martin Zvolený
Jozef Veterník KSÚ, Príbovce Zvolený
Július Gajdoš KSÚ, Ratkovo Zvolený
Anton Mičo KSÚ, Ratkovo Zvolený
Viktória Bobčeková KSÚ, Sklabiňa Zvolený
Igor Jambor KSÚ, Sklabinský Podzámok Zvolený
Iveta Krupcová KSÚ Socovce Zvolený
Pavol Balko KSÚ, Šútovo Zvolený
Dušan Kostra KSÚ, Turčianska Štiavnička Zvolený
Milada Galasová KSÚ, Turčianske Kľačany Zvolený
Ondrej Petrovič SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
František Repáň SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Anna Dubovcová SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Ján Hanus SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Ján Kováč SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Alfréd Priwitzer SNS, KSÚ, HZDS Turčianske Teplice Zvolený
Ľudovít Maretta KSÚ Valča Zvolený
Peter Mikula KSÚ Valča Zvolený
Božena Simonidesová KSÚ, Vrútky Zvolený
Ladislav Sivák KSÚ Beluša Zvolený
Ferdinand Hlúšek KSÚ Bolešov Zvolený
Anton Kvasnica KSÚ Bolešov Zvolený
Milan Pecuš KSÚ Bolešov Zvolený
Stanislav Blištík KSÚ Dolná Mariková Zvolený
Jozef Chupáč KSÚ Horovce Zvolený
Rudolf Kováč KSÚ Horovce Zvolený
Ján Egly KSÚ Ilava Zvolený
Ľubomír Bagin KSÚ Kameničany Zvolený
Jolana Dubničková KSÚ Kameničany Zvolený
Milan Laurenčík KSÚ Kameničany Zvolený
Jozef Veselý KSÚ Kameničany Zvolený
Anna Galková KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Jozef Prekop KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Štefan Živčic KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Jaroslav Hošták KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Emil Urbánek KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Helena Staňová KSÚ Košecké Podhradie Zvolený
Dušan Briestenský KSÚ Prečín Zvolený
Karol Chúpek KSÚ Prečín Zvolený
Vojtech Kostelanský KSÚ Prečín Zvolený
Jozef Mamis KSÚ Prečín Zvolený
Jozef Pilár KSÚ Prečín Zvolený
Anton Boka KSÚ Sedmerovec Zvolený
Ján Holiček KSÚ Sedmerovec Zvolený
Cyril Juríček KSÚ Sedmerovec Zvolený
Anton Prekop KSÚ Sedmerovec Zvolený
Ján Rajníček KSÚ Sedmerovec Zvolený
Peter Boda KDH, KSÚ, Streženice Zvolený
Jozef Kováčik KDH, KSÚ, Streženice Zvolený
Magda Gardianová KSÚ Záskalie Zvolený
Ján Cagáň KSÚ Bojnice Zvolený
Eduard Dedič KSÚ Bojnice Zvolený
Vladimír Jankovič KSÚ Bojnice Zvolený
Ján Cibulka KSÚ Čavoj Zvolený
Viliam Krištof KSÚ Čavoj Zvolený
Helena Novotková KSÚ Čavoj Zvolený
Jozef Fábry KDH, KSÚ Diviaky nad Nitricou Zvolený
Stanislav Cvopa KSÚ Dolné Vestenice Zvolený
Michal Čaprnka KSÚ Dolné Vestenice Zvolený
Gabriela Gajdzicová KSÚ Dolné Vestenice Zvolený
Ľubomír Kováčik KSÚ Dolné Vestenice Zvolený
Ivan Mäsiar KSÚ Dolné Vestenice Zvolený
Ján Dražo KSÚ Podhradie Zvolený
Štefan Harmanovský KSÚ Podhradie Zvolený
Ľudovít Michalovič KSÚ Podhradie Zvolený
Ľudovít Michalovič KSÚ Podhradie Zvolený
Michal Michalovič KSÚ Podhradie Zvolený
Anton Mokrý KSÚ Podhradie Zvolený
Milan Boško KSÚ Poruba Zvolený
Pavol Bernát KSÚ Temeš Zvolený
Viera Repčoková KSÚ Budikovany Zvolený
Emília Tomková KSÚ Čerenčany Zvolený
Ivan Vengrin KSÚ Čerenčany Zvolený
Miroslav Dráb KSÚ Hrlica Zvolený
Mária Klimová KSÚ Hrlica Zvolený
Ján Mrnka KSÚ Hrlica Zvolený
Ondrej Katreniak KSÚ Kociha Zvolený
Ondrej Jurčák KSÚ Orávka Zvolený
Igor Lach KSÚ Orávka Zvolený
Ondrej Slovák KSÚ Orávka Zvolený
Ladislav Vrábeľ KSÚ Orávka Zvolený
Ján Čipka KSÚ Ratkovská Lehota Zvolený
Margita Chovanková KSÚ Ratkovská Lehota Zvolený
Milan Oros KSÚ Ratkovská Lehota Zvolený
Milan Adamčík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Holík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Pavel Kamenský ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Štefan Baláž ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Eva Bornayová ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Slavomír Hasara ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Antalík ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Štefan Cifruš ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Peter Dragijský ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Dušan Faško ZRS, SNS, KSÚ, KSS, HZDS Rimavská Sobota Zvolený
Pavol Dulovec KSÚ Sušany Zvolený
Miroslav Medveď KSÚ Širkovce Zvolený
Jaroslav Fajčík KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Elena Ferencová KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Martin Hukeľ KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Eva Kalamárová KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Ján Kurčík KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Martin Mikuláš KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Peter Šegla KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Štefan Bystriansky KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Milan Košičiar KSÚ, HZDS Dolná Strehová Zvolený
Božena Hvodliková KSÚ Horné Strháre Zvolený
Anna Kukučková KSÚ Horné Strháre Zvolený
Jozefa Nosáľová KSÚ Horné Strháre Zvolený
Ján Višniar KSÚ Horné Strháre Zvolený
Marta Betáková KSÚ Modrý Kameň Zvolený
Anna Weiszová KSÚ Modrý Kameň Zvolený
Michal Kamenský KSÚ, HZDS Vieska Zvolený
Anna Kminiaková KSÚ, HZDS Vieska Zvolený
Zuzana Petrusová KSÚ, HZDS Vieska Zvolený
Jana Sujová KSÚ, HZDS Vieska Zvolený
Mária Sabová KSÚ Záhorce Zvolený
Ján Kvaček KSÚ Záhorce Zvolený
Dušan Dendiš KSÚ Bzovík Zvolený
Margita Marunčiaková KSÚ Bzovík Zvolený
Milan Krét KSÚ Čabradský Vrbovok Zvolený
Irena Soláková KSÚ Čekovce Zvolený
Pavel Stankovič KSÚ Čekovce Zvolený
Imrich Tkáč KSÚ Detva Zvolený
Štefan Kučera KSÚ Detva Zvolený
Ján Lakota KSÚ Detva Zvolený
Eva Šabatová KSÚ Detva Zvolený
Štefan Sliacky KDH, KSÚ Dolné Mladonice Zvolený
Ján Šepetka KDH, KSÚ Dolné Mladonice Zvolený
Pavol Zaťkov KDH, KSÚ Dolné Mladonice Zvolený
Ján Malatinec KSÚ Dúbravy Zvolený
Magda Homolová KSÚ Hontianske Nemce Zvolený
Ján Ďuriš KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Mária Klímová KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Ján Golian KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Mária Janeková KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Peter Majdák KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Jaroslav Šotkovský KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Pavel Kohút KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Margita Poliaková KSÚ Hontianske Tesáre Zvolený
Jozef Kováč KSÚ Jalšovík Zvolený
Agnesa Monišová KSÚ Jalšovík Zvolený
Ondrej Gonda KSÚ Klokoč Zvolený
Ján Konôpka KSÚ Klokoč Zvolený
Dušan Lupták KSÚ Klokoč Zvolený
Peter Ľupták KSÚ Klokoč Zvolený
Elena Ľuptáková KSÚ Klokoč Zvolený
Vlasta Ľuptáková KSÚ Klokoč Zvolený
Anna Sliacka KSÚ Klokoč Zvolený
Ondrej Strelec KSÚ Klokoč Zvolený
Anna Šmondrková KSÚ Klokoč Zvolený
Jozef Výbošťok KSÚ Klokoč Zvolený
Božena Výbošťoková KSÚ Klokoč Zvolený
Jozef Matuška KDH, KSÚ Korytárky Zvolený
Miroslav Mitter KDH, KSÚ Korytárky Zvolený
Miroslava Balková KSÚ Kráľovce - Krnišov Zvolený
Milan Hámorský KSÚ Kráľovce - Krnišov Zvolený
Štefan Kmeť KSÚ Kráľovce - Krnišov Zvolený
Ján Krivda KSÚ Kráľovce - Krnišov Zvolený
Štefan Gáborík KDH, KSÚ Kriváň Zvolený
Ladislav Majer KDH, KSÚ Kriváň Zvolený
Jozef Gáborík KDH, KSÚ Kriváň Zvolený
Emil Chlebničan KDH, KSÚ Kriváň Zvolený
Anna Šúriková KDH, KSÚ Kriváň Zvolený
Ján Krnáč KSÚ Krupina Zvolený
Dušan Blahút KSÚ Krupina Zvolený
Ladislav Fonód KSÚ Krupina Zvolený
Pavel Fulajtár KSÚ Lackov Zvolený
Anna Fulajtárová KSÚ Lackov Zvolený
Anna Gabčanová KSÚ Ladzany Zvolený
Imrich Vojenčiak KSÚ Ladzany Zvolený
Mária Piatrová KSÚ Litava Zvolený
Ladislav Franko KSÚ Rykynčice Zvolený
Pavel Gregáň KSÚ Sebechleby Zvolený
Emil Mojžiš KSÚ Sielnica Zvolený
Jozef Fekiač KSÚ Stožok Zvolený
Jozef Fekiač KSÚ Stožok Zvolený
Anna Fekiačová KSÚ Stožok Zvolený
Jana Klimová KSÚ Stožok Zvolený
Ján Kučera KSÚ Stožok Zvolený
Jozef Kušnierik KSÚ Stožok Zvolený
Ján Mesiarik KSÚ Tŕnie Zvolený
Juraj Kamiač KSÚ Turová Zvolený
Ján Bartík KSÚ Uňatín Zvolený
Pavel Dolniak KSÚ Uňatín Zvolený
Celestín Čaba KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Július Kapusta KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Jozef Mališ KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Ján Melaga KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Jozef Sedliak KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Anna Vaňová KDH, KSÚ Železná Breznica Zvolený
Vladimír Jarota KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Anton Brož KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Boris Kršňák KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Vladimír Bella KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jaroslav Jankovič KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Juraško KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Anton Mazán KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Mikuš KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Jozef Brázdil KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Peter Randuška KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Igor Hano KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Leo Kabina KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Vojtech Žilinčan KDH, KSÚ, DS Zvolen Zvolený
Anna Dekýšová KSÚ Bzenica Zvolený
Anton Dekýš KSÚ Bzenica Zvolený
Jozef Dekýš KSÚ Bzenica Zvolený
Ján Kliman KSÚ Bzenica Zvolený
Marek Kováč KSÚ Bzenica Zvolený
Katarína Mališová KSÚ Bzenica Zvolený
Ján Varsa KSÚ Bzenica Zvolený
Anna Hudecová KSÚ Dekýš Zvolený
Jozef Chovan KSÚ Dekýš Zvolený
Jozef Švelan KSÚ Dekýš Zvolený
Ján Slušný KSÚ Dolná Trnávka Zvolený
Vladimír Tesák KSÚ Dolná Trnávka Zvolený
Milan Fábry KSÚ Dolná Ždaňa Zvolený
Tibor Brašeň KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Július Figuli KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Ladislav Hradský KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Anna Šaušová KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Pavel Hlinka KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Milan Murín KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Ľubica Poldaufová KSÚ, DS Hliník nad Hronom Zvolený
Peter Kostolanský KSÚ Hronská Dúbrava Zvolený
Ľubomír Lipnický KSÚ Hronská Dúbrava Zvolený
Terézia Karhanová KSÚ Hronský Beňadik Zvolený
Jozefína Köntöšová KSÚ Hronský Beňadik Zvolený
Ján Daubner KSÚ Krahule Zvolený
Peter Ivan KSÚ Lehôtka pod Brehmi Zvolený
Milan Pellegríni KSÚ Lehôtka pod Brehmi Zvolený
Ľudmila Trubenová KSÚ Lovča Zvolený
Marta Vanková KSÚ Lovča Zvolený
Viliam Behanovský KSÚ Močiar Zvolený
Jozef Čečetka KSÚ Močiar Zvolený
Marián Čečetka KSÚ Močiar Zvolený
Jozef Papaj KSÚ Močiar Zvolený
Ján Prefertus KSÚ Močiar Zvolený
Janka Šínová KSÚ Močiar Zvolený
Ján Škvarka KSÚ Močiar Zvolený
Jozef Škvarka KSÚ Močiar Zvolený
Jozef Šuhajda KSÚ Nová Baňa Zvolený
Anton Bahúl KSÚ Sklené Teplice Zvolený
Jozef Minka KSÚ Sklené Teplice Zvolený
Mária Mikušková KSÚ Sklené Teplice Zvolený
Jozef Drgoňa KSÚ Tekovské Nemce Zvolený
Ľubomír Glézl KSÚ Tekovské Nemce Zvolený
Ľubomír Havetta KSÚ Tekovské Nemce Zvolený
Milan Grajciar KSÚ Vyhne Zvolený
Marta Stančíková KSÚ Vyhne Zvolený
Hedviga Šikeťová KSÚ Vyhne Zvolený
Eva Durčáková KSÚ Vyhne Zvolený
Emil Turaz SNS, KSÚ Žiar nad Hronom Zvolený
Štefan Hudec KSÚ Belá Zvolený
Ján Staňo KSÚ Belá Zvolený
Štefan Staňo KSÚ Belá Zvolený
Jaroslava Ďuratná KSÚ Divinka Zvolený
Anton Faltýn KSÚ Divinka Zvolený
Stanislav Faltýn KSÚ Divinka Zvolený
Jozef Humaj KSÚ Divinka Zvolený
Jozef Jaroš KSÚ Divinka Zvolený
Štefan Miksák KSÚ Divinka Zvolený
Anton Sobola KSÚ Divinka Zvolený
Vladimír Sobola KSÚ Divinka Zvolený
Peter Zúber KSÚ Dolný Hričov Zvolený
Oľga Albertová KSÚ Ďurčiná Zvolený
Ondrej Čerňan KSÚ Ďurčiná Zvolený
Milan Mihalec KSÚ Ďurčiná Zvolený
Vlastimil Bielik KSÚ Fačkov Zvolený
Alexander Hollý KSÚ Fačkov Zvolený
Miroslav Mikula KSÚ Fačkov Zvolený
Jozef Panák KSÚ Fačkov Zvolený
Miroslav Brym KSÚ Hôrky Zvolený
Nikodém Jánošík KSÚ Hôrky Zvolený
Mária Kováčiková KSÚ Hôrky Zvolený
Sidónia Hričovská KSÚ Horný Hričov Zvolený
Jozef Baránek KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
Marián Kavecký KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
Rudolf Kavecký KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
Oľga Kozarcová KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
Emil Sandanus KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
František Sandanus KSÚ Kamenná Poruba Zvolený
Ivan Praznovec KSÚ Konská Zvolený
Eduard Brezáni KSÚ Lietava Zvolený
Marika Čibenková KSÚ Lietava Zvolený
Branislav Barčiak KSÚ Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Eduard st. Barčiak KSÚ Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Emil Barčiak KSÚ Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Milan Dolinajec KSÚ Lietavská Svinná - Babkov Zvolený
Rudolf Čerňanský KSÚ Malá Čierna Zvolený
Jozef Spitzkopf KSÚ Malá Čierna Zvolený
Rudolf Baďura KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Oľga Galčeková KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Ján Habáň KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Jozef ml. Hasko KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Ján Hoferica KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Božena Hofericová KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Jozef Klimo KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Milan Mičiak KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Igor Sedliaček KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Janka Vršanská KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Ján Vršanský KSÚ Ovčiarsko Zvolený
Ľudovít Ballay KSÚ Paština Závada Zvolený
Etela Capandová KSÚ Paština Závada Zvolený
Viera Decká KSÚ Paština Závada Zvolený
Jaroslav Hvizdák KSÚ Paština Závada Zvolený
Zita Šušolíková KSÚ Paština Závada Zvolený
Anna Hollá KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
Pavol Juríček KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
Viera Pekná KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
Anna Dorinská KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
František Jakubský KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
Vojtech Šimún KSÚ Rajecká Lesná Zvolený
Augustín Bobrík KSÚ Štiavnik Zvolený
Alois Černoch KSÚ Štiavnik Zvolený
Štefan Papán KSÚ Štiavnik Zvolený
Vladimír Harvanec KSÚ Štiavnik Zvolený
Emília Cvachová KSÚ Varín Zvolený
Štefan Porubčanský KSÚ Varín Zvolený
Ján Schmidt KSÚ Varín Zvolený
Mária Kurnocíková KSÚ Varín Zvolený
Metod Bukovinský KSÚ Varín Zvolený
František Toma KSÚ Varín Zvolený
Vlasta Harantová KSÚ Veľká Čierna Zvolený
Alojz Džavík KSÚ Veľké Rovné Zvolený
Mária Koniarová KSÚ Veľké Rovné Zvolený
Ján Hudec KSÚ Višňové Zvolený
Vladimír Laš KSÚ Višňové Zvolený
Jozef Slezáček KSÚ Višňové Zvolený
Jozef Štefanský KSÚ Nižná Polianka Zvolený
Ján Bučko KSÚ Baškovce Zvolený
Pavol Brehovský KSÚ Baškovce Zvolený
Jozef Gavura KSÚ Baškovce Zvolený
Pavol Holp KSÚ Baškovce Zvolený
Magda Karchová KSÚ Baškovce Zvolený
Marián Murník KSÚ Baškovce Zvolený
Peter Soták KSÚ Baškovce Zvolený
Andrej Taňkoš KSÚ Baškovce Zvolený
Pavol Kapraľ KSÚ Belá nad Cirochou Zvolený
Marián Gavaľa KSÚ Jasenov Zvolený
Mária Havrilková KSÚ Jasenov Zvolený
František Horváth KSÚ Jasenov Zvolený
Ján Katkovčín KSÚ Jasenov Zvolený
Jozef Kráľ KSÚ Jasenov Zvolený
Ján Sopjak KSÚ Jasenov Zvolený
Jozef Ďurian KSÚ Myslina Zvolený
Andrej Haluška KSÚ Myslina Zvolený
Jozef Haluška KSÚ Myslina Zvolený
Andrej Lichman KSÚ Myslina Zvolený
Ján Polák KSÚ Myslina Zvolený
Jaroslav Žinčák KSÚ Myslina Zvolený
Ján Chalčák KSÚ Nechválova Polianka Zvolený
Vladimír Megela KSÚ Nechválova Polianka Zvolený
Vladimír Zvoč KSÚ Nechválova Polianka Zvolený
Ján Bača KSÚ Turcovce Zvolený
Cyril Barnišin KSÚ Turcovce Zvolený
Peter Hudák KSÚ Turcovce Zvolený
Ambróz Lucík KSÚ Turcovce Zvolený
Ján Macko KSÚ Turcovce Zvolený
Juraj Macko KSÚ Turcovce Zvolený
Anna Vozárová KSÚ Turcovce Zvolený
Michal Žinčák KSÚ Turcovce Zvolený
Vasiľ Dušenka KSÚ Košice - Krásna Zvolený
Pavol Hake KSÚ Košice - Krásna Zvolený
František Blaško KSÚ Košice - Krásna Zvolený
František Fraňo KSÚ Košice - Krásna Zvolený
Imrich Hake KSÚ Košice - Krásna Zvolený
Ľubomír Hake KSÚ Košice - Krásna Zvolený
Rudolf Boboňko KSÚ Bačkovík Zvolený
František Hovanec KSÚ Budimír Zvolený
Paulína Borovská KSÚ Družstevná pri Hornáde Zvolený
Pavol Juhás KSÚ Geča Zvolený
Ján Majoroš KSÚ Geča Zvolený
Ladislav Ohman KSÚ Geča Zvolený
Viera Jurková KSÚ Hýľov Zvolený
František Gašpar KSÚ Kalša Zvolený
František Ičo KSÚ Kalša Zvolený
Kamil Spišák KSÚ Kalša Zvolený
Ignác Šimko KSÚ Kalša Zvolený
Juraj Toth KSÚ Kalša Zvolený
Pavol Bobaľ KSÚ Kecerovce Zvolený
Jozef Farkaš KSÚ Kecerovce Zvolený
Imrich Lenča KSÚ Kecerovce Zvolený
Jozef Lenča KSÚ Kecerovce Zvolený
Štefan Valenčík KSÚ Košická Belá Zvolený
Daniel Bašta KSÚ Kysak Zvolený
Stanislav Franko KSÚ Kysak Zvolený
Jozef Gall KSÚ Kysak Zvolený
František Lorko KSÚ Kysak Zvolený
Štefan Racz KSÚ Kysak Zvolený
Ján Rybka KSÚ Kysak Zvolený
Anna Sokolová KSÚ Kysak Zvolený
Peter Tabačko KSÚ Kysak Zvolený
Emil Doro KSÚ Nižná Myšľa Zvolený
Ondrej Čajka KSÚ Obišovce Zvolený
Marta Dzurillová KSÚ Obišovce Zvolený
Marta Kišidaiová KSÚ Obišovce Zvolený
Konštantín Farkaš KSÚ Rudník Zvolený
Alžbeta Kucková KSÚ Sady nad Torysou Zvolený
Milan Maťaš KSÚ Slančík Zvolený
František Lacko KSÚ Trstené pri Hornáde Zvolený
František Drotár KSÚ Valaliky Zvolený
Miroslav Klimek KSÚ Valaliky Zvolený
Tomáš Čigáš KSÚ Valaliky Zvolený
Vladimír Čigáš KSÚ Valaliky Zvolený
Ján Domanič KSÚ Valaliky Zvolený
Mária Martonová KSÚ Valaliky Zvolený
Ján Amrich KSÚ Veľká Lodina Zvolený
Magda Harčárová KSÚ Veľká Lodina Zvolený
František Krajník KSÚ Veľká Lodina Zvolený
Ján Lukáč KSÚ Veľká Lodina Zvolený
Ladislav Šoltés KSÚ Vyšná Myšľa Zvolený
Oldrich Lukáč KSÚ Baškovce Zvolený
Milan Gemba KSÚ Hlivištia Zvolený
Juraj Macik KSÚ Hlivištia Zvolený
Jarmila Olexová KSÚ Hlivištia Zvolený
Juraj Stoličný KSÚ Hlivištia Zvolený
Štefan Jusko KSÚ Kačanov Zvolený
Tibor Koščo KSÚ Kačanov Zvolený
Jozef Mihaľov KSÚ Kačanov Zvolený
Jozef Pivarnik KSÚ Kačanov Zvolený
Ján Šamudovský KSÚ Kačanov Zvolený
Ján Tomáš KSÚ Kačanov Zvolený
Anna Marcinová KSÚ Ložín Zvolený
Jozef Semeš KSÚ Malčice Zvolený
Anna Bilecová KSÚ Petrovce Zvolený
Jaroslav Čorba KSÚ Sliepkovce Zvolený
Gustáv Jozef KSÚ Staré Zvolený
Terézia Gombošová KSÚ Kežmarok Zvolený
Juraj Debre KSÚ Kežmarok Zvolený
Anton Andráš SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Jaroslav Adamov SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Dušan Brutovský SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Valent Kriš SNS, KSÚ, HZDS Poprad Zvolený
Anna Lukáčová KSÚ Brežany Zvolený
Peter Vaško KSÚ Brežany Zvolený
Vladimír Bačinský KSÚ Ďačov Zvolený
Ján Kanuščák KSÚ Ďačov Zvolený
Anton Katriňák KSÚ Ďačov Zvolený
Jozef Lazorík KSÚ Ďačov Zvolený
František Domanič KSÚ Drienov Zvolený
František Zgola KSÚ Drienov Zvolený
Andrej Hudák KSÚ Dubovica Zvolený
Ján Lipták KSÚ Hrabkov Zvolený
Terézia Jozefčíková KSÚ Kamenica Zvolený
Ján Glovacký KSÚ Kendice Zvolený
Jozef Jurko KSÚ Kendice Zvolený
Jozef Kolenič KSÚ Kendice Zvolený
Cyril Kolivoška KSÚ Kendice Zvolený
Václav Sčislák KSÚ Krivany Zvolený
Juraj Antoňák KSÚ Ličartovce Zvolený
Anton Jurko KSÚ Ličartovce Zvolený
Anton Jurko KSÚ Ličartovce Zvolený
Anton Kuchár KSÚ Ličartovce Zvolený
Eduard Sabol KSÚ Ličartovce Zvolený
Štefan Humeňanský KSÚ Malý Šariš Zvolený
Vincent Maďar KSÚ Ostrovany Zvolený
Matej Baloga KSÚ Ovčie Zvolený
Pavol Bednárik KSÚ Ovčie Zvolený
Marta Čigarská KSÚ Ovčie Zvolený
Pavol Farkaš KSÚ Ovčie Zvolený
Jozef Haľko KSÚ Ovčie Zvolený
Miroslav Slávik KSÚ Sabinov Zvolený
Judita Hlubeková KSÚ Sabinov Zvolený
Jozef Grejták KSÚ Chminianska Nová Ves Zvolený
Albert Baloga KSÚ Víťaz Zvolený
Eva Jenčová KSÚ Víťaz Zvolený
Monika Krankotová KSÚ Víťaz Zvolený
Zuzana Gajdošová KSÚ Ochtiná Zvolený
Miroslav Belányi KSÚ Rozložná Zvolený
Ján Boldiš st. KSÚ Rozložná Zvolený
Ján Černický KSÚ Rozložná Zvolený
Dušan Kožuch KSÚ Rozložná Zvolený
Oľga Bartošová KSÚ Štítnik Zvolený
Miloš Gallo KSÚ Štítnik Zvolený
Ľubomír Hudák KSÚ Štítnik Zvolený
Igor Augustiňak KSÚ Harichovce Zvolený
Štefan Krčmár KSÚ Harichovce Zvolený
Milan Kudrík KSÚ Harichovce Zvolený
Jozef Jendrichovský KSÚ Nová Ľubovňa Zvolený
Jozef Kaleta KSÚ Nová Ľubovňa Zvolený
Ladislav Smoroň KSÚ Nová Ľubovňa Zvolený
Jakub Klimek KSÚ Podolínec Zvolený
Ján Alexík KSÚ Stará Ľubovňa Zvolený
Peter Bizovský KSÚ Stará Ľubovňa Zvolený
Jaroslav Džavoronok KSÚ Havaj Zvolený
Jana Klebanová KSÚ Havaj Zvolený
Jozef Kľocek KSÚ Stropkov Zvolený
Metod Burák KSÚ Stropkov Zvolený
Milan Hutňan KSÚ Veľkrop Zvolený
Miroslav Lapčák KSÚ Veľkrop Zvolený
Vasiľ Ličko KSÚ Veľkrop Zvolený
Stanislav Ličko KSÚ Veľkrop Zvolený
Jozef Bartkovič KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Anna Bartkovičová KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Juraj Bičej KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Martin Hreško KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Jaroslav Krajník KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Štefan Krajník KSÚ Vyšný Hrabovec Zvolený
Mária Fejková KSÚ Stanča Zvolený
Dušan Matina KSÚ Stanča Zvolený
Jozef Németh KSÚ Stanča Zvolený
Agáta Vasiľová KSÚ Stanča Zvolený
Ružena Bobiková KSÚ Veľaty Zvolený
Antón Onufer KSÚ Veľaty Zvolený
Stanislav Petričko KSÚ Veľaty Zvolený
Imrich Drabčík KDH, KSÚ Veľké Ozorovce Zvolený
Helena Kičinková KDH, KSÚ Veľké Ozorovce Zvolený
Stanislav Krištof KDH, KSÚ Veľké Ozorovce Zvolený
Juraj Kudľak KDH, KSÚ Veľké Ozorovce Zvolený
Viera Pavlišková KSÚ Benkovce Zvolený
Marián Švárny KSÚ Benkovce Zvolený
Anna Turčíková KSÚ Benkovce Zvolený
Veronika Kľučárová KSÚ Detrík Zvolený
Michal Pavliško KSÚ Detrík Zvolený
Martin Voľanský KSÚ Detrík Zvolený
Ján Čandík KSÚ Juskova Voľa Zvolený
Ružena Vaľová KSÚ Sačurov Zvolený
Juraj Murín KSÚ Sedliská Zvolený
Ján Baran KSÚ Vavrinec Zvolený
Michal Petro KSÚ Vavrinec Zvolený
Anna Dudová KSÚ Vyšný Kazimír Zvolený
Teodor Gajdoš KSÚ Vyšný Kazimír Zvolený
Ján Grobár KSÚ Vyšný Kazimír Zvolený
Jozef Michalov KSÚ Vyšný Kazimír Zvolený