Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Helena Kavčáková KDH Veľká Tŕňa 164 61,65 Zvolený
Štefan Dóci KDH Veľaty 20 5,13 Nezvolený
Ján Dobránsky KDH Sečovce 210 7,26 Nezvolený
Juraj Guzej KDH Parchovany 592 71,41 Zvolený
Miroslav Gajan KDH Novosad 8 1,71 Nezvolený
Mária Sedláčeková KDH Luhyňa 95 50,80 Zvolený
Štefan Rabatin KDH Kuzmice 247 31,79 Nezvolený
Rudolf Balog KDH Hrčeľ 189 100,00 Zvolený
Juraj Minďar KDH Hraň 74 10,45 Nezvolený
Jana Sabóvá KDH Čeľovce 150 100,00 Zvolený
Anna Beľušová KDH Byšta 26 24,76 Nezvolený
Ján Novák KDH Žehra 21 3,11 Nezvolený
Peter Lačný KDH Teplička 338 60,57 Zvolený
Peter Šofranko KDH Spišský Hrušov 119 16,26 Nezvolený
Michal Fedor KDH, SME RODINA - Boris Kollár Gemerská Panica 210 60,00 Zvolený
Ján Slovák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 921 58,11 Zvolený
Ľubomír Zatroch KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Betliar 267 57,92 Zvolený
Peter Tokár KDH Sejkov 53 53,00 Zvolený
František Fiľko KDH Priekopa 39 22,81 Nezvolený
Andrej Šoltís OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rokycany 100 24,57 Nezvolený
Rastislav Cuník KDH Šuňava 162 15,34 Nezvolený
Jozef Kacvinský KDH, NAJ Jánovce 275 51,31 Zvolený
Jozef Nemec KDH Hontianske Nemce 356 57,23 Zvolený
Miroslav Maďar KDH Zemplínske Jastrabie 212 62,35 Zvolený
Martin Timko KDH Zbehňov 49 29,52 Nezvolený
Milan Maňko KDH Ostrov 71 35,32 Nezvolený
Magdaléna Ohradza... KDH Nižná Rybnica 109 46,78 Zvolený
Ján Gajdoš KDH Lekárovce 14 3,04 Nezvolený
Miloš Andrus KDH Krčava 20 8,40 Nezvolený
Václav Ličko KDH Bunkovce 109 48,88 Zvolený
Jozef Tomečko KDH Vinné 246 27,95 Nezvolený
Michal Gyüre KDH Veľké Kapušany 305 11,98 Nezvolený
Jarmila Vaľovská KDH Tušická Nová Ves 174 100,00 Zvolený
Ján Záhorský KDH Tušice 229 100,00 Zvolený
Jozef Ličko KDH Trnava pri Laborci 113 34,24 Nezvolený
Ján Bajus KDH Stretavka 1 1,02 Nezvolený
Jana Bartová KDH Stretava 45 17,18 Nezvolený
Ľubomír Dzurjo KDH Senné 114 36,77 Nezvolený
Igor Ivančík KDH Lúčky 111 45,12 Nezvolený
Tomáš Bodnár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ložín 81 20,15 Nezvolený
Miroslav Bak KDH Laškovce 26 8,78 Nezvolený
Jozef Bartoš KDH Spišské Tomášovce 58 7,55 Nezvolený
Rastislav Javorský OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Spišská Nová Ves 4237 37,46 Nezvolený
Miroslava Szitová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Smižany 1546 50,46 Zvolený
Jozef Klešč KDH Oľšavka 36 100,00 Zvolený
Mikuláš Živčák KDH Odorín 104 18,98 Nezvolený
Jaroslav Smotrila KDH Matejovce nad Hornádom 67 21,20 Nezvolený
Peter Fulla SPOLU, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, KDH Markušovce 778 48,90 Nezvolený
Magdalena Mrovčáková KDH Lieskovany 71 42,01 Nezvolený
Michal Urban KDH Letanovce 106 13,22 Nezvolený
Marián Šefčík KDH Chrasť nad Hornádom 156 39,10 Nezvolený
Jana Skokanová KDH Hrabušice 414 40,51 Zvolený
Otokár Jeremiaš KDH Hnilec 216 85,04 Zvolený
Monika Adamcová KDH Danišovce 116 36,71 Nezvolený
Vladimír Končík ŠANCA, SaS, KDH Švedlár 489 51,10 Zvolený
Jozef Horváth KDH Richnava 362 35,04 Nezvolený
Ladislav Belányi KDH Štítnik 398 52,16 Zvolený
Július Barkai KDH, SME RODINA - Boris Kollár Rožňava 213 3,90 Nezvolený
Ondrej Moro OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 37,86 Nezvolený
Andrej Lalik KDH Roštár 206 73,31 Zvolený
Otília Sabolová KDH Budkovce 177 25,18 Nezvolený
Marek Habina KDH Vyšná Myšľa 225 41,59 Zvolený
Štefánia Cibuľáková KDH Trebejov 58 100,00 Zvolený
Štefan Markovič NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ruskov 251 31,93 Nezvolený
Viktor Gazdačko Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, NOVA, SZS, KDH Rozhanovce 602 56,21 Zvolený
Tomáš Kozlai SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Paňovce 167 48,41 Nezvolený
Jozef Takáč KDH Nováčany 33 9,73 Nezvolený
Milan Česlák KDH Nižný Čaj 53 36,55 Nezvolený
Tibor Bráz NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Moldava nad Bodvou 450 11,55 Nezvolený
Štefan Nagy KDH, SMK-MKP Milhosť 155 63,52 Zvolený
Adriána Fečková KDH Malá Lodina 68 100,00 Zvolený
Ľubomír Krajňák KDH Kysak 316 100,00 Zvolený
Peter Čitbaj KDH Kráľovce 91 18,42 Nezvolený
Jozef Petkač NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košická Belá 282 100,00 Zvolený
Milan Seman KDH Kecerovce 189 15,19 Nezvolený
Matej Havrila KDH Zbudza 247 83,45 Zvolený
Júlia Kočíková KDH Hýľov 178 55,80 Zvolený
Matúš Starších OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Haniska 337 47,40 Nezvolený
Monika Bérešová KDH Geča 211 27,44 Nezvolený
Iveta Hadašová KDH Ďurďošík 197 100,00 Zvolený
Ján Juhás SPOLU, KDH Družstevná pri Hornáde 626 53,78 Zvolený
Dušan Dulina KDH Čižatice 77 28,73 Nezvolený
Lukáš Dzureň KDH Bukovec 104 24,59 Nezvolený
Dušan Ilenin KDH Boliarov 102 31,19 Nezvolený
Peter Azari SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Bohdanovce 65 12,48 Nezvolený
Igor Šesták SPOLU, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 2467 33,45 Nezvolený
Ján Džurdženík OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 169 24,32 Nezvolený
František Jakubov KDH Sečovská Polianka 166 13,07 Nezvolený
Juraj Vasiľ KDH Rudlov 147 43,88 Zvolený
Martin Digoň OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prosačov 51 52,04 Zvolený
Marián Čintala KDH Poša 62 17,46 Nezvolený
Pavol Hybala KDH Petkovce 38 43,18 Nezvolený
Jozef Kočiš KDH Pavlovce 250 100,00 Zvolený
Mária Mražíková SNS, KDH Ondavské Matiašovce 138 31,01 Nezvolený
Ján Čaraba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SPOLU, KDH Nižný Kručov 185 72,83 Zvolený
Marián Lapčák KDH Majerovce 16 6,30 Nezvolený
Mária Jakubová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Holčíkovce 3 1,12 Nezvolený
Martin Tkáč DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Hanušovce nad Topľou 513 37,31 Nezvolený
Július Beluscsák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SMK-MKP Veľká Ida 553 43,78 Nezvolený
Štefan Petrík KDH Valaliky 819 100,00 Zvolený
Ján Hlavatý KDH Dlhé Klčovo 74 11,56 Nezvolený
Dušan Vilenik KDH, SNS Čičava 350 55,03 Zvolený
Rastislav Dugovský KDH Cabov 28 12,12 Nezvolený
Kamil Konečný KDH Benkovce 116 37,06 Nezvolený
Štefan Petruň KDH Banské 416 46,38 Nezvolený
Martin Kalman KDH Vyšný Hrabovec 30 25,64 Nezvolený
Dušan Antoš KDH Výškovce 43 51,81 Zvolený
Michal Mulík KDH Vladiča 13 32,50 Nezvolený
Ján Jakubov KDH Turany nad Ondavou 99 50,00 Nezvolený
Jaroslav Mikula KDH Šandal 92 58,60 Zvolený
Martin Homza KDH, MOST - HÍD Staškovce 24 14,72 Nezvolený
Igor Madzin KDH, MOST - HÍD Nižná Olšava 137 59,83 Zvolený
Pavol Polaščik KDH Mrázovce 28 57,14 Zvolený
Monika Minková KDH Malá Poľana 11 13,92 Nezvolený
Dušan Jacečko KDH Makovce 38 37,62 Nezvolený
Ján Hritz KDH Lomné 15 12,20 Nezvolený
Darina Dobošová D... KDH Krušinec 32 23,19 Nezvolený
Monika Dovičaková KDH Krišlovce 17 100,00 Zvolený
Jozef Potoma SaS, KDH Duplín 187 64,26 Zvolený
Juraj Kasarda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bžany 22 13,10 Nezvolený
Michal Potoma KDH, MOST - HÍD Brusnica 65 32,34 Nezvolený
Ján Gundza KDH Baňa 44 40,74 Nezvolený
Peter Martinek KDH Vyšné Ružbachy 403 60,15 Zvolený
Jozef Čenščák KDH Veľká Lesná 89 33,84 Nezvolený
Miroslav Gladiš KDH Šarišské Jastrabie 164 24,77 Nezvolený
Helena Vojteková KDH Plaveč 84 10,87 Nezvolený
Alexej Pečarka KDH Nová Ľubovňa 81 6,12 Nezvolený
Pavol Papcun KDH Beniakovce 68 19,37 Nezvolený
Ján Serbin MOST - HÍD, KDH Baška 199 62,78 Zvolený
Peter Tomko SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 1004 52,62 Zvolený
Marcel Vrchota SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 4547 44,06 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 318 17,98 Nezvolený
Ladislav Lörinc SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, Progresívne Slovensko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 3493 52,53 Zvolený
Daniel Liba KDH, Zmena zdola, DÚ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Košice - Pereš 126 13,42 Nezvolený
Ján Nigut SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Ťahanovce 471 56,41 Zvolený
Igor Petrovčik Progresívne Slovensko, SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 2626 39,14 Zvolený
František Ténai SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH Košice - Sever 3473 58,22 Zvolený
Martin Balčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 412 100,00 Zvolený
Jaroslav Polaček OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 29157 43,29 Zvolený
Peter Žemba KDH Mníšek nad Popradom 263 93,26 Zvolený
Pavol Pastirčák KDH Matysová 27 55,10 Zvolený
Jozef Havrila KDH, SKS Ľubotín 266 42,02 Zvolený
Ján Gondek SNS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Lesnica 140 100,00 Zvolený
Martin Krompaský KDH Legnava 29 100,00 Zvolený
Zita Pleštinská SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 322 100,00 Zvolený
Monika Bjalončíková KDH Haligovce 99 32,46 Zvolený
Dávid Simoník KDH Forbasy 97 38,49 Nezvolený
Ivana Opinová KDH Ďurková 70 52,24 Zvolený
Jozef Merva KDH Uzovský Šalgov 234 71,12 Zvolený
Jozef Galeštok KDH Uzovské Pekľany 46 22,01 Nezvolený
Marko Osif KDH Krásna Lúka 257 71,99 Zvolený
Gabriel Štofaník KDH Jakubovany 28 6,17 Nezvolený
Lukáš Cisko KDH Dubovica 63 9,60 Nezvolený
Anton Cuprák KDH Ďačov 246 68,72 Zvolený
Peter Tomčufčík KDH Brezovička 145 63,60 Zvolený
Matúš Koľšovský KDH Župčany 203 29,25 Nezvolený
Kristína Maliňáková KDH Záborské 319 63,42 Zvolený
Stanislav Šváby OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, NOVA Vyšná Šebastová 173 24,23 Nezvolený
Ján Baloga KDH Víťaz 536 55,31 Zvolený
Peter Máthé NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 1131 45,62 Nezvolený
Ľubica Pankievičová NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, MOST - HÍD Varhaňovce 351 48,28 Zvolený
Damián Onofrej KDH Trnkov 46 29,49 Nezvolený
František Kolarčík KDH Štefanovce 78 65,00 Zvolený
František Sedlák KDH Šindliar 174 59,79 Zvolený
Ján Kaňuk KDH Šarišské Bohdanovce 195 48,51 Nezvolený
Katarína Petrenčá... KDH Suchá Dolina 71 100,00 Zvolený
Marek Guman KDH Sedlice 328 100,00 Zvolený
Tibor Kollár KDH Ruská Nová Ves 304 55,37 Zvolený
Peter Šoltis KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Rokycany 13 3,19 Nezvolený
Gabriela Viazanková KDH Radatice 359 87,78 Zvolený
Vladimír Marcin KDH Pušovce 93 31,21 Nezvolený
Andrea Turčanová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 14205 45,73 Zvolený
Rudolf Vysoký KDH Podhradík 94 42,53 Nezvolený
Richard Bechera KDH Podhorany 145 34,04 Nezvolený
Peter Hatok KDH Petrovany 384 45,12 Nezvolený
Eduard Jenča KDH Ovčie 199 50,90 Zvolený
Pavol Sučko KDH Okružná 58 23,77 Nezvolený
Jozef Pavuk KDH Nemcovce 142 50,35 Zvolený
Jozef Malačina KDH Radoma 61 23,37 Nezvolený
Martin Jech KDH Okrúhle 238 73,91 Zvolený
Pavel Andrijko KDH, MOST - HÍD, SNS Mičakovce 60 76,92 Zvolený
Igor Blaško KDH Mestisko 90 37,04 Nezvolený
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka 144 100,00 Zvolený
Kamila Pipasová KDH Kurimka 78 40,41 Nezvolený
Jozef Košč KDH Kuková 102 28,41 Nezvolený
Ján Talian KDH Kračúnovce 127 20,35 Nezvolený
František Cauner KDH Kalnište 75 25,95 Nezvolený
František Schrenk KDH Giraltovce 693 44,20 Nezvolený
Mária Čuchtová KDH Miklušovce 97 50,79 Zvolený
Ladislav Terpák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malý Slivník 132 31,73 Nezvolený
Martina Jenčová KDH Lúčina 45 51,14 Zvolený
Andrej Tomáš KDH Ličartovce 62 12,63 Nezvolený
Peter Polák KDH Lesíček 15 7,73 Nezvolený
Jaroslav Buzogáň KDH Lemešany 361 40,70 Nezvolený
František Glankovič KDH Kokošovce 127 28,41 Nezvolený
Anton Aštary KDH Kojatice 270 47,20 Zvolený
Mária Poníková KDH Demjata 170 25,88 Nezvolený
Lúkaš Husár KDH Červenica 63 14,52 Nezvolený
Anton Leššo KDH Bertotovce 159 51,13 Zvolený
Gabriel Jamnický KDH Vysoké Tatry 229 11,11 Nezvolený
Jozef Bizoň KDH Vydrník 246 52,45 Zvolený
Michal Burda KDH Spišský Štiavnik 216 16,43 Nezvolený
Ondrej Kavka KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, SPOLU Poprad 2609 13,92 Nezvolený
Július Vachmanský MOST - HÍD, SNS, KDH Mlynica 139 43,85 Zvolený
Jozef Fronc KDH Lučivná 44 10,65 Nezvolený
Marián Vernarec KDH Liptovská Teplička 162 14,58 Nezvolený
Pavel Majerčák SMER-SD, KDH Jánovce 238 44,40 Nezvolený
Ján Krett KDH Hranovnica 606 39,50 Nezvolený
Vladimír Boška KDH Hôrka 185 19,54 Nezvolený
Jozef Gura KDH Vyšné Repaše 43 69,35 Zvolený
Michal Kapusta MOST - HÍD, SNS, KDH Spišské Podhradie 1181 69,39 Zvolený
Mária Matlochová KDH Pongrácovce 48 100,00 Zvolený
Jozef Kaľavský KDH Poľanovce 74 84,09 Zvolený
Jozef Brník KDH Ordzovany 32 35,16 Nezvolený
Mikuláš Demočko KDH Oľšavica 90 52,33 Zvolený
Michal Lazor KDH Nižné Repaše 45 39,47 Nezvolený
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok 90 47,37 Zvolený
Anton Mikloš KDH Šarišské Michaľany 119 8,83 Nezvolený
Marko Angelovič KDH Šarišské Dravce 353 54,56 Zvolený
Katarína Heredošová KDH, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Sabinov 761 16,43 Nezvolený
Radovan Rokošný KDH Ražňany 393 100,00 Zvolený
Monika Juneková KDH Ratvaj 66 64,71 Zvolený
Milan Hovanec KDH Poloma 140 25,88 Nezvolený
Cyril Revák KDH Ostrovany 359 41,12 Nezvolený
Karol Pinčák KDH Oľšov 145 63,04 Zvolený
Eva Bartošová KDH Olejníkov 109 42,41 Nezvolený
Dušan Lukačko KDH Ľutina 110 39,43 Nezvolený
Vladimír Murcko KDH Lúčka 188 56,29 Zvolený
Lýdia Budziňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 1858 39,67 Nezvolený
Anna Hricová KDH Kurimany 84 37,17 Nezvolený
Peter Palenčár KDH Korytné 45 69,23 Zvolený
Miroslav Fabian KDH Klčov 184 100,00 Zvolený
Štefan Blaško KDH Jablonov 205 45,56 Nezvolený
Peter Forgáč KDH Granč - Petrovce 134 34,81 Nezvolený
Zdena Jurčíková KDH Dlhé Stráže 184 67,90 Zvolený
Ján Pivovarniček KDH Bijacovce 194 47,67 Zvolený
Stanislav Leskovský KDH Beharovce 49 46,67 Nezvolený
Viera Strelová KDH Výborná 302 72,42 Zvolený
Tatiana Faltinová KDH Vrbov 475 63,59 Zvolený
Jozef Čepišák KDH Toporec 111 16,35 Nezvolený
Mária Šramová KDH Topoľovka 134 29,13 Nezvolený
Pavol Šimurda KDH Slovenská Volová 220 76,92 Zvolený
Marek Hudák KDH Papín 192 45,18 Nezvolený
Peter Jusko KDH Ohradzany 146 36,14 Nezvolený
Juraj Brehovský SNS, KDH Nižné Ladičkovce 69 35,03 Nezvolený
Ľudmila Ferencová KDH Nižná Jablonka 31 41,33 Nezvolený
Helena Podolinská KDH Myslina 187 58,44 Zvolený
Ondrej Milčo KDH Modra nad Cirochou 357 64,09 Zvolený
Pavol Karnaj KDH Lieskovec 101 37,69 Nezvolený
Mária Šašik Jenčí... KDH Koškovce 112 36,72 Nezvolený
Vladimír Sakáč KDH, SaS Kochanovce 70 15,98 Nezvolený
Mária Bazárová KDH Jabloň 70 29,91 Nezvolený
Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Humenné 6912 54,38 Zvolený
Terézia Šuľáková KDH Hrubov 113 35,53 Nezvolený
Anton Kulan KDH Hrabovec nad Laborcom 193 100,00 Zvolený
Ladislav Dzemjan KDH Hažín nad Cirochou 91 22,92 Nezvolený
Ľudmila Veľasová KDH Hankovce 191 58,05 Zvolený
Maroš Andrejkovič KDH Brestov 88 26,83 Nezvolený
Martina Židziková KDH Brekov 32 6,05 Nezvolený
Mária Kmecová KDH Vyšná Voľa 45 21,03 Nezvolený
Marcel Kvokačka KDH, MOST - HÍD Vaniškovce 129 100,00 Zvolený
Ján Lazor KDH Tarnov 80 37,74 Nezvolený
Juraj Bučko KDH Šašová 21 22,58 Nezvolený
Hedviga Billá SNS, KDH Stuľany 150 100,00 Zvolený
Slávka Guteková KDH Kapušany 517 48,41 Zvolený
Marián Horvát KDH Chminianske Jakubovany 74 10,12 Nezvolený
Richard Varga KDH Chminianska Nová Ves 54 7,74 Nezvolený
Martin Martaus KDH Hendrichovce 83 57,24 Zvolený
Ján Mikula SPOLU, KDH Fričovce 331 100,00 Zvolený
Peter Semeš KDH Dulová Ves 56 8,97 Nezvolený
Ján Brozman KDH Drienovská Nová Ves 167 100,00 Zvolený
Peter Tomko KDH Drienov 556 67,39 Zvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, KDH, SNS, MOST - HÍD Rešov 85 43,15 Zvolený
Marek Rakoš NOVA, KDH Raslavice 1020 73,65 Zvolený
Jozef Puchalík KDH Osikov 198 34,43 Nezvolený
Jozef Kuziak KDH Marhaň 239 62,24 Zvolený
František Palko MOST - HÍD, KDH Lopúchov 117 68,02 Zvolený
Helena Frandoferová KDH Livovská Huta 20 71,43 Zvolený
Ján Bartoš KDH Kurima 304 64,68 Zvolený
Vincent Breznický KDH Kučín 102 58,96 Zvolený
Ján Izrael KDH Kováčová 479 100,00 Zvolený
Ján Slosiarik OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Dobrá Niva 174 17,72 Nezvolený
Soňa Žiaková KDH Budča 153 32,01 Nezvolený
Marek Filčík KDH Trpín 22 30,99 Nezvolený
Mária Bukovčanová KDH Rykynčice 57 28,08 Nezvolený
Maroš Skopal NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1198 36,11 Nezvolený
Mária Hnilicová KDH Horný Badín 70 100,00 Zvolený
Ján Mikuláši KDH Hontianske Nemce 30 4,82 Nezvolený
Jozef Kromka KDH Malá Franková 35 30,97 Nezvolený
Ján Kapolka KDH Ľubica 1118 60,24 Zvolený
Pavel Hudáček KDH Lendak 892 51,80 Zvolený
Jozef Grivalský KDH Krížová Ves 654 81,85 Zvolený
Ondrej Čopjak KDH, SPOLU Ihľany 185 32,29 Nezvolený
Peter Knapik KDH Holumnica 43 13,83 Nezvolený
Štefan Majlender KDH Červený Kláštor 17 12,59 Nezvolený
Štefan Janko KDH Snina 1310 18,42 Nezvolený
Sergej Smetanka KDH Ňagov 118 46,09 Nezvolený
Michal Daňo KDH Kalinov 32 22,07 Nezvolený
Mária Kulanová KDH Zbudské Dlhé 0 0,00 Nezvolený
Lucia Jágerská KDH Vígľaš 220 24,39 Nezvolený
Mário Kubiš KDH Látky 157 46,59 Zvolený
Ľubomír Ozimák KDH Klokoč 9 2,77 Nezvolený
Ondrej Gömöry Progresívne Slovensko, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 731 21,74 Nezvolený
Ľubomír Eremiáš KDH Rybník 34 100,00 Zvolený
Ján Siman KDH Muránska Zdychava 13 9,22 Nezvolený
Milan Pavko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lubeník 308 51,33 Zvolený
Milan Kolesár OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 608 79,69 Zvolený
Štefan Vaclavik KDH Sušany 127 59,62 Zvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 390 15,65 Nezvolený
Pavel Salva SNS, KDH Ozdín 64 35,16 Zvolený
Vladimír Šimšaj KDH Osturňa 112 44,98 Nezvolený
Peter Krupa SNS, MOST - HÍD, KDH Koprivnica 181 100,00 Zvolený
Stanislav Mackanič KDH Kľušov 179 28,55 Nezvolený
Ľubomír Kundrát SNS, KDH Janovce 155 61,26 Zvolený
Jozef Semanek KDH, SNS, NOVA Hertník 478 94,09 Zvolený
Maroš Jantek KDH Harhaj 78 53,06 Zvolený
Martin Ceľuch KDH Gaboltov 152 100,00 Zvolený
Jozef Pavličko KDH, SNS, MOST - HÍD Fričkovce 181 45,71 Nezvolený
Peter Bučko KDH Brezovka 37 100,00 Zvolený
Ladislav Lukáč KDH Brezov 99 50,25 Zvolený
Jozef Kostura KDH, MOST - HÍD Beloveža 153 34,08 Zvolený
Václav Hudák KDH Bartošovce 342 86,58 Zvolený
Marián Matej KDH Bardejov 38 0,33 Nezvolený
Martin Billý KDH Abrahámovce 71 31,56 Nezvolený
Martin Novodomec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Kremnica 556 25,17 Nezvolený
Lucia Cepláková KDH Ihráč 25 7,72 Nezvolený
Jozef Mihál KDH Veľká Lehota 475 77,11 Zvolený
Marián Šurjanský KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Rudno nad Hronom 225 100,00 Zvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 38 12,62 Nezvolený
František Mlinka KDH Hronský Beňadik 78 13,00 Nezvolený
Katarína Barboríková KDH Hodruša - Hámre 177 15,06 Nezvolený
Valéria Kuková KDH Vysoká 46 57,50 Zvolený
Mária Schedlingová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 25 30,86 Nezvolený
Dušan Nepšinský KDH Pohronská Polhora 324 49,24 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 274 22,78 Nezvolený
Marek Kordík KDH Jasenie 299 53,97 Zvolený
Mário Kalinec KDH Horná Lehota 12 4,48 Nezvolený
Lucia Gubárová KDH Dolná Lehota 111 27,14 Nezvolený
Katarína Dvorská KDH Staré Hory 11 3,42 Nezvolený
Emília Debnáriková KDH Slovenská Ľupča 86 6,08 Nezvolený
Ján Kupec KDH Selce 885 83,41 Zvolený
Marián Spišiak KDH Riečka 297 100,00 Zvolený
Ivan Barla SME RODINA - Boris Kollár, KDH Podkonice 296 54,11 Zvolený
Jozef Šimeček KDH Brusno 660 60,49 Zvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 5490 22,58 Nezvolený
Gabriel Lakatoš KDH Sútor 163 48,51 Zvolený
Viliam Vaš KDH Rimavská Sobota 203 2,32 Nezvolený
Elemér Dávid KDH Radnovce 3 0,63 Nezvolený
Peter Gonda KDH Lehota nad Rimavicou 57 34,34 Nezvolený
Pavel Moncoľ KDH Kraskovo 3 4,23 Nezvolený
Ľudovít Ligárt KDH Kráľ 117 23,17 Nezvolený
Miroslav Rončák KDH Hrušovo 23 24,21 Nezvolený
Alica Kostolná KDH Turie 258 25,10 Zvolený
Ján Poliak KDH Stráža 233 65,45 Zvolený
Ján Vrtílek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 408 24,62 Nezvolený
Drahoslava Pagáčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rajecké Teplice 311 21,13 Nezvolený
Vladimír Zajac KDH Nededza 242 42,01 Nezvolený
Miroslav Čerňanec SNS, KDH Fačkov 270 100,00 Zvolený
Lukáš Ďurina KDH Dolná Tižina 349 46,78 Nezvolený
Pavol Ozimy KDH Brezany 121 36,23 Nezvolený
Ľubomír Tichý KDH Nesluša 341 23,44 Nezvolený
Anton Mrmus KDH Lopušné Pažite 80 28,88 Nezvolený
Peter Mrvečka KDH Lodno 205 34,22 Nezvolený
Ján Caránek KDH Petrovice 80 14,52 Nezvolený
Martin Šimún KDH Hvozdnica 323 59,05 Zvolený
Igor Tulinský KDH Valaská Dubová 374 100,00 Zvolený
Ján Bednárik KDH Ružomberok 1986 17,23 Nezvolený
Albín Bella KDH Potok 22 32,35 Nezvolený
Elena Tuková KDH Liptovský Michal 99 54,70 Zvolený
Viliam Regitko KDH Stará Lesná 230 48,12 Nezvolený
Lukáš Hotáry KDH Spišská Belá 803 29,54 Nezvolený
Ivana Sulírová KDH Reľov 44 26,35 Nezvolený
Ľuboslav Dobrocký KDH, SPOLU Dolná Strehová 342 60,42 Zvolený
Dezider Oláh KDH Vlkyňa 7 3,65 Nezvolený
Norbert Kluka KDH Veľký Blh 235 54,52 Zvolený
Jozef Národa KDH Mýtna 24 3,86 Nezvolený
Jozef Pupala KDH Lovinobaňa 168 20,34 Nezvolený
Ján Knapek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Ábelová 36 32,43 Nezvolený
Anna Hríbiková KDH Telgárt 153 31,88 Nezvolený
Miroslav Gejdoš KDH Liptovské Sliače 641 30,68 Nezvolený
Jana Šimová KDH, SNS Liptovské Revúce 677 82,97 Zvolený
Marián Javorka KDH Likavka 928 66,48 Zvolený
Štefan Vajzer KDH Komjatná 333 43,02 Nezvolený
Vladimír Guoth KDH Ivachnová 231 100,00 Zvolený
Vladimír Šiška KDH Zuberec 320 100,00 Zvolený
Martin Dreveňák KDH Liesek 902 100,00 Zvolený
Ján Lieskovský KDH Čimhová 48 11,88 Nezvolený
Marián Ujmiak KDH Brezovica 402 100,00 Zvolený
Tomáš Svitek KDH, NOVA Čremošné 14 21,54 Nezvolený
Peter Rusnák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 21 22,11 Nezvolený
Miroslav Tvarožný KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 32 25,81 Nezvolený
Kamil Jančura KDH Veľké Borové 23 100,00 Zvolený
Dušan Repa KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 78 17,14 Nezvolený
Peter Ivanič KDH Muľa 19 16,81 Nezvolený
Mária Bednárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Modrý Kameň 296 38,69 Zvolený
Ladislav Hološ KDH Smrečany 241 62,76 Zvolený
Jozef Pardel ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Pavčina Lehota 28 11,81 Nezvolený
Štefan Firášek KDH Malužiná 67 41,61 Nezvolený
Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 4759 42,07 Nezvolený
Martin Kriššák ŠANCA, KDH Poľný Kesov 96 27,67 Nezvolený
Silvia Halvoníková KDH Nové Sady 310 46,48 Zvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 2154 7,35 Nezvolený
Martin Beňo KDH Lužianky 114 10,07 Nezvolený
Vladimíra Tehlárová KDH Jarok 253 24,03 Nezvolený
Miroslava Líšková KDH Čab 67 15,65 Nezvolený
Peter Brunai KDH Cabaj - Čápor 29 1,68 Nezvolený
Jozef Florek KDH Zákamenné 454 18,28 Nezvolený
Ľubomír Piták KDH Sihelné 632 66,25 Zvolený
Jozef Korman KDH Rabčice 47 5,06 Nezvolený
Albín Maslaňák KDH Oravské Veselé 826 100,00 Zvolený
Michal Strnál KDH Oravská Polhora 775 100,00 Zvolený
Radoslav Kozák KDH Novoť 1031 56,28 Zvolený
Vladimír Ľuba KDH Lomná 154 31,30 Nezvolený
Miroslav Valčičák KDH Lokca 729 63,67 Zvolený
František Škapec KDH Hruštín 662 41,79 Zvolený
Jaroslav Pepucha KDH Beňadovo 264 100,00 Zvolený
Terézia Vlžáková KDH Babín 201 27,50 Nezvolený
Ľubomír Síkeľa KDH, SNS Veľké Kozmálovce 171 36,70 Nezvolený
Peter Ľupták KDH Uhliská 25 18,94 Nezvolený
Margita Stančíková KDH Santovka 40 13,75 Nezvolený
Daniela Trňanová KDH, SNS Rybník 369 43,21 Zvolený
Mária Máčayová KDH Krškany 106 27,60 Nezvolený
Bystrík Ižold Demokrati Slovenska, SNS, KDH Kozárovce 682 60,41 Zvolený
Danica Rybošová KDH Demandice 159 30,87 Nezvolený
Róbert Uhnák KDH Čajkov 141 25,73 Nezvolený
Anna Šušoliaková KDH Šrobárová 208 69,10 Zvolený
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou 215 89,21 Zvolený
Zdenko Kubáň KDH Malatiná 243 100,00 Zvolený
Peter Štefka KDH Chlebnice 321 43,50 Nezvolený
Jozef Pšenák KDH Bziny 45 14,42 Nezvolený
Miroslav Dočár KDH Vysoká nad Kysucou 194 17,40 Nezvolený
Marta Jozefíková KDH Krásno nad Kysucou 232 8,39 Nezvolený
Ľuboš Stríž KDH Klokočov 183 16,07 Nezvolený
Pavol Gomola KDH, SNS Čierne 1145 54,21 Zvolený
Ján Bajzík KDH Závada 190 63,76 Zvolený
Miroslav Gálik KDH Veľké Ripňany 252 31,23 Nezvolený
Daniel Bago KDH Tesáre 283 64,17 Zvolený
Milan Štefkovič KDH Podhradie 127 67,20 Zvolený
Peter Doval KDH Norovce 106 52,22 Zvolený
Lucia Vichnarová KDH Nitrianska Blatnica 92 14,07 Nezvolený
Ľubomír Goga KDH Lužany 48 33,57 Nezvolený
Juraj Marko KDH Krušovce 136 14,75 Nezvolený
Andrej Čopík KDH Kovarce 523 63,24 Zvolený
Jaroslav Dubec OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 92 11,29 Nezvolený
Ivan Debnár OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zlaté Moravce 439 10,07 Nezvolený
Ján Bogyo OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Veľké Vozokany 66 22,00 Nezvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 292 33,45 Nezvolený
Tomáš Beck OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Choča 19 5,94 Nezvolený
Jozef Fabo KDH Zbehy 20 1,95 Nezvolený
Jozef Maxin SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 334 45,94 Nezvolený
Peter Cocher SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 873 44,86 Nezvolený
Norbert Kiss KDH Telince 90 49,45 Nezvolený
Ladislav Sedlák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 830 86,91 Zvolený
Oto Ondrkál KDH Zamarovce 19 3,65 Nezvolený
Martin Uher KDH Trenčianske Mitice 82 18,85 Nezvolený
Rastislav Krajčík KDH Tuchyňa 316 72,98 Zvolený
Anna Prekopová KDH Slavnica 278 77,65 Zvolený
Tibor Kramár OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 430 10,61 Nezvolený
Jozef Bartoš KDH Červený Kameň 175 43,86 Nezvolený
Igor Čertík KDH Sebedražie 130 15,55 Nezvolený
Miroslav Procháska Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1060 6,83 Nezvolený
Andrej Richter KDH Nitrianske Pravno 900 63,11 Zvolený
Mária Klčová KDH Čermany 68 29,69 Nezvolený
Ondrej Kožuch KDH Kráľová nad Váhom 100 11,21 Nezvolený
Michal Lencsés KDH Horná Kráľová 57 6,53 Nezvolený
Štefan Valko KDH Pečenice 79 100,00 Zvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, KDH Levice 1167 12,29 Nezvolený
Alena Masárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Žabokreky nad Nitrou 28 3,24 Nezvolený
Anton Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 187 36,03 Zvolený
Jana Makvová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 90 28,30 Nezvolený
Lucia Fialová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Brodzany 180 35,09 Nezvolený
Miroslav Zuzík KDH Zubák 57 13,48 Nezvolený
Ľubomír Palkech KDH Visolaje 30 5,40 Nezvolený
Štefan Hrenák KDH Slopná 134 49,81 Zvolený
Miroslav Tučník KDH Prečín 248 33,02 Nezvolený
Oľga Lednická KDH Malé Lednice 98 29,79 Nezvolený
Ján Polťák KDH Petrova Lehota 27 25,47 Nezvolený
Daniel Kraisl KDH Potvorice 37 10,19 Nezvolený
Branislav Mlčúch KDH Nová Ves nad Váhom 22 7,31 Nezvolený
René Richter KDH Lúka 10 2,38 Nezvolený
Zuzana Uhrinová KDH Kočovce 111 13,01 Nezvolený
Viera Nemcová KDH Brezová pod Bradlom 169 8,23 Nezvolený
Martin Kajaba KDH Vysočany 18 22,22 Nezvolený
Miriam Maršalová KDH Veľké Držkovce 124 34,44 Nezvolený
Zuzanna Lajčiaková KDH Šišov 14 4,49 Nezvolený
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou 40 34,48 Nezvolený
Jozef Matušinec KDH Slatina nad Bebravou 60 28,71 Nezvolený
Magdaléna Pašková KDH Miezgovce 5 2,81 Nezvolený
Vladimír Osúch KDH Malá Hradná 57 23,27 Nezvolený
Jozef Hedera KDH Horné Naštice 158 100,00 Zvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 3349 16,53 Nezvolený
Ladislav Struhár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 90 13,39 Nezvolený
Mária Gendiarová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 156 100,00 Zvolený
Miroslav Remenár KDH Radošovce 200 80,97 Zvolený
Ivana Stachová KDH Pavlice 158 50,64 Zvolený
Dagmar Kollárová KDH Ratkovce 20 10,10 Nezvolený
Jozef Tvrdý KDH Merašice 76 33,78 Nezvolený
Ján Mika KDH Leopoldov 444 28,50 Nezvolený
Jozef Števik KDH Koplotovce 276 79,77 Zvolený
Peter Dvoran KDH Hlohovec 830 10,88 Nezvolený
Stanislava Zacharová KDH Dolné Trhovište 170 46,20 Zvolený
Jozef Kotvan KDH Trnovec 91 53,53 Zvolený
Martin Molent KDH Radošovce 194 20,55 Nezvolený
Stanislav Masaryk KDH Radimov 61 18,37 Nezvolený
Dana Žúrková NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Popudinské Močidľany 244 100,00 Zvolený
Erik Rampáček KDH Letničie 33 11,50 Nezvolený
Miroslav Bilický KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 2020 45,34 Nezvolený
Ivona Babalová SPOLU, KDH Brodské 299 29,43 Nezvolený
Jaroslava Čechová KDH Štefanov 147 17,65 Nezvolený
Ingrid Tripšanská KDH Smrdáky 215 100,00 Zvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 1055 16,20 Nezvolený
Ján Michalica KDH Rybky 37 14,34 Nezvolený
Alojz Michalka KDH Brunovce 66 21,22 Nezvolený
Jaroslav Pekník KDH Stará Myjava 0 0,00 Nezvolený
Pavol Kuba KDH Koválov 241 66,57 Zvolený
Daniela Sigetová KDH Ratnovce 180 32,03 Zvolený
Jozef Berčík KDH Pata 981 89,51 Zvolený
Cecília Krippelová KDH Bučany 297 25,13 Nezvolený
Ľubomír Jelinek KDH Vištuk 260 40,19 Nezvolený
Šimon Gabura KDH Svätý Jur 2102 90,33 Zvolený
Ivan Patoprstý KDH Báhoň 769 88,70 Zvolený
Peter Vrablec KDH Závod 588 56,00 Zvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 2080 47,55 Zvolený
Miroslav Lisý KDH Plavecký Štvrtok 20 2,10 Nezvolený
Róbert Bujna NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 415 100,00 Zvolený
Ondrej Uhliarik KDH Jablonové 503 83,00 Zvolený
Ján Hrčka SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 10659 32,68 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 535 63,02 Zvolený
Lukáš Baňacký Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 1498 46,51 Zvolený
Anton Šmotlák OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Bratislava - Karlova Ves 3504 28,19 Nezvolený
Martin Zaťovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 11007 90,79 Zvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1600 17,88 Nezvolený
Peter Radošinský KDH Chtelnica 579 38,24 Nezvolený
Slavomír Klokner KDH Šintava 182 18,94 Nezvolený
Pavol Kurbel KDH Sereď 1341 24,60 Nezvolený
Veronika Basta SPOLU, KDH Rovinka 240 15,72 Nezvolený
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji 184 39,66 Nezvolený
Dušan Pekár KDH Bratislava - Ružinov 3916 14,45 Nezvolený
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 6104 36,59 Zvolený
Ján Mrva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 27689 17,27 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Zuzana Aufrichtová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5890 Zvolený
Gábor Grendel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 4731 Zvolený
Alžbeta Ožvaldová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 3203 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 403 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6485 Zvolený
Zdenka Zaťovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6355 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 5832 Zvolený
Gabriela Ferenčáková Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 371 Zvolený
Ján Budaj Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9660 Zvolený
Elena Pätoprstá Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 9469 Zvolený
Milan Vetrák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8141 Zvolený
Peter Hochschorner Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 8048 Zvolený
Peter Cmorej Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 7890 Zvolený
Vladimír Dolinay Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6862 Zvolený
Ján Karman Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Bratislava 6646 Zvolený
Tomáš Ziegler Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 962 Zvolený
Vladimír Palko Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 890 Zvolený
Peter Osuský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 668 Zvolený
Boris Ažaltovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 554 Zvolený
Halka Ležovičová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 715 Zvolený
Ľubomír Boháč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 694 Zvolený
Miroslav Vrábel Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 772 Zvolený
Martina Uličná Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 905 Zvolený
Ondrej Dostál Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 664 Zvolený
Viera Satinská Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1429 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1254 Zvolený
Milan Remiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Staré Mesto 1112 Zvolený
Zoltán Pék Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1190 Zvolený
Ildikó Virágová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 773 Zvolený
Barbora Lukáčová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 656 Zvolený
Zuzana Čermanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 617 Zvolený
Mikuláš Krippel Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 1034 Zvolený
Peter Tóth Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 801 Zvolený
Pavol Kubiš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 576 Zvolený
Boris Boleček Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 487 Zvolený
Boris Vereš Zmena zdola, DÚ, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Podunajské Biskupice 434 Zvolený
Marianna Mašátová... Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1524 Zvolený
Pavol Galamboš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1225 Zvolený
Juraj Petrovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1186 Zvolený
Andrej Árva Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Nové Mesto 1657 Zvolený
Monika Luknárová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 2176 Zvolený
Róbert Pajdlhauser Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1821 Zvolený
Filip Rybanič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1442 Zvolený
Miloslav Jošt Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 1441 Zvolený
Dagmar Gelingerová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Rača 445 Zvolený
Ján Žatko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 1603 Zvolený
Ľuboš Krajčír Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1980 Zvolený
Mária Belicová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1535 Zvolený
Marian Podrazil Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1503 Zvolený
Martin Lupták Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1332 Zvolený
Pavel Vladovič Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1327 Zvolený
Juraj Horan Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1296 Zvolený
Juraj Štekláč Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1892 Zvolený
Marcel Burkert Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1452 Zvolený
Dávid Béreš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1434 Zvolený
Branko Semančík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1346 Zvolený
Alexej Dobroľubov Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1339 Zvolený
Dušan Mikuláš Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1705 Zvolený
Matej Nagy Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1638 Zvolený
Tomáš Husár Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1596 Zvolený
Marián Bohunský Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1525 Zvolený
Magdaléna Škrovanová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1522 Zvolený
Ján Palárik Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1211 Zvolený
Juraj Káčer Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 2305 Zvolený
Igor Mravec Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1762 Zvolený
Marián Takács Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1691 Zvolený
Mário Borza Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1582 Zvolený
Maroš Repík Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1574 Zvolený
Štefan Gubrica Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Dúbravka 1521 Zvolený
Anton Šmotlák Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Karlova Ves 1378 Zvolený
Martina Ondrišová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Lamač 895 Zvolený
Peter Cmorej SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2376 Zvolený
Vladimír Dolinay SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2346 Zvolený
Natália Podhorná SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2116 Zvolený
Jozef Vydra SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1922 Zvolený
Ivan Uhlár SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1895 Zvolený
Branislav Kleinert SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1866 Zvolený
Ján Karman SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1508 Zvolený
Gabriela Fulová SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1708 Zvolený
Iveta Jančoková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1702 Zvolený
Miroslav Behúl SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1317 Zvolený
Lýdia Ovečková SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 2341 Zvolený
Miroslava Makovní... SME RODINA - Boris Kollár, OKS, KDH, NOVA, SaS Bratislava - Petržalka 1900 Zvolený
Alojz Krajčír KDH Závod 484 Zvolený
Juraj Kopiar KDH Závod 429 Zvolený
Richard Rusňák KDH Závod 422 Zvolený
Milan Olejár KDH Zohor 376 Zvolený
Zdenka Charbulová KDH Budmerice 460 Zvolený
Ján Sklenár KDH Budmerice 354 Zvolený
Marián Fraňo KDH Svätý Jur 1053 Zvolený
Michal Zeliska KDH Svätý Jur 1048 Zvolený
Peter Dočolomanský KDH Svätý Jur 1015 Zvolený
Július Filo KDH Svätý Jur 947 Zvolený
Michal Gabura KDH Svätý Jur 757 Zvolený
Martin Achberger KDH Svätý Jur 670 Zvolený
Ivan Zibala KDH Ivanka pri Dunaji 1511 Zvolený
Oľga Zibalová KDH Ivanka pri Dunaji 1341 Zvolený
Vladimír Letenay KDH Ivanka pri Dunaji 1215 Zvolený
Tomáš Lenharčík KDH Ivanka pri Dunaji 1125 Zvolený
Marian Ježišek KDH Ivanka pri Dunaji 1095 Zvolený
Peter Príbelský KDH Senec 845 Zvolený
Štefan Fraňo KDH Dolná Streda 482 Zvolený
Marek Dobiš KDH Dolná Streda 365 Zvolený
Vít Vranka KDH Dolná Streda 322 Zvolený
Pavol Kurbel KDH Sereď 665 Zvolený
Veronika Čechvalová KDH Bašovce 117 Zvolený
Eva Gvuščová KDH Bašovce 109 Zvolený
Juraj Kabzan KDH Bašovce 80 Zvolený
Barbora Bocánová KDH Chtelnica 928 Zvolený
Róbert Kičina KDH Chtelnica 665 Zvolený
Jozef Piačka KDH Chtelnica 617 Zvolený
Ján Piačka KDH Chtelnica 607 Zvolený
Marián Jurica KDH Kočín 81 Zvolený
Michal Kriho KDH Kočín 100 Zvolený
Lukáš Radoský KDH Krakovany 239 Zvolený
Andrej Klapica KDH Piešťany 1567 Zvolený
Ján Krupa KDH Piešťany 1404 Zvolený
Marián Urbánek KDH Piešťany 1261 Zvolený
Elena Horňanská KDH Veľké Orvište 180 Zvolený
Peter Gerhart SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 740 Zvolený
Gabriela Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 515 Zvolený
Jozef Michalica SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 428 Zvolený
Miriam Hricová KDH Petrova Ves 244 Zvolený
Ján Polák KDH Petrova Ves 223 Zvolený
Tomáš Schemmer KDH Petrova Ves 220 Zvolený
Blažej Pišoja KDH Petrova Ves 177 Zvolený
Žigmund Pálffy KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 224 Zvolený
Martin Kojš KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 246 Zvolený
Milan Roman KDH, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI, OKS, SDKÚ-DS Skalica 459 Zvolený
Peter Dvoran KDH Hlohovec 518 Zvolený
Ján Mika KDH Leopoldov 711 Zvolený
Andrej Repický KDH Ratkovce 105 Zvolený
Jana Ostatníková KDH Boleráz 662 Zvolený
Dušan Caja SPOLU, KDH Cífer 590 Zvolený
Jana Bachratá SPOLU, KDH Cífer 495 Zvolený
Tomáš Bacigál SPOLU, KDH Cífer 477 Zvolený
Mária Olšová SPOLU, KDH Cífer 412 Zvolený
Ján Gašpárek SPOLU, KDH Cífer 399 Zvolený
Lucia Bubánová KDH Jaslovské Bohunice 322 Zvolený
Ivana Štibraná KDH Smolenice 751 Zvolený
Peter Janiga KDH Smolenice 685 Zvolený
Alena Lastovičková KDH Suchá nad Parnou 428 Zvolený
Branislav Kramár SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 1242 Zvolený
Rastislav Mráz SDKÚ-DS, SZS, KDH Trnava 918 Zvolený
František Mašlonka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 397 Zvolený
Tomáš Urminský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 377 Zvolený
Mário Vyzváry SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 432 Zvolený
Matej Bielik SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 412 Zvolený
Miroslav Vidlička SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 420 Zvolený
Jaroslav Košťál SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 431 Zvolený
Ján Kudlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Nové Mesto nad Váhom 525 Zvolený
Mário Palcút KDH Podolie 359 Zvolený
Rudolf Karas KDH Považská Bystrica 891 Zvolený
Terézia Sárincová KDH Považská Bystrica 699 Zvolený
Peter Máťoš KDH Považská Bystrica 886 Zvolený
Marián Sopčák KDH Považská Bystrica 748 Zvolený
Ladislav Holák KDH Považská Bystrica 404 Zvolený
Mária Vlasatá KDH Beluša 186 Zvolený
Štefan Kukučka KDH Beluša 144 Zvolený
Peter Virga KDH Beluša 236 Zvolený
Ľudmila Bieliková KDH Horovce 181 Zvolený
Jozef Kováčik KDH Horovce 178 Zvolený
Pavol Mičuda KDH Horovce 169 Zvolený
Maroš Toman KDH Horovce 165 Zvolený
Peter Lukáč KDH Horovce 156 Zvolený
Miroslav Havko KDH Zubák 237 Zvolený
Andrea Čičmancová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 125 Zvolený
Jarmila Bencelová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ješkova Ves 120 Zvolený
Tomáš Merašický SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 466 Zvolený
Vladimír Straka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 232 Zvolený
Peter Korytár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 410 Zvolený
Mária Bielešová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 781 Zvolený
Ľubomír Fiksel SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 610 Zvolený
Michal Herda SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Michal Trčo SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 458 Zvolený
Iveta Struhárová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Partizánske 246 Zvolený
Anna Bajzíková KDH Bystričany 561 Zvolený
Martin Monček KDH Červený Kameň 291 Zvolený
Peter Jakúbek KDH Červený Kameň 250 Zvolený
Peter Gábor KDH Červený Kameň 168 Zvolený
Daniel Strapko KDH Červený Kameň 155 Zvolený
Vladimír Chovanec KDH Ladce 329 Zvolený
Peter Bračík KDH Ladce 320 Zvolený
Peter Chovanec KDH Ladce 288 Zvolený
Peter Perichta OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 574 Zvolený
Jana Šošovičková OKS, Zmena zdola, DÚ, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nová Dubnica 571 Zvolený
Peter Daňo KDH Nemšová 787 Zvolený
Ján Gabriš KDH Nemšová 289 Zvolený
Pavol Bobošík KDH Trenčín 1334 Zvolený
Eva Struhárová KDH Trenčín 1192 Zvolený
Martin Trepáč KDH Trenčín 1273 Zvolený
Lukáš Vanko KDH Veľké Bierovce 174 Zvolený
Jozef Kulich KDH Veľké Bierovce 160 Zvolený
Peter Baco KDH Veľké Bierovce 158 Zvolený
Martin Klimek KDH Čadca 588 Zvolený
Ivana Švoliková KDH Kozárovce 564 Zvolený
Martina Holečková KDH Kozárovce 546 Zvolený
Marián Valach KDH Kozárovce 403 Zvolený
Mária Hlavová KDH Kozárovce 371 Zvolený
Dominika Skačanová KDH Kozárovce 364 Zvolený
Marián Chvojka KDH Krškany 192 Zvolený
Peter Škula KDH Krškany 150 Zvolený
Ervín Szalma ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 2106 Zvolený
Juraj Braun ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1565 Zvolený
Miloš Zaujec ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1761 Zvolený
Ivan Murín ŠANCA, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Levice 1288 Zvolený
Mária Mináriková KDH Tekovské Lužany 481 Zvolený
Marta Horníková KDH Ivanka pri Nitre 507 Zvolený
Tibor Vraniak KDH Kolíňany 330 Zvolený
Milan Cabánek KDH Lužianky 403 Zvolený
Martin Beňo KDH Lužianky 371 Zvolený
Ján Greššo KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1226 Zvolený
Miloš Dovičovič KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1527 Zvolený
František Hollý KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1490 Zvolený
Daniel Balko KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 718 Zvolený
Miloslav Hatala KDH, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Nitra 1562 Zvolený
Jana Žitňáková KDH Rišňovce 637 Zvolený
Pavol Skokan KDH Rišňovce 567 Zvolený
Danka Jánošíková KDH Rišňovce 537 Zvolený
Jana Grznárová KDH Rišňovce 510 Zvolený
Tomáš Paúk KDH Rišňovce 385 Zvolený
Jaroslav Pilka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 467 Zvolený
Katarína Ballová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 461 Zvolený
Veronika Zeleňáková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 406 Zvolený
Jozef Berec SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 341 Zvolený
Roman Švihorík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Lapáš 290 Zvolený
Stanislav Babocký OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 455 Zvolený
Jozef Záhorský OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 390 Zvolený
Vladimír Forgáč OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 318 Zvolený
Ján Končál OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tesárske Mlyňany 317 Zvolený
Roman Lubušký KDH Podhájska 247 Zvolený
Zuzana Federicsová KDH Podhájska 222 Zvolený
Marek Menčík KDH Trávnica 300 Zvolený
Lýdia Dvorská KDH Trávnica 259 Zvolený
Martina Haluzová KDH Trávnica 247 Zvolený
František Rampáček KDH Veľké Lovce 394 Zvolený
František Kurucz KDH Veľké Lovce 343 Zvolený
Jozef Melišek KDH Veľké Lovce 331 Zvolený
Ľuboš Zimula KDH Veľké Lovce 311 Zvolený
Peter Hlavatý KDH Šaľa 569 Zvolený
Daniela Martonková KDH Čermany 141 Zvolený
Ferdinand Rolfes KDH Čermany 118 Zvolený
Jozef Kotleba KDH Topoľčany 571 Zvolený
Milan Jurga KDH Čierne 813 Zvolený
Peter Najdek KDH Čierne 736 Zvolený
Peter Moják KDH Čierne 711 Zvolený
Pavol Kulla KDH Čierne 554 Zvolený
Jozef Privarčák KDH Čierne 535 Zvolený
Marta Jozefíková KDH Krásno nad Kysucou 553 Zvolený
Rudolf Matejiček KDH Oščadnica 135 Zvolený
Štefan Trúchly KDH Oščadnica 98 Zvolený
Marek Dudiak KDH Oščadnica 236 Zvolený
Marta Hamacková KDH Oščadnica 224 Zvolený
Štefan Vojtuš KDH Oščadnica 317 Zvolený
Štefan Kubuš KDH Oščadnica 302 Zvolený
Miroslav Wimmer KDH Oščadnica 253 Zvolený
Kristína Fojtíková KDH Radôstka 254 Zvolený
Jaroslav Petrák SNS, KDH Raková 161 Zvolený
Martin Golis SNS, KDH Raková 418 Zvolený
Tibor Kajánek SNS, KDH Raková 280 Zvolený
Marian Šuška SNS, KDH Raková 308 Zvolený
Milan Bukovan SNS, KDH Raková 297 Zvolený
Patrik Bukovan SNS, KDH Raková 243 Zvolený
Jozef Čanecký KDH Svrčinovec 238 Zvolený
Mikuláš Kulla KDH Svrčinovec 234 Zvolený
Martin Mravec KDH Turzovka 234 Zvolený
Miroslav Dočár KDH Vysoká nad Kysucou 236 Zvolený
Michal Plaček KDH Zákopčie 268 Zvolený
Jozef Šutta KDH Dlhá nad Oravou 344 Zvolený
Jozef Hubčík KDH Dlhá nad Oravou 327 Zvolený
Anna Garabášová KDH Dlhá nad Oravou 278 Zvolený
Jozef Labuda KDH Istebné 462 Zvolený
Štefan Magdalík KDH Istebné 285 Zvolený
Jozef Smoleň KDH Malatiná 222 Zvolený
Albín Paluga KDH Malatiná 167 Zvolený
Ján Kopilec KDH Malatiná 163 Zvolený
Jozef Kramár KDH Malatiná 156 Zvolený
Jarmila Peldová KDH Malatiná 146 Zvolený
Ľubomíra Bernoláková KDH Medzibrodie nad Oravou 185 Zvolený
Jozef Dančo KDH Medzibrodie nad Oravou 176 Zvolený
Ján Čižmárik KDH Medzibrodie nad Oravou 169 Zvolený
Pavol Mikula KDH Pribiš 134 Zvolený
Ján Klocháň KDH Pribiš 110 Zvolený
Peter Ďaďo KDH Pucov 300 Zvolený
Marcela Ustaníková KDH Pucov 264 Zvolený
Jozef Bečka KDH Pucov 225 Zvolený
Filip Žákovič KDH Pucov 212 Zvolený
Milan Smoleň KDH Pucov 204 Zvolený
Peter Drozd KDH Vyšný Kubín 160 Zvolený
Stanislav Žúbor KDH Zázrivá 391 Zvolený
Samuel Prílepok KDH Zázrivá 344 Zvolený
Jozef Jurík KDH Zázrivá 315 Zvolený
Ladislav Teličák KDH Zázrivá 269 Zvolený
Miroslav Macek KDH Zázrivá 262 Zvolený
Roman Lasák KDH Kvačany 177 Zvolený
Vladimír Ďuroň KDH Kvačany 173 Zvolený
Katarína Kojšová KDH Kvačany 149 Zvolený
Ján Rypák KDH Kvačany 102 Zvolený
Radovan Fronko KDH Liptovská Kokava 263 Zvolený
Vladimír Škuta KDH Liptovský Hrádok 921 Zvolený
Stanislav Dzurík KDH Liptovský Hrádok 633 Zvolený
Vincent Kultan ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 962 Zvolený
Ľubomír Raši ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 901 Zvolený
Alžbeta Smiešna ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1024 Zvolený
Peter Cibák ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1005 Zvolený
Ján Smieško ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 922 Zvolený
Jaroslav Barok ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1063 Zvolený
Ľubica Staroňová ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1050 Zvolený
Anna Dvorščáková ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 1015 Zvolený
Jozef Repaský ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 237 Zvolený
Michal Luníček ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Liptovský Mikuláš 690 Zvolený
Mária Fiačanová KDH Liptovský Trnovec 189 Zvolený
Ľubomír Hollý KDH Liptovský Trnovec 150 Zvolený
Monika Žišková KDH Malužiná 107 Zvolený
Martin Moravčík KDH Smrečany 160 Zvolený
Jozef Gežík KDH Trstené 73 Zvolený
Tomáš Ignačák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Martin 732 Zvolený
Richard Koyš KDH Sučany 726 Zvolený
Veronika Ďaďová KDH Sučany 705 Zvolený
Peter Belica KDH Sučany 548 Zvolený
Vladimír Bulej KDH Sučany 462 Zvolený
Gabriela Pecková KDH Sučany 452 Zvolený
Mária Slančíková KDH Malý Čepčín 96 Zvolený
Jozef Hirschner KDH Turček 144 Zvolený
Vincent Žilinec KDH Hruštín 489 Zvolený
Milan Očkaják KDH Hruštín 473 Zvolený
Danka Banasová KDH Hruštín 442 Zvolený
Štefan Sedlár KDH Hruštín 132 Zvolený
Daniel Dopater KDH Krušetnica 357 Zvolený
Veronika Dupčáková KDH Krušetnica 211 Zvolený
Eugen Vajdiar KDH Lokca 700 Zvolený
Michal Prádel KDH Lokca 618 Zvolený
Jana Fejová KDH Lokca 590 Zvolený
Martin Hurák KDH Lokca 402 Zvolený
Pavol Straka KDH Mútne 606 Zvolený
Miloš Malák KDH Mútne 415 Zvolený
Anton Balek KDH Mútne 383 Zvolený
Anton Pjontek KDH Mútne 382 Zvolený
Anton Grzyb KDH Mútne 373 Zvolený
Zuzana Šusteková KDH Novoť 944 Zvolený
Jozef Kovalčík KDH Novoť 925 Zvolený
Mária Vojtkuliaková KDH Novoť 921 Zvolený
Jozef Florek KDH Novoť 815 Zvolený
Stanislav Mikolajčík KDH Novoť 742 Zvolený
Mária Kondelová KDH Novoť 733 Zvolený
Dávid Makúch KDH Novoť 587 Zvolený
Andrea Javorová KDH Novoť 568 Zvolený
Silvia Srogoňová KDH Oravská Lesná 663 Zvolený
Ladislav Briš KDH Oravská Lesná 660 Zvolený
Anton Kojda KDH Oravská Lesná 628 Zvolený
Augustín Viater KDH Oravská Lesná 579 Zvolený
Emil Rabčan KDH Oravská Lesná 571 Zvolený
Marek Bjalorit KDH Oravská Lesná 568 Zvolený
Peter Laclavík KDH Ťapešovo 171 Zvolený
Miloš Balcerčík KDH Ťapešovo 149 Zvolený
Michal Ferenčík KDH Zákamenné 849 Zvolený
Pavol Hrčkuľák KDH Zákamenné 743 Zvolený
Dušan Janoťák KDH Zákamenné 649 Zvolený
Andrej Janoťák KDH Zákamenné 624 Zvolený
Martin Jandura KDH Habovka 262 Zvolený
Jozef Chrenek KDH Habovka 246 Zvolený
Magdaléna Pilarčí... KDH Habovka 246 Zvolený
Agáta Ličková KDH Nižná 435 Zvolený
Marek Reguly KDH Nižná 403 Zvolený
Rastislav Brčák KDH Nižná 270 Zvolený
Ján Mišík KDH Nižná 237 Zvolený
Ján Bolibruch KDH Nižná 122 Zvolený
Slávka Chreneková KDH Zábiedovo 134 Zvolený
Filip Grenčík KDH Bešeňová 211 Zvolený
Stanislav Antol KDH Bešeňová 167 Zvolený
Maroš Salva KDH Bešeňová 149 Zvolený
Dominik Olos KDH Hubová 232 Zvolený
Marek Babic KDH Hubová 215 Zvolený
Daniela Klencová KDH Hubová 215 Zvolený
Mária Prídavková KDH Hubová 211 Zvolený
Roman Marhofer KDH Hubová 203 Zvolený
Katarína Sidorová KDH Hubová 199 Zvolený
Michal Švento KDH Likavka 551 Zvolený
Vladimír Hatala KDH Likavka 525 Zvolený
Marián Mliečko KDH Likavka 461 Zvolený
František Belko KDH Liptovská Štiavnica 233 Zvolený
Anton Moravčík NOVA, KDH Liptovské Sliače 343 Zvolený
Zuzana Guothová KDH Liptovský Michal 110 Zvolený
Juraj Bubala KDH Liptovský Michal 108 Zvolený
Dominika Senková KDH Liptovský Michal 96 Zvolený
Miloš Lesák KDH Lisková 477 Zvolený
Pavol Kubala KDH Lisková 405 Zvolený
Milan Surový KDH Martinček 158 Zvolený
Ján Brtko KDH Martinček 134 Zvolený
Anna Šanobová KDH Ružomberok 237 Zvolený
Adriana Stolárová KDH Ružomberok 215 Zvolený
Ján Bednárik KDH Ružomberok 742 Zvolený
Marián Gašaj KDH Ružomberok 636 Zvolený
Pavel Šípoš KDH Ružomberok 793 Zvolený
Juraj Burgan KDH Ružomberok 628 Zvolený
Martin Rázga KDH Štiavnička 273 Zvolený
Milan Bachan KDH Štiavnička 231 Zvolený
Vladimír Bartánus KDH Štiavnička 222 Zvolený
Miroslav Krišanda KDH Štiavnička 209 Zvolený
Miloš Hollý KDH Štiavnička 196 Zvolený
Miloš Stopiak KDH Štiavnička 177 Zvolený
Mária Konečná KDH Hlboké nad Váhom 206 Zvolený
Jozef Michalík KDH Hlboké nad Váhom 204 Zvolený
Anton Bajza KDH Predmier 296 Zvolený
Vlasta Sokolová KDH Predmier 276 Zvolený
Jozef Janda KDH Predmier 238 Zvolený
Viktor Kubaščík KDH Horný Vadičov 417 Zvolený
Ondrej Holienčík KDH Kysucké Nové Mesto 278 Zvolený
Ľubomír Tichý KDH Nesluša 545 Zvolený
Ján Tarana KDH Ochodnica 346 Zvolený
Mariana Janáčiková KDH Rudina 301 Zvolený
Peter Kukučík KDH Snežnica 337 Zvolený
Ivan Labuda KDH Snežnica 286 Zvolený
Peter Boháč KDH Belá 390 Zvolený
Albína Mažgútová KDH Belá 68 Zvolený
Martin Decký KDH Dolný Hričov 247 Zvolený
Jana Vašková KDH Gbeľany 276 Zvolený
Ján Ďugel KDH Gbeľany 226 Zvolený
Peter Sandanus KDH Kamenná Poruba 588 Zvolený
Peter Rosinčin KDH Lietavská Lúčka 248 Zvolený
Juraj Rosinčin KDH Lietavská Lúčka 237 Zvolený
Vladimír Zajac KDH Nededza 320 Zvolený
Peter Brodňan KDH Porúbka 145 Zvolený
Marta Repková KDH Rajec 326 Zvolený
Mária Rostášová KDH Rajecké Teplice 380 Zvolený
Mária Masaryková KDH Rajecké Teplice 371 Zvolený
Štefan Šálek KDH Rajecké Teplice 366 Zvolený
Helena Grupáčová KDH Rajecké Teplice 325 Zvolený
Jozef Knapec KDH Rajecké Teplice 220 Zvolený
Radoslav Zabavník OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 703 Zvolený
Peter Ďuroška OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rosina 685 Zvolený
Peter Bugáň KDH Stráža 245 Zvolený
Anna Kováčová KDH Stráža 181 Zvolený
Emília Mackovčinová KDH Stráža 122 Zvolený
Ján Daniš KDH Turie 564 Zvolený
Alica Kostolná KDH Turie 497 Zvolený
Michal Kuric KDH Turie 395 Zvolený
Jozef Augustín KDH Žilina 920 Zvolený
Martin Klus Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 2295 Zvolený
Jozef Baláž Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 680 Zvolený
Igor Kašper Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Banská Bystrica 919 Zvolený
Jozef Šimeček KDH Brusno 558 Zvolený
Ján Vaník KDH Brusno 449 Zvolený
Pavol Lihan KDH Brusno 380 Zvolený
Alexandra Barlová KDH Brusno 348 Zvolený
Juraj Barla KDH Podkonice 303 Zvolený
Ivan Barla KDH Podkonice 222 Zvolený
Jaroslav Kostúr KDH Podkonice 209 Zvolený
Patrik Hlinka KDH Podkonice 194 Zvolený
Mária Janovcová H... KDH Turecká 41 Zvolený
Ivan Zvara KDH Budiná 78 Zvolený
Zaher Mahmoud OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 584 Zvolený
Anna Václavíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 423 Zvolený
Jozef Kramec OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 345 Zvolený
Peter Grenda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 231 Zvolený
Michal Kováč OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 169 Zvolený
Tomáš Šurik OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Lučenec 148 Zvolený
Zoltán Hencz KDH Číž 142 Zvolený
Igor Boreš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 385 Zvolený
Vladimír Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 335 Zvolený
Michal Komada KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 283 Zvolený
Augustín Janíček KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľký Krtíš 434 Zvolený
Miloš Brašeň KDH Hriňová 305 Zvolený
Peter Vreštiak KDH Hriňová 246 Zvolený
Štefan Kuvik KDH Hriňová 207 Zvolený
Marian Beňo KDH Hriňová 289 Zvolený
Katarína Šichtová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 168 Zvolený
Robert Urbanec KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 345 Zvolený
František Lukáč KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Sliač 206 Zvolený
Ján Kružlic NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 706 Zvolený
Milan Kabina NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 685 Zvolený
Matej Michalský NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Banská Štiavnica 502 Zvolený
František Mlinka KDH Hronský Beňadik 56 Zvolený
Gregor Káder KDH Nová Baňa 218 Zvolený
Martin Novodomec KDH Kremnica 779 Zvolený
Radovan Junas KDH Kremnica 674 Zvolený
Juraj Krátky KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žiar nad Hronom 293 Zvolený
Slavomír Hudák KDH Bardejov 566 Zvolený
Pavol Bicák KDH Bardejov 560 Zvolený
Peter Hudák KDH Bardejov 549 Zvolený
Ján Fotta KDH Bardejov 501 Zvolený
Marek Hudák KDH Bardejov 353 Zvolený
Martin Šmilňák KDH Bardejov 338 Zvolený
František Tkáč KDH Bardejov 782 Zvolený
Veronika Marková KDH Bardejov 675 Zvolený
Marek Šimco KDH Bardejov 351 Zvolený
Marcel Horváth KDH Bartošovce 275 Zvolený
Ján Hudák KDH Bartošovce 251 Zvolený
Patrik Vojtek KDH Bartošovce 246 Zvolený
Ján Greif KDH Bartošovce 214 Zvolený
František Čech KDH Bartošovce 201 Zvolený
František Hudáček KDH Bartošovce 200 Zvolený
Iveta Borovská KDH Gaboltov 129 Zvolený
Marek Biath KDH Gaboltov 112 Zvolený
Dominik Krišš KDH Gaboltov 101 Zvolený
Viera Javorská KDH Gaboltov 99 Zvolený
Lukáš Skonc KDH Kučín 102 Zvolený
Jaroslav Sokol KDH Kučín 100 Zvolený
Tomáš Zajac KDH Kučín 81 Zvolený
Ján Goč KDH Kučín 76 Zvolený
Martina Kačmarová KDH Hankovce 175 Zvolený
Štefan Petko KDH Hankovce 170 Zvolený
Adriana Harvilová KDH Hankovce 163 Zvolený
František Petrovčin KDH Hankovce 140 Zvolený
Jozef Micančin KDH Hankovce 109 Zvolený
Ján Kucan KDH Hrabovec nad Laborcom 157 Zvolený
Jozef Pekala KDH Hrabovec nad Laborcom 139 Zvolený
Štefan Gamrat KDH Hrabovec nad Laborcom 120 Zvolený
Matúš Palašta KDH Hrabovec nad Laborcom 115 Zvolený
Dávid Cichý KDH Hrabovec nad Laborcom 105 Zvolený
Marián Gajdoš KDH Hrabovec nad Laborcom 105 Zvolený
Andrej Balko KDH Hrubov 113 Zvolený
Michal Babin KDH Humenné 1674 Zvolený
Jozef Mocák KDH Humenné 1343 Zvolený
Martin Lichman KDH Humenné 1284 Zvolený
Andrea Vasková KDH Kamenica nad Cirochou 350 Zvolený
Pavol Burda KDH Belá nad Cirochou 372 Zvolený
Štefan Janko KDH Snina 1488 Zvolený
Andrej Kulan KDH Snina 1071 Zvolený
Peter Vološin KDH Snina 754 Zvolený
Marek Gerboc KDH Snina 635 Zvolený
Jozef Širgeľ KDH Zemplínske Hámre 196 Zvolený
Miroslav Perignáth KDH Kežmarok 481 Zvolený
Eleonóra Levická KDH Kežmarok 781 Zvolený
Ján Stupák KDH Lendak 587 Zvolený
Jozef Majerčák KDH Lendak 574 Zvolený
Margaréta Majerčá... KDH Lendak 542 Zvolený
Ondrej Suchanovský KDH Lendak 542 Zvolený
Štefan Halčin KDH Lendak 523 Zvolený
Pavol Bjalončík KDH Rakúsy 270 Zvolený
Ján Vida KDH Rakúsy 240 Zvolený
Slávka Birošíková KDH Rakúsy 193 Zvolený
Ján Kovalčík KDH Slovenská Ves 421 Zvolený
Martin Kovalčík KDH Slovenská Ves 403 Zvolený
Sylvia Leščáková KDH Slovenská Ves 360 Zvolený
Ivana Horská KDH Slovenská Ves 320 Zvolený
Katarína Galliková KDH Výborná 154 Zvolený
Lukáš Potanecký KDH Výborná 128 Zvolený
Magdaléna Nieč KDH Výborná 122 Zvolený
Silvia Mirgová KDH Výborná 113 Zvolený
Branislav Vida KDH Výborná 113 Zvolený
Pavol Papcun NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 839 Zvolený
Miroslav Čurilla NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 836 Zvolený
Ján Lorko NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 555 Zvolený
Jana Suráková NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 767 Zvolený
Pavol Ščurka NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 751 Zvolený
Ladislav Ogurčák NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 631 Zvolený
Eva Chalupecká NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Andrea Čajová NOVA, SPOLU, OKS, KDH Levoča 548 Zvolený
Michal Kapusta KDH Spišské Podhradie 951 Zvolený
Jozef Komara KDH Spišské Podhradie 733 Zvolený
Ján Lisoň KDH Spišské Podhradie 513 Zvolený
Mária Kaľavská KDH Spišské Podhradie 438 Zvolený
Pavel Schlaffer KDH Vysoké Tatry 83 Zvolený
Slavomír Nazarej KDH Čelovce 108 Zvolený
Marek Gdovin KDH Čelovce 101 Zvolený
Ján Varga KDH Čelovce 94 Zvolený
Andrea Havrillová KDH Kapušany 510 Zvolený
Pavol Petrovský KDH Kapušany 404 Zvolený
Juraj Imrich KDH Lipovce 183 Zvolený
Matúš Eliáš KDH Lipovce 152 Zvolený
Marián Hrušovský KDH Malý Šariš 258 Zvolený
Danka Čuchtová KDH Miklušovce 144 Zvolený
Miroslav Cehlár KDH Miklušovce 143 Zvolený
Stanislav Maričák KDH Miklušovce 125 Zvolený
Martin Jacko KDH Miklušovce 123 Zvolený
Gabriel Svat KDH Petrovany 354 Zvolený
Vladimír Papež KDH Petrovany 295 Zvolený
Peter Vaščák KDH Petrovany 287 Zvolený
Zuzana Bednárová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1904 Zvolený
Lenka Kohániová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 680 Zvolený
Rastislav Mochnacký NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1363 Zvolený
Pavol Neupauer NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1256 Zvolený
Renáta Fedorčíková NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1165 Zvolený
Martin Kovalčík NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1007 Zvolený
Vladimír Feľbaba NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1008 Zvolený
Zuzana Tkáčová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1109 Zvolený
Michal Džupin NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 839 Zvolený
Lukáš Anderko NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1463 Zvolený
Marcela Antolová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1410 Zvolený
Martin Lukáč NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Prešov 1400 Zvolený
Marek Joščák KDH Sedlice 282 Zvolený
Imrich Krajňák KDH Sedlice 263 Zvolený
Monika Sykorová KDH Sedlice 240 Zvolený
Gabriel Kotulič KDH Sedlice 218 Zvolený
Martin Fiľakovský KDH Sedlice 212 Zvolený
Adam Timko KDH Sedlice 202 Zvolený
Cyril Grus KDH Šindliar 155 Zvolený
Terézia Petrušková KDH Šindliar 147 Zvolený
Štefan Kušnírik KDH Šindliar 122 Zvolený
Peter Štofaňák KDH Široké 829 Zvolený
Anna Bartková KDH Široké 685 Zvolený
Marek Adam KDH Široké 664 Zvolený
Martin Tobiaš KDH Široké 659 Zvolený
Helena Hajdučinová KDH Široké 578 Zvolený
Miroslav Skalka NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 670 Zvolený
Marcel Kurty NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 607 Zvolený
Peter Novotný NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 587 Zvolený
Štefan Krochmaľ NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Šariš 496 Zvolený
Danka Blizmanová KDH Víťaz 365 Zvolený
Marcel Iskra KDH Víťaz 336 Zvolený
Peter Baloga KDH Víťaz 335 Zvolený
Peter Mihok KDH Víťaz 319 Zvolený
Matúš Koľšovský KDH Župčany 223 Zvolený
Ľubomír Černický KDH Brezovička 103 Zvolený
Lukáš Bujňák KDH Brezovička 96 Zvolený
Peter Tomčufčík KDH Brezovička 93 Zvolený
Michal Šefčík KDH Brezovička 92 Zvolený
Štefan Baláž KDH Hubošovce 182 Zvolený
Stanislav Rimský KDH Jakubova Voľa 124 Zvolený
Ladislav Futej KDH Jakubova Voľa 123 Zvolený
Martin Andraščík KDH, SNS Kamenica 337 Zvolený
Anastázia Porembová KDH Kamenica 323 Zvolený
Marián Kaperák KDH Krásna Lúka 214 Zvolený
Jozef Novysedlák KDH Krásna Lúka 148 Zvolený
Ján Štieber KDH Krásna Lúka 137 Zvolený
Ján Kocúrko KDH Lipany 607 Zvolený
Jozef Kropiľák KDH Sabinov 362 Zvolený
Jozef Potocký KDH Sabinov 391 Zvolený
Jozef Kolárčik KDH Sabinov 327 Zvolený
Marián Fuchs KDH Orlov 108 Zvolený
Martina Mačeková KDH Plaveč 223 Zvolený
Monika Vojteková KDH Plaveč 208 Zvolený
Rastislav Stašák KDH Stará Ľubovňa 1102 Zvolený
Michal Petrilák KDH Stará Ľubovňa 801 Zvolený
František Orlovský KDH Stará Ľubovňa 591 Zvolený
Nadežda Suchá KDH Stará Ľubovňa 439 Zvolený
Andrej Gajdoš KDH Duplín 204 Zvolený
Ľuboš Suchanič KDH Duplín 169 Zvolený
Milan Šimko KDH Duplín 166 Zvolený
Štefan Gajdoš KDH Duplín 164 Zvolený
Matúš Haraščák KDH Duplín 157 Zvolený
Peter Lehocký KDH Stropkov 152 Zvolený
Jana Slivková KDH Stropkov 145 Zvolený
Mária Digoňová KDH Giraltovce 563 Zvolený
Martin Varga KDH Giraltovce 377 Zvolený
Martin Ždiňak KDH Svidník 519 Zvolený
Matúš Majda KDH Svidník 375 Zvolený
Martin Tkáč KDH Hanušovce nad Topľou 583 Zvolený
Eva Knašinská KDH Hanušovce nad Topľou 406 Zvolený
Jozef Knašinský KDH Hanušovce nad Topľou 358 Zvolený
Ladislav Babica KDH Hanušovce nad Topľou 317 Zvolený
Ján Voľanský KDH Hanušovce nad Topľou 309 Zvolený
Martin Buzáš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 413 Zvolený
Gabriela Bradovková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 400 Zvolený
Marek Fedor OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 596 Zvolený
Emília Antolíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 664 Zvolený
Peter Benčo OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 593 Zvolený
Ján Kočiš OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Vranov nad Topľou 579 Zvolený
František Ténai OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2214 Zvolený
Marcel Gibóda OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2172 Zvolený
Martin Balčík OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1641 Zvolený
Jozef Filipko OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1561 Zvolený
Lucia Gurbáľová OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 580 Zvolený
Marcel Vrchota OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3006 Zvolený
Dominik Karaffa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2431 Zvolený
Peter Huba OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 2391 Zvolený
Vladimír Saxa OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1123 Zvolený
Bernard Berberich OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1833 Zvolený
Ladislav Lörinc OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 3522 Zvolený
Daniel Rusnák OKS, NOVA, SMK-MKP, KDH, SaS Košice 1769 Zvolený
Eva Zummerová SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1014 Zvolený
Juraj Mazák SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1010 Zvolený
Jozef Figeľ SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 937 Zvolený
Stanislav Šimko SME RODINA - Boris Kollár, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Sídlisko Ťahanovce 862 Zvolený
Igor Petrovčik SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 956 Zvolený
Magdaléna Galdunová SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 712 Zvolený
Zoltán Hanesz SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 563 Zvolený
Richard Kočiš SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 649 Zvolený
Peter Havasi SaS, KDH, SMK-MKP, SPOLU Košice - Staré Mesto 590 Zvolený
Vojtech Tóth SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 741 Zvolený
Roman Matoušek SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 664 Zvolený
Martin Boritáš SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 583 Zvolený
Milan Pach SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 846 Zvolený
Zdeno Bartók SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 747 Zvolený
Marta Sidorjaková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 700 Zvolený
Marián Koszoru SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 736 Zvolený
Marián Mikulišin SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, KDH Košice - KVP 625 Zvolený
Peter Huba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 939 Zvolený
Slavomír Pavelčák SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 869 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 836 Zvolený
František Hrubý SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 679 Zvolený
Dominik Karaffa SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1133 Zvolený
Ján Varga SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 997 Zvolený
Adrián Weiszer SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 966 Zvolený
Peter Liba SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1248 Zvolený
Peter Berinšter SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1106 Zvolený
Patrik Kohut SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Západ 1066 Zvolený
Eduard Valkovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 577 Zvolený
Matúš Novák NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 432 Zvolený
Marián Krasnovský NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 398 Zvolený
Jana Rubická NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 583 Zvolený
Marek Antoš NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 547 Zvolený
Roman Križalkovič NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 388 Zvolený
Ľubor Kalafus NOVA, SMK-MKP, SPOLU, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 535 Zvolený
Marián Kačmár KDH Košice - Barca 531 Zvolený
Monika Sedláková KDH Košice - Barca 530 Zvolený
Peter Múdry NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 762 Zvolený
Rastislav Majerníček NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 697 Zvolený
Juraj Tobák NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 491 Zvolený
Soňa Ivančová NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 579 Zvolený
Roman Nagy NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Juh 396 Zvolený
Roman Frnčo SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1375 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1333 Zvolený
Pavol Slivka SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 1038 Zvolený
Zuzana Dlhá SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 998 Zvolený
Norbert Borovský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - nad Jazerom 997 Zvolený
Gabriel Gavallér KDH Drienovec 367 Zvolený
Katarína Kočišová KDH Drienovec 298 Zvolený
Martin Fedor KDH Družstevná pri Hornáde 489 Zvolený
Gabriel Tréfa KDH Družstevná pri Hornáde 390 Zvolený
Rastislav Kačmárik KDH Haniska 367 Zvolený
Matúš Starších KDH Haniska 332 Zvolený
Štefan Šemnický KDH Haniska 313 Zvolený
Imrich Čamaj KDH Kechnec 190 Zvolený
Eva Štofková KDH Kostoľany nad Hornádom 346 Zvolený
Veronika Kopčová KDH Kostoľany nad Hornádom 302 Zvolený
Martin Záhumenský KDH Kostoľany nad Hornádom 275 Zvolený
Pavol Bačko KDH Košická Belá 183 Zvolený
Štefan Plichta KDH Košická Belá 161 Zvolený
Marek Bodnár KDH Košická Polianka 201 Zvolený
Marek Bašista KDH Kysak 295 Zvolený
Marko Franko KDH Kysak 257 Zvolený
Adam Porubčan KDH Kysak 247 Zvolený
Anna Dudrová KDH Kysak 228 Zvolený
Silvia Kováčová KDH Kysak 183 Zvolený
Veronika Zohnová KDH Kysak 175 Zvolený
Milan Seman KDH Malá Ida 427 Zvolený
Ingrid Mydlová KDH Malá Lodina 58 Zvolený
Vladimír Kvaka KDH Malá Lodina 57 Zvolený
Eva Vaľová KDH Malá Lodina 56 Zvolený
Pavol Vaľa KDH Malá Lodina 52 Zvolený
Jozef Žulkovský KDH Malá Lodina 43 Zvolený
Michaela Frantzová KDH Medzev 462 Zvolený
Karol Novák KDH Mokrance 218 Zvolený
Maroš Sekeľ KDH Nižná Kamenica 126 Zvolený
Marcela Bobaľová KDH Nižná Kamenica 119 Zvolený
Peter Filo KDH Ruskov 296 Zvolený
Jozef Drotár KDH Slanské Nové Mesto 112 Zvolený
Igor Weiss KDH Trebejov 59 Zvolený
Ľudmila Solárová KDH Trebejov 53 Zvolený
Marcela Kováčová KDH Trebejov 50 Zvolený
Vladimír Hudák KDH Valaliky 236 Zvolený
Tomáš Vindt KDH Valaliky 184 Zvolený
Jozef Kacvinský KDH Valaliky 165 Zvolený
Jozef Klučár KDH Valaliky 156 Zvolený
Helena Jakabová KDH Valaliky 164 Zvolený
Matúš Výrostko KDH Valaliky 158 Zvolený
Roman Leško KDH Valaliky 145 Zvolený
Ondrej Palenčár KDH Valaliky 149 Zvolený
Paulína Kacvinská KDH Valaliky 128 Zvolený
Jozef Gába KDH Valaliky 105 Zvolený
Silvia Galajdová KDH Veľká Ida 317 Zvolený
Vladimír Oberle KDH Vyšná Myšľa 348 Zvolený
Marcela Bokorová KDH Vyšná Myšľa 305 Zvolený
Gabriel Budai KDH Vyšná Myšľa 252 Zvolený
Zuzana Petrášová KDH Vyšná Myšľa 250 Zvolený
Gabriel Strassburger KDH Vyšná Myšľa 242 Zvolený
Imrich Bakši KDH Ždaňa 344 Zvolený
Stanislav Rusnák KDH Ždaňa 275 Zvolený
Bartolomej Horňák KDH Ždaňa 252 Zvolený
Milan Jámbor KDH Ždaňa 250 Zvolený
Ľubomír Klanica KDH Budkovce 229 Zvolený
Erika Šimková KDH Michalovce 227 Zvolený
Tomáš Pastír KDH Žbince 136 Zvolený
Marián Balog KDH Žbince 128 Zvolený
Dobruša Borošová KDH Nižná Slaná 142 Zvolený
Ružena Váradyová KDH Silica 99 Zvolený
Ivan Zahuranec KDH Kluknava 328 Zvolený
Eva Ondášová KDH Kluknava 293 Zvolený
Jozef Franko KDH Kluknava 254 Zvolený
Helena Sopková KDH Smolník 218 Zvolený
Štefan Jančár KDH Jamník 260 Zvolený
Anna Macejková KDH Jamník 228 Zvolený
Eva Derdáková KDH Krompachy 774 Zvolený
Lukáš Bodziony KDH Rudňany 700 Zvolený
Marek Duľa KDH Rudňany 649 Zvolený
Marián Vytykáč KDH Rudňany 561 Zvolený
Milan Biroščák KDH Spišské Vlachy 629 Zvolený
Jozef Lazor KDH Spišské Vlachy 503 Zvolený
Rastislav Bečker KDH Spišské Vlachy 487 Zvolený
Peter Šofranko KDH Spišský Hrušov 427 Zvolený
Ivana Slamená KDH Spišský Hrušov 324 Zvolený
Rastislav Švač KDH Spišský Hrušov 313 Zvolený
Milan Kočiš KDH Spišský Hrušov 281 Zvolený
Zoltán Kövér KDH Čierna nad Tisou 498 Zvolený
Rastislav Kunst Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 471 Zvolený
Igor Prieložný Zmena zdola, DÚ, NOVA, KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Devín 454 Zvolený
Angelika Kodhajová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 362 Zvolený
Mária Broszová Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bratislava - Čunovo 345 Zvolený
Zlatica Balážová KDH Jablonové 489 Zvolený
Viera Jánošová KDH Jablonové 442 Zvolený
Martin Rybár KDH Jablonové 404 Zvolený
Stanislav Tesarik KDH Jablonové 342 Zvolený
Marián Kimlička KDH Jablonové 328 Zvolený
Denisa Smreková KDH Jablonové 320 Zvolený
Michal Danihel KDH Kostolište 373 Zvolený
Zuzana Caunerová KDH Kostolište 356 Zvolený
Ľubica Voltemarová KDH Kostolište 304 Zvolený
Patrícia Písečná NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 337 Zvolený
Adela Padykulová NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 303 Zvolený
Richard Šturdzík NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 256 Zvolený
Eva Petrášová NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 251 Zvolený
Martin Troják NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 245 Zvolený
Ján Repaský NOVA, SaS, KDH Kuchyňa 230 Zvolený
Robert Kazarka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 221 Zvolený
Denisa Klačmanová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 385 Zvolený
Hana Haldová Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 397 Zvolený
Štefan Haulík Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 350 Zvolený
Martin Smeja Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 216 Zvolený
Ľubomír Bugala Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 276 Zvolený
Peter Novisedlák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 318 Zvolený
Marek Lacka Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 315 Zvolený
Jozef Zelenák Zmena zdola, DÚ, KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Stupava 175 Zvolený
Rudolf Vavrovič KDH Báhoň 487 Zvolený
Pavol Haviernik KDH Báhoň 449 Zvolený
Adam Švorc KDH Báhoň 433 Zvolený
Katarína Hollá KDH Báhoň 428 Zvolený
Monika Mačayová KDH Báhoň 400 Zvolený
Peter Tatranský KDH Častá 641 Zvolený
Ľubica Cíferská KDH Častá 549 Zvolený
Stanislava Oravcová KDH Doľany 322 Zvolený
Martin Krebs KDH Vinosady 289 Zvolený
Jana Polakovičová KDH Vištuk 340 Zvolený
Peter Sofka KDH Vištuk 321 Zvolený
Peter Polakovič KDH Vištuk 315 Zvolený
Jozef Farkaš KDH Blatné 445 Zvolený
Kamil Budaj KDH Blatné 397 Zvolený
Peter Paľaga KDH Dunajská Lužná 1030 Zvolený
Martin Vozár KDH Dunajská Lužná 897 Zvolený
Ernest Németh KDH Dunajská Lužná 880 Zvolený
František Stareček KDH Dunajská Lužná 842 Zvolený
Jozef Mertuš KDH Dunajská Lužná 806 Zvolený
Ľubomír Šesták KDH Dunajská Lužná 754 Zvolený
Daniel Mikloško KDH Dunajská Lužná 746 Zvolený
Pavel Ščasný KDH Igram 145 Zvolený
Ľudovít Dubovský KDH Igram 143 Zvolený
Jaroslav Šulák KDH Igram 119 Zvolený
Helena Jarábková KDH Igram 112 Zvolený
Walter Wiesner KDH Kaplna 151 Zvolený
Katarína Hradská KDH Kaplna 140 Zvolený
Jozef Šarmír KDH Kaplna 138 Zvolený
Anna Smrtičová KDH Kaplna 135 Zvolený
František Špirka KDH Kaplna 128 Zvolený
Martin Dvonč KDH Kaplna 118 Zvolený
Anna Lučanová KDH Kaplna 113 Zvolený
Ľubomír Tuchscher KDH Kráľová pri Senci 305 Zvolený
Katarína Smiešková KDH Kráľová pri Senci 269 Zvolený
Milan Kohút KDH Most pri Bratislave 439 Zvolený
Veronika Basta SPOLU, KDH Rovinka 410 Zvolený
Rudolf Nagy SPOLU, KDH Rovinka 354 Zvolený
Ladislav Kollár KDH Gáň 238 Zvolený
Róbert Korec SMER-SD, KDH Pata 443 Zvolený
Júlia Šípková KDH Pusté Sady 275 Zvolený
František Hudák KDH Pusté Sady 198 Zvolený
Barbora Stranovská KDH Šalgočka 79 Zvolený
Ján Kavoň KDH Šintava 404 Zvolený
Marián Petráš KDH Šoporňa 731 Zvolený
František Škorík KDH Vinohrady nad Váhom 197 Zvolený
Jozef Vasi KDH Drahovce 440 Zvolený
Ľubica Chudá KDH Drahovce 412 Zvolený
Andrea Strečanská KDH Dubovany 219 Zvolený
Erika Lányiová KDH Dubovany 182 Zvolený
Lukáš Vrábel KDH Ducové 159 Zvolený
Peter Fedák KDH Hubina 115 Zvolený
Juraj Jurovský KDH Moravany nad Váhom 320 Zvolený
Pavol Gabriš KDH Moravany nad Váhom 312 Zvolený
Jozef Ferech KDH Nižná 114 Zvolený
Katarína Kováčová KDH Nižná 102 Zvolený
Miloš Žažo KDH Ostrov 212 Zvolený
Daniela Sigetová KDH Ratnovce 289 Zvolený
Ján Miklášik KDH Šterusy 97 Zvolený
Tatiana Prievozní... KDH Vrbové 748 Zvolený
Ľubomír Šteruský KDH Vrbové 693 Zvolený
Branislav Baláž KDH Borský Svätý Jur 304 Zvolený
Jozef Baláž KDH Borský Svätý Jur 269 Zvolený
Peter Vymislický KDH Koválov 238 Zvolený
Matej Kuba KDH Koválov 216 Zvolený
Patrik Vach KDH Koválov 186 Zvolený
Mária Makayová KDH Kuklov 203 Zvolený
Vlasta Lorencová KDH Kuklov 167 Zvolený
Zita Rišková KDH Kúty 537 Zvolený
Martin Gutta KDH Kúty 438 Zvolený
Jozef Jablonický KDH Lakšárska Nová Ves 186 Zvolený
Jana Cigáneková KDH Lakšárska Nová Ves 185 Zvolený
Štefan Haššo KDH Moravský Svätý Ján 581 Zvolený
Ondrej Kmoško KDH Moravský Svätý Ján 519 Zvolený
Norbert Galčík KDH Moravský Svätý Ján 493 Zvolený
Patrik Sýkora KDH Plavecký Peter 139 Zvolený
Ján Michalica KDH Rybky 93 Zvolený
Roman Sova OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 603 Zvolený
Ľubica Vyletelová OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 595 Zvolený
Pavol Kalman OKS, KDH, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) Senica 553 Zvolený
Jozef Došek KDH Smolinské 276 Zvolený
Ondrej Bederka KDH Smrdáky 167 Zvolený
Michal Šrámek KDH Sobotište 343 Zvolený
Kristína Pöstenyi KDH Šaštín Stráže 343 Zvolený
Ľudmila Menšíková KDH Šaštín Stráže 269 Zvolený
Marek Okasa KDH Štefanov 413 Zvolený
Juraj Belica KDH Štefanov 325 Zvolený
Vladimír Čech KDH Štefanov 305 Zvolený
Rudolf Polák KDH Štefanov 255 Zvolený
Mariana Suchovská SPOLU, KDH Brodské 476 Zvolený
Katarína Štepanovská SPOLU, KDH Brodské 446 Zvolený
Adrián Berec SPOLU, KDH Brodské 424 Zvolený
Ivona Babalová SPOLU, KDH Brodské 410 Zvolený
Stanislav Gulíšek SPOLU, KDH Brodské 402 Zvolený
Marek Šefčík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 300 Zvolený
Štefan Duffek KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 168 Zvolený
Marek Kollár KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 114 Zvolený
Michal Jánošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 202 Zvolený
Ľubica Olivová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 354 Zvolený
Vladimír Horák KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 262 Zvolený
Igor Bartošík KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Holíč 290 Zvolený
Ivan Javorský KDH Chropov 110 Zvolený
Mária Ravasová KDH Chropov 104 Zvolený
Marek Belko KDH Kátov 175 Zvolený
Jolana Veselská KDH Kátov 141 Zvolený
Pavol Pavlačka KDH Kopčany 361 Zvolený
Miroslav Novák KDH Koválovec 61 Zvolený
Peter Polák KDH Letničie 121 Zvolený
Pavol Rehuš KDH Lopašov 98 Zvolený
Miriama Zimková KDH Lopašov 75 Zvolený
Mária Štepanovská KDH Oreské 132 Zvolený
Radoslav Královič KDH Oreské 128 Zvolený
Marián Štefka KDH Oreské 124 Zvolený
Pavol Tokoš KDH Popudinské Močidľany 215 Zvolený
Branislav Novák KDH Popudinské Močidľany 170 Zvolený
Marek Mošať KDH Popudinské Močidľany 141 Zvolený
Peter Irša KDH Popudinské Močidľany 139 Zvolený
Pavel Klein KDH Prietržka 133 Zvolený
Peter Šlahor KDH Prietržka 149 Zvolený
Anna Masaryková KDH Prietržka 118 Zvolený
Katarína Vaňková KDH Radimov 203 Zvolený
Lucia Žilínková KDH Radimov 168 Zvolený
Anna Sasová KDH Radimov 154 Zvolený
Martin Molent KDH Radošovce 578 Zvolený
Andrej Žúrek KDH Radošovce 463 Zvolený
Alena Jurašová KDH Trnovec 96 Zvolený
Marián Pollák KDH Trnovec 93 Zvolený
Lukáš Pochylý KDH Trnovec 92 Zvolený
Štefan Pochylý KDH Trnovec 85 Zvolený
Peter Regásek KDH Unín 245 Zvolený
Štefan Vach KDH Unín 224 Zvolený
Anton Mihál KDH Unín 195 Zvolený
Peter Štetina KDH Unín 193 Zvolený
Peter Danajka KDH Vrádište 196 Zvolený
Ľuboš Tureček KDH Vrádište 158 Zvolený
Jaroslav Gubáň KDH Bojničky 462 Zvolený
Juraj Adámik KDH Bojničky 221 Zvolený
Radoslav Sloboda KDH Bojničky 215 Zvolený
Patrik Harský KDH Bojničky 208 Zvolený
Ľubica Knoblochová KDH Červeník 265 Zvolený
Matúš Ješko KDH Červeník 236 Zvolený
Róbert Häckel KDH Dolné Trhovište 183 Zvolený
Júlia Häckelová KDH Dolné Trhovište 152 Zvolený
Mária Králiková KDH Dolné Zelenice 193 Zvolený
Lýdia Koštialová KDH Dolné Zelenice 167 Zvolený
Zuzana Maronová KDH Dolné Zelenice 117 Zvolený
Juraj Bučko KDH Dvorníky 470 Zvolený
Peter Horváth KDH Dvorníky 435 Zvolený
Ondrej Horváth KDH Dvorníky 434 Zvolený
Jozef Kobora KDH Dvorníky 398 Zvolený
Martin Kováčik KDH Dvorníky 372 Zvolený
Miroslav Bujtár KDH Horné Zelenice 266 Zvolený
Peter Kadlec KDH Horné Zelenice 187 Zvolený
Adam Tutura KDH Horné Zelenice 183 Zvolený
Pavol Synák KDH Horné Zelenice 160 Zvolený
Stanislav Hrnčár KDH Horné Zelenice 132 Zvolený
Rastislav Černý KDH Kľačany 211 Zvolený
Peter Kašák KDH Kľačany 209 Zvolený
Peter Hinca KDH Koplotovce 261 Zvolený
Alena Obertová KDH Koplotovce 204 Zvolený
Jozef Slovák KDH Koplotovce 189 Zvolený
Andrej Lackovič KDH Siladice 129 Zvolený
Miloš Drgoň KDH Trakovice 446 Zvolený
Helena Krajčovičová KDH Trakovice 414 Zvolený
Róbert Boleček KDH Trakovice 377 Zvolený
Martin Herceg KDH Trakovice 365 Zvolený
Peter Chudý KDH Trakovice 327 Zvolený
Zdenka Balleková KDH Trakovice 307 Zvolený
Robert Časár KDH Trakovice 288 Zvolený
Miroslav Valovič KDH Žlkovce 109 Zvolený
Timotej Bokor KDH Žlkovce 103 Zvolený
Jozef Ohrablo KDH Brestovany 673 Zvolený
Klaudia Kisová KDH Brestovany 447 Zvolený
Stanislav Vidlička KDH Bučany 565 Zvolený
Daniel Belokostolský KDH Bučany 563 Zvolený
Jozef Ševčík KDH Bučany 451 Zvolený
Patrik Ščasnovič KDH Bučany 393 Zvolený
Pavol Danko KDH Dechtice 517 Zvolený
Dominik Sliva KDH Dechtice 477 Zvolený
Viera Strečanská KDH Dechtice 460 Zvolený
Marián Novák KDH Dobrá Voda 199 Zvolený
Stanislav Petráš KDH Dolná Krupá 462 Zvolený
Juraj Drozda KDH Dolná Krupá 403 Zvolený
Martin Butko KDH Dolné Dubové 221 Zvolený
Daniel Stranovský KDH Dolné Dubové 214 Zvolený
Michal Straška KDH Horné Orešany 517 Zvolený
Jozef Blažo KDH Horné Orešany 429 Zvolený
Mária Lamošová KDH Horné Orešany 383 Zvolený
Monika Kopecká KDH Hrnčiarovce nad Parnou 542 Zvolený
Terézia Račková KDH Hrnčiarovce nad Parnou 479 Zvolený
Peter Martinovič KDH Kátlovce 398 Zvolený
Jana Kuracinová KDH Kátlovce 365 Zvolený
Peter Novák KDH Košolná 238 Zvolený
Anna Chudá KDH Malženice 308 Zvolený
Vladimír Bunček KDH Malženice 303 Zvolený
Jozef Šušel KDH Opoj 282 Zvolený
Christiaan Slagter KDH Opoj 264 Zvolený
Jozefína Bočková KDH Pavlice 203 Zvolený
Andrej Lukačovič KDH Pavlice 183 Zvolený
Jana Ivančíková KDH Pavlice 168 Zvolený
Mariana Šuranová KDH Pavlice 132 Zvolený
Kamil Tomovič KDH Radošovce 188 Zvolený
Mária Botková KDH Radošovce 135 Zvolený
Katarína Sobotová KDH Radošovce 132 Zvolený
Anna Krajčovičová KDH Radošovce 126 Zvolený
Monika Martinkovi... KDH Šelpice 171 Zvolený
Peter Poliak KDH Šelpice 163 Zvolený
Kristína Ťažká KDH Špačince 533 Zvolený
Viera Vančová KDH Špačince 499 Zvolený
Marek Hrčka KDH Šúrovce 407 Zvolený
Mária Špačková KDH Šúrovce 361 Zvolený
Ľubomíra Dobrovodská KDH Zavar 331 Zvolený
Eleonóra Malovcová KDH Zavar 304 Zvolený
Peter Stúpala KDH Zavar 299 Zvolený
Peter Krupa KDH Zeleneč 639 Zvolený
Peter Kyselica KDH Zeleneč 528 Zvolený
Martina Balážová KDH Bánovce nad Bebravou 154 Zvolený
Veronika Malová KDH Čierna Lehota 39 Zvolený
Martina Vališová KDH Haláčovce 98 Zvolený
Stanislav Fodora KDH Horné Naštice 126 Zvolený
Eva Bobušová KDH Horné Naštice 113 Zvolený
Božena Bobušová KDH Miezgovce 57 Zvolený
Gabriela Hollá KDH Podlužany 210 Zvolený
Michal Bebjak KDH Ruskovce 197 Zvolený
Andrej Kyselica KDH Ruskovce 190 Zvolený
Miroslava Vojteková KDH Ruskovce 162 Zvolený
Anastázia Varhaní... KDH Ruskovce 139 Zvolený
Ľubomír Pažický KDH Rybany 342 Zvolený
Beata Beňačková KDH Rybany 270 Zvolený
Beata Bronišová KDH Rybany 250 Zvolený
Marek Juríček KDH Rybany 205 Zvolený
Marta Doktorová KDH Slatina nad Bebravou 116 Zvolený
Ivan Kolárik KDH Slatina nad Bebravou 113 Zvolený
Alojz Fodrek KDH Slatinka nad Bebravou 86 Zvolený
René Hlocký KDH Slatinka nad Bebravou 80 Zvolený
Tomáš Sirotný KDH Slatinka nad Bebravou 79 Zvolený
Mária Duláková KDH Timoradza 137 Zvolený
Július Pajtinka KDH Trebichava 13 Zvolený
František Michalech KDH Veľké Držkovce 77 Zvolený
Stanislav Varényi KDH Veľké Držkovce 54 Zvolený
Marián Kyselica KDH Veľké Držkovce 124 Zvolený
Ivan Chlivényi KDH Veľké Držkovce 80 Zvolený
Peter Mihalčík KDH Brunovce 180 Zvolený
Miroslav Florek KDH Brunovce 125 Zvolený
Peter Sučanský KDH Čachtice 649 Zvolený
Miroslav Janíček KDH Čachtice 540 Zvolený
Peter Gablech KDH Hrachovište 157 Zvolený
Zuzana Uhrinová KDH Kočovce 148 Zvolený
René Richter KDH Lúka 148 Zvolený
Maroš Domin KDH Modrová 125 Zvolený
Marek Bača KDH Modrová 120 Zvolený
Daniel Gelo KDH Nová Bošáca 276 Zvolený
Zdenka Kukučová KDH Nová Bošáca 220 Zvolený
Ivan Kabelík KDH Nová Bošáca 205 Zvolený
Milan Kubica KDH Nová Bošáca 188 Zvolený
Juraj Majerník KDH Potvorice 155 Zvolený
Daniel Kraisl KDH Potvorice 140 Zvolený
Ladislav Mišura KDH Považany 186 Zvolený
Monika Kosová KDH Trenčianske Bohuslavice 265 Zvolený
František Kankara KDH Trenčianske Bohuslavice 208 Zvolený
Katarína Gajdošová KDH Vaďovce 140 Zvolený
Miroslav Mišík KDH Dolný Lieskov 125 Zvolený
Pavel Braciník KDH Hatné 104 Zvolený
Ján Jurkemík KDH Jasenica 257 Zvolený
Jozef Janáček KDH Jasenica 211 Zvolený
Renáta Lednická KDH Malé Lednice 145 Zvolený
Soňa Jantošová KDH Plevník 237 Zvolený
Pavol Jakubek KDH Podskalie 64 Zvolený
Alena Hajdíková KDH Podskalie 60 Zvolený
Miroslava Mariňaková KDH Podskalie 44 Zvolený
Miroslav Tučník KDH Prečín 294 Zvolený
Dušan Jance KDH Pružina 300 Zvolený
Jakub Petrovič KDH Pružina 242 Zvolený
Jaroslav Beňadik KDH Pružina 235 Zvolený
Roman Hija KDH Pružina 217 Zvolený
Katarína Gabrišová KDH Pružina 196 Zvolený
Vladimír Hogaj KDH Pružina 61 Zvolený
Miroslav Zigo KDH Pružina 48 Zvolený
Juraj Hrenák KDH Slopná 96 Zvolený
Pavol Jakubík KDH Slopná 92 Zvolený
Jakub Krajčoviech KDH Stupné 128 Zvolený
Vladimír Milák KDH Udiča 393 Zvolený
Jozef Burmek KDH Dolná Breznica 212 Zvolený
Martin Sieklik KDH Dolná Breznica 209 Zvolený
Gertrúda Zlochová KDH Lysá pod Makytou 402 Zvolený
Juraj Václavík KDH Lysá pod Makytou 399 Zvolený
Martin Rusnák KDH Lysá pod Makytou 391 Zvolený
Marián Moštenan KDH Lysá pod Makytou 368 Zvolený
Marián Šalamún KDH Nimnica 163 Zvolený
Jozef Kováčik KDH Streženice 163 Zvolený
Roman Kvaššay KDH Visolaje 331 Zvolený
Peter Bednárik KDH Visolaje 324 Zvolený
Michal Moško KDH Visolaje 272 Zvolený
Andrej Markovič KDH Visolaje 237 Zvolený
Ján Blaško SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 654 Zvolený
Ivan Valko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 604 Zvolený
Pavol Šišmič SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 500 Zvolený
Jozef Vlasák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 492 Zvolený
Eva Hallonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bošany 418 Zvolený
Maroš Ďuriš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 331 Zvolený
Anna Hirkalová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Hradište 213 Zvolený
Dominik Gajdoš KDH Chynorany 689 Zvolený
Roman Beniak KDH Chynorany 646 Zvolený
Stanislav Beniak KDH Chynorany 555 Zvolený
Alexandra Szabová KDH Chynorany 548 Zvolený
Peter Bezák KDH Chynorany 479 Zvolený
Michal Kráľ SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Kolačno 327 Zvolený
Andrea Jakubíková KDH Krásno 160 Zvolený
Vlasta Bezáková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Livina 29 Zvolený
Jozef Junas SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 218 Zvolený
Peter Pivarči SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 197 Zvolený
Peter Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 188 Zvolený
Štefan Baričák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 187 Zvolený
Jana Vančová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Malé Uherce 165 Zvolený
Ján Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 214 Zvolený
Ján Sunega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 197 Zvolený
Karol Podoba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Ostratice 144 Zvolený
Jana Ševcová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Pažiť 140 Zvolený
Mária Kosnovská SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 366 Zvolený
Ľubica Beňačková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Skačany 223 Zvolený
Helena Kopálová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľké Kršteňany 105 Zvolený
Michal Stanko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 382 Zvolený
Pavel Bujna SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 304 Zvolený
Dušan Hudok SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Veľký Klíž 293 Zvolený
Jozef Dámer KDH Cigeľ 282 Zvolený
Ľuboš Žiško KDH Čereňany 464 Zvolený
Lucia Kováčová KDH Čereňany 368 Zvolený
Janka Hagarová KDH Diviaky nad Nitricou 315 Zvolený
Juraj Kováčik KDH Horné Vestenice 244 Zvolený
Jozef Martiška KDH Horné Vestenice 220 Zvolený
Alena Benešová KDH Kľačno 191 Zvolený
Katarína Dírerová KDH Kľačno 185 Zvolený
Stanislava Líšková KDH Lipník 192 Zvolený
Petronela Šovčíková KDH Nedožery - Brezany 430 Zvolený
Zita Jakubjaková KDH Nitrianske Pravno 603 Zvolený
Marek Oller KDH Nitrianske Pravno 527 Zvolený
Jozef Tipul KDH Pravenec 333 Zvolený
Martin Kobela KDH Pravenec 240 Zvolený
Miroslav Žiak Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1017 Zvolený
Peter Oulehle Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1011 Zvolený
Branislav Gigac Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1036 Zvolený
Petra Hajšelová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1022 Zvolený
Eleonóra Porubcová Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Prievidza 1142 Zvolený
Igor Čertík KDH Sebedražie 520 Zvolený
Štefan Greschner KDH Tužina 252 Zvolený
Magdaléna Mikulová KDH Tužina 248 Zvolený
Lýdia Vravková KDH Tužina 244 Zvolený
Peter Dušička KDH Valaská Belá 598 Zvolený
Ivana Plachá KDH Zemianske Kostoľany 343 Zvolený
Vladimír Matejov KDH Zemianske Kostoľany 314 Zvolený
Pavol Mišík KDH Dulov 231 Zvolený
Jozef Pánov KDH Dulov 227 Zvolený
Anton Dobrodenka KDH Dulov 199 Zvolený
Jozef Hošmánek KDH Dulov 184 Zvolený
Peter Mičuda KDH Dulov 182 Zvolený
Rastislav Gábor KDH Dulov 180 Zvolený
Ľudmila Hujová KDH Ilava 351 Zvolený
Branislav Vavrík KDH Ilava 206 Zvolený
Štefan Štefanec KDH Kameničany 197 Zvolený
Andrej Barták KDH Kameničany 172 Zvolený
Alexander Behanec KDH Mikušovce 248 Zvolený
Jana Šedová KDH Mikušovce 245 Zvolený
Vladislav Hrehuš KDH Pruské 308 Zvolený
Ján Šatka KDH Pruské 269 Zvolený
Marek Šatka KDH Pruské 259 Zvolený
Vladimír Barcík KDH Pruské 245 Zvolený
Slavomíra Juríčková KDH Sedmerovec 99 Zvolený
Milan Tichý KDH Slavnica 200 Zvolený
Milan Puček KDH Slavnica 198 Zvolený
Jozef Galko KDH Slavnica 183 Zvolený
Tibor Šatka KDH Slavnica 161 Zvolený
Jozef Kvasnica KDH Slavnica 159 Zvolený
Milan Chudý KDH Tuchyňa 235 Zvolený
Boris Michalička KDH Bobot 331 Zvolený
Pavol Koreň KDH Bobot 297 Zvolený
Andrea Dúcka KDH Bobot 274 Zvolený
Juraj Jánošík KDH Bobot 272 Zvolený
Peter Filo KDH Drietoma 510 Zvolený
Vladimíra Barišová KDH Drietoma 465 Zvolený
Peter Kukučka KDH Drietoma 392 Zvolený
Tomáš Palko KDH Drietoma 339 Zvolený
Matej Vaňo KDH Drietoma 298 Zvolený
Marek Ryšavý KDH Drietoma 297 Zvolený
Róbert Chmelina KDH Hrabovka 134 Zvolený
Beáta Bredschneid... KDH Kostolná - Záriečie 237 Zvolený
Marek Sabo KDH Kostolná - Záriečie 199 Zvolený
Milan Veselý KDH Mníchova Lehota 223 Zvolený
Ondrej Novosad KDH Motešice 192 Zvolený
Jana Jandová KDH Motešice 184 Zvolený
Pavol Cmarko KDH Neporadza 240 Zvolený
Pavol Žáčik KDH Neporadza 225 Zvolený
Janka Štefánková KDH Neporadza 200 Zvolený
Róbert Pilát KDH Selec 311 Zvolený
Peter Horný KDH Skalka nad Váhom 323 Zvolený
Roman Kadlec KDH Skalka nad Váhom 322 Zvolený
Ivana Dúžeková KDH Skalka nad Váhom 262 Zvolený
Jaroslav Šumichrast KDH Skalka nad Váhom 261 Zvolený
Juraj Maláň KDH Soblahov 425 Zvolený
Juraj Ďuďák KDH Soblahov 358 Zvolený
Milan Belej KDH Svinná 394 Zvolený
Dalibor Jakal KDH Svinná 310 Zvolený
Jozef Illa KDH Svinná 301 Zvolený
Štefan Baco KDH Svinná 283 Zvolený
Marek Ševčík KDH Svinná 274 Zvolený
Zuzana Murínová KDH Svinná 263 Zvolený
Dominik Gallo KDH Trenčianska Teplá 591 Zvolený
Eva Mydlová KDH Trenčianska Teplá 518 Zvolený
Milan Kubík KDH Trenčianska Teplá 184 Zvolený
Gabriela Santová KDH Trenčianska Turná 647 Zvolený
Jakub Závodský KDH Trenčianska Turná 626 Zvolený
Michal Vlk KDH Trenčianska Turná 543 Zvolený
Ivan Fabo KDH Trenčianska Turná 492 Zvolený
Dušan Panáček KDH Trenčianske Jastrabie 399 Zvolený
Andrej Petrík KDH Trenčianske Jastrabie 393 Zvolený
Mariana Ďurechová KDH Trenčianske Jastrabie 375 Zvolený
Ľubomír Kendrala KDH Trenčianske Jastrabie 344 Zvolený
Martin Uher KDH Trenčianske Mitice 232 Zvolený
Marek Šprtka KDH Trenčianske Mitice 213 Zvolený
Miroslav Jánošík KDH Trenčianske Mitice 189 Zvolený
Emil Lobotka KDH Veľká Hradná 187 Zvolený
Emil Masár KDH Veľká Hradná 166 Zvolený
Jozef Beňo KDH Veľká Hradná 137 Zvolený
Roman Gulár KDH Veľká Hradná 111 Zvolený
Josip Bakmaz KDH Dulovce 434 Zvolený
Ján Šušoliak KDH Šrobárová 204 Zvolený
Vladimír Pavlusík KDH Šrobárová 147 Zvolený
Beáta Babišová KDH Šrobárová 131 Zvolený
Peter Selieni KDH Bátovce 314 Zvolený
Vojtech Ďurovič KDH Bátovce 228 Zvolený
Miloš Sádovský KDH Čaka 194 Zvolený
Emília Hanusová KDH Čaka 177 Zvolený
Ján Remeň KDH Čaka 138 Zvolený
Danica Rybošová KDH Demandice 274 Zvolený
Adriana Výbošťoková KDH Domadice 86 Zvolený
Erika Píšiová KDH Domadice 85 Zvolený
Terézia Vlasáková KDH Hontianska Vrbica 114 Zvolený
Mario Repka KDH Horné Turovce 198 Zvolený
Peter Konopka KDH Horné Turovce 183 Zvolený
Stanislava Naniasová KDH Horné Turovce 128 Zvolený
Roman Kollár KDH Hronské Kľačany 391 Zvolený
Ján Jelen KDH Nová Dedina 347 Zvolený
Mária Želiarová KDH Nový Tekov 325 Zvolený
Ján Valko KDH Pečenice 75 Zvolený
Štefan Valko KDH Pečenice 74 Zvolený
Viera Cibuľová KDH Pečenice 62 Zvolený
Helena Vrlinová KDH Podlužany 163 Zvolený
Miroslav Slivka KDH Pukanec 432 Zvolený
Martin Majer KDH Tlmače 611 Zvolený
Veronika Árendášová KDH Tlmače 518 Zvolený
Róbert Spasič KDH Tlmače 493 Zvolený
Michal Titurus KDH Tlmače 398 Zvolený
Kristína Líšková KDH Tlmače 136 Zvolený
Martin Graus KDH Veľké Kozmálovce 218 Zvolený
Lukáš Kapraľ KDH Veľké Kozmálovce 216 Zvolený
Adriana Tarišková KDH Veľké Kozmálovce 199 Zvolený
Jaroslav Kamodi KDH Veľké Kozmálovce 195 Zvolený
Ján Gímeš KDH Žemberovce 233 Zvolený
Alexander Ťapaj KDH Žemberovce 230 Zvolený
Ján Ďurica KDH Babindol 112 Zvolený
Daniela Halvoníková KDH Čab 197 Zvolený
Miroslava Líšková KDH Čab 187 Zvolený
Tibor Mészároš KDH Čifáre 190 Zvolený
Erik Šlosár KDH Golianovo 320 Zvolený
Peter Pavelka KDH Golianovo 281 Zvolený
Jozef Gaži KDH Horné Lefantovce 335 Zvolený
Milan Krajčovič KDH Horné Lefantovce 306 Zvolený
Miroslav Obertáš KDH Horné Lefantovce 255 Zvolený
Lenka Gubišová KDH Horné Lefantovce 195 Zvolený
Vladimír Gálik KDH Jelenec 379 Zvolený
Juraj Machata KDH Lúčnica nad Žitavou 328 Zvolený
Michal Magáth KDH Ľudovítová 77 Zvolený
Stanislav Hanták KDH Lukáčovce 245 Zvolený
Katarína Ballová KDH Malý Lapáš 139 Zvolený
Miroslav Együd KDH Malý Lapáš 105 Zvolený
Marián Keleši KDH Mojmírovce 496 Zvolený
Ľubica Žáčiková KDH Mojmírovce 385 Zvolený
Imrich Kováč KDH Mojmírovce 301 Zvolený
Jozef Hamar KDH Nová Ves nad Žitavou 359 Zvolený
Peter Gúcky KDH Nová Ves nad Žitavou 315 Zvolený
Peter Matulník KDH Nové Sady 207 Zvolený
Patrik Matušík KDH Nové Sady 190 Zvolený
Silvia Halvoníková KDH Nové Sady 188 Zvolený
Vladimír Brestovský KDH Nové Sady 107 Zvolený
Jozef Štefanka KDH Nové Sady 103 Zvolený
Luboš Jančovič ŠANCA, KDH Poľný Kesov 174 Zvolený
Jaroslav Čásar KDH Svätoplukovo 273 Zvolený
Mário Tantoš KDH Svätoplukovo 249 Zvolený
Rudolf Líška KDH Svätoplukovo 246 Zvolený
Štefan Imre KDH Telince 75 Zvolený
Ján Murín SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 1057 Zvolený
Peter Cocher SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 840 Zvolený
Andrej Moravčík SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 770 Zvolený
Tomáš Tkáč SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 715 Zvolený
Ján Bédi SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 712 Zvolený
Daniela Hollá SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 711 Zvolený
Daniela Beličková SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 647 Zvolený
Jana Chňapeková SPOLU, NOVA, KDH Veľké Zálužie 628 Zvolený
Peter Puškár KDH Vráble 522 Zvolený
Simona Sucháňová KDH Vráble 409 Zvolený
Marián Piterka KDH Výčapy - Opatovce 526 Zvolený
Ivan Rác KDH Zbehy 534 Zvolený
Monika Fedorová KDH Zbehy 94 Zvolený
Michal Gudába KDH Zbehy 72 Zvolený
Ján Slíž KDH Beladice 349 Zvolený
Monika Furová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Červený Hrádok 158 Zvolený
Dušan Havetta OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Čierne Kľačany 253 Zvolený
Ľudmila Petešová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Malé Vozokany 51 Zvolený
Jana Siklenková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nemčiňany 168 Zvolený
Jana Barteková OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Nevidzany 118 Zvolený
Lukáš Gaži OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Tekovské Nemce 253 Zvolený
Ružena Gräffová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 459 Zvolený
Emil Partl OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Topoľčianky 309 Zvolený
Pavel Páleník OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Velčice 198 Zvolený
Milan Barabáš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 465 Zvolený
Roman Ondriaš OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 336 Zvolený
Mária Molnárová OKS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Žitavany 297 Zvolený
Juraj Šimunek KDH Bánov 856 Zvolený
Soňa Kleinová KDH Bánov 610 Zvolený
Marián Krajčír KDH Bánov 548 Zvolený
Emília Žilinová KDH Dedinka 168 Zvolený
Jozef Mechura KDH Dedinka 158 Zvolený
Jozef Hajtman KDH Dolný Ohaj 491 Zvolený
Anton Podbehlý KDH Dolný Ohaj 403 Zvolený
Monika Potocká KDH Dolný Ohaj 357 Zvolený
Marek Bajla KDH Dolný Ohaj 329 Zvolený
Patrik Ballai KDH Dolný Ohaj 307 Zvolený
Matej Melišek KDH Dolný Ohaj 285 Zvolený
Dagmar Kružlíková KDH Jatov 161 Zvolený
Marta Zsolnaiová KDH Jatov 154 Zvolený
Ľubomír Bednárik KDH Kmeťovo 279 Zvolený
Jozef Zúbek KDH Kmeťovo 272 Zvolený
Marián Černák KDH Kmeťovo 231 Zvolený
Peter Gajdoš KDH Michal nad Žitavou 278 Zvolený
Peter Drahoš KDH Michal nad Žitavou 206 Zvolený
Veronika Fialková KDH Radava 297 Zvolený
František Buda KDH Tvrdošovce 587 Zvolený
Zoltán Balogh KDH Tvrdošovce 566 Zvolený
Marian Batyka KDH Tvrdošovce 564 Zvolený
Ľubica Cendrowicz KDH Úľany nad Žitavou 363 Zvolený
Marek Máčovský KDH Vlkas 117 Zvolený
Darina Lahová KDH Vlkas 97 Zvolený
Ivan Hambalek KDH Hájske 352 Zvolený
Ondrej Kožuch KDH Kráľová nad Váhom 337 Zvolený
Veronika Kollárová KDH Močenok 988 Zvolený
Marek Mesároš KDH Močenok 979 Zvolený
Ernest Vereš KDH Močenok 701 Zvolený
Miroslav Pápay KDH Močenok 686 Zvolený
Vladimír Vereš KDH Močenok 565 Zvolený
Dezider Marček KDH Trnovec nad Váhom 356 Zvolený
Ivan Vaverka KDH Belince 53 Zvolený
Miroslava Godárová KDH Biskupová 50 Zvolený
Magdaléna Kupcová KDH Biskupová 45 Zvolený
Roman Krajčovič KDH Dvorany nad Nitrou 104 Zvolený
Mário Hudec KDH Horné Obdokovce 222 Zvolený
Miloš Macho KDH Horné Štitáre 115 Zvolený
Roman Beňo KDH Jacovce 321 Zvolený
Janka Bošanská KDH Jacovce 302 Zvolený
Miriam Adamíková KDH Jacovce 286 Zvolený
Gabriela Švecová KDH Kovarce 406 Zvolený
Eva Hulová KDH Kovarce 399 Zvolený
Marián Mikula KDH Kovarce 294 Zvolený
Mária Soboňová KDH Krnča 311 Zvolený
Jozef Meluš KDH Krnča 202 Zvolený
Mária Zaťková KDH Krtovce 85 Zvolený
Ondrej Macko KDH Krušovce 326 Zvolený
Dezider Kmotorka KDH Krušovce 289 Zvolený
Marián Grman KDH Kuzmice 179 Zvolený
Vladimír Čaniga KDH Ludanice 333 Zvolený
Monika Gígelová KDH Ludanice 94 Zvolený
Marián Frťala KDH Lužany 85 Zvolený
František Šustek KDH Lužany 74 Zvolený
Martin Hroššo KDH Nemčice 176 Zvolený
Dagmar Pátrovičová KDH Nitrianska Blatnica 307 Zvolený
Eduard Kollár KDH Nitrianska Blatnica 284 Zvolený
Dušan Báleš KDH Norovce 111 Zvolený
Jozef Zdenek KDH Norovce 104 Zvolený
Ján Jambor KDH Podhradie 129 Zvolený
Marek Chmelár KDH Podhradie 118 Zvolený
Milan Sucháň KDH Podhradie 111 Zvolený
Ján Bajzík KDH Podhradie 101 Zvolený
Štefan Helbich KDH Podhradie 96 Zvolený
Róbert Mikuláš KDH Práznovce 215 Zvolený
Ivana Kuzmová KDH Preseľany 300 Zvolený
Martina Kucková KDH Preseľany 266 Zvolený
Beáta Bujnová KDH Rajčany 120 Zvolený
Peter Kožuch KDH Solčany 508 Zvolený
Daniela Galatová KDH Solčianky 85 Zvolený
Peter Košeľa KDH Súlovce 228 Zvolený
Jozef Kasana KDH Súlovce 168 Zvolený
Jozef Hronkovič KDH Tesáre 271 Zvolený
Jakub Božik KDH Tesáre 205 Zvolený
Mária Franková KDH Tesáre 191 Zvolený
Pavol Meluš KDH Tovarníky 309 Zvolený
Peter Bobula KDH Urmince 354 Zvolený
Marcela Geciová KDH Urmince 269 Zvolený
Miloš Bago KDH Urmince 219 Zvolený
Štefan Glos KDH Veľké Ripňany 396 Zvolený
Miroslav Bosý KDH Veľké Ripňany 275 Zvolený
Stanislava Vavreč... KDH Veľké Ripňany 252 Zvolený
Peter Varšava KDH Veľké Ripňany 86 Zvolený
Peter Zigo KDH Závada 218 Zvolený
Marián Zubaj KDH Závada 158 Zvolený
Dušan Herda KDH Závada 156 Zvolený
Alena Bajzíková KDH Závada 112 Zvolený
Milan Palica KDH Korňa 390 Zvolený
Marek Jakubjak KDH Bziny 166 Zvolený
Pavol Dančo KDH Bziny 164 Zvolený
Stanislav Málik KDH Bziny 134 Zvolený
Juraj Záhora KDH Bziny 127 Zvolený
Peter Strežo KDH Dolný Kubín 404 Zvolený
Benjamín Brodňanský KDH Dolný Kubín 207 Zvolený
Tomáš David KDH Dolný Kubín 194 Zvolený
Kamil Škvarka KDH Dolný Kubín 806 Zvolený
Ján Dobák KDH Dolný Kubín 710 Zvolený
Magdaléna Štyráková KDH Dolný Kubín 702 Zvolený
Erika Foltinová KDH Dolný Kubín 630 Zvolený
Matúš Lakoštík KDH Dolný Kubín 914 Zvolený
Juliana Gregová KDH Dolný Kubín 840 Zvolený
Peter Štefka KDH Chlebnice 426 Zvolený
Silvia Hudecová KDH Chlebnice 349 Zvolený
Marek Sárený KDH Chlebnice 341 Zvolený
Peter Kulaš KDH Chlebnice 313 Zvolený
Michal Kravský KDH Krivá 386 Zvolený
Jozef Ďaďo KDH Krivá 373 Zvolený
Lukáš Kubala KDH Krivá 250 Zvolený
Peter Chmelár KDH Krivá 233 Zvolený
Peter Gálik KDH Oravská Poruba 309 Zvolený
Jozef Diškanec KDH Oravská Poruba 245 Zvolený
Marek Urban KDH Oravský Podzámok 358 Zvolený
Dušan Karaska KDH Oravský Podzámok 304 Zvolený
Miroslava Škutová KDH Veličná 269 Zvolený
Jozef Blahunka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 600 Zvolený
Zdenka Vejčíková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 546 Zvolený
Tomáš Pieter SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 479 Zvolený
Jozef Lisý SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 464 Zvolený
Pavol Rusina SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 415 Zvolený
Vladimír Moravčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Bobrovec 404 Zvolený
Dušan Šimanský KDH Liptovské Kľačany 125 Zvolený
Ján Kubáň KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 158 Zvolený
Tomáš Košo KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Svätý Kríž 131 Zvolený
Pavel Siráň KDH Kláštor pod Znievom 353 Zvolený
Ján Hájka KDH Lipovec 164 Zvolený
Miroslav Šišítka KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Ratkovo 54 Zvolený
Antónia Kocholová KDH Turany 829 Zvolený
Drahoslav Chomist KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčianske Kľačany 229 Zvolený
Marcel Habľák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 69 Zvolený
Milan Novák KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 52 Zvolený
Leopold Haas KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Turčiansky Ďur 47 Zvolený
Peter Hurych KDH, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Valča 291 Zvolený
Zdenko Čerbák KDH Vrícko 179 Zvolený
Marcela Król KDH Vrícko 159 Zvolený
Prokop Stodolica KDH Horná Štubňa 336 Zvolený
Marta Varmusová KDH Horná Štubňa 331 Zvolený
Vladislav Švancár KDH Horná Štubňa 290 Zvolený
Jozef Srogončík KDH Horná Štubňa 258 Zvolený
Anton Chylo KDH Horná Štubňa 256 Zvolený
Jozef Piški KDH Horná Štubňa 250 Zvolený
Juraj Kupčuliak KDH Horná Štubňa 232 Zvolený
Edita Sásiková KDH Horná Štubňa 194 Zvolený
Igor Hodža KDH Rakša 77 Zvolený
Iveta Frčová KDH Babín 281 Zvolený
Elena Frčová KDH Babín 277 Zvolený
Terézia Vlžáková KDH Babín 272 Zvolený
Patrik Graňák KDH Beňadovo 185 Zvolený
Dominik Iglarčík KDH Beňadovo 184 Zvolený
Jaroslav Kubaľák KDH Beňadovo 183 Zvolený
Jozef Bugaj KDH Beňadovo 180 Zvolený
Vladislav Páterek KDH Beňadovo 179 Zvolený
Pavol Motýľ KDH Beňadovo 178 Zvolený
Ján Páterek KDH Beňadovo 176 Zvolený
Martin Namislovský KDH Bobrov 397 Zvolený
Ľubica Ľubová KDH Breza 464 Zvolený
Peter Sitárik KDH Breza 376 Zvolený
Miloš Kormaňák KDH Breza 324 Zvolený
Jozef Maťovčík KDH Breza 313 Zvolený
Peter Jendroľ KDH Klin 591 Zvolený
Peter Luka KDH Klin 522 Zvolený
Ľudovít Svetlošák KDH Klin 492 Zvolený
Dominik Tomaštík KDH Klin 476 Zvolený
Andrea Kekeľáková... KDH Klin 466 Zvolený
Pavol Večerek KDH Klin 454 Zvolený
Dávid Mišek KDH Klin 445 Zvolený
Tomáš Turčina KDH Lomná 229 Zvolený
Jozef Uhliarik KDH Lomná 199 Zvolený
Iveta Polťáková KDH Lomná 168 Zvolený
Rastislav Zanovit KDH Námestovo 1295 Zvolený
Juraj Kurtulík KDH Námestovo 1109 Zvolený
Jaroslav Genšor KDH Námestovo 1107 Zvolený
Peter Kolada KDH Námestovo 999 Zvolený
Štefan Uhliarik KDH Námestovo 904 Zvolený
Róbert Sládek KDH Námestovo 844 Zvolený
Dominik Madleňák KDH Oravská Jasenica 319 Zvolený
Viera Jaššáková KDH Oravská Polhora 426 Zvolený
Ján Murín KDH Oravská Polhora 412 Zvolený
Lukáš Habovštiak KDH Oravská Polhora 355 Zvolený
Jozef Ďubek KDH Oravská Polhora 340 Zvolený
Monika Beňušová KDH Oravská Polhora 301 Zvolený
Štefan Tyrol KDH Oravská Polhora 297 Zvolený
Jozef Balcerčík KDH Oravské Veselé 663 Zvolený
Štefan Kocúr KDH Oravské Veselé 601 Zvolený
Miloš Kurek KDH Oravské Veselé 588 Zvolený
Anton Šefčík KDH Oravské Veselé 552 Zvolený
Marián Stopjak KDH Oravské Veselé 491 Zvolený
Augustín Piták KDH Rabča 714 Zvolený
Margita Borová KDH Rabčice 441 Zvolený
Karol Ogurek KDH Rabčice 280 Zvolený
Ľubomíra Nováková KDH Sihelné 454 Zvolený
Oľga Hajdučáková KDH Sihelné 429 Zvolený
Peter Kolčák KDH Sihelné 423 Zvolený
Jozef Brišák KDH Sihelné 397 Zvolený
Dáša Chudiaková KDH Sihelné 326 Zvolený
František Mazurák KDH Sihelné 285 Zvolený
Dana Škombárová KDH Vasiľov 163 Zvolený
František Škombár KDH Vasiľov 160 Zvolený
Jozef Sklarčík KDH Vavrečka 233 Zvolený
Marián Kasan KDH Vavrečka 228 Zvolený
Zlatica Gereková KDH Zubrohlava 269 Zvolený
Dominik Šturek KDH Zubrohlava 211 Zvolený
Dominik Lešňovský KDH Zubrohlava 174 Zvolený
Milan Paríža KDH Brezovica 285 Zvolený
Daniel Grman KDH Brezovica 278 Zvolený
Pavol Šuhaj KDH Brezovica 263 Zvolený
Jozef Hajduk KDH Brezovica 255 Zvolený
Martin Kaník KDH Brezovica 232 Zvolený
Marián Papajčík KDH Brezovica 167 Zvolený
Mária Figurová KDH Čimhová 178 Zvolený
Michal Šimaľa KDH Čimhová 159 Zvolený
Edita Maťúsová KDH Čimhová 148 Zvolený
Ján Korček KDH Hladovka 233 Zvolený
Jozef Planieta KDH Hladovka 202 Zvolený
Mária Skorušová KDH Hladovka 192 Zvolený
Milan Volf KDH Liesek 603 Zvolený
Pavol Koleják KDH Liesek 559 Zvolený
Veronika Špulierová KDH Liesek 538 Zvolený
Peter Vrabček KDH Liesek 436 Zvolený
Anna Parcová KDH Liesek 362 Zvolený
Marián Ondrík KDH Liesek 360 Zvolený
Marta Pardelová KDH Liesek 316 Zvolený
Jana Hurťáková KDH Oravský Biely Potok 271 Zvolený
Anna Herdová KDH Oravský Biely Potok 257 Zvolený
Pavol Martáň KDH Oravský Biely Potok 228 Zvolený
Jozef Kovalik KDH Suchá Hora 380 Zvolený
Pavol Kuloštiak KDH Štefanov nad Oravou 284 Zvolený
Róbert Kakačka KDH Štefanov nad Oravou 253 Zvolený
Renáta Puchlová KDH Štefanov nad Oravou 228 Zvolený
Ján Šuvada KDH Trstená 542 Zvolený
Peter Kristofčák KDH Trstená 310 Zvolený
Štefan Bača KDH Trstená 508 Zvolený
Juraj Šurina KDH Trstená 308 Zvolený
Miroslav Mačor KDH Trstená 290 Zvolený
Štefan Ondrík KDH Vitanová 263 Zvolený
Ján Vojtašák KDH Vitanová 257 Zvolený
Daniel Bôžek KDH Vitanová 227 Zvolený
Jozef Obrtáč KDH Vitanová 213 Zvolený
Lucia Šrobová Lex... KDH Zuberec 309 Zvolený
Eduard Borsík KDH Zuberec 289 Zvolený
Daniela Žuffová KDH Zuberec 273 Zvolený
Rudolf Žuffa KDH Zuberec 257 Zvolený
Alžbeta Baďová KDH Ivachnová 130 Zvolený
Štefan Vajzer KDH Komjatná 403 Zvolený
Zuzana Babicová KDH Komjatná 397 Zvolený
Michal Maťokár KDH Komjatná 306 Zvolený
Miroslava Mikušová KDH Komjatná 275 Zvolený
Marián Vierik KDH Liptovská Osada 303 Zvolený
Igor Šimončič KDH, SNS Liptovské Revúce 127 Zvolený
Edita Hromadová KDH, SNS Liptovské Revúce 202 Zvolený
Štefan Ragula KDH, SNS Liptovské Revúce 193 Zvolený
Rastislav Jacko KDH, SNS Liptovské Revúce 126 Zvolený
Edita Lazíková KDH, SNS Liptovské Revúce 109 Zvolený
Jozef Danček KDH, SNS Liptovské Revúce 94 Zvolený
Zuzana Lúčanová KDH Valaská Dubová 265 Zvolený
Jozef Kendera KDH Valaská Dubová 230 Zvolený
Miroslav Zajac KDH Valaská Dubová 189 Zvolený
Peter Weber KDH Bytča 1168 Zvolený
Martin Dudoň KDH Bytča 887 Zvolený
Martin Kulíšek KDH Bytča 788 Zvolený
Juraj Putirka KDH Bytča 663 Zvolený
Kamila Rumanová KDH Hvozdnica 324 Zvolený
Martin Radvan KDH Hvozdnica 322 Zvolený
Michal Chlebina KDH Hvozdnica 310 Zvolený
Peter Cedzo KDH Hvozdnica 293 Zvolený
Filip Pastorek KDH Hvozdnica 251 Zvolený
Miroslav Minárik KDH Hvozdnica 225 Zvolený
Viktor Gajdoš KDH Hvozdnica 209 Zvolený
Miroslav Tarhaj KDH Jablonové 308 Zvolený
Elena Šuteková KDH Kotešová 379 Zvolený
Juraj Kuciak KDH Štiavnik 212 Zvolený
Pavel Gabrík KDH Veľké Rovné 591 Zvolený
Jozef Ráztočný KDH Veľké Rovné 226 Zvolený
Alojz Gumančík KDH Veľké Rovné 174 Zvolený
Peter Mrvečka KDH Lodno 293 Zvolený
Miloš Brandýs KDH Lodno 233 Zvolený
Jozef Tešlár KDH Bitarová 207 Zvolený
Lenka Dobroňová KDH Bitarová 193 Zvolený
Vladimír Šušoliak KDH Dolná Tižina 356 Zvolený
Ján Buchta KDH Dolná Tižina 344 Zvolený
Peter Bukovinský KDH Dolná Tižina 309 Zvolený
Jaroslava Škadrová KDH Šuja 115 Zvolený
Erika Zatlukalová KDH Terchová 267 Zvolený
Marián Zajac KDH Terchová 201 Zvolený
Štefan Tlacháč KDH Terchová 138 Zvolený
Helena Vavrúšová KDH Donovaly 61 Zvolený
Ján Slovák KDH Nemce 330 Zvolený
Pavol Strečok KDH Priechod 245 Zvolený
Erik Murgaš KDH Priechod 217 Zvolený
Lucia Lamperová KDH Priechod 186 Zvolený
Ondrej Martinec KDH Priechod 166 Zvolený
Jozef Baláž KDH Riečka 193 Zvolený
Zuzana Hrašková KDH Selce 768 Zvolený
Daniel Hlinka KDH Selce 558 Zvolený
Marianna Miklošová KDH Selce 546 Zvolený
Juraj Kamenský KDH Selce 530 Zvolený
Eva Patrášová KDH Selce 433 Zvolený
Radoslav Solárik KDH Slovenská Ľupča 708 Zvolený
Marián Gajdoš KDH Staré Hory 160 Zvolený
Iveta Sitková KDH Tajov 134 Zvolený
Zuzana Gálová KDH Tajov 100 Zvolený
Ľubica Štugnerová NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Brezno 502 Zvolený
Petr Ambros KDH Čierny Balog 190 Zvolený
Elena Betková KDH Čierny Balog 250 Zvolený
Viera Štulrajterová KDH Čierny Balog 212 Zvolený
Margita Berčíková KDH Čierny Balog 175 Zvolený
Lenka Nováková KDH Čierny Balog 134 Zvolený
Michal Žilka KDH Dolná Lehota 176 Zvolený
Rastislav Kubica KDH Dolná Lehota 175 Zvolený
Lucia Gubárová KDH Dolná Lehota 162 Zvolený
Martina Stieranková KDH Dolná Lehota 155 Zvolený
Marek Kordík KDH Jasenie 289 Zvolený
Elena Kordíková KDH Jasenie 269 Zvolený
Pavol Kochan KDH Jasenie 247 Zvolený
Janka Šarinová KDH Jasenie 242 Zvolený
Štefan Murín KDH Jasenie 228 Zvolený
Miloš Dekrét KDH Michalová 225 Zvolený
Ivan Kokavec KDH Michalová 215 Zvolený
Ondrej Chramec KDH Mýto pod Ďumbierom 148 Zvolený
Marian Kvačkaj KDH Mýto pod Ďumbierom 129 Zvolený
Dalibor Varholák OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 198 Zvolený
Pavel Porubský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 168 Zvolený
Zuzana Kováčová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Podbrezová 197 Zvolený
Dušan Nepšinský KDH Pohronská Polhora 409 Zvolený
František Hereta KDH Polomka 374 Zvolený
Alžbeta Birková KDH Šumiac 250 Zvolený
Jozef Kubanda KDH Závadka nad Hronom 397 Zvolený
Jozef Rusnák KDH Závadka nad Hronom 267 Zvolený
Peter Čunderlík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Ábelová 51 Zvolený
Vladimír Rehanek SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 344 Zvolený
Jaroslav Zdechovan SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 328 Zvolený
Kristián Fajčík SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Halič 297 Zvolený
Andrea Valachová KDH Lovinobaňa 422 Zvolený
Pavel Mičianik KDH Lovinobaňa 404 Zvolený
Miroslava Tkáčová KDH Lovinobaňa 300 Zvolený
Zuzana Rubintová KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 103 Zvolený
Ladislav Šándor KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 102 Zvolený
Peter Majoroš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 98 Zvolený
Ladislav Rajťúk KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Mučín 97 Zvolený
Ján Havrla OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, SaS Polichno 31 Zvolený
Miroslav Janšto KDH Vidiná 559 Zvolený
František Antalič KDH Vidiná 492 Zvolený
Marián Jeleň KDH Vidiná 482 Zvolený
Miroslav Kumštár KDH Vidiná 441 Zvolený
Eva Gembická KDH Vidiná 404 Zvolený
Jozef Hedvigy KDH Breznička 271 Zvolený
Jana Kuklová KDH Breznička 250 Zvolený
Marta Porubiaková KDH Breznička 242 Zvolený
Peter Zavaterník KDH Breznička 209 Zvolený
Zuzana Hadbavná KDH Cinobaňa 463 Zvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE, KDH Kalinovo 228 Zvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 843 Zvolený
Ján Vaculčiak KDH Sušany 136 Zvolený
Peter Hrnčiar KDH Sušany 128 Zvolený
Jana Vycudilová KDH Sušany 111 Zvolený
Pavol Zapletal OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 330 Zvolený
Emília Simanová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 305 Zvolený
Ivan Pašiak OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 289 Zvolený
Jozef Gurský OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 278 Zvolený
Eva Přibylová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 268 Zvolený
Ladislav Koto OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Jelšava 237 Zvolený
Milan Pavko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 222 Zvolený
Ján Laurinc SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 191 Zvolený
Marek Podobník SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 153 Zvolený
Oxana Bučiková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Lubeník 130 Zvolený
Milan Klimo KDH Ratková 85 Zvolený
Miroslav Šanta KDH Rybník 32 Zvolený
Július Kuru KDH Rybník 28 Zvolený
Alžbeta Resutíková KDH Gortva 114 Zvolený
Hilda Ginisová KDH Hnúšťa 558 Zvolený
Jozefína Pivniková KDH Hrušovo 42 Zvolený
Zoltán Rákoši KDH Janice 44 Zvolený
Ondrej Kurek KDH Jesenské 204 Zvolený
Jarmila Gráčová KDH Krokava 8 Zvolený
Eva Antalová KDH Kyjatice 27 Zvolený
Peter Gonda KDH Lehota nad Rimavicou 99 Zvolený
Anna Demeterová KDH Ratkovská Lehota 28 Zvolený
Dušan Chovanko KDH Ratkovská Lehota 27 Zvolený
Ladislav Rigó SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 695 Zvolený
Peter Juhász SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 853 Zvolený
Zoltán Cziprusz SMK-MKP, KDH Rimavská Sobota 568 Zvolený
Róbert Boháčik KDH Tisovec 535 Zvolený
Norbert Kluka KDH Veľký Blh 181 Zvolený
Edita Szabóová KDH Zacharovce 94 Zvolený
Ján Krahulec KDH Bušince 295 Zvolený
Miroslav Zauška KDH Bušince 231 Zvolený
Imrich Kamenský KDH Dolná Strehová 61 Zvolený
Stanislava Bakošová KDH Ľuboriečka 58 Zvolený
Dagmar Filipová KDH Ľuboriečka 56 Zvolený
Ľubomír Balko KDH Malý Krtíš 101 Zvolený
Teodor Kolodej KDH Malý Krtíš 81 Zvolený
Dalibor Vaník KDH Modrý Kameň 311 Zvolený
Miroslav Srník KDH Modrý Kameň 243 Zvolený
Mária Bednárová KDH Modrý Kameň 241 Zvolený
Rudolf Vámoš KDH Modrý Kameň 233 Zvolený
Angelika Adamová KDH Modrý Kameň 206 Zvolený
Slavomíra Šichtová KDH Slovenské Kľačany 29 Zvolený
Viliam Berky KDH Veľké Zlievce 98 Zvolený
Marcela Hudecová KDH Vieska 47 Zvolený
Milan Majoroš KDH Záhorce 36 Zvolený
Ondrej Vrťo KDH Detva 163 Zvolený
Vladimír Kučera KDH Detva 454 Zvolený
Jana Kuzárová KDH Detva 496 Zvolený
Vladimír Dado KDH Detva 315 Zvolený
Juraj Kubiš KDH Detvianska Huta 135 Zvolený
Miroslav Mitter KDH Korytárky 200 Zvolený
Tomáš Dom KDH Kriváň 160 Zvolený
Jana Drugdová KDH Kriváň 156 Zvolený
Jozef Gáborík KDH Kriváň 130 Zvolený
Peter Gonda KDH Kriváň 113 Zvolený
Ján Kubiš KDH Látky 139 Zvolený
Peter Čontofalský KDH Látky 125 Zvolený
Katarína Staviščá... KDH Vígľašská Huta 185 Zvolený
Pavel Michna KDH Vígľašská Huta 173 Zvolený
Emília Špániková KDH Dolný Badín 54 Zvolený
Róbert Lauko KDH Dudince 340 Zvolený
Peter Šťastný KDH Dudince 269 Zvolený
Stanislav Bačík KDH Dudince 206 Zvolený
Peter Jankov KDH Hontianske Moravce 250 Zvolený
Ján Melicherčík KDH Hontianske Moravce 227 Zvolený
Iveta Šnajderová KDH Hontianske Nemce 222 Zvolený
Jozef Poliak KDH Horný Badín 71 Zvolený
Marian Korčok NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1401 Zvolený
Albert Macko NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 1142 Zvolený
Jaroslav Bellák NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Krupina 903 Zvolený
Anna Vranová KDH Litava 107 Zvolený
Daniel Fraňo KDH Rykynčice 90 Zvolený
Kamil Lukáč KDH Rykynčice 79 Zvolený
Adrián Špánik KDH Sebechleby 324 Zvolený
Štefan Sedmák KDH Selce 36 Zvolený
Jozef Malček KDH Senohrad 266 Zvolený
Anna Čierna KDH Senohrad 202 Zvolený
Mária Selecká KDH Trpín 50 Zvolený
Martin Kohút KDH Trpín 42 Zvolený
Marek Filčík KDH Trpín 40 Zvolený
Šimon Jančiar KDH Trpín 33 Zvolený
Ivana Bešinová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 69 Zvolený
Miroslav Zvarík OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 56 Zvolený
Vladimír Beňo OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Jozef Jánoš KDH Ostrý Grúň 159 Zvolený
Marek Melicher OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 50 Zvolený
Elena Sekulová OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Bacúrov 44 Zvolený
Martin Riemer KDH Budča 315 Zvolený
Soňa Žiaková KDH Budča 228 Zvolený
Lukáš Tuček KDH Budča 172 Zvolený
Katarína Jurigová... KDH Kováčová 324 Zvolený
Zuzana Nemcová KDH Kováčová 299 Zvolený
Vladimír Volko KDH Kováčová 260 Zvolený
Eva Mrenicová KDH Kováčová 253 Zvolený
Ján Sliacky KDH Kováčová 240 Zvolený
František Hajko KDH Kováčová 232 Zvolený
Marianna Krahulcová KDH Podzámčok 101 Zvolený
Peter Frnka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 192 Zvolený
Martin Bartko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sása 183 Zvolený
Pavel Melech OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Veľká Lúka 206 Zvolený
Róbert Orság OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 822 Zvolený
Zuzana Niščáková OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 863 Zvolený
Peter Hričina OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 737 Zvolený
Vladimír Lupták OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 476 Zvolený
Ján Kubiš OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 427 Zvolený
Milan Barna OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 879 Zvolený
Martina Mészáros ... OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Zvolen 789 Zvolený
Emil Stračina KDH Banská Belá 283 Zvolený
Michal Pecník KDH Ilija 77 Zvolený
Milan Bielik KDH Podhorie 93 Zvolený
Milan Sopko KDH Podhorie 90 Zvolený
Štefan Maruniak KDH Vysoká 58 Zvolený
Ján Nikolaj KDH Vysoká 47 Zvolený
Katarína Vozáriková KDH Vysoká 38 Zvolený
František Holenda KDH Hodruša - Hámre 124 Zvolený
Anton Fusatý KDH Horné Hámre 150 Zvolený
Radoslav Boháč KDH Horné Hámre 123 Zvolený
Margita Abrahámová KDH Horné Hámre 117 Zvolený
Martin Ondrúšek OKS, NOVA, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Orovnica 116 Zvolený
Imrich Bartoš SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Erika Horváthová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 157 Zvolený
Ladislav Uškrt SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Rudno nad Hronom 98 Zvolený
Rozália Garajová KDH Veľká Lehota 327 Zvolený
Marianna Garajová KDH Veľká Lehota 310 Zvolený
Eva Valentová KDH Župkov 186 Zvolený
Zuzana Drážilová KDH Župkov 153 Zvolený
Marek Tesák KDH Dolná Trnávka 90 Zvolený
Jana Čížová KDH Dolná Ždaňa 118 Zvolený
Roman Strelka KDH Horná Ždaňa 130 Zvolený
Eva Trokšiarová KDH Ihráč 185 Zvolený
Mária Packová KDH Ihráč 142 Zvolený
Andrej Lukáč KDH Lovča 236 Zvolený
Pavol Košta KDH Lovča 191 Zvolený
Peter Hudec KDH Pitelová 184 Zvolený
Ján Chalmovský KDH Pitelová 180 Zvolený
Peter Švihorík KDH Trnavá Hora 317 Zvolený
Vladimír Mašlár KDH Trnavá Hora 212 Zvolený
František Marcinek KDH Abrahámovce 138 Zvolený
Martin Billý KDH Abrahámovce 109 Zvolený
Peter Čičvara KDH Beloveža 231 Zvolený
Darina Krasnajová KDH Brezov 114 Zvolený
Matej Stekla KDH Brezov 104 Zvolený
Štefan Dorociak KDH Brezovka 29 Zvolený
Marián Basa KDH Brezovka 27 Zvolený
Kamil Prusák KDH Brezovka 26 Zvolený
Jozef Babjak KDH Brezovka 25 Zvolený
Kristián Basa KDH Brezovka 23 Zvolený
Andrej Lipták KDH Dubinné 121 Zvolený
Ľudmila Balážová KDH Fričkovce 158 Zvolený
Miroslav Pavličko KDH Fričkovce 145 Zvolený
Monika Vargovčíková KDH Hankovce 138 Zvolený
František Kendra KDH Hankovce 130 Zvolený
Stanislav Dančišak KDH Hankovce 120 Zvolený
Vincent Jurčišin-... KDH Harhaj 103 Zvolený
Viktor Stronček KDH Harhaj 82 Zvolený
Adriana Gburová KDH Hervartov 196 Zvolený
František Gbur KDH Hervartov 150 Zvolený
Vladimír Tvardzik KDH Hrabovec 161 Zvolený
Jozef Buchala KDH Hrabovec 156 Zvolený
Ján Goliáš KDH Hrabovec 152 Zvolený
Marek Buchala KDH Hrabovec 149 Zvolený
František Hvizda KDH Janovce 161 Zvolený
František Hudaček KDH Janovce 144 Zvolený
Rastislav Baláž KDH Janovce 128 Zvolený
Marek Gazdačko KDH Janovce 128 Zvolený
Alojz Petraško KDH Kobyly 251 Zvolený
Andrej Adamuščin KDH Kobyly 238 Zvolený
Viera Homiaková KDH Kobyly 214 Zvolený
Radoslav Brehuv KDH Kochanovce 64 Zvolený
Martina Šestáková KDH Kochanovce 62 Zvolený
Jakub Helmanovský KDH Kochanovce 57 Zvolený
Marcel Kocúr KDH Komárov 159 Zvolený
Jozef Pacosa KDH Komárov 147 Zvolený
Jakub Kočiš KDH Koprivnica 124 Zvolený
Rudolf Kočiš KDH Koprivnica 122 Zvolený
Vincent Kovaľ KDH Koprivnica 109 Zvolený
Martin Sabol KDH Koprivnica 107 Zvolený
Kvetoslava Durkačová KDH Koprivnica 98 Zvolený
Eva Šangriková KDH Kožany 21 Zvolený
Martin Horvát KDH Kožany 19 Zvolený
Ján Gall KDH Kožany 18 Zvolený
Róbert Vujčík KDH Kurima 345 Zvolený
Miroslav Vasičkanín KDH Kurima 317 Zvolený
Jozef Škvarek KDH Kurima 315 Zvolený
Stanislav Súlety KDH Kurima 312 Zvolený
Peter Minčák KDH Kurima 295 Zvolený
Milan Bednár KDH Kurima 280 Zvolený
Slavomír Randár KDH Kurima 258 Zvolený
Ján Prusák KDH Kurima 256 Zvolený
Ľudmila Jurčová KDH Kurima 245 Zvolený
Iveta Majdáková KDH Livovská Huta 20 Zvolený
Dušan Legnavský KDH Livovská Huta 19 Zvolený
Anna Vasiljevová KDH Livovská Huta 16 Zvolený
Imrich Sralik KDH Lopúchov 130 Zvolený
Milan Novotný KDH Lopúchov 120 Zvolený
Jozef Goliaš KDH Lopúchov 94 Zvolený
Stanislav Vavrek KDH Lopúchov 92 Zvolený
Mária Waksmanská KDH Marhaň 245 Zvolený
Peter Motýľ KDH Marhaň 204 Zvolený
Ondrej Džalaj KDH Marhaň 192 Zvolený
Roman Prusák KDH Marhaň 189 Zvolený
Ján Šoltýs KDH Marhaň 159 Zvolený
Jozef Semanko KDH Mokroluh 159 Zvolený
Jozef Kačmár KDH Osikov 279 Zvolený
Stanislav Bank KDH Osikov 223 Zvolený
AlžbetaHudačová KDH Raslavice 547 Zvolený
Stanislav Vašičkanin KDH Rešov 97 Zvolený
Monika Nováková KDH Richvald 296 Zvolený
Jozef Hudák KDH Rokytov 126 Zvolený
Marek Kaňuch KDH Stuľany 128 Zvolený
Miroslav Grega KDH Stuľany 99 Zvolený
Jozef Čverha KDH Stuľany 76 Zvolený
Milan Marcinek KDH Stuľany 67 Zvolený
Radoslav Zuščik KDH Šiba 223 Zvolený
Lenka Galiková KDH Tarnov 149 Zvolený
Mária Micháleková KDH Vaniškovce 129 Zvolený
Stanislav Kvokačka KDH Vaniškovce 90 Zvolený
Jaroslav Macko KDH Vaniškovce 80 Zvolený
František Jaško KDH Vaniškovce 71 Zvolený
Rastislav Juraši KDH Zborov 601 Zvolený
Marián Štefurik KDH Zborov 524 Zvolený
Marek Banik KDH Brekov 228 Zvolený
Daniel Porvažník KDH Brekov 185 Zvolený
Maroš Andrejkovič KDH Brestov 160 Zvolený
Radoslav Panoc KDH Brestov 157 Zvolený
Zuzana Fogošová KDH Brestov 145 Zvolený
Mária Petrovčinová KDH Gruzovce 29 Zvolený
Jozef Polačko KDH Hažín nad Cirochou 240 Zvolený
Ľubomír Ferjak KDH Hažín nad Cirochou 191 Zvolený
Peter Kováč KDH Hažín nad Cirochou 146 Zvolený
Erika Kuľhová KDH Hudcovce 136 Zvolený
Peter Tkáč KDH Hudcovce 128 Zvolený
Peter Macko KDH Chlmec 178 Zvolený
Ján Stravka KDH Chlmec 165 Zvolený
Milan Dzurov KDH Jabloň 133 Zvolený
Marianna Gajdošová KDH Jabloň 89 Zvolený
Miroslav Bodnár KDH Jasenov 426 Zvolený
Miloš Jurko KDH Karná 94 Zvolený
Zuzana Perháčová KDH Kochanovce 148 Zvolený
Jana Rusinková KDH Kochanovce 136 Zvolený
Adriana Kočanová KDH Koškovce 151 Zvolený
Jozef Nazad KDH Lackovce 233 Zvolený
Ľubomír Popčák KDH Lieskovec 116 Zvolený
Peter Popčák KDH Lieskovec 104 Zvolený
Viktória Stanovčá... KDH Ľubiša 145 Zvolený
Renáta Olenočinová KDH Ľubiša 133 Zvolený
Monika Jeňová KDH Lukačovce 102 Zvolený
Ondrej Milčo KDH Modra nad Cirochou 414 Zvolený
Jozef Mitrík KDH Modra nad Cirochou 217 Zvolený
Viliam Harakaľ KDH Modra nad Cirochou 216 Zvolený
Ľubomír Zemba KDH Myslina 150 Zvolený
Oľga Gažiková KDH Myslina 129 Zvolený
Vladimír Sivý KDH Myslina 123 Zvolený
Jaroslav Šudík KDH Ohradzany 290 Zvolený
Marianna Kličová KDH Ohradzany 208 Zvolený
Milan Horodník KDH Papín 251 Zvolený
Ján Vinický KDH Papín 227 Zvolený
Michal Kucer KDH Papín 174 Zvolený
Filip Ondica KDH Papín 169 Zvolený
Tatiana Kalaninová KDH Ptičie 193 Zvolený
Martin Vinčur KDH Slovenská Volová 100 Zvolený
František Novák KDH Slovenská Volová 96 Zvolený
Dominika Kapuscinská KDH Sopkovce 32 Zvolený
Ján Hudák KDH Topoľovka 177 Zvolený
Marián Lucík KDH Turcovce 72 Zvolený
Valéria Derďáková KDH Veľopolie 100 Zvolený
Renáta Marková KDH Veľopolie 81 Zvolený
Ján Kušnír KDH Vyšná Sitnica 83 Zvolený
Michal Malik KDH Čabalovce 80 Zvolený
Ján Gombita KDH Čertižné 108 Zvolený
Vladimír Gojdič KDH Čertižné 106 Zvolený
Peter Babej KDH Čertižné 74 Zvolený
Alexander Galajda KDH Habura 171 Zvolený
Jana Čahojová KDH Ňagov 124 Zvolený
Stanislav Kontuľ KDH Sukov 29 Zvolený
Miroslav Hrib KDH Výrava 73 Zvolený
Marek Sirka KDH Klenová 76 Zvolený
Jozef Juško KDH Stakčínska Roztoka 97 Zvolený
Pavel Urban KDH Stakčínska Roztoka 75 Zvolený
Ján Fedin KDH Stakčínska Roztoka 73 Zvolený
Juraj Berezňák KDH Strihovce 44 Zvolený
Mária Rybková KDH Abrahámovce 75 Zvolený
Alena Galicová KDH Červený Kláštor 54 Zvolený
Jarmila Jeleňáková KDH Holumnica 140 Zvolený
Mária Kráľová KDH Holumnica 114 Zvolený
Peter Feňák KDH Ihľany 147 Zvolený
Bernardína Mišalková KDH Jurské 36 Zvolený
Lucia Oračková KDH Jurské 20 Zvolený
Pavol Bujňák KDH Krížová Ves 419 Zvolený
Lucián Grivalský KDH Krížová Ves 388 Zvolený
Peter Venglik KDH Krížová Ves 349 Zvolený
Jozef Geletka KDH Krížová Ves 331 Zvolený
Michal Krempaský KDH Krížová Ves 327 Zvolený
František Chovaňák KDH Krížová Ves 294 Zvolený
Dominika Štefaňáková KDH Krížová Ves 278 Zvolený
Štefan Špirko KDH Ľubica 785 Zvolený
František Hanaček KDH Ľubica 642 Zvolený
Peter Duda KDH Ľubica 619 Zvolený
Anton Baláž KDH Ľubica 611 Zvolený
Zuzana Fábryová KDH Ľubica 589 Zvolený
Ján Babič KDH Ľubica 559 Zvolený
Lukáš Kromka KDH Malá Franková 47 Zvolený
Mária Gemzová KDH Malá Franková 45 Zvolený
Jozef Palla KDH Malá Franková 45 Zvolený
Martin Zavadský KDH Podhorany 207 Zvolený
Peter Novajovský KDH Spišská Belá 646 Zvolený
Andrej Novák KDH Spišská Belá 645 Zvolený
Jozef Sičár KDH Spišské Hanušovce 152 Zvolený
František Krempaský KDH Spišské Hanušovce 138 Zvolený
Romana Regitková KDH Stará Lesná 197 Zvolený
Ivan Letoštiak KDH Stará Lesná 190 Zvolený
Slavko Regitko KDH Stará Lesná 185 Zvolený
Vojtech Gabčo KDH Stará Lesná 153 Zvolený
Marek Gábor KDH Stará Lesná 150 Zvolený
Radoslav Bednarčík KDH Toporec 214 Zvolený
Jozef Frankovský KDH Veľká Franková 113 Zvolený
Anna Grigláková KDH Vojňany 60 Zvolený
Branislav Lipták KDH Vrbov 317 Zvolený
Peter Kuzmiak KDH Vrbov 297 Zvolený
Monika Greňová KDH Vrbov 294 Zvolený
Mária Polomská KDH Vrbov 228 Zvolený
Viliam Baran KDH Baldovce 37 Zvolený
Jaroslav Bača KDH Beharovce 46 Zvolený
Ľubomír Zajac KDH Bijacovce 188 Zvolený
Dušan Pavluvčík KDH Bijacovce 167 Zvolený
Helena Lörincová KDH Buglovce 70 Zvolený
Oto Bača KDH Dlhé Stráže 176 Zvolený
Peter Jurčík KDH Dlhé Stráže 167 Zvolený
Erika Gibalová KDH Dlhé Stráže 152 Zvolený
Maximilián Šarišský KDH Dlhé Stráže 150 Zvolený
Peter Gibala KDH Dlhé Stráže 149 Zvolený
Andrea Lojková KDH Dlhé Stráže 142 Zvolený
Marcel Lörinc KDH Doľany 96 Zvolený
Marek Ruman KDH Domaňovce 238 Zvolený
Ján Kamenický KDH Domaňovce 224 Zvolený
Matej Roch KDH Domaňovce 202 Zvolený
Ľubomír Bašta KDH Granč - Petrovce 157 Zvolený
Slavomír Mačák KDH Granč - Petrovce 150 Zvolený
Dušan Glevický KDH Jablonov 256 Zvolený
Štefan Kovaľan KDH Jablonov 232 Zvolený
Mária Šariská KDH Jablonov 228 Zvolený
Eliška Kožušková KDH Jablonov 215 Zvolený
Pavol Bilek KDH Jablonov 210 Zvolený
Jozef Matvej KDH Jablonov 182 Zvolený
Anna Dobrovičová KDH Klčov 128 Zvolený
Peter Iľaš KDH Korytné 50 Zvolený
Marek Palenčár KDH Korytné 47 Zvolený
Vladimír Russin KDH Kurimany 116 Zvolený
Lukáš Pavlov KDH Nižné Repaše 48 Zvolený
Milan Demočko KDH Oľšavica 102 Zvolený
Michal Kešeľák KDH Oľšavica 100 Zvolený
Ján Sopko KDH Ordzovany 78 Zvolený
Vladimír Šmihuľa KDH Ordzovany 64 Zvolený
Marta Bačová KDH Ordzovany 62 Zvolený
Pavol Salanci KDH Pavľany 24 Zvolený
Darina Školníková KDH Pavľany 19 Zvolený
Dominika Kaľavská KDH Poľanovce 63 Zvolený
Ján Piatnica KDH Pongrácovce 48 Zvolený
Marcel Novák KDH Pongrácovce 47 Zvolený
Ľubomír Orinin KDH Pongrácovce 42 Zvolený
Ján Laheta KDH Pongrácovce 41 Zvolený
Peter Žilko KDH Pongrácovce 41 Zvolený
Ľuboš Bajtoš KDH Spišský Štvrtok 468 Zvolený
Peter Gaj KDH Spišský Štvrtok 401 Zvolený
Vladimír Dunčko KDH Spišský Štvrtok 386 Zvolený
Darina Knapíková KDH Spišský Štvrtok 345 Zvolený
Miroslav Gonda KDH Studenec 145 Zvolený
Zdenka Kiseľová KDH Uloža 77 Zvolený
Miroslav Marečák KDH Vyšné Repaše 35 Zvolený
Jozef Školník KDH Vyšné Repaše 33 Zvolený
Anna Grigerová KDH Vyšné Repaše 32 Zvolený
Jana Gutt KDH Gánovce 229 Zvolený
Katarína Žoldáková KDH Hôrka 349 Zvolený
Stanislav Dubrovčák KDH Hôrka 307 Zvolený
Vladimír Berčo KDH Jánovce 254 Zvolený
Marek Slebodník KDH Jánovce 248 Zvolený
Jozef David KDH Jánovce 236 Zvolený
Jozef Baran KDH Jánovce 228 Zvolený
Peter Slavkovský KDH Jánovce 215 Zvolený
Miroslav Drozdy KDH Jánovce 180 Zvolený
Ján Jurčík KDH Jánovce 175 Zvolený
Július Ďurica KDH Liptovská Teplička 432 Zvolený
Ľuboslav Koreň KDH Liptovská Teplička 415 Zvolený
Marián Slivoš KDH Liptovská Teplička 406 Zvolený
Jozef Fronc KDH Lučivná 165 Zvolený
Miroslav Mendroš KDH Lučivná 148 Zvolený
Andrea Goleinová MOST - HÍD, KDH Mlynica 129 Zvolený
Július Vachmanský MOST - HÍD, KDH Mlynica 112 Zvolený
Peter Ovšonka MOST - HÍD, KDH Mlynica 112 Zvolený
Zuzana Maškulková KDH Spišská Teplica 557 Zvolený
Ján Šeliga KDH Spišská Teplica 413 Zvolený
Martin Krigovský KDH Tatranská Javorina 55 Zvolený
Slávka Gnebusová KDH Tatranská Javorina 53 Zvolený
Andrej Prichocký KDH Tatranská Javorina 41 Zvolený
Martin Barabas KDH Vydrník 274 Zvolený
Patrik Šabla KDH Vydrník 192 Zvolený
Božena Dická KDH Vydrník 186 Zvolený
Tibor Slavkovský KDH Vydrník 132 Zvolený
Peter Gurník KDH Vydrník 128 Zvolený
Peter Gallovič KDH Vydrník 122 Zvolený
Jarmila Blaščáková KDH Ždiar 257 Zvolený
Róbert Burger KDH Ždiar 218 Zvolený
Otília Zoričáková KDH Ždiar 210 Zvolený
Vladimír Mačák KDH Ždiar 201 Zvolený
Milan Vojtaššák KDH Ždiar 197 Zvolený
František Vahovský KDH Bajerov 100 Zvolený
Pavol Kopčík KDH Bertotovce 156 Zvolený
Vladimír Beliš KDH Bretejovce 135 Zvolený
Jozef Bartko KDH Brežany 63 Zvolený
Martina Bednárová KDH Brežany 62 Zvolený
Jaroslav Štofan KDH Brežany 59 Zvolený
Miloš Matta KDH Brežany 56 Zvolený
Miroslav Janič KDH Brežany 50 Zvolený
Martin Papcun KDH Bzenov 143 Zvolený
Jozef Sakala KDH Bzenov 138 Zvolený
František Sabol KDH Červenica 157 Zvolený
Marek Staško KDH Demjata 249 Zvolený
Miroslav Vaňo KDH Demjata 214 Zvolený
Jozef Tomko KDH Drienov 411 Zvolený
Daniel Kolesár KDH Drienov 406 Zvolený
Daniel Orlovský KDH Drienov 355 Zvolený
Danica Tomčová KDH Drienov 355 Zvolený
Radoslav Vaľko KDH Drienov 315 Zvolený
Tomáš Leško KDH Drienovská Nová Ves 148 Zvolený
Anton Klaček KDH Drienovská Nová Ves 143 Zvolený
Michal Šebeš KDH Drienovská Nová Ves 140 Zvolený
Peter Breškovič KDH Drienovská Nová Ves 127 Zvolený
Jaroslav Sepeši KDH Drienovská Nová Ves 126 Zvolený
Martin Bednár KDH Dulová Ves 225 Zvolený
Stanislav Leško KDH Dulová Ves 210 Zvolený
František Ivanecký KDH Dulová Ves 200 Zvolený
Marta Marcinčinová KDH Fintice 478 Zvolený
Peter Dubovský KDH Fintice 415 Zvolený
Štefan Dzivý Balucha KDH Fričovce 226 Zvolený
Ivana Barteková KDH Fričovce 212 Zvolený
Vladimír Saloka KDH Fulianka 150 Zvolený
Miroslav Leščák KDH Fulianka 131 Zvolený
Marek Gondek KDH Fulianka 130 Zvolený
Ľubomír Ličák KDH Fulianka 116 Zvolený
Marcel Michalský KDH Gregorovce 233 Zvolený
Tomko Jozef KDH Haniska 264 Zvolený
Dzivý Miroslav KDH Haniska 200 Zvolený
Poláková Blanka KDH Haniska 191 Zvolený
Jozef Jurek KDH Hendrichovce 94 Zvolený
Ľubomír Centko KDH Hendrichovce 86 Zvolený
Jozef Baloga KDH Hendrichovce 82 Zvolený
František Centko KDH Hendrichovce 79 Zvolený
Gabriel Kaščák KDH Hendrichovce 78 Zvolený
Maroš Dugas KDH Hermanovce 298 Zvolený
Milan Grejták KDH Hermanovce 238 Zvolený
Marián Babinčák KDH Hermanovce 210 Zvolený
Miroslav Kolarčík KDH Hermanovce 204 Zvolený
Marián Drab KDH Chmeľov 219 Zvolený
Ján Vraňuch KDH Chmeľovec 190 Zvolený
Anna Solejová KDH Chmeľovec 126 Zvolený
Ľubomír Šarišský KDH Chminianska Nová Ves 340 Zvolený
Ľudovít Holub KDH Chminianske Jakubovany 143 Zvolený
Matúš Baňas KDH Kojatice 207 Zvolený
František Glankovič KDH Kokošovce 233 Zvolený
Ľubomír Lipiner KDH Kokošovce 230 Zvolený
Jana Hajníková KDH Lemešany 498 Zvolený
Jaroslav Buzogáň KDH Lemešany 437 Zvolený
Radoslav Ružbašan KDH Lemešany 381 Zvolený
Jozef Kuruc KDH Lemešany 378 Zvolený
Pavol Kmec KDH Lemešany 360 Zvolený
Andrej Tomáš KDH Ličartovce 167 Zvolený
Mária Tóthová KDH Ličartovce 151 Zvolený
Katarína Sokolová KDH Ličartovce 148 Zvolený
Kamil Kollarčík KDH Ličartovce 140 Zvolený
Vladimír Lukáč KDH Ľubotice 609 Zvolený
Slavomír Pariľák KDH Ľubotice 470 Zvolený
Martin Baňas KDH Ľubotice 468 Zvolený
Štefan Olejník KDH Ľubotice 406 Zvolený
Martina Jenčová KDH Lúčina 61 Zvolený
Jozef Havrila KDH Malý Slivník 95 Zvolený
Peter Mazur KDH Nemcovce 128 Zvolený
Róbert Uličný KDH Ovčie 157 Zvolený
Daniel Kráľ KDH Ovčie 146 Zvolený
Peter Eliaš KDH Podhorany 181 Zvolený
Marek Ficko KDH Podhorany 179 Zvolený
Miroslav Golenovský KDH Podhorany 167 Zvolený
Ján Bľanda KDH Podhorany 152 Zvolený
Iveta Čuríková KDH Podhradík 106 Zvolený
Jozef Karahuta KDH Podhradík 99 Zvolený
Jozef Sabol KDH Proč 96 Zvolený
Peter Krištof KDH Proč 94 Zvolený
Peter Centek KDH Proč 77 Zvolený
Marek Krištof KDH Pušovce 216 Zvolený
Peter Migaš KDH Pušovce 196 Zvolený
Mária Ivanecká KDH Pušovce 166 Zvolený
Miroslav Papež KDH Radatice 348 Zvolený
Jana Homoľová KDH Radatice 323 Zvolený
Miroslav Kováč KDH Radatice 321 Zvolený
Tomáš Halický KDH Radatice 301 Zvolený
Ján Čelovský KDH Radatice 299 Zvolený
Miroslav Mihaľ KDH Rokycany 148 Zvolený
Marián Dolinský KDH Rokycany 140 Zvolený
Jozef Hirko KDH Ruská Nová Ves 279 Zvolený
Jozef Guľaš KDH Ruská Nová Ves 263 Zvolený
Peter Baran KDH Ruská Nová Ves 191 Zvolený
Anton Majcher KDH Ruská Nová Ves 190 Zvolený
Melánia Ňachajová KDH Ruská Nová Ves 184 Zvolený
Tomáš Baran KDH Seniakovce 48 Zvolený
Michal Hric KDH Suchá Dolina 68 Zvolený
Jozef Šebeš KDH Suchá Dolina 60 Zvolený
Štefan Makara KDH Suchá Dolina 59 Zvolený
Ján Petrenčák KDH Suchá Dolina 59 Zvolený
Pavol Šebeš KDH Suchá Dolina 59 Zvolený
Marta Sučková KDH Svinia 305 Zvolený
Jozef Daňko KDH Šarišské Bohdanovce 235 Zvolený
Lukáš Čontofalský KDH Šarišské Bohdanovce 219 Zvolený
Patrik Halčišák KDH Šarišské Bohdanovce 187 Zvolený
Ján Kaňuk KDH Šarišské Bohdanovce 170 Zvolený
Bohumír Tomaško KDH Šarišské Bohdanovce 162 Zvolený
Martin Šima KDH Teriakovce 233 Zvolený
František Chovanec KDH Teriakovce 200 Zvolený
Miroslav Viktor KDH Teriakovce 190 Zvolený
Miroslav Jurašek KDH Teriakovce 184 Zvolený
Viera Kacárová KDH Terňa 278 Zvolený
Miroslav Bača KDH Vyšná Šebastová 275 Zvolený
Renáta Drabová KDH Záborské 208 Zvolený
Peter Sedlák KDH Záborské 201 Zvolený
Slavomír Gruška KDH Záhradné 267 Zvolený
Rastislav Oravec KDH Záhradné 230 Zvolený
Jozef Bednár KDH Záhradné 146 Zvolený
Kamil Bujňák KDH Brezovica 479 Zvolený
Gabriel Sontág KDH Brezovica 451 Zvolený
Stanislav Genčúr KDH Brezovica 406 Zvolený
Peter Chovan KDH Červená Voda 122 Zvolený
Ján Kuchár KDH Červenica pri Sabinove 192 Zvolený
Marián Mizerák KDH Ďačov 240 Zvolený
Ján Kanuščák KDH Ďačov 229 Zvolený
Vladimír Šarišský KDH Ďačov 160 Zvolený
Peter Javorský KDH Drienica 152 Zvolený
Tomáš Revák KDH Jakubovany 291 Zvolený
Ján Farkaš KDH Jakubovany 237 Zvolený
Gabriel Štofaník KDH Jakubovany 186 Zvolený
Peter Trišč KDH Jarovnice 298 Zvolený
Anton Makara KDH Jarovnice 214 Zvolený
Andrej Darák KDH Lúčka 164 Zvolený
Štefan Hurajt KDH Lúčka 131 Zvolený
Vladimír Murcko KDH Lúčka 130 Zvolený
Marcela Mizeráková KDH Lúčka 124 Zvolený
Mikuláš Michalco KDH Lúčka 119 Zvolený
Marián Duráň KDH Lúčka 115 Zvolený
Daniela Mišenková KDH Lúčka 112 Zvolený
Miroslav Čorňák KDH Ľutina 151 Zvolený
Jarmila Trojanovi... KDH Ľutina 132 Zvolený
Štefan Pillár KDH Milpoš 131 Zvolený
Peter Bartoš KDH Olejníkov 124 Zvolený
Martin Judičák KDH Oľšov 134 Zvolený
Marko Visocký KDH Oľšov 115 Zvolený
Ján Jacko KDH Oľšov 92 Zvolený
Jozef Bruzda KDH Ostrovany 404 Zvolený
Martin Jaco KDH Ostrovany 401 Zvolený
Katarína Falatová KDH Pečovská Nová Ves 344 Zvolený
Anton Hromjak KDH Poloma 179 Zvolený
Veronika Kažimírová KDH Ratvaj 53 Zvolený
Mária Smreková KDH Ratvaj 52 Zvolený
Milan Ľach KDH Ratvaj 51 Zvolený
Peter Škvarla KDH Ratvaj 51 Zvolený
Anna Efstathopoulos KDH Ratvaj 49 Zvolený
Vladimír Stračiak KDH Ražňany 247 Zvolený
Peter Solár KDH Ražňany 241 Zvolený
Jozef Horňák KDH Ražňany 218 Zvolený
Peter Poloha KDH Ražňany 212 Zvolený
Viliam Kišeľa KDH Ražňany 211 Zvolený
Imrich Horňák KDH Ražňany 209 Zvolený
Gabriel Jusko KDH Ražňany 193 Zvolený
Jozef Paločko KDH Renčišov 41 Zvolený
Katarína Hovančíková KDH Šarišské Dravce 302 Zvolený
Ľuboš Goliaš KDH Šarišské Dravce 261 Zvolený
Miroslav Žvanda KDH Šarišské Dravce 249 Zvolený
Katarína Janičová KDH Šarišské Dravce 227 Zvolený
Jozef Jura KDH Šarišské Dravce 217 Zvolený
Peter Šuťak KDH Šarišské Dravce 206 Zvolený
Jana Čaráková KDH Tichý Potok 130 Zvolený
Jozef Segiňák KDH Tichý Potok 126 Zvolený
Marta Dudová-Baši... KDH Tichý Potok 108 Zvolený
Marta Tomalová KDH Tichý Potok 103 Zvolený
Peter Duda KDH Tichý Potok 86 Zvolený
Miroslav Ištoňa KDH Torysa 249 Zvolený
Mária Rokošná KDH Uzovský Šalgov 209 Zvolený
Ján Slaninka KDH Uzovský Šalgov 200 Zvolený
Pavel Slaninka KDH Uzovský Šalgov 177 Zvolený
Anton Belanec KDH Čirč 232 Zvolený
Miroslav Mikita KDH Čirč 188 Zvolený
Milan Pyda KDH Čirč 186 Zvolený
Anna Šimová KDH Čirč 178 Zvolený
Milan Hric KDH Ďurková 89 Zvolený
Róbert Kuruc KDH Ďurková 85 Zvolený
Alena Firmentová KDH Ďurková 67 Zvolený
Valerián Kuffa KDH Forbasy 114 Zvolený
Jozef Matfiak KDH Forbasy 113 Zvolený
Miroslav Arendáč KDH Hajtovka 24 Zvolený
Mária Gurovičová KDH Haligovce 154 Zvolený
Monika Bjalončíková KDH Haligovce 117 Zvolený
Dávid Urbaňák KDH Haligovce 105 Zvolený
Peter Pardus KDH Hniezdne 232 Zvolený
Anna Pokrivčáková KDH Hraničné 60 Zvolený
Petronela Imrichová KDH Hraničné 51 Zvolený
Viera Dziaková Dr... KDH Hromoš 167 Zvolený
Martin Bebko KDH Hromoš 137 Zvolený
Patrik Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 167 Zvolený
Beatrix Langová SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 160 Zvolený
Andrea Kosturková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Marta Krafčíková SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 152 Zvolený
Peter Lompart SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 148 Zvolený
Rudolf Haničák SPOLU, SaS, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Chmeľnica 147 Zvolený
Ján Kundľa KDH Jakubany 566 Zvolený
Radoslav Mačuga KDH Jakubany 412 Zvolený
Jaroslav Kundľa KDH Jakubany 356 Zvolený
Jozef Bakoš KDH Jakubany 288 Zvolený
Katarína Vasiľová KDH Jakubany 226 Zvolený
Štefan Vasiľ KDH Jakubany 212 Zvolený
Jozef Krafčík KDH Lacková 49 Zvolený
Jozef Osvald KDH Lacková 42 Zvolený
Miriam Valčáková KDH Legnava 24 Zvolený
Lucia Zakutná KDH Legnava 23 Zvolený
Pavol Špirka KDH Lesnica 92 Zvolený
František Šromovský KDH Lesnica 68 Zvolený
Jaroslav Rusiňák KDH Litmanová 127 Zvolený
Lukáš Hlinka KDH Litmanová 121 Zvolený
Vasiľ Vislocký KDH Litmanová 114 Zvolený
Daniel Fanclík KDH Ľubotín 295 Zvolený
Jana Bajzecer Red... KDH Ľubotín 259 Zvolený
Radoslav Maslík KDH Matysová 30 Zvolený
Zuzana Živčáková KDH Mníšek nad Popradom 226 Zvolený
Bernadeta Živčáková KDH Mníšek nad Popradom 205 Zvolený
Mária Kuzmiaková KDH Mníšek nad Popradom 199 Zvolený
Helena Sedláková KDH Mníšek nad Popradom 194 Zvolený
Rozália Pivovarová KDH Mníšek nad Popradom 192 Zvolený
Marek Baláž KDH Mníšek nad Popradom 191 Zvolený
Ľuboslava Ščurková KDH Mníšek nad Popradom 188 Zvolený
Ján Bičuš KDH Nižné Ružbachy 213 Zvolený
Silvester Galčík KDH Nižné Ružbachy 209 Zvolený
Ján Žemba KDH Nová Ľubovňa 334 Zvolený
Pavol Chmeliar KDH Plavnica 455 Zvolený
Ľubomír Štupák KDH Plavnica 315 Zvolený
Jozef Diňa KDH Plavnica 288 Zvolený
Eduard Ferencko KDH Podolínec 469 Zvolený
Marcela Tibenská KDH Pusté Pole 99 Zvolený
Miroslav Duranka KDH Pusté Pole 73 Zvolený
Emil Filičko KDH Šarišské Jastrabie 191 Zvolený
Peter Irha KDH Veľká Lesná 174 Zvolený
Anna Dudová KDH Veľká Lesná 132 Zvolený
Mária Šromovská KDH Veľká Lesná 132 Zvolený
Jozef Duda KDH Veľká Lesná 123 Zvolený
Milan Urbanec KDH Vyšné Ružbachy 389 Zvolený
Ján Gončár KDH Vyšné Ružbachy 367 Zvolený
Jozef Holuj KDH Vyšné Ružbachy 303 Zvolený
Mária Šlachtovská KDH Vyšné Ružbachy 279 Zvolený
Patrik Grech KDH Vyšné Ružbachy 270 Zvolený
Rudolf Petráš KDH Baňa 63 Zvolený
Ján Gundza KDH Baňa 48 Zvolený
František Hurný KDH Breznica 276 Zvolený
Ľuboš Hurný KDH Breznica 147 Zvolený
Marek Červeňak KDH Brusnica 79 Zvolený
Juraj Kasarda KDH Bžany 51 Zvolený
Miroslav Tarabčák KDH Bžany 40 Zvolený
Lenka Bačišinová KDH Kolbovce 34 Zvolený
Martin Dovičak KDH Krišlovce 16 Zvolený
Nadežda Konárová KDH Krišlovce 15 Zvolený
Patrik Dovičak KDH Krišlovce 14 Zvolený
Jana Babejová KDH Kručov 54 Zvolený
Ladislav Čečko KDH Lomné 57 Zvolený
Marián Semančík KDH Makovce 51 Zvolený
Ladislav Čepa KDH Makovce 40 Zvolený
Milan Špavelko KDH Makovce 40 Zvolený
Marián Zavacký KDH Miková 36 Zvolený
Daniela Geciová KDH Mrázovce 28 Zvolený
Alena Fečková KDH Mrázovce 25 Zvolený
Ľudmila Ivančová KDH Nižná Olšava 123 Zvolený
Martin Drobňak KDH Staškovce 80 Zvolený
Peter Šichula KDH Šandal 117 Zvolený
Pavol Vaško KDH Šandal 94 Zvolený
Lukáš Červený KDH Šandal 81 Zvolený
Peter Rybár KDH Turany nad Ondavou 131 Zvolený
Ján Mačej KDH Turany nad Ondavou 90 Zvolený
Miroslav Liška KDH Veľkrop 77 Zvolený
Michal Mulík KDH Vladiča 22 Zvolený
Lýdia Hamarčáková KDH Výškovce 56 Zvolený
Stanislav Hamarčák KDH Výškovce 36 Zvolený
Jana Drábová KDH Vyšná Olšava 165 Zvolený
Radovan Olčák KDH Vyšná Olšava 136 Zvolený
Valéria Drotárová KDH Dubová 66 Zvolený
Ján Barta KDH Kalnište 109 Zvolený
Michal Boleš KDH Kračúnovce 327 Zvolený
Ján Talian KDH Kračúnovce 297 Zvolený
Jozef Tomáš KDH Kračúnovce 272 Zvolený
František Bartoš KDH Kračúnovce 232 Zvolený
Marián Ilčisko KDH Krajné Čierno 28 Zvolený
Jozef Božik KDH Kurimka 69 Zvolený
Klaudia Raganová KDH Kurimka 62 Zvolený
Pavel Hermanovský KDH Lúčka 122 Zvolený
Andrej Havrila KDH Lúčka 112 Zvolený
Marcel Tkáč KDH Lúčka 89 Zvolený
Ondrej Fečo KDH Lúčka 74 Zvolený
František Mihelič KDH Lúčka 71 Zvolený
Marián Cimbala KDH Mestisko 119 Zvolený
Jaroslav Nagajda KDH Mestisko 117 Zvolený
Kamil Cimbala KDH Mestisko 111 Zvolený
Katarína Pavúková KDH Mičakovce 33 Zvolený
Andrej Olijár KDH Nižná Pisaná 26 Zvolený
Dominik Kolcun KDH Okrúhle 225 Zvolený
Martin Čeremuga KDH Okrúhle 192 Zvolený
Jozef Polončák KDH Okrúhle 149 Zvolený
Viliam Polaček KDH Okrúhle 139 Zvolený
Marián Kontura KDH Okrúhle 125 Zvolený
Oľga Michliková KDH Okrúhle 123 Zvolený
Juraj Hibeľ KDH Radoma 69 Zvolený
Štefan Doruľa KDH Rovné 107 Zvolený
Marek Cimba KDH Štefurov 29 Zvolený
Ján Cap KDH Štefurov 21 Zvolený
Pavel Varcholík KDH Vagrinec 38 Zvolený
Dušan Baran KDH Banské 269 Zvolený
Ján Bombár KDH Banské 218 Zvolený
Peter Gera KDH Banské 203 Zvolený
Jozef Uhrin KDH Benkovce 100 Zvolený
Peter Kočiško KDH Bystré 329 Zvolený
Radoslav Hanusin KDH Cabov 81 Zvolený
Martin Biž KDH Čaklov 420 Zvolený
Stanislav Antuš KDH Čičava 259 Zvolený
František Nemčik KDH Čičava 180 Zvolený
Iveta Notová KDH Čičava 177 Zvolený
Monika Voľanská KDH Detrík 23 Zvolený
Jaroslav Janočko KDH Detrík 19 Zvolený
Iveta Migaľová KDH Dlhé Klčovo 421 Zvolený
Renáta Šarová KDH Dlhé Klčovo 194 Zvolený
Ján Hlavatý KDH Dlhé Klčovo 185 Zvolený
Gabriela Stanovčá... KDH Giglovce 51 Zvolený
Slavko Bubnár KDH Hencovce 298 Zvolený
Ján Pivovarník KDH Hermanovce nad Topľou 129 Zvolený
Milan Jurmák KDH Hlinné 280 Zvolený
Michal Kandala KDH Hlinné 277 Zvolený
Ján Tkáč KDH Juskova Voľa 114 Zvolený
Marián Gašpar KDH Majerovce 145 Zvolený
Peter Fedor KDH Majerovce 144 Zvolený
Marián Lapčák KDH Majerovce 102 Zvolený
Peter Kačmár KDH Michalok 64 Zvolený
Zuzana Džujková KDH Michalok 60 Zvolený
Jozef Hamorník KDH Michalok 59 Zvolený
Ján Macko KDH Nižný Kručov 148 Zvolený
Martin Krupa KDH Pavlovce 166 Zvolený
Pavel Verčimák KDH Pavlovce 151 Zvolený
Natália Verčimáková KDH Pavlovce 147 Zvolený
Pavol Hybala SOĽ, KDH Petkovce 42 Zvolený
Marián Barna KDH Petkovce 43 Zvolený
Anna Bumberová KDH Poša 134 Zvolený
Radovan Marhút KDH Poša 102 Zvolený
Juraj Vasiľ KDH Rudlov 195 Zvolený
Ladislav Sukovský KDH Rudlov 153 Zvolený
Ivan Baran KDH Sačurov 454 Zvolený
Maroš Roman KDH Sačurov 369 Zvolený
Marína Romanová KDH Sačurov 233 Zvolený
Silvia Madarová KDH Sečovská Polianka 322 Zvolený
Jozef Murín OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 283 Zvolený
Marta Paľková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 275 Zvolený
Jozef Olach OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 237 Zvolený
Mária Bratková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 234 Zvolený
Vladimír Kolečava OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 230 Zvolený
Mária Grajcarová OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 225 Zvolený
Patrik Jonek OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 218 Zvolený
Ján Košuda OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Sedliská 218 Zvolený
Mária Onderková KDH Soľ 343 Zvolený
Martina Tirpáková KDH Soľ 296 Zvolený
Gabriela Hromjáková KDH Tovarné 195 Zvolený
Slavomír Duda KDH Tovarné 165 Zvolený
Andrej Lenger KDH Zámutov 381 Zvolený
Marta Badinková KDH Zámutov 284 Zvolený
Anna Cubová KDH Zlatník 23 Zvolený
Slavomír Demčák KDH Žalobín 188 Zvolený
Agáta Šemráková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 327 Zvolený
Michal Bradovka SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 318 Zvolený
Gabriel Hudák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 311 Zvolený
Ján Ondira SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH Košice - Kavečany 310 Zvolený
Mária Sadovská SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 689 Zvolený
Martin Rogovský SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 688 Zvolený
Ladislav Kuczik SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 644 Zvolený
Mária Tomášová SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 642 Zvolený
Jozef Filipko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 977 Zvolený
Viliam Beňo SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 861 Zvolený
Monika Kokošková SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 815 Zvolený
Lukáš Novák SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 757 Zvolený
Bartolomej Szabó SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 747 Zvolený
Vladimír Puškár SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 929 Zvolený
Pavol Holečko SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 843 Zvolený
Milan Baraník SMK-MKP, SPOLU, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, KDH Košice - Sever 819 Zvolený
Monika Hodermarská KDH Košice - Ťahanovce 296 Zvolený
Vladimír Capko KDH Košice - Ťahanovce 258 Zvolený
Jaroslav Mráz KDH Košice - Ťahanovce 234 Zvolený
Ján Bodnár KDH Košice - Ťahanovce 229 Zvolený
Miroslav Daňo KDH Košice - Pereš 386 Zvolený
Daniel Liba KDH Košice - Pereš 359 Zvolený
Lucia Gurbáľová SMK-MKP, NOVA, SaS, KDH Košice - Poľov 439 Zvolený
Ľubomíra Borošová NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 668 Zvolený
Peter Piga NOVA, SMK-MKP, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS Košice - Šaca 561 Zvolený
František Klik SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 765 Zvolený
Peter Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 678 Zvolený
Ján Kubička SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 667 Zvolený
Patrik Gordoň SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 643 Zvolený
František Jurčo SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 531 Zvolený
Mária Hakeová SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Košice - Krásna 495 Zvolený
Peter Badanič SMK-MKP, SaS, KDH Košice - Vyšné Opátske 333 Zvolený
Pavol Papcun KDH Beniakovce 180 Zvolený
Zuzana Macíková KDH Blažice 124 Zvolený
Ladislav Sedlák KDH Blažice 108 Zvolený
Gabriel Konrády KDH Blažice 107 Zvolený
Jozef Staňo KDH Blažice 107 Zvolený
Alojz Konkoľovský KDH Boliarov 98 Zvolený
Jaroslav Hrehor KDH Boliarov 90 Zvolený
Petra Babušáková KDH Bukovec 172 Zvolený
Iveta Hajníková KDH Bukovec 152 Zvolený
Milan Lacko KDH Čaňa 589 Zvolený
Radoslav Čekan KDH Čaňa 563 Zvolený
Viktor Dulina KDH Čižatice 125 Zvolený
Helena Fedorová KDH Čižatice 114 Zvolený
Dušan Dulina KDH Čižatice 87 Zvolený
Jozef Mačanga KDH Ďurďošík 142 Zvolený
Ľuboš Palša KDH Ďurďošík 137 Zvolený
Marian Dzuro KDH Ďurďošík 134 Zvolený
Rastislav Timko KDH Ďurďošík 128 Zvolený
Peter Gamrát KDH Ďurkov 247 Zvolený
Martin Nagy KDH Geča 303 Zvolený
Štefan Porač KDH Geča 293 Zvolený
Monika Bérešová KDH Geča 265 Zvolený
Mária Sotáková KDH Herľany 92 Zvolený
Marek Bogdanovský KDH Herľany 72 Zvolený
Ivan Anderle KDH Hrašovík 147 Zvolený
Ondrej Bartoš KDH Hrašovík 122 Zvolený
Ľudmila Hužvárová KDH Hýľov 167 Zvolený
František Petrík KDH Hýľov 167 Zvolený
Lenka Maliničová KDH Hýľov 157 Zvolený
Olga Eperješiová KDH Janík 87 Zvolený
Juraj Toth KDH Kalša 145 Zvolený
Miroslav Urban KDH Kalša 118 Zvolený
Peter Florek KDH Kalša 93 Zvolený
František Ičo KDH Kalša 86 Zvolený
Anna Bombárová KDH Kecerovce 179 Zvolený
Pavol Papáč KDH Kráľovce 206 Zvolený
Martin Olha KDH Kráľovce 180 Zvolený
Jozef Papáč KDH Kráľovce 162 Zvolený
Peter Čitbaj KDH Kráľovce 137 Zvolený
Štefan Hajnik KDH Milhosť 152 Zvolený
Matúš Mathis KDH Nižný Čaj 73 Zvolený
Martin Kallai KDH Nový Salaš 90 Zvolený
Ján Urban KDH Nový Salaš 88 Zvolený
Veronika Tomková KDH Nový Salaš 83 Zvolený
Ladislav Kišeľa KDH Olšovany 104 Zvolený
Karolína Staňová KDH Olšovany 92 Zvolený
Roland Vinter KDH Perín - Chym 250 Zvolený
Ľudmila Révésová KDH Perín - Chym 181 Zvolený
Marcela Timková KDH Ploské 164 Zvolený
Dušan Tomko KDH Rákoš 69 Zvolený
Milan Tóth KDH Rozhanovce 528 Zvolený
Jozef Maščák KDH Rozhanovce 381 Zvolený
Lukáš Sekerák KDH Rozhanovce 374 Zvolený
Marek Vašiga KDH Rozhanovce 374 Zvolený
Jozef Cibrík KDH Rudník 252 Zvolený
Vladimír Drábik KDH Rudník 204 Zvolený
Tibor Szalona KDH Rudník 204 Zvolený
Marián Cibrík KDH Rudník 187 Zvolený
Andrea Vašková KDH Seňa 493 Zvolený
Štefan Čamaj KDH Seňa 459 Zvolený
Dana Figmiková KDH Seňa 364 Zvolený
Andrea Šipošová KDH Slančík 52 Zvolený
Slávka Krempaská KDH Slančík 46 Zvolený
Martin Marušák KDH Slančík 46 Zvolený
Ján Ivan KDH Slančík 38 Zvolený
Ján Eliáš KDH Sokoľany 256 Zvolený
Marián Béreš KDH Sokoľany 247 Zvolený
Imrich Výrostko KDH Sokoľany 242 Zvolený
Vincent Oravec KDH Sokoľany 205 Zvolený
František Hiščák KDH Sokoľany 185 Zvolený
Ľuboš Janke KDH Sokoľany 180 Zvolený
Marta Bugošová KDH Svinica 187 Zvolený
František Hrubovčák KDH Svinica 141 Zvolený
Marek Potošňák KDH Šemša 158 Zvolený
Rastislav Balog KDH Štós 141 Zvolený
Janette Peková KDH Trsťany 80 Zvolený
Marek Volčko KDH Trsťany 80 Zvolený
Miroslav Nosáľ KDH Vyšná Hutka 188 Zvolený
Slávka Janočková KDH Vyšná Hutka 184 Zvolený
Vincent Szilágyi KDH Vyšná Hutka 164 Zvolený
Štefan Jakči KDH Vyšný Čaj 81 Zvolený
Anton Žingor KDH Vyšný Čaj 74 Zvolený
Erich Fabian KDH Vyšný Medzev 139 Zvolený
Helmut Eližer KDH Vyšný Medzev 110 Zvolený
Mária Čuhaničová KDH Bánovce nad Ondavou 108 Zvolený
Alexandra Dankani... KDH Bánovce nad Ondavou 103 Zvolený
Ján Džubanský KDH Bracovce 205 Zvolený
Miroslav Bajužik KDH Dúbravka 145 Zvolený
Erika Vagaská KDH Hatalov 212 Zvolený
Peter Kováč KDH Hatalov 193 Zvolený
Ján Ivan KDH Hatalov 183 Zvolený
Ján Ľoch KDH Horovce 158 Zvolený
Július Kopčanský KDH Jastrabie pri Michalovciach 119 Zvolený
Lucia Pivarníková KDH Ložín 136 Zvolený
Miroslav Babuka KDH Lúčky 96 Zvolený
Vladimír Želinský KDH Lúčky 92 Zvolený
Eva Maľarová KDH Lúčky 86 Zvolený
Ján Žofčák KDH Moravany 165 Zvolený
Vladimír Donič KDH Nacina Ves 236 Zvolený
Milan Krajčík KDH Petrovce nad Laborcom 287 Zvolený
Lenka Pčolinská KDH Petrovce nad Laborcom 209 Zvolený
Jana Kolesárová KDH Poruba pod Vihorlatom 154 Zvolený
Alena Bukovská KDH Poruba pod Vihorlatom 132 Zvolený
Igor Slepák KDH Pusté Čemerné 101 Zvolený
Anna Halásová KDH Senné 99 Zvolený
Viera Pavliková KDH Slavkovce 107 Zvolený
Ján Vaľo KDH Slavkovce 85 Zvolený
Ladislav Barlok KDH Slavkovce 83 Zvolený
Eva Kutašová KDH Slavkovce 77 Zvolený
Marcel Petranič KDH Slavkovce 71 Zvolený
Marián Litun KDH Staré 190 Zvolený
Magdaléna Šaffová KDH Staré 186 Zvolený
Ľuboš Marek KDH Strážske 509 Zvolený
Miroslav Kusý KDH Strážske 485 Zvolený
Dana Jurečková KDH Strážske 459 Zvolený
Martin Šuľák KDH Strážske 458 Zvolený
Jana Bartová KDH Stretava 81 Zvolený
Helena Demková KDH Šamudovce 130 Zvolený
Anna Semjanová KDH Trhovište 235 Zvolený
Marián Hotovčin KDH Tušice 187 Zvolený
Marián Gajdoščík KDH Tušice 158 Zvolený
Dušan Bálint KDH Tušice 151 Zvolený
Michal Doro KDH Tušice 144 Zvolený
Andrej Habura KDH Tušice 140 Zvolený
Bohuš Jakuboc KDH Tušice 129 Zvolený
Ľuboš Novák KDH Tušická Nová Ves 150 Zvolený
Michal Vaľovský KDH Tušická Nová Ves 149 Zvolený
Peter Škultéty KDH Tušická Nová Ves 148 Zvolený
Milena Bodnárová KDH Tušická Nová Ves 140 Zvolený
Jaroslav Jurko KDH Tušická Nová Ves 126 Zvolený
Marek Varga KDH Tušická Nová Ves 123 Zvolený
Monika Jakabová KDH Veľké Kapušany 622 Zvolený
Juraj Fešovič KDH Vinné 376 Zvolený
Jozef Tomečko KDH Vinné 375 Zvolený
Jaroslav Kostrej KDH Zalužice 280 Zvolený
Anna Belasová KDH Zalužice 251 Zvolený
Marián Kvak KDH Zalužice 244 Zvolený
Martin Béreš KDH Zalužice 213 Zvolený
Dušan Mihók KDH Závadka 101 Zvolený
Marek Činčár KDH Zbudza 181 Zvolený
Janka Kučeravcová KDH Zbudza 176 Zvolený
Svetlana Dušková KDH Zbudza 175 Zvolený
Iveta Poltoráková KDH Zbudza 167 Zvolený
Matúš Ondrik KDH Baškovce 63 Zvolený
Svetlana Demeterová KDH Blatné Remety 126 Zvolený
Marta Danková Dzi... KDH Bunkovce 70 Zvolený
Peter Buksár KDH Hlivištia 139 Zvolený
Martin Ďačko KDH Horňa 95 Zvolený
Martin Chuda KDH Inovce 41 Zvolený
Mária Cifráková KDH Koňuš 85 Zvolený
Štefan Krivák KDH Koňuš 76 Zvolený
Jana Hadvabová KDH Koromľa 141 Zvolený
Juraj Gliganič KDH Nižná Rybnica 81 Zvolený
Dominika Fedičová KDH Nižná Rybnica 73 Zvolený
Alžbeta Mitrová KDH Nižná Rybnica 63 Zvolený
Martin Mitro KDH Orechová 43 Zvolený
Maroš Šuchta KDH Ostrov 64 Zvolený
Oľga Fečiková KDH Porostov 53 Zvolený
Mária Radvanová KDH Ruská Bystrá 39 Zvolený
Peter Vlodarczyk KDH Ruskovce 109 Zvolený
Zuzana Dankaninová KDH Sejkov 75 Zvolený
Juraj Červeňák KDH Sejkov 57 Zvolený
Jozef Semko KDH Sejkov 52 Zvolený
Lukáš Mihalik KDH Sobrance 240 Zvolený
Milan Šalacha KDH Tašuľa 36 Zvolený
Peter Bilohlávek KDH Tibava 98 Zvolený
Otília Heveryová KDH Veľké Revištia 132 Zvolený
Jarmila Žúdelíková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Betliar 236 Zvolený
Ingrid Gallová SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 729 Zvolený
Juraj Floch SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 600 Zvolený
Ján Hudák SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 395 Zvolený
Martin Lipták SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Dobšiná 388 Zvolený
Milan Fenyvesi KDH Gemerská Panica 123 Zvolený
Vlastimil Demjan KDH Jovice 103 Zvolený
Dušan Palečko KDH, SME RODINA - Boris Kollár Koceľovce 61 Zvolený
Ján Kolesár KDH, SME RODINA - Boris Kollár Koceľovce 52 Zvolený
Roland Szücs KDH Lipovník 164 Zvolený
Jozef Karalo KDH Roštár 71 Zvolený
René Bársony KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 43 Zvolený
Miroslav Szamko KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 Zvolený
Ján Tamáš KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 39 Zvolený
Zoltán Dongó KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ Rozložná 36 Zvolený
Tibor Kliment KDH Slavoška 25 Zvolený
Ladislav Belányi KDH Štítnik 401 Zvolený
Katarína Zajacová KDH Štítnik 343 Zvolený
Peter Lipták KDH Štítnik 334 Zvolený
Ján Zobola KDH Štítnik 320 Zvolený
Ondrej Kalina KDH Štítnik 308 Zvolený
Miloš Pinčák KDH Helcmanovce 240 Zvolený
Matúš Plachetka KDH Helcmanovce 180 Zvolený
František Smolko KDH Henclová 32 Zvolený
Božena Sopková KDH Henclová 30 Zvolený
Emília Kovářová KDH Hrišovce 141 Zvolený
Tomáš Dzurov KDH Hrišovce 138 Zvolený
Zdenko Saluga KDH Hrišovce 76 Zvolený
Tatiana Andrašková KDH Kojšov 260 Zvolený
Lukáš Mackovjak KDH Kojšov 183 Zvolený
Agáta Ferencová KDH Prakovce 379 Zvolený
Jozef Horváth KDH Richnava 477 Zvolený
Anna Čechová KDH Richnava 383 Zvolený
Beáta Sýkorová KDH Smolnícka Huta 146 Zvolený
Zuzana Foxová KDH Švedlár 359 Zvolený
Vladimír Končík KDH Švedlár 347 Zvolený
Štefan Oravec KDH Úhorná 27 Zvolený
Ján Zakucia KDH Závadka 139 Zvolený
Michal Pacák KDH Závadka 109 Zvolený
Jozef Bučko KDH Závadka 105 Zvolený
Emília Geletková KDH Závadka 103 Zvolený
Martin Vansáč KDH Závadka 102 Zvolený
Mikuláš Krescanko KDH Danišovce 205 Zvolený
Miroslav Dobranský KDH Danišovce 200 Zvolený
Jarmila Rerková KDH Harichovce 394 Zvolený
Anna Tomaškovičová KDH Harichovce 388 Zvolený
Katarína Kristianová KDH Dargov 153 Zvolený
Rastislav Krempaský KDH Hnilec 166 Zvolený
Roman Šmelko KDH Hnilec 112 Zvolený
Jana Skokanová KDH Hrabušice 310 Zvolený
Ján Oravec KDH Hrabušice 289 Zvolený
Ľubomír Košík KDH Chrasť nad Hornádom 227 Zvolený
Cyril Olejník KDH Chrasť nad Hornádom 152 Zvolený
Marián Šefčík KDH Chrasť nad Hornádom 151 Zvolený
Vlasta Borženská KDH Kolinovce 110 Zvolený
Tomáš Vanacký KDH Lieskovany 90 Zvolený
Miroslav Gurčík KDH Markušovce 741 Zvolený
Alžbeta Franková KDH Markušovce 697 Zvolený
Pavol Zmuda KDH Markušovce 526 Zvolený
Pavol Živčák KDH Odorín 222 Zvolený
Andrea Staniská KDH Oľšavka 31 Zvolený
Jozef Solčani KDH Oľšavka 28 Zvolený
Daniela Kleščová KDH Oľšavka 26 Zvolený
Ladislav Jurík KDH Oľšavka 25 Zvolený
Anna Bileková KDH Oľšavka 19 Zvolený
Miroslava Szitová KDH Smižany 1378 Zvolený
Miroslav Tkáč KDH Smižany 1152 Zvolený
Mário Frankovič KDH Smižany 994 Zvolený
Štefan Šiška KDH Smižany 883 Zvolený
Martin Badzík KDH Smižany 838 Zvolený
Jozef Gonda OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1949 Zvolený
Ľubomír Pastiran OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1894 Zvolený
Iveta Fulková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1892 Zvolený
Alena Pekarčíková OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1617 Zvolený
Igor Geletka OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1605 Zvolený
Ladislav Ruttkay OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2414 Zvolený
Adnan Akram OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 2285 Zvolený
Peter Bednár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1983 Zvolený
Andrej Cpin OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1829 Zvolený
Oliver Búza OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1807 Zvolený
Tomáš Cehlár OKS, Progresívne Slovensko, SPOLU, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, KDH Spišská Nová Ves 1683 Zvolený
Marcel Hric KDH Spišské Tomášovce 417 Zvolený
Marián Bartoš KDH Spišské Tomášovce 308 Zvolený