Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Andrej Ďurkovský , SZS, DS, ANO, KDH Bratislava
Milan Tomko KDH Zemplínsky Branč
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Ján Paulišin KDH Stankovce
Ján Geňo KDH Kuzmice
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Ladislav Šterbinský SDKÚ, KDH Spišské Vlachy
Jozef Klešč SDKÚ, KDH, ANO Oľšavka
Peter Horváth SDKÚ, KDH, ANO Olcnava
Mikuláš Živčák SDKÚ, KDH, ANO Odorín
Michal Ovčiarik KDH Lieskovany
Ján Sarňák SDKÚ, KDH, ANO Iliašovce
Jozef Melega SDKÚ, KDH, ANO Chrasť nad Hornádom
Tatiana Brandoburová SDKÚ, KDH, ANO Hincovce
Beáta Kopčáková SDKÚ, KDH, ANO Betlanovce
Jaroslav Gazdura SDKÚ, KDH, ANO Arnutovce
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Oľga Fečiková KDH Porostov
Vladimír Stanko KDH Nižné Nemecké
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Jozef Malačina SDKÚ, KDH Radoma
Martin Jech KDH Okrúhle
Sergej Vasilenko SDKÚ, KDH, ANO Hrabovčík
Ondrej Kurilla KDH Beňadikovce
Tomáš Košč KDH Želmanovce
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka
Jozef Kozák SDKÚ, KDH Kračúnovce
František Cauner KDH Kalnište
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Viera Barvirčáková SDĽ, SDA, KDH, ANO Vislava
Viera Pundžáková KDH, ANO Turany nad Ondavou
Imrich Hamarčák SDĽ, SDA, KDH, ANO Stropkov
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Milan Blicha SMER, KDH, HZDS Havaj
Štefan Šoltis SDKÚ, KDH, ANO Gribov
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Jaroslav Verba P SNS, KDH, HZDS Breznička
František Šlang SDKÚ, KDH, ANO Baňa
Emil Knap KDH Údol
Jana Ščensná KDH Matysová
Jozef Šesták KDH Malý Lipník
Vasiľ Vislocký KDH Litmanová
Ján Kičura KDH, HZDS Legnava
Jozef Dufala SDĽ, KDH, HZDS Jakubany
Milan Volček SDKÚ, KDH Haligovce
Július Vyrostek KDH Forbasy
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Anna Berezňaninová KDH Ladomirov
Olga Bujňáková SDKÚ, KDH Vysoká
Dezider Ištoňa SDKÚ, KDH Torysa
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok
Božena Peregrinová KDH Ratvaj
Jaroslav Baňas SDKÚ, KDH Pečovská Nová Ves
Cyril Revák SDKÚ, KDH Ostrovany
Jozef Kamenický SDKÚ, KDH Nižný Slavkov
Eduard Vokál SDKÚ, KDH, DS Lipany
Anton Janičina SDKÚ, KDH Jakubovany
Miroslav Tomčík SDKÚ, KDH Hubošovce
Peter Javorský SDKÚ, KDH Drienica
Jozef Dučay SDKÚ, KDH Daletice
Pavol Varšo KDH Uloža
Imrich Sivák KDH Studenec
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Jozef Novák KDH Poľanovce
Pavol Koperdák KDH Ordzovany
Mikuláš Demočko KDH Oľšavica
Michal Molčan SMER, SDKÚ, KDH Nižné Repaše
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Peter Faltin KDH Kurimany
Miroslav Fabian SDKÚ, KDH Klčov
Pavol Katriňák KDH Buglovce
Valentín Sakmár KDH Brutovce
Viliam Baran KDH Baldovce
Stanislav Kroták KDH Malý Slavkov
Jozef Kromka KDH Malá Franková
Jozef Potanko KDH Toporec
Jozef Mašlonka SDKÚ, KDH Reľov
Vladislav Mešár KDH Podhorany
Otto Dovják KDH Ľubica
Pavel Hudáček KDH Lendak
Anna Grivalská KDH Krížová Ves
Jolana Bjalončíková KDH Holumnica
Mária Jesenková KDH Zbudské Dlhé
Andrej Bazár KDH Víťazovce
Anna Tkáčová KDH Slovenské Krivé
Jozef Treščák KDH Rovné
Ján Slavik KDH Koňuš
Miroslav Hurajt KDH Pača
Anton Nemčík SDKÚ, KDH Ploské
Imrich Taiš KDH Opiná
Kristína Ballová KDH Olšovany
Peter Kišiday KDH Obišovce
Ondrej Šinglár KDH Nižná Kamenica
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Marián Richter KDH Medzev
Adriána Fečková KDH Malá Lodina
Imrich Janitor KDH, DS Malá Ida
Mária Antoniová KDH Košický Klečenov
Karol Dzugas KDH, DS, ANO Košická Polianka
Miroslav Ruščák KDH Košická Belá
Cyril Hudák SDKÚ, KDH Kokšov - Bakša
Gabriela Ivaňáková KDH Kalša
Mária Bogdanovská KDH Herľany
Imrich Mikloš KDH Haniska
Miroslav Mésaroš KDH Geča
Michal Rečka SDĽ, P SNS, KDH, KSS Čaňa
Stanislav Rusnák KDH Bunetice
Emília Stupárová KDH Bukovec
Miloš Beca KDH Košice - Vyšné Opátske
František Knapík KDH, DS Košice - Košická Nová Ves
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
Michal Müller SDKÚ, KDH, DS Košice - Myslava
Ján Kupec KDH Košice - Kavečany
Emil Jánošík KDH Hrišovce
Vladimír Kišák KDH Závadka
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Michal Korekáč KDH Girovce
Ľubica Voľanská SDKÚ, KDH, DS Detrík
Michal Orosi KDH Cabov
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Michal Kľučár SDĽ, SMER, KDH, HZDS Vlača
Peter Giboda KDH Štefanovce
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Marta Sabolová KDH Sedliská
Anna Chamajová SMER, KDH, HZDS Ruská Voľa
Pavol Hybala SMER, SDKÚ, KDH Petkovce
Marta Ptašinská KDH Dukovce
Štefan Miko SDKÚ, KDH Modra nad Cirochou
Albert Bazár KDH Jabloň
Ľudmila Veľasová KDH Hankovce
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Ján Šima SDKÚ, KDH Šiba
Ján Pisárik KDH Poliakovce
Ján Borecký SDKÚ, KDH, DS Petrová
Stanislav Biroš SDKÚ, KDH Osikov
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Oľga Dutková KDH Kríže
Ján Leško KDH Krivé
Juraj Martiček KDH Kožany
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
Ľubomír Kundrát KDH Janovce
Ján Pataky SDKÚ, KDH Hertník
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Jozef Ščešňák SDKÚ, KDH, DS Gaboltov
Ján Sabol KDH Fričkovce
Ľudovít Kravec SDKÚ, KDH, DS Cigeľka
Jolana Miháliková KDH Horné Hámre
Ján Strelec KDH Bzovská Lehôtka
Jozef Bobík SZS, SDĽ, KDH, HZD, , ANO Michalovce
Paulína Guľášová KDH Vyšná Myšľa
Peter Lukáč KDH Veľká Lodina
Milan Tóth KDH Valaliky
Rastislav Weiss KDH Trebejov
Gabriel Müller KDH Štós
Jozef Ruščák KDH Skároš
Helena Martošová KDH Rudník
Pavol Tomčufčík SDKÚ, KDH Brezovička
Anton Mikolaj SDKÚ, KDH Bodovce
Štefan Harčár SDKÚ, KDH Župčany
Anton Gašpár KDH Záhradné
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
Róbert Oros SDKÚ, KDH, ANO Veľký Šariš
Pavol Anderko KDH Veľký Slivník
Rudolf Onofrej KDH Trnkov
Martin Senderák SDKÚ, KDH Terňa
Vincent Čontofalský SDKÚ, KDH, DS Šarišské Bohdanovce
Imrich Krajňák KDH Sedlice
Peter Šoltis KDH Rokycany
Ladislav Stanek KDH Podhradík
Miroslav Sopko SDKÚ, KDH Petrovany
Andrej Kapľavka SDKÚ, KDH Ondrašovce
Pavol Sučko KDH Okružná
František Šechný KDH Mošurov
Ladislav Terpák SDKÚ, KDH Malý Slivník
Rudolf Švábik KDH Lúčina
Eduard Bartko KDH Ľubovec
Marko Bučko SDKÚ, KDH, ANO Lemešany
Anton Aštary KDH Kojatice
Jozef Majirský SDKÚ, KDH Chmeľovec
Ján Centko KDH Hendrichovce
Antónia Demeterová SDKÚ, KDH Gregorovce
František Kočiš SDKÚ, KDH, ANO Fintice
Štefan Gdovin KDH Čelovce
Marián Baňas KDH Ľubotice
Stanislav Kubaský SDKÚ, KDH Šuňava
Jozef Mezovský KDH Liptovská Teplička
Martin Vitkaj KDH Kravany
Karol Lev Irrgang KDH Hôrka
Anton Danko KDH, ANO Poprad
Andrej Glod KDH Radvaň nad Laborcom
Štefan Vasilenko KDH Oľka
Sergej Smetanka KDH Ňagov
Zoltán Ostranský KDH Rakytník
Anna Tunyiová KDH Vlkyňa
Emil Madarász KDH Šimonovce
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Zoltán Miklóš SDKÚ, KDH Mikušovce
Ján Sára SDKÚ, KDH Jelšovec
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Jozef Kráľ SDKÚ, KDH Vinné
Štefan Tury KDH Zalužice
Vincent Veseleni SDKÚ, KDH Tušická Nová Ves
Anna Ihnátová KDH, HZD Staré
Mária Brejdová SDKÚ, KDH, DS Slavkovce
Gustáv Pčolinský KDH Petrovce nad Laborcom
Jolana Žeňuchová KDH Malé Raškovce
Mária Šalapová KDH Lesné
Ján Jenčík SDKÚ, KDH, ANO Lastomír
Vladimír Bučko KDH Kusín
Mária Janičkovičová SMK-MKP, SMER, KDH Zemplínske Kopčany
Ján Čuchran KDH Kaluža
Zuzana Kenderešová KDH Iňačovce
Anton Brindzák SZS, SDĽ, KDH, ANO Horovce
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Eduard Roganský KDH, HZDS Dolné Mladonice
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Mária Bobáková SDKÚ, KDH, DS Valkovňa
Mária Repková SDKÚ, KDH, DS Drábsko
Ľubica Čečetková KDH Močiar
Božena Forgáčová KDH Beluj
Jozef Mackovič SDKÚ, KDH Tajov
Peter Lakomčík KDH Slovenská Ľupča
Jaroslav Zábojník KDH Rosina
Peter Dobeš SZS, SDKÚ, KDH, HZD Rajecké Teplice
Anton Ďurana KDH Dolná Tižina
Štefan Ondrík KDH Vitanová
Jozef Mažári KDH Trstená
Anna Šikyňová KDH Suchá Hora
Mária Kendralová KDH Hladovka
Jaroslav Mišala KDH Valaská Dubová
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Marián Lauko KDH Martinček
Juraj Vrtich KDH, HZDS Liptovský Michal
Vladimír Roško KDH Likavka
Peter Školník SDKÚ, KDH Muránska Huta
Vladimír Guoth KDH Ivachnová
František Feja KDH Vasiľov
Jozef Gabriel KDH Sihelné
Albín Viater SDKÚ, KDH Oravská Lesná
Jozef Straka KDH Lomná
Miroslav Valčičák KDH Lokca
Jozef Stančík KDH Krušetnica
František Škapec KDH Hruštín
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
Ján Jaňák KDH Liptovské Matiašovce
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ján Pokrivka KDH Snežnica
Alojz Filipek KDH Bziny
Karol Brodňanský KDH Žaškov
Jozef Magdolen KDH Zázrivá
Albín Mudrončík KDH Pucov
Jozef Kováčik KDH Pribiš
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou
Emília Franeková KDH, ANO Horná Lehota
Ľuboš Stríž KDH Klokočov
Pavol Gomola KDH Čierne
Jozef Cibira SDKÚ, KDH Žitavany
Marián Spišiak KDH Riečka
Pavol Strečok KDH Priechod
Ján Hertel KDH Svrbice
Darina Gerhátová KDH Chrabrany
Jozef Kucka KDH Koniarovce
Bernard Fraňo KDH Hrušovany
Ladislav Halo KDH Horné Štitáre
Jozefína Paulovičová KDH Velušovce
Ľubomír Goga KDH Lužany
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Ivan Habiňák SNS, KDH, HZDS Zbehy
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Imrich Kováč KDH Mojmírovce
Róbert Bakyta KDH Jarok
Ferdinand Vítek SZS, SDKÚ, KDH, ANO Nitra
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Viera Pappová SMK-MKP, SDĽ, KDH, HZDS Nový Tekov
Viera Frtúsová KDH Krškany
Štefan Fojtík KDH Domadice
Ľudovít Viglaš SNS, KDH Čaka
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Vendelín Kršák KDH Petrova Lehota
Emil Masár KDH Veľká Hradná
Štefan Richtárech KDH Neporadza
Vladimír Kmeťo SDKÚ, KDH, ANO Krivosúd - Bodovka
Peter Pilko SDKÚ, KDH, ANO Kostolná - Záriečie
Ľubomír Škriečka KDH Chocholná - Velčice
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Jozef Karas KDH Horná Breznica
Jozef Balčirák SDĽ, SDKÚ, KDH Nitrianske Pravno
Emil Trgiňa KDH, HZDS Chrenovec
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Ján Šnirc SDĽ, SNS, KDH, HZDS Bystričany
Dušan Hladký KDH Hatné
Štefan Hrenák KDH Slopná
Gustáv Hodál KDH Turčianky
Ľudovít Košík KDH, ANO Chynorany
Anton Stanko KDH Veľký Klíž
Ladislav Struhár KDH Skačany
Ľubomír Tinka SDKÚ, KDH Trenčianske Bohuslavice
Marián Lacko KDH Modrová
Pavol Slobodník SNS, KDH, KĽS Dolný Ohaj
Pavol Amrich KDH Dedinka
Ľudovít Kuťka KDH Černík
Ladislav Mellen KDH Čab
Milan Cabánek KDH Lužianky
Norbert Kiss KDH Telince
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Karol Pavlovič SDKÚ, KDH Beckov
Jaroslav Kadlečík SDKÚ, KDH Slavnica
Jozef Štefanec KDH Kameničany
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Pavol Čiernik SZS, SDKÚ, KDH, ANO Ilava
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Ľudmila Jakúbková KDH Červený Kameň
Dušan Darmo KDH Libichava
Mária Kšiňanová KDH Horné Naštice
Jozef Babuliak KDH Haláčovce
Marta Pajtinková KDH Trebichava
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou
Marián Broniš KDH Rybany
Rastislav Mrva SNS, KDH Hrnčiarovce nad Parnou
Božena Vadovičová KDH Šelpice
Miroslav Remenár KDH Radošovce
Štefan Kováč KDH Slovenská Nová Ves
Mariana Šuranová KDH Pavlice
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Mária Nováková KDH Bíňovce
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Elena Horínková SDKÚ, KDH Vrádište
Štefan Huťťa SDKÚ, KDH Radošovce
Miroslav Pochylý SDKÚ, KDH Petrova Ves
Anna Vrábelová KDH, HZDS Letničie
Jozefa Šimkovičová SDKÚ, KDH, ANO Brodské
Ján Michalica KDH Rybky
Rudolf Polák KDH Štefanov
Emília Pavlíková KDH Smrdáky
Ján Ňukovič KDH Rovensko
Ján Škrabák KDH Prievaly
Viera Kollárová KDH Plavecký Peter
Anton Fiala KDH Osuské
Jozef Zajic KDH Moravský Svätý Ján
Ján Chudík KDH Borský Svätý Jur
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Stanislav Damaškovič KDH Chtelnica
Jozef Kováčik SDKÚ, KDH Streženice
Jaroslav Túček SDĽ, SNS, KDH, HZDS Lúky
Jozef Majzlan KDH Pravenec
Anton Menšík KDH Dolné Zelenice
Viliam Sobota KDH Ratkovce
Tibor Stanko KDH Žlkovce
Ladislav Ištok KDH Pastuchov
Ján Gubáň SDKÚ, KDH, ANO Bojničky
Cyril Špačinský KDH Hoste
Štefan Nesmeri SZS, KDH, , DS Zálesie
Štefan Kovaľ KDH Igram
Ladislav Cingel KDH Dunajská Lužná
Ľubomír Poór SNS, KDH, KSS Bernolákovo
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji
Oliver Solga SDKÚ, KDH, ANO Pezinok
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Róbert Bujna KDH Kuchyňa
Jozef Pokorný KDH Borinka
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Mária Wuketichová KDH Bratislava - Jarovce
Alžbeta Broszová KDH Bratislava - Čunovo
Peter Šramko SDĽ, OKS, KDH, , DS Bratislava - Lamač
Bystrík Hollý SZS, KDH, , DS Bratislava - Karlova Ves
Pavol Bielik SZS, KDH, Bratislava - Rača
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Peter Čiernik SZS, OKS, KDH, Bratislava - Staré Mesto