Komunálne voľby 2002 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2002

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Peter Čiernik SZS, OKS, KDH, Bratislava - Staré Mesto
Oto Nevický SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Bratislava - Podunajské Biskupice
Pavol Kubovič SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Ružinov
Ľudmila Lacková SMER, SNS, P SNS, KDH, HZD Bratislava - Vrakuňa
Pavol Bielik SZS, KDH, Bratislava - Rača
Bystrík Hollý SZS, KDH, , DS Bratislava - Karlova Ves
Peter Šramko SDĽ, OKS, KDH, , DS Bratislava - Lamač
Alžbeta Broszová KDH Bratislava - Čunovo
Mária Wuketichová KDH Bratislava - Jarovce
Vladimír Bajan SMK-MKP, SDKÚ, KDH, ANO Bratislava - Petržalka
Jozef Pokorný KDH Borinka
Róbert Bujna KDH Kuchyňa
Jozef Ondrejka SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Malacky
Oliver Solga SDKÚ, KDH, ANO Pezinok
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji
Ľubomír Poór SNS, KDH, KSS Bernolákovo
Ladislav Cingel KDH Dunajská Lužná
Štefan Kovaľ KDH Igram
Štefan Nesmeri SZS, KDH, , DS Zálesie
Cyril Špačinský KDH Hoste
Ján Gubáň SDKÚ, KDH, ANO Bojničky
Ladislav Ištok KDH Pastuchov
Tibor Stanko KDH Žlkovce
Viliam Sobota KDH Ratkovce
Anton Menšík KDH Dolné Zelenice
Stanislav Damaškovič KDH Chtelnica
Ľubomír Parízek SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Senica
Ján Chudík KDH Borský Svätý Jur
Jozef Zajic KDH Moravský Svätý Ján
Anton Fiala KDH Osuské
Viera Kollárová KDH Plavecký Peter
Ján Škrabák KDH Prievaly
Ján Ňukovič KDH Rovensko
Emília Pavlíková KDH Smrdáky
Rudolf Polák KDH Štefanov
Ján Michalica KDH Rybky
Jozefa Šimkovičová SDKÚ, KDH, ANO Brodské
Anna Vrábelová KDH, HZDS Letničie
Miroslav Pochylý SDKÚ, KDH Petrova Ves
Štefan Huťťa SDKÚ, KDH Radošovce
Elena Horínková SDKÚ, KDH Vrádište
Štefan Bošnák SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Trnava
Mária Nováková KDH Bíňovce
Tibor Čepec SDĽ, SMER, P SNS, KDH, HZDS Cífer
Mariana Šuranová KDH Pavlice
Štefan Kováč KDH Slovenská Nová Ves
Miroslav Remenár KDH Radošovce
Božena Vadovičová KDH Šelpice
Rastislav Mrva SNS, KDH Hrnčiarovce nad Parnou
Marián Broniš KDH Rybany
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou
Marta Pajtinková KDH Trebichava
Jozef Babuliak KDH Haláčovce
Mária Kšiňanová KDH Horné Naštice
Dušan Darmo KDH Libichava
Ľudmila Jakúbková KDH Červený Kameň
Juraj Červinka SZS, SDKÚ, P SNS, KDH, DS, ANO Dubnica nad Váhom
Pavol Čiernik SZS, SDKÚ, KDH, ANO Ilava
Ján Šušaník SZS, SDKÚ, KDH, DS, ANO Nová Dubnica
Jozef Štefanec KDH Kameničany
Jaroslav Kadlečík SDKÚ, KDH Slavnica
Karol Pavlovič SDKÚ, KDH Beckov
Ján Pristach SDKÚ, KDH, DS, ANO Hôrka nad Váhom
Marián Lacko KDH Modrová
Ľubomír Tinka SDKÚ, KDH Trenčianske Bohuslavice
Ladislav Struhár KDH Skačany
Anton Stanko KDH Veľký Klíž
Ľudovít Košík KDH, ANO Chynorany
Gustáv Hodál KDH Turčianky
Štefan Hrenák KDH Slopná
Dušan Hladký KDH Hatné
Ján Šnirc SDĽ, SNS, KDH, HZDS Bystričany
Štefan Mjartan SDĽ, SMER, KDH, KSS, HZDS Cigeľ
Peter Hromádka SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Handlová
Emil Trgiňa KDH, HZDS Chrenovec
Jozef Balčirák SDĽ, SDKÚ, KDH Nitrianske Pravno
Jozef Majzlan KDH Pravenec
Jaroslav Túček SDĽ, SNS, KDH, HZDS Lúky
Jozef Kováčik SDKÚ, KDH Streženice
Jozef Karas KDH Horná Breznica
Juraj Liška SDKÚ, KDH, DS, ANO Trenčín
Ľubomír Škriečka KDH Chocholná - Velčice
Peter Pilko SDKÚ, KDH, ANO Kostolná - Záriečie
Vladimír Kmeťo SDKÚ, KDH, ANO Krivosúd - Bodovka
Štefan Richtárech KDH Neporadza
Emil Masár KDH Veľká Hradná
Vendelín Kršák KDH Petrova Lehota
Anna Šušoliaková SMER, SDKÚ, KDH, ANO Šrobárová
Štefan Mišák SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZD Levice
Ľudovít Viglaš SNS, KDH Čaka
Štefan Fojtík KDH Domadice
Viera Frtúsová KDH Krškany
Viera Pappová SMK-MKP, SDĽ, KDH, HZDS Nový Tekov
Marián Zuzčák SDĽ, SDKÚ, KDH, KSS, HZDS, DS, ANO Tlmače
Ferdinand Vítek SZS, SDKÚ, KDH, ANO Nitra
Róbert Bakyta KDH Jarok
Imrich Kováč KDH Mojmírovce
Tibor Tóth SDKÚ, KDH, DS, ANO Vráble
Ivan Habiňák SNS, KDH, HZDS Zbehy
Norbert Kiss KDH Telince
Milan Cabánek KDH Lužianky
Ladislav Mellen KDH Čab
Ľudovít Kuťka KDH Černík
Pavol Amrich KDH Dedinka
Pavol Slobodník SNS, KDH, KĽS Dolný Ohaj
Pavol Segeš SDKÚ, KDH, DS, ANO Topoľčany
Ľubomír Goga KDH Lužany
Jozefína Paulovičová KDH Velušovce
Ladislav Halo KDH Horné Štitáre
Bernard Fraňo KDH Hrušovany
Jozef Kucka KDH Koniarovce
Darina Gerhátová KDH Chrabrany
Ján Hertel KDH Svrbice
Jozef Cibira SDKÚ, KDH Žitavany
Pavol Gomola KDH Čierne
Ľuboš Stríž KDH Klokočov
Emília Franeková KDH, ANO Horná Lehota
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou
Jozef Kováčik KDH Pribiš
Albín Mudrončík KDH Pucov
Jozef Magdolen KDH Zázrivá
Karol Brodňanský KDH Žaškov
Alojz Filipek KDH Bziny
Ján Pokrivka KDH Snežnica
Alexander Slafkovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Liptovský Mikuláš
Ján Jaňák KDH Liptovské Matiašovce
Vladimír Šišan SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Kláštor pod Znievom
František Škapec KDH Hruštín
Jozef Stančík KDH Krušetnica
Miroslav Valčičák KDH Lokca
Jozef Straka KDH Lomná
Albín Viater SDKÚ, KDH Oravská Lesná
Jozef Gabriel KDH Sihelné
František Feja KDH Vasiľov
Vladimír Guoth KDH Ivachnová
Vladimír Roško KDH Likavka
Juraj Vrtich KDH, HZDS Liptovský Michal
Marián Lauko KDH Martinček
Juraj Čech SMER, SDKÚ, KDH, ANO Ružomberok
Jaroslav Mišala KDH Valaská Dubová
Mária Kendralová KDH Hladovka
Anna Šikyňová KDH Suchá Hora
Jozef Mažári KDH Trstená
Štefan Ondrík KDH Vitanová
Anton Ďurana KDH Dolná Tižina
Peter Dobeš SZS, SDKÚ, KDH, HZD Rajecké Teplice
Jaroslav Zábojník KDH Rosina
Pavol Strečok KDH Priechod
Marián Spišiak KDH Riečka
Peter Lakomčík KDH Slovenská Ľupča
Jozef Mackovič SDKÚ, KDH Tajov
Božena Forgáčová KDH Beluj
Ľubica Čečetková KDH Močiar
Mária Repková SDKÚ, KDH, DS Drábsko
Mária Bobáková SDKÚ, KDH, DS Valkovňa
Emíla Kohútová SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Bzovík
Eduard Roganský KDH, HZDS Dolné Mladonice
Mária Mozolová SDKÚ, KDH, DS, ANO Domaníky
Ladislav Rényei SDKÚ, KDH, DS, ANO Drážovce
Ján Benedik SDKÚ, KDH, DS, ANO Hontianske Nemce
Oľga Bartková SDKÚ, KDH, DS, ANO Senohrad
Vladimír Rehanek SDKÚ, KDH, DS, ANO Halič
Ján Sára SDKÚ, KDH Jelšovec
Zoltán Miklóš SDKÚ, KDH Mikušovce
Mária Perželová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Hrnčiarska Ves
Štefan Vaclavik SDKÚ, KDH, DS, ANO Sušany
Peter Školník SDKÚ, KDH Muránska Huta
Michal Bagačka SDSS, SNS, SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Hnúšťa
Emil Madarász KDH Šimonovce
Anna Tunyiová KDH Vlkyňa
Zoltán Ostranský KDH Rakytník
Ján Strelec KDH Bzovská Lehôtka
Jolana Miháliková KDH Horné Hámre
Vladimír Žiliak SDKÚ, KDH, DS, ANO Dolná Ves
Miroslav Nárožný SDKÚ, KDH, DS, ANO Kremnica
František Baláž SDKÚ, KDH, DS, ANO Nevoľné
Igor Vankulič SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Kremnička
Valéria Salayová SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Horná Ves
Ľudovít Kravec SDKÚ, KDH, DS Cigeľka
Ján Sabol KDH Fričkovce
Jozef Ščešňák SDKÚ, KDH, DS Gaboltov
Anna Uhrinová SMER, SDKÚ, KDH, ANO Harhaj
Ondrej Surgent SDKÚ, KDH, DS, ANO Hažlín
Ján Pataky SDKÚ, KDH Hertník
Ľubomír Kundrát KDH Janovce
Peter Krupa SDĽ, SDKÚ, KDH, HZDS Koprivnica
Juraj Martiček KDH Kožany
Ján Leško KDH Krivé
Oľga Dutková KDH Kríže
František Palko SDKÚ, KDH, HZDS, DS Lopúchov
Stanislav Biroš SDKÚ, KDH Osikov
Ján Borecký SDKÚ, KDH, DS Petrová
Ján Pisárik KDH Poliakovce
Ján Šima SDKÚ, KDH Šiba
Ján Ambro SMER, SDKÚ, KDH, ANO Brekov
Ľudmila Veľasová KDH Hankovce
Albert Bazár KDH Jabloň
Štefan Miko SDKÚ, KDH Modra nad Cirochou
Jozef Treščák KDH Rovné
Anna Tkáčová KDH Slovenské Krivé
Andrej Bazár KDH Víťazovce
Mária Jesenková KDH Zbudské Dlhé
Jolana Bjalončíková KDH Holumnica
Anna Grivalská KDH Krížová Ves
Pavel Hudáček KDH Lendak
Otto Dovják KDH Ľubica
Vladislav Mešár KDH Podhorany
Jozef Mašlonka SDKÚ, KDH Reľov
Jozef Potanko KDH Toporec
Jozef Kromka KDH Malá Franková
Stanislav Kroták KDH Malý Slavkov
Viliam Baran KDH Baldovce
Valentín Sakmár KDH Brutovce
Pavol Katriňák KDH Buglovce
Miroslav Fabian SDKÚ, KDH Klčov
Peter Faltin KDH Kurimany
Miroslav Čurilla SMER, SDKÚ, OKS, KDH, DS, ANO Levoča
Michal Molčan SMER, SDKÚ, KDH Nižné Repaše
Mikuláš Demočko KDH Oľšavica
Pavol Koperdák KDH Ordzovany
Jozef Novák KDH Poľanovce
Vladimír Ledecký SDĽ, SDKÚ, KDH, ANO Spišský Hrhov
Imrich Sivák KDH Studenec
Pavol Varšo KDH Uloža
Sergej Smetanka KDH Ňagov
Štefan Vasilenko KDH Oľka
Andrej Glod KDH Radvaň nad Laborcom
Anton Danko KDH, ANO Poprad
Karol Lev Irrgang KDH Hôrka
Martin Vitkaj KDH Kravany
Jozef Mezovský KDH Liptovská Teplička
Stanislav Kubaský SDKÚ, KDH Šuňava
Marián Baňas KDH Ľubotice
Štefan Gdovin KDH Čelovce
František Kočiš SDKÚ, KDH, ANO Fintice
Antónia Demeterová SDKÚ, KDH Gregorovce
Ján Centko KDH Hendrichovce
Jozef Majirský SDKÚ, KDH Chmeľovec
Anton Aštary KDH Kojatice
Marko Bučko SDKÚ, KDH, ANO Lemešany
Eduard Bartko KDH Ľubovec
Rudolf Švábik KDH Lúčina
Ladislav Terpák SDKÚ, KDH Malý Slivník
František Šechný KDH Mošurov
Pavol Sučko KDH Okružná
Andrej Kapľavka SDKÚ, KDH Ondrašovce
Miroslav Sopko SDKÚ, KDH Petrovany
Ladislav Stanek KDH Podhradík
Peter Šoltis KDH Rokycany
Imrich Krajňák KDH Sedlice
Vincent Čontofalský SDKÚ, KDH, DS Šarišské Bohdanovce
Martin Senderák SDKÚ, KDH Terňa
Rudolf Onofrej KDH Trnkov
Pavol Anderko KDH Veľký Slivník
Róbert Oros SDKÚ, KDH, ANO Veľký Šariš
Kristína Maliňáková SDKÚ, KDH, DS, ANO Záborské
Anton Gašpár KDH Záhradné
Štefan Harčár SDKÚ, KDH Župčany
Anton Mikolaj SDKÚ, KDH Bodovce
Pavol Tomčufčík SDKÚ, KDH Brezovička
Jozef Dučay SDKÚ, KDH Daletice
Peter Javorský SDKÚ, KDH Drienica
Miroslav Tomčík SDKÚ, KDH Hubošovce
Anton Janičina SDKÚ, KDH Jakubovany
Eduard Vokál SDKÚ, KDH, DS Lipany
Jozef Kamenický SDKÚ, KDH Nižný Slavkov
Cyril Revák SDKÚ, KDH Ostrovany
Jaroslav Baňas SDKÚ, KDH Pečovská Nová Ves
Božena Peregrinová KDH Ratvaj
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok
Dezider Ištoňa SDKÚ, KDH Torysa
Olga Bujňáková SDKÚ, KDH Vysoká
Anna Berezňaninová KDH Ladomirov
František Orlovský SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Stará Ľubovňa
Július Vyrostek KDH Forbasy
Milan Volček SDKÚ, KDH Haligovce
Jozef Dufala SDĽ, KDH, HZDS Jakubany
Ján Kičura KDH, HZDS Legnava
Vasiľ Vislocký KDH Litmanová
Jozef Šesták KDH Malý Lipník
Jana Ščensná KDH Matysová
Emil Knap KDH Údol
František Šlang SDKÚ, KDH, ANO Baňa
Jaroslav Verba P SNS, KDH, HZDS Breznička
Ján Šafranko SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Brusnica
Jozef Potoma SMER, SDKÚ, KDH, ANO Duplín
Štefan Šoltis SDKÚ, KDH, ANO Gribov
Milan Blicha SMER, KDH, HZDS Havaj
Ivan Zajac SMER, SDKÚ, KDH, ANO Kožuchovce
Michal Dovičak SDKÚ, KDH, DS, ANO Krišlovce
Nadežda Švahlová SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Makovce
Igor Madzin SDKÚ, KDH, DS, ANO Nižná Olšava
Dušan Šmajda SDKÚ, KDH, DS, ANO Potôčky
Imrich Hamarčák SDĽ, SDA, KDH, ANO Stropkov
Viera Pundžáková KDH, ANO Turany nad Ondavou
Viera Barvirčáková SDĽ, SDA, KDH, ANO Vislava
Helena Popiková SDĽ, SDA, SMER, SDKÚ, KDH, ANO Vladiča
Milan Kasarda SDKÚ, KDH, DS, ANO Vojtovce
František Cauner KDH Kalnište
Jozef Kozák SDKÚ, KDH Kračúnovce
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka
Tomáš Košč KDH Želmanovce
Ondrej Kurilla KDH Beňadikovce
Sergej Vasilenko SDKÚ, KDH, ANO Hrabovčík
Martin Jech KDH Okrúhle
Jozef Malačina SDKÚ, KDH Radoma
Michal Vaňko SDKÚ, KDH, HZDS, ANO Šemetkovce
Marta Ptašinská KDH Dukovce
Pavol Hybala SMER, SDKÚ, KDH Petkovce
Anna Chamajová SMER, KDH, HZDS Ruská Voľa
Marta Sabolová KDH Sedliská
Jozef Berta SMER, SDKÚ, KDH, DS, ANO Soľ
Peter Giboda KDH Štefanovce
Michal Kľučár SDĽ, SMER, KDH, HZDS Vlača
Jozef Lancoš SMER, SDKÚ, ROISR, KDH, HZDS, DS, ANO Benkovce
Michal Orosi KDH Cabov
Ľubica Voľanská SDKÚ, KDH, DS Detrík
Michal Korekáč KDH Girovce
František Tkáč SDKÚ, KDH, DS, ANO Hanušovce nad Topľou
Vladimír Kišák KDH Závadka
Emil Jánošík KDH Hrišovce
Ján Kupec KDH Košice - Kavečany
Michal Müller SDKÚ, KDH, DS Košice - Myslava
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS Košice - KVP
František Knapík KDH, DS Košice - Košická Nová Ves
Miloš Beca KDH Košice - Vyšné Opátske
Emília Stupárová KDH Bukovec
Stanislav Rusnák KDH Bunetice
Michal Rečka SDĽ, P SNS, KDH, KSS Čaňa
Miroslav Mésaroš KDH Geča
Imrich Mikloš KDH Haniska
Mária Bogdanovská KDH Herľany
Gabriela Ivaňáková KDH Kalša
Cyril Hudák SDKÚ, KDH Kokšov - Bakša
Miroslav Ruščák KDH Košická Belá
Karol Dzugas KDH, DS, ANO Košická Polianka
Mária Antoniová KDH Košický Klečenov
Imrich Janitor KDH, DS Malá Ida
Adriána Fečková KDH Malá Lodina
Marián Richter KDH Medzev
Štefan Zachariaš SMK-MKP, SDKÚ, KDH, DS, ANO Moldava nad Bodvou
Ondrej Šinglár KDH Nižná Kamenica
Peter Kišiday KDH Obišovce
Kristína Ballová KDH Olšovany
Imrich Taiš KDH Opiná
Anton Nemčík SDKÚ, KDH Ploské
Helena Martošová KDH Rudník
Jozef Ruščák KDH Skároš
Gabriel Müller KDH Štós
Rastislav Weiss KDH Trebejov
Milan Tóth KDH Valaliky
Peter Lukáč KDH Veľká Lodina
Paulína Guľášová KDH Vyšná Myšľa
Jozef Bobík SZS, SDĽ, KDH, HZD, , ANO Michalovce
Anton Brindzák SZS, SDĽ, KDH, ANO Horovce
Zuzana Kenderešová KDH Iňačovce
Ján Čuchran KDH Kaluža
Mária Janičkovičová SMK-MKP, SMER, KDH Zemplínske Kopčany
Vladimír Bučko KDH Kusín
Ján Jenčík SDKÚ, KDH, ANO Lastomír
Mária Šalapová KDH Lesné
Jolana Žeňuchová KDH Malé Raškovce
Gustáv Pčolinský KDH Petrovce nad Laborcom
Mária Brejdová SDKÚ, KDH, DS Slavkovce
Anna Ihnátová KDH, HZD Staré
Vincent Veseleni SDKÚ, KDH Tušická Nová Ves
Štefan Tury KDH Zalužice
Jozef Kráľ SDKÚ, KDH Vinné
Miroslav Hurajt KDH Pača
Ján Slavik KDH Koňuš
Vladimír Stanko KDH Nižné Nemecké
Oľga Fečiková KDH Porostov
Anna Fedorová SDKÚ, KDH, HZD, DS, ANO Spišská Nová Ves
Jaroslav Gazdura SDKÚ, KDH, ANO Arnutovce
Beáta Kopčáková SDKÚ, KDH, ANO Betlanovce
Tatiana Brandoburová SDKÚ, KDH, ANO Hincovce
Jozef Melega SDKÚ, KDH, ANO Chrasť nad Hornádom
Ján Sarňák SDKÚ, KDH, ANO Iliašovce
Michal Ovčiarik KDH Lieskovany
Mikuláš Živčák SDKÚ, KDH, ANO Odorín
Peter Horváth SDKÚ, KDH, ANO Olcnava
Jozef Klešč SDKÚ, KDH, ANO Oľšavka
Ladislav Šterbinský SDKÚ, KDH Spišské Vlachy
Pavol Duč SDA, SMER, KDH, HZDS, DS, ANO Kožuchov
Ján Geňo KDH Kuzmice
Ján Paulišin KDH Stankovce
Mikuláš Levkut SDA, SMER, SDKÚ, KDH, DS Veľaty
Miroslav Maďar SDA, SMER, SDKÚ, KDH, HZDS, DS, ANO Zemplínske Jastrabie
Milan Tomko KDH Zemplínsky Branč
Andrej Ďurkovský , SZS, DS, ANO, KDH Bratislava