Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Milan Tomko KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zemplínsky Branč 150 60,48 Zvolený
Miroslav Maďar SMER, SDKÚ-DS, KDH Zemplínske Jastrabie 281 100,00 Zvolený
Mária Horná KDH Zemplínska Nová Ves 0 0,00 Nezvolený
František Danko KDH Zbehňov 41 33,06 Nezvolený
Martin Tomko KDH Višňov 57 45,24 Nezvolený
Jaroslav Barila SDKÚ-DS, KDH Veľaty 223 49,34 Zvolený
Vladimír Anďal Misia 21, ASV, KDH Trebišov 1796 23,87 Zvolený
Ján Paulišin KDH Stankovce 52 57,14 Zvolený
Ján Žadanský KDH Slivník 88 18,14 Nezvolený
Jozef Gamrát KDH, SDKÚ-DS Sečovce 928 31,46 Nezvolený
Lucia Ondová KDH Plechotice 10 2,44 Nezvolený
Marta Čujová KDH Jamník 224 42,34 Nezvolený
Ján Sarňák KDH Iliašovce 104 22,81 Nezvolený
Marián Melega SDKÚ-DS, KDH Chrasť nad Hornádom 289 75,85 Zvolený
Anna Kyseľová KDH Hrišovce 37 20,11 Nezvolený
Jana Skokanová KDH Hrabušice 155 17,88 Nezvolený
Tatiana Brandoburová KDH Hincovce 38 100,00 Zvolený
Anna Nemčíková KDH, SNS, SDKÚ-DS, SMER Gelnica 1214 63,13 Zvolený
Ján Olekšák SDKÚ-DS, KDH, SMER Danišovce 90 30,72 Nezvolený
Mária Zahurancová SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Bystrany 292 33,11 Nezvolený
Beáta Kopčáková KDH, SDKÚ-DS Betlanovce 220 82,71 Zvolený
Jaroslav Gazdura SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 207 100,00 Zvolený
Ružena Váradyová KDH Silica 81 23,75 Nezvolený
Ján Dányi KDH Rakovnica 23 6,57 Nezvolený
Miroslav Hurajt KDH Pača 161 43,05 Nezvolený
Vladimír Dunajčák KDH, SNS Strážske 902 47,90 Zvolený
Albert Dunca KDH Staré 129 32,99 Zvolený
Pavol Džurina SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Sobrance 1126 37,04 Nezvolený
Peter Tokár SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Sejkov 98 100,00 Zvolený
Juraj Cinkanič SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruský Hrabovec 94 44,13 Zvolený
Mária Brannová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 46 32,17 Nezvolený
Michal Gera KDH Pusté Čemerné 66 29,60 Nezvolený
Ján Modrák KDH Porúbka 16 5,88 Nezvolený
Oľga Fečíková SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Porostov 105 100,00 Zvolený
Emil Osif SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Podhoroď 118 62,43 Zvolený
Jozef Gajdoš ĽS-HZDS, KDH Petrovce nad Laborcom 187 41,28 Nezvolený
Pavel Tomčo SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Petrovce 107 100,00 Zvolený
Mária Vadasová KDH, ĽS-HZDS Petrikovce 88 100,00 Zvolený
Anton Bereš KDH Pavlovce nad Uhom 199 16,53 Nezvolený
Milan Kočan SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Orechová 40 25,81 Nezvolený
Vladimír Stanko SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Nižné Nemecké 57 29,84 Nezvolený
Andrej Holuvčák KDH, ĽS-HZDS Nižná Rybnica 81 34,91 Nezvolený
Anton Šandor HZD, SNS, KDH, ĽS-HZDS Nacina Ves 433 60,81 Zvolený
Jozef Bobík SZ, KDH Michalovce 1870 16,98 Nezvolený
Anna Šebeöková KDH Lastovce 0 0,00 Nezvolený
Ján Geňo KDH Kuzmice 398 62,78 Zvolený
Terézia Kačová KDH, Misia 21 Kožuchov 23 14,38 Nezvolený
Marta Horosová Misia 21, KDH Hrčeľ 85 26,98 Nezvolený
Milan Šikora Misia 21, KDH Hraň 23 2,84 Nezvolený
Ladislav Slovjak SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Cejkov 540 71,90 Zvolený
Ján Mačuga KDH, SDKÚ-DS Bačkov 119 31,23 Nezvolený
Helena Lačná KDH Žehra 12 2,08 Nezvolený
Vladimír Kišák KDH Závadka 174 100,00 Zvolený
Jozef Olejník KDH Vítkovce 75 100,00 Zvolený
Jozef Brutovský KDH Úhorná 4 4,55 Nezvolený
Peter Lačný KDH Teplička 254 46,18 Nezvolený
Vladimír Majkuth KDH Stará Voda 45 31,03 Nezvolený
Peter Bodnár KDH Spišský Hrušov 72 11,80 Nezvolený
Ladislav Šterbinský KDH Spišské Vlachy 622 45,07 Nezvolený
Marián Užák OKS, SDKÚ-DS, KDH Spišská Nová Ves 2809 27,73 Nezvolený
Margita Brutovská SMER, ANO, SNS, KDH, SDKÚ-DS Smolník 222 37,95 Zvolený
Marián Mikula KDH Smolnícka Huta 101 45,29 Nezvolený
Ľubica Frankovičová SZS, KDH, SDKÚ-DS Smižany 768 29,35 Nezvolený
Jozef Klešč KDH Oľšavka 78 63,93 Zvolený
Peter Horváth SDKÚ-DS, KDH Olcnava 91 15,66 Nezvolený
Mikuláš Živčák SDKÚ-DS, KDH Odorín 276 71,69 Zvolený
Dušan Slivka ĽS-HZDS, KDH, SNS Nálepkovo 565 42,32 Nezvolený
Jozef Sendrei KDH Markušovce 106 10,40 Nezvolený
Marian Keruľ ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Margecany 177 17,40 Nezvolený
Michal Ovčiarik SDKÚ-DS, KDH Lieskovany 91 100,00 Zvolený
Michal Urban SDKÚ-DS, KDH Letanovce 192 24,84 Nezvolený
Marián Hojstrič KDH, SDKÚ-DS Krompachy 650 22,83 Nezvolený
Ján Majerník ĽS-HZDS, KDH, SMER Kluknava 356 41,40 Zvolený
Ján Šimko KDH, HZD, ĽS-HZDS Ložín 208 50,61 Zvolený
Mária Šalapová SZ, SDKÚ-DS, KDH Lesné 141 56,18 Zvolený
Miroslav Bak ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Laškovce 155 61,26 Zvolený
Vladimír Bučko KDH Kusín 140 68,63 Zvolený
Mária Hreňková SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Krčava 119 50,85 Zvolený
Václav Bak KDH Krásnovce 11 3,06 Nezvolený
Milan Capík KDH, SNS, ĽS-HZDS Koromľa 68 28,10 Nezvolený
Ján Slávik SNS, KDH Koňuš 38 17,59 Nezvolený
Ján Čuchran SMER, ĽS-HZDS, SZ, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 161 100,00 Zvolený
Peter Strmeň KDH, SDKÚ-DS Čečehov 61 31,94 Nezvolený
Václav Ličko KDH, SDKÚ-DS, ANO Bunkovce 103 55,08 Zvolený
Ján Adamčík SDKÚ-DS, SMER, SZ, KDH Budkovce 240 31,62 Nezvolený
Valentína Perduľa... SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Blatné Revištia 27 20,77 Nezvolený
Andrej Petrúň SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Beňatina 82 100,00 Zvolený
Ladislav Ondo KDH Bánovce nad Ondavou 62 18,24 Nezvolený
Agáta Mižáková KDH, SNS, ĽS-HZDS Baškovce 79 43,89 Nezvolený
František Mižák KDH Vyšný Klátov 60 25,75 Nezvolený
Paulína Guľášová KDH Vyšná Myšľa 306 70,51 Zvolený
Vladimír Boroš KDH Vyšná Kamenica 0 0,00 Nezvolený
Peter Lukáč KDH Veľká Lodina 68 100,00 Zvolený
Štefan Petrík KDH Valaliky 1037 75,25 Zvolený
Ladislav Nyulaszi KDH Trstené pri Hornáde 152 21,87 Nezvolený
Gabriel Müller KDH Štós 238 54,09 Zvolený
Vladimír Franka KDH Sokoľ 260 63,11 Zvolený
Gabriela Takáčová KDH Slanské Nové Mesto 34 13,55 Nezvolený
Eva Žegleňová KDH Slanec 201 36,75 Nezvolený
Ján Bačo KDH Slančík 56 44,44 Zvolený
Jozef Ruščák KDH Skároš 132 27,56 Nezvolený
Štefan Markovič KDH Ruskov 368 100,00 Zvolený
Viktor Gazdačko KDH, SDKÚ-DS Rozhanovce 737 89,01 Zvolený
Ladislav Holub KDH Rankovce 20 6,54 Nezvolený
Andrej Marcin KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Dvorianky 252 70,00 Zvolený
Štefan Andoga SDKÚ-DS, KDH Brzotín 20 3,26 Nezvolený
Anna Kušnírová KDH, SDKÚ-DS Zemplínska Široká 7 1,65 Nezvolený
Jaroslav Dzurjovčin KDH Zbudza 186 60,00 Zvolený
Štefan Tury KDH Zalužice 297 51,38 Zvolený
Jozef Danko SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšné Nemecké 51 35,66 Zvolený
Peter Dudej SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Vyšná Rybnica 30 13,89 Nezvolený
Anton Panoňko SNS, KDH Voľa 88 49,16 Zvolený
Valéria Bujdošová KDH, SDKÚ-DS Vinné 68 8,50 Nezvolený
Tibor Bodnár KDH, SMER, SDKÚ-DS Veľké Kapušany 727 22,16 Nezvolený
Jozef Antonič SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Úbrež 165 52,38 Zvolený
Marek Varga KDH Tušická Nová Ves 49 15,36 Nezvolený
Vojtech Gomboš SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Svätuš 59 67,05 Zvolený
Anton Nemčík KDH Ploské 106 27,82 Nezvolený
Adriena Baranová KDH, SMER Perín - Chym 249 34,20 Nezvolený
Rozália Juhászová KDH Paňovce 90 29,41 Nezvolený
František Marcin KDH Olšovany 156 50,49 Zvolený
Peter Kišiday KDH Obišovce 104 52,79 Zvolený
Mária Vlčková KDH Nová Polhora 79 32,92 Nezvolený
Ondrej Šinglár KDH Nižná Kamenica 44 15,66 Nezvolený
Adriána Fečková KDH Malá Lodina 94 89,52 Zvolený
Imrich Janitor SDKÚ-DS, KDH Malá Ida 223 32,04 Nezvolený
Ľubomír Krajňák KDH Kysak 427 67,35 Zvolený
Mária Antoniová KDH Košický Klečenov 85 46,70 Nezvolený
Mária Jenkutová KDH, SDKÚ-DS Košické Olšany 136 23,99 Nezvolený
Marián Sasák KDH Chrastné 0 0,00 Nezvolený
Gabriel Sobota KDH Hodkovce 48 26,97 Nezvolený
Mária Bogdanovská KDH Herľany 46 23,47 Nezvolený
Margita Šemnická KDH Haniska 269 37,36 Nezvolený
Agáta Moňoková KDH Geča 58 8,70 Nezvolený
Iveta Hadašová KDH Ďurďošík 54 25,35 Nezvolený
Vojtech Nalevanko KDH Družstevná pri Hornáde 46 4,73 Nezvolený
Alica Hoholková KDH, SRS Čaňa 496 31,14 Nezvolený
Mikuláš Čečko SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Západ 2072 30,10 Nezvolený
Miloš Beca SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Vyšné Opátske 302 100,00 Zvolený
Ján Nigut OKS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Košice - Ťahanovce 327 42,47 Zvolený
Miroslav Soták SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Šaca 223 12,45 Nezvolený
Leonard Pirč KDH Iňačovce 46 16,37 Nezvolený
Ladislav Polák SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Inovce 72 100,00 Zvolený
Ján Mikovčík KDH, ĽS-HZDS Choňkovce 120 35,09 Nezvolený
Mária Sulejová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Husák 62 50,82 Zvolený
Milan Džurina SZ, SDKÚ-DS, KDH Horovce 83 18,78 Nezvolený
Marianna Šimková KDH, SMER, SDKÚ-DS Hažín 172 63,94 Zvolený
Juraj Hudák SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Fekišovce 50 24,88 Nezvolený
Ľubomír Grega SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Staré Mesto 2061 40,45 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 797 23,51 Nezvolený
Daniel Rusnák OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - KVP 1687 36,41 Zvolený
Terézia Lengyelová SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sever 1238 27,29 Nezvolený
Vladimír Krištof KDH Košice - Poľov 155 27,83 Nezvolený
Eugen Séman SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Pereš 85 15,71 Nezvolený
Marián Siksa SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1365 30,92 Nezvolený
Dionýz Bikár SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 12 1,15 Nezvolený
Jozef Hovanec KDH Košice - Lorinčík 96 47,06 Nezvolený
Marek Kažimír OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Krásna 949 100,00 Zvolený
Peter Dečo OKS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Košická Nová Ves 242 27,41 Nezvolený
Ján Kupec SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 230 51,22 Nezvolený
František Balún SDKÚ-DS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1126 24,73 Nezvolený
Ladislav Buľko SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Barca 249 18,26 Nezvolený
František Knapík SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Košice 21242 43,91 Zvolený
František Veliký KDH Jastrabie nad Topľou 31 14,09 Nezvolený
Milena Naštová Hl... SNS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Hlinné 540 75,95 Zvolený
Štefan Kovaľ SMER, KDH Hencovce 403 60,69 Zvolený
Ladislav Babica SNS, SMER, KDH Hanušovce nad Topľou 290 19,09 Nezvolený
Marta Jurčová KDH Ďurďoš 53 52,48 Zvolený
Mária Nehilová KDH Čičava 162 36,40 Nezvolený
Pavol Vašák KDH Čaklov 32 3,32 Nezvolený
Michal Orosi KDH Cabov 197 88,74 Zvolený
Peter Kočiško KDH Bystré 103 9,41 Nezvolený
Jozef Lancoš SMER, SNS, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 117 44,49 Nezvolený
Juraj Guzi KDH Banské 57 7,25 Nezvolený
Tomáš Košč SDKÚ-DS, KDH Želmanovce 149 68,98 Zvolený
Cyril Hudák KDH Kokšov - Bakša 244 49,59 Zvolený
Martin Jech SDKÚ-DS, KDH Okrúhle 136 41,85 Zvolený
Jaroslav Nagajda ĽS-HZDS, KDH Mestisko 132 45,36 Nezvolený
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka 159 65,43 Zvolený
Mária Haľková KDH Kuková 84 23,27 Nezvolený
Ján Dzurjuv SDKÚ-DS, KDH Kračúnovce 181 38,27 Nezvolený
Miroslav Kucirka KDH Kapišová 33 15,00 Nezvolený
František Cauner KDH Kalnište 132 47,14 Zvolený
Stanislav Varga KDH, SDKÚ-DS Giraltovce 532 31,67 Nezvolený
Marta Ptašinská SMER, KDH Dukovce 79 64,75 Zvolený
František Mojcher SDKÚ-DS, KDH Hromoš 73 24,75 Nezvolený
Milan Volček SDKÚ-DS, KDH Haligovce 168 82,76 Zvolený
Július Vyrostek SDKÚ-DS, KDH Forbasy 148 72,55 Zvolený
Miroslav Mikita KDH Čirč 52 9,77 Nezvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 276 44,73 Zvolený
Anton Gašpár KDH Záhradné 212 100,00 Zvolený
Kristína Maliňáková KDH, SDKÚ-DS Záborské 187 100,00 Zvolený
Róbert Oros KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 727 37,73 Zvolený
Marta Nadzonová SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 26 5,14 Nezvolený
Vladimír Greif KDH, SDKÚ-DS Tulčík 236 33,43 Nezvolený
Rudolf Onofrej KDH Trnkov 74 57,81 Zvolený
Dezider Ištoňa KDH, SDKÚ-DS Torysa 317 58,38 Zvolený
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok 92 57,14 Zvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 12 2,52 Nezvolený
Miroslav Angelovič KDH, SDKÚ-DS Teriakovce 120 100,00 Zvolený
František Sedlák KDH, SDKÚ-DS Šindliar 153 56,25 Zvolený
Jozef Brendza KDH Šarišské Michaľany 514 39,48 Zvolený
Marko Angelovič KDH Šarišské Dravce 58 9,42 Nezvolený
Vincent Čontofalský KDH, SDKÚ-DS Šarišské Bohdanovce 211 90,17 Zvolený
Marcela Gajdošová KDH, SDKÚ-DS Svinia 176 34,24 Nezvolený
Imrich Krajňák KDH Sedlice 357 70,55 Zvolený
Ján Fekiač SDKÚ-DS, KDH Sabinov 638 18,41 Nezvolený
Tibor Kollár SDKÚ-DS, KDH Ruská Nová Ves 55 11,00 Nezvolený
Peter Šoltis KDH Rokycany 169 45,80 Zvolený
Anna Ondrejkovičová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšný Kazimír 23 21,10 Nezvolený
Jozef Tarkanič SNS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Vranov nad Topľou 1965 29,64 Nezvolený
Pavol Čandík KDH Vechec 112 10,06 Nezvolený
Anna Čerňová KDH Tovarné 38 6,82 Nezvolený
Jozef Hričan KDH, SNS, SMER Slovenská Kajňa 217 49,21 Nezvolený
Jozef Dobrocký ĽS-HZDS, SNS, KDH Sedliská 162 29,35 Zvolený
František Katona KDH Sečovská Polianka 582 58,43 Zvolený
Pavol Hybala SNS, KDH, SMER Petkovce 53 100,00 Zvolený
Mária Mražiková SDKÚ-DS, KDH Ondavské Matiašovce 311 66,60 Zvolený
Vladimíra Hermano... KDH Nižný Kručov 59 27,06 Zvolený
Juraj Tomáš KDH Nižný Hrušov 634 71,96 Zvolený
Peter Jonek KDH Nižný Hrabovec 224 29,32 Nezvolený
Eva Bratková ĽS-HZDS, KDH Malá Domaša 110 44,00 Nezvolený
Ján Fuňák KDH Majerovce 71 32,42 Nezvolený
Anna Halická KDH Radatice 156 39,69 Zvolený
Vladimír Marcin KDH Pušovce 189 67,99 Zvolený
Jozef Polačko KDH, SDKÚ-DS Prešov 3063 11,80 Nezvolený
Ladislav Stanek SDKÚ-DS, KDH Podhradík 117 60,94 Zvolený
Richard Bechera KDH, SDKÚ-DS Podhorany 239 67,32 Zvolený
Vladimír Fejerčák SDKÚ-DS, KDH Petrovany 53 6,28 Nezvolený
Jaroslav Baňas SDKÚ-DS, KDH Pečovská Nová Ves 627 77,31 Zvolený
Cyril Revák SDKÚ-DS, KDH Ostrovany 294 100,00 Zvolený
Andrej Kapľavka KDH Ondrašovce 22 100,00 Zvolený
Eva Bartošová KDH, SDKÚ-DS Olejníkov 120 64,86 Zvolený
Pavol Sučko KDH Okružná 105 100,00 Zvolený
František Šechný KDH Mošurov 31 33,33 Nezvolený
Mária Čuchtová SDKÚ-DS, KDH Miklušovce 83 41,09 Zvolený
Štefan Čirč SDKÚ-DS, KDH Malý Šariš 101 16,56 Nezvolený
Ladislav Terpák SDKÚ-DS, KDH Malý Slivník 142 45,37 Zvolený
Eduard Bartko KDH Ľubovec 67 23,59 Nezvolený
Marián Baňas KDH Ľubotice 377 33,87 Nezvolený
Mikuláš Demočko SNS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Oľšavica 161 82,56 Zvolený
Jozef Mezovský KDH Liptovská Teplička 479 51,12 Zvolený
Miroslav Čurilla KDH, SDKÚ-DS Levoča 1420 35,85 Nezvolený
Jolana Slejzáková KDH Kurimany 69 100,00 Zvolený
Miroslav Fabian SMER, SDKÚ-DS, KDH Klčov 172 100,00 Zvolený
Ján Molčan KDH Jablonov 57 12,67 Nezvolený
Martin Benko KDH Hranovnica 452 100,00 Zvolený
Karol Lev Irrgang KDH Hôrka 740 90,91 Zvolený
Alžbeta Čekovská SMER, KDH, SDKÚ-DS Gánovce 285 100,00 Zvolený
Peter Korheľ KDH Dravce 150 38,27 Nezvolený
Mária Garčárová KDH Domaňovce 177 38,15 Zvolený
Pavol Katriňák KDH Buglovce 67 52,34 Zvolený
Jozef Komara KDH Brutovce 56 100,00 Zvolený
Jozef Kalinaj KDH Bijacovce 101 23,01 Nezvolený
Viliam Baran SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, SNS, KDH Baldovce 50 47,62 Nezvolený
František Strela KDH, SDKÚ-DS, SMER Výborná 277 88,22 Zvolený
Félix Jankura KDH Vrbov 296 44,05 Zvolený
Andrej Siska KDH Vojňany 9 6,87 Nezvolený
Ján Kellner KDH Vlkovce 83 33,20 Nezvolený
Robert Maguth Misia 21, KDH, ANO, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 468 36,73 Nezvolený
Štefan Reščák KDH Tvarožná 97 32,77 Nezvolený
Miroslav Koršňák KDH Toporec 209 41,30 Nezvolený
Ivan Lučanský KDH Stráne pod Tatrami 20 4,34 Nezvolený
Ján Olčák KDH Vyšná Olšava 115 34,02 Zvolený
Ján Mruz KDH, SDKÚ-DS Výškovce 37 46,25 Zvolený
Anna Majerníková KDH Turany nad Ondavou 44 18,72 Nezvolený
Štefan Perát KDH Tisinec 18 9,42 Nezvolený
Ján Slivka KSS, SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Šandal 112 100,00 Zvolený
Peter Obrimčák KDH, SMER Stropkov 1406 42,50 Zvolený
Miroslav Vavrek KDH, KSS, SDKÚ-DS Potoky 27 45,00 Nezvolený
Igor Madzin KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Nižná Olšava 186 74,70 Zvolený
Jozef Michrina KDH Krušinec 27 19,57 Nezvolený
Margita Zátrochová KDH Kožuchovce 11 22,00 Nezvolený
Milan Blicha KDH, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Havaj 91 46,67 Zvolený
Vladislav Zuber KDH Gribov 56 45,53 Zvolený
Jozef Potoma KDH, SDKÚ-DS Duplín 192 72,18 Zvolený
Tatiana Tarabčáková KDH Bžany 17 19,54 Nezvolený
Anton Vaško KDH, SMER Breznica 137 36,73 Nezvolený
Mária Fečíková KDH Vyšné Ružbachy 0 0,00 Nezvolený
Mária Džunková KDH Veľký Lipník 23 5,17 Nezvolený
Ján Knapik KDH Plavnica 182 26,88 Nezvolený
Mária Konkoľová KDH Nová Ľubovňa 396 36,77 Nezvolený
Jana Ščensna KDH Matysová 39 76,47 Zvolený
Jozef Šesták ĽS-HZDS, SMER, KDH Malý Lipník 119 100,00 Zvolený
Vasiľ Vislocký KDH Litmanová 144 59,26 Zvolený
Pavol Špirka KDH Lesnica 118 48,96 Nezvolený
Martin Reľovský KDH Kolačkov 36 9,05 Nezvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SZ, KDH Jakubany 617 92,23 Zvolený
Marcel Gallik KDH Slovenská Ves 267 31,12 Nezvolený
Jozef Mašlonka KDH Reľov 51 32,90 Nezvolený
Vladislav Mešár KDH Podhorany 377 77,41 Zvolený
Ľuboš Ožvoldík KDH, SDKÚ-DS, SMER Osturňa 10 4,33 Nezvolený
Stanislav Kroták KDH Malý Slavkov 368 87,83 Zvolený
Jozef Kromka KDH Malá Franková 69 70,41 Zvolený
František Hanaček KDH Ľubica 207 12,45 Nezvolený
Ján Hudáček KDH Lendak 154 9,13 Nezvolený
Slavomír Majerčák KDH, SDKÚ-DS Lechnica 73 100,00 Zvolený
Jozef Grivalský KDH Krížová Ves 355 50,71 Zvolený
Ľubomír Mačko SMER, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 647 13,28 Nezvolený
Monika Semanová KDH Jurské 6 1,76 Nezvolený
Ján Turek SDKÚ-DS, KDH, SMER Ihľany 438 68,12 Zvolený
Jolana Bjalončíková SDKÚ-DS, KDH, SMER Holumnica 97 30,70 Nezvolený
Štefan Džurný KDH, SDKÚ-DS, SMER Červený Kláštor 114 78,08 Zvolený
Marek Tondra KDH Bušovce 5 2,58 Nezvolený
Valéria Hudáková KDH Ohradzany 92 28,66 Nezvolený
Sergej Smetanka KDH Ňagov 156 62,65 Zvolený
Andrej Rosoľanka KDH Nižná Jablonka 4 2,92 Nezvolený
Michal Černega KDH Ľubiša 123 24,02 Nezvolený
Jozef Hric KDH Lieskovec 158 55,05 Zvolený
Ján Jenčík KDH Koškovce 47 13,95 Nezvolený
Dušan Čišovský KDH Košarovce 28 7,89 Nezvolený
Ján Kerekanič KDH Kamienka 12 3,82 Nezvolený
Ján Struňák KDH, SDKÚ-DS Jasenov 261 39,07 Nezvolený
Albert Bazár KDH Jabloň 143 57,66 Zvolený
Mária Jevičová KDH Hrabovec nad Laborcom 107 32,72 Nezvolený
Ľudmila Veľasová SDKÚ-DS, KDH Hankovce 183 58,84 Zvolený
Ondrej Kurilla KDH Beňadikovce 36 23,08 Nezvolený
Marián Kollár KDH, SDKÚ-DS Lipovce 24 8,36 Nezvolený
Anton Janičina SMER, SDKÚ-DS, KDH Jakubovany 246 100,00 Zvolený
Peter Vaščák KDH Chminianska Nová Ves 206 30,65 Nezvolený
Jozef Majirský KDH, SDKÚ-DS Chmeľovec 102 40,32 Nezvolený
Miroslav Tomčík SDKÚ-DS, KDH Hubošovce 109 45,42 Zvolený
Ján Centko KDH Hendrichovce 73 100,00 Zvolený
František Paľa KDH Gregorovce 139 34,49 Nezvolený
Albín Kočiš SDKÚ-DS, KDH Fintice 174 20,16 Nezvolený
Anton Cuprák KDH Ďačov 207 52,81 Zvolený
Jozef Hreha KDH, SDKÚ-DS Červenica 110 31,98 Nezvolený
Milena Birešová SDKÚ-DS, KDH Bretejovce 143 91,08 Zvolený
Anton Mikolaj SDKÚ-DS, KDH Bodovce 87 48,07 Zvolený
Martin Topor KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,64 Nezvolený
Emília Sabolová KDH Bajerov 56 22,95 Nezvolený
Klaudius Burger KDH Ždiar 46 6,40 Nezvolený
Ján Vrábeľ KDH Vyšné Repaše 14 17,95 Nezvolený
Katarína Hamraková KDH Vydrník 64 15,27 Nezvolený
Pavol Varšo KDH Uloža 24 21,05 Nezvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 722 86,26 Zvolený
František Drozd KDH Svit 204 7,43 Nezvolený
Imrich Sivák KDH Studenec 81 31,76 Zvolený
Marián Ondáš KDH Spišský Štvrtok 127 12,78 Nezvolený
Jozef Rákoci KDH Spišský Štiavnik 91 10,81 Nezvolený
Jozef Bača KDH Spišské Podhradie 914 58,14 Zvolený
Jozef Novák KDH Poľanovce 49 52,69 Zvolený
Štefan Zavadský KDH Pavľany 22 43,14 Nezvolený
Pavol Koperdák KDH Ordzovany 55 100,00 Zvolený
Jozef Januš KDH Dlhé nad Cirochou 128 14,56 Nezvolený
Vladimír Kuľha KDH Brestov 4 1,34 Nezvolený
Ján Ambro SDKÚ-DS, KDH Brekov 258 40,63 Zvolený
Marián Bednár KDH Belá nad Cirochou 497 41,07 Nezvolený
Pavol Brehovský KDH Baškovce 26 10,79 Nezvolený
Eugen Kvartek KDH Zborov 257 24,41 Nezvolený
Marcel Kvokačka SMER, KDH, SDKÚ-DS Vaniškovce 143 82,66 Zvolený
František Jančuš KDH Tročany 69 34,67 Nezvolený
Jozef Počurek KDH Šiba 41 14,44 Nezvolený
Imrich Billý SNS, SMER, KDH Stuľany 240 71,86 Zvolený
Jozef Hudák SMER, SDKÚ-DS, KDH Rokytov 145 51,24 Zvolený
Adam Ondis KDH Rešov 32 15,24 Nezvolený
Vladimír Kostár KDH, SDKÚ-DS Lascov 137 48,24 Zvolený
Ján Bartoš SNS, KDH Kurima 363 74,08 Zvolený
Anna Kolesárová KDH Kučín 10 6,21 Nezvolený
Peter Krupa ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 267 64,18 Zvolený
Milan Jašek SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Komárov 95 100,00 Zvolený
Marián Michalov KDH Kochanovce 86 68,25 Zvolený
Alojz Petraško KDH Kobyly 91 19,87 Nezvolený
Jaroslav Havrila KDH Kľušov 131 27,52 Nezvolený
Ľubomír Kundrát SDKÚ-DS, KDH Janovce 146 100,00 Zvolený
Jozef Tvardzík KDH Hrabovec 114 47,30 Nezvolený
Ján Pataky KDH, SDKÚ-DS Hertník 247 46,60 Zvolený
Ondrej Surgent SF, HZD, KDH, SDKÚ-DS Hažlín 149 24,27 Nezvolený
Anna Uhrinová SDKÚ-DS, KDH Harhaj 93 71,54 Zvolený
Martin Ceľuch SDKÚ-DS, KDH Gaboltov 135 52,12 Zvolený
Ján Sabol SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 234 70,06 Zvolený
Andrej Lipták SDKÚ-DS, KDH Dubinné 29 14,43 Nezvolený
Jozef Kristiňák KDH Brezov 15 7,04 Nezvolený
Jozef Gutt KDH Bartošovce 90 23,44 Nezvolený
Miroslav Mačej KDH, SDKÚ-DS Bardejov 1927 19,47 Nezvolený
Ľudovít Cina KDH Andrejová 27 17,31 Nezvolený
Mária Matejová KDH Župkov 7 1,57 Nezvolený
Valéria Kuková KDH, SDKÚ-DS Vysoká 60 63,83 Zvolený
Helena Bobáková KDH Veľké Pole 29 12,55 Nezvolený
Juraj Majzler KDH Tekovská Breznica 15 2,21 Nezvolený
Eduard Vokál KDH, SDKÚ-DS Lipany 1208 63,81 Zvolený
Jaroslav Buzogáň SDKÚ-DS, KDH Lemešany 387 50,13 Zvolený
Ján Tomaščín KDH Kvačany 29 18,24 Nezvolený
Anton Aštary SDKÚ-DS, KDH Kojatice 337 100,00 Zvolený
Jozef Hlavatý KDH, SDKÚ-DS Kendice 557 100,00 Zvolený
Jozef Pribula SDKÚ-DS, KDH Kapušany 359 38,35 Zvolený
Martin Andraščík SDKÚ-DS, KDH Kamenica 188 21,41 Nezvolený
Anton Konečný KDH Jarovnice 527 35,85 Nezvolený
Marek Čarný SDKÚ-DS, KDH Janovík 73 49,66 Nezvolený
Mária Kulanová KDH Zbudské Dlhé 180 53,41 Zvolený
Miroslav Hrib KDH Výrava 1 0,76 Nezvolený
Mária Bobaľová KDH Vyšné Ladičkovce 21 13,55 Nezvolený
Stanislav Hanuščák KDH Veľopolie 97 48,26 Nezvolený
Mária Miková KDH Ubľa 11 2,37 Nezvolený
Cyril Vasiľ KDH Turcovce 143 65,90 Zvolený
Ján Čop KDH Snina 394 6,06 Nezvolený
Anna Tkáčová KDH Slovenské Krivé 52 57,78 Zvolený
František Novák KDH Slovenská Volová 54 19,42 Nezvolený
Marián Sisak KDH Runina 24 42,86 Nezvolený
Jozef Treščák KDH Rovné 111 40,36 Zvolený
Andrej Glod KDH Radvaň nad Laborcom 172 51,04 Zvolený
Ján Hančarik KDH Papín 40 7,77 Nezvolený
Ondrej Binder SDKÚ-DS, KDH Svätý Anton 149 22,17 Nezvolený
Igor Vankulič SF, KDH, SDKÚ-DS Stará Kremnička 265 47,07 Zvolený
Slavomír Vanka KDH, SDKÚ-DS, SMER, SNS Slaská 52 16,88 Nezvolený
Imrich Bartoš KDH Rudno nad Hronom 83 28,04 Nezvolený
Anna Miháliková OKS, KDH, SDKÚ-DS Nová Baňa 1135 40,67 Zvolený
František Baláž KDH Nevoľné 106 39,41 Nezvolený
Ľubica Čečetková KDH Močiar 60 47,24 Nezvolený
Ján Pružina ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Lutila 490 72,38 Zvolený
Cyril Hrmo SF, SNS, KDH, SDKÚ-DS Lovča 135 29,48 Zvolený
Miroslav Nárožný KDH, SDKÚ-DS Kremnica 542 23,16 Nezvolený
Pavol Balžanka KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1839 40,74 Zvolený
Vladimír Šedo Misia 21, HZD, ANO, KDH, SDKÚ-DS Zvolen 3792 39,73 Nezvolený
Anna Halamová KDH Turová 17 7,08 Nezvolený
Michal Várošík KDH Sielnica 64 10,13 Nezvolený
Jozef Roziak SDKÚ-DS, KDH Sebechleby 193 34,71 Zvolený
Marta Chrančoková KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Rykynčice 155 67,39 Zvolený
Martina Chromeková KDH Látky 46 14,02 Nezvolený
Leonard Lendvorský KDH, SDKÚ-DS Krupina 346 10,98 Nezvolený
Ján Sliacky KDH Kováčová 141 19,29 Nezvolený
Ľubomír Straka KDH Korytárky 6 1,17 Nezvolený
Vladimír Hrušovský SDKÚ-DS, KDH Raslavice 340 31,08 Nezvolený
Stanislav Biroš ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Osikov 278 100,00 Zvolený
Ján Paľa KDH Nemcovce 138 100,00 Zvolený
Tomáš Lipták KDH Marhaň 91 21,56 Nezvolený
Ján Bľanda SF, SDKÚ-DS, KDH Malcov 250 36,60 Zvolený
František Palko SMER, SDKÚ-DS, KDH Lopúchov 151 100,00 Zvolený
Michal Chomjak SDKÚ-DS, KDH Lenartov 31 7,21 Nezvolený
Peter Mikuláši KDH Jalšovík 50 45,05 Nezvolený
Rudolf Gonda SDKÚ-DS, KDH Hriňová 1024 33,42 Zvolený
Marián Dendiš KDH Dolný Badín 30 20,41 Nezvolený
Juraj Kubiš KDH Detvianska Huta 151 33,19 Nezvolený
Janka Sedmáková KDH Bzovík 45 8,54 Nezvolený
Ján Šinko KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Slovenské Ďarmoty 105 34,54 Nezvolený
Ján Geregai KDH Opatovská Nová Ves 26 6,10 Nezvolený
Jozef Ďörď KDH Olováry 56 24,24 Nezvolený
Peter Ivanič KDH, SDKÚ-DS Muľa 28 17,83 Nezvolený
Mária Bednárová HZD, KDH Modrý Kameň 79 9,74 Nezvolený
Viktoria Dobrocká KDH Ľuboriečka 8 9,88 Nezvolený
Ladislav Molnár KDH Kosihy nad Ipľom 58 16,57 Nezvolený
Danica Hornáčeková KDH, SDKÚ-DS Kosihovce 61 19,24 Nezvolený
Ján Paučo KDH Ihráč 116 33,82 Nezvolený
Jolana Miháliková KDH Horné Hámre 258 64,18 Zvolený
Vladimír Žiliak SF, KDH, SDKÚ-DS Dolná Ves 81 56,25 Zvolený
Jana Lauková KDH Dekýš 43 29,45 Nezvolený
Slávka Cibulová KDH Beluj 42 56,00 Zvolený
Anna Tunyiová KDH Vlkyňa 44 23,53 Nezvolený
Attila Szajkó KDH Uzovská Panica 144 46,60 Nezvolený
Ivan Rusnák KDH, SF Revúca 234 5,04 Nezvolený
Milan Koska ml. KDH Ratkovská Lehota 31 64,58 Zvolený
Zoltán Ostranský KDH Rakytník 99 66,44 Zvolený
Attila Szabó KDH Padarovce 75 68,81 Zvolený
Marta Kovácsová KDH Otročok 17 9,50 Nezvolený
Ján Siman KDH Muránska Zdychava 36 21,82 Nezvolený
Ondrej Bálint KSS, KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Kokava nad Rimavicou 441 33,46 Nezvolený
Ľubomír Sekereš KDH Kalinovo 105 12,41 Nezvolený
Ján Sára ĽS-HZDS, KDH, SNS, SDKÚ-DS Jelšovec 93 100,00 Zvolený
Mária Nagyová KDH, SDKÚ-DS Holiša 108 33,86 Nezvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Halič 650 89,90 Zvolený
Marian Sarvaš KDH Divín 96 10,06 Nezvolený
Marta Porubiaková SDKÚ-DS, KDH Breznička 40 8,81 Nezvolený
Jozef Danyi KDH, SDKÚ-DS Belina 50 13,37 Nezvolený
Viliam Körösi KDH Ábelová 27 18,62 Nezvolený
Ján Lihan KDH, SDKÚ-DS Polomka 839 62,61 Zvolený
Pavel Porubský KDH, SDKÚ-DS Podbrezová 214 16,10 Nezvolený
Michal Baránek SDKÚ-DS, KDH Mýto pod Ďumbierom 57 16,62 Nezvolený
Miloš Dekrét KDH Michalová 158 24,92 Nezvolený
Elena Kordíková KDH Jasenie 342 62,64 Zvolený
Jozef Oravkin KDH Heľpa 289 19,86 Nezvolený
Štefan Šajgalík KDH Beňuš 17 3,28 Nezvolený
Ivan Janovec KDH, SDKÚ-DS Turecká 52 45,22 Zvolený
Peter Spevák KDH, SDKÚ-DS Tajov 113 36,10 Zvolený
Terézia Štupáková KDH Špania Dolina 59 47,58 Nezvolený
Peter Lakomčík SDKÚ-DS, KDH Slovenská Ľupča 477 32,92 Zvolený
Ján Mesík SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 416 46,64 Nezvolený
Marián Spišiak SDKÚ-DS, KDH Riečka 281 77,20 Zvolený
Michal Kukučka KDH Podkonice 159 34,05 Nezvolený
Ondrej Slivka KDH, SDKÚ-DS Malachov 404 76,08 Zvolený
Pavel Zajac KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ľubietová 425 83,01 Zvolený
Marian Píši KDH Lučatín 123 36,83 Zvolený
Ján Novák KDH, SDKÚ-DS Králiky 162 46,55 Zvolený
Ján Bíreš KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 73,40 Zvolený
Ondrej Snopko KDH, SDKÚ-DS Hiadeľ 58 19,33 Nezvolený
Július Hríbik SDKÚ-DS, KDH Harmanec 13 2,54 Nezvolený
Ján Chladný SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Banská Bystrica 7169 33,00 Nezvolený
Ivan Harman OKS, SF, KDH, SDKÚ-DS Žilina 13050 50,26 Zvolený
Miroslav Valíček KDH Višňové 236 20,43 Nezvolený
Mária Gašicová KDH Turie 213 22,54 Nezvolený
Viktor Vallo SNS, SMER, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Terchová 767 69,98 Zvolený
Milan Lazar KDH Teplička nad Váhom 641 38,13 Zvolený
Štefan Ružička KDH Veľká nad Ipľom 63 13,73 Nezvolený
Ján Gonda ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Uhorské 7 1,92 Nezvolený
Štefan Václavík SDKÚ-DS, KDH Sušany 195 80,25 Zvolený
Ľubomír Čeman KDH Ružiná 28 6,48 Nezvolený
Ivan Eibner SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS Rapovce 316 100,00 Zvolený
Pavel Rončák KSS, SF, ANO, KDH, ĽS-HZDS, SMER Poltár 1583 63,37 Zvolený
Jozef Hodulák KDH, SDKÚ-DS Mučín 234 66,29 Zvolený
Milan Marko KDH, SDKÚ-DS, SNS Lučenec 2754 31,86 Zvolený
Milan Matuška KDH, SNS, SDKÚ-DS Lipovany 68 37,78 Zvolený
Ján Vároš KDH Štiavnik 404 27,48 Nezvolený
Ľudovít Samec KDH Strečno 23 2,15 Nezvolený
Ján Pokrivka KDH Snežnica 343 100,00 Zvolený
Roman Špirec KDH Rudinská 193 39,07 Zvolený
Jaroslav Zábojník KDH Rosina 352 25,84 Nezvolený
Peter Dobeš SMER, SDKÚ-DS, KDH Rajecké Teplice 551 41,87 Zvolený
Peter Biely KDH Rajecká Lesná 83 13,41 Nezvolený
Štefan Židek KDH Rajec 303 14,98 Nezvolený
Ivan Kocúr KDH, ĽS-HZDS Radoľa 356 47,15 Nezvolený
Jozef Janda KDH Predmier 340 47,49 Nezvolený
Anton Ďurana KDH Dolná Tižina 399 58,68 Zvolený
Peter Weber SF, OKS, KDH, SDKÚ-DS Bytča 1356 32,73 Nezvolený
Igor Tulinský KDH Valaská Dubová 180 41,76 Nezvolený
Pavol Šurin KDH Turík 41 32,03 Nezvolený
Anna Rošteková KDH Švošov 41 10,65 Nezvolený
Rudolf Baleja KDH Stankovany 345 46,56 Nezvolený
Michal Slašťan KDH Ružomberok 3438 37,99 Zvolený
Marián Lauko KDH Martinček 131 56,22 Zvolený
Vojtech Žihlavník KDH Ľubochňa 156 24,07 Nezvolený
Marián Šindléry KDH Ludrová 66 13,12 Nezvolený
Pavol Kubala KDH Lisková 164 14,86 Nezvolený
Anton Weisz KDH Liptovský Michal 0 0,00 Nezvolený
Ján Ondrejka SDKÚ-DS, SNS, KDH Liptovské Sliače 1186 58,68 Zvolený
Peter Praženica KDH Liptovské Revúce 141 18,31 Nezvolený
Vladimír Roško KDH Likavka 945 74,94 Zvolený
Štefan Gallo KDH Komjatná 125 18,33 Nezvolený
Vladimír Guoth KDH Ivachnová 158 54,30 Zvolený
Vladimír Šiška KDH Zuberec 496 54,27 Zvolený
Július Mihályi KDH Hostice 42 7,85 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hnúšťa 1480 66,28 Zvolený
František Feja KDH, SMER Vasiľov 194 48,38 Nezvolený
Anna Šikyňová KDH Suchá Hora 251 44,42 Nezvolený
Jozef Gabriel SMER, ĽS-HZDS, KDH Sihelné 467 79,97 Zvolený
Katarína Budzelová KDH Rabča 22 1,29 Nezvolený
Albín Viater SDKÚ-DS, KDH Oravská Lesná 943 62,33 Zvolený
Stanislav Mikolajčík KDH Novoť 654 45,61 Nezvolený
Jozef Miklušičák KDH Námestovo 74 2,75 Nezvolený
Jozef Straka KDH Lomná 238 74,84 Zvolený
Miroslav Valčičák KDH Lokca 771 71,52 Zvolený
Martin Dreveňák KDH Liesek 738 100,00 Zvolený
Jozef Stančík KDH Krušetnica 255 56,79 Zvolený
Štefan Volf KDH Klin 155 19,40 Nezvolený
František Škapec KDH Hruštín 1204 89,92 Zvolený
Mária Kendralová KDH Hladovka 429 100,00 Zvolený
Eduard Lajčin SMER, KDH Habovka 116 18,56 Nezvolený
Ján Števuliak KDH Čimhová 66 19,94 Nezvolený
Karol Brodňanský KDH Žaškov 552 73,02 Zvolený
Jozef Magdolen KDH Zázrivá 285 24,96 Nezvolený
Ladislav Tomáň SMER, KDH, SDKÚ-DS Sedliacka Dubová 191 100,00 Zvolený
Albín Mudrončík KDH Pucov 130 31,10 Nezvolený
Jozef Kováčik KDH Pribiš 159 65,43 Zvolený
Milan Hančiak KDH, SDKÚ-DS Párnica 68 17,30 Nezvolený
Ľubomír Sopúch KDH, SDKÚ-DS Oravská Poruba 91 18,96 Nezvolený
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou 180 100,00 Zvolený
Zdenko Kubáň KDH Malatiná 307 67,32 Zvolený
Peter Džubek KDH Krivá 182 41,46 Zvolený
Ján Čief KDH, SDKÚ-DS, SMER Istebné 287 37,08 Zvolený
Jozef Šutta KDH Chlebnice 78 11,73 Nezvolený
Jozef Gura KDH Horná Lehota 10 3,61 Nezvolený
Peter Florek KDH Dolný Kubín 500 7,10 Nezvolený
Bartolomej Gonos KDH, SDKÚ-DS, SMER Dlhá nad Oravou 262 41,85 Zvolený
Anton Danko KDH Bziny 29 9,67 Nezvolený
Beáta Jurgová SDKÚ-DS, KDH Podvysoká 83 14,69 Nezvolený
Štefan Gurovič KDH Oščadnica 100 6,13 Nezvolený
Jozef Ragula KDH Maršová - Rašov 12 2,84 Nezvolený
Anton Mrmus KDH Lopušné Pažite 152 54,09 Zvolený
Lýdia Adamcová KDH Kľače 38 18,91 Nezvolený
Jozef Horník HZD, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásno nad Kysucou 1185 39,66 Zvolený
Ľuboš Stríž KDH Klokočov 756 56,29 Zvolený
Pavol Gomola KDH, SNS Čierne 995 61,31 Zvolený
Milan Gura NÁDEJ, SZ, KDH Čadca 1947 26,77 Nezvolený
Ján Bajzík KDH Závada 102 31,48 Nezvolený
Jozef Balážik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Ripňany 817 81,54 Zvolený
Jozefína Paulovičová KDH Velušovce 175 57,19 Zvolený
Daniel Bago KDH Tesáre 122 29,33 Nezvolený
Jozef Králik KDH Nitrianska Blatnica 3 0,48 Nezvolený
Ľubomír Goga KDH Lužany 79 66,95 Zvolený
Dezider Krajčovič KDH Ludanice 30 3,38 Nezvolený
Miloš Čižmárik KDH Krnča 125 18,46 Nezvolený
Jozef Kucka KDH Koniarovce 177 100,00 Zvolený
Ľubomír Goga KDH Chrabrany 276 71,88 Zvolený
Bernard Fraňo KDH Hrušovany 309 57,65 Zvolený
Ladislav Halo KDH Horné Štitáre 143 60,85 Zvolený
Magdaléna Melušová KDH Horné Obdokovce 5 0,64 Nezvolený
Igor Pargáč KDH Belince 66 37,29 Nezvolený
Ján Sivko KDH Brezovica 60 8,60 Nezvolený
Mária Ondreková KDH Beňadovo 197 58,63 Zvolený
Mária Majdová SF, KDH Vrútky 212 8,77 Nezvolený
Peter Belica SF, KDH Sučany 234 12,67 Nezvolený
Viliam Majda KDH Martin 865 5,25 Nezvolený
Ernest Birvoň KDH Lipovec 45 11,06 Nezvolený
Kamil Jančura KDH Veľké Borové 20 51,28 Zvolený
Viliam Husarčík KDH Partizánska Ľupča 8 1,05 Nezvolený
Štefan Firášek KDH Malužiná 120 82,19 Zvolený
Alexander Slafkovský KDH, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5385 46,50 Nezvolený
Ján Jaňák KDH Liptovské Matiašovce 138 100,00 Zvolený
Peter Furgaľák KDH Liptovská Sielnica 41 11,92 Nezvolený
František Drobúl KDH Huty 20 15,38 Nezvolený
Ladislav Sedlák KDH Bobrovec 450 50,06 Zvolený
Martin Alföldi KDH, SDKÚ-DS Šaľa 4062 61,83 Zvolený
Ernest Vereš KDH, ĽS-HZDS Močenok 283 16,09 Nezvolený
Jozef Lenický KDH Horná Kráľová 249 29,75 Nezvolený
Ján Komora KDH Šurany 501 12,03 Nezvolený
Igor Sádovský ZSNS, KDH, SMER Maňa 503 49,36 Zvolený
Mária Šulíková KDH Kmeťovo 136 26,51 Nezvolený
Viera Cviková KDH Hul 36 5,29 Nezvolený
Pavol Slobodník SMER, SNS, KDH Dolný Ohaj 478 62,00 Zvolený
Pavol Amrich KDH Dedinka 149 33,33 Nezvolený
Ľudovít Kuťka KDH Černík 338 100,00 Zvolený
Blanka Takáčová KDH Čechy 45 24,06 Nezvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 594 57,45 Zvolený
Tibor Tóth KDH, SDKÚ-DS Vráble 2071 100,00 Zvolený
Andrej Zurbola KDH Veľký Lapáš 354 100,00 Zvolený
Ján Pobuda KDH Veľké Vozokany 85 25,76 Nezvolený
Martina Rosinová KDH Velčice 20 4,12 Nezvolený
Norbert Kiss KDH Telince 108 100,00 Zvolený
Vladimír Šišan SNS, SF, SMER, KDH Kláštor pod Znievom 321 42,24 Nezvolený
Jozef Brázdik KDH Svätoplukovo 67 10,49 Nezvolený
Miroslav Žitňák KDH Rišňovce 66 6,17 Nezvolený
Jozef Dvonč HZD, SF, SNS, KDH, SMER Nitra 8033 35,22 Zvolený
Stanislav Kičko KDH Nevidzany 100 24,51 Nezvolený
Imrich Kováč KDH Mojmírovce 648 68,21 Zvolený
Alojz Macák KDH Melek 113 44,14 Nezvolený
Milan Plánka KDH Malý Lapáš 52 25,00 Nezvolený
Róbert Balkó KDH, SMK-MKP Kolíňany 448 50,45 Zvolený
Róbert Bakyta KDH Jarok 407 44,43 Zvolený
Jozef Varga KDH Horné Lefantovce 94 17,90 Nezvolený
Henrich Varga KDH Golianovo 165 23,21 Nezvolený
Ladislav Mellen KDH Čab 265 100,00 Zvolený
Ľuboš Laca KDH Cabaj - Čápor 156 12,49 Nezvolený
Pavol Hudák SF, SNS, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3325 25,52 Nezvolený
Pavol Jababovič KDH Mojzesovo 79 11,11 Nezvolený
Peter Gajdoš KDH Michal nad Žitavou 80 18,39 Nezvolený
Oľga Saktorová KDH Starý Tekov 113 13,48 Nezvolený
Jozef Uhnák KDH Rybník 90 10,83 Nezvolený
Tomáš Bonta KDH Pečenice 0 0,00 Nezvolený
Pavel Páchník KDH Kukučínov 166 52,53 Zvolený
Viera Frtúsová KDH Krškany 199 50,00 Nezvolený
Jozef Majer KDH, SNS, ĽS-HZDS Kozárovce 850 75,35 Zvolený
Vojtech Bočák SDKÚ-DS, OKS, KDH Kalná nad Hronom 71 6,13 Nezvolený
Miroslav Kollár KDH Hronské Kľačany 493 60,20 Zvolený
Milan Cabánek KDH Lužianky 606 60,18 Zvolený
Jozef Molnár SMK-MKP, KDH Ladice 66 17,23 Nezvolený
Anna Šušoliaková SDKÚ-DS, KDH Šrobárová 207 64,09 Zvolený
Milan Berec KDH, SNS, SMER, SDKÚ-DS Trenčianska Teplá 1099 80,34 Zvolený
Jaroslav Kadlečík KDH Slavnica 297 88,66 Zvolený
Ján Šušaník KDH, SDKÚ-DS Nová Dubnica 2164 55,22 Zvolený
Marián Kopecký KDH Neporadza 267 65,60 Zvolený
Pavel Králik KDH Nemšová 435 18,60 Nezvolený
Jozef Štefanec KDH Kameničany 193 86,94 Zvolený
Pavol Čiernik ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, HZD, KDH Ilava 674 29,63 Nezvolený
Ľubomír Škriečka KDH Chocholná - Velčice 492 59,42 Zvolený
Milan Chmelina KDH Hrabovka 40 17,62 Nezvolený
Juraj Ondračka KDH Horná Súča 591 38,43 Zvolený
Viliam Piláthy KDH Dubodiel 17 3,26 Nezvolený
Eva Bočincová SF, SZ, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 1329 24,18 Nezvolený
Eva Bačíková KDH, SDKÚ-DS Dolná Poruba 84 20,44 Nezvolený
Ľudmila Jakúbková KDH Červený Kameň 219 56,88 Zvolený
Marián Žigo KDH Bolešov 27 3,54 Nezvolený
Jaroslav Hatala KDH Žabokreky nad Nitrou 19 2,30 Nezvolený
Viera Pappová SMK-MKP, SF, KDH Nový Tekov 252 49,70 Zvolený
Anton Stanko KDH Veľký Klíž 252 41,11 Nezvolený
Stanislav Menšík KDH, ĽS-HZDS Veľké Kršteňany 80 24,69 Nezvolený
Gustáv Hodál KDH Turčianky 58 100,00 Zvolený
Ladislav Struhár KDH Skačany 419 61,08 Zvolený
Vladimír Medňanský KDH Sebedražie 19 2,09 Nezvolený
Ľubomír Marko KDH, ĽS-HZDS Ráztočno 202 34,83 Nezvolený
Ján Bodnár S.O.S, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Prievidza 7592 53,27 Zvolený
Jozef Majzlan KDH Pravenec 232 37,36 Zvolený
Peter Bartuš KDH Opatovce nad Nitrou 17 2,14 Nezvolený
Dušan Šimka KDH, ĽS-HZDS Nováky 812 72,18 Zvolený
Jana Vančová KDH Malé Uherce 112 29,87 Nezvolený
Pavol Petreje KDH Livina 34 44,74 Zvolený
Anna Beláková KDH Lipník 65 25,29 Nezvolený
Štefan Bobok KDH Lehota pod Vtáčnikom 163 8,10 Nezvolený
Miroslav Červeň KDH, SNS, SMER Lazany 326 37,17 Nezvolený
Martin Mikloš SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Krásno 219 100,00 Zvolený
Alžbeta Chovancová KDH Kľačno 24 4,68 Nezvolený
Ľudovít Košík KDH Chynorany 574 45,16 Zvolený
Pavol Holba KDH Hradište 42 6,86 Nezvolený
Ivan Černo KDH Horné Vestenice 113 31,83 Nezvolený
Peter Hromádka DSS, KDH, SDKÚ-DS Handlová 3582 67,34 Zvolený
Ján Šnirc KDH, ĽS-HZDS Bystričany 474 51,63 Zvolený
Ján Hamada KDH Brodzany 42 9,66 Nezvolený
Ján Mazáň KDH Veľké Bierovce 225 100,00 Zvolený
Emil Masár KDH Veľká Hradná 179 100,00 Zvolený
Branislav Celler KDH, SDKÚ-DS Trenčín 5890 39,01 Zvolený
Štefan Škultéty KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 883 43,14 Zvolený
Gustav Schnierer KDH Bojnice 429 17,50 Nezvolený
Štefan Maslák KDH Visolaje 357 69,05 Zvolený
Jozef Kováčik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Streženice 152 100,00 Zvolený
Štefan Hrenák KDH Slopná 155 67,69 Zvolený
Karol Jágrik KDH Sádočné 23 20,35 Nezvolený
Marcela Kadrliaková KDH, SDKÚ-DS Púchov 1055 15,53 Nezvolený
Milan Dubec KDH Prečín 17 2,62 Nezvolený
Anton Martaus KDH Považská Bystrica 127 1,00 Nezvolený
Félix Adamec SMER, KDH Plevník 156 18,31 Nezvolený
Anna Hromadíková KDH, ĽS-HZDS, SNS Papradno 103 8,28 Nezvolený
Oľga Lednická SNS, KDH Malé Lednice 222 78,72 Zvolený
Bohuslav Janíček KDH Lysá pod Makytou 345 36,05 Nezvolený
Jozef Červený KDH, SDKÚ-DS Kvašov 114 31,15 Nezvolený
Pavol Mičuda KDH Horovce 107 24,26 Nezvolený
Ladislav Švec KDH Horný Lieskov 41 20,92 Nezvolený
Jozef Karas SMER, SNS, KDH, ĽS-HZDS Horná Breznica 144 100,00 Zvolený
Dušan Hladký KDH Hatné 135 45,92 Nezvolený
Mária Porubčinová SZ, SNS, SDKÚ-DS, KDH Domaniža 50 6,11 Nezvolený
Anna Čechvalová KDH Podolie 494 53,93 Zvolený
Marián Lacko KDH Modrová 186 73,81 Zvolený
Jozef Balčirák SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Pravno 1135 85,92 Zvolený
Jozef Pekarovič KDH Kočovce 55 8,12 Nezvolený
Anna Ištoková SNS, KDH, SMER Čachtice 1148 82,12 Zvolený
Zuzanna Mihalová KDH Bošáca 70 9,85 Nezvolený
Anna Sekáčová KDH Vysočany 41 42,71 Nezvolený
Stanislav Otto KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Držkovce 182 46,55 Zvolený
Ján Michalica KDH Rybky 81 32,53 Nezvolený
Ján Ňukovič KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rovensko 177 68,08 Zvolený
Stanislav Pecha KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Radošovce 149 17,49 Nezvolený
Tatiana Beňáková KDH Prievaly 248 100,00 Zvolený
Viera Kollárová KDH Plavecký Peter 125 100,00 Zvolený
Miroslav Pochylý KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Petrova Ves 382 75,20 Zvolený
Luboš Svatík KDH Osuské 61 17,33 Nezvolený
Marián Bederka KDH Lopašov 138 100,00 Zvolený
Jozef Hladík KDH Kúty 294 19,48 Nezvolený
Marta Kubináková KDH Kuklov 45 14,02 Nezvolený
Patrik Renováček KDH Koválovec 18 19,15 Nezvolený
Pavol Kuba KDH Koválov 125 32,81 Zvolený
Milan Bederka KDH Chropov 14 6,14 Nezvolený
Vladimír Horák KDH, SDKÚ-DS Holíč 1290 37,52 Nezvolený
Pavel Zich KDH Dojč 50 8,06 Nezvolený
Anežka Bozelmanová KDH Čáry 325 50,78 Zvolený
Jozefa Šimkovičová KDH, SDKÚ-DS Brodské 259 27,49 Nezvolený
Ján Chudík SDKÚ-DS, KDH Borský Svätý Jur 267 38,09 Nezvolený
Ján Prievozník KDH Vrbové 488 23,72 Nezvolený
Dušan Pánik KDH Veľké Orvište 42 8,64 Nezvolený
Jozef Hricišák SDKÚ-DS, KDH Veľké Kostoľany 254 23,92 Nezvolený
Peter Ottinger KDH, SDKÚ-DS Piešťany 688 8,21 Nezvolený
Štefan Farkaš SDKÚ-DS, KDH Pečeňady 55 16,87 Nezvolený
Štefan Černok KDH Ostrov 68 11,33 Nezvolený
Stanislav Damaškovič KDH Chtelnica 769 55,01 Zvolený
Andrej Janech KDH Dubovany 169 39,49 Nezvolený
Ján Šugár SDKÚ-DS, KDH Banka 113 13,40 Nezvolený
Jozef Kotúček KDH Zemianske Sady 70 18,32 Nezvolený
Cyril Špačinský KDH Hoste 154 100,00 Zvolený
Rudolf Radimák KDH Gáň 62 14,94 Nezvolený
Vladimír Vaško KDH, ĽS-HZDS Dolná Streda 127 16,51 Nezvolený
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou 36 25,53 Nezvolený
Zdenka Vrbičanová KDH, SNS Slatina nad Bebravou 113 42,80 Nezvolený
Marián Broniš KDH Rybany 321 100,00 Zvolený
Anna Jarošová KDH Ruskovce 101 33,44 Nezvolený
Jozef Borik KDH, SDKÚ-DS Pravotice 30 16,13 Nezvolený
Elena Magdolenová KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nedašovce 197 75,48 Zvolený
Dušan Darmo KDH Libichava 77 100,00 Zvolený
Mária Kšiňanová KDH Horné Naštice 78 29,10 Nezvolený
Ľubomír Balla KDH Haláčovce 24 12,18 Nezvolený
Dominik Chromek KDH Dvorec 9 3,86 Nezvolený
Vojtech Poluch KDH Borčany 23 15,33 Nezvolený
Ján Škvarenina KDH Bánovce nad Bebravou 289 4,69 Nezvolený
Štefan Kováč KDH Slovenská Nová Ves 132 56,17 Zvolený
Ján Morong KDH Ružindol 229 37,85 Nezvolený
Viliam Sobota KDH Ratkovce 135 100,00 Zvolený
Miroslav Remenár KDH Radošovce 187 100,00 Zvolený
Marianna Šuranová KDH Pavlice 166 100,00 Zvolený
Ladislav Ištok KDH Pastuchov 414 73,53 Zvolený
Marek Šušel KDH Opoj 57 11,70 Nezvolený
Miroslav Papay KDH Koplotovce 51 14,41 Nezvolený
Radomír Sečány KDH, ĽS-HZDS Kľačany 157 31,40 Nezvolený
Rastislav Mrva KDH Hrnčiarovce nad Parnou 633 68,36 Zvolený
Ján Gažo KDH Horná Krupá 176 55,52 Zvolený
Peter Dvoran KDH Hlohovec 1306 21,92 Nezvolený
Anton Menšík KDH Dolné Zelenice 197 62,94 Zvolený
Teofil Mihalovič KDH Dolná Krupá 515 45,53 Zvolený
Alojz Lukačovič KDH Dobrá Voda 56 11,11 Nezvolený
Dominik Sliva KDH Dechtice 96 9,22 Nezvolený
Anna Michalcová KDH Cífer 259 18,10 Nezvolený
Jozef Ohrablo KDH Brestovany 308 32,29 Nezvolený
Mária Rajnohová KDH Bíňovce 232 63,04 Zvolený
Elena Horínková SDKÚ-DS, KDH Vrádište 81 22,63 Nezvolený
Ján Štepánik KDH Unín 51 6,95 Nezvolený
Jozef Kotvan KDH Trnovec 122 100,00 Zvolený
Rudolf Polák KDH Štefanov 339 43,80 Zvolený
Pavol Burda KDH, SDKÚ-DS Šajdíkove Humence 162 26,82 Nezvolený
Emília Pavlíková SDKÚ-DS, KDH Smrdáky 226 100,00 Zvolený
Štefan Maderič KDH Smolinské 94 16,35 Nezvolený
Anton Cibula KDH Senica 838 16,50 Nezvolený
Ján Baďanský SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH Kvetoslavov 131 28,67 Nezvolený
František Krul KDH Hviezdoslavov 3 1,29 Nezvolený
Benedikt Nagy KDH Veľký Biel 125 14,12 Nezvolený
Alžbeta Vinczeová KDH Tureň 17 3,42 Nezvolený
Peter Pagáč KDH Most pri Bratislave 12 1,52 Nezvolený
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji 171 55,70 Zvolený
Oľga Zibalová SMER, SDKÚ-DS, KDH Ivanka pri Dunaji 681 32,08 Nezvolený
Štefan Kovaľ KDH Igram 208 78,79 Zvolený
Ferdinand Turinič KDH Chorvátsky Grob 111 11,80 Nezvolený
Ladislav Cingel KDH Dunajská Lužná 533 33,82 Zvolený
Ľubomír Poór SMER, KDH, KSS, SNS Bernolákovo 1001 53,08 Zvolený
Mária Vráblová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vištuk 317 45,03 Nezvolený
Tomáš Farkaš KDH Viničné 157 19,77 Nezvolený
Tibor Stanko KDH Žlkovce 201 59,12 Zvolený
Bohumil Lančarič KDH Zvončín 166 44,99 Nezvolený
Štefan Bošnák SDKÚ-DS, KDH Trnava 10053 62,33 Zvolený
Jozef Diko KDH Šúrovce 57 5,28 Nezvolený
Božena Vadovičová KDH Šelpice 169 49,85 Nezvolený
Miroslav Holička KDH Šintava 332 48,12 Nezvolený
Peter Tatranský KDH Častá 227 20,58 Nezvolený
Ivan Pätoprstý KDH Báhoň 396 52,31 Zvolený
Jozef Doršic KDH Záhorská Ves 124 15,44 Nezvolený
Mária Biksadská OKS, KDH Veľké Leváre 254 16,84 Nezvolený
Róbert Bujna Misia 21, OKS, SNS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 725 87,56 Zvolený
Jozef Pokorný KDH Borinka 120 36,14 Nezvolený
Tomáš Besedič OKS, DSS, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 319 27,74 Nezvolený
Peter Čiernik SZS, SMK-MKP, KDH Bratislava - Staré Mesto 2673 19,65 Nezvolený
Pavol Kubovič KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7816 42,17 Nezvolený
Ján Duranský KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 1335 24,11 Nezvolený
Ladislav Snopko KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 6281 22,77 Nezvolený
Richard Frimmel SNS, ĽS-HZDS, SMER, SF, SZ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 7407 69,06 Zvolený
Peter Šramko SZS, OKS, DSS, KDH Bratislava - Lamač 1147 43,15 Nezvolený
Bystrík Hollý KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 3503 35,23 Nezvolený
Hilda Mitterpachová KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 139 18,71 Nezvolený
Peter Rajkovič OKS, KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 745 16,52 Nezvolený
Ľubica Kolková SZS, PS, KDH Bratislava - Devín 267 41,40 Zvolený
Alžbeta Broszová KDH Bratislava - Čunovo 246 39,42 Nezvolený
Andrej Ďurkovský SDKÚ-DS, KDH Bratislava 67097 55,69 Zvolený