Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Magdaléna Vášáryová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava 40438 32,05 Nezvolený
Ľubica Kolková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Devín 346 54,40 Zvolený
Peter Rajkovič SMER, KDH Bratislava - Devínska Nová Ves 474 8,94 Nezvolený
Martin Berta KDH Bratislava - Karlova Ves 2033 19,59 Nezvolený
Peter Šramko OKS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 903 33,26 Zvolený
Ružena Apalovičová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 3916 33,25 Nezvolený
Viera Kimerlingová KDS, KDH Bratislava - Petržalka 3707 13,80 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Zuzana Dzivjáková OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Rača 1015 14,72 Nezvolený
Dušan Antoš KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 644 44,85 Zvolený
Dušan Pekár OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7866 39,62 Zvolený
Tatiana Rosová OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Staré Mesto 5301 37,44 Zvolený
Pavol Fekete KDH Bratislava - Vajnory 463 22,33 Nezvolený
Henrieta Peškovičová SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Vrakuňa 832 19,18 Nezvolený
Jozef Pokorný KDH Borinka 90 22,06 Nezvolený
Ondrej Uhliarik KDH Jablonové 234 57,35 Zvolený
Elena Límová SNS, KDH Jakubov 303 36,59 Nezvolený
Róbert Bujna SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Kuchyňa 602 76,79 Zvolený
Karol Štark SZS, KDH Rohožník 409 29,77 Nezvolený
Karol Janata KDH, SDKÚ-DS Stupava 1019 34,29 Nezvolený
Miroslav Filípek MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká pri Morave 105 10,44 Nezvolený
Jozef Doršic KDH Záhorská Ves 112 12,99 Nezvolený
Peter Vrablec KDH Závod 368 35,45 Zvolený
Ivan Patoprstý KDH Báhoň 652 81,91 Zvolený
Peter Tatranský KDH Častá 420 40,11 Nezvolený
Antonín Koman KDH, SDKÚ-DS Limbach 106 14,34 Nezvolený
Richard Oravec KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Jur 742 31,67 Nezvolený
Ľubomír Jelínek SDKÚ-DS, KDH Vištuk 305 49,35 Zvolený
Emília Biznárová KDH, SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bernolákovo 563 26,66 Nezvolený
Ladislav Cingel KDH Dunajská Lužná 29 1,51 Nezvolený
Ferdinand Turinič SMER, KDH Chorvátsky Grob 513 29,20 Nezvolený
Štefan Kováľ KDH Igram 148 100,00 Zvolený
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji 183 53,67 Zvolený
Juraj Poizl KDH Senec 508 10,73 Nezvolený
István Pomichal OKS, KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP Tomášov 345 27,87 Nezvolený
Balázs Albert KDH, SDKÚ-DS Báč 99 27,27 Nezvolený
Nataša Rajcsányiová KDH, SaS, SDKÚ-DS Blahová 95 39,42 Zvolený
Daniela Bzdúšeková KDH Veľká Paka 205 40,51 Nezvolený
Zoltán Horváth KDH, SMK-MKP, SDKÚ-DS Galanta 1134 21,92 Nezvolený
Cyril Špačinský KDH Hoste 142 44,24 Nezvolený
Róbert Korec KDH Pata 198 15,27 Nezvolený
Peter Rampašek KDH Sereď 1198 22,38 Nezvolený
Miroslav Holička KDH Šintava 429 46,68 Zvolený
Mikuláš Gál KDH Veľká Mača 57 6,08 Nezvolený
Igor Bubák KDH Zemianske Sady 70 16,95 Nezvolený
Margita Lacková KDH, SDKÚ-DS Banka 216 24,46 Nezvolený
Juraj Surový KDH, SDKÚ-DS Drahovce 177 13,53 Nezvolený
Peter Radošinský SDKÚ-DS, KDH Chtelnica 514 33,51 Zvolený
Ľubomír Pekarovič KDH Krakovany 64 9,95 Nezvolený
Miroslav Kazík SDKÚ-DS, KDH Moravany nad Váhom 92 9,56 Nezvolený
Miloš Žažo SDKÚ-DS, KDH Ostrov 3 0,46 Nezvolený
Katarína Cibulková MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Piešťany 1368 15,40 Nezvolený
Ľubomír Bartovič KDH Veľké Kostoľany 101 9,12 Nezvolený
Vladimír Bízek SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 692 43,22 Zvolený
Jozefa Šimkovičová SDKÚ-DS, KDH Brodské 208 16,40 Nezvolený
Veronika Kollárová KDH Čáry 66 11,17 Nezvolený
Valéria Kubíková KDH Dojč 71 11,13 Nezvolený
Anna Rypáková SaS, KDH, SDKÚ-DS Holíč 1035 29,23 Nezvolený
Dušan Ružička KDH, SDKÚ-DS Kopčany 394 33,31 Nezvolený
Pavol Kuba KDH Koválov 218 50,82 Zvolený
Peter Mráz KDH Kuklov 77 22,78 Nezvolený
Roman Velický SaS, KDH, SDKÚ-DS Lakšárska Nová Ves 209 38,92 Nezvolený
Marián Dvorský KDH, SDKÚ-DS Letničie 261 81,06 Zvolený
Marián Bederka KDH Lopašov 149 80,98 Zvolený
Tomáš Mikuš KDH Oreské 122 52,14 Zvolený
Anton Fiala KDH, SMER Osuské 289 81,64 Zvolený
Miroslav Pochylý ND, ĽS-HZDS, SMER, KDH Petrova Ves 375 100,00 Zvolený
Viera Kollárová KDH Plavecký Peter 139 100,00 Zvolený
Dana Žúrková ND, KDH, SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 263 58,06 Zvolený
Jozef Čermák KDH Prietržka 49 17,07 Nezvolený
Tatiana Beňáková KDH Prievaly 253 51,95 Zvolený
Ján Provazník KDH Radimov 214 64,26 Zvolený
Vladimír Kočárik KDH Radošovce 503 52,23 Zvolený
Marcela Ravasová SaS, KDH, SDKÚ-DS Rohov 48 24,87 Nezvolený
Ján Ňukovič KDH Rovensko 1 0,38 Nezvolený
Elena Michalicová SDKÚ-DS, KDH Rybky 75 26,41 Nezvolený
Pavol Kalman SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 1717 29,49 Nezvolený
Roman Zahradník SDKÚ-DS, OKS, MOST - HÍD, KDH Skalica 1365 27,44 Nezvolený
Emília Pavlíková KDH Smrdáky 266 73,08 Zvolený
Vladimír Hladík KDH Šaštín Stráže 352 20,11 Nezvolený
Rudolf Polák KDH Štefanov 511 63,01 Zvolený
Jozef Kotvan KDH Trnovec 86 100,00 Zvolený
Mária Hlbocká KDH Bohdanovce nad Trnavou 184 28,05 Nezvolený
Jozef Ohrablo KDH Brestovany 197 17,01 Nezvolený
Maroš Sagan SDKÚ-DS, KDH Cífer 705 37,34 Zvolený
Teofil Mihalovič KDH Dolná Krupá 838 78,10 Zvolený
Anton Menšík KDH Dolné Zelenice 147 44,28 Nezvolený
Peter Dvoran SMER, SDKÚ-DS, KDH Hlohovec 3200 43,51 Zvolený
Ján Gažo KDH Horná Krupá 63 18,00 Nezvolený
Ján Kormúth KDH, SMER Horné Orešany 524 60,93 Zvolený
Marek Hladej KDH Horné Trhovište 117 34,93 Nezvolený
Andrea Pacerová KDH Koplotovce 54 13,24 Nezvolený
František Okruhlica KDH Lošonec 8 2,48 Nezvolený
Jozef Polák KDH Merašice 60 24,29 Nezvolený
Ladislav Ištok KDH Pastuchov 248 46,01 Zvolený
Mariana Šuranová KDH Pavlice 129 38,86 Nezvolený
Miroslav Remenár KDH Radošovce 168 60,00 Zvolený
Viliam Sobota KDH Ratkovce 91 43,54 Nezvolený
Ján Morong KDH Ružindol 206 24,47 Nezvolený
Ľuboš Nemec KDH, SDKÚ-DS Slovenská Nová Ves 61 26,99 Nezvolený
Peter Janiga KDH Smolenice 228 13,78 Nezvolený
František Oboril KDH Suchá nad Parnou 187 20,06 Nezvolený
Alena Rolincová KDH Tekolďany 73 70,19 Zvolený
Vladimír Butko KDH Trnava 5815 36,10 Zvolený
Ján Jakubec KDH Trstín 158 22,93 Nezvolený
Peter Sedlák KDH Voderady 0 0,00 Nezvolený
Róbert Guniš KDH Zavar 85 9,50 Nezvolený
Stanislav Bachratý KDH Zeleneč 249 23,16 Nezvolený
Tibor Stanko KDH Žlkovce 237 67,14 Zvolený
Branislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 861 12,00 Nezvolený
Klaudia Dragulová KDH Borčany 44 30,99 Nezvolený
Jozef Babuliak KDH Haláčovce 21 10,77 Nezvolený
Jozef Hedera KDH Horné Naštice 125 44,64 Zvolený
Milan Daniš KDH Chudá Lehota 86 58,11 Zvolený
Peter Kyselica KDH Ruskovce 107 32,04 Nezvolený
Marián Broniš KDH Rybany 275 34,63 Nezvolený
Jozef Matušinec KDH Slatina nad Bebravou 97 33,33 Nezvolený
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou 36 27,27 Zvolený
Marta Pajtinková KDH Trebichava 14 43,75 Nezvolený
Marián Čerňanský KDH Veľké Držkovce 166 42,67 Zvolený
Peter Miksa KDH Veľké Hoste 79 26,69 Nezvolený
Karol Pavlovič SaS, KDH, SDKÚ-DS Beckov 234 30,00 Zvolený
Ján Mihala KDH Bošáca 60 7,43 Nezvolený
Anna Ištoková SMER, KDH Čachtice 1163 64,94 Zvolený
Vladislav Šuster KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Krajné 247 33,29 Zvolený
Marián Lacko KDH Modrová 169 61,45 Zvolený
Marián Ševcech SDKÚ-DS, KDH Nová Ves nad Váhom 110 41,35 Nezvolený
Eva Směřičková SDKÚ-DS, KDH Pobedim 215 34,35 Zvolený
Dušan Kadlečík KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Podkylava 109 77,86 Zvolený
Anna Čechvalová SDKÚ-DS, KDH Podolie 524 48,93 Zvolený
Jozef Munk SDKÚ-DS, KDH Považany 198 27,81 Nezvolený
Leopold Barszcz SaS, KDH, SDKÚ-DS Stará Turá 1200 35,63 Nezvolený
Ján Prekop ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Beluša 1576 60,24 Zvolený
Anna Lencsésová KDH Dolná Breznica 180 41,28 Nezvolený
Anton Novosád SMER, SNS, SDKÚ-DS, KDH Dolné Kočkovce 231 30,84 Nezvolený
Slavka Lednická KDH Dolný Lieskov 109 30,53 Nezvolený
Jozef Karas KDH Horná Breznica 126 55,02 Zvolený
Pavol Pacek SMER, KDH, SNS, SDKÚ-DS Horná Mariková 150 34,09 Nezvolený
Miroslav Krečmer KDH Lazy pod Makytou 28 4,05 Nezvolený
Bohuslav Janíček KDH, SMER Lysá pod Makytou 444 48,68 Nezvolený
Oľga Lednická ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH, SMER Malé Lednice 83 100,00 Zvolený
Zita Chalúpková KDH Mojtín 48 13,83 Nezvolený
Soňa Jantošová KDH Plevník 60 6,52 Nezvolený
Karol Janas SDKÚ-DS, KDH, SMER Považská Bystrica 6540 54,64 Zvolený
Michal Ušiak SDKÚ-DS, KDH, SMER Pružina 641 69,37 Zvolený
Pavol Crkoň SMER, KDH, SDKÚ-DS Púchov 2193 31,40 Nezvolený
Štefan Hrenák KDH Slopná 96 36,50 Nezvolený
Jozef Kováčik ĽS-HZDS, KDH Streženice 121 25,21 Nezvolený
Milan Gášek SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Vydrná 158 100,00 Zvolený
Jaroslav Mokrička KDH, SDKÚ-DS Záriečie 16 3,74 Nezvolený
Eva Kalusová KDH Zubák 47 10,13 Nezvolený
Alexander Kubíni KDH Brodzany 156 31,58 Nezvolený
Jozef Štefanec KDH, SMER Dlžín 79 62,20 Zvolený
Michal Jedinák KDH Dolné Vestenice 544 40,78 Zvolený
Ján Spevár MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Handlová 642 11,56 Nezvolený
Štefan Jamriška KDH Horná Ves 33 4,85 Nezvolený
Peter Stručka KDH Hradište 35 5,75 Nezvolený
Ľudovít Košík SDKÚ-DS, KDH Chynorany 421 32,04 Nezvolený
Vojtech Šovčík SDKÚ-DS, KDH Lazany 430 46,84 Nezvolený
Mária Lenhartová KDH Lipník 36 13,64 Nezvolený
Pavol Petreje KDH Livina 48 71,64 Zvolený
Mária Baričáková KDH Malé Uherce 107 24,21 Nezvolený
Martin Mokrý KDH, SDKÚ-DS, SNS Nedožery - Brezany 599 50,00 Zvolený
Jozef Balčirák SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Pravno 962 69,96 Zvolený
Mária Luchavová SDKÚ-DS, KDH Nitrianske Sučany 89 13,53 Nezvolený
Dušan Šimka KDH Nováky 619 28,71 Zvolený
Jaroslav Tkáč KDH, SaS, SDKÚ-DS Partizánske 793 10,26 Nezvolený
Vlasta Tomová KDH Pažiť 68 26,77 Nezvolený
Jozef Levandovský KDH Poruba 51 7,47 Nezvolený
Milan Dérer S.O.S., SDĽ, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Prievidza 3631 24,24 Nezvolený
Vladimír Medňanský KDH Sebedražie 71 7,81 Nezvolený
Ladislav Struhár KDH Skačany 268 40,18 Zvolený
Jana Makvová KDH Veľké Kršteňany 87 27,71 Nezvolený
Alena Chalupová KDH Veľké Uherce 306 32,94 Nezvolený
Anton Stanko KDH, SDKÚ-DS Veľký Klíž 199 34,08 Nezvolený
Jozef Bartoš KDH Červený Kameň 200 45,05 Zvolený
Eva Bočincová MOST - HÍD, SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Dubnica nad Váhom 2674 39,27 Nezvolený
Ľubomír Škriečka KDH Chocholná - Velčice 446 43,51 Zvolený
Karol Dubčák KDH Ilava 247 11,01 Nezvolený
Jaroslav Šelinga KDH Kameničany 64 21,19 Nezvolený
Štefan Bredschneider KDH Kostolná - Záriečie 122 33,15 Nezvolený
Alexandra Janíková KDH Mikušovce 135 24,15 Nezvolený
Peter Daňo KDH Nemšová 1010 33,63 Nezvolený
Marián Kopecký KDH Neporadza 279 73,42 Zvolený
Ján Šušaník SaS, KDH, SDKÚ-DS Nová Dubnica 1706 40,08 Nezvolený
Anton Horečný KDH, ĽS-HZDS Skalka nad Váhom 301 45,40 Zvolený
Anna Prekopová KDH Slavnica 249 64,84 Zvolený
Milan Berec KDH, SMER Trenčianska Teplá 900 59,52 Zvolený
Peter Mikula KDH Trenčianska Turná 694 51,87 Zvolený
Štefan Škultéty SaS, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 867 49,23 Zvolený
Ján Krátky ĽS-HZDS, KDH Trenčín 2491 12,08 Nezvolený
Rudolf Šedo KDH Tuchyňa 58 12,37 Nezvolený
Emil Masár KDH Veľká Hradná 133 100,00 Zvolený
Ján Marcinát KDH Veľké Bierovce 303 85,84 Zvolený
Peter Jančovič SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Zamarovce 146 29,67 Nezvolený
Tihamér Gyarmati SaS, SDKÚ-DS, KDH, SMK-MKP Svätý Peter 606 35,73 Nezvolený
Anna Šušoliaková SDKÚ-DS, KDH Šrobárová 124 38,99 Nezvolený
Miroslav Kollár KDH Hronské Kľačany 381 100,00 Zvolený
Štefan Filo KDH, SDKÚ-DS Hronské Kosihy 27 6,57 Nezvolený
Jozef Ferenc KDH Iňa 20 12,27 Nezvolený
Beňadik Zummer KDH Kalná nad Hronom 130 11,55 Nezvolený
Jozef Majer ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Kozárovce 561 100,00 Zvolený
Jaroslav Ivan SaS, SDKÚ-DS, KDH Krškany 122 29,54 Nezvolený
Dušan Mésároš SMER, ĽS-HZDS, KDH Kuraľany 262 73,18 Zvolený
Richard Strákoš KDH, SaS, SDKÚ-DS Levice 1536 16,35 Nezvolený
Štefan Valko KDH Pečenice 33 32,67 Nezvolený
Július Sádovský ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Plavé Vozokany 146 37,63 Nezvolený
Ida Kováčová SMER, KDH Podlužany 280 66,67 Zvolený
Imrich Králik SMER, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Rybník 513 65,94 Zvolený
Ľubomír Lőrincz MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Santovka 263 59,10 Zvolený
Marián Bátovský SMER, KDH Starý Tekov 149 17,51 Nezvolený
Ľudovít Pásztor ĽS-HZDS, SMER, KDH, SDKÚ-DS Šahy 1370 48,26 Nezvolený
Alena Konczová Se... ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Veľké Kozmálovce 54 11,69 Nezvolený
Ľudovít Frajka KDH Veľký Ďur 65 10,33 Nezvolený
Jana Staňová SMER, SNS, KDH Žemberovce 248 40,13 Nezvolený
Baltazár Morvay KDH Branč 339 33,73 Nezvolený
Adriana Oravcová KDH Cabaj - Čápor 10 0,72 Nezvolený
Ladislav Mellen KDH Čab 256 100,00 Zvolený
Erika Mladá KDH Čaradice 79 27,53 Nezvolený
Róbert Kupeček SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Čechynce 266 41,05 Nezvolený
Bohumír Šabík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Červený Hrádok 159 100,00 Zvolený
Dušan Havetta KDH Čierne Kľačany 47 7,74 Nezvolený
Ján Králik KDH Hostie 31 4,37 Nezvolený
Zita Koprdová KDH, SMER Hosťovce 247 51,67 Zvolený
Marta Horníková KDH Ivanka pri Nitre 95 7,86 Nezvolený
Róbert Bakyta KDH Jarok 457 50,22 Zvolený
Eduard Jančo KDH Jelenec 100 10,52 Nezvolený
Róbert Balkó MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 444 100,00 Zvolený
Jozef Šalát KDH Lehota 139 13,60 Nezvolený
Daniela Kúseková SDKÚ-DS, KDH Lovce 32 7,44 Nezvolený
Milan Cabánek KDH Lužianky 409 38,44 Nezvolený
Martin Pilka KDH Malý Lapáš 88 31,21 Nezvolený
Imrich Kováč KDH Mojmírovce 640 75,92 Zvolený
Slavomír Očovský KDH Nemčiňany 111 29,84 Zvolený
Jozef Dvonč SZ, SNS, KDH, SMER Nitra 14080 65,04 Zvolený
Silvia Halvoníková KDH Nové Sady 332 53,04 Zvolený
Ľubomír Hosťovecký SNS, SMER, KDH Skýcov 176 28,39 Nezvolený
Jozef Magát KDH, SMER Sľažany 706 66,04 Zvolený
Gabriela Šplehová SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajná 103 50,00 Zvolený
Norbert Kiss KDH Telince 101 63,52 Zvolený
Ľubomír Gahír KDH, SMER Velčice 375 75,15 Zvolený
Ján Pobuda KDH Veľké Vozokany 53 15,32 Nezvolený
Ondrej Kozolka KDH Volkovce 310 100,00 Zvolený
Tibor Tóth SaS, KDH, SDKÚ-DS Vráble 2343 77,15 Zvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 435 37,66 Zvolený
Peter Lednár ĽS-HZDS, KDH, SMER Zlaté Moravce 2441 40,37 Zvolený
Jozef Nipča KDH Zlatno 7 4,46 Nezvolený
Agnesa Ruschková SaS, KDH Bánov 389 20,55 Nezvolený
Ľudovít Kuťka SMER, KDH Černík 286 100,00 Zvolený
Ivan Solár SNS, KDH Dolný Ohaj 316 31,47 Zvolený
Michal Krajmer KDH Hul 149 22,82 Nezvolený
Igor Sádovský KDH, SMER Maňa 608 71,61 Zvolený
Peter Gajdoš KDH Michal nad Žitavou 117 26,35 Nezvolený
Helena Bohátová SZ, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3660 28,54 Nezvolený
Zuzana Kiripolská KDH Radava 108 20,53 Nezvolený
Martin Alföldi KDH, SDKÚ-DS Šaľa 2394 40,81 Zvolený
Jozef Stankovský SaS, KDH, SDKÚ-DS Bojná 197 17,39 Nezvolený
Miroslav Meluš KDH Horné Obdokovce 150 17,73 Nezvolený
Mária Chromíková KDH Horné Štitáre 39 14,39 Nezvolený
Bernard Fraňo KDH Hrušovany 189 33,69 Nezvolený
Ľubomír Goga KDH Chrabrany 320 72,07 Zvolený
Jozef Kucka KDH Koniarovce 115 32,03 Nezvolený
Július Štreicher KDH, ĽS-HZDS, SMER Krnča 314 42,43 Nezvolený
Dušan Síleš SDKÚ-DS, KDH Krušovce 316 30,80 Nezvolený
Marek Krobot SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Ludanice 206 28,77 Nezvolený
Ľubomír Goga KDH Lužany 82 69,49 Zvolený
Milan Štefkovič KDH Podhradie 106 58,89 Zvolený
Miloš Macko KDH Prašice 122 10,39 Nezvolený
František Pleško KDH Solčany 219 18,07 Nezvolený
Radoslav Daniš KDH Solčianky 37 23,13 Nezvolený
Vladimír Hromádka KDH Svrbice 76 100,00 Zvolený
Daniel Bago KDH Tesáre 268 59,96 Zvolený
Július Krajčík OKS, SaS, KDH, SDKÚ-DS Topoľčany 1258 17,35 Nezvolený
Jozef Cifra KDH, SMER, ND Urmince 431 58,96 Zvolený
Jozef Balážik KDH, SMER Veľké Ripňany 625 100,00 Zvolený
Marián Petruš KDH, SMER Závada 232 64,62 Zvolený
Milan Gura SaS, SDKÚ-DS, KDH Čadca 3549 37,44 Zvolený
Pavol Gomola SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH Čierne 1207 78,48 Zvolený
Ľuboš Stríž SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER, KDH Klokočov 579 49,57 Zvolený
Božena Poliačková SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Klubina 197 60,80 Zvolený
František Hurik KDH Korňa 0 0,00 Nezvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Makov 585 59,51 Zvolený
Anton Heglas SNS, SMER, KDH Raková 1082 47,85 Zvolený
Andrea Šimurdová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Skalité 1650 88,47 Zvolený
Juraj Strýček ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Svrčinovec 1170 82,22 Zvolený
Viera Belková HZD, KDH, SMER Turzovka 1338 38,44 Nezvolený
Anton Opial SMER, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká nad Kysucou 535 39,14 Nezvolený
Františk Hažík ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Zákopčie 416 60,55 Zvolený
Juraj Hlavatý ĽS-HZDS, KDH Zborov nad Bystricou 851 67,70 Zvolený
Jozef Pšenák KDH Bziny 154 43,14 Nezvolený
Ján Kamas SMER, KDH Dlhá nad Oravou 358 55,42 Zvolený
Roman Matejov SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Kubín 4227 86,19 Zvolený
Milan Maxoň KDH Chlebnice 467 68,78 Zvolený
Peter Džubek KDH Krivá 307 62,02 Zvolený
Zdenko Kubáň KDH Malatiná 283 65,81 Zvolený
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou 179 100,00 Zvolený
Miroslav Mikuš KDH, SMER Oravská Poruba 139 25,79 Nezvolený
Mária Janáková KDH Pribiš 34 12,93 Nezvolený
Metod Sojčák SMER, KDH, SDKÚ-DS Pucov 298 100,00 Zvolený
Ladislav Tomáň SNS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Sedliacka Dubová 175 100,00 Zvolený
Ľudmila Smoleňová KDH Veličná 81 13,28 Nezvolený
Jozef Magdolen KDH Zázrivá 298 23,80 Nezvolený
Miroslav Bieľ KDH Žaškov 132 15,24 Nezvolený
Ladislav Sedlák SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 458 52,22 Zvolený
Jozef Hurtaj KDH, SDKÚ-DS Demänovská Dolina 0 0,00 Nezvolený
Milan Galica KDH Kvačany 73 23,55 Nezvolený
Dušan Sokol KDH Liptovská Sielnica 128 69,95 Zvolený
Eva Ivanová KDH Liptovské Matiašovce 52 29,21 Nezvolený
Alexander Slafkovský OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Mikuláš 5753 44,62 Zvolený
Pavol Lojdl KDH, SDKÚ-DS Liptovský Peter 69 11,66 Nezvolený
Rastislav Mikuláš OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Liptovský Trnovec 60 16,53 Nezvolený
Vojtech Baldovič KDH, SDKÚ-DS Partizánska Ľupča 97 13,53 Nezvolený
Mikuláš Kačmarik KDH, SaS, SDKÚ-DS Podtureň 57 10,92 Nezvolený
Peter Tomčík KDH, SaS, SDKÚ-DS Svätý Kríž 167 36,78 Nezvolený
Kamil Jančura KDH Veľké Borové 22 59,46 Zvolený
Jozefína Rakytová KDH, SDKÚ-DS Dubové 67 15,23 Nezvolený
Vladimír Šišan KDH Kláštor pod Znievom 211 25,27 Nezvolený
Peter Belica KDH Sučany 0 0,00 Nezvolený
Mária Kubindová KDH Trebostovo 22 7,14 Nezvolený
Margita Stračinová KDH Turček 93 26,80 Nezvolený
Daniel Baťka KDH Turčianske Teplice 126 3,28 Nezvolený
Jozef Duchoň KDH Turčiansky Peter 33 15,28 Nezvolený
Anna Frličková KDH Valča 233 27,28 Nezvolený
Peter Laťák SDKÚ-DS, KDH, SaS Babín 313 40,13 Zvolený
Mária Ondreková KDH Beňadovo 300 68,03 Zvolený
Marián Ujmiak KDH Brezovica 486 70,23 Zvolený
Ľubomír Števuliak KDH Čimhová 178 48,77 Zvolený
Mária Kendralová KDH Hladovka 464 100,00 Zvolený
František Škapec KDH Hruštín 796 50,25 Zvolený
Stanislav Volf KDH Klin 94 9,58 Nezvolený
Jozef Stančík KDH Krušetnica 199 38,87 Zvolený
Martin Dreveňák KDH Liesek 803 71,44 Zvolený
Miroslav Valčičák KDH Lokca 790 79,56 Zvolený
Jozef Straka KDH Lomná 298 81,64 Zvolený
Ján Kadera KDH, SMER Námestovo 1835 57,94 Zvolený
Karol Graňák KDH, SDKÚ-DS Oravská Jasenica 332 40,54 Zvolený
Albín Viater SDKÚ-DS, KDH Oravská Lesná 490 27,76 Nezvolený
Albín Maslaňák SDKÚ-DS, KDH Oravské Veselé 420 29,81 Nezvolený
Ján Murina KDH Podbiel 114 18,21 Nezvolený
Ján Mordel KDH Rabčice 124 15,23 Nezvolený
Jozef Gabriel KDH Sihelné 411 48,30 Zvolený
Jozef Šprlák SNS, SMER, KDH Suchá Hora 158 21,58 Nezvolený
František Feja SMER, KDH Vasiľov 192 40,59 Nezvolený
Štefan Ondrík KDH Vitanová 368 56,88 Zvolený
Milan Chrenek KDH, ĽS-HZDS, SMER Zábiedovo 161 37,44 Nezvolený
Vladimír Šiška SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, KDH Zuberec 614 68,68 Zvolený
Jozef Chovan KDH Hubová 124 19,38 Nezvolený
Vladimír Guoth KDH Ivachnová 181 100,00 Zvolený
Štefan Vajzer KDH Komjatná 188 26,37 Nezvolený
Peter Praženica KDH Liptovské Revúce 25 2,67 Nezvolený
Ján Ondrejka KDH Liptovské Sliače 1146 54,21 Zvolený
Vladimír Šavol KDH, SMER Ľubochňa 52 8,27 Nezvolený
Marián Lauko KDH Martinček 85 100,00 Zvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, SaS, KDH Ružomberok 4904 49,52 Nezvolený
Zdeno Pukaj KDH Švošov 139 36,20 Nezvolený
Pavol Šurin KDH Turík 31 23,66 Nezvolený
Marianna Krišťaková KDH Brezany 64 21,69 Nezvolený
Peter Weber OKS, SDKÚ-DS, KDH Bytča 1170 23,79 Nezvolený
Anton Ďurana KDH Dolná Tižina 395 58,00 Zvolený
Oľga Albertová KDH Ďurčiná 137 23,42 Nezvolený
Cyril Štefík KDH Fačkov 38 9,38 Nezvolený
Bohuslava Paneková SDKÚ-DS, KDH Hôrky 110 29,26 Nezvolený
Marcel Brezáni KDH Jasenové 70 21,02 Nezvolený
Jozef Komada KDH Kotešová 152 16,03 Nezvolený
Miroslav Bielka KDH Krasňany 306 43,71 Zvolený
Anton Mrmus SMER, KDH Lopušné Pažite 163 57,39 Zvolený
Anton Spitzkopf KDH Malá Čierna 46 23,59 Nezvolený
Jaroslav Hacek KDH Povina 21 3,35 Nezvolený
Anton Tkáčik SDKÚ-DS, SNS, SMER, KDH Radoľa 398 44,12 Zvolený
Peter Biely KDH Rajecká Lesná 43 6,58 Nezvolený
Peter Dobeš KDH Rajecké Teplice 387 26,56 Zvolený
Jaroslav Zábojník KDH Rosina 428 27,47 Zvolený
Roman Špirec KDH Rudinská 200 36,04 Nezvolený
Ján Pokrivka KDH Snežnica 250 42,02 Zvolený
Ján Poliak KDH Stráža 133 40,30 Zvolený
Ján Vároš KDH Štiavnik 290 15,42 Nezvolený
Jozef Uhliarik KDH Šuja 66 35,11 Nezvolený
Viliam Mrázik KDH Teplička nad Váhom 638 35,33 Zvolený
Viktor Vallo KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS Terchová 956 60,54 Zvolený
Štefan Harant KDH, SDKÚ-DS Veľká Čierna 132 67,35 Zvolený
Žaneta Kubicová KDH Višňové 39 2,90 Nezvolený
Ľubomír Bažík OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH Žilina 2915 10,84 Nezvolený
Eva Sihelská SDKÚ-DS, KDH Dúbravica 20 8,97 Nezvolený
Zoltán Bitter KDH, MOST - HÍD Harmanec 26 5,22 Nezvolený
Ondrej Snopko KDH, SDKÚ-DS Hiadeľ 134 48,20 Zvolený
Ján Bíreš MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 100,00 Zvolený
Ján Novák SaS, KDH, SDKÚ-DS Králiky 73 20,11 Nezvolený
Marián Píši ĽS-HZDS, SMER, KDH Lučatín 221 100,00 Zvolený
Pavel Zajac ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Ľubietová 408 71,58 Zvolený
Pavol Svetlík KDH, SMER, SNS Medzibrod 491 63,11 Zvolený
Michal Kukučka KDH Podkonice 157 30,13 Zvolený
Marián Spišiak SDKÚ-DS, KDH Riečka 255 100,00 Zvolený
Katarína Belicová MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Selce 344 31,24 Nezvolený
Katarína Dvorská KDH Staré Hory 44 14,19 Nezvolený
Peter Spevák SaS, KDH, SDKÚ-DS Tajov 144 45,28 Nezvolený
Ivan Janovec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Turecká 55 100,00 Zvolený
Juraj Malček KDH Dolná Lehota 71 18,93 Nezvolený
Mária Repková KDH Drábsko 15 15,15 Nezvolený
Marián Jánošík KDH Heľpa 432 31,42 Nezvolený
Elena Kordíková KDH Jasenie 314 63,05 Zvolený
Terézia Tisovčíková KDH Michalová 273 42,39 Zvolený
Pavel Porubský KDH, SDKÚ-DS Podbrezová 416 29,01 Nezvolený
Ján Lihan KDH, SDKÚ-DS Polomka 751 58,76 Zvolený
Katarína Kováčová KDH Sihla 23 17,42 Nezvolený
Milan Zrak KDH Šumiac 33 4,49 Nezvolený
Mária Bobáková SDKÚ-DS, KDH Valkovňa 68 40,96 Nezvolený
Jozef Hruška KDH, SDKÚ-DS Závadka nad Hronom 103 10,34 Nezvolený
Ladislav Vanko SaS, KDH, SDKÚ-DS Boľkovce 70 18,82 Nezvolený
Igor Gombala SDKÚ-DS, KDH Breznička 177 44,14 Nezvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Halič 599 63,66 Zvolený
Ján Klajban KDH Hrnčiarska Ves 88 19,43 Nezvolený
Zdenko Kemeník KDH Jelšovec 33 26,61 Nezvolený
Alexandra Pivková KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Lučenec 2935 38,99 Zvolený
Jozef Hodulák OKS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Mučín 160 46,78 Zvolený
Pavel Greksa ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS Mýtna 470 81,03 Zvolený
Zdenka Endrödyová KDH, SaS, SDKÚ-DS Panické Dravce 127 31,36 Nezvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Radovan Baník SaS, KDH Poltár 299 11,63 Nezvolený
Ivan Eibner SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rapovce 334 73,57 Zvolený
Milan Spodniak KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 174 100,00 Zvolený
Marek Kliment KDH Ružiná 69 15,86 Nezvolený
Vladimír Sýkora KDH Selce 18 25,71 Nezvolený
Jozef Gembec KDH, SMER Stará Halič 175 100,00 Zvolený
Štefan Vaclavik SDKÚ-DS, KDH Sušany 162 61,36 Zvolený
Karol Dovala KDH, SDKÚ-DS, SNS Tomášovce 222 27,92 Nezvolený
Peter Čeman KDH, ĽS-HZDS, SMER Tuhár 115 45,10 Zvolený
Michal Kmeť KDH Vidiná 128 13,05 Nezvolený
Štefan Šimko KDH Belín 65 62,50 Zvolený
Mária Duszová KDH Držkovce 143 45,54 Zvolený
Gábor Zsíros KDH Gemer 61 11,60 Nezvolený
Zuzana Szamosová SaS, SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH Hajnáčka 230 31,42 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnúšťa 1417 65,45 Zvolený
Vladimír Gondáš KDH Hodejov 84 11,23 Nezvolený
Renáta Antalová KDH Horné Zahorany 21 24,42 Nezvolený
Anna Langhofferová KDH Hrušovo 7 5,26 Nezvolený
Jozef Vaculčiak KDH Chvalová 27 24,11 Nezvolený
Miroslav Machyniak KDH Lehota nad Rimavicou 6 3,73 Nezvolený
Árpád Szobonya KDH Leváre 25 38,46 Nezvolený
Ján Siman KDH Muránska Zdychava 32 20,51 Nezvolený
Zoltán Ostranský KDH Rakytník 49 29,52 Nezvolený
Milan Koska KDH Ratkovská Lehota 38 100,00 Zvolený
Milan Brdársky KDH Revúca 443 10,21 Nezvolený
Peter Bartakovič EDS, KDH, SaS Rimavská Sobota 1334 18,06 Nezvolený
Vladimír Mocný KDH Slizké 4 4,40 Nezvolený
Eva Ulická KDH Teplý Vrch 76 48,10 Nezvolený
Jaroslav Hecko SDKÚ-DS, KDH, SaS Tisovec 397 22,01 Nezvolený
Peter Babík KDH, EDS Uzovská Panica 240 69,16 Zvolený
Jaroslav Zauška KDH Bušince 140 19,47 Nezvolený
Viktoria Dobrocká KDH Ľuboriečka 9 11,11 Nezvolený
Pavel Snopko SMER, KDH Malé Straciny 26 27,08 Nezvolený
Peter Ivanič KDH Muľa 16 9,70 Nezvolený
Janka Bohovicová SMER, ĽS-HZDS, KDH Obeckov 129 41,88 Nezvolený
Branislav Belák ZRS, SNS, KDH, ĽS-HZDS Sklabiná 106 24,37 Nezvolený
Anna Makovníková SMER, KDH, MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 93 100,00 Zvolený
Ladislav Balla KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Želovce 184 26,90 Nezvolený
Cyril Mackov SaS, KDH, SDKÚ-DS Bzovík 161 30,96 Nezvolený
Viera Mlynárčiková SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Čabradský Vrbovok 57 35,85 Nezvolený
Eduard Roganský KDH Dolné Mladonice 49 61,25 Zvolený
Erika Kráľová SaS, KDH, SDKÚ-DS Dolný Badín 52 35,62 Nezvolený
Anna Halajová KDH Domaníky 9 7,09 Nezvolený
Štefan Pokľuda ĽS-HZDS, KDH, SNS Dudince 302 36,74 Zvolený
Rudolf Gabryš SNS, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Moravce 298 62,74 Zvolený
Ján Benedik KDH Hontianske Nemce 206 28,18 Nezvolený
Stanislav Horník SaS, KDH, SDKÚ-DS Hriňová 1995 62,42 Zvolený
Jozef Výbošťok KDH, SDKÚ-DS Klokoč 151 100,00 Zvolený
Ľubomír Straka SaS, SDKÚ-DS, KDH Korytárky 213 41,12 Zvolený
Ján Sliacky KDH Kováčová 148 19,60 Nezvolený
Angela Valašťanová KDH, SMER Kozí Vrbovok 50 52,63 Zvolený
Helena Hučková KDH Kriváň 45 5,54 Nezvolený
Leonard Lendvorský SaS, KDH, SDKÚ-DS Krupina 367 11,85 Nezvolený
Ján Podhora KDH Látky 28 8,83 Nezvolený
Štefan Matejkin KDH, SMER Litava 300 73,71 Zvolený
Eva Nemčovská SDKÚ-DS, KDH, SaS Rykynčice 117 59,39 Zvolený
Jozef Roziak KDH Sebechleby 184 32,39 Nezvolený
Mária Šulcová KDH, SDKÚ-DS, SMER Selce 48 100,00 Zvolený
Oľga Bartková SMER, SDKÚ-DS, KDH Senohrad 251 65,54 Zvolený
Michal Várošík KDH Sielnica 93 15,35 Nezvolený
Priska Fantová ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Súdovce 83 62,88 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Terany 196 50,65 Zvolený
Štefan Boroš KDH Tŕnie 16 6,84 Nezvolený
Anna Babiaková SNS, KDH, SMER Uňatín 51 56,04 Zvolený
Mária Petrovičová SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemiansky Vrbovok 50 100,00 Zvolený
Miroslav Kusein SF, EDS, ZRS, SZS, HZD, KSS, MOST - HÍD, KDH, ĽS-HZDS, SMER Zvolen 5257 50,98 Zvolený
Pavol Balžanka MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1086 25,12 Nezvolený
Július Mollek KDH Banský Studenec 22 9,02 Nezvolený
Slávka Cibulová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Beluj 51 57,95 Zvolený
Jozef Halaj KDH Dekýš 52 37,68 Nezvolený
Jolana Miháliková KDH Horné Hámre 137 35,13 Nezvolený
Vladimír Čabák KDH Hronská Dúbrava 43 17,13 Nezvolený
František Mlinka KDH Hronský Beňadik 97 13,53 Nezvolený
Marián Páleník KDH Kopernica 1 0,42 Nezvolený
Adrián Zima OKS, KDH, SaS, SDKÚ-DS Nová Baňa 1403 43,33 Nezvolený
Ľubica Rapčanová KDH, SaS, SDKÚ-DS Orovnica 111 32,74 Nezvolený
Darina Štefanková KDH Pitelová 150 43,48 Nezvolený
Tibor Rudinský KDH Rudno nad Hronom 113 36,57 Nezvolený
Jozef Sabo KDH Svätý Anton 184 34,26 Nezvolený
Jozef Dolinaj KDH, ĽS-HZDS, SMER Tekovská Breznica 393 54,97 Zvolený
Pavel Ihracký KDH Trnavá Hora 100 16,56 Nezvolený
Kamil Danko KSS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Žarnovica 2244 94,21 Zvolený
Anton Kmec KDH Abrahámovce 37 19,37 Nezvolený
Martin Šmilňák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Bardejov 5769 47,80 Nezvolený
Peter Pős KDH Bartošovce 78 18,89 Nezvolený
Eva Pobořilová NK, KDH, HZD, SNS, SMER Beloveža 136 27,25 Nezvolený
Jozef Kristiňák KDH Brezov 56 26,79 Nezvolený
Iveta Tuchová KDH Dubinné 65 29,68 Nezvolený
Stanislav Gajdoš KDH, SDKÚ-DS, SNS Frička 53 36,55 Nezvolený
Matej Straka SMER, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 195 100,00 Zvolený
Martin Ceľuch SDKÚ-DS, KDH Gaboltov 159 65,16 Zvolený
Anna Uhrinová SaS, SDKÚ-DS, KDH Harhaj 103 76,30 Zvolený
Václav Kunec SDKÚ-DS, KDH Hertník 226 38,18 Nezvolený
Ľubomír Kundrát KDH Janovce 175 100,00 Zvolený
Marián Michalov SDKÚ-DS, SaS, KDH Kochanovce 68 51,13 Zvolený
Jozef Bialobok KDH Komárov 52 20,08 Nezvolený
Peter Krupa SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 239 55,45 Zvolený
Peter Rajnič KDH Kožany 47 100,00 Zvolený
Vincent Breznický KDH Kučín 80 42,55 Zvolený
Ján Bartoš KDH Kurima 276 100,00 Zvolený
Dušan Čura SDKÚ-DS, SaS, KDH Lipová 39 100,00 Zvolený
František Palko KDH Lopúchov 142 100,00 Zvolený
Ján Bľanda SDKÚ-DS, KDH Malcov 439 57,84 Zvolený
Jozef Kuziak KDH Marhaň 230 50,66 Zvolený
Marián Beňa KDH Mokroluh 145 35,28 Nezvolený
Ján Paľa KDH Nemcovce 122 100,00 Zvolený
Vladimír Sádovský KDH Nižná Voľa 50 30,67 Nezvolený
Róbert Javorský KDH Nižný Tvarožec 64 24,24 Nezvolený
Mária Ivančová KDH, SMER Ortuťová 70 100,00 Zvolený
Jozef Puchalík KDH Osikov 116 22,83 Nezvolený
Jozef Buzek KDH Poliakovce 58 25,22 Nezvolený
Martin Olšavský SaS, SDKÚ-DS, KDH Raslavice 443 35,87 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SF, SMER, KDH, SDKÚ-DS Rešov 141 67,79 Zvolený
Jozef Hudák KDH Rokytov 133 44,19 Nezvolený
Jozef Randár KDH Smilno 89 23,12 Nezvolený
Ľudmila Sosňaková KDH, SMER Stebnícka Huta 105 67,74 Zvolený
Hedviga Billá SNS, SMER, KDH Stuľany 213 64,94 Zvolený
Jozef Vargovčik KDH Šašová 63 65,63 Zvolený
Miroslav Kravec KDH, SDKÚ-DS Tročany 61 29,05 Nezvolený
Marcel Kvokačka KDH, SDKÚ-DS Vaniškovce 133 100,00 Zvolený
Emília Novotná KDH, SMER Vyšný Kručov 62 100,00 Zvolený
Pavol Tamáš KDH Baškovce 118 43,22 Nezvolený
Ján Vajda KDH, SDKÚ-DS Belá nad Cirochou 716 52,49 Zvolený
Jaroslava Širáková SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, KDH Brekov 224 42,42 Nezvolený
Cyril Macko KDH Černina 20 18,35 Nezvolený
Ján Gombita KDH Čertižné 112 43,58 Nezvolený
Ľudmila Veľasová SDKÚ-DS, KDH Hankovce 185 53,01 Zvolený
Anton Kulan KDH Hrabovec nad Laborcom 199 58,88 Zvolený
Terézia Šuľaková KDH Hrubov 184 68,91 Zvolený
Marián Macko KDH Chlmec 121 34,18 Nezvolený
Albert Bazár KDH Jabloň 109 100,00 Zvolený
Ján Zubaľ KDH Jalová 31 55,36 Zvolený
Milan Metiľ KDH Jankovce 10 5,21 Nezvolený
Jana Bončiková SDKÚ-DS, KDH Jasenov 200 28,74 Nezvolený
Zdenko Kiselovič SDKÚ-DS, KDH Kalná Roztoka 36 12,54 Nezvolený
Štefan Hojdan KDH Kamienka 88 27,08 Nezvolený
Monika Andrašková KDH Karná 79 31,10 Nezvolený
Katarína Lászlóová SaS, KDH, SDKÚ-DS Kochanovce 172 36,83 Nezvolený
Jozef Sabol SDKÚ-DS, KDH, SaS Košarovce 143 35,31 Nezvolený
Ján Jenčík KDH Koškovce 74 21,14 Nezvolený
Anna Berezňaninová MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ladomirov 98 48,76 Zvolený
František Salanci KDH Lieskovec 135 47,70 Nezvolený
Michal Černega KDH Ľubiša 19 3,63 Nezvolený
Štefan Miko SMER, KDH, SDKÚ-DS Modra nad Cirochou 246 40,73 Nezvolený
Helena Podolinská KDH Myslina 115 34,23 Zvolený
Andrej Rosoľanka KDH Nižná Jablonka 12 12,63 Nezvolený
Juraj Brehovský KDH Nižné Ladičkovce 134 78,36 Zvolený
Sergej Smetanka KDH Ňagov 144 55,17 Zvolený
Mária Horodníková KDH Papín 104 19,66 Nezvolený
Andrej Glod KDH Radvaň nad Laborcom 90 26,16 Nezvolený
Jana Paľová KDH Rohožník 15 62,50 Zvolený
Milan Čeremeta KDH Roškovce 62 48,06 Zvolený
Marcel Jaroš KDH Rovné 49 18,01 Nezvolený
Anna Tkáčová KDH Slovenské Krivé 46 46,00 Nezvolený
Tibor Makuch KDH Strihovce 35 33,98 Nezvolený
Ján Holinka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ulič 387 79,79 Zvolený
Stanislav Hanuščák KDH Veľopolie 34 17,35 Nezvolený
Anna Kušnírová KDH Vyšná Sitnica 49 19,92 Nezvolený
Alexander Haluška KDH Zbudská Belá 23 26,44 Nezvolený
Andrej Kocaj KDH Zbudské Dlhé 108 29,67 Nezvolený
Rudolf Špes KDH Holumnica 178 51,59 Zvolený
František Cehuľa KDH Hradisko 21 34,43 Nezvolený
Miroslav Perignáth MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 1367 24,26 Nezvolený
Jozef Grivalský KDH Krížová Ves 625 93,98 Zvolený
Slavomír Majerčák KDH, SDKÚ-DS Lechnica 58 100,00 Zvolený
Pavel Hudáček SDKÚ-DS, KDH Lendak 642 100,00 Zvolený
Jozef Kromka KDH Malá Franková 56 62,92 Zvolený
Stanislav Kroták KDH Malý Slavkov 295 62,37 Zvolený
Mária Tužáková KDH Osturňa 11 5,37 Nezvolený
Vladislav Mešár KDH Podhorany 247 37,83 Nezvolený
Marcel Gallik KDH Slovenská Ves 230 26,93 Nezvolený
Anna Marhefková KDH Spišská Stará Ves 140 15,30 Nezvolený
Rastislav Sloveňák KDH Stráne pod Tatrami 84 13,53 Nezvolený
Miroslav Koršňák KDH Toporec 51 8,60 Nezvolený
Štefan Reščák KDH Tvarožná 38 11,01 Nezvolený
Peter Duda SaS, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 752 50,67 Zvolený
Ján Kellner KDH Vlkovce 114 44,71 Nezvolený
Roman Rams KDH Vrbov 271 38,01 Nezvolený
Viera Strelová KDH Výborná 334 72,93 Zvolený
Jozef Kalinaj KDH Bijacovce 54 10,91 Nezvolený
Jozef Komara SDKÚ-DS, KDH Brutovce 70 100,00 Zvolený
Pavol Katriňák KDH Buglovce 34 21,52 Nezvolený
Peter Gibala KDH Dlhé Stráže 106 35,33 Nezvolený
Štefan Kamenický KDH, SDKÚ-DS Doľany 130 50,39 Zvolený
Mária Garčarová SDKÚ-DS, KDH Domaňovce 211 44,99 Nezvolený
Peter Korheľ KDH Dravce 144 39,24 Nezvolený
Peter Cmorej KDH Dúbrava 42 22,58 Nezvolený
Alžbeta Čekovská KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 352 71,40 Zvolený
Stanislav Mačák KDH Granč - Petrovce 0 0,00 Nezvolený
Vladimír Boška KDH Hôrka 444 51,03 Zvolený
Martin Benko KDH Hranovnica 551 100,00 Zvolený
Otília Berková KDH, SDKÚ-DS Jablonov 224 47,46 Nezvolený
Miroslav Fabian KDH Klčov 295 97,04 Zvolený
Emília Brindzová KDH Korytné 23 30,26 Nezvolený
Anna Hricová KDH Kurimany 164 80,39 Zvolený
Milan Majerský SDĽ, SaS, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2174 45,24 Nezvolený
Jozef Mezovský KDH Liptovská Teplička 401 37,34 Nezvolený
Mikuláš Demočko SDKÚ-DS, KDH Oľšavica 126 100,00 Zvolený
Pavol Koperdák KDH Ordzovany 42 45,65 Zvolený
Jozef Kaľavský KDH Poľanovce 56 52,34 Zvolený
Vladimír Mešár KDH Spišská Teplica 193 18,63 Nezvolený
Jozef Bača MOST - HÍD, SaS, KDH Spišské Podhradie 760 44,34 Zvolený
Mária Kleinová KDH, SDKÚ-DS Spišský Štiavnik 449 50,28 Zvolený
Štefan Bajtoš KDH, SDKÚ-DS Spišský Štvrtok 152 17,21 Nezvolený
Ladislav Jankovčin KDH Studenec 122 42,21 Nezvolený
Miroslav Škvárek MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Svit 738 27,37 Nezvolený
Marcel Kohút ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Štrba 364 21,16 Nezvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 563 100,00 Zvolený
Ján Harabin KDH Tatranská Javorina 45 35,43 Nezvolený
Jozef Bizoň KDH Vydrník 185 34,58 Nezvolený
Gabriela Grobarčí... KDH Vyšný Slavkov 14 8,38 Nezvolený
Martin Topor MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,20 Nezvolený
Milena Birešová SDKÚ-DS, KDH Bretejovce 122 100,00 Zvolený
Miroslav Janič KDH Brežany 18 18,00 Nezvolený
Jozef Biroš KDH Čelovce 93 49,73 Nezvolený
Daniel Ščavnický KDH Daletice 61 100,00 Zvolený
František Saloky KDH Demjata 53 8,55 Nezvolený
František Anguš KDH Drienovská Nová Ves 53 15,50 Nezvolený
Martin Bednár KDH Dulová Ves 50 12,82 Nezvolený
Anton Cuprák SDKÚ-DS, KDH Ďačov 289 75,26 Zvolený
František Miškuf KDH Fulianka 51 21,43 Nezvolený
Ján Centko KDH Hendrichovce 88 60,69 Zvolený
Miroslav Tomčík SDKÚ-DS, KDH Hubošovce 112 39,72 Nezvolený
Jozef Majirský KDH, SDKÚ-DS Chmeľovec 83 30,40 Nezvolený
Peter Vaščák KDH Chminianska Nová Ves 161 23,99 Nezvolený
Katarína Hudáková KDH, SDKÚ-DS Chmiňany 70 19,23 Nezvolený
Katarína Daňková SaS, SDKÚ-DS, KDH Jakubova Voľa 93 40,09 Nezvolený
Anton Janičina SDKÚ-DS, KDH Jakubovany 211 100,00 Zvolený
Štefan Jurko KDH Janovík 35 21,08 Nezvolený
Ľubomír Trišč KDH Jarovnice 226 13,92 Nezvolený
Marek Sabatula KDH Kamenica 257 27,40 Nezvolený
Róbert Ondrej SaS, KDH, SDKÚ-DS Kendice 293 38,91 Zvolený
Anton Aštary SDKÚ-DS, KDH Kojatice 339 67,53 Zvolený
Alena Ivanecká SDKÚ-DS, KDH Kokošovce 157 42,32 Nezvolený
Vendelín Kušnír KDH Krásna Lúka 90 30,41 Nezvolený
Jaroslav Buzogáň KDH Lemešany 268 30,32 Nezvolený
Jozef Hudák KDH Ličartovce 61 11,60 Nezvolený
Eduard Vokál KDH, SDKÚ-DS Lipany 1245 50,02 Zvolený
Marián Kollár KDH Lipovce 18 5,59 Nezvolený
Vladimír Murcko KDH Lúčka 77 23,77 Nezvolený
Ladislav Terpák SDKÚ-DS, KDH Malý Slivník 60 17,09 Nezvolený
Stanislav Mathia KDH Malý Šariš 75 13,86 Nezvolený
Mária Čuchtová KDH Miklušovce 124 64,92 Zvolený
Pavol Sučko KDH Okružná 89 34,10 Nezvolený
Eva Bartošová KDH, SDKÚ-DS Olejníkov 112 54,37 Zvolený
Andrej Kapľavka SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ondrašovce 23 100,00 Zvolený
Jaroslav Baňas SDKÚ-DS, KDH Pečovská Nová Ves 433 100,00 Zvolený
Richard Bechera KDH, SDKÚ-DS Podhorany 277 75,07 Zvolený
Ladislav Stanek KDH Podhradík 151 71,56 Zvolený
Pavol Hanušovský KDH, SDKÚ-DS Poloma 207 100,00 Zvolený
Ondrej Matej MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Prešov 5669 21,18 Nezvolený
Vladimír Marcin KDH Pušovce 151 49,67 Zvolený
Peter Halický KDH Radatice 197 49,37 Nezvolený
Monika Juneková KDH Ratvaj 41 54,67 Zvolený
Radovan Rokošný SDKÚ-DS, KDH Ražňany 371 52,25 Zvolený
Peter Šoltis KDH Rokycany 111 25,23 Nezvolený
Stanislav Čekan KDH Rožkovany 66 10,48 Nezvolený
Tibor Kollár SDKÚ-DS, KDH Ruská Nová Ves 348 66,54 Zvolený
Ján Fekiač KDH Sabinov 749 21,07 Nezvolený
Imrich Krajňák KDH Sedlice 359 70,53 Zvolený
Peter Makara KDH Suchá Dolina 64 50,79 Zvolený
Miloslav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Svinia 4 0,61 Nezvolený
Stanislav Solej KDH Šarišská Trstená 41 29,29 Nezvolený
Peter Merkovský KDH, SDKÚ-DS Šarišské Bohdanovce 180 46,63 Nezvolený
Jozef Brendza KDH Šarišské Michaľany 337 23,05 Nezvolený
František Sedlák KDH Šindliar 170 59,86 Zvolený
Ladislav Leššo KDH, SDKÚ-DS Teriakovce 130 47,27 Nezvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 427 67,14 Zvolený
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok 71 36,04 Zvolený
Dezider Ištoňa KDH, SDKÚ-DS Torysa 278 43,17 Nezvolený
Rudolf Onofrej KDH Trnkov 73 48,34 Nezvolený
František Lorinc KDH Tuhrina 97 41,45 Nezvolený
Terézia Demjanová KDH Tulčík 23 2,98 Nezvolený
Ján Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 146 42,82 Nezvolený
Ľubica Pankievičová SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 224 39,51 Nezvolený
Marcel Kurty KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 838 39,14 Nezvolený
Kristína Maliňáková SDKÚ-DS, KDH Záborské 208 64,20 Zvolený
Anton Gašpár KDH Záhradné 173 100,00 Zvolený
Cyril Krajňák KDH Žehňa 112 25,17 Nezvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 300 45,45 Zvolený
Helena Kostecká SDKÚ-DS, SaS, KDH Čirč 113 18,59 Nezvolený
Mária Kačmarská KDH Ďurková 31 23,85 Nezvolený
Július Vyrostek SDKÚ-DS, KDH Forbasy 147 59,04 Zvolený
Pavol Nosek SDKÚ-DS, SMER, KDH, SNS Hajtovka 33 100,00 Zvolený
Milan Volček SDKÚ-DS, KDH Haligovce 131 100,00 Zvolený
Miroslav Pokrivčák KDH, SMER Hraničné 79 100,00 Zvolený
Viera Dziaková Dr... KDH Hromoš 28 9,27 Nezvolený
Heribert Krafčík SaS, KDH, SDKÚ-DS Chmeľnica 118 25,05 Nezvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, KDH, SMER Jakubany 545 69,78 Zvolený
Juraj Škvara KDH Kamienka 11 1,66 Nezvolený
Ľudovít Vrabel KDH Kolačkov 7 1,24 Nezvolený
Ján Gondek SMER, KDH, SDKÚ-DS Lesnica 164 100,00 Zvolený
Vasiľ Vislocký SDKÚ-DS, KDH Litmanová 130 44,52 Zvolený
Jozef Havrila KDH, SDKÚ-DS Ľubotín 357 58,43 Zvolený
Jozef Šesták SDKÚ-DS, SMER, KDH Malý Lipník 166 70,64 Zvolený
Jana Ščensná KDH, SDKÚ-DS Matysová 26 49,06 Nezvolený
Peter Žemba KDH Mníšek nad Popradom 276 97,18 Zvolený
Jozef Abrahamovský KDH, SDKÚ-DS Nižné Ružbachy 144 100,00 Zvolený
Stanislav Turlík KDH Nová Ľubovňa 733 54,34 Zvolený
Jozef Vojtek KDH Plaveč 14 1,69 Nezvolený
Rastislav Grich ĽS-HZDS, KDH, SMER Plavnica 370 100,00 Zvolený
Helena Kravcová KDH Ruská Voľa nad Popradom 18 28,57 Nezvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, SaS, KDH Stará Ľubovňa 1365 24,01 Nezvolený
Peter Mosorják KDH Stráňany 53 48,18 Nezvolený
Ľubomír Rešetár KDH, SDKÚ-DS, SMER Šarišské Jastrabie 315 100,00 Zvolený
Jozef Čenščák KDH Veľká Lesná 77 33,77 Nezvolený
Peter Labant SDKÚ-DS, SaS, KDH Veľký Lipník 36 7,76 Nezvolený
Marta Maskalíková KDH Bukovce 18 6,98 Nezvolený
Jozef Potoma KDH, SaS, SDKÚ-DS Duplín 181 69,35 Zvolený
Štefan Šoltis KDH Gribov 47 34,56 Nezvolený
Monika Dovičáková KDH Krišlovce 18 81,82 Zvolený
Terézia Fecenková KDH, SDKÚ-DS Krušinec 35 23,65 Nezvolený
Monika Minková KDH Malá Poľana 26 35,14 Nezvolený
Alojz Glinský KDH, SaS, SDKÚ-DS Stropkov 997 23,13 Nezvolený
Tomáš Kupec KDH Šandal 30 17,86 Nezvolený
Ján Jakubov SaS, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 88 35,63 Nezvolený
Marcela Duháňová KDH Vladiča 18 37,50 Nezvolený
Božena Zápotocká KDH Vojtovce 9 13,24 Nezvolený
Jana Drábová KDH Vyšná Olšava 172 48,59 Nezvolený
Ján Kraus KDH Vyšný Hrabovec 31 26,72 Nezvolený
Ján Vaňko KDH Beňadikovce 40 26,49 Nezvolený
Ján Ivanič KDH Cernina 14 4,17 Nezvolený
Marta Ptašinská KDH Dukovce 57 34,97 Nezvolený
Jaroslav Harajda KDH Giraltovce 488 29,42 Nezvolený
František Cauner SDKÚ-DS, KDH Kalnište 153 50,00 Zvolený
Edita Oreničová NK, KDH, SMER Kečkovce 69 100,00 Zvolený
Marta Frančáková KDH, NK, SMER Korejovce 24 100,00 Zvolený
Viera Dzurjuvová SMER, SDKÚ-DS, KDH Kračúnovce 238 44,49 Nezvolený
Ján Štefanco MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Krajná Bystrá 135 100,00 Zvolený
Mária Babejová KDH, SDKÚ-DS Krajná Poľana 52 38,81 Nezvolený
Adrián Gužo NK, KDH, SDĽ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kružlová 262 84,79 Zvolený
Mária Haľková KDH Kuková 0 0,00 Nezvolený
Ladislav Bojčík SDĽ, KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Ladomirová 338 100,00 Zvolený
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka 165 100,00 Zvolený
Jaroslav Nagajda MOST - HÍD, KDH, SMER Mestisko 143 49,14 Nezvolený
Ján Hajda KDH, SMER Mičakovce 32 34,04 Nezvolený
Darina Keselicová KDH, MOST - HÍD, SMER Nižný Mirošov 92 56,44 Zvolený
Martin Jech SDKÚ-DS, KDH Okrúhle 114 30,24 Nezvolený
Jozef Malačina SaS, KDH, SDKÚ-DS Radoma 116 39,73 Nezvolený
Iveta Horvatová NK, KDH, MOST - HÍD, SMER Rakovčík 68 100,00 Zvolený
Anna Paňková KDH, MOST - HÍD, SMER Svidnička 58 100,00 Zvolený
Milan Rozum KDH Vyšný Komárnik 12 22,22 Nezvolený
Vladislav Kimák KDH, MOST - HÍD, SMER Vyšný Mirošov 87 25,36 Nezvolený
Tomáš Košč SDKÚ-DS, KDH Želmanovce 92 100,00 Zvolený
Štefan Petruň KDH Banské 573 70,22 Zvolený
Jozef Telepun MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 128 45,39 Nezvolený
Michal Orosi KDH Cabov 162 72,00 Zvolený
Peter Doboz KDH Čaklov 187 18,24 Nezvolený
Ladislav Kalafa KDH Čičava 200 35,09 Zvolený
Marta Jurčová KDH Ďurďoš 16 13,91 Nezvolený
Jana Lešková KDH Girovce 34 66,67 Zvolený
Martin Tkáč KDH Hanušovce nad Topľou 204 11,53 Nezvolený
Štefan Kovaľ KDH Hencovce 551 79,86 Zvolený
Milena Naštová Hl... SMER, KDH Hlinné 517 100,00 Zvolený
Renáta Andrejčáková KDH, SDKÚ-DS Holčíkovce 112 41,33 Nezvolený
Štefan Vilcega KDH, MOST - HÍD, SMER Jasenovce 114 81,43 Zvolený
Ján Šveda KDH Kamenná Poruba 58 10,82 Nezvolený
Marián Gašpar KDH Majerovce 110 40,44 Nezvolený
Pavel Bašista SaS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Medzianky 97 42,36 Zvolený
Marcela Pčolinská SDKÚ-DS, KDS, KDH Nižný Hrabovec 427 53,51 Zvolený
Juraj Tomáš SDKÚ-DS, KDH Nižný Hrušov 429 51,56 Zvolený
Vladimíra Hermano... KDH Nižný Kručov 158 65,02 Zvolený
Mária Mražíková KDH, SDKÚ-DS Ondavské Matiašovce 302 64,81 Zvolený
Jozef Kočiš MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Pavlovce 274 100,00 Zvolený
Michal Keľár KDH Rudlov 19 5,31 Nezvolený
Jaroslav Hančuľák KDH Sačurov 86 10,60 Nezvolený
František Katona KDH Sečovská Polianka 459 36,75 Nezvolený
Jozef Dobrocký MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Sedliská 437 75,61 Zvolený
Jozef Durkaj KDH, SDKÚ-DS Slovenská Kajňa 182 44,07 Zvolený
Igor Čačko MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 1521 18,99 Nezvolený
František Mražik KDH Žalobín 104 21,62 Nezvolený
František Knapík SZS, OKS, SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice 20763 32,66 Nezvolený
František Krištof KDH Košice - Barca 1022 66,28 Zvolený
Milan Relovský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, KDH Košice - Dargovských Hrdinov 1224 22,32 Nezvolený
Ján Kupec MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 227 38,28 Zvolený
Dušan Kožuško MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Košická Nová Ves 291 32,01 Nezvolený
Vladimír Saxa SDKÚ-DS, KDH Košice - Krásna 880 53,08 Zvolený
Ján Piroško KDH Košice - Lorinčík 5 1,91 Nezvolený
Dionýz Slepčík SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Lunik IX 533 58,06 Zvolený
Bernard Berberich SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - nad Jazerom 1450 22,87 Nezvolený
Ľudmila Slunečková SDKÚ-DS, KDH Košice - Pereš 210 27,60 Nezvolený
Ladislav Brada KDH Košice - Poľov 282 39,94 Nezvolený
Jozef Filipko DS, KDS, OKS, SMK-MKP, KDH Košice - Sever 1446 24,47 Nezvolený
Iveta Kijevská DS, SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 2638 44,64 Zvolený
Emil Petrvalský MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1485 32,22 Zvolený
Ján Süli SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS Košice - Staré Mesto 1468 23,17 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Miloš Beca KDH, SDKÚ-DS Košice - Vyšné Opátske 324 49,54 Zvolený
Rudolf Bauer SMK-MKP, DS, OKS, KDS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Západ 4690 49,44 Zvolený
Pavol Papcun KDH Beniakovce 133 41,30 Nezvolený
Martin Juráš KDH, SDKÚ-DS Bidovce 22 3,35 Nezvolený
Juraj Gmitro KDH, SDKÚ-DS Blažice 129 100,00 Zvolený
Marcel Kováč KDH Bukovec 120 29,13 Nezvolený
František Bugoš KDH Bunetice 24 39,34 Nezvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Čaňa 1614 73,53 Zvolený
Ján Juhás SaS, SDKÚ-DS, KDH Družstevná pri Hornáde 300 26,62 Nezvolený
Iveta Hadašová KDH Ďurďošík 121 50,63 Zvolený
Martin Nagy KDH Geča 50 6,68 Nezvolený
Peter Lakatoš SDKÚ-DS, KDH Gyňov 47 14,64 Nezvolený
Matúš Starších SaS, SDKÚ-DS, KDH Haniska 287 39,81 Nezvolený
Jana Tóthová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, KDH, SMER Herľany 122 78,21 Zvolený
Ľudovít Findorák KDH Hýľov 65 26,00 Nezvolený
Gabriela Ivaňáková SDKÚ-DS, KDH Kalša 235 58,17 Zvolený
Anna Bombárová MOST - HÍD, KDH, SMER Kecerovce 397 41,48 Nezvolený
Gabriel Vajda KDH Kechnec 162 26,30 Nezvolený
Cyril Hudák KDH Kokšov - Bakša 211 32,16 Zvolený
Jozef Petkač KDH Košická Belá 127 24,52 Nezvolený
František Smrčo KDH, SDKÚ-DS Košická Polianka 348 61,81 Zvolený
Mária Jenkutová KDH Košické Olšany 32 5,95 Nezvolený
Gabriela Uchaľová MOST - HÍD, KDH, SMER Košický Klečenov 138 88,46 Zvolený
Peter Jurko SMER, ĽS-HZDS, KDH, MOST - HÍD Kráľovce 160 32,72 Nezvolený
Ľubomír Krajňák SDKÚ-DS, KDH Kysak 343 100,00 Zvolený
Imrich Janitor SDKÚ-DS, KDH Malá Ida 268 37,12 Nezvolený
Adriána Fečková SDKÚ-DS, KDH Malá Lodina 100 77,52 Zvolený
Jana Hruščáková SDKÚ-DS, KDH Nižná Kamenica 169 60,57 Zvolený
Emil Doro SDKÚ-DS, KDH Nižná Myšľa 61 8,88 Nezvolený
Milan Česlák KDH, SDKÚ-DS Nižný Čaj 81 100,00 Zvolený
Metód Korpesio SDKÚ-DS, KDH Nižný Klátov 40 10,42 Nezvolený
Peter Gazsi KDH Nižný Lánec 84 33,47 Nezvolený
Milan Hudák KDH Nový Salaš 92 100,00 Zvolený
Peter Kišiday SDKÚ-DS, KDH Obišovce 95 39,58 Zvolený
František Marcin SDKÚ-DS, KDH Olšovany 213 63,02 Zvolený
Rozália Juhászová KDH Paňovce 58 17,79 Nezvolený
Jaroslav Trembecký SDKÚ-DS, KDH Perín - Chym 369 38,88 Nezvolený
Ondrej Makkai SDKÚ-DS, KDH Rákoš 21 13,13 Nezvolený
Štefan Markovič MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ruskov 504 72,00 Zvolený
Anton Ivan KDH, SDKÚ-DS Sady nad Torysou 233 27,80 Nezvolený
Ľudevít Čoma SaS, SDKÚ-DS, KDH Seňa 50 4,55 Nezvolený
Brigita Bagoniová SDKÚ-DS, KDH Skároš 126 23,64 Nezvolený
Ján Bačo KDH Slančík 62 49,60 Zvolený
Vladimír Franka SDKÚ-DS, KDH Sokoľ 191 100,00 Zvolený
Ľuboš Janke KDH Sokoľany 120 20,07 Nezvolený
Gabriel Müller SDKÚ-DS, KDH Štós 168 38,10 Nezvolený
Štefan Petrík SDKÚ-DS, KDH Valaliky 1215 87,60 Zvolený
Július Beluscsák SaS, KDH Veľká Ida 327 24,75 Zvolený
Agáta Nosaľová KDH Vyšná Hutka 109 40,37 Zvolený
Paulína Guľášová SDKÚ-DS, KDH Vyšná Myšľa 335 61,47 Zvolený
Ladislav Mihok SaS, KDH, SDKÚ-DS Vyšný Čaj 67 39,88 Nezvolený
Dana Jacková KDH Zlatá Idka 30 14,63 Nezvolený
František Genco KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bajany 191 84,51 Zvolený
Ján Adamčík SMER, KDH Budkovce 306 42,50 Nezvolený
Václav Ličko SNS, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 96 53,04 Zvolený
Marta Mikulová KDH Čečehov 28 14,00 Nezvolený
Marián Sijka KDH Čierne Pole 88 46,81 Zvolený
Mária Karpátyová KDH Drahňov 63 10,38 Nezvolený
Miroslav Bajužik KDH Dúbravka 159 36,30 Nezvolený
Ján Trusa KDH Horovce 43 8,76 Nezvolený
Peter Farkaš SDKÚ-DS, KDH Jastrabie pri Michalovciach 17 8,59 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Ján Slavik KDH Koňuš 32 12,21 Nezvolený
Mária Kostičová KDH Koromľa 65 22,73 Nezvolený
Tibor Kostovčík KDH Krásnovce 249 63,36 Zvolený
Vladimír Bučko SMER, KDH Kusín 84 37,67 Nezvolený
Miroslav Bak SDKÚ-DS, KDH Laškovce 109 39,35 Nezvolený
Ján Kasarda KDH Lekárovce 50 10,57 Nezvolený
Peter Bobík KDH Lesné 165 100,00 Zvolený
Jaroslav Vaľo KDH, SNS Malčice 73 10,22 Nezvolený
Valéria Eľková KDH, SMER, ĽS-HZDS Markovce 277 76,52 Zvolený
Gabriel Ardelán KDH Maťovské Vojkovce 107 28,92 Nezvolený
Jozef Bobík KDS, SZ, SNS, KDH, SDKÚ-DS Michalovce 2228 21,37 Nezvolený
Anton Šandor KDH, SMER Nacina Ves 410 59,16 Zvolený
Milan Maňko KDH Ostrov 86 52,12 Zvolený
Štefan Fiľ KDH Palín 307 73,98 Zvolený
Gejza Tóth KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Pavlovce nad Uhom 59 4,38 Nezvolený
Michal Gavula KDH Petrovce 37 29,60 Nezvolený
Štefan Rovňák SDKÚ-DS, KDH Petrovce nad Laborcom 369 78,34 Zvolený
Olga Fečiková KDH Porostov 38 26,76 Nezvolený
Michal Gera KDH Pusté Čemerné 63 31,03 Nezvolený
Peter Olejník KDH, SDKÚ-DS, SMER Rakovec nad Ondavou 327 100,00 Zvolený
Mariana Ivaničková KDH Remetské Hámre 69 17,92 Nezvolený
Anna Ohradzanská KDH Ruskovce 70 41,18 Zvolený
Peter Tokár KDH, SDKÚ-DS Sejkov 70 52,24 Zvolený
Ľubomír Dzurjo KDH Senné 123 34,17 Nezvolený
Terézia Benejová KDH Sliepkovce 17 4,58 Nezvolený
Pavol Džurina KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Sobrance 1324 41,52 Nezvolený
Agáta Jesenková KDH Staré 171 39,77 Zvolený
Vojtech Gomboš KDH Svätuš 25 34,72 Nezvolený
Ľubomír Imlej KDH Tibava 95 29,87 Nezvolený
Andrej Macár KDH Trhovište 238 33,95 Nezvolený
Michal Puškár KDH Trnava pri Laborci 147 45,51 Nezvolený
Jozef Antonič KDH Úbrež 204 58,79 Zvolený
Otília Heveryová KDH Veľké Revištia 96 28,74 Nezvolený
Gabriel Vaľko SDKÚ-DS, KDH Vojnatina 27 16,36 Nezvolený
Anton Panoňko KDH Voľa 43 27,92 Nezvolený
Valerián Jakub SDKÚ-DS, KDH Vyšné Nemecké 42 28,19 Nezvolený
Miloš Tomko KDH Vyšné Remety 98 39,20 Nezvolený
Štefan Tury KDH Zalužice 173 29,37 Nezvolený
Matej Havrila SZ, SNS, KDH Zbudza 131 42,12 Zvolený
Štefan Andoga KDH Brzotín 5 0,76 Nezvolený
Ondrej Vojtko KDH Koceľovce 28 17,61 Nezvolený
Štefan Boršodi KDH Lipovník 61 17,09 Nezvolený
Martin Gallík KDH, SDKÚ-DS Nižná Slaná 135 21,67 Nezvolený
Miroslav Hurajt KDH Pača 66 18,08 Nezvolený
Helena Laliková KDH Roštár 75 27,08 Nezvolený
Ružena Váradyová KDH Silica 15 4,60 Nezvolený
Ladislav Belányi KDH Štítnik 239 28,45 Nezvolený
Jaroslav Gazdura SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 232 91,34 Zvolený
Beata Kopčáková KDH, SDKÚ-DS Betlanovce 182 71,09 Zvolený
Miroslav Pavľak KDH Bystrany 294 30,69 Nezvolený
Miroslav Výrostek KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Danišovce 224 66,27 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Gelnica 1010 44,49 Zvolený
Lýdia Šomšáková KDH Henclová 50 100,00 Zvolený
Tatiana Brandoburová SDKÚ-DS, SMER, KDH Hincovce 46 35,94 Nezvolený
Otokár Jeremiaš KDH Hnilec 144 54,55 Zvolený
Jana Skokanová SF, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Hrabušice 349 33,17 Zvolený
Peter Dzurov SDKÚ-DS, KDH Hrišovce 119 100,00 Zvolený
Marián Melega KDH Chrasť nad Hornádom 225 52,20 Zvolený
Jozef Streber SaS, SDKÚ-DS, KDH Jamník 246 43,16 Nezvolený
Juraj Čurilla SDKÚ-DS, KDH Kaľava 33 18,13 Nezvolený
Štefan Kováč KDH, SDKÚ-DS Kluknava 512 56,95 Zvolený
Tatiana Andrašková KDH Kojšov 94 19,92 Nezvolený
Michal Urban SDKÚ-DS, KDH Letanovce 333 40,71 Zvolený
Michal Ovčiarik KDH Lieskovany 105 55,85 Zvolený
Alžbeta Franková KDH Markušovce 217 16,63 Nezvolený
Terézia Kočišová SDKÚ-DS, KDH Matejovce nad Hornádom 120 41,96 Zvolený
Adolf Plachetka KDH Mníšek nad Hnilcom 165 20,07 Nezvolený
Ivan Repaský KDH Nálepkovo 382 30,20 Nezvolený
Mikuláš Živčák SDKÚ-DS, KDH Odorín 236 50,11 Zvolený
Peter Horváth KDH Olcnava 114 22,62 Nezvolený
Jozef Klešč KDH Oľšavka 74 55,64 Zvolený
Cyril Filo KDH Richnava 41 4,24 Nezvolený
Iveta Dobšinská KDH, ĽS-HZDS, SMER Smižany 1294 39,95 Nezvolený
Beáta Pohlyová KDH Smolnícka Huta 130 49,43 Nezvolený
Margita Brutovská KDH, SDKÚ-DS, SMER Smolník 217 42,14 Zvolený
Ladislav Ruttkay KDH, SaS, SDKÚ-DS Spišská Nová Ves 3574 30,51 Nezvolený
Ladislav Šterbinský SaS, KDH Spišské Vlachy 326 18,91 Nezvolený
Eva Slivenská KDH Stará Voda 41 28,47 Nezvolený
Ladislav Hudran SaS, KDH Teplička 210 34,43 Nezvolený
Jozef Pavlík KDH Vítkovce 49 19,07 Nezvolený
Vladimír Kišák KDH Závadka 161 100,00 Zvolený
Miloš Pacovský KDH, SaS Žehra 256 35,70 Nezvolený
Marcel Bodnár KDH Bačkov 89 23,00 Nezvolený
Ernest Beňo SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Bara 82 37,27 Nezvolený
Ľudovít Laczko KDH, SMK-MKP Borša 97 13,66 Nezvolený
Ján Balog KDH Brehov 157 46,59 Zvolený
Andrej Beľuš KDH Byšta 33 30,28 Zvolený
Ladislav Slovjak SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Cejkov 444 100,00 Zvolený
Štefan Hlebaško KDH Čeľovce 108 36,49 Nezvolený
Peter Koško KDH, SDKÚ-DS Dargov 126 36,31 Nezvolený
Jozef Šimai KDH Dvorianky 66 20,31 Nezvolený
Marián Fedor KDH Egreš 86 38,57 Nezvolený
Helena Zuskáčová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH, SMER Hraň 381 52,55 Zvolený
Štefan Grečko KDH Kašov 13 7,43 Nezvolený
František Farkaš KDH Kazimír 70 15,59 Nezvolený
Pavol Duč KDH, SMER Kožuchov 57 40,14 Nezvolený
Karol Pataky KDH, SaS, EDS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 953 27,10 Nezvolený
Ján Geňo KDH Kuzmice 249 34,06 Zvolený
Michal Hrinko SMER, KDH, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Lastovce 430 77,90 Zvolený
Stanislav Kaňuch KDH Malé Ozorovce 48 16,00 Nezvolený
Pavol Bodis KDH Michaľany 69 8,17 Nezvolený
Ján Kapajka KDH, MOST - HÍD, SMER Novosad 206 38,94 Nezvolený
Ján Borovský KDH, SDKÚ-DS, SMER Nový Ruskov 244 100,00 Zvolený
Juraj Guzej KDH Parchovany 199 21,17 Nezvolený
Marek Andráš KDH Plechotice 132 29,20 Zvolený
Helena Krištofiková SDKÚ-DS, KDH Slivník 43 9,95 Nezvolený
Vladimír Anďal SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Trebišov 1845 22,02 Nezvolený
Anna Nagyová KDH Trnávka 35 33,33 Nezvolený
Jaroslav Barila KDH Veľaty 100 22,12 Nezvolený
Vojtech Bodnár KDH, SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 142 48,14 Zvolený
Martin Tomko KDH Višňov 74 53,24 Zvolený
František Oravec KDH Vojčice 41 4,28 Nezvolený
Martin Timko KDH Zbehňov 99 53,23 Zvolený
Ján Oláh SDKÚ-DS, KDH, SMER Zemplínske Hradište 344 55,04 Zvolený
Miroslav Maďar SMER, SDKÚ-DS, KDH Zemplínske Jastrabie 285 100,00 Zvolený
Milan Tomko SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMER, SNS Zemplínsky Branč 72 30,51 Nezvolený