Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Ľubica Kolková KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 355 54,45 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Peter Šramko SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 1337 44,21 Zvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Iveta Plšeková SZ, MOST - HÍD, SaS, MLADÁ PETRŽALKA, KDH, SIEŤ Bratislava - Petržalka 3628 13,11 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Peter Pilinský SZ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Bratislava - Rača 4271 55,03 Zvolený
Lucia Tuleková He... SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 540 34,24 Nezvolený
Dušan Pekár OKS, SMK-MKP, , Zmena zdola, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Bratislava - Ružinov 8178 39,91 Zvolený
Gábor Grendel KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Staré Mesto 4031 29,44 Nezvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 1321 100,00 Zvolený
Ondrej Uhliarik KDH Jablonové 465 67,88 Zvolený
Róbert Bujna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 506 67,92 Zvolený
Rudolf Kalivoda , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 697 21,33 Nezvolený
Peter Vrablec KDH Závod 817 83,45 Zvolený
Andrej Lacko KDH Zohor 79 5,31 Nezvolený
Ivan Patoprstý KDH Báhoň 627 78,77 Zvolený
Peter Tatranský KDH Častá 378 35,97 Nezvolený
Šimon Gabura KDH Svätý Jur 998 42,61 Zvolený
Ľubomír Jelínek KDH Vištuk 320 50,47 Zvolený
Martina Jánošíková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 472 18,94 Nezvolený
Ferdinand Turinič SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 736 37,44 Nezvolený
Štefan Kovaľ SIEŤ, KDH Igram 130 100,00 Zvolený
Ján Filkász KDH Kostolná pri Dunaji 203 53,14 Zvolený
Katarína Smiešková SIEŤ, KDH Kráľová pri Senci 144 16,53 Nezvolený
Milan Baďanský NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 804 85,44 Zvolený
Dušan Šabík SDKÚ-DS, KDH Most pri Bratislave 50 4,98 Nezvolený
Ľubomír Šoltis KDH Dolný Štál 5 0,50 Nezvolený
Jozef Berčík KDH Pata 381 26,72 Zvolený
Jaroslav Troják , Zmena zdola, KDH Sereď 564 12,93 Nezvolený
Miroslav Holička KDH, SMER-SD Šintava 665 72,84 Zvolený
Margita Lacková KDH Banka 67 7,44 Nezvolený
Peter Radošinský KDH Chtelnica 808 50,16 Zvolený
Andrej Klapica MOST - HÍD, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Piešťany 609 6,72 Nezvolený
Vladimír Bízek SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 516 35,81 Zvolený
Ján Chudík KDH Borský Svätý Jur 99 11,58 Nezvolený
Igor Bartošík SNS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 1650 45,01 Nezvolený
Pavol Kuba KDH Koválov 214 100,00 Zvolený
Marián Bederka KDH, SMER-SD Lopašov 95 100,00 Zvolený
Tomáš Mikuš SMER-SD, KDH Oreské 185 100,00 Zvolený
Štefan Beňa KDH, SMER-SD Petrova Ves 403 63,97 Zvolený
Veronika Šedivá KDH Plavecký Peter 121 38,29 Nezvolený
Dana Žúrková ND, KDH, SDKÚ-DS Popudinské Močidľany 265 58,63 Zvolený
Tatiana Beňáková SMER-SD, KDH Prievaly 298 54,88 Zvolený
Ján Provazník KDH, SMER-SD Radimov 137 100,00 Zvolený
Vladimír Kočárik KDH Radošovce 501 61,10 Zvolený
Michal Kalamenovič KDH Rybky 64 25,30 Nezvolený
Ingrid Tripšanská KDH Smrdáky 127 31,05 Zvolený
Rudolf Polák KDH Štefanov 517 64,87 Zvolený
Jozef Kotvan KDH, SMER-SD Trnovec 91 100,00 Zvolený
Peter Danajka KDH Vrádište 75 18,16 Nezvolený
Igor Bojnanský KDH, SMER-SD Bojničky 316 100,00 Zvolený
Cecília Krippelová KDH Bučany 244 21,86 Nezvolený
Maroš Sagan SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 1268 66,95 Zvolený
Mária Danková KDH Dobrá Voda 118 27,06 Nezvolený
Teofil Mihalovič KDH Dolná Krupá 725 67,38 Zvolený
Emília Mičianová KDH, SMER-SD Dolné Otrokovce 77 36,67 Nezvolený
Anton Menšík KDH Dolné Zelenice 142 39,12 Nezvolený
Ľuboš Gubáň SNS, KDH, SMER-SD Dvorníky 432 52,94 Zvolený
Peter Dvoran KDH Hlohovec 1024 13,77 Nezvolený
Jozef Števík KDH Koplotovce 217 50,47 Zvolený
Oto Lobodáš KDH Madunice 335 31,97 Nezvolený
Jozef Tvrdý KDH Merašice 57 25,33 Nezvolený
Jozef Šušel KDH Opoj 88 16,76 Nezvolený
Mariana Šuranová KDH Pavlice 124 39,24 Nezvolený
Miroslav Remenár KDH Radošovce 148 51,03 Zvolený
Viliam Sobota KDH Ratkovce 16 7,96 Nezvolený
Andrej Kusý KDH Slovenská Nová Ves 60 24,90 Nezvolený
František Oboril KDH Suchá nad Parnou 148 16,70 Nezvolený
Branislav Vadovič KDH Šelpice 76 16,24 Nezvolený
Alena Rolincová KDH Tekolďany 77 77,78 Zvolený
Ján Žitňanský MOST - HÍD, SZ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Trnava 4458 24,49 Nezvolený
Milan Ondruš KDH Trstín 104 15,09 Nezvolený
Tibor Stanko KDH Žlkovce 193 52,45 Zvolený
Jozef Hedera KDH Horné Naštice 168 100,00 Zvolený
Ľudovít Halás KDH, NaS - ns Malá Hradná 5 2,16 Nezvolený
Martin Ďurči KDH Malé Hoste 7 2,51 Nezvolený
Libuša Zajacová SNS, KDH Podlužany 87 20,33 Nezvolený
Ján Kutiš KDH Prusy 64 19,69 Nezvolený
Jozef Matušinec KDH Slatina nad Bebravou 61 21,94 Nezvolený
Mária Jakubčeková KDH Slatinka nad Bebravou 63 54,78 Zvolený
Zuzanna Lajčiaková KDH Šišov 36 12,46 Nezvolený
Marián Čerňanský KDH Veľké Držkovce 223 65,01 Zvolený
Peter Miksa KDH Veľké Hoste 41 11,82 Nezvolený
Boris Fraňo KDH Čachtice 58 3,12 Nezvolený
Marek Bača KDH, SMER-SD Modrová 48 16,96 Nezvolený
Miroslav Sevald KDH, SMER-SD Nová Ves nad Váhom 71 24,40 Nezvolený
Eva Směřičková KDH Pobedim 155 27,53 Nezvolený
Anna Čechvalová SMER-SD, KDH Podolie 568 64,99 Zvolený
Jozef Munk KDH Považany 209 34,95 Nezvolený
Pavel Benka KDH, SMER-SD Stará Lehota 44 32,12 Nezvolený
Ján Prekop SNS, KDH, SMER-SD Beluša 2172 81,87 Zvolený
Jaroslav Harvanec KDH Bodiná 33 10,68 Nezvolený
Dagmar Mikudíková KDH, SMER-SD Brvnište 329 47,00 Zvolený
Roman Jakubík KDH Dolný Lieskov 13 3,56 Nezvolený
Miroslav Hamar KDH, SMER-SD Horná Mariková 193 52,45 Zvolený
Oľga Lednická KDH, SMER-SD Malé Lednice 79 25,24 Nezvolený
Štefan Navrátil KDH Nimnica 58 15,89 Nezvolený
Roman Španihel KDH, SMER-SD Papradno 889 84,19 Zvolený
Miroslav Kremeň SNS, KDH, SMER-SD Plevník 503 64,40 Zvolený
Anton Mitaš SNS, KDH, SMER-SD Podskalie 65 100,00 Zvolený
Karol Janas SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Považská Bystrica 6306 56,87 Zvolený
Miroslav Tučník KDH Prečín 315 42,86 Nezvolený
Michal Ušiak KDH, SMER-SD Pružina 596 62,47 Zvolený
Štefan Hrenák KDH, SMER-SD Slopná 137 59,83 Zvolený
Peter Krajčoviech KDH, SMER-SD Stupné 274 71,35 Zvolený
Miroslav Bednár KDH Zubák 82 20,25 Nezvolený
Mária Hrkotáčová KDH Brodzany 143 32,57 Nezvolený
Michal Jedinák KDH, SMER-SD Dolné Vestenice 257 17,69 Nezvolený
Katarína Fusatá KDH, SNS Horná Ves 116 18,04 Nezvolený
Alžbeta Chovancová KDH Kľačno 59 11,03 Nezvolený
Lýdia Petríková SNS, KDH, SMER-SD Kolačno 250 54,35 Zvolený
Martin Mikloš SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 188 100,00 Zvolený
Vojtech Šovčík KDH Lazany 245 25,57 Nezvolený
Andrej Krško SIEŤ, KDH Malá Čausa 57 14,88 Nezvolený
Dušan Staňo SIEŤ, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Malé Uherce 175 43,32 Nezvolený
Martin Mokrý SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 582 53,49 Zvolený
Jozef Balčirák SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 732 54,55 Zvolený
Mária Briatková KDH Nitrianske Sučany 157 23,43 Nezvolený
Miloš Gendiar SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Pažiť 56 20,97 Nezvolený
Vladimír Medňanský KDH Sebedražie 97 11,73 Nezvolený
Ladislav Struhár SMER-SD, KDH Skačany 155 20,39 Nezvolený
Jana Makvová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 126 41,31 Nezvolený
Jozef Bartoš KDH Červený Kameň 200 100,00 Zvolený
Eva Bočincová SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Dubnica nad Váhom 1642 23,84 Nezvolený
Ľubomír Škriečka KDH Chocholná - Velčice 461 46,29 Nezvolený
Jaroslav Šelinga KDH Kameničany 73 24,09 Nezvolený
Marek Červeňan KDH Mníchova Lehota 6 0,88 Nezvolený
Marián Kopecký KDH Neporadza 235 100,00 Zvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Anna Prekopová KDH Slavnica 246 66,49 Zvolený
Slavomíra Propperová SNS, NOVA, KDH Trenčianska Teplá 662 43,87 Nezvolený
Peter Mikula SMER-SD, KDH Trenčianska Turná 1039 100,00 Zvolený
Štefan Škultéty SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Trenčianske Teplice 981 56,09 Zvolený
Anna Kováčová KDH Veľká Hradná 100 28,33 Nezvolený
Stanislav Červeňan KDH, SMER-SD Zamarovce 322 63,89 Zvolený
Anna Šušoliaková SMER-SD, KDH Šrobárová 204 100,00 Zvolený
Róbert Uhnák KDH Čajkov 152 25,17 Nezvolený
Ludovit Viglaš SMER-SD, SNS, KDH Čaka 284 68,60 Zvolený
Jozef Rosipal KDH, SNS, SMER-SD Iňa 89 100,00 Zvolený
Ján Lešniak KDH Kukučínov 8 2,19 Nezvolený
Miloš Harmady SIEŤ, KDH Nová Dedina 101 12,67 Nezvolený
Štefan Valko KDH Pečenice 59 59,00 Zvolený
Ida Kováčová KDH, SMER-SD Podlužany 373 85,55 Zvolený
Imrich Králik KDH, SNS Rybník 552 69,00 Zvolený
Ľubomír Lőrincz KDH, SMER-SD Santovka 237 56,03 Zvolený
Peter Štefan SNS, KDH, SMER-SD Starý Tekov 421 100,00 Zvolený
Ivan Žigrai KDH, SDS, MOST - HÍD Tehla 166 65,10 Zvolený
Jozef Tošal KDH Uhliská 21 18,26 Nezvolený
Ľubomír Síkeľa SNS, KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 263 55,14 Zvolený
Dušan Baran KDH Žemberovce 65 10,64 Nezvolený
Baltazár Morvay KDH Branč 144 12,96 Nezvolený
Vladislav Uličný KDH, SMER-SD Čaradice 225 69,02 Zvolený
Ľuboš Kolárik KDH, SMER-SD Golianovo 337 100,00 Zvolený
Mária Cibulová KDH, SMER-SD Horné Lefantovce 215 41,35 Nezvolený
Zita Koprdová KDH, SMER-SD Hosťovce 151 32,68 Nezvolený
Eva Belanová KDH Ivanka pri Nitre 354 33,97 Nezvolený
Róbert Bakyta KDH Jarok 353 32,78 Nezvolený
Róbert Balkó NOVA, MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 473 100,00 Zvolený
Alfréd Balko KDH Ladice 28 5,91 Nezvolený
Helena Valkovičová KDH Malé Vozokany 62 32,29 Nezvolený
Milan Šutka KDH Mankovce 78 20,69 Nezvolený
Imrich Kováč KDH Mojmírovce 385 34,19 Nezvolený
Juraj Očovský KDH Nemčiňany 61 16,22 Nezvolený
Jozef Dvonč SNS, KDH, SMER-SD Nitra 10990 61,26 Zvolený
Silvia Halvoníková KDH Nové Sady 330 51,89 Zvolený
Zuzana Vinkovičová MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Štitáre 230 52,87 Zvolený
Norbert Kiss SMER-SD, KDH Telince 122 64,21 Zvolený
Monika Beňová KDH Velčice 152 27,84 Nezvolený
Jozef Maxin SMER-SD, KDH Veľký Lapáš 223 36,50 Nezvolený
Dušan Kúdela KDH Vráble 72 1,85 Nezvolený
Marta Eckhardtová SNS, KDH, SMER-SD Zlaté Moravce 975 17,98 Nezvolený
Ľudovít Kuťka KDH, SMER-SD Černík 275 50,09 Zvolený
Ivan Solár SMER-SD, SNS, KDH Dolný Ohaj 415 45,70 Zvolený
Helena Vyžinkárová KDH Hul 33 5,24 Nezvolený
Igor Sádovský KDH, SMER-SD Maňa 539 55,57 Zvolený
Zuzana Kiripolská KDH Radava 151 32,13 Nezvolený
Roman Urbánik KDH, SMER-SD Močenok 1406 71,59 Zvolený
Martin Alföldi SIEŤ, KDH, MOST - HÍD Šaľa 2381 34,86 Nezvolený
Jozef Jakubička KDH Biskupová 47 34,81 Nezvolený
Martin Fulka KDH, SMER-SD Horné Štitáre 192 100,00 Zvolený
Andrej Čopík KDH Kovarce 284 35,77 Zvolený
Miroslava Medová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 100 11,30 Nezvolený
Ľubomír Goga KDH Lužany 49 34,75 Nezvolený
Peter Doval KDH Norovce 87 45,55 Zvolený
Milan Štefkovič KDH Podhradie 118 65,19 Zvolený
Rastislav Kňaze KDH, SDKÚ-DS, NOVA Solčany 183 15,74 Nezvolený
Vladimír Hromádka KDH, SMER-SD Svrbice 76 61,79 Zvolený
Daniel Bago KDH Tesáre 261 62,00 Zvolený
Jozef Krištof KDH, SNS, SMER-SD Veľké Ripňany 551 100,00 Zvolený
Ján Bajzík KDH Závada 176 55,35 Zvolený
Milan Gura KDS, SDKÚ-DS, SaS, NOVA, SIEŤ, SNS, KDH, SMER-SD Čadca 3504 43,24 Zvolený
Pavol Gomola SNS, KDH, SMER-SD Čierne 1084 68,09 Zvolený
Ľuboš Stríž KDH Klokočov 286 23,39 Nezvolený
Anton Heglas SNS, KDH, SMER-SD Raková 1337 59,90 Zvolený
Jozef Čanecký KDH, SIEŤ Svrčinovec 171 11,40 Nezvolený
Juraj Hlavatý SIEŤ, KDH, SNS, SMER-SD Zborov nad Bystricou 1083 83,05 Zvolený
Andrej Brník KDH Horná Lehota 130 43,62 Nezvolený
Milan Maxoň KDH Chlebnice 565 82,00 Zvolený
Peter Džubek KDH Krivá 189 38,97 Nezvolený
Zdenko Kubáň KDH Malatiná 296 71,50 Zvolený
Michal Janota KDH Medzibrodie nad Oravou 184 100,00 Zvolený
Libor Janák KDH Pribiš 39 15,00 Nezvolený
Ladislav Sedlák SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 499 100,00 Zvolený
Pavel Peťovka KDH Liptovská Kokava 143 29,73 Nezvolený
Ján Jaňák KDH Liptovské Matiašovce 127 70,17 Zvolený
Jaroslav Červeň KDH Malé Borové 36 34,29 Nezvolený
Jozef Hegedüš KDH Partizánska Ľupča 162 23,65 Nezvolený
Vladimír Šimovič KDH Vavrišovo 23 6,57 Nezvolený
Ľubomír Čonka KDH Važec 104 10,02 Nezvolený
Kamil Jančura KDH Veľké Borové 22 100,00 Zvolený
Ladislav Guoth KDH Vlachy 255 68,55 Zvolený
Ivan Oravec KDH Háj 40 14,65 Nezvolený
Anna Frličková KDH Valča 80 8,86 Nezvolený
Terézia Vlžáková KDH, SMER-SD Babín 226 29,93 Nezvolený
Mária Ondreková KDH, SMER-SD Beňadovo 178 40,45 Nezvolený
Marián Ujmiak KDH Brezovica 418 100,00 Zvolený
František Škapec KDH Hruštín 747 53,05 Zvolený
Miroslav Valčičák KDH Lokca 656 100,00 Zvolený
Jozef Straka KDH Lomná 198 75,86 Zvolený
Marián Murín KDH, SMER-SD Mútne 929 64,11 Zvolený
František Kocúr KDH Novoť 295 17,35 Nezvolený
Albín Maslaňák KDH Oravské Veselé 597 42,67 Zvolený
Pavol Samardák KDH Oravský Biely Potok 158 40,83 Nezvolený
Ján Murina KDH Podbiel 30 3,98 Nezvolený
Katarína Budzelová KDH Rabča 40 2,14 Nezvolený
Anna Šikyňová KDH Suchá Hora 68 9,80 Nezvolený
Anton Grígel KDH, SMER-SD Vasiľov 235 51,65 Zvolený
Vladimír Šiška SMER-SD, KDH Zuberec 488 53,86 Zvolený
Vladimír Guoth KDH Ivachnová 142 43,29 Zvolený
Marián Javorka KDH Likavka 1133 80,35 Zvolený
Jana Šimová KDH Liptovské Revúce 532 64,17 Zvolený
Ján Ondrejka SNS, KDS, NOVA, KDH Liptovské Sliače 614 28,81 Nezvolený
Elena Tuková KDH Liptovský Michal 60 32,43 Zvolený
Branislav Močáry KDH Ludrová 32 5,30 Nezvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 2962 26,25 Nezvolený
Igor Tulinský KDH Valaská Dubová 292 61,22 Zvolený
Juraj Putirka KDH Bytča 488 11,33 Nezvolený
Miroslav Čerňanec KDH Fačkov 218 53,30 Zvolený
Martin Šimún KDH Hvozdnica 358 66,42 Zvolený
Miroslav Bielka KDH Krasňany 455 77,38 Zvolený
Anton Mrmus SMER-SD, KDH Lopušné Pažite 113 38,18 Nezvolený
Ján Skalka KDH Rajecká Lesná 80 12,23 Nezvolený
Peter Dobeš KDH Rajecké Teplice 341 22,01 Nezvolený
Ján Vrtílek KDH Rosina 314 20,27 Nezvolený
Anna Ševčíková KDH, SMER-SD Rudinka 24 9,49 Nezvolený
Roman Špirec KDH Rudinská 98 17,53 Nezvolený
Ján Poliak KDH Stráža 243 68,84 Zvolený
Stanislav Trnovec KDH Strečno 112 7,97 Nezvolený
Milan Lazar KDH Teplička nad Váhom 115 5,72 Nezvolený
Jozef Gašica KDH Turie 222 23,72 Nezvolený
František Kmecík SIEŤ, KDH Veľké Rovné 294 18,22 Nezvolený
Radoslav Kubica KDH Višňové 54 4,02 Nezvolený
Peter Belinský KDH Žilina 2792 9,67 Nezvolený
Peter Lačný NOVA, KDH Banská Bystrica 661 3,13 Nezvolený
Peter Ivic KDH Brusno 254 26,38 Nezvolený
Pavel Zajac Strana moderného Slovenska, SNS, KDH, SMER-SD Ľubietová 381 60,38 Zvolený
Marián Píši Strana moderného Slovenska, KDH, SMER-SD Lučatín 194 54,65 Zvolený
Michal Kukučka KDH Podkonice 128 22,86 Nezvolený
Jozef Čunderlík KDH Priechod 96 22,59 Nezvolený
Marián Spišiak KDH Riečka 264 67,87 Zvolený
Božena Zázrivcová KDH, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Selce 296 26,64 Nezvolený
Peter Lakomčík KDH Slovenská Ľupča 248 16,76 Nezvolený
Marian Jánošík KDH Heľpa 154 10,80 Nezvolený
Elena Kordíková KDH Jasenie 118 20,49 Nezvolený
Dušan Nepšinský KDH Pohronská Polhora 126 15,50 Nezvolený
Roman Vilhan KDH Boľkovce 42 10,66 Nezvolený
Igor Gombala KDH Breznička 160 35,01 Nezvolený
Ján Blahuta KDH Ďubákovo 6 10,34 Nezvolený
Jaromír Kaličiak SNS, KDH, SMER-SD Fiľakovo 848 22,41 Nezvolený
Alexander Udvardy KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Halič 302 36,47 Nezvolený
Ľubica Markotánová KDH, SMER-SD Hrnčiarske Zalužany 193 39,15 Nezvolený
Jozef Košičiar KDH, SMER-SD Lovinobaňa 92 11,75 Nezvolený
Jozef Hodulák KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 99 29,38 Nezvolený
Pavel Salva SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 41 21,58 Nezvolený
Pavol Banský KDH Stará Halič 14 3,72 Nezvolený
Štefan Vaclavik KDH Sušany 130 58,56 Zvolený
Zoltán Atlasz KDH Šíd 40 6,44 Nezvolený
Pavol Hedvigi KDH Šoltýska 0 0,00 Nezvolený
Želmíra Kolimárová NOVA, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Vidiná 278 31,03 Nezvolený
Eugen Farkaš KDH Dubno 14 16,28 Nezvolený
Michal Bagačka SNS, KDH, SMER-SD Hnúšťa 1119 47,32 Zvolený
Eva Albertová KDH Hostice 21 3,74 Nezvolený
Jana Januchová KDH Chyžné 10 4,50 Nezvolený
Ľudovít Ligárt KDH, MKDA-MKDSZ Kráľ 162 30,51 Nezvolený
Lukáš Remper KDH Krokava 13 100,00 Zvolený
Július Tóth KDH Rakytník 26 16,67 Nezvolený
Milan Fakla KDH Ratková 15 5,32 Nezvolený
Milan Koska ml. KDH, SMER-SD Ratkovská Lehota 34 87,18 Zvolený
Eva Cireňová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 2176 53,89 Zvolený
Vladimír Vincel KDH Slizké 11 14,47 Nezvolený
Róbert Molnár KDH Vlkyňa 99 47,14 Nezvolený
Erik Vlkolenský NOVA, KDH Bátorová 37 15,68 Nezvolený
Zoltán Baráth MOST - HÍD, KDH Čebovce 92 15,59 Nezvolený
Ľuboslav Dobrocký KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Dolná Strehová 243 40,57 Nezvolený
Ján Lupa KDH Dolné Plachtince 17 4,55 Nezvolený
Ivan Krekáč KDH, MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 50 47,17 Nezvolený
Iľja Bartoš KDH Chrťany 3 3,45 Nezvolený
Jozef Filip NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 128 57,14 Zvolený
Ladislav Majdán NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Lesenice 216 62,97 Zvolený
Ján Žilka KDH, SIEŤ, SDKÚ-DS Ľuboriečka 39 42,39 Zvolený
Aladár Bariak NOVA, KDH, SDKÚ-DS Modrý Kameň 336 43,35 Zvolený
Peter Ivanič KDH Muľa 4 2,33 Nezvolený
Darina Antolíková SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Nenince 67 7,76 Nezvolený
Janka Bohovicová KDH, SMER-SD Obeckov 96 32,32 Nezvolený
Juraj Stano KDH Pravica 14 22,95 Nezvolený
Marta Kálovcová MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Sklabiná 248 57,54 Zvolený
Ivan Krahulec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 174 61,48 Zvolený
Dalibor Surkoš KDH, SMER-SD Veľký Krtíš 1993 60,60 Zvolený
Anna Makovníková SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Vieska 76 55,47 Zvolený
Soňa Tulinská KDH Čabradský Vrbovok 35 22,15 Nezvolený
Marián Dendiš KDH Dolný Badín 46 30,46 Nezvolený
Mária Mozolová KDH Domaníky 48 36,09 Zvolený
Ján Mikuláši KDH Hontianske Nemce 74 13,21 Nezvolený
Erika Korčoková KDH, SMER-SD Horné Mladonice 64 100,00 Zvolený
Mária Hnilicová SDKÚ-DS, KDH, SNS Horný Badín 75 64,10 Zvolený
Stanislav Horník NOVA, KDH, SMER-SD, SDKÚ-DS Hriňová 1591 100,00 Zvolený
Adriana Vicianová KDH, SMER-SD Jalšovík 66 61,11 Zvolený
Jozef Výbošťok KDH Klokoč 34 11,60 Nezvolený
Miroslav Mitter KDH Korytárky 60 12,32 Nezvolený
Ján Izrael KDH Kováčová 297 38,03 Zvolený
Mária Farbiaková Strana moderného Slovenska, KDH Lackov 55 100,00 Zvolený
Ľubica Tuhárska KDH, SMER-SD Litava 254 59,21 Zvolený
Mária Bukovčanová KDH Rykynčice 82 39,81 Zvolený
Mária Šulcová SDKÚ-DS, KDH, SNS, Strana moderného Slovenska, SMER-SD Selce 51 75,00 Zvolený
Vladimír Babic KDH Senohrad 26 7,05 Nezvolený
Štefan Hurňanský KDH Sielnica 74 10,44 Nezvolený
Priska Fantová KDH, SMER-SD Súdovce 93 79,49 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SNS, Strana moderného Slovenska, KDH, SMER-SD Terany 202 100,00 Zvolený
Anton Fusatý KDH Horné Hámre 87 24,65 Nezvolený
Vladimír Čabák KDH Hronská Dúbrava 48 22,86 Nezvolený
Martin Kubala KDH Ilija 57 29,38 Nezvolený
Mária Slašťanová KDH Kunešov 60 45,80 Zvolený
Marian Baláž SDKÚ-DS, NOVA, SNS, KDH Nevoľné 34 12,06 Nezvolený
Jana Handzelová KDH Stará Kremnička 136 25,33 Nezvolený
Jozef Mihál KDH Veľká Lehota 143 22,20 Nezvolený
Valéria Kuková KDH Vysoká 62 81,58 Zvolený
Martin Billý KDH Abrahámovce 61 28,37 Nezvolený
Václav Hudák NOVA, KDH Bartošovce 247 58,67 Zvolený
Jozef Kristiňák KDH Brezov 143 72,59 Zvolený
Andrej Lipták KDH Dubinné 28 12,39 Nezvolený
Martin Ceľuch SIEŤ, KDH Gaboltov 150 100,00 Zvolený
Anna Uhrinová KDH Harhaj 83 54,25 Zvolený
Beáta Forišová KDH Hervartov 101 35,94 Nezvolený
Ľubomír Kundrát KDH Janovce 181 100,00 Zvolený
Ján Čech SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Kľušov 179 27,84 Nezvolený
Marián Michalov KDH Kochanovce 51 33,33 Nezvolený
Jozef Bednár NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 166 66,67 Zvolený
Peter Krupa SMER-SD, KDH Koprivnica 200 100,00 Zvolený
Martin Lazor KDH Krivé 42 29,58 Nezvolený
Jozef Kmec KDH, SMER-SD Kružlov 339 100,00 Zvolený
Vincent Breznický KDH Kučín 131 73,60 Zvolený
Ján Bartoš KDH Kurima 243 100,00 Zvolený
Vladimír Kostár SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Lascov 183 100,00 Zvolený
Helena Frandoferová KDH Livovská Huta 23 100,00 Zvolený
František Palko SMER-SD, KDH Lopúchov 128 100,00 Zvolený
Ján Bľanda KDH, SMER-SD Malcov 180 25,28 Nezvolený
Jozef Kuziak KDH Marhaň 242 55,13 Zvolený
Anton Beňa KDH Mokroluh 46 11,14 Nezvolený
Andrej Daňko KDH Oľšavce 16 21,62 Nezvolený
Jozef Buzek KDH Poliakovce 13 6,19 Nezvolený
Marián Eliáš KDH Raslavice 77 5,69 Nezvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, NOVA, SIEŤ, KDH Rešov 96 48,00 Zvolený
Jaroslav Pavel SNS, KDH Richvald 40 6,91 Nezvolený
Hedviga Billá SMER-SD, KDH Stuľany 169 100,00 Zvolený
Ján Vaňo KDH Tročany 88 43,35 Nezvolený
Marcel Kvokačka KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Vaniškovce 170 80,57 Zvolený
Mária Lukáčová KDH Vyšná Voľa 35 15,49 Nezvolený
Miroslav Hamarič KDH Dúbrava 18 13,85 Nezvolený
Ľudmila Veľasová SIEŤ, KDH Hankovce 187 55,65 Zvolený
Ladislav Dzemjan KDH Hažín nad Cirochou 50 13,59 Nezvolený
Emil Jaško KDH Hrabová Roztoka 13 27,08 Nezvolený
Anton Kulan KDH Hrabovec nad Laborcom 222 71,15 Zvolený
Terézia Šuľáková SMER-SD, KDH Hrubov 133 45,39 Nezvolený
Michal Babin KDH Humenné 539 4,58 Nezvolený
Albert Bazár KDH Jabloň 67 29,65 Nezvolený
Ján Zubaľ KDH Jalová 25 60,98 Zvolený
Benjamín Blaha KDH, SMER-SD, SDKÚ-DS Kamienka 189 68,23 Zvolený
Monika Andrašková KDH Karná 21 7,81 Nezvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kochanovce 244 57,41 Zvolený
Mária Šašik Jenčí... KDH Koškovce 106 34,87 Nezvolený
Jozef Hric KDH Lieskovec 69 24,38 Nezvolený
Vladimír Milčo KDH Modra nad Cirochou 107 17,77 Nezvolený
Helena Podolinská KDH Myslina 182 53,37 Zvolený
Sergej Smetanka KDH Ňagov 148 55,85 Zvolený
Ľudmila Ferencová KDH Nižná Jablonka 11 11,00 Nezvolený
Juraj Brehovský KDH Nižné Ladičkovce 121 58,45 Zvolený
Ján Jevič KDH Papín 59 12,42 Nezvolený
Jozef Balaščík KDH Porúbka 57 38,26 Nezvolený
Andrej Glod KDH Radvaň nad Laborcom 125 38,70 Nezvolený
Ľuboš Feciškanin MOST - HÍD, SaS, KDH Repejov 16 17,20 Nezvolený
Lea Brečková KDH Slovenská Volová 32 11,00 Nezvolený
Anna Tkáčová KDH Slovenské Krivé 36 41,86 Nezvolený
Juraj Berezňák KDH Strihovce 41 36,28 Nezvolený
Karol Šurina KDH Svetlice 43 44,33 Nezvolený
Mária Šramová KDH Topoľovka 92 18,11 Nezvolený
Anna Kušnírová KDH Vyšná Sitnica 39 16,67 Nezvolený
Stanislav Rajňák KDH Vyšný Hrušov 83 31,20 Nezvolený
Žaneta Žulevičová KDH Zbudská Belá 25 30,86 Nezvolený
Mária Kulanová KDH Zbudské Dlhé 69 18,11 Nezvolený
František Miker KDH Zemplínske Hámre 82 13,78 Nezvolený
Ľubomír Vnenčák KDH Jezersko 27 48,21 Nezvolený
Ján Ferenčák SNS, KDH, SMER-SD Kežmarok 3148 53,51 Zvolený
Jozef Grivalský KDH Krížová Ves 690 91,76 Zvolený
Slavomír Majerčák KDH Lechnica 34 28,10 Nezvolený
Pavel Hudáček KDH Lendak 1014 64,79 Zvolený
Jozef Kromka KDH Malá Franková 62 57,94 Zvolený
Mária Kaňuková KDH Osturňa 65 30,81 Nezvolený
Vladislav Mešár KDH Podhorany 151 17,20 Nezvolený
Matej Šulej NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 317 18,33 Nezvolený
Ján Kellner KDH Vlkovce 26 9,49 Nezvolený
Viera Strelová KDH Výborná 235 84,23 Zvolený
Patrik Františka SDKÚ-DS, KDH, SNS Batizovce 297 29,17 Nezvolený
Jozef Krendželák KDH Beharovce 48 43,64 Nezvolený
Jozef Kalinaj KDH Bijacovce 193 43,86 Nezvolený
Jozef Komara SMER-SD, KDH Brutovce 67 100,00 Zvolený
Vincent Koňak SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 124 84,93 Zvolený
Andrea Hradiská KDH, NOVA Dlhé Stráže 46 14,65 Nezvolený
Štefan Kamenický SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Doľany 207 100,00 Zvolený
Rastislav Kočiš KDH Domaňovce 62 12,94 Nezvolený
Peter Faltin Strana moderného Slovenska, NOVA, KDH Dravce 163 36,38 Zvolený
Alžbeta Čekovská NOVA, KDH, SaS, SDKÚ-DS Gánovce 356 58,84 Zvolený
Vladimír Boška KDH Hôrka 312 37,45 Zvolený
Štefan Blaško KDH Jablonov 183 43,16 Zvolený
Miroslav Fabian SMER-SD, KDH Klčov 187 100,00 Zvolený
Peter Palenčár KDH Korytné 45 66,18 Zvolený
Anna Hricová SIEŤ, KDH Kurimany 117 100,00 Zvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Jozef Mezovský SDKÚ-DS, KDH Liptovská Teplička 362 31,78 Nezvolený
Mikuláš Demočko SMER-SD, KDH Oľšavica 100 100,00 Zvolený
Peter Sopko KDH Ordzovany 15 15,31 Nezvolený
Jozef Kaľavský KDH Poľanovce 73 68,22 Zvolený
Jozef Švagerko SNS, SaS, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 7911 52,74 Zvolený
Július Kubaský KDH Spišská Teplica 63 5,79 Nezvolený
Michal Kapusta SNS, SDS, SDKÚ-DS, KDS, KDH Spišské Podhradie 1334 81,94 Zvolený
Vladimír Ledecký KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Spišský Hrhov 450 100,00 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Svit 853 28,22 Zvolený
Stanislav Kubaský KDH, SDKÚ-DS Šuňava 520 49,10 Zvolený
František Seman KDH Uloža 46 37,70 Nezvolený
Jozef Bizoň KDH Vydrník 200 40,16 Nezvolený
Anton Zajac KDH Brestov 69 23,47 Nezvolený
Marián Bardák KDH Bretejovce 40 17,86 Nezvolený
Martina Bednárová KDH Brežany 54 50,00 Nezvolený
Anton Lipták KDH Bzenov 38 9,45 Nezvolený
Ján Brozman KDH, SDKÚ-DS Drienovská Nová Ves 256 87,67 Zvolený
Martin Bednár KDH Dulová Ves 30 6,65 Nezvolený
Ján Mikula SIEŤ, KDH Fričovce 258 100,00 Zvolený
Peter Stachura KDH Gregorovce 64 14,19 Nezvolený
Martin Martaus KDH Hendrichovce 82 53,95 Zvolený
Milan Grejták KDH, SDKÚ-DS Hermanovce 89 11,76 Nezvolený
Miroslav Tomčík KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Hubošovce 69 24,38 Nezvolený
Peter Vaščák KDH Chminianska Nová Ves 144 20,17 Nezvolený
František Ivanko ... KDH Chminianske Jakubovany 155 21,20 Nezvolený
Slavomír Tall KDH Jakubovany 156 33,55 Nezvolený
Anton Aštary KDH Kojatice 326 57,90 Zvolený
František Glankovič KDH Kokošovce 44 10,16 Nezvolený
Marko Osif KDH Krásna Lúka 91 24,40 Nezvolený
Marek Feťko KDH Lada 57 13,04 Nezvolený
Jaroslav Buzogáň KDH Lemešany 240 26,17 Nezvolený
Jozef Kriššák KDH Ličartovce 28 5,85 Nezvolený
Eduard Vokál SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Lipany 765 30,13 Nezvolený
Pavol Kozák KDH Lipovce 33 10,48 Nezvolený
Vladimír Lukáč KDH Ľubotice 172 12,32 Nezvolený
Ladislav Terpák KDH Malý Slivník 112 29,32 Nezvolený
Jozef Harničár KDH Malý Šariš 163 20,55 Nezvolený
Jozef Gaľa SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Medzany 163 38,17 Nezvolený
Mária Čuchtová KDH Miklušovce 115 100,00 Zvolený
Pavol Sučko KDH Okružná 56 19,51 Nezvolený
Peter Novický KDH Pečovská Nová Ves 301 31,62 Nezvolený
Valéria Hutníková SIEŤ, NOVA, KDH Petrovany 370 41,95 Nezvolený
Richard Bechera SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 169 43,90 Zvolený
Ladislav Stanek KDH Podhradík 108 100,00 Zvolený
Milan Hovanec KDH Poloma 190 41,67 Nezvolený
Andrea Turčanová OKS, NOVA, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, KDH Prešov 11887 44,12 Zvolený
Vladimír Marcin KDH Pušovce 143 49,48 Nezvolený
Gabriela Viazanková KDH Radatice 220 51,64 Zvolený
Monika Juneková KDH Ratvaj 62 72,09 Zvolený
Radovan Rokošný SDKÚ-DS, KDH Ražňany 596 81,09 Zvolený
Peter Šoltis KDH Rokycany 68 15,53 Nezvolený
Alžbeta Pribulová KDH Rožkovany 31 4,97 Nezvolený
Tibor Kollár KDH Ruská Nová Ves 324 66,39 Zvolený
Peter Molčan KDH, SNS, SMER-SD Sabinov 1340 37,93 Zvolený
Imrich Krajňák KDH Sedlice 369 74,40 Zvolený
Katarína Petrenčá... KDH Suchá Dolina 54 55,10 Zvolený
Miloslav Mihok SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Svinia 87 12,61 Nezvolený
Mária Talpašová KDH Šarišská Trstená 39 25,66 Nezvolený
František Kolarčík KDH Štefanovce 69 53,49 Zvolený
Juraj Senderák KDH, SDKÚ-DS Terňa 512 81,40 Zvolený
Ľubica Džugánová KDH Tichý Potok 95 54,29 Zvolený
Marek Kováč KDH Tulčík 82 10,86 Nezvolený
Jozef Merva KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 158 42,93 Zvolený
Ľubica Pankievičová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 343 53,26 Zvolený
Zdenka Ihnátová KDH Veľký Slivník 58 32,22 Nezvolený
Róbert Oros KDH, SDKÚ-DS Veľký Šariš 645 26,62 Nezvolený
Ján Baloga KDH Víťaz 354 34,50 Zvolený
Stanislav Šváby KDH, NOVA Vyšná Šebastová 347 56,33 Zvolený
Kristína Maliňáková KDH Záborské 238 100,00 Zvolený
Anton Gašpár KDH Záhradné 183 33,39 Nezvolený
Dušan Demčák SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Zlatá Baňa 144 51,43 Zvolený
Cyril Krajňák KDH Žehňa 28 5,48 Nezvolený
Peter Mitra KDH, SDKÚ-DS Župčany 230 28,22 Nezvolený
Július Vyrostek SIEŤ, KDH Forbasy 125 48,08 Zvolený
Miroslav Pokrivčák KDH, SMER-SD Hraničné 92 86,79 Zvolený
Zita Pleštinská SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 186 39,16 Zvolený
Štefan Strachan KDH, SMER-SD Jakubany 63 5,56 Nezvolený
Ján Gondek SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Lesnica 216 100,00 Zvolený
Jozef Šesták KDH, SMER-SD Malý Lipník 158 100,00 Zvolený
Jozef Olejár KDH Matysová 14 26,92 Nezvolený
Peter Žemba KDH Mníšek nad Popradom 171 100,00 Zvolený
Jozef Abrahamovský SMER-SD, KDH Nižné Ružbachy 168 55,08 Zvolený
Stanislav Turlík KDH Nová Ľubovňa 744 100,00 Zvolený
Pavol Keda KDH Orlov 91 27,08 Nezvolený
Martin Repka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plavnica 198 24,97 Nezvolený
Marcela Tibenská KDH Pusté Pole 69 50,00 Zvolený
Ivan Knap KDH Údol 61 22,68 Nezvolený
Slavomír Brendza NOVA, MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Breznica 322 83,64 Zvolený
Ján Potoma KDH Brusnica 60 30,00 Nezvolený
Juraj Kasarda NOVA, SIEŤ, KDH Bžany 20 19,05 Nezvolený
Jozef Potoma SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Duplín 172 58,50 Zvolený
Ján Smetanka SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Jakušovce 24 100,00 Zvolený
Emil Vrabeľ NOVA, KDH, SDKÚ-DS Korunková 14 25,00 Nezvolený
Monika Dovičaková KDH Krišlovce 15 100,00 Zvolený
Miroslava Nováková KDH Krušinec 9 6,16 Nezvolený
Ján Hritz KDH Lomné 49 32,89 Nezvolený
Monika Minková KDH Malá Poľana 18 24,66 Nezvolený
Viera Polaščíková KDH Mrázovce 16 29,09 Nezvolený
Ján Polák KDH, SMER-SD Nižná Olšava 89 34,36 Nezvolený
Jaroslav Mikula KDH Šandal 75 44,38 Zvolený
Jozef Kačmár KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Tisinec 178 84,36 Zvolený
Ján Jakubov SIEŤ, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Turany nad Ondavou 105 100,00 Zvolený
Milan Hudák KDH, SMER-SD Varechovce 64 100,00 Zvolený
Marián Prokopič KDH, SMER-SD Veľkrop 80 100,00 Zvolený
Helena Kasardová KDH, SMER-SD Vojtovce 37 100,00 Zvolený
Jana Drábová SDKÚ-DS, SNS, NOVA, KDH Vyšná Olšava 187 46,98 Nezvolený
Michal Berežňak MOST - HÍD, NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, KDH Beňadikovce 27 18,12 Nezvolený
Jaroslav Harajda SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Giraltovce 228 13,73 Nezvolený
František Cauner KDH Kalnište 125 40,19 Nezvolený
Michal Bilas KDH Kečkovce 4 3,17 Nezvolený
Peter Joj KDH Kobylnice 12 21,05 Nezvolený
Viera Dzurjuvová KDH Kračúnovce 56 9,26 Nezvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Martin Haľko KDH Kuková 72 19,15 Nezvolený
Mikuláš Mašlej KDH Lúčka 172 68,80 Zvolený
Igor Blaško KDH Mestisko 100 33,90 Nezvolený
Mária Turišinová KDH, SOĽ, MOST - HÍD Nižný Komárnik 70 65,42 Zvolený
Martin Jech SMER-SD, KDH Okrúhle 165 48,10 Zvolený
Mária Vasilenková MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Rakovčík 50 48,08 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Jana Stešková KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Vyšný Mirošov 50 13,70 Nezvolený
Štefan Petruň SIEŤ, KDH Banské 380 43,04 Zvolený
Viera Pavlišková SNS, KDH, SMER-SD Benkovce 156 53,06 Zvolený
Iveta Antušová KDH Čičava 15 2,53 Nezvolený
Ľubomír Balog SDKÚ-DS, KDH Ďapalovce 23 8,58 Nezvolený
Mikuláš Bačík KDH, SDS Davidov 142 30,28 Nezvolený
Marta Jurčová KDH Ďurďoš 19 14,18 Nezvolený
Anna Vidumská SDKÚ-DS, KDH Giglovce 13 11,82 Nezvolený
Jana Lešková KDH Girovce 33 100,00 Zvolený
Agáta Krupová KDH Hanušovce nad Topľou 95 6,27 Nezvolený
Ľubomír Bak KDH Hencovce 97 13,40 Nezvolený
Milena Naštová Hl... KDH, SMER-SD Hlinné 582 100,00 Zvolený
Ľudovít Jakubov SDKÚ-DS, KDH Holčíkovce 105 39,92 Nezvolený
Jozefína Zmudová SDKÚ-DS, KDH Jasenovce 21 13,04 Nezvolený
Anna Čandiková KDH Juskova Voľa 35 15,77 Nezvolený
František Mudroň KDH Komárany 106 42,40 Nezvolený
Jozef Štefanko KDH Kučín 25 9,96 Nezvolený
Marián Lapčák KDH Majerovce 36 13,79 Nezvolený
Marcela Pčolinská SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, NOVA Nižný Hrabovec 411 49,82 Nezvolený
Juraj Tomáš KDH Nižný Hrušov 200 24,57 Nezvolený
Vladimíra Hermano... SIEŤ, KDH Nižný Kručov 145 62,23 Zvolený
Mária Mražíková KDH, SDKÚ-DS Ondavské Matiašovce 242 58,31 Zvolený
Jozef Kočiš KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Pavlovce 273 100,00 Zvolený
Pavol Hybala KDH, SMER-SD Petkovce 56 100,00 Zvolený
Marián Čintala KDH Poša 99 22,97 Nezvolený
Michal Keľár KDH Rudlov 20 5,17 Nezvolený
Jana Husivargová KDH Ruská Voľa 5 13,16 Nezvolený
Ivan Baran KDH Sačurov 121 12,46 Nezvolený
Pavol Popaďak KDH Sečovská Polianka 97 8,05 Nezvolený
Jozef Dobrocký KDH Sedliská 294 44,14 Zvolený
Kvetoslava Mižáková KDH, SMER-SD Tovarné 355 65,74 Zvolený
Helena Kiššová KDH Vavrinec 24 58,54 Zvolený
Michal Čandík SIEŤ, KDH, SMER-SD Vechec 507 40,89 Zvolený
Michal Mudrák NOVA, KDH Vranov nad Topľou 489 6,97 Nezvolený
Rudolf Bauer OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, DS, OKS, KDS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice 24398 37,29 Nezvolený
František Krištof KDH Košice - Barca 768 49,97 Zvolený
Tibor Bacsó DS, OKS, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Juh 1566 25,13 Nezvolený
Martin Balčík SIEŤ, KDH Košice - Kavečany 329 53,50 Zvolený
Vladimír Saxa KDS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - Krásna 780 44,83 Nezvolený
Ján Piroško KDH Košice - Lorinčík 9 2,81 Nezvolený
Jarmila Tkáčová OKS, KDS, DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Košice - nad Jazerom 665 9,70 Nezvolený
Emil Kočiš DS, SMK-MKP, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Košice - Pereš 144 16,78 Nezvolený
Erik Haľko SDKÚ-DS, NOVA, SaS, SMK-MKP, KDH, SIEŤ Košice - Sever 742 12,97 Nezvolený
Daniel Rusnák DS, NOVA, KDH, SIEŤ Košice - KVP 1083 17,17 Nezvolený
Miroslav Špak SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Sídlisko Ťahanovce 904 18,33 Nezvolený
Ján Nigut NOVA, SMK-MKP, SMER-SD, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Ťahanovce 524 100,00 Zvolený
Igor Jutka SMK-MKP, KDS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Západ 2424 24,16 Nezvolený
Gejza Alexy KDH Bačkovík 28 10,94 Nezvolený
Pavol Papcun KDH Beniakovce 40 12,27 Nezvolený
Juraj Gmitro KDH, SIEŤ Blažice 244 90,04 Zvolený
Dušan Ilenin KDH Boliarov 55 16,47 Nezvolený
Dušan Dulina KDH Čižatice 67 24,36 Nezvolený
Ján Juhás SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Družstevná pri Hornáde 432 38,54 Zvolený
Iveta Hadašová KDH Ďurďošík 178 100,00 Zvolený
Monika Bérešová KDH Geča 287 43,22 Nezvolený
Lukáš Jánošík KDH Gyňov 66 19,94 Nezvolený
Jana Tóthová KDH, SMER-SD Herľany 82 100,00 Zvolený
Melánia Sasáková KDH Chrastné 25 10,46 Nezvolený
Gabriela Ivaňáková KDH, SMER-SD Kalša 232 60,26 Zvolený
Monika Antoňáková KDH Kokšov - Bakša 116 17,37 Nezvolený
Anton Medvec SIEŤ, NOVA, KDH Kostoľany nad Hornádom 255 36,32 Zvolený
Jozef Petkač SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Košická Belá 371 73,32 Zvolený
Magdaléna Horváthová KDH Košický Klečenov 23 15,97 Nezvolený
Ľubomír Krajňák KDH Kysak 357 50,50 Zvolený
Melánia Kožejová DS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Malá Ida 195 25,46 Nezvolený
Adriána Fečková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Malá Lodina 76 100,00 Zvolený
Monika Findrichová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Medzev 151 11,49 Nezvolený
Norbert Krušinský SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 229 5,97 Nezvolený
Ľubica Gonová KDS, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Mudrovce 29 48,33 Nezvolený
Metod Korpesio SMER-SD, KDH Nižný Klátov 57 14,07 Nezvolený
Viktor Sasák KDH, SIEŤ, MOST - HÍD Nižný Lánec 48 19,05 Nezvolený
Andrea Michalková KDH Nový Salaš 128 100,00 Zvolený
Peter Kišiday KDH Obišovce 66 28,33 Nezvolený
František Marcin SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Olšovany 247 79,68 Zvolený
Alena Jeremiášová KDH Opátka 10 19,23 Nezvolený
Milan Tóth KDH Rozhanovce 206 18,20 Nezvolený
Štefan Markovič SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Ruskov 315 41,83 Nezvolený
Mária Hudáková KDH, KDS, NOVA Sady nad Torysou 74 9,01 Nezvolený
Ján Bačo KDH Slančík 68 58,12 Zvolený
Vladimír Franka NOVA, KDH Sokoľ 87 15,76 Nezvolený
Ľubomír Šimko KDH, SMER-SD Svinica 367 100,00 Zvolený
Štefánia Cibuľáková KDH, SDKÚ-DS Trebejov 60 100,00 Zvolený
Anna Bartková KDH Trstené pri Hornáde 12 1,59 Nezvolený
Štefan Petrík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Valaliky 972 79,02 Zvolený
Július Beluscsák SMK-MKP, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Veľká Ida 790 65,78 Zvolený
Eva Amrichová KDH Veľká Lodina 52 33,33 Nezvolený
Paulína Guľášová NOVA, KDH Vyšná Myšľa 227 49,46 Zvolený
Marcela Karchová KDH Bajany 17 6,72 Nezvolený
Jozef Semjan KDH Bánovce nad Ondavou 21 5,77 Nezvolený
Viera Lukáčová KDH, SMER-SD Baškovce 87 50,88 Zvolený
Ján Adamčík SIEŤ, KDH Budkovce 213 30,00 Nezvolený
Václav Ličko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bunkovce 105 48,61 Nezvolený
Marián Sijka SMER-SD, MS, KDH Čierne Pole 27 13,17 Nezvolený
Miroslav Bajužik KDH Dúbravka 143 34,05 Nezvolený
Michal Tkáč KDH Husák 31 27,19 Nezvolený
Marek Koprda KDH Iňačovce 26 9,49 Nezvolený
Miroslav Onduško KDH, SNS Jastrabie pri Michalovciach 62 33,51 Nezvolený
Ján Čuchran KDH Kaluža 123 47,86 Zvolený
Emil Medviď KDH Kolibabovce 34 29,82 Nezvolený
Marius Ivan KDH Koromľa 15 5,70 Nezvolený
Tibor Kostovčík KDH Krásnovce 316 79,20 Zvolený
Miroslav Čornej KDH, SMER-SD Kusín 106 45,11 Nezvolený
Miroslav Bak KDH Laškovce 44 17,60 Nezvolený
Július Štunda KDH Lekárovce 117 25,49 Nezvolený
Peter Bobík KDH Lesné 169 67,33 Zvolený
Monika Pastírová SDKÚ-DS, KDH Ložín 265 60,36 Zvolený
Jozef Semeš KDH Malčice 115 19,46 Nezvolený
Valéria Eľková KDH Markovce 289 77,07 Zvolený
Viliam Zahorčák KDH, SMER-SD Michalovce 6470 64,24 Zvolený
Peter Ivan KDH Nacina Ves 291 38,19 Nezvolený
Miroslav Harvilčák KDH Oreské 42 13,04 Nezvolený
Milan Maňko SIEŤ, KDH Ostrov 81 40,70 Nezvolený
Juraj Kriška KDH, SMER-SD Poruba pod Vihorlatom 238 100,00 Zvolený
Andrej Kráľ KDH Pozdišovce 29 4,77 Nezvolený
Jozef Kuzemka KDH Pusté Čemerné 25 10,96 Nezvolený
Slavomír Cinkanič KDH Ruský Hrabovec 54 25,23 Nezvolený
Peter Tokár SMER-SD, KDH Sejkov 83 57,64 Zvolený
Ľubomír Dzurjo KDH Senné 97 29,94 Nezvolený
Agáta Jesenková KDH Staré 152 36,19 Zvolený
Pavol Lukáč KDH Stretava 25 9,84 Nezvolený
Ján Valenta KDH Tibava 32 9,70 Nezvolený
Ján Záhorský SDKÚ-DS, KDH Tušice 254 100,00 Zvolený
Jarmila Vaľovská SIEŤ, KDH Tušická Nová Ves 164 52,40 Zvolený
Jozef Antonič KDH Úbrež 118 37,82 Zvolený
Iveta Rošková KDH Voľa 14 10,45 Nezvolený
Gabriel Viňanský KDH, SDKÚ-DS, SMER-SD Zalužice 386 67,96 Zvolený
Matej Havrila KDH Zbudza 247 76,71 Zvolený
Vlasta Ruppová KDH, SDKÚ-DS Dobšiná 38 2,10 Nezvolený
Miroslav Michalka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Gemerská Poloma 566 55,27 Zvolený
Stela Hlaváčová KDH Kobeliarovo 45 21,95 Nezvolený
Tibor Kliment KDH Markuška 46 46,94 Nezvolený
Ladislav Belányi KDH Štítnik 325 41,51 Zvolený
Elena Šarišská SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH Arnutovce 148 78,31 Zvolený
Beata Kopčáková KDH, SMER-SD Betlanovce 147 52,13 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ, SMER-SD Gelnica 489 18,21 Nezvolený
Blanka Vargová KDH, SMER-SD Helcmanovce 390 59,27 Zvolený
Ladislav Vaverčák KDH Hincovce 13 9,63 Nezvolený
Otokár Jeremiáš SMER-SD, KDH Hnilec 161 100,00 Zvolený
Jana Skokanová SMER-SD, KDH Hrabušice 537 50,66 Zvolený
Marián Melega KDH Chrasť nad Hornádom 186 44,18 Zvolený
Štefan Jančár KDH Jamník 224 38,23 Nezvolený
Štefan Kováč SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Kluknava 528 62,93 Zvolený
Michal Urban KDH Letanovce 207 22,82 Nezvolený
Milan Kozák KDH, SMER-SD Lieskovany 76 37,62 Nezvolený
Ľubomír Šima KDH, SDKÚ-DS Margecany 254 26,62 Nezvolený
Adolf Plachetka KDH Mníšek nad Hnilcom 295 34,95 Nezvolený
Ivan Repaský KDH Nálepkovo 111 9,19 Nezvolený
Mikuláš Živčák KDH Odorín 127 24,85 Nezvolený
Peter Horváth KDH Olcnava 112 21,54 Nezvolený
Jozef Klešč SMER-SD, KDH Oľšavka 49 100,00 Zvolený
Miroslav Kuchta SaS, SIEŤ, KDH Prakovce 46 3,70 Nezvolený
Jozef Horváth KDH Richnava 270 27,84 Nezvolený
Vladimír Končík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Švedlár 475 47,45 Zvolený
Katarína Jasečková KDH Teplička 311 55,54 Zvolený
Jozef Olejník KDH Vítkovce 167 98,24 Zvolený
Ján Novák KDH, SIEŤ Žehra 5 0,83 Nezvolený
Ľudovít Laczko KDH, SMK-MKP Borša 137 19,13 Nezvolený
Ján Balog SDKÚ-DS, KDH Brehov 166 53,04 Zvolený
Andrej Beľuš KDH Byšta 77 81,91 Zvolený
Ladislav Slovjak SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Cejkov 373 55,10 Zvolený
Jana Sabóvá KDH Čeľovce 155 56,36 Zvolený
Marek Iľko KDH Čerhov 85 29,11 Nezvolený
Gabriela Timková KDH, SMER-SD Egreš 111 100,00 Zvolený
Helena Zuskáčová KDH, SMER-SD Hraň 536 69,70 Zvolený
Rudolf Balog KDH Hrčeľ 176 45,71 Zvolený
Pavol Kušnirik KDH, SMER-SD Kašov 67 37,02 Nezvolený
Peter Takač KDH Kazimír 69 16,35 Nezvolený
Karol Pataky SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1565 53,49 Zvolený
Ján Geňo KDH Kuzmice 184 23,20 Nezvolený
Michal Jakab SDS, KDH Kysta 10 4,07 Nezvolený
Michal Hrinko MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Lastovce 333 65,81 Zvolený
Mária Sedláčeková KDH Luhyňa 76 37,44 Zvolený
Ján Kapajka KDH, SMER-SD Novosad 148 27,77 Nezvolený
Juraj Guzej KDH Parchovany 310 35,96 Zvolený
Marek Andráš SIEŤ, KDH Plechotice 213 52,33 Zvolený
Vladimír Kráľovský SDS, Strana moderného Slovenska, MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Slivník 324 73,47 Zvolený
Vojtech Bodnár KDH, SDKÚ-DS Veľká Tŕňa 210 81,08 Zvolený
Martin Timko KDH Zbehňov 107 64,46 Zvolený
Miroslav Kolesár KDH Zemplínska Nová Ves 21 4,50 Nezvolený
Ján Oláh SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD Zemplínske Hradište 363 64,36 Zvolený
Miroslav Maďar SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Zemplínske Jastrabie 273 100,00 Zvolený
Jozef Tóth MOST - HÍD, KDH Zemplínsky Branč 136 54,62 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Budaj , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9614 Zvolený
Elena Pätoprstá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 9217 Zvolený
Peter Hochschorner , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 8193 Zvolený
Milan Vetrák , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 5197 Zvolený
Viera Kimerlingová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4838 Zvolený
Jarmila Tvrdá , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4392 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4339 Zvolený
Gábor Grendel , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4307 Zvolený
Martin Chren , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 4269 Zvolený
Ondrej Dostál , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 3234 Zvolený
Ignác Kolek , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS Bratislava 204 Zvolený
Elena Cenká KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 397 Zvolený
Igor Prieložný KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 290 Zvolený
Peter Distler KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 283 Zvolený
Štefan Kilársky KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 276 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Júlia Ondrišová SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 969 Zvolený
Lukáš Baňacký SIEŤ, OKS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, SDKÚ-DS, SaS, KDH Bratislava - Lamač 836 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Michal Vičan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1497 Zvolený
Michal Radosa SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1491 Zvolený
Tomáš Mikus SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Peter Cmorej SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1464 Zvolený
Ján Bučan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1383 Zvolený
Ľubica Škorvaneková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1363 Zvolený
Martin Jóna SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1333 Zvolený
Oliver Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1301 Zvolený
Ľuboš Kačírek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1291 Zvolený
Vladislav Chaloupka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1287 Zvolený
Juraj Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1199 Zvolený
Alica Hájková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1142 Zvolený
Michal Fiala SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1105 Zvolený
Ján Karman SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1046 Zvolený
Gabriel Gaži SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1000 Zvolený
Alexandra Petrisková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 988 Zvolený
Oľga Adamčiaková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 967 Zvolený
Ivan Uhlár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 931 Zvolený
Lucia Štrauchová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 875 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Rastislav Žitný SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 2056 Zvolený
Miloš Máťuš SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1798 Zvolený
Miloslav Jošt SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1347 Zvolený
Róbert Pajdlhauser SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1303 Zvolený
Mário Khandl SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1115 Zvolený
Peter Pálka SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 451 Zvolený
Lucia Tuleková He... SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 698 Zvolený
Juraj Glazer-Opitz SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 613 Zvolený
Róbert Kalmár SaS, KDH, SIEŤ Bratislava - Rusovce 569 Zvolený
Radovan Bajer , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 866 Zvolený
Katarína Šimončičová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 851 Zvolený
Daniela Šurinová , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 703 Zvolený
Martin Pener , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 672 Zvolený
Pavol Jusko , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 591 Zvolený
Peter Turlík , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 529 Zvolený
Martina Fondrková , Zmena zdola, SMK-MKP, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH Bratislava - Ružinov 495 Zvolený
Štefan Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 946 Zvolený
Ľubomír Boháč SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 609 Zvolený
Jana Španková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 607 Zvolený
Lucia Nicholsonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 597 Zvolený
Martina Uličná SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 576 Zvolený
Halka Ležovičová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 561 Zvolený
Miloš Domorák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 550 Zvolený
Vladimír Palko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 515 Zvolený
Veronika Remišová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 507 Zvolený
Peter Osuský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 503 Zvolený
Tomáš Ziegler SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 492 Zvolený
Viktor Muránsky SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 489 Zvolený
Peter Tatár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 461 Zvolený
Marián Zeman SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 970 Zvolený
Marek Grebeči SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 886 Zvolený
Katarína Pokrivčá... SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 862 Zvolený
Róbert Vajda SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 828 Zvolený
Martin Oťapka SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 732 Zvolený
Michal Vlček SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 662 Zvolený
Martin Demo SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Bratislava - Vajnory 647 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Martin Besedič MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 861 Zvolený
Dagmar Cingelová MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 750 Zvolený
Miloslav Sajan MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 682 Zvolený
Ján Janata MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 581 Zvolený
Miloš Fatyka MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 565 Zvolený
Pavol Martinkovič KDH Borinka 215 Zvolený
Dušan Krajčovič KDH Borinka 198 Zvolený
Miroslav Paulen KDH Borinka 194 Zvolený
Marian Tóth KDH Jablonové 464 Zvolený
Márian Kimlička KDH Jablonové 321 Zvolený
Juraj Sabač KDH Jablonové 295 Zvolený
Martin Rybár KDH Jablonové 278 Zvolený
Zuzana Caunerová KDH Kostolište 222 Zvolený
Ľubomír Czanner SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 311 Zvolený
Richard Šturdzík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 285 Zvolený
Jana Ščasná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Kuchyňa 266 Zvolený
Peter Novisedlák , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 244 Zvolený
Marek Lacka , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 228 Zvolený
Štefan Haulík , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 192 Zvolený
Denisa Klačmanová , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 189 Zvolený
Martin Smeja , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 160 Zvolený
Anton Hrica , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 124 Zvolený
Ľubomír Bugala , Zmena zdola, NOVA, SaS, KDH, SIEŤ Stupava 107 Zvolený
Boris Chynoranský KDH Veľké Leváre 650 Zvolený
Marta Bordáková KDH Veľké Leváre 626 Zvolený
Richard Nimsch KDH Veľké Leváre 588 Zvolený
Róbert Pernička KDH Veľké Leváre 487 Zvolený
Marek Kalivoda KDH Veľké Leváre 376 Zvolený
Zuzana Havrilová KDH Záhorská Ves 332 Zvolený
Richard Hollý KDH Závod 528 Zvolený
Alojz Krajčír KDH Závod 386 Zvolený
Richard Rusňák KDH Závod 334 Zvolený
Juraj Kopiar KDH Závod 296 Zvolený
Václav Minx KDH Závod 291 Zvolený
Peter Labák KDH Zohor 465 Zvolený
Veronika Danková KDH Báhoň 456 Zvolený
Rudolf Vavrovič KDH Báhoň 433 Zvolený
Pavol Haviernik KDH Báhoň 347 Zvolený
Dušan Švorc KDH Báhoň 323 Zvolený
Katarína Hollá KDH Báhoň 312 Zvolený
Zdenka Charbulová KDH Budmerice 561 Zvolený
Peter Tatranský KDH Častá 514 Zvolený
Vladimír Heger KDH Častá 384 Zvolený
Stanislava Oravcová KDH Doľany 336 Zvolený
Peter Dočolomanský KDH Svätý Jur 704 Zvolený
Michal Zeliska KDH Svätý Jur 582 Zvolený
Ladislav Augustinič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 540 Zvolený
Milan Dugovič KDH, NOVA, SaS, OKS, SDKÚ-DS Šenkvice 510 Zvolený
Margita Šebová KDH Vinosady 186 Zvolený
Jana Polakovičová KDH Vištuk 260 Zvolený
Ivan Trubač NOVA, KDH Bernolákovo 854 Zvolený
Jozef Farkaš SIEŤ, KDH Blatné 413 Zvolený
Monika Korenčiová SIEŤ, KDH Blatné 381 Zvolený
Martin Tomčala SIEŤ, KDH Blatné 352 Zvolený
Paula Nováková SIEŤ, KDH Blatné 346 Zvolený
Ernest Németh ml. SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 427 Zvolený
Martin Vozár SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 414 Zvolený
František Stareček SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 360 Zvolený
Martina Múčková SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 677 Zvolený
Daniela Keblešová SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 614 Zvolený
Peter Borovský SZ, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Chorvátsky Grob 570 Zvolený
Pavel Ščasný SIEŤ, KDH Igram 118 Zvolený
Jaroslav Šulák SIEŤ, KDH Igram 104 Zvolený
Martina Jarábková SIEŤ, KDH Igram 101 Zvolený
Vít Hinca SIEŤ, KDH Igram 100 Zvolený
Daniela Borovská SIEŤ, KDH Igram 95 Zvolený
Helena Jarábková SIEŤ, KDH Igram 93 Zvolený
Andrej Šarmír SIEŤ, KDH Igram 79 Zvolený
Viktória Gavaldová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 756 Zvolený
Ivan Zibala NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 707 Zvolený
Oľga Zibalová NOVA, SIEŤ, KDH Ivanka pri Dunaji 634 Zvolený
Jaroslav Kilian KDH Kaplna 165 Zvolený
František Špirka KDH Kaplna 145 Zvolený
Miroslav Marík KDH Kaplna 144 Zvolený
Anna Smrtičová KDH Kaplna 143 Zvolený
Walter Wiesner KDH Kaplna 139 Zvolený
Anna Tanácsová KDH Kaplna 127 Zvolený
MUDr.Alexander Szabó KDH Kostolná pri Dunaji 159 Zvolený
Katarína Smiešková SIEŤ, KDH Kráľová pri Senci 281 Zvolený
Milan Matušek NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 611 Zvolený
Renáta Bačová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Jarmila Grujbárová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Roman Horváth NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 525 Zvolený
Ľuboš Majer NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 489 Zvolený
Pavol Karaba NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 481 Zvolený
Ladislav Bučík NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 301 Zvolený
Peter Príbelský KDH Senec 742 Zvolený
Pavol Škovránek KDH Senec 672 Zvolený
Janka Tomčalová KDH Lehnice 334 Zvolený
Lukáš Kopáčik KDH Abrahám 328 Zvolený
Marek Mikuláš KDH Dolná Streda 280 Zvolený
Štefan Fraňo KDH Dolná Streda 239 Zvolený
Anton Polák KDH Dolná Streda 234 Zvolený
Ladislav Kollár KDH Gáň 220 Zvolený
Cyril Špačinský KDH Hoste 84 Zvolený
Peter Franko KDH Pata 668 Zvolený
Róbert Korec Mgr. KDH Pata 605 Zvolený
Vladimír Vaško KDH Pata 426 Zvolený
Milan Skladan KDH Pata 391 Zvolený
Júlia Šípková KDH Pusté Sady 159 Zvolený
František Hudák KDH Pusté Sady 144 Zvolený
Pavol Kurbel , Zmena zdola, KDH Sereď 338 Zvolený
Alena Matulová KDH Šintava 474 Zvolený
Slavomír Klokner KDH Šintava 427 Zvolený
Ľubomír Sedláček KDH Šintava 398 Zvolený
Marian Petráš KDH Šoporňa 453 Zvolený
Zuzana Sedláčková KDH Zemianske Sady 197 Zvolený
Mária Urbanová KDH Bašovce 107 Zvolený
Eva Gvuščová KDH Bašovce 103 Zvolený
Mária Janíková KDH Drahovce 542 Zvolený
Jozef Vasi KDH Drahovce 457 Zvolený
Stanislava Janoší... KDH Dubovany 236 Zvolený
Mgr. Barbora Bocá... KDH Chtelnica 998 Zvolený
Ing. Róbert Kičina KDH Chtelnica 919 Zvolený
Ján Piačka KDH Chtelnica 792 Zvolený
Ing. Peter Radoši... KDH Chtelnica 689 Zvolený
Lukáš Radoský KDH Krakovany 251 Zvolený
Miroslav Kazík KDH Moravany nad Váhom 264 Zvolený
Ľubomír Šenkárik KDH Moravany nad Váhom 262 Zvolený
Pavol Gabriš KDH Moravany nad Váhom 223 Zvolený
Jozef Bolješik KDH Ostrov 205 Zvolený
Miloš Žažo KDH Ostrov 201 Zvolený
Andrej Klapica KDH Piešťany 1404 Zvolený
Martin Homola KDH Ratnovce 144 Zvolený
Terézia Daněková ... KDH Sokolovce 216 Zvolený
Viera Jankovičová KDH Šterusy 137 Zvolený
Michal Podolan KDH Veľké Kostoľany 490 Zvolený
Ján Deket KDH Veľké Kostoľany 405 Zvolený
Mária Glasnáková KDH Veľké Orvište 169 Zvolený
Štefan Kubík SMER-SD, KDH Vrbové 770 Zvolený
Ivan Borovský SMER-SD, KDH Vrbové 645 Zvolený
Nina Horská SMER-SD, KDH Vrbové 588 Zvolený
Peter Gerhart SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 500 Zvolený
Ján Sekáč SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 439 Zvolený
Mária Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 404 Zvolený
Gabriela Cintulová SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 359 Zvolený
Jozef Michalica SDKÚ-DS, KDH Borský Mikuláš 334 Zvolený
Peter Haleš KDH Borský Svätý Jur 307 Zvolený
Ivona Babalová KDH Brodské 356 Zvolený
Miroslav Jakubec KDH Brodské 315 Zvolený
štefan Bolerác KDH Brodské 296 Zvolený
Peter Mihály KDH Cerová 349 Zvolený
Vladimír Nemec KDH Cerová 284 Zvolený
Jozef Mengler KDH Cerová 241 Zvolený
Zuzana Macková KDH Dojč 219 Zvolený
Ondrej Kollár OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 818 Zvolený
Ľubomír Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 712 Zvolený
Tomáš Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 697 Zvolený
Igor Bartošík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 306 Zvolený
Marek Pollák SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 262 Zvolený
Miroslav Bilický SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 218 Zvolený
Roman Hrnčirík SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 167 Zvolený
Jaroslav Végh SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 166 Zvolený
Miroslav Jobus SaS, NOVA, SDKÚ-DS, KDH Holíč 131 Zvolený
Pavol Pavlačka KDH Kopčany 245 Zvolený
Pavol Vanek KDH Koválov 162 Zvolený
Peter Vymislický KDH Koválov 153 Zvolený
Miroslav Novák KDH Koválovec 52 Zvolený
Mária Makayová KDH Kuklov 179 Zvolený
Vlasta Lorencová KDH Kuklov 150 Zvolený
Vladimír Filípek KDH Kuklov 137 Zvolený
Zita Rišková KDH Kúty 786 Zvolený
Jozef Hladík KDH Kúty 420 Zvolený
Lucia Sojáková KDH Lakšárska Nová Ves 272 Zvolený
Jozef Jablonický KDH Lakšárska Nová Ves 238 Zvolený
Anton Čech KDH Lakšárska Nová Ves 184 Zvolený
Roman Velický KDH Lakšárska Nová Ves 183 Zvolený
Marián Grajza KDH Lakšárska Nová Ves 173 Zvolený
Zlata Vaculková KDH Letničie 128 Zvolený
Pavol Rehuš KDH Lopašov 75 Zvolený
Ján Mikuš KDH Lopašov 63 Zvolený
Miriama Zimková KDH Lopašov 63 Zvolený
Jaroslav Kucharič KDH Mokrý Háj 179 Zvolený
Mária Kunáková KDH Mokrý Háj 178 Zvolený
Stanislav Krajčír KDH Moravský Svätý Ján 650 Zvolený
Norbert Galčík KDH Moravský Svätý Ján 512 Zvolený
Margita Štepanovská KDH Oreské 104 Zvolený
Ladislav Regásek KDH Oreské 97 Zvolený
Ján Barcaj KDH Osuské 125 Zvolený
Štefan Wirth KDH Osuské 107 Zvolený
Viliam Harasník KDH Osuské 105 Zvolený
Jozef Olah KDH Osuské 101 Zvolený
Ján Polák KDH Petrova Ves 334 Zvolený
Vladimír Vépy KDH Petrova Ves 325 Zvolený
Miriam Hricová KDH Petrova Ves 256 Zvolený
Stanislav Lasica KDH Petrova Ves 237 Zvolený
Vladimír Ondráš KDH Petrova Ves 235 Zvolený
Jozef Polák KDH Plavecký Peter 196 Zvolený
Zuzana Kollárová KDH Plavecký Peter 164 Zvolený
Jana Stachová KDH Plavecký Peter 161 Zvolený
Veronika Šedivá KDH Plavecký Peter 159 Zvolený
Ondrej Okasa KDH Popudinské Močidľany 233 Zvolený
Ján Vašečka KDH Popudinské Močidľany 205 Zvolený
Pavel Klein KDH Prietržka 147 Zvolený
Peter Šlahor KDH Prietržka 96 Zvolený
Dana Juráčková KDH Prietržka 95 Zvolený
Pavol Šeliga SMER-SD, KDH Prievaly 357 Zvolený
Antónia Holičová SMER-SD, KDH Prievaly 272 Zvolený
Alojz Vittek SMER-SD, KDH Prievaly 258 Zvolený
Ivana Pochylá KDH Radimov 85 Zvolený
Renata Dermeková KDH Radimov 72 Zvolený
Ján Sprušanský KDH Radimov 70 Zvolený
Martina Poláková KDH Radimov 68 Zvolený
Pavol Špetta KDH Radošovce 365 Zvolený
Tomáš Huliman KDH Radošovce 328 Zvolený
Peter Bederka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Rovensko 114 Zvolený
Peter Rusňák KDH Sekule 313 Zvolený
Roman Sova SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 503 Zvolený
Ľubica Vyletelová SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 471 Zvolený
Pavol Kalman SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 419 Zvolený
Marián Žúrek SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 270 Zvolený
Filip Lackovič SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 241 Zvolený
Jakub Nedoba SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 239 Zvolený
Stanislava Halašová SDKÚ-DS, SaS, KDH Senica 226 Zvolený
Milan Roman SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 412 Zvolený
František Kadlečík SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 381 Zvolený
Daniel Vidovič SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 356 Zvolený
Lukáš Tisoň SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 307 Zvolený
Martin Kojš SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 281 Zvolený
Michal Srholec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 259 Zvolený
František Štefanec SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH Skalica 256 Zvolený
Jozef Došek KDH Smolinské 86 Zvolený
Barbora Machová KDH Smrdáky 207 Zvolený
Emília Pavlíková KDH Smrdáky 184 Zvolený
Ladislav Grebeníček KDH Smrdáky 168 Zvolený
Michal Šrámek KDH Sobotište 268 Zvolený
Silvia Suchá KDH Šaštín Stráže 432 Zvolený
Gerda Fodorová KDH Šaštín Stráže 309 Zvolený
Vladimír Hladík KDH Šaštín Stráže 285 Zvolený
Marek Okasa KDH Štefanov 456 Zvolený
Marián Andel KDH Štefanov 409 Zvolený
Vladimír Čech KDH Štefanov 407 Zvolený
Dana Burdová KDH Štefanov 376 Zvolený
František Chudý KDH Štefanov 346 Zvolený
Marián Pollák KDH Trnovec 66 Zvolený
Peter Schwach KDH Trnovec 59 Zvolený
Alena Jurášová KDH Trnovec 55 Zvolený
Štefan Pochylý KDH Trnovec 53 Zvolený
Martin Hoferka KDH Unín 323 Zvolený
Lukáš Mihál KDH Unín 246 Zvolený
Jozef Macháček KDH Vrádište 205 Zvolený
Alžbeta Šikulová KDH Bíňovce 173 Zvolený
Mária Klukavá KDH Bíňovce 172 Zvolený
Anna Balažovičová KDH Bíňovce 165 Zvolený
Mária Hlbocká KDH Bohdanovce nad Trnavou 240 Zvolený
Božena Ryšková KDH Bohdanovce nad Trnavou 173 Zvolený
Helena Kočiská KDH Bohdanovce nad Trnavou 167 Zvolený
Peter Novák KDH Bohdanovce nad Trnavou 164 Zvolený
Oľga Jakubcová KDH Bohdanovce nad Trnavou 128 Zvolený
Monika Siantová KDH Bohdanovce nad Trnavou 121 Zvolený
Jaroslav Gubáň KDH Bojničky 315 Zvolený
Pavol Lörinc KDH Bojničky 147 Zvolený
Jana Ostatníková KDH Boleráz 585 Zvolený
Rudolf Mackovčín KDH Boleráz 517 Zvolený
Gabriela Vrábliková KDH Boleráz 467 Zvolený
Jozef Ohrablo KDH Brestovany 485 Zvolený
Stanislav Vidlička KDH Bučany 542 Zvolený
Rastislav Kollár KDH Bučany 353 Zvolený
Dušan Caja SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Jana Bachratá SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 786 Zvolený
Oľga Bartošková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 721 Zvolený
Zuzana Silná SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 692 Zvolený
Monika Glasová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 646 Zvolený
Adriana Krupová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 611 Zvolený
Peter Orlický SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 588 Zvolený
Ján Gašpárek SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 562 Zvolený
Jaroslav Gross SDKÚ-DS, NOVA, KDH Cífer 537 Zvolený
Ľubica Knoblochová KDH Červeník 279 Zvolený
Pavol Danko KDH Dechtice 319 Zvolený
Blanka Štefaničková KDH Dobrá Voda 251 Zvolený
Andrea Lukačovičová KDH Dobrá Voda 213 Zvolený
Gabriela Puškášová KDH Dobrá Voda 187 Zvolený
Ivan Vaculík KDH Dobrá Voda 187 Zvolený
Teofil Mihalovič KDH Dolná Krupá 432 Zvolený
Stanislav Lehota KDH Dolná Krupá 431 Zvolený
Jana Lehotová KDH Dolná Krupá 371 Zvolený
Marek Hrčka KDH Dolné Dubové 153 Zvolený
Mária Králiková KDH Dolné Zelenice 190 Zvolený
Lýdia Koštialová KDH Dolné Zelenice 145 Zvolený
Patrik Kopečný KDH Dvorníky 437 Zvolený
Jozef Kobora KDH Dvorníky 391 Zvolený
Mária Zaťková KDH Dvorníky 391 Zvolený
Peter Perďoch KDH Dvorníky 354 Zvolený
Jozef Špano KDH Dvorníky 297 Zvolený
Martin Balla KDH Hlohovec 411 Zvolený
Peter Dvoran KDH Hlohovec 321 Zvolený
Anna Rábarová KDH Horné Orešany 329 Zvolený
Libor Blažo KDH Horné Orešany 248 Zvolený
Bohumír Rábara KDH Horné Orešany 242 Zvolený
Peter Kadlec KDH Horné Zelenice 173 Zvolený
Terézia Račková KDH Hrnčiarovce nad Parnou 430 Zvolený
Monika Kopecká KDH Hrnčiarovce nad Parnou 416 Zvolený
Štefan Dubovský KDH Jaslovské Bohunice 322 Zvolený
Peter Martinovič KDH Kátlovce 389 Zvolený
Jana Kuracinová KDH Kátlovce 268 Zvolený
Peter Hinca KDH Koplotovce 272 Zvolený
Jozef Števík KDH Koplotovce 224 Zvolený
Anton Konečný KDH Koplotovce 204 Zvolený
Alena Obertová KDH Koplotovce 196 Zvolený
Róbert Mandúch KDH Koplotovce 170 Zvolený
Igor Rábara KDH Košolná 197 Zvolený
Iveta Široká KDH Košolná 159 Zvolený
Marek Lisý KDH Križovany nad Dudváhom 336 Zvolený
Oto Lobodáš KDH Madunice 416 Zvolený
Anna Chudá Mgr. KDH Malženice 361 Zvolený
Vladimír Bunček Ing. KDH Malženice 293 Zvolený
Jozef Šušel KDH Opoj 263 Zvolený
František Ardon KDH Pastuchov 225 Zvolený
Jozefína Bočková ... KDH Pavlice 196 Zvolený
Ivana Stachová KDH Pavlice 162 Zvolený
Jana Ivančíková Ing. KDH Pavlice 142 Zvolený
Kamil Tomovič KDH Radošovce 165 Zvolený
Mária Botková KDH Radošovce 135 Zvolený
Viliam Sagan KDH Radošovce 124 Zvolený
Jozef Herceg KDH Ratkovce 125 Zvolený
Monika Leitmanová KDH Ratkovce 114 Zvolený
Štefan Morong KDH Ružindol 318 Zvolený
Peter Janiga KDH Smolenice 473 Zvolený
Miroslav Oboril KDH Suchá nad Parnou 445 Zvolený
Lívia Izakovičová KDH Suchá nad Parnou 375 Zvolený
Alena Lastovičková KDH Suchá nad Parnou 360 Zvolený
Ľudmila Dubovská KDH Suchá nad Parnou 235 Zvolený
Branislav Vadovič KDH Šelpice 159 Zvolený
Božena Vadovičová KDH Šelpice 135 Zvolený
Ľuboš Debrecký KDH Šelpice 130 Zvolený
Miloš Chrenko KDH Špačince 472 Zvolený
Rastislav Morávek KDH Tekolďany 62 Zvolený
Elena Beňová KDH Tekolďany 60 Zvolený
Miroslav Németh KDH Tekolďany 54 Zvolený
Vít Chovan KDH Tekolďany 42 Zvolený
Jozef Janička KDH Tepličky 98 Zvolený
Helena Krajčovičová KDH Trakovice 310 Zvolený
Ivan Gula KDH Trakovice 254 Zvolený
Martin Herceg KDH Trakovice 231 Zvolený
Vladimír Butko SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1438 Zvolený
Zuzana Havlíková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1229 Zvolený
Branislav Kramár SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1093 Zvolený
Jozef Pobiecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 1019 Zvolený
Martin Královič SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 977 Zvolený
Jozef Pikna SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 925 Zvolený
Jozef Alchus SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 837 Zvolený
Peter Halada SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 830 Zvolený
Rastislav Mráz SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 734 Zvolený
Štefan Bošnák SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 728 Zvolený
Jana Fridrichová SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 668 Zvolený
Pavol Nižnánsky SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 645 Zvolený
Agnesa Petková SZ, SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Trnava 396 Zvolený
Oľga Kalivodová KDH Trstín 257 Zvolený
Pavol Haršány KDH Voderady 325 Zvolený
Peter Sedlák KDH Voderady 293 Zvolený
Marek Nižnanský KDH Zavar 349 Zvolený
Ľubomíra Dobrovodská KDH Zavar 337 Zvolený
Eleonóra Malovcová KDH Zavar 307 Zvolený
Peter Krupa KDH Zeleneč 593 Zvolený
Peter Kyselica KDH Zeleneč 444 Zvolený
Anna Císarová KDH Zvončín 169 Zvolený
Radovan Malovec KDH Žlkovce 163 Zvolený
Viera Bokorová KDH Žlkovce 158 Zvolený
Rastislav Stanko KDH Žlkovce 148 Zvolený
Jozef Daniška KDH Žlkovce 140 Zvolený
Mgr. Ondrej Kubala NOVA, KDH, SDKÚ-DS Bánovce nad Bebravou 745 Zvolený
Pavol Valent KDH Brezolupy 125 Zvolený
Daniel Plášek KDH Brezolupy 95 Zvolený
Juraj Plášek KDH Brezolupy 88 Zvolený
Helena Núňezová KDH Čierna Lehota 38 Zvolený
Bohumil Čerešník KDH Dolné Naštice 105 Zvolený
Dominik Chromek KDH Dvorec 75 Zvolený
Janka Chromeková KDH Dvorec 66 Zvolený
Eva Bobušová KDH Horné Naštice 133 Zvolený
Stanislav Fodora KDH Horné Naštice 108 Zvolený
Ladislav Kšiňan KDH Horné Naštice 94 Zvolený
Branislav Darmo KDH Libichava 70 Zvolený
Andrej Božik KDH Libichava 64 Zvolený
Peter Bracho KDH Libichava 61 Zvolený
Mária Šarinová KDH Libichava 59 Zvolený
Peter Mokryš KDH Libichava 46 Zvolený
Dana Jakalová KDH Otrhánky 69 Zvolený
Mgr. Gabriela Hollá SNS, KDH Podlužany 160 Zvolený
Marián Adamec KDH Ruskovce 188 Zvolený
Juraj Ježík KDH Ruskovce 167 Zvolený
Jozef Kutiš KDH Ruskovce 134 Zvolený
Milan Richtárik KDH Ruskovce 115 Zvolený
MUDr. Ľubomír Paž... KDH Rybany 340 Zvolený
MUDr. Beáta Broni... KDH Rybany 264 Zvolený
Jarolím Žatko KDH Rybany 218 Zvolený
Beáta Beňačková KDH Rybany 214 Zvolený
Marta Doktorová KDH Slatina nad Bebravou 154 Zvolený
Zdenka Vrbičanová KDH Slatina nad Bebravou 132 Zvolený
Ivan Kolárik KDH Slatina nad Bebravou 122 Zvolený
Zuzana Koláriková KDH Slatinka nad Bebravou 58 Zvolený
Peter Gerhát KDH Šišov 80 Zvolený
Katarína Dobrotová KDH Trebichava 21 Zvolený
Kristína Dobrotová KDH Trebichava 20 Zvolený
Július Pajtinka KDH Trebichava 20 Zvolený
Marta Pajtinková KDH Trebichava 20 Zvolený
Marián Mihálka KDH Veľké Držkovce 88 Zvolený
Ján Grajcár KDH Veľké Držkovce 83 Zvolený
Stanislav Varényi KDH Veľké Držkovce 61 Zvolený
Pavol Adamička KDH Veľké Hoste 173 Zvolený
Erika Škorníková KDH Vysočany 52 Zvolený
Peter Sučanský KDH Čachtice 706 Zvolený
Peter Gablech KDH Hrachovište 160 Zvolený
Pavol Benech Ing. KDH Modrová 173 Zvolený
Marián Lacko Mgr. KDH Modrová 160 Zvolený
Jozef Kusovský Ing. KDH Modrová 144 Zvolený
Jana Margetínová KDH Modrovka 92 Zvolený
Daniel Gelo KDH Nová Bošáca 221 Zvolený
Ivan Kabelík KDH Nová Bošáca 208 Zvolený
Ján Kudlík KDH Nové Mesto nad Váhom 271 Zvolený
Mário Vyzváry KDH Nové Mesto nad Váhom 240 Zvolený
Ján Gúčik SMER-SD, KDH Podolie 465 Zvolený
Ivan Palkech SMER-SD, KDH Podolie 390 Zvolený
Peter Čechvala SMER-SD, KDH Podolie 344 Zvolený
Stanislav Radošinský SMER-SD, KDH Podolie 322 Zvolený
Mário Palcút SMER-SD, KDH Podolie 304 Zvolený
Juraj Majerník KDH Potvorice 145 Zvolený
Ján Gondár KDH Považany 259 Zvolený
Marie Macejková KDH Zemianske Podhradie 182 Zvolený
Mária Vlasatá KDH Beluša 218 Zvolený
Michal Hajduch KDH Beluša 179 Zvolený
Peter Virga KDH Beluša 153 Zvolený
Viera Belobradová KDH Beluša 130 Zvolený
Dušan Mraffko KDH Beluša 120 Zvolený
Peter Holiš KDH, SMER-SD Brvnište 309 Zvolený
Pavol Miniarík KDH, SMER-SD Brvnište 199 Zvolený
Milan Seko KDH Hatné 84 Zvolený
Pavol Braciník KDH Hatné 76 Zvolený
Dušan Hladký KDH Hatné 70 Zvolený
Jaroslav Chachula KDH Horná Breznica 152 Zvolený
Ľudmila Bieliková KDH Horovce 236 Zvolený
Jozef Kováčik KDH Horovce 215 Zvolený
Pavol Mičuda KDH Horovce 213 Zvolený
Ferdinand Kováčik KDH Horovce 202 Zvolený
Jozef Janáček KDH Jasenica 295 Zvolený
Ján Jurkemík KDH Jasenica 273 Zvolený
Marián Moštenan KDH Lysá pod Makytou 414 Zvolený
Gertrúda Zlochová KDH Lysá pod Makytou 398 Zvolený
Martin Rusnák KDH Lysá pod Makytou 391 Zvolený
Janka Galková KDH Malé Lednice 177 Zvolený
František Lednický KDH Malé Lednice 169 Zvolený
Mária Barninová KDH Mojtín 128 Zvolený
Jarmila Miková KDH Mojtín 116 Zvolený
Ján Kuchár KDH Plevník 416 Zvolený
Soňa Jantošová KDH Plevník 394 Zvolený
Félix Adamec KDH Plevník 369 Zvolený
Alica Harišová KDH Plevník 301 Zvolený
Igor Steiner SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 842 Zvolený
Peter Máťoš SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 710 Zvolený
Marián Sopčák SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 704 Zvolený
Juraj Pekár SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 625 Zvolený
Ľubomír Kubovič SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 476 Zvolený
František Martaus SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 438 Zvolený
Tibor Macháč SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 438 Zvolený
Peter Zvak SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 427 Zvolený
Katarína Drevenáková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 343 Zvolený
Jarmila Tomanová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 340 Zvolený
Ján Panák SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Považská Bystrica 295 Zvolený
Martin Bírošík KDH Prečín 260 Zvolený
Miroslav Tučník KDH Prečín 225 Zvolený
Dušan Jance KDH Pružina 473 Zvolený
Martin Jakubech KDH Pružina 408 Zvolený
Jaroslav Beňadik KDH Pružina 292 Zvolený
Vladimír Hogaj KDH Pružina 83 Zvolený
Pavol Jakubík KDH Slopná 119 Zvolený
Peter Boda KDH Streženice 208 Zvolený
Dana Martišíková KDH Stupné 233 Zvolený
Dušan Krajčoviech KDH Stupné 149 Zvolený
Jana Balušíková KDH Stupné 144 Zvolený
Peter Hija KDH Visolaje 240 Zvolený
Tibor Michel KDH Záskalie 46 Zvolený
Miroslav Havko KDH Zubák 155 Zvolený
Silvester Babača KDH Zubák 139 Zvolený
Henrieta Korvasová KDH Bošany 507 Zvolený
Alexander Kubíni KDH Brodzany 302 Zvolený
Juraj Michalík KDH Brodzany 215 Zvolený
Juraj Peškovič KDH Brodzany 161 Zvolený
Anna Bajzíková KDH Bystričany 380 Zvolený
Andrea Radosová KDH Bystričany 296 Zvolený
Lucia Obžerová KDH Bystričany 270 Zvolený
Jozef Jakál KDH Bystričany 243 Zvolený
Ľuboš Žiško KDH Čereňany 437 Zvolený
Mária Vážanová KDH Čereňany 349 Zvolený
Emil Divéky KDH, SNS Diviaky nad Nitricou 252 Zvolený
Miroslava Zeleník... KDH, SNS Horná Ves 286 Zvolený
Štefan Jamriška KDH, SNS Horná Ves 254 Zvolený
Kornélia Krištofová KDH, SNS Horná Ves 221 Zvolený
Miroslav Maďar KDH, SNS Horná Ves 210 Zvolený
Margita Haťapková KDH Horné Vestenice 163 Zvolený
Anna Hirkalová KDH Hradište 236 Zvolený
Roman Beniak SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 541 Zvolený
Zuzana Beniaková SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 477 Zvolený
Alexandra Szabová SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 463 Zvolený
Ľudovít Košík SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 436 Zvolený
Juraj Polakovič SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, NOVA Chynorany 392 Zvolený
Jarmila Bencelová KDH Ješkova Ves 169 Zvolený
Mária Valná KDH Ješkova Ves 150 Zvolený
Zdenka Hlavačková KDH Ješkova Ves 124 Zvolený
Alžbeta Chovancová KDH Kľačno 220 Zvolený
Katarína Dírerová KDH Kľačno 212 Zvolený
František Páleš KDH Kľačno 185 Zvolený
Josef Čangel KDH Kolačno 220 Zvolený
Michal Kráľ KDH Kolačno 202 Zvolený
Jozef Petrík KDH Kolačno 174 Zvolený
Ivan Ondruška SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 144 Zvolený
Anton Bezák SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 112 Zvolený
Andrea Jakubíková SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 104 Zvolený
Oto Mikloš SMER-SD, KDH, SDKÚ-DS Krásno 95 Zvolený
Michal Skáčik KDH Lazany 291 Zvolený
Vladimír Lekár KDH Lipník 192 Zvolený
Ľubomír Mikuško KDH Lipník 172 Zvolený
Katarína Matejovi... KDH Livina 54 Zvolený
Pavol Petreje KDH Livina 44 Zvolený
Marián Petreje KDH Livina 41 Zvolený
Jana Vančová SIEŤ, KDH Malé Uherce 200 Zvolený
Peter Bučko SIEŤ, KDH Malé Uherce 198 Zvolený
Peter Pivarči SIEŤ, KDH Malé Uherce 179 Zvolený
Ľudmila Ľahká SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 450 Zvolený
Pavel Grom SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 396 Zvolený
Silvester Hanuska SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 363 Zvolený
Anna Šovčíková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nedožery - Brezany 319 Zvolený
Pavel Áč SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 498 Zvolený
Peter Kubíček SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 456 Zvolený
Juraj Daňo SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 412 Zvolený
Marek Oller SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 405 Zvolený
Róbert Kremel SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 387 Zvolený
Ľudevít Matušík SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 375 Zvolený
Zdenka Žillová SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 371 Zvolený
Ján Štálnik SMER-SD, SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Nitrianske Pravno 366 Zvolený
Jozef Fodor KDH Nitrianske Sučany 349 Zvolený
Eduard Belák KDH Nitrianske Sučany 319 Zvolený
Mária Briatková KDH Nitrianske Sučany 319 Zvolený
Dušan Bukový KDH Nitrianske Sučany 266 Zvolený
Zuzana Bridová KDH Oslany 553 Zvolený
František Hudec KDH Oslany 486 Zvolený
Margita Kostrábová KDH Oslany 439 Zvolený
Pavol Žatko SDKÚ-DS, KDH Ostratice 289 Zvolený
Karol Podoba SDKÚ-DS, KDH Ostratice 202 Zvolený
Ivan Marko SDKÚ-DS, KDH Ostratice 177 Zvolený
Július Podoba SDKÚ-DS, KDH Ostratice 169 Zvolený
Jaroslav Crho SDKÚ-DS, KDH Ostratice 163 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Lenka Kmeťová KDH Pravenec 426 Zvolený
Katarína Henželová KDH Pravenec 383 Zvolený
Roman Mik KDH Pravenec 333 Zvolený
Jozef Šebest KDH Pravenec 312 Zvolený
Eleonóra Porubcová KDH Prievidza 716 Zvolený
Igor Čertík KDH Sebedražie 446 Zvolený
Vladimír Medňanský KDH Sebedražie 275 Zvolený
Štefan Greschner KDH Tužina 315 Zvolený
Peter Ošvát KDH Tužina 312 Zvolený
Magdaléna Mikulová KDH Tužina 305 Zvolený
Otto Schvarc KDH Tužina 253 Zvolený
Beata Kminiaková KDH Tužina 232 Zvolený
Peter Dušička KDH Valaská Belá 603 Zvolený
Pavel Krcho SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 149 Zvolený
Eva Velšicová SDKÚ-DS, NOVA, SIEŤ, KDH Veľké Kršteňany 116 Zvolený
Michal Stanko KDH Veľký Klíž 319 Zvolený
Helena Spišiaková KDH Veľký Klíž 293 Zvolený
Ivana Plachá KDH Zemianske Kostoľany 363 Zvolený
Vladimír Matejov KDH Zemianske Kostoľany 289 Zvolený
Boris Michalička KDH Bobot 283 Zvolený
Pavol Koreň KDH Bobot 228 Zvolený
Andrea Dúcka KDH Bobot 191 Zvolený
Juraj Jánošík KDH Bobot 175 Zvolený
Ľubomír Dohnanský KDH Červený Kameň 154 Zvolený
Michal Gajdoš KDH Červený Kameň 145 Zvolený
Peter Jakúbek KDH Červený Kameň 126 Zvolený
Michal Lacko KDH Drietoma 415 Zvolený
Vladimíra Barišová KDH Drietoma 382 Zvolený
Gabriel Kotrha KDH Drietoma 305 Zvolený
Karol Korintuš SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 324 Zvolený
Robert Rafaj SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 274 Zvolený
Dominik Kosorín SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 212 Zvolený
Ivan Rajec SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 211 Zvolený
Anton Bušík SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Dubnica nad Váhom 157 Zvolený
Renáta Mikulová KDH Dulov 331 Zvolený
Anton Dobrodenka KDH Dulov 329 Zvolený
Pavol Mišík KDH Dulov 320 Zvolený
Milan Trenčan KDH Dulov 305 Zvolený
Peter Mičuda KDH Dulov 289 Zvolený
Vojtech Laurinec KDH Horná Súča 631 Zvolený
Jakub Krovina KDH Horná Súča 429 Zvolený
Michal Cverenkár KDH Horná Súča 377 Zvolený
Júlia Gugová KDH Horná Súča 370 Zvolený
Ing.Stanislav Jurák KDH Horňany 148 Zvolený
Jozef Palierik KDH Horňany 126 Zvolený
Jarmila Pavlačková KDH Horné Srnie 464 Zvolený
Robert Chmelina KDH Hrabovka 92 Zvolený
Ľudmila Hujová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 288 Zvolený
Silvia Baginová NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 253 Zvolený
Anton Bajzík NOVA, KDH, SDKÚ-DS Ilava 52 Zvolený
Štefan Štefanec KDH Kameničany 227 Zvolený
Beáta Bredschneid... KDH Kostolná - Záriečie 230 Zvolený
Vladimír Chovanec KDH Ladce 388 Zvolený
Peter Bračík KDH Ladce 379 Zvolený
Ján Remenec KDH Melčice - Lieskové 244 Zvolený
Ondrej Novosad KDH Motešice 173 Zvolený
Ján Pšenák KDH Motešice 169 Zvolený
Peter Daňo KDH Nemšová 910 Zvolený
Janka Filová KDH Nemšová 375 Zvolený
Anton Krchňávek KDH Nemšová 358 Zvolený
Ján Gabriš KDH Nemšová 245 Zvolený
Pavol Vavruš KDH Nemšová 188 Zvolený
Ján Kiačik KDH Nemšová 180 Zvolený
Pavol Cmarko KDH Neporadza 166 Zvolený
Pavol Žáčik KDH Neporadza 163 Zvolený
Jozef Dlábik KDH Neporadza 143 Zvolený
Jana Štefánková KDH Neporadza 124 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Benjamín Vasko KDH Opatovce 99 Zvolený
Eduard Slávka KDH Opatovce 73 Zvolený
Richard Bulko KDH Opatovce 72 Zvolený
Ing.Renáta Lacová KDH Petrova Lehota 102 Zvolený
Ing.Ľubomír Kršák KDH Petrova Lehota 89 Zvolený
Žaneta Pašková KDH Petrova Lehota 82 Zvolený
JUDr. Ivan Rajníček KDH Sedmerovec 184 Zvolený
Bronislav Barták KDH Sedmerovec 158 Zvolený
Ing. Jozef Putala KDH Sedmerovec 101 Zvolený
Roman Kadlec KDH Skalka nad Váhom 298 Zvolený
Blanka Škodová KDH Skalka nad Váhom 218 Zvolený
Milan Tichý KDH Slavnica 224 Zvolený
Milan Puček KDH Slavnica 216 Zvolený
Jozef Galko KDH Slavnica 193 Zvolený
Tibor Šatka KDH Slavnica 185 Zvolený
Jozef Kvasnica KDH Slavnica 167 Zvolený
Juraj Maláň KDH Soblahov 469 Zvolený
Juraj Ďuďák KDH Soblahov 382 Zvolený
Marián Jantošovič KDH Soblahov 356 Zvolený
Ing. Milan Belej KDH Svinná 455 Zvolený
Ing. Illa Jozef KDH Svinná 388 Zvolený
Ing. Baco Štefan KDH Svinná 293 Zvolený
Ing. Peter Podstavek KDH Svinná 272 Zvolený
Ing. Murinová Zuzana KDH Svinná 260 Zvolený
Martin Kyjac KDH Trenčianska Teplá 446 Zvolený
Dominik Gallo KDH Trenčianska Teplá 397 Zvolený
Stanislav Vyhlídal KDH Trenčianska Teplá 332 Zvolený
Janka Poláčková KDH Trenčianska Turná 624 Zvolený
Jozef Santa KDH Trenčianska Turná 496 Zvolený
Viliam Martinka KDH Trenčianska Turná 454 Zvolený
Gabriela Santová KDH Trenčianska Turná 450 Zvolený
Dušan Panáček KDH Trenčianske Jastrabie 329 Zvolený
Anton Urbanovský KDH Trenčianske Jastrabie 293 Zvolený
Ľubomír Kendrala KDH Trenčianske Jastrabie 284 Zvolený
Andrej Petrík KDH Trenčianske Jastrabie 274 Zvolený
Marianna Ďurechová KDH Trenčianske Jastrabie 239 Zvolený
Martin Uher KDH Trenčianske Mitice 187 Zvolený
Daniel Žáčik KDH Trenčianske Mitice 176 Zvolený
Miroslav Jánošík KDH Trenčianske Mitice 161 Zvolený
Katarína Martinková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 917 Zvolený
Pavol Sirotný SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 876 Zvolený
Dagmar Ďatková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 830 Zvolený
Tatiana Draková SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 786 Zvolený
Katarína Holá SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 783 Zvolený
Miloš Lutka SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 763 Zvolený
Roman Krištof SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 757 Zvolený
Marián Takáč SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 743 Zvolený
Peter Ďurina SDKÚ-DS, SIEŤ, NOVA, KDH Trenčianske Teplice 719 Zvolený
Ladislav Matejka SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 1187 Zvolený
Juraj Bakoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 837 Zvolený
Eva Struhárová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 807 Zvolený
Vladimír Poruban SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 755 Zvolený
Milan Ježík KDH Veľká Hradná 155 Zvolený
Vladimír Guňovský KDH Veľká Hradná 105 Zvolený
Peter Baco KDH Veľké Bierovce 192 Zvolený
Jozef Kulich KDH Veľké Bierovce 189 Zvolený
Ľuboš Minárik SMER-SD, KDH Zamarovce 225 Zvolený
Katarína Berová SMER-SD, KDH Zamarovce 203 Zvolený
Viera Nováková SMER-SD, KDH Zamarovce 183 Zvolený
Peter Myslivec SMER-SD, KDH Zamarovce 156 Zvolený
Ján Šušoliak KDH Šrobárová 126 Zvolený
Kristián Cabada KDH Šrobárová 95 Zvolený
Jozef Bernát KDH Bátovce 330 Zvolený
Peter Selieni Ing. KDH Bátovce 277 Zvolený
Vojtech Ďurovič KDH Bátovce 219 Zvolený
Miloš Sádovský KDH Čaka 197 Zvolený
Emília Hanusová KDH Čaka 165 Zvolený
Ján Remeň KDH Čaka 161 Zvolený
Emília Šumichrastová KDH Demandice 217 Zvolený
Ján Valentko KDH Dolný Pial 101 Zvolený
Adriana Výbošťoková KDH Domadice 124 Zvolený
Bibiána Repiská KDH Drženice 117 Zvolený
Peter Konopka KDH Horné Turovce 236 Zvolený
Amália Mintálová KDH Horné Turovce 129 Zvolený
Roman Kollár KDH Hronské Kľačany 355 Zvolený
Marcela Juhásová KDH Iňa 49 Zvolený
Bystrík Ižold OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 479 Zvolený
Marián Valach OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 452 Zvolený
Marián Majer OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 397 Zvolený
Michal Benčat OKS, NOVA, KDH, SDKÚ-DS Kozárovce 322 Zvolený
Ján Pastier KDH Krškany 181 Zvolený
Jozef Jakab KDH Kukučínov 267 Zvolený
Peter Antal KDH Kukučínov 148 Zvolený
Peter Mészáros KDH Kukučínov 138 Zvolený
MUDr. Juraj Braun SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 840 Zvolený
Bc. Miloš Zaujec SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 754 Zvolený
Ing. Ivan Murín SDKÚ-DS, SaS, KDH Levice 597 Zvolený
Ján Jelen KDH Nová Dedina 365 Zvolený
Ján Valentík KDH Nová Dedina 275 Zvolený
Mária Želiarová KDH Nový Tekov 302 Zvolený
Ján Valko KDH Pečenice 53 Zvolený
Štefan Valko KDH Pečenice 38 Zvolený
Miroslav Slivka KDH Pukanec 398 Zvolený
Marcel Poljak-Ško... KDH, SMER-SD Santovka 115 Zvolený
Anna Gregušová Mgr. KDH, SMER-SD Santovka 90 Zvolený
Zdenko Hubka KDH, SMER-SD Santovka 89 Zvolený
Mária Hegedúšová KDH, SMER-SD Santovka 88 Zvolený
František Foltán KDH, SMER-SD Santovka 85 Zvolený
Pavol Pacala KDH Starý Tekov 355 Zvolený
Pavol Štipka KDH Starý Tekov 308 Zvolený
Ján Štrbák KDH Tekovské Lužany 342 Zvolený
Mária Mináriková KDH Tekovské Lužany 333 Zvolený
Ján Fazekaš KDH Tlmače 92 Zvolený
Dáša Chovanová KDH Uhliská 40 Zvolený
Ivana Smidáková KDH Uhliská 40 Zvolený
Adriana Tarišková KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 234 Zvolený
Jaroslav Kamodi KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 228 Zvolený
Alena Konczová Se... KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 225 Zvolený
Branislav Kinčok KDH, SIEŤ Veľké Kozmálovce 212 Zvolený
Eva Kolenová KDH Žemberovce 277 Zvolený
Alexander Ťapaj KDH Žemberovce 260 Zvolený
Mária Slamková KDH Báb 163 Zvolený
Ján Ďurica KDH Babindol 267 Zvolený
Ján Slíž KDH Beladice 249 Zvolený
Daniela Halvoníková KDH Čab 246 Zvolený
Miroslava Líšková KDH Čab 194 Zvolený
Martin Vranka KDH Čab 194 Zvolený
Erika Mladá KDH, SMER-SD Čaradice 165 Zvolený
Mária Bagová KDH, SMER-SD Čaradice 139 Zvolený
Peter Pavelka KDH, SMER-SD Golianovo 237 Zvolený
Patrik Kolárik KDH, SMER-SD Golianovo 216 Zvolený
Eduard Együd KDH, SMER-SD Golianovo 212 Zvolený
Vlastimil Záhon KDH, SMER-SD Golianovo 193 Zvolený
Miroslava Šlosárová KDH, SMER-SD Golianovo 192 Zvolený
Marián Duchoň KDH, SMER-SD Golianovo 159 Zvolený
Jozef Gaži KDH Horné Lefantovce 314 Zvolený
Marta Horníková KDH Ivanka pri Nitre 410 Zvolený
Eva Belanová KDH Ivanka pri Nitre 337 Zvolený
Jana Maršálková KDH Ivanka pri Nitre 324 Zvolený
Jaroslav Melo KDH Jarok 299 Zvolený
Vladimír Gálik KDH Jelenec 456 Zvolený
Eduard Jančo KDH Jelenec 326 Zvolený
Lýdia Molnárová KDH Jelšovce 214 Zvolený
Peter Paulen KDH Jelšovce 179 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 322 Zvolený
Jozef Balkó SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 320 Zvolený
Tibor Vraniak SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 318 Zvolený
Zoltán Dolezsa SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 312 Zvolený
Tibor Ballabáš SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 287 Zvolený
Peter Baráth SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 280 Zvolený
Csaba Sándor SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 255 Zvolený
Juraj Machata KDH Lúčnica nad Žitavou 353 Zvolený
Milan Cabánek KDH Lužianky 528 Zvolený
Marián Vrabec KDH Lužianky 295 Zvolený
Stanislav Beňo KDH Lužianky 264 Zvolený
Ľudmila Petešová KDH Malé Vozokany 85 Zvolený
Peter Švec KDH Malý Lapáš 181 Zvolený
Milan Plánka KDH Malý Lapáš 151 Zvolený
Miroslav Együd KDH Malý Lapáš 139 Zvolený
Štefan Rajnoha KDH Mankovce 138 Zvolený
Magdaléna Sádovská KDH Melek 131 Zvolený
Emil Hlinka KDH Mojmírovce 398 Zvolený
Marián Keleši KDH Mojmírovce 353 Zvolený
Daniela Kozáková KDH Mojmírovce 333 Zvolený
Marián Žigmond KDH Nemčiňany 198 Zvolený
Zdeno Parák KDH Neverice 156 Zvolený
Tomáš Vician KDH Neverice 152 Zvolený
Pavol Baláž KDH Nevidzany 129 Zvolený
Jana Barteková KDH Nevidzany 121 Zvolený
Juraj Šinský KDH Nevidzany 121 Zvolený
Anton Kretter SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1531 Zvolený
Ján Vančo SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1414 Zvolený
Ľubomír Moravčík SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1303 Zvolený
Daniel Hecht SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1277 Zvolený
Pavel Varga SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1170 Zvolený
František Hollý SMER-SD, SNS, KDH Nitra 1096 Zvolený
Renáta Kolenčíková SMER-SD, SNS, KDH Nitra 983 Zvolený
Jozef Marko SMER-SD, SNS, KDH Nitra 943 Zvolený
Miloslav Hatala SMER-SD, SNS, KDH Nitra 936 Zvolený
Lívia Šumichrastová SMER-SD, SNS, KDH Nitra 916 Zvolený
Jozef Hasilla SMER-SD, SNS, KDH Nitra 891 Zvolený
Martin Nemky SMER-SD, SNS, KDH Nitra 823 Zvolený
Jozef Trandžík SMER-SD, SNS, KDH Nitra 759 Zvolený
Ivan Gavalovič SMER-SD, SNS, KDH Nitra 751 Zvolený
Jozef Slíž SMER-SD, SNS, KDH Nitra 652 Zvolený
Milan Burda SMER-SD, SNS, KDH Nitra 635 Zvolený
Štefan Klačko SMER-SD, SNS, KDH Nitra 633 Zvolený
Miroslav Mikulášik SMER-SD, SNS, KDH Nitra 591 Zvolený
Miroslav Tvrdoň SMER-SD, SNS, KDH Nitra 474 Zvolený
Oto Zelenák KDH Nové Sady 293 Zvolený
Silvia Halvoníková KDH Nové Sady 227 Zvolený
Peter Fačkovec KDH Nové Sady 104 Zvolený
Jozef Štefanka KDH Nové Sady 98 Zvolený
Stanislav Kurka KDH Obyce 363 Zvolený
Ján Šlosiar KDH Obyce 286 Zvolený
Danka Jánošíková KDH Rišňovce 348 Zvolený
Jana Žitňáková KDH Rišňovce 324 Zvolený
Jarmila Novosadová KDH Rišňovce 254 Zvolený
Milan Krigovský KDH Skýcov 225 Zvolený
Mariana Tullová KDH Sľažany 253 Zvolený
Viliam Demeter KDH Svätoplukovo 311 Zvolený
Stanislav Nereča KDH Svätoplukovo 310 Zvolený
Mário Tantoš KDH Svätoplukovo 268 Zvolený
Rudolf Líška KDH Svätoplukovo 267 Zvolený
Jaroslav Čásar KDH Svätoplukovo 259 Zvolený
Martin Arpáš KDH Svätoplukovo 213 Zvolený
Lukáš Gaži KDH Tekovské Nemce 286 Zvolený
Alena Gažiová KDH Tekovské Nemce 170 Zvolený
Juraj Pataky SMER-SD, KDH Telince 120 Zvolený
Andrea Svitačová SMER-SD, KDH Telince 70 Zvolený
Štefan Imre SMER-SD, KDH Telince 62 Zvolený
Jozef Záhorský KDH Tesárske Mlyňany 394 Zvolený
Ján Končál KDH Tesárske Mlyňany 330 Zvolený
Ružena Gräffová KDH Topoľčianky 696 Zvolený
Emil Partl KDH Topoľčianky 495 Zvolený
Rudolf Zachariaš KDH Velčice 188 Zvolený
Ján Murín NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 936 Zvolený
Peter Cocher NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 666 Zvolený
Andrej Moravčík NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 543 Zvolený
Daniela Hollá NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 450 Zvolený
Daniela Beličková NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 403 Zvolený
Jaroslav Bozáň NOVA, SDKÚ-DS, KDH Veľké Zálužie 387 Zvolený
Jaroslav Pilka KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 422 Zvolený
Katarína Ballová KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 353 Zvolený
Jozef Berec KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 291 Zvolený
Marta Gughová KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 266 Zvolený
Vladimír Kročko KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 264 Zvolený
Martin Mesároš KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 204 Zvolený
Ľudovít Vrabec KDH, SMER-SD Veľký Lapáš 195 Zvolený
Peter Puškár KDH Vráble 774 Zvolený
Simona Sucháňová KDH Vráble 636 Zvolený
Erika Golhová KDH Vráble 544 Zvolený
Marián Piterka KDH Výčapy - Opatovce 335 Zvolený
Ivan Rác NOVA, KDH Zbehy 259 Zvolený
Dana Filová NOVA, KDH Zbehy 232 Zvolený
Monika Fedorová NOVA, KDH Zbehy 56 Zvolený
Ivona Vicianová SMER-SD, KDH Zlaté Moravce 719 Zvolený
Ján Adamec SMER-SD, KDH Zlaté Moravce 527 Zvolený
Ivan Madola SMER-SD, KDH Zlaté Moravce 415 Zvolený
Vladimír Klučiar SMER-SD, KDH Zlaté Moravce 405 Zvolený
Milan Barabáš KDH Žitavany 433 Zvolený
Roman Ondriaš KDH Žitavany 288 Zvolený
Juraj Šimunek KDH Bánov 909 Zvolený
Ľubica Hačková KDH Černík 142 Zvolený
Mgr. Emília Žilinová KDH Dedinka 168 Zvolený
Ing. Jozef Mechura KDH Dedinka 157 Zvolený
Jozef Hajtman KDH Dolný Ohaj 556 Zvolený
Anton Podbehlý KDH Dolný Ohaj 461 Zvolený
Dušan Bartoš KDH Dolný Ohaj 376 Zvolený
Monika Potocká KDH Dolný Ohaj 340 Zvolený
Marek Bajla KDH Dolný Ohaj 296 Zvolený
Patrik Ballai KDH Dolný Ohaj 261 Zvolený
Juraj Lauro KDH Hul 270 Zvolený
Ladislav Polák KDH Jasová 339 Zvolený
Jozef Zúbek KDH Kmeťovo 260 Zvolený
Marián Kačkovič KDH Kmeťovo 234 Zvolený
Peter Moravčík KDH Kmeťovo 219 Zvolený
Oto Švec KDH Kmeťovo 212 Zvolený
Igor Báni KDH, SMER-SD Maňa 285 Zvolený
Jozef Tóth KDH, SMER-SD Maňa 282 Zvolený
Jozef Trungel KDH, SMER-SD Maňa 273 Zvolený
Matej Polák KDH, SMER-SD Maňa 270 Zvolený
Martin Lauro KDH, SMER-SD Maňa 70 Zvolený
Peter Gajdoš KDH Michal nad Žitavou 221 Zvolený
Jozef Zrubec KDH Michal nad Žitavou 172 Zvolený
Silvester Demo SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 766 Zvolený
Mária Malperová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 761 Zvolený
Katarína Hozlárová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 568 Zvolený
Helena Bohátová SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 555 Zvolený
Kamil Koleják SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 483 Zvolený
Richard Schwarz SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 455 Zvolený
Jaromír Valent SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 446 Zvolený
Lukáš Štefánik SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 397 Zvolený
Anna Rošková SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH Nové Zámky 392 Zvolený
Veronika Fialková KDH Radava 281 Zvolený
Marian Vozárik KDH Radava 149 Zvolený
Gabriela Pípová KDH Semerovo 236 Zvolený
Alžbeta Danielová KDH Šurany 949 Zvolený
Marek Menčík KDH Trávnica 207 Zvolený
Martina Haluzová KDH Trávnica 177 Zvolený
Lýdia Dvorská KDH Trávnica 166 Zvolený
František Buda KDH Tvrdošovce 579 Zvolený
Zoltán Balogh KDH Tvrdošovce 465 Zvolený
Jozef Melišek KDH Veľké Lovce 391 Zvolený
Marek Máčovský KDH Vlkas 117 Zvolený
Martin Feješ KDH Vlkas 86 Zvolený
Ivan Hambalek KDH Hájske 348 Zvolený
Michal Lencsés KDH Horná Kráľová 346 Zvolený
Peter Sýkora KDH Močenok 1267 Zvolený
Marek Mesároš KDH Močenok 1171 Zvolený
Veronika Kollárová KDH Močenok 801 Zvolený
Ernest Vereš KDH Močenok 762 Zvolený
Ľuboslav Hipp KDH Močenok 603 Zvolený
Peter Hlavatý KDH Šaľa 884 Zvolený
Imrich Suba SMK-MKP, KDH Trnovec nad Váhom 389 Zvolený
Gabriel Kupec KDH Biskupová 87 Zvolený
Juraj Sedmák KDH Čermany 103 Zvolený
Jozefína Valentová KDH Dvorany nad Nitrou 82 Zvolený
Mária Chromíková KDH Horné Štitáre 119 Zvolený
Ján Pavlovič KDH Jacovce 447 Zvolený
Janka Bošanská KDH Jacovce 383 Zvolený
Miriam Adamíková KDH Jacovce 363 Zvolený
Roman Beňo KDH Jacovce 303 Zvolený
Milan Benca KDH Koniarovce 133 Zvolený
Jozef Kucka KDH Koniarovce 115 Zvolený
Andrej Čopík KDH Kovarce 391 Zvolený
Mária Zaťková KDH Krtovce 76 Zvolený
Daniela Turoňová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 403 Zvolený
Daniela Rodinová SDKÚ-DS, KDH Krušovce 309 Zvolený
Dezider Kmotorka SDKÚ-DS, KDH Krušovce 259 Zvolený
Marián Frťala KDH Lužany 72 Zvolený
František Šustek KDH Lužany 69 Zvolený
Eduard Kollár KDH Nitrianska Blatnica 264 Zvolený
Dagmar Pátrovičová KDH Nitrianska Blatnica 259 Zvolený
Veronika Michalov... KDH Nitrianska Blatnica 193 Zvolený
Jozef Zdenek KDH Norovce 103 Zvolený
Janka Kučerková KDH Norovce 80 Zvolený
Ivana Pirťanová KDH Norovce 79 Zvolený
Ján Jambor KDH Podhradie 106 Zvolený
Ján Bajzík KDH Podhradie 92 Zvolený
Marek Chmelár KDH Podhradie 83 Zvolený
Jozef Godál KDH Podhradie 82 Zvolený
Štefan Helbich KDH Podhradie 76 Zvolený
Jaroslav Hájnik KDH Preseľany 251 Zvolený
Ivana Kuzmová KDH Preseľany 243 Zvolený
Mária Escherová J... KDH Radošina 445 Zvolený
Peter Matejovič Ing. KDH Radošina 397 Zvolený
Marta Bujnová KDH Rajčany 133 Zvolený
Beáta Bujnová KDH Rajčany 104 Zvolený
Daniela Galatová KDH Solčianky 93 Zvolený
Ján Janda KDH Svrbice 102 Zvolený
Jozef Hronkovič KDH Tesáre 286 Zvolený
Igor Chrkavý KDH Tesáre 238 Zvolený
Andrej Bago KDH Tesáre 211 Zvolený
Tomáš Grman KDH Tesáre 206 Zvolený
Róbert Ducký KDH Tesáre 162 Zvolený
Viliam Uhlár KDH Tesáre 153 Zvolený
Janka Ďuráková KDH Tesáre 150 Zvolený
Ján Paulík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 709 Zvolený
Jozef Kotleba SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 592 Zvolený
Július Krajčík SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 528 Zvolený
Michal Bohát SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 520 Zvolený
Katarína Katonová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 486 Zvolený
Karol Zaťko SDKÚ-DS, NOVA, KDH Topoľčany 455 Zvolený
Peter Nováčik KDH Tovarníky 440 Zvolený
Jozef Mizerák KDH Tovarníky 306 Zvolený
Pavol Meluš KDH Tovarníky 297 Zvolený
Peter Bobula KDH Urmince 388 Zvolený
Juraj Rybanský KDH Urmince 229 Zvolený
Miroslav Minks KDH Veľké Ripňany 300 Zvolený
Štefan Glos KDH Veľké Ripňany 289 Zvolený
Andrea Pániková KDH Veľké Ripňany 259 Zvolený
Eva Machovičová KDH Veľké Ripňany 196 Zvolený
Peter Zigo KDH Závada 174 Zvolený
Dušan Herda KDH Závada 140 Zvolený
Alena Bajzíková KDH Závada 130 Zvolený
Martin Klimek KDH Čadca 569 Zvolený
František Prívara KDH Čadca 438 Zvolený
Milan Jurga KDH Čierne 554 Zvolený
Peter Najdek KDH Čierne 422 Zvolený
Dana Benková KDH Čierne 404 Zvolený
Peter Moják KDH Čierne 401 Zvolený
Pavol Kulla KDH Čierne 343 Zvolený
Ľuboš Stríž KDH Klokočov 266 Zvolený
Peter Zapletal KDH Krásno nad Kysucou 366 Zvolený
Marta Jozefíková KDH Krásno nad Kysucou 310 Zvolený
Marta Hamacková KDH Oščadnica 452 Zvolený
Štefan Kubuš KDH Oščadnica 292 Zvolený
Marek Dudiak KDH Oščadnica 286 Zvolený
Miroslav Wimmer KDH Oščadnica 254 Zvolený
Štefan Trúchly KDH Oščadnica 100 Zvolený
Rudolf Matejíček KDH Oščadnica 87 Zvolený
Kristína Fojtíková KDH Radôstka 283 Zvolený
Martin Golis KDH Raková 309 Zvolený
Miroslava Grušpie... KDH Raková 230 Zvolený
Jaroslav Petrák KDH Raková 139 Zvolený
Mikuláš Kulla KDH Svrčinovec 333 Zvolený
Milada Špiláková KDH Svrčinovec 293 Zvolený
Martin Mravec KDH Turzovka 128 Zvolený
Jozef Vavrica KDH Vysoká nad Kysucou 215 Zvolený
Ján Lysík KDH Vysoká nad Kysucou 173 Zvolený
Michal Plaček KDH Zákopčie 189 Zvolený
Milan Duraj KDH Bziny 103 Zvolený
Peter Zmrazek KDH Dlhá nad Oravou 322 Zvolený
Ján Hudec KDH Dlhá nad Oravou 311 Zvolený
Jolana Žúborová KDH Dlhá nad Oravou 236 Zvolený
Matúš Lakoštík KDH Dolný Kubín 552 Zvolený
Juliana Gregová KDH Dolný Kubín 432 Zvolený
Ján Adamec KDH Chlebnice 346 Zvolený
Jozef Šutta KDH Chlebnice 331 Zvolený
Magdaléna Janíková KDH Chlebnice 304 Zvolený
Ján Mores KDH Chlebnice 294 Zvolený
Marta Hudecová KDH Chlebnice 244 Zvolený
Peter Kulaš KDH Chlebnice 229 Zvolený
Juraj Baláž KDH Krivá 253 Zvolený
Michal Kravský KDH Krivá 252 Zvolený
Tibor Stanček KDH Krivá 181 Zvolený
Jozef Smoleň KDH Malatiná 298 Zvolený
Albín Paluga KDH Malatiná 241 Zvolený
Ján Kopilec KDH Malatiná 217 Zvolený
Jaroslav Kramár st. KDH Malatiná 175 Zvolený
Vojtech Klocháň KDH Malatiná 166 Zvolený
Ľubomíra Bernoláková KDH Medzibrodie nad Oravou 122 Zvolený
Jozef Dančo KDH Medzibrodie nad Oravou 114 Zvolený
Ján Čižmárik KDH Medzibrodie nad Oravou 112 Zvolený
Štefan Kaprálik KDH Medzibrodie nad Oravou 102 Zvolený
Ľubomír Forgáč KDH Oravský Podzámok 247 Zvolený
Dušan Karaska KDH Oravský Podzámok 244 Zvolený
Tatiana Zvolenčáková KDH Oravský Podzámok 181 Zvolený
Peter Olbert KDH Oravský Podzámok 152 Zvolený
Pavol Mikula KDH Pribiš 152 Zvolený
Ján Klocháň KDH Pribiš 147 Zvolený
Stanislav Maretta KDH Pribiš 110 Zvolený
Marcela Ustaníková KDH Pucov 227 Zvolený
Filip Žákovič KDH Pucov 165 Zvolený
Ľudovít Strežo KDH Sedliacka Dubová 157 Zvolený
Ľudmila Šnapkova KDH Sedliacka Dubová 132 Zvolený
Zuzana Stašová KDH Veličná 283 Zvolený
Ľudmila Smoleňová KDH Veličná 282 Zvolený
Miloslava Škutová KDH Veličná 251 Zvolený
Marcela Čižmárová KDH Veličná 218 Zvolený
Melánia Melicherč... KDH Vyšný Kubín 193 Zvolený
Ivan Paluga KDH Vyšný Kubín 193 Zvolený
Tibor Koval KDH Vyšný Kubín 128 Zvolený
Miroslav Hubčík KDH Vyšný Kubín 115 Zvolený
Janka Pazderová KDH Zázrivá 255 Zvolený
Jozef Jurík KDH Zázrivá 234 Zvolený
Stanislav Žúbor KDH Zázrivá 212 Zvolený
Jozef Blahunka SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 324 Zvolený
Zdenka Vejčíková SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 288 Zvolený
Jozef Lisý SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 285 Zvolený
Mária Raková SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 257 Zvolený
Pavol Rusina SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 244 Zvolený
Vladimír Moravčík SDKÚ-DS, KDH Bobrovec 232 Zvolený
Roman Lasák KDH Kvačany 206 Zvolený
Radovan Fronko KDH Liptovská Kokava 186 Zvolený
Eva Mrázová KDH Liptovská Sielnica 148 Zvolený
Ján Kubík KDH Liptovská Sielnica 142 Zvolený
Milan Furgaľák KDH Liptovská Sielnica 141 Zvolený
Dušan Šimanský KDH Liptovské Kľačany 110 Zvolený
Peter Fuzia KDH Liptovské Matiašovce 121 Zvolený
Vladimír Válek KDH Liptovské Matiašovce 98 Zvolený
Miroslav Benčo KDH Liptovské Matiašovce 82 Zvolený
Vladimír Škuta KDH Liptovský Hrádok 169 Zvolený
Stanislav Dzurík KDH Liptovský Hrádok 146 Zvolený
Peter Cibák SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 905 Zvolený
Alžbeta Smiešna SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 893 Zvolený
Ľubica Staroňová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 793 Zvolený
Dušan Vinčur SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 717 Zvolený
Anna Dvorščáková SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 599 Zvolený
Vincent Kultán SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 582 Zvolený
Alexander Slafkovský SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 355 Zvolený
Miroslav Burgel SDKÚ-DS, NOVA, KDH Liptovský Mikuláš 226 Zvolený
Peter Tkáč KDH Liptovský Trnovec 159 Zvolený
Martin Chebeň KDH Liptovský Trnovec 140 Zvolený
Mária Fiačanová KDH Liptovský Trnovec 136 Zvolený
Monika Žišková KDH Malužiná 63 Zvolený
Vlamidír Sýkora KDH Trstené 72 Zvolený
Jozef Forgáč KDH Vlachy 225 Zvolený
Ján Podhor KDH Vlachy 151 Zvolený
Jozef Veverica KDH Vlachy 148 Zvolený
Zbyněk Mareth KDH Bodorová 45 Zvolený
Prokop Stodolica KDH Horná Štubňa 467 Zvolený
Marta Varmusová KDH Horná Štubňa 410 Zvolený
Jozef Piški KDH Horná Štubňa 379 Zvolený
Anton Chylo KDH Horná Štubňa 343 Zvolený
Dana Stodolicová KDH Horná Štubňa 315 Zvolený
Vladislav Švancár KDH Horná Štubňa 312 Zvolený
Jozef Srogončík KDH Horná Štubňa 283 Zvolený
Juraj Kupčuliak KDH Horná Štubňa 269 Zvolený
Pavel Weiss KDH Horná Štubňa 243 Zvolený
Ján Cincík KDH Kláštor pod Znievom 282 Zvolený
Ján Hajka KDH Lipovec 202 Zvolený
Ivana Koťková KDH Podhradie 248 Zvolený
Daniel Húšťa KDH Podhradie 151 Zvolený
Kvetoslava Pacelová KDH Podhradie 134 Zvolený
Veronika Ďaďová KDH Sučany 644 Zvolený
Peter Belica KDH Sučany 548 Zvolený
Vladimír Bulej KDH Sučany 397 Zvolený
Peter Belica KDH Sučany 346 Zvolený
Antónia Kocholová KDH Turany 514 Zvolený
Silvia Vrbová KDH Turček 203 Zvolený
Jaroslav Slezák KDH Valča 253 Zvolený
Zdenko Čerbák KDH Vrícko 163 Zvolený
Dagmar Hidegová KDH Vrícko 143 Zvolený
Mária Jagelková KDH Vrícko 126 Zvolený
Lanka Francúzová SDKÚ-DS, KDH Vrútky 493 Zvolený
Jozef Vraňák KDH Babín 264 Zvolený
Oľga Kubasová KDH Babín 256 Zvolený
Milan Košťál KDH Bobrov 303 Zvolený
Jozef Kanderka KDH Bobrov 280 Zvolený
Augustín Šelian KDH Bobrov 208 Zvolený
Jozef Maťovčík KDH Breza 257 Zvolený
Stanislav Kormaňák KDH Breza 254 Zvolený
Ľubica Ľubová KDH Breza 235 Zvolený
Milan Paríža KDH Brezovica 215 Zvolený
Martin Kaník KDH Brezovica 177 Zvolený
Jozef Hajdúk KDH Brezovica 173 Zvolený
Daniel Grman KDH Brezovica 172 Zvolený
Pavol Šuhaj KDH Brezovica 142 Zvolený
Edita Maťusová KDH Čimhová 126 Zvolený
Ján Kováľ KDH Habovka 333 Zvolený
Eduard Lajčin KDH Habovka 324 Zvolený
Martin Jandura KDH Habovka 271 Zvolený
Ján Korček KDH Hladovka 250 Zvolený
Mária Skorušová KDH Hladovka 249 Zvolený
Peter Teťák KDH Hruštín 448 Zvolený
Vincent Žilinec KDH Hruštín 395 Zvolený
Marta Lipničanová KDH Hruštín 318 Zvolený
Helena Martvoňová KDH Hruštín 309 Zvolený
Zdenka Snováková KDH Hruštín 304 Zvolený
Ľubomír Snovák KDH Hruštín 114 Zvolený
Peter Štepunek KDH Klin 449 Zvolený
Ľudovít Svetlošák KDH Klin 440 Zvolený
Peter Jendroľ KDH Klin 439 Zvolený
Pavol Červeň KDH Klin 367 Zvolený
Martin Bodorík KDH Krušetnica 269 Zvolený
Janka Makúchová KDH Krušetnica 246 Zvolený
Jozef Stančík KDH Krušetnica 221 Zvolený
Veronika Špulierová KDH Liesek 460 Zvolený
Marta Pardelová KDH Liesek 363 Zvolený
Michal Prádel KDH Lokca 281 Zvolený
Jana Fejová KDH Lokca 272 Zvolený
Ján Lokaj KDH Lokca 247 Zvolený
Ján Michalčík KDH Lokca 211 Zvolený
Eugen Vajdiar KDH Lokca 198 Zvolený
Karol Bodorík KDH Lomná 108 Zvolený
Stanislav Žibek KDH Lomná 95 Zvolený
Vladimír Ľuba KDH Lomná 93 Zvolený
Iveta Polťáková KDH Lomná 90 Zvolený
Marián Kosmeľ KDH Mútne 323 Zvolený
Rastislav Brčák KDH Nižná 269 Zvolený
Daniel Paľa KDH Nižná 260 Zvolený
Agáta Ličková KDH Nižná 256 Zvolený
Marián Tuka KDH Nižná 226 Zvolený
Rastislav Štec KDH Nižná 212 Zvolený
Lucia Žuffová KDH Nižná 75 Zvolený
Milan Jakubjak KDH Novoť 896 Zvolený
Jozef Florek KDH Novoť 637 Zvolený
Jozef Kovalčík KDH Novoť 612 Zvolený
Mária Kondelová KDH Novoť 610 Zvolený
Peter Súkeník KDH Novoť 533 Zvolený
Stanislav Mikolajčík KDH Novoť 509 Zvolený
Zuzana Šusteková KDH Novoť 402 Zvolený
Július Zanovit KDH Oravská Jasenica 540 Zvolený
Jozef Hutko KDH Oravská Jasenica 491 Zvolený
Margaréta Koptová KDH Oravská Jasenica 276 Zvolený
Anna Opartyová KDH Oravská Lesná 551 Zvolený
Augustín Viater KDH Oravská Lesná 471 Zvolený
Viera Jaššáková KDH Oravská Polhora 500 Zvolený
Monika Beňušová KDH Oravská Polhora 400 Zvolený
Štefan Tyrol KDH Oravská Polhora 388 Zvolený
Jozef Herud KDH Oravská Polhora 387 Zvolený
Jozef Balcerčík KDH Oravské Veselé 557 Zvolený
Miloš Kurek KDH Oravské Veselé 554 Zvolený
Štefan Kocúr KDH Oravské Veselé 501 Zvolený
Anton Šefčík KDH Oravské Veselé 482 Zvolený
Ján Blažek KDH Oravský Biely Potok 275 Zvolený
Pavol Samardák KDH Oravský Biely Potok 200 Zvolený
Pavol Martáň KDH Oravský Biely Potok 170 Zvolený
Monika Šangalová KDH Oravský Biely Potok 170 Zvolený
Augustín Piták KDH Rabča 603 Zvolený
Veronika Káziková KDH Rabčice 306 Zvolený
Margita Borová KDH Rabčice 286 Zvolený
Ľuboš Vonšák KDH Sihelné 278 Zvolený
Dáša Chudiaková KDH Sihelné 229 Zvolený
Pavol Kuloštiak KDH Štefanov nad Oravou 225 Zvolený
Renáta Puchľová KDH Štefanov nad Oravou 200 Zvolený
Róbert Kakačka KDH Štefanov nad Oravou 188 Zvolený
Cyril Orčík KDH Štefanov nad Oravou 175 Zvolený
Adrián Romaňák KDH Štefanov nad Oravou 154 Zvolený
Vojtech Koleják KDH Trstená 608 Zvolený
Štefan Bača KDH Trstená 332 Zvolený
Martin Šurina KDH Trstená 280 Zvolený
Magdaléna Zmarzlá... KDH Trstená 211 Zvolený
Dana Škombárová KDH Vasiľov 185 Zvolený
Stanislav Hnojčík KDH Vasiľov 122 Zvolený
Marián Kasan KDH Vavrečka 367 Zvolený
Pavol Žuffa KDH Vavrečka 349 Zvolený
Jozef Sklárčik KDH Vavrečka 287 Zvolený
Albín Kasan KDH Vavrečka 212 Zvolený
Štefan Ondrík KDH Vitanová 300 Zvolený
Ján Vojtašák KDH Vitanová 249 Zvolený
Jozef Obrtáč KDH Vitanová 217 Zvolený
Štefan Paľa KDH Vitanová 184 Zvolený
Adriána Ligošová KDH Zábiedovo 167 Zvolený
Peter Grofčík KDH Zákamenné 245 Zvolený
Peter Durčák Ing. KDH Zákamenné 230 Zvolený
Eduard Borsík KDH Zuberec 488 Zvolený
Daniela Žuffová KDH Zuberec 450 Zvolený
Rudolf Žuffa KDH Zuberec 385 Zvolený
Marián Železník KDH Zuberec 369 Zvolený
Lucia Šrobová Lex... KDH Zuberec 341 Zvolený
Zlatica Gereková KDH Zubrohlava 338 Zvolený
Mária Prídavková KDH Hubová 283 Zvolený
Marek Babic KDH Hubová 241 Zvolený
Daniela Klencová KDH Hubová 232 Zvolený
Dominik Olos KDH Hubová 220 Zvolený
Roman Marhofer KDH Hubová 211 Zvolený
Janka Senková KDH Ivachnová 188 Zvolený
Peter Lukáč KDH Ivachnová 185 Zvolený
Martin David KDH Ivachnová 159 Zvolený
Zuzana Trnovská KDH Kalameny 169 Zvolený
Štefan Vajzer KDH Komjatná 312 Zvolený
Michal Maťokár KDH Komjatná 298 Zvolený
Mgr.Peter Brtko KDH Likavka 560 Zvolený
Mária Mravcová KDH Likavka 549 Zvolený
Ing.Michal Švento KDH Likavka 517 Zvolený
MVDr.Vladimír Hatala KDH Likavka 508 Zvolený
Marián Mliečko KDH Likavka 486 Zvolený
Miroslav Brtko KDH Likavka 486 Zvolený
Ing.Daniela Pongr... KDH Likavka 440 Zvolený
Marián Vierik KDH Liptovská Osada 377 Zvolený
Emília Bocková KDH Liptovská Osada 329 Zvolený
Jozef Korček KDH Liptovské Revúce 199 Zvolený
Štefan Regula KDH Liptovské Revúce 168 Zvolený
Miroslav Gejdoš KDH Liptovské Sliače 341 Zvolený
Miroslav Jacko KDH Liptovské Sliače 303 Zvolený
Mária Janošová KDH Liptovský Michal 71 Zvolený
Ing. Miloš Lesák KDH Lisková 368 Zvolený
Ing. Marián Žúbor KDH Lisková 319 Zvolený
Veronika Daňová KDH Lisková 294 Zvolený
Ľuboš Žihlavník KDH Ľubochňa 203 Zvolený
Peter Fula KDH Lúčky 426 Zvolený
Miroslav Hrbček KDH Lúčky 413 Zvolený
Ján Brtko KDH Martinček 124 Zvolený
Marián Jarabák KDH Martinček 106 Zvolený
Pavel Šípoš SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 778 Zvolený
Stanislav Bella SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 710 Zvolený
Ján Bednárik SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 610 Zvolený
Marián Gašaj SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 547 Zvolený
Michal Slašťan SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 298 Zvolený
Anna Šanobová SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 262 Zvolený
Milan Šlávka SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 260 Zvolený
Adriana Stolárová SDKÚ-DS, KDH Ružomberok 181 Zvolený
Milan Bachan KDH Štiavnička 175 Zvolený
Miloš Stopiak KDH Štiavnička 153 Zvolený
Miloš Hollý KDH Štiavnička 137 Zvolený
Miroslav Krišanda KDH Štiavnička 131 Zvolený
Zuzana Lúčanová KDH Valaská Dubová 256 Zvolený
Jozef Kendera KDH Valaská Dubová 199 Zvolený
Blažej Lakoštík KDH Valaská Dubová 143 Zvolený
Karol Holubčík KDH Valaská Dubová 119 Zvolený
Peter Boháč KDH Belá 403 Zvolený
Peter Šugár KDH Belá 343 Zvolený
Jozef Tešlár KDH Bitarová 176 Zvolený
Lenka Dobroňová KDH Bitarová 131 Zvolený
Peter Weber KDH Bytča 1108 Zvolený
Juraj Putirka KDH Bytča 639 Zvolený
Martin Fronc KDH Divina 167 Zvolený
Ján Bučkuliak KDH Dolná Tižina 241 Zvolený
Vladimír Šušoliak KDH Dolná Tižina 231 Zvolený
Lukáš Ďurina KDH Dolná Tižina 215 Zvolený
Martin Decký KDH Dolný Hričov 261 Zvolený
Jana Vašková KDH Gbeľany 345 Zvolený
Blanka Trnková KDH Gbeľany 254 Zvolený
Ján Ďugel KDH Gbeľany 250 Zvolený
Miroslav Králik KDH Hvozdnica 254 Zvolený
Miroslav Minárik KDH Hvozdnica 223 Zvolený
Kamila Rumanová KDH Hvozdnica 221 Zvolený
Peter Cedzo KDH Hvozdnica 208 Zvolený
Stanislav Minárik KDH Hvozdnica 182 Zvolený
Jozef Hanulík KDH Jablonové 245 Zvolený
Vincent Bučo KDH Jablonové 232 Zvolený
Miroslav Tarhaj KDH Jablonové 201 Zvolený
Peter Sandanus KDH Kamenná Poruba 475 Zvolený
Miroslav Jánošík KDH Kamenná Poruba 466 Zvolený
Stanislav Klimo KDH Kolárovice 249 Zvolený
Jozef Jandačka KDH Kotešová 318 Zvolený
Milan Chrást KDH Kotešová 291 Zvolený
Anna Melotová KDH Kotešová 282 Zvolený
Rastislav Synák KDH Kotrčiná Lúčka 82 Zvolený
Mária Rampašeková KDH Krasňany 336 Zvolený
Roman Stecher KDH Kysucké Nové Mesto 378 Zvolený
Ondrej Holienčík KDH Kysucké Nové Mesto 169 Zvolený
Pavol Frišo KDH Kysucký Lieskovec 403 Zvolený
Juraj Rosinčin KDH Lietavská Lúčka 415 Zvolený
Peter Rosinčin KDH Lietavská Lúčka 346 Zvolený
Peter Mrvečka KDH Lodno 232 Zvolený
Erika Šutá KDH Lodno 189 Zvolený
Miroslav Vlček KDH Lopušné Pažite 200 Zvolený
Milan Vnuk KDH Lopušné Pažite 169 Zvolený
Vladimír Zajac KDH Nededza 313 Zvolený
Juraj Janiš KDH Nesluša 332 Zvolený
Ján Tarana KDH Ochodnica 241 Zvolený
Róbert Augustín KDH Rajec 217 Zvolený
Ján Skalka KDH Rajecká Lesná 297 Zvolený
Mária Rostášová KDH Rajecké Teplice 250 Zvolený
Drahoslava Pagáčová KDH Rajecké Teplice 218 Zvolený
Jozef Knapec KDH Rajecké Teplice 163 Zvolený
Ján Vrtílek KDH Rosina 534 Zvolený
Mária Pechočiaková KDH Rosina 400 Zvolený
Jozef Porubčanský KDH Rosina 400 Zvolený
Mariana Janáčiková KDH Rudina 231 Zvolený
Marek Luciak KDH Rudinská 193 Zvolený
Peter Kukučík KDH Snežnica 223 Zvolený
Pavol Ševčík KDH Snežnica 211 Zvolený
Martin Bollo KDH Snežnica 150 Zvolený
Peter Bugáň KDH Stráža 189 Zvolený
Anna Bačinská KDH Stráža 153 Zvolený
Peter Kolenčin KDH Stráža 151 Zvolený
Emília Mackovčinová KDH Stráža 129 Zvolený
Anna Kováčová KDH Stráža 127 Zvolený
Juraj Kuciak KDH Štiavnik 174 Zvolený
Marián Zajac KDH Terchová 262 Zvolený
Jaroslav Ondruš KDH Terchová 253 Zvolený
Jozef Dávidík KDH Terchová 224 Zvolený
Erika Zatlukalová KDH Terchová 202 Zvolený
Jana Zavacká KDH Terchová 93 Zvolený
Ján Daniš KDH Turie 449 Zvolený
Jozef Gašica KDH Turie 432 Zvolený
Mária Gašicová KDH Turie 409 Zvolený
Petra Afanasová KDH Turie 398 Zvolený
Alica Kostolná KDH Turie 396 Zvolený
Pavel Gabrík KDH Veľké Rovné 495 Zvolený
Mária Papánková KDH Veľké Rovné 350 Zvolený
František Kmecík KDH Veľké Rovné 338 Zvolený
Emília Talafová KDH Žilina 553 Zvolený
Pavol Lihan KDH Brusno 349 Zvolený
Marianna Meškanová KDH Brusno 326 Zvolený
Ing. Ján Vaník KDH Brusno 317 Zvolený
Jarmila Dlhošová KDH Králiky 167 Zvolený
Michaela Černáková KDH Ľubietová 265 Zvolený
Lenka Patrášová KDH Lučatín 173 Zvolený
Miroslav Budaj KDH Podkonice 292 Zvolený
Ivan Barla KDH Podkonice 276 Zvolený
Ján Chaban KDH Podkonice 264 Zvolený
Katarína Kostúrová KDH Podkonice 255 Zvolený
Marek Slobodník KDH Priechod 373 Zvolený
Martin Lamper KDH Priechod 332 Zvolený
Pavol Strečok KDH Priechod 297 Zvolený
Ján Chaban KDH Priechod 218 Zvolený
Alena Majeríková KDH Priechod 205 Zvolený
Milan Vaník KDH Priechod 142 Zvolený
Jozef Baláž KDH Riečka 221 Zvolený
Ľudmila Turčányiová KDH Riečka 197 Zvolený
Lýdia Škultétyová KDH Riečka 171 Zvolený
Zuzana Hrašková Mgr. KDH Selce 438 Zvolený
Emília Debnáriková KDH Slovenská Ľupča 367 Zvolený
Katarína Dvorská KDH Staré Hory 110 Zvolený
Iveta Sitková KDH Tajov 140 Zvolený
Jozef Debnár KDH Vlkanová 174 Zvolený
Petr Ambros KDH Čierny Balog 212 Zvolený
Anna Giertlová KDH Čierny Balog 157 Zvolený
Elena Betková KDH Čierny Balog 149 Zvolený
Ján Bystriansky KDH Dolná Lehota 189 Zvolený
Michal Žilka KDH Dolná Lehota 169 Zvolený
Mária Šuhajdová KDH Dolná Lehota 128 Zvolený
Soňa Trniková KDH Hronec 152 Zvolený
Tomáš Šarina KDH Jasenie 244 Zvolený
Marek Kordík KDH Jasenie 215 Zvolený
Peter Hanuska KDH Jasenie 205 Zvolený
Jana Komorová KDH Jasenie 189 Zvolený
Miloš Dekrét KDH Michalová 277 Zvolený
Ivan Kokavec KDH Michalová 209 Zvolený
Marián Kvačkaj KDH Mýto pod Ďumbierom 115 Zvolený
Dana Klincová KDH Nemecká 337 Zvolený
Dušan Nepšinský Ing. KDH Pohronská Polhora 306 Zvolený
František Hereta KDH Polomka 410 Zvolený
Jozef Kubanda KDH Závadka nad Hronom 335 Zvolený
Jozef Rusnák KDH Závadka nad Hronom 224 Zvolený
Ivan Zvara KDH Budiná 91 Zvolený
Vladimír Rehanek SDKÚ-DS, KDH Halič 275 Zvolený
Pavel Mičianik KDH Lovinobaňa 272 Zvolený
Andrea Valachová KDH Lovinobaňa 243 Zvolený
Peter Majoroš KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 148 Zvolený
Dušan Ťažký KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 135 Zvolený
Peter Molnár KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 131 Zvolený
Zuzana Rubintová KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 116 Zvolený
Titus Detvan SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 90 Zvolený
Zuzana Kančová SNS, SDKÚ-DS, KDH Ozdín 80 Zvolený
Radovan Baník KDH Poltár 519 Zvolený
Milan Paprnák KDH Selce 30 Zvolený
Pavol Banský KDH Stará Halič 127 Zvolený
Jana Vycudilová KDH Sušany 127 Zvolený
Ján Vaculčiak KDH Sušany 113 Zvolený
Peter Hrnčiar KDH Sušany 96 Zvolený
František Pisoň KDH Šoltýska 42 Zvolený
Ján Žilka KDH Trebeľovce 206 Zvolený
Miroslava Fízeľová KDH Tuhár 104 Zvolený
Miroslav Janšto KDH Vidiná 348 Zvolený
František Antalič KDH Vidiná 314 Zvolený
Marián Jeleň KDH Vidiná 269 Zvolený
Emília Boltvanová KDH Vidiná 243 Zvolený
Miroslav Kumštár KDH Vidiná 239 Zvolený
Zoltán Hencz KDH Číž 200 Zvolený
Gejza Bari KDH Drňa 65 Zvolený
Ján Koren KDH Držkovce 143 Zvolený
Miroslav Rončák KDH Hrušovo 59 Zvolený
Karol Árvay KDH Konrádovce 81 Zvolený
Miroslav Gregan KDH Kraskovo 43 Zvolený
Ján Remper KDH Krokava 12 Zvolený
Michal Kvak KDH Kyjatice 20 Zvolený
Stanislav Školník KDH Muránska Zdychava 73 Zvolený
Csaba Szekeres KDH Pavlovce 74 Zvolený
Zoltán Ostranský KDH Rakytník 48 Zvolený
Anna Demeterová KDH Ratkovská Lehota 29 Zvolený
Ivan Drobčo KDH, SNS, SMER-SD Revúca 944 Zvolený
Peter Bolaček KDH, SNS, SMER-SD Revúca 939 Zvolený
Viera Hanesovská KDH, SNS, SMER-SD Revúca 883 Zvolený
Július Buchta KDH, SNS, SMER-SD Revúca 828 Zvolený
Lucia Medvecová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 774 Zvolený
Janette Hrbálová KDH, SNS, SMER-SD Revúca 162 Zvolený
Viliam Vaš KDH Rimavská Sobota 816 Zvolený
Róbert Boháčik KDH Tisovec 387 Zvolený
Ľubomír Keder KDH Veľké Teriakovce 138 Zvolený
Erik Müller KDH Veľké Teriakovce 104 Zvolený
Milan Galdík KDH Višňové 18 Zvolený
Tomáš Molnár KDH Vlkyňa 90 Zvolený
Ingrid Váradiová KDH Vlkyňa 87 Zvolený
Pavol Lichvár KDH Bátorová 63 Zvolený
Ján Krahulec KDH Bušince 268 Zvolený
Zoltán Baráth KDH Čebovce 240 Zvolený
Imrich Kamenský KDH Dolná Strehová 51 Zvolený
Mária Chrapková Mgr. KDH Dolné Plachtince 157 Zvolený
Marek Gondáš KDH Horná Strehová 63 Zvolený
Ľubomír Balko KDH Malý Krtíš 137 Zvolený
Ing. Rudolf Vámoš KDH Modrý Kameň 270 Zvolený
Ing Mária Bednárová KDH Modrý Kameň 267 Zvolený
Ján Nemec KDH Sklabiná 186 Zvolený
Veronika Kováčová KDH Záhorce 141 Zvolený
Róbert Adam KDH Želovce 169 Zvolený
Elena Sekulová KDH Bacúrov 50 Zvolený
Martin Riemer KDH Budča 280 Zvolený
Richard Halama KDH Budča 260 Zvolený
Zuzana Herková KDH Bzovík 223 Zvolený
Jana Kuzárová NOVA, KDH Detva 414 Zvolený
Vladimír Kučera NOVA, KDH Detva 382 Zvolený
Juraj Kubiš KDH Detvianska Huta 205 Zvolený
Jozef Bartík KDH Dolný Badín 73 Zvolený
Ladislav Didi KDH Domaníky 61 Zvolený
Ondrej Vozár KDH Domaníky 53 Zvolený
Peter Benedik KDH Domaníky 47 Zvolený
Patrik Bartoš KDH Domaníky 47 Zvolený
Diana Régiová KDH Dudince 201 Zvolený
Ján Melicherčík KDH Hontianske Moravce 195 Zvolený
Peter Jankov KDH Hontianske Moravce 165 Zvolený
Jana Babiaková KDH Hontianske Nemce 82 Zvolený
Ján Mikuláši KDH Hontianske Nemce 61 Zvolený
Martin Vician KDH Horné Mladonice 27 Zvolený
Michal Vozár KDH Horný Badín 86 Zvolený
Ing. Marian BEŇO KDH, SDKÚ-DS Hriňová 149 Zvolený
Miloš BRAŠEŇ KDH, SDKÚ-DS Hriňová 134 Zvolený
Jozef ĎURICA KDH, SDKÚ-DS Hriňová 117 Zvolený
Ľudovít NEUPAUER KDH, SDKÚ-DS Hriňová 110 Zvolený
Ing. Ján BÁŤKA KDH, SDKÚ-DS Hriňová 108 Zvolený
Peter VREŠTIAK KDH, SDKÚ-DS Hriňová 86 Zvolený
Dominik Gajdošík KDH Jalšovík 72 Zvolený
Katarína Jurigová... KDH Kováčová 311 Zvolený
Zuzana Nemcová KDH Kováčová 273 Zvolený
Ján Sliacky KDH Kováčová 244 Zvolený
Vladimír Volko KDH Kováčová 240 Zvolený
Ing. Ivan Konôpka KDH Kriváň 168 Zvolený
Jana Šufliarska KDH Kriváň 164 Zvolený
Ing. Jozef Gáborík KDH Kriváň 156 Zvolený
Anna Surovcová KDH Krupina 738 Zvolený
Marta Koristeková KDH Látky 106 Zvolený
Dušan Cút KDH Pliešovce 433 Zvolený
Mariana Krahulcová KDH Podzámčok 55 Zvolený
Daniel Fraňo KDH Rykynčice 120 Zvolený
Peter Jankovič KDH Rykynčice 116 Zvolený
Adrián Špánik KDH Sebechleby 214 Zvolený
Štefan Sedmák KDH Selce 55 Zvolený
Štefan Matejka KDH Senohrad 215 Zvolený
Andrej Alakša KDH Senohrad 194 Zvolený
Anna Čierna KDH Senohrad 153 Zvolený
Peter Harbut KDH, NOVA Slatinské Lazy 176 Zvolený
Patrik Žitník KDH, NOVA Slatinské Lazy 116 Zvolený
Dušan Hancko KDH Sliač 206 Zvolený
Robert Karniš KDH Sliač 141 Zvolený
Emília Krnáčová KDH Stará Huta 69 Zvolený
Janka Klapalová KDH Terany 103 Zvolený
Ľubomír Ivan KDH Tŕnie 116 Zvolený
Katarína Kocková KDH Trpín 42 Zvolený
Andrej Tary KDH Trpín 42 Zvolený
Štefan Lihocký KDH Trpín 38 Zvolený
Mária Selecká KDH Trpín 32 Zvolený
Peter Molnár KDH Uňatín 45 Zvolený
Michal Garaj KDH Veľká Lúka 111 Zvolený
Ján Šouc KDH Vígľaš 173 Zvolený
Elena Bartková KDH Zvolenská Slatina 471 Zvolený
Marián Kučera KDH Zvolenská Slatina 434 Zvolený
Emília Balážová KDH Zvolenská Slatina 331 Zvolený
Emil Stračina KDH Banská Belá 185 Zvolený
Juraj Čabák SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 556 Zvolený
Karol Palášthy SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 550 Zvolený
Renáta Antalová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 503 Zvolený
Mikuláš Pál SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 492 Zvolený
Ján Kružlic SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 486 Zvolený
Helena Koťová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 481 Zvolený
Dušan Beránek SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 169 Zvolený
Roman Lauko KDH Dekýš 62 Zvolený
Ján Prcúch KDH Hodruša - Hámre 160 Zvolený
Katarína Barboríková KDH Hodruša - Hámre 124 Zvolený
Roman Strelka KDH Horná Ždaňa 121 Zvolený
Vladimír Búri KDH Horné Hámre 176 Zvolený
Anton Fusatý Ing. KDH Horné Hámre 167 Zvolený
Margita Abrahámová KDH Horné Hámre 145 Zvolený
Michal Pecník KDH Ilija 67 Zvolený
Eva Hrončová KDH Kremnica 288 Zvolený
Klára Štroffeková KDH Kremnica 200 Zvolený
Martin Novodomec KDH Kremnica 196 Zvolený
Juraj Búry KDH Nová Baňa 104 Zvolený
Darina Štefanková KDH Pitelová 164 Zvolený
Katarína Tatárová KDH Podhorie 140 Zvolený
Imrich Bartoš KDH Rudno nad Hronom 118 Zvolený
Anna Nádaždyová KDH Stará Kremnička 176 Zvolený
Jozef Sabo KDH Svätý Anton 246 Zvolený
Jozef Mihál KDH Veľká Lehota 357 Zvolený
RNDr. Peter Michálik KDH Veľká Lehota 275 Zvolený
Katarína Vozáriková KDH Vysoká 52 Zvolený
Stanislava Bátoryová KDH Vysoká 46 Zvolený
Štefan Maruniak KDH Vysoká 43 Zvolený
Anna Pukšová KDH Vysoká 41 Zvolený
Anna Nováková KDH Vysoká 33 Zvolený
Eva Valentová KDH Župkov 175 Zvolený
Milan Novotný KDH Abrahámovce 107 Zvolený
Renáta Kuchciková KDH Abrahámovce 99 Zvolený
František Marcinek KDH Abrahámovce 92 Zvolený
Slavomír Hudák KDH Bardejov 611 Zvolený
František Tkáč KDH Bardejov 477 Zvolený
Veronika Marková KDH Bardejov 438 Zvolený
Ján Fotta KDH Bardejov 398 Zvolený
František Čech KDH Bartošovce 175 Zvolený
Ján Kaňuščák KDH Brezov 124 Zvolený
Milan Jankiv KDH Gaboltov 123 Zvolený
Viera Javorská KDH Gaboltov 121 Zvolený
Marián Kravčík KDH Gaboltov 101 Zvolený
Marián Hiščár KDH Gaboltov 98 Zvolený
Radko Volák KDH Gaboltov 98 Zvolený
Kamil Jurč KDH Gaboltov 93 Zvolený
Slávka Paľová KDH Harhaj 89 Zvolený
Danka Janteková KDH Harhaj 87 Zvolený
Mária Ondečková KDH Harhaj 76 Zvolený
Adriana Gburová KDH Hervartov 185 Zvolený
Jozef Kundrát KDH Hervartov 162 Zvolený
Marcel Štibrich KDH Hervartov 156 Zvolený
Bc.Alojz Petraško KDH Kobyly 183 Zvolený
Ján Vaňo KDH Kobyly 179 Zvolený
Andrej Adamuščin KDH Kobyly 164 Zvolený
Emília Michalovová KDH Kochanovce 71 Zvolený
Dušan Brehuv KDH Kochanovce 63 Zvolený
Tomáš Kocúr NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 178 Zvolený
Jozef Pacosa NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 172 Zvolený
Emília Mihoková NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 168 Zvolený
Mária Mihaľová NOVA, KDH, SMER-SD Komárov 118 Zvolený
Jakub Kočiš KDH Koprivnica 118 Zvolený
Vincent Kovaľ KDH Koprivnica 115 Zvolený
Rudolf Kočiš KDH Koprivnica 111 Zvolený
Ján Polča KDH Koprivnica 90 Zvolený
Július Foťko KDH Kožany 23 Zvolený
Eva Šangriková KDH Kožany 19 Zvolený
Marek Homa KDH Krivé 55 Zvolený
Andrej Leško KDH Krivé 49 Zvolený
Tomáš Zajac KDH Kučín 98 Zvolený
Peter Ivanisko KDH Kučín 90 Zvolený
Martin Harčarik KDH Kučín 72 Zvolený
Róbert Vujčík KDH Kurima 201 Zvolený
Stanislav Súletý KDH Kurima 182 Zvolený
Jozef Škvarek KDH Kurima 164 Zvolený
Jozef Murcko KDH Kurima 162 Zvolený
Milan Bednár KDH Kurima 157 Zvolený
Pavol Minčák KDH Kurima 155 Zvolený
Ján Prusák KDH Kurima 153 Zvolený
Peter Minčák KDH Kurima 151 Zvolený
Ľudmila Horvatová KDH Kurima 145 Zvolený
Dušan Legnavský KDH Livovská Huta 26 Zvolený
Mária Šuťaková KDH Livovská Huta 20 Zvolený
Anna Vasiljevová KDH Livovská Huta 18 Zvolený
Imrich Sralik KDH Lopúchov 89 Zvolený
Jozef Goliaš KDH Lopúchov 60 Zvolený
Miloš Demský KDH Lopúchov 58 Zvolený
Pavol Bocko KDH Malcov 207 Zvolený
Dominik Džalaj KDH Marhaň 142 Zvolený
Milan Gambaľ KDH Poliakovce 95 Zvolený
Stanislav Vašičkanin KDH Rešov 104 Zvolený
Vladimír Špak KDH Smilno 177 Zvolený
Jozef Randár KDH Smilno 172 Zvolený
Marek Kaňuch KDH Stuľany 124 Zvolený
Miroslav Grega KDH Stuľany 78 Zvolený
Jozef Čverha KDH Stuľany 70 Zvolený
Mária Micháleková KDH Vaniškovce 135 Zvolený
Anna Maníková KDH Vaniškovce 114 Zvolený
Marián Sivák KDH Varadka 32 Zvolený
Andrej Evin KDH Vyšná Voľa 104 Zvolený
Božena Adamondyová KDH Vyšná Voľa 77 Zvolený
Marianna Guláková KDH Zborov 381 Zvolený
Ladislav Hreha KDH Belá nad Cirochou 672 Zvolený
Anna Paprčková KDH Belá nad Cirochou 422 Zvolený
Marek Banik KDH Brekov 188 Zvolený
Miloš Ambro KDH Brekov 173 Zvolený
Zuzana Fogošová KDH Brestov 127 Zvolený
Michal Malik KDH Čabalovce 125 Zvolený
Ján Gombita KDH Čertižné 76 Zvolený
Vladimír Gojdič KDH Čertižné 72 Zvolený
Štefánia Piškaninová KDH Dlhé nad Cirochou 314 Zvolený
Jozef Chvostaľ KDH Dlhé nad Cirochou 293 Zvolený
Ján Labanič KDH Dúbrava 54 Zvolený
Eva Hajnusová KDH Dúbrava 41 Zvolený
Mária Petrovčinová KDH Gruzovce 45 Zvolený
Ján Greš KDH Hankovce 203 Zvolený
Štefan Petko KDH Hankovce 135 Zvolený
Anton Slivka KDH Hrabovec nad Laborcom 157 Zvolený
Jozef Pekala KDH Hrabovec nad Laborcom 129 Zvolený
Matúš Semančík KDH Hrubov 121 Zvolený
Andrej Balko KDH Hrubov 98 Zvolený
Peter Čurlej KDH Hudcovce 168 Zvolený
Mária Čurlejová KDH Hudcovce 133 Zvolený
Peter Tkáč KDH Hudcovce 132 Zvolený
Michal Babin KDH Humenné 1312 Zvolený
Jozef Mocák KDH Humenné 1135 Zvolený
Ján Horvát KDH Jabloň 169 Zvolený
Ján Dušák KDH Jabloň 140 Zvolený
Anna Lehetová KDH Jabloň 94 Zvolený
Ján Vohár KDH Jalová 29 Zvolený
Mária Zubaľová KDH Jalová 23 Zvolený
Alexander Daňo KDH Jasenov 203 Zvolený
Jozef Krídla KDH Kochanovce 158 Zvolený
Jozef Durkaj KDH Košarovce 126 Zvolený
Jozef Pristáš KDH Lackovce 212 Zvolený
Oľga Gažiková KDH Myslina 156 Zvolený
Vladimír Sivý KDH Myslina 135 Zvolený
Nadežda Machejová KDH Ňagov 94 Zvolený
Jozef Kosť KDH Ňagov 93 Zvolený
Michal Kostilník KDH Ňagov 85 Zvolený
Michal Belej KDH Ňagov 71 Zvolený
Ján Hudák KDH Nižné Ladičkovce 118 Zvolený
Ján Dzurko KDH Nižné Ladičkovce 105 Zvolený
Alena Hodorová KDH Nižné Ladičkovce 91 Zvolený
Lenka Polačková KDH Nižné Ladičkovce 76 Zvolený
Jaroslav Šudík KDH Ohradzany 205 Zvolený
Ján Milčák KDH Ohradzany 149 Zvolený
Marianna Kličová KDH Ohradzany 106 Zvolený
Anna Holodová KDH Ohradzany 102 Zvolený
František Šváb KDH Papín 210 Zvolený
Ján Vinický KDH Papín 182 Zvolený
Michal Kucer KDH Papín 177 Zvolený
Peter Borovský KDH Papín 176 Zvolený
Mária Čorná KDH Ptičie 154 Zvolený
Danka Porvazníková KDH Ptičie 132 Zvolený
Gabriela Čabalová KDH Rokytov pri Humennom 114 Zvolený
František Novák KDH Slovenská Volová 85 Zvolený
Lucia Meždejová KDH Slovenské Krivé 41 Zvolený
Jozef Homza KDH Snina 1486 Zvolený
Anton Vass KDH Snina 1387 Zvolený
Andrej Kulan KDH Snina 994 Zvolený
Ján Čop KDH Snina 893 Zvolený
Mária Todáková KDH Snina 844 Zvolený
Peter Vološin KDH Snina 525 Zvolený
Marek Gerboc KDH Snina 479 Zvolený
Helena Futrikaničová KDH Topoľa 33 Zvolený
Martina Bešaková KDH Udavské 221 Zvolený
Tomáš Behun KDH Veľopolie 92 Zvolený
Peter Bobaľa KDH Vyšné Ladičkovce 75 Zvolený
Jozef Kuruc KDH Vyšné Ladičkovce 72 Zvolený
Štefan Bilšák KDH Vyšné Ladičkovce 52 Zvolený
Dušan Cerňák KDH Závadka 132 Zvolený
Michal Jelčák KDH Závadka 132 Zvolený
Vladimír Koblik KDH Zbojné 56 Zvolený
Martin Bicko KDH Zbudská Belá 47 Zvolený
Michal Rabajda KDH Zbudská Belá 39 Zvolený
Ján Mihalisko KDH Zbudské Dlhé 260 Zvolený
Michal Čemsák KDH Zubné 70 Zvolený
Peter Knapik KDH Holumnica 86 Zvolený
Elena Zajacová KDH Ihľany 108 Zvolený
Anna Matveáková KDH Ihľany 97 Zvolený
Ján Hencel KDH Kežmarok 483 Zvolený
Eleonóra Levická KDH Kežmarok 409 Zvolený
Ján Holova KDH Kežmarok 319 Zvolený
Miroslav Perignáth KDH Kežmarok 302 Zvolený
Ladislav Jendrejčák KDH Kežmarok 294 Zvolený
Peter Venglik KDH Krížová Ves 192 Zvolený
Stanislav Koščák KDH Lendak 807 Zvolený
Ján Vida KDH Lendak 509 Zvolený
Stanislav Halčin KDH Lendak 490 Zvolený
Ján Fudaly KDH Lendak 415 Zvolený
František Hanaček KDH Ľubica 529 Zvolený
Jozef Balabas KDH Ľubica 494 Zvolený
Jozef Palla KDH Malá Franková 44 Zvolený
Mária Kaňuková KDH Osturňa 80 Zvolený
Michal Gally KDH Podhorany 180 Zvolený
Štefan Kundľa KDH Podhorany 171 Zvolený
Ján Halčin KDH Spišská Belá 706 Zvolený
Andrej Novák KDH Spišská Belá 690 Zvolený
Peter Novajovský KDH Spišská Belá 645 Zvolený
Lukáš Hotáry KDH Spišská Belá 610 Zvolený
Irena Gallová KDH Stará Lesná 134 Zvolený
Ivan Letoštiak KDH Stará Lesná 104 Zvolený
Peter Kačur KDH Toporec 236 Zvolený
Vladimír Dragošek KDH Toporec 217 Zvolený
Michal Šoltés KDH Toporec 203 Zvolený
Jozef Frankovský KDH Veľká Franková 131 Zvolený
Peter Krempaský KDH Veľká Franková 82 Zvolený
Marcel Karkoška NOVA, KDH, SDKÚ-DS Veľká Lomnica 456 Zvolený
Anna Grigláková KDH Vojňany 81 Zvolený
Branislav Vida KDH Výborná 90 Zvolený
Silvia Mirgová KDH Výborná 87 Zvolený
Magdaléna Nieč KDH Výborná 86 Zvolený
Rudolf Mirga KDH Výborná 80 Zvolený
Katarína Galliková KDH Výborná 79 Zvolený
Jaroslav Bača KDH Beharovce 73 Zvolený
Ján Novák KDH Bijacovce 146 Zvolený
Daniel Hockicko KDH Brutovce 45 Zvolený
Ján Komara KDH Brutovce 33 Zvolený
Lucia Némethová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 111 Zvolený
Imrich Franc SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 105 Zvolený
Dušan Žabecký SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 98 Zvolený
Helena Lörincová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 96 Zvolený
František Jaroš SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Buglovce 71 Zvolený
Jozef Pitoňák KDH Dravce 140 Zvolený
Jozef Kuruc KDH Dravce 135 Zvolený
Peter Forgáč KDH Granč - Petrovce 164 Zvolený
Jozef Mihaľák KDH Granč - Petrovce 162 Zvolený
Ľubomír Bašta KDH Granč - Petrovce 159 Zvolený
Jozef Džugas KDH Granč - Petrovce 151 Zvolený
Jozef Imrich KDH Hôrka 301 Zvolený
Ján Hudzík KDH Hôrka 291 Zvolený
Katarína Žoldáková KDH Hôrka 286 Zvolený
Alena Varhoľová KDH Hôrka 279 Zvolený
Ján Krett KDH Hranovnica 427 Zvolený
Anton Burik KDH Jablonov 252 Zvolený
Štefan Blaško KDH Jablonov 244 Zvolený
Anna Dobrovičová KDH Klčov 154 Zvolený
Anna Dzurillová KDH Klčov 125 Zvolený
Ján Berko KDH Klčov 120 Zvolený
Jaroslav Ďumbala KDH Klčov 114 Zvolený
František Fabian KDH Klčov 111 Zvolený
Peter Iľaš KDH Korytné 50 Zvolený
Marek Palenčár Ing. KDH Korytné 41 Zvolený
Beáta Lechová KDH Kurimany 94 Zvolený
Elena Novotná KDH Kurimany 88 Zvolený
Ján Korba KDH Kurimany 82 Zvolený
Peter Slejzák KDH Kurimany 75 Zvolený
Miroslav Čurilla SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 872 Zvolený
Ján Lorko SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 645 Zvolený
Jozef Cvoliga SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 642 Zvolený
Pavol Ščurka SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 604 Zvolený
Jana Suráková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 594 Zvolený
Marián Papcun SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 580 Zvolený
Lýdia Budziňáková SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 545 Zvolený
Ladislav Ogurčák SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 531 Zvolený
Ján Babej SDKÚ-DS, SIEŤ, OKS, KDH Levoča 451 Zvolený
Štefan Koreň KDH Liptovská Teplička 551 Zvolený
Jana Smolárová KDH Liptovská Teplička 337 Zvolený
Štefan Garaj KDH Liptovská Teplička 303 Zvolený
Jozef Fronc KDH Lučivná 145 Zvolený
Dušan Gallovič SMER-SD, KDH Nemešany 140 Zvolený
Michal Marťák SMER-SD, KDH Nemešany 102 Zvolený
Michal Kešeľák KDH Oľšavica 71 Zvolený
Milan Demočko KDH Oľšavica 62 Zvolený
Milan Markovič KDH Ordzovany 59 Zvolený
Katarína Rerková KDH Ordzovany 49 Zvolený
Pavol Salanci KDH Pavľany 22 Zvolený
Michal Šiška KDH Poľanovce 66 Zvolený
Jozef Švagerko SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 2450 Zvolený
Alena Madzinová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1793 Zvolený
Estera Bohunická SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1589 Zvolený
Igor Wzoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1480 Zvolený
Michal Rusnák SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1253 Zvolený
Slavomír Božoň SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1181 Zvolený
Bohumil Košický SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1118 Zvolený
Beáta Sichrovská SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Poprad 1011 Zvolený
Zuzana Maškulková KDH Spišská Teplica 421 Zvolený
Jana Kováčová Gaj... KDH Spišské Bystré 418 Zvolený
Peter Kundis KDH Spišské Bystré 386 Zvolený
Kamila Jurčová KDH Spišské Bystré 341 Zvolený
Paulína Orolínová KDH Spišské Bystré 291 Zvolený
Pavol Budaj KDH Spišské Bystré 290 Zvolený
Ján Havaš KDH Spišské Bystré 290 Zvolený
Michal Kapusta KDH Spišské Podhradie 990 Zvolený
Jozef Bača KDH Spišské Podhradie 898 Zvolený
Mária Kaľavská KDH Spišské Podhradie 478 Zvolený
Ján Lisoň KDH Spišské Podhradie 452 Zvolený
František Pravlík KDH Spišské Podhradie 379 Zvolený
Milan Richtarčík SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 329 Zvolený
Jozef Seman SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 275 Zvolený
Milan Glevický SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 273 Zvolený
Peter Bosák SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 242 Zvolený
Ján Kožuško SDKÚ-DS, KDH Spišský Hrhov 240 Zvolený
Matúš Korheľ KDH Spišský Štiavnik 503 Zvolený
Ľuboš Bajtoš KDH Spišský Štvrtok 453 Zvolený
Peter Gaj KDH Spišský Štvrtok 368 Zvolený
Vladimír Dunčko KDH Spišský Štvrtok 237 Zvolený
Miroslav Gonda KDH Studenec 164 Zvolený
Terézia Nováčeková KDH Studenec 151 Zvolený
Ladislav Jankovčin KDH Studenec 149 Zvolený
Jozef Kaľavský KDH Studenec 140 Zvolený
Ján Drobný SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1090 Zvolený
Ivan Zima SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 1072 Zvolený
Miroslav Škvarek SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 942 Zvolený
Eva Kačmarčíková SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 814 Zvolený
Jana Bobulová SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 777 Zvolený
Ján Babčák SNS, SDKÚ-DS, NOVA, KDH Svit 758 Zvolený
Ján Zachar KDH, SDKÚ-DS Šuňava 301 Zvolený
Ján Fridman KDH, SDKÚ-DS Šuňava 299 Zvolený
Ján Kalla KDH, SDKÚ-DS Šuňava 269 Zvolený
Žofia Šebestová KDH, SDKÚ-DS Šuňava 254 Zvolený
Štefan Zajac KDH, SDKÚ-DS Šuňava 248 Zvolený
Slávka Gnebusová KDH Tatranská Javorina 48 Zvolený
Zdenka Kiseľová KDH Uloža 54 Zvolený
Ján Marušák KDH Uloža 54 Zvolený
Ján Bujňák KDH Uloža 53 Zvolený
Eva Bobková KDH Vydrník 153 Zvolený
Katarína Bajtošová KDH Vydrník 110 Zvolený
Gabriel Jamnický KDH Vysoké Tatry 140 Zvolený
Pavel Schlaffer KDH Vysoké Tatry 52 Zvolený
Jarmila Blaščáková KDH Ždiar 437 Zvolený
Mária Andrášová KDH Ždiar 348 Zvolený
Róbert Burger KDH Ždiar 345 Zvolený
Vladimír Mačák Mgr. KDH Ždiar 320 Zvolený
Milan Vojtaššák KDH Ždiar 290 Zvolený
Otília Zoričáková KDH Ždiar 287 Zvolený
Ján Jakub KDH Abranovce 99 Zvolený
Ján Kundracík KDH Bajerovce 84 Zvolený
Helena Lecková KDH Bertotovce 127 Zvolený
Rudolf Humeňaj KDH Brestov 122 Zvolený
Marek Dranga KDH Bretejovce 117 Zvolený
Imrich Majcher KDH Bretejovce 116 Zvolený
Michal Hrivňák KDH Brezovica 380 Zvolený
Jozef Lichvár KDH Brezovica 266 Zvolený
Mária Gumanová KDH Brežany 67 Zvolený
Marek Sedlák KDH Brežany 57 Zvolený
Jozef Sakala KDH Bzenov 197 Zvolený
Pavel Luca KDH Bzenov 154 Zvolený
Martin Papcun KDH Bzenov 149 Zvolený
Marek Gdovin KDH Čelovce 133 Zvolený
Štefan Nazarej KDH Čelovce 108 Zvolený
Slavomír Nazarej KDH Čelovce 90 Zvolený
Ján Tancoš KDH Červenica 149 Zvolený
Slavomír Pacovský KDH Daletice 32 Zvolený
Miroslav Vaňo KDH Demjata 224 Zvolený
Beáta Halkovičová KDH Demjata 218 Zvolený
Daniel Kolesár KDH Drienov 346 Zvolený
Vladimír Kakaščík KDH Drienov 337 Zvolený
Ján Marcin KDH Drienov 313 Zvolený
Tomáš Leško KDH Drienovská Nová Ves 192 Zvolený
Michal Šebeš KDH Drienovská Nová Ves 188 Zvolený
Jaroslav Sepeši KDH Drienovská Nová Ves 171 Zvolený
Peter Breškovič KDH Drienovská Nová Ves 154 Zvolený
Martin Bednár KDH Dulová Ves 115 Zvolený
Marta Marcinčinová KDH Fintice 267 Zvolený
Peter Dubovský KDH Fintice 224 Zvolený
Juraj Grus KDH Fričovce 149 Zvolený
Dominik Petruška KDH Fričovce 148 Zvolený
Miriam Vojteková KDH Gregorovce 189 Zvolený
Jozef Tomko KDH Haniska 245 Zvolený
Jozef Baloga KDH Hendrichovce 97 Zvolený
Ľubomír Centko KDH Hendrichovce 84 Zvolený
František Jurek KDH Hendrichovce 83 Zvolený
František Centko KDH Hendrichovce 56 Zvolený
Iveta Vojtková KDH Hermanovce 296 Zvolený
Adriana Triščíková KDH Hermanovce 293 Zvolený
Marián Babinčák KDH Hermanovce 292 Zvolený
Eva Dzuriková KDH Hermanovce 267 Zvolený
Mária Gočová KDH Hermanovce 254 Zvolený
Jana Dadejová KDH Chmeľovec 179 Zvolený
Marián Vojtek KDH Chmeľovec 169 Zvolený
Pavol Kiseľak KDH Chmeľovec 130 Zvolený
Richard Varga KDH Chminianska Nová Ves 211 Zvolený
Vladimír Majcher KDH Chminianska Nová Ves 204 Zvolený
Stanislav Rimský KDH Jakubova Voľa 122 Zvolený
Ladislav Futej KDH Jakubova Voľa 120 Zvolený
Jaroslav Tall KDH Jakubovany 286 Zvolený
Slavomír Tall KDH Jakubovany 205 Zvolený
Jozef Lipták KDH Jakubovany 198 Zvolený
Iveta Šoltysová KDH Jakubovany 166 Zvolený
Terézia Judová KDH Jarovnice 296 Zvolený
Anastázia Porembová KDH Kamenica 273 Zvolený
Martin Andraščík KDH Kamenica 265 Zvolený
Judita Kažová KDH Kamenica 224 Zvolený
Andrea Havrillová KDH Kapušany 440 Zvolený
Anton Mathia KDH Kapušany 337 Zvolený
Slávka Guteková KDH Kapušany 332 Zvolený
Stanislav Gdovin KDH Kapušany 323 Zvolený
Pavel Jurko KDH Kendice 268 Zvolený
Jozef Lukáč KDH Kojatice 225 Zvolený
Michal Roba KDH Kojatice 211 Zvolený
Jozef Kozák KDH Kojatice 207 Zvolený
František Glankovič KDH Kokošovce 212 Zvolený
Peter Bednarčak KDH Kokošovce 174 Zvolený
Peter Kandráč KDH Krásna Lúka 134 Zvolený
Ľuboš Kreheľ KDH Kvačany 71 Zvolený
František Vavrek KDH Lada 161 Zvolený
Jaroslav Buzogáň KDH Lemešany 340 Zvolený
Jozef Kuruc KDH Lemešany 322 Zvolený
Pavol Kmec KDH Lemešany 306 Zvolený
Radoslav Ružbašan KDH Lemešany 245 Zvolený
Peter Polák KDH Lesíček 47 Zvolený
Slávka Adamová KDH Ličartovce 226 Zvolený
Cecília Sabadošová KDH Ličartovce 218 Zvolený
Andrej Tomáš KDH Ličartovce 184 Zvolený
Mária Tóthová KDH Ličartovce 172 Zvolený
Marek Fatľa KDH Ličartovce 169 Zvolený
Viera Urdová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1191 Zvolený
Vladimír Babjak SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 1181 Zvolený
Ľudmila Verešpejová SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 922 Zvolený
Peter Tejbus SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 679 Zvolený
Jozef Majtner SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 646 Zvolený
Miloš Kožuško SDKÚ-DS, SIEŤ, KDH Lipany 641 Zvolený
Juraj Imrich KDH Lipovce 135 Zvolený
Vladimír Lukáč KDH Ľubotice 426 Zvolený
Miroslav Kormaník KDH Ľubotice 421 Zvolený
Martin Baňas KDH Ľubotice 402 Zvolený
Peter Čačko KDH Ľubotice 401 Zvolený
Patrik Štovčík KDH Ľubotice 393 Zvolený
Mária Havajová KDH Ľubotice 365 Zvolený
Jozef Čajka KDH Ľubotice 364 Zvolený
Vladimír Murcko KDH Lúčka 105 Zvolený
Katarína Kubová KDH Malý Šariš 275 Zvolený
František Babuščák KDH Malý Šariš 273 Zvolený
Marián Hrušovský KDH Malý Šariš 179 Zvolený
Danka Čuchtová KDH Miklušovce 106 Zvolený
Martin Jacko KDH Miklušovce 65 Zvolený
Stanislav Maričák KDH Miklušovce 64 Zvolený
Štefan Pillár KDH Milpoš 112 Zvolený
Martin Bednár KDH Ondrašovce 29 Zvolený
Andrej Kapľavka KDH Ondrašovce 29 Zvolený
Vladimír Pastirčák KDH Ondrašovce 20 Zvolený
Rastislav Švec KDH Ostrovany 224 Zvolený
Štefan Baloga KDH Ovčie 129 Zvolený
Jozef Balaščík KDH Pečovská Nová Ves 485 Zvolený
Ondrej Semančík KDH Pečovská Nová Ves 428 Zvolený
Lukáš Baňas KDH Pečovská Nová Ves 362 Zvolený
Vladimír Papež KDH Petrovany 299 Zvolený
Peter Vaščák KDH Petrovany 210 Zvolený
Ľubomír Sabol SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 224 Zvolený
Miroslav Golenovský SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 221 Zvolený
Marek Ficko SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 207 Zvolený
Peter Adamčík SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 199 Zvolený
Ján Bľanda SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 197 Zvolený
Iveta Dadejová SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Podhorany 162 Zvolený
Marta Zelinková KDH Podhradík 100 Zvolený
Jozef Karahuta KDH Podhradík 85 Zvolený
Milan Portík KDH Podhradík 85 Zvolený
Anton Hromjak KDH Poloma 150 Zvolený
Jozef Dzurus KDH Poloma 125 Zvolený
Stanislav Kahanec SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1226 Zvolený
Zuzana Bednárová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1188 Zvolený
Vasiľ Janko SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1176 Zvolený
Peter Krajňák SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1148 Zvolený
Štefan Hermanovský SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1070 Zvolený
Marcela Holingová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1061 Zvolený
Rastislav Mochnacký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 814 Zvolený
Stanislav Ferenc SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 811 Zvolený
Zuzana Tkáčová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 689 Zvolený
Štefan Kužma SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 623 Zvolený
Valéria Drobňáková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 601 Zvolený
Štefan Szidor SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 578 Zvolený
Renáta Fedorčíková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 567 Zvolený
Jozef Sabol KDH Proč 106 Zvolený
Peter Centek KDH Proč 68 Zvolený
Marek Krištof KDH Pušovce 193 Zvolený
Ján Rabský KDH Pušovce 167 Zvolený
Sylvia Migašová KDH Pušovce 158 Zvolený
Tomáš Halický KDH Radatice 216 Zvolený
Anna Timková KDH Radatice 179 Zvolený
Jana Homoľová KDH Radatice 172 Zvolený
Peter Škvarla KDH Ratvaj 57 Zvolený
Monika Ľachová KDH Ratvaj 51 Zvolený
Miroslav Trojanovič KDH Ratvaj 39 Zvolený
Anna Blichárová KDH Ratvaj 33 Zvolený
Valéria Pavúková KDH Ražňany 228 Zvolený
Jozef Paločko KDH Renčišov 47 Zvolený
Rastislav Jarkovský KDH Rokycany 123 Zvolený
Ján Beňko KDH Rokycany 116 Zvolený
Igor Ferenc KDH Ruská Nová Ves 233 Zvolený
Lukáš Velán KDH Ruská Nová Ves 187 Zvolený
Jozef Kropiľák KDH Sabinov 275 Zvolený
Ján Fekiač KDH Sabinov 214 Zvolený
Anna Mihoková KDH Sabinov 156 Zvolený
Juraj Ružbarský KDH Sabinov 155 Zvolený
Marek Joščák KDH Sedlice 291 Zvolený
Marek Guman KDH Sedlice 287 Zvolený
Iveta Kotuličová KDH Sedlice 258 Zvolený
Emil Fiľakovský KDH Sedlice 189 Zvolený
Tomáš Baran KDH Seniakovce 46 Zvolený
Peter Makara KDH Suchá Dolina 69 Zvolený
Ján Petrenčák KDH Suchá Dolina 63 Zvolený
Štefan Makara KDH Suchá Dolina 57 Zvolený
Peter Kendra KDH Šarišská Trstená 83 Zvolený
Martin Čontofalský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 169 Zvolený
Vladimír Halčišák SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 168 Zvolený
Marián Zgola SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 167 Zvolený
Lukáš Čontofalský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 164 Zvolený
Daniel Merkovský SDKÚ-DS, KDH Šarišské Bohdanovce 134 Zvolený
Karol Korínek KDH Šarišské Michaľany 501 Zvolený
Magdaléna Bilská KDH Šarišské Michaľany 365 Zvolený
Terézia Petrušková KDH Šindliar 178 Zvolený
Cyril Grus KDH Šindliar 175 Zvolený
Michal Leško KDH Šindliar 137 Zvolený
Monika Sedláková KDH Šindliar 117 Zvolený
Jozef Čech KDH Široké 629 Zvolený
Anna Bartková KDH Široké 548 Zvolený
Peter Štofaňák KDH Široké 531 Zvolený
Helena Hajdučinová KDH Široké 526 Zvolený
Mária Karabiňošová KDH Štefanovce 85 Zvolený
Jana Jačišinová KDH Štefanovce 73 Zvolený
Zuzana Čižmariková KDH Štefanovce 66 Zvolený
Lucia Kovaľová KDH Štefanovce 64 Zvolený
Martin Šima KDH Teriakovce 157 Zvolený
Elena Platková KDH Terňa 290 Zvolený
Vladimír Poklemba KDH Terňa 253 Zvolený
Ambróz Senderák KDH Terňa 248 Zvolený
Anna Dudová KDH Tichý Potok 82 Zvolený
Marta Tomalová KDH Tichý Potok 77 Zvolený
Marta Dudová-Baši... KDH Tichý Potok 66 Zvolený
Jozef Šoltys KDH Tulčík 294 Zvolený
Marek Kováč KDH Tulčík 292 Zvolený
Ján Drobňák KDH Uzovce 169 Zvolený
Ján Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 190 Zvolený
Mária Rokošná KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 184 Zvolený
Pavel Slaninka KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 166 Zvolený
Ľuboslav Pružinský KDH, SDKÚ-DS Uzovský Šalgov 129 Zvolený
Ján Žiga KDH Varhaňovce 131 Zvolený
Jaroslava Gajdošová KDH Veľký Slivník 81 Zvolený
Pavol Peregrin KDH Veľký Šariš 464 Zvolený
Jana Iskrová KDH Víťaz 373 Zvolený
Pavol Adamkovič KDH Víťaz 362 Zvolený
Peter Kovaľ KDH Víťaz 298 Zvolený
Peter Mihok KDH Víťaz 281 Zvolený
Monika Magdová KDH Víťaz 275 Zvolený
Jozef Bača KDH Vysoká 51 Zvolený
Michal Vyrostek KDH Vyšná Šebastová 280 Zvolený
Martin Jurášek KDH Vyšná Šebastová 214 Zvolený
Cecília Frištýková KDH Záborské 119 Zvolený
Bibiána Harčárová KDH Záborské 106 Zvolený
Rastislav Oravec KDH Záhradné 329 Zvolený
Mária Eliašová KDH Záhradné 218 Zvolený
Miroslav Kazimír KDH Záhradné 192 Zvolený
Jozef Bednár KDH Záhradné 190 Zvolený
Rudolf Mačo KDH Žehňa 94 Zvolený
Jozef Kišš KDH Župčany 359 Zvolený
Michal Kolcun KDH Čirč 367 Zvolený
Miroslav Mikita KDH Čirč 284 Zvolený
Mikuláš Plavčan KDH Čirč 217 Zvolený
Ján Vira KDH Forbasy 130 Zvolený
Valérián Kuffa KDH Forbasy 129 Zvolený
Jozef Matfiak KDH Forbasy 128 Zvolený
Daniel Šidlovský KDH Forbasy 104 Zvolený
Miroslav Arendáč KDH Hajtovka 26 Zvolený
Pavol Šimkovič KDH Hniezdne 277 Zvolený
Václav Vyrostek KDH Hniezdne 227 Zvolený
Anna Pokrivčáková KDH Hraničné 47 Zvolený
Beatrix Langová SDKÚ-DS, NOVA, KDH Chmeľnica 157 Zvolený
Katarína Vasiľová KDH Jakubany 310 Zvolený
Radoslav Mačuga KDH Jakubany 260 Zvolený
Ľudmila Dziaková KDH Kolačkov 262 Zvolený
Mária Žoldáková KDH Kolačkov 208 Zvolený
Dušan Reľovský KDH Kolačkov 200 Zvolený
Stanislav Osvald KDH Lacková 46 Zvolený
Marek Selep KDH Lacková 46 Zvolený
Gabriela Gondeková KDH Lesnica 123 Zvolený
Marcela Axamská KDH Lesnica 116 Zvolený
Dušan Lihani KDH Lesnica 98 Zvolený
Gabriel Rinkovský KDH Litmanová 98 Zvolený
Mikuláš Rusiňak KDH Litmanová 92 Zvolený
Vladimír Bratičák KDH Malý Lipník 93 Zvolený
Ján Svisták KDH Malý Lipník 86 Zvolený
Ján Kopčák KDH Malý Lipník 83 Zvolený
Marek Baláž KDH Mníšek nad Popradom 107 Zvolený
Helena Sedláková KDH Mníšek nad Popradom 106 Zvolený
Rozália Pivovarová KDH Mníšek nad Popradom 106 Zvolený
Helena Kuzmiaková KDH Mníšek nad Popradom 105 Zvolený
Zuzana Živčáková KDH Mníšek nad Popradom 104 Zvolený
Bernadeta Živčáková KDH Mníšek nad Popradom 103 Zvolený
Ľuboslava Ščurková KDH Mníšek nad Popradom 89 Zvolený
Ján Bičuš KDH Nižné Ružbachy 181 Zvolený
Silvester Galčík KDH Nižné Ružbachy 106 Zvolený
Júlia Boďová KDH Nová Ľubovňa 479 Zvolený
Regína Konkoľová KDH Nová Ľubovňa 457 Zvolený
Pavol Sás KDH Nová Ľubovňa 429 Zvolený
Pavol Rusiňák KDH Nová Ľubovňa 350 Zvolený
Peter Jendrichovský KDH Nová Ľubovňa 336 Zvolený
Miroslav Hamrák KDH Nová Ľubovňa 318 Zvolený
Ján Žemba KDH Nová Ľubovňa 313 Zvolený
Alžbeta Kaletová KDH Nová Ľubovňa 284 Zvolený
Lenka Daňková KDH Orlov 126 Zvolený
Patrik Pčolka SDKÚ-DS, NOVA, KDH Plaveč 127 Zvolený
Pavol Chmeliar KDH Plavnica 329 Zvolený
Emil Valek KDH Podolínec 721 Zvolený
Jozef Selep KDH Podolínec 590 Zvolený
Pavol Vychovaly KDH Podolínec 527 Zvolený
Ján Marhefka KDH Podolínec 446 Zvolený
Ján Hudák KDH Pusté Pole 79 Zvolený
Miroslav Duranka KDH Pusté Pole 76 Zvolený
Darina Ščerbáková KDH Pusté Pole 55 Zvolený
Michal Šipoš SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1076 Zvolený
Soňa Gaborčáková SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 1003 Zvolený
Aleš Solár SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 866 Zvolený
Pavol Gurega SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 825 Zvolený
Rastislav Stašák SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 769 Zvolený
František Orlovský SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 734 Zvolený
Milan Knapík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 707 Zvolený
Patrik Boďo SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 689 Zvolený
Peter Hrebík SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 683 Zvolený
Filip Lampart SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, KDH Stará Ľubovňa 682 Zvolený
Ladislav Hnat KDH Šarišské Jastrabie 156 Zvolený
Peter Irha KDH Veľká Lesná 140 Zvolený
Mária Šromovská KDH Veľká Lesná 99 Zvolený
Stanislav Kovaľ KDH Vyšné Ružbachy 217 Zvolený
Peter Martinek KDH Vyšné Ružbachy 208 Zvolený
Ján Gončár KDH Vyšné Ružbachy 204 Zvolený
Pavol Gončár KDH Vyšné Ružbachy 188 Zvolený
František Hurný KDH Breznica 202 Zvolený
Vladislav Fedorco KDH Breznička 52 Zvolený
Peter Božík KDH Brusnica 107 Zvolený
Michal Herila KDH Bukovce 131 Zvolený
Stanislav Bučko KDH Bukovce 124 Zvolený
Juraj Kasarda KDH Bžany 28 Zvolený
Ján Čenger KDH Chotča 119 Zvolený
Nadežda Konarová KDH Krišlovce 14 Zvolený
Martin Dovičak KDH Krišlovce 10 Zvolený
Patrik Dovičak KDH Krišlovce 10 Zvolený
Juraj Čečko KDH Lomné 62 Zvolený
Juraj Piskorik KDH Lomné 58 Zvolený
Dušan Jacečko KDH Makovce 22 Zvolený
Peter Slivka KDH Malá Poľana 36 Zvolený
Monika Minková KDH Malá Poľana 35 Zvolený
Ján Kapa KDH Miňovce 108 Zvolený
Marián Semanco KDH Miňovce 102 Zvolený
Ľuboš Janek KDH Nižná Olšava 170 Zvolený
Iveta Madzinová KDH Nižná Olšava 134 Zvolený
Marián Vatraľ KDH Potoky 27 Zvolený
Ľubomír Bejda KDH Potoky 26 Zvolený
Radko Šmajda KDH Potôčky 23 Zvolený
Martin Jakubov KDH Stropkov 351 Zvolený
Jana Slivková KDH Stropkov 150 Zvolený
Peter Lehocký KDH Stropkov 146 Zvolený
Jozef Šimko KDH Stropkov 135 Zvolený
Stanislav Humeník KDH Stropkov 116 Zvolený
Ľubomír Bochmač KDH Šandal 91 Zvolený
Pavol Cuba KDH Šandal 74 Zvolený
Pavol Vaško KDH Šandal 60 Zvolený
Eduard Kuzma KDH, SMER-SD Varechovce 44 Zvolený
Mária Kozáková KDH, SMER-SD Varechovce 41 Zvolený
Slavomír Choma KDH, SMER-SD Varechovce 39 Zvolený
Štefan Palaščák KDH, SMER-SD Varechovce 38 Zvolený
Iveta ŽUlkovská KDH, SMER-SD Varechovce 32 Zvolený
Miroslav Liška KDH Veľkrop 59 Zvolený
Michal Jaselský KDH Veľkrop 44 Zvolený
Peter Mihuc KDH Vojtovce 40 Zvolený
Mária Pavlenková KDH Vojtovce 21 Zvolený
Martin Kupčiha KDH Výškovce 41 Zvolený
Radovan Olčák KDH Vyšná Olšava 172 Zvolený
Stanislav Peľak KDH Vyšná Olšava 149 Zvolený
Jozef Mičo KDH Vyšná Olšava 137 Zvolený
Mária Digoňová KDH Giraltovce 471 Zvolený
Jaroslav Harajda KDH Giraltovce 401 Zvolený
Lenka Kovaľová Mgr. KDH Kalnište 106 Zvolený
František Halek KDH Kalnište 95 Zvolený
Miroslav Kucirka KDH Kapišová 105 Zvolený
Pavel Hermanovský KDH Lúčka 140 Zvolený
Peter Marcin KDH Lúčka 136 Zvolený
Dominik Tkáč KDH Lúčka 116 Zvolený
Andrej Havrila KDH Lúčka 114 Zvolený
Marcel Tkáč KDH Lúčka 106 Zvolený
Katarína Pavúková KDH Mičakovce 27 Zvolený
Peter Varchol KDH Nižný Mirošov 73 Zvolený
Martin Čeremuga SMER-SD, KDH Okrúhle 137 Zvolený
Michal Ložiňák SMER-SD, KDH Okrúhle 125 Zvolený
Jozef Polončák SMER-SD, KDH Okrúhle 119 Zvolený
Oľga Michlíková SMER-SD, KDH Okrúhle 118 Zvolený
Mária Malačinová KDH Radoma 93 Zvolený
Miroslav Štiavnický KDH Stročín 75 Zvolený
Pavel Varcholík KDH Vagrinec 31 Zvolený
Eva Barvirčáková ... KDH Vagrinec 31 Zvolený
Michal Danč KDH Vyšný Mirošov 118 Zvolený
Renáta Maťašová KDH Želmanovce 74 Zvolený
Mikuláš Džerenga KDH Banské 183 Zvolený
Peter Tichý KDH Banské 183 Zvolený
Dušan Baran KDH Banské 168 Zvolený
Peter Hanusin KDH Banské 159 Zvolený
Beáta Babinská KDH Benkovce 93 Zvolený
Jozef Ungrady KDH Čaklov 295 Zvolený
Miroslav Jakubov KDH Čaklov 264 Zvolený
Jozef Mitalčák KDH Ďapalovce 140 Zvolený
Jozef Zeleňák KDH Ďapalovce 102 Zvolený
Peter Tatár KDH Davidov 225 Zvolený
Martin Voľanský KDH Detrík 22 Zvolený
Jaroslav Janočko KDH Detrík 15 Zvolený
Iveta Migaľová KDH Dlhé Klčovo 340 Zvolený
Martin Michalenko KDH Dlhé Klčovo 218 Zvolený
Jozef Tušim KDH Dlhé Klčovo 204 Zvolený
Valéria Reváková KDH Girovce 29 Zvolený
Martin Tkáč KDH Hanušovce nad Topľou 464 Zvolený
Ladislav Babica KDH Hanušovce nad Topľou 299 Zvolený
Ján Dudáš KDH Hencovce 343 Zvolený
Peter Kos KDH Hencovce 208 Zvolený
Slavomír Haňov KDH Hencovce 203 Zvolený
Helena Durkajová KDH Hencovce 198 Zvolený
Rudolf Kakoni KDH Hencovce 191 Zvolený
Michal Kandala KDH Hlinné 309 Zvolený
Štefan Vaško KDH Hlinné 298 Zvolený
Milan Jurmák KDH Hlinné 229 Zvolený
Pavol Kandala KDH Hlinné 196 Zvolený
Milan Polakovič KDH Holčíkovce 96 Zvolený
Peter Fečko KDH Jasenovce 76 Zvolený
Oľga Budzová KDH Jasenovce 57 Zvolený
Vladimír Zmuda KDH Jasenovce 52 Zvolený
Peter Bodor KDH Juskova Voľa 116 Zvolený
Ján Tkáč KDH Juskova Voľa 106 Zvolený
Peter Sabol KDH Kamenná Poruba 123 Zvolený
Pavol Fedorčák KDH Komárany 137 Zvolený
Helena Štovková KDH Kučín 70 Zvolený
Peter Fedor KDH Majerovce 103 Zvolený
Slavomír Ivan KDH Majerovce 94 Zvolený
Lucia Balická KDH Michalok 72 Zvolený
Jozef Hamorník KDH Michalok 58 Zvolený
Zuzana Džujková KDH Michalok 57 Zvolený
Ľubomír Šinal KDH, NOVA Nižný Hrabovec 342 Zvolený
Jozef Kovaľ KDH, NOVA Nižný Hrabovec 300 Zvolený
Mária Stuľáková KDH, NOVA Nižný Hrabovec 283 Zvolený
František Bujko KDH, NOVA Nižný Hrabovec 281 Zvolený
Terézia Čačková KDH Nižný Hrušov 332 Zvolený
Ján Hermanovský KDH Nižný Kručov 88 Zvolený
Martin Krupa KDH Pavlovce 168 Zvolený
Pavel Verčimák KDH Pavlovce 153 Zvolený
Marián Barna KDH Petkovce 47 Zvolený
Pavol Hybala KDH Petkovce 39 Zvolený
Anna Bumberová KDH Poša 103 Zvolený
Jaroslav Surdej KDH Rudlov 124 Zvolený
Ján Sabol KDH Ruská Voľa 27 Zvolený
Michal Lehončák KDH Sečovská Polianka 320 Zvolený
Juraj Novák KDH Sečovská Polianka 281 Zvolený
Silvia Madarová KDH Sečovská Polianka 268 Zvolený
Ján Džurdženík KDH Sedliská 267 Zvolený
Jozef Murín KDH Sedliská 227 Zvolený
Jozef Olach KDH Sedliská 214 Zvolený
Mária Bratková KDH Sedliská 201 Zvolený
Marta Paľková KDH Sedliská 166 Zvolený
Jozef Baník KDH Sedliská 163 Zvolený
Agáta Alžová KDH Slovenská Kajňa 198 Zvolený
Ján Melník KDH Slovenská Kajňa 157 Zvolený
Mária Onderková KDH Soľ 208 Zvolený
Gabriela Hromjáková KDH Tovarné 182 Zvolený
František Džuňa KDH Tovarné 150 Zvolený
Lukáš Bratko KDH Tovarnianska Polianka 34 Zvolený
Ján Bratko KDH Vavrinec 26 Zvolený
Miroslav Kaščák KDH Vavrinec 22 Zvolený
Ľubica Baranová KDH Vavrinec 20 Zvolený
Ján Čandík KDH Vechec 349 Zvolený
Emília Antolíková KDH Vranov nad Topľou 522 Zvolený
Marek Fedor KDH Vranov nad Topľou 405 Zvolený
Ján Kočiš KDH Vranov nad Topľou 387 Zvolený
Gabriela Bradovková KDH Vranov nad Topľou 347 Zvolený
Michal Mudrák KDH Vranov nad Topľou 284 Zvolený
Marta Badinková KDH Zámutov 434 Zvolený
Maroš Zengevald KDH Zámutov 420 Zvolený
Peter Olejár KDH Zámutov 366 Zvolený
Tomáš Ličák KDH Zámutov 353 Zvolený
Tomáš Kačer KDH Žalobín 113 Zvolený
Tibor Bacsó SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1675 Zvolený
Iveta Kijevská SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1535 Zvolený
Emil Petrvalský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1498 Zvolený
Daniel Rusnák SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice 1423 Zvolený
Imrich Buľko KDH Košice - Barca 375 Zvolený
Marián Kačmár KDH Košice - Barca 358 Zvolený
Ladislav Breicha SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 505 Zvolený
Viera Sudzinová SMK-MKP, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, KDH, KDS, DS Košice - Juh 454 Zvolený
Mária Horňáková SMK-MKP, SDKÚ-DS,