Komunálne voľby 2006 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2006

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Milan Tomko KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zemplínsky Branč 150 60,48 Zvolený
Jozef Šimko ĽS-HZDS Zemplínske Hradište 400 63,90 Zvolený
Alena Gajdošová ĽS-HZDS, SMER Zemplínska Nová Ves 175 35,21 Nezvolený
Ján Ondovčík SNS, SMER, ĽS-HZDS Vojčice 361 34,88 Nezvolený
Alena Kováčová ĽS-HZDS, SNS, SMER Veľké Ozorovce 264 85,99 Zvolený
Milan Rusinkovič ĽS-HZDS Veľká Tŕňa 127 45,52 Zvolený
Ján Cap SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľaty 114 25,22 Nezvolený
Ján Roman SNS, ĽS-HZDS Trnávka 69 100,00 Zvolený
Dušan Poľacký ĽS-HZDS Trebišov 1092 14,51 Nezvolený
Ernest Trella SMER, SNS, ĽS-HZDS Somotor 44 5,47 Nezvolený
Vladimír Kráľovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Slivník 234 48,25 Zvolený
Viktor Kalán ĽS-HZDS, SMK-MKP Sirník 224 92,18 Zvolený
Andrea Nováková ĽS-HZDS Plechotice 67 16,38 Nezvolený
Ján Hvozdík SNS, SMER, ĽS-HZDS Parchovany 541 100,00 Zvolený
Viera Chomová ĽS-HZDS Nový Ruskov 118 30,41 Nezvolený
Ján Kapajka SNS, SMER, ĽS-HZDS Novosad 312 100,00 Zvolený
Peter Kolesár SNS, SMER, ĽS-HZDS Michaľany 83 10,55 Nezvolený
Anton Petruška ĽS-HZDS, SMER, SNS Jamník 305 57,66 Zvolený
Mária Fabriciová ĽS-HZDS Jaklovce 169 19,16 Nezvolený
Dušan Pramuka SNS, ĽS-HZDS, SMER Chrasť nad Hornádom 92 24,15 Nezvolený
Peter Hudák SNS, ĽS-HZDS Hrabušice 34 3,92 Nezvolený
Metod Revaj SNS, SMER, ĽS-HZDS Hnilec 0 0,00 Nezvolený
Vladimír Fabian ĽS-HZDS Hnilčík 271 82,87 Zvolený
Lýdia Šomšáková ĽS-HZDS Henclová 63 77,78 Zvolený
Tibor Theis SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Helcmanovce 349 45,74 Zvolený
Miroslav Snopko ĽS-HZDS, SNS, SMER Harichovce 153 20,82 Nezvolený
Dušan Pindroch ĽS-HZDS Gelnica 80 4,16 Nezvolený
Miroslav Výrostek SNS, ĽS-HZDS Danišovce 203 69,28 Zvolený
Ján Koval ĽS-HZDS Bystrany 22 2,49 Nezvolený
Ján Remiaš ĽS-HZDS Betlanovce 16 6,02 Nezvolený
Marek Kuzma ĽS-HZDS Štítnik 212 29,04 Nezvolený
Štefan Bašták SNS, ĽS-HZDS, SMER Slavošovce 493 58,27 Zvolený
Ondrej Gallo ĽS-HZDS Slavoška 34 43,04 Nezvolený
Ján Timár ĽS-HZDS, SNS, SMER Roštár 116 45,49 Zvolený
Stanislav Levrinc ĽS-HZDS Rochovce 143 100,00 Zvolený
Marián Nemčko ĽS-HZDS Ochtiná 28 8,86 Nezvolený
Martin Gallík SNS, ĽS-HZDS Nižná Slaná 190 29,92 Nezvolený
Ján Lukáč ĽS-HZDS, SMER Koceľovce 116 100,00 Zvolený
Ivan Fafrák ĽS-HZDS, SMER Henckovce 114 43,35 Nezvolený
Zuzana Kováčová ĽS-HZDS Hanková 6 14,63 Nezvolený
Milan Mlynár ĽS-HZDS, SNS Gočovo 137 53,31 Zvolený
Karol Horník ĽS-HZDS, KSS Dobšiná 805 43,99 Zvolený
Ján Bubenčík ĽS-HZDS Čierna Lehota 29 7,49 Nezvolený
Ján Mihaľo SMER, ĽS-HZDS Strážske 263 13,97 Nezvolený
Jozef Blach ĽS-HZDS Staré 62 15,86 Nezvolený
Pavol Džurina SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Sobrance 1126 37,04 Nezvolený
Ján Cifruľák ĽS-HZDS Sliepkovce 179 50,85 Zvolený
Peter Saboslai ĽS-HZDS Senné 221 82,46 Zvolený
Peter Tokár SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Sejkov 98 100,00 Zvolený
Juraj Cinkanič SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruský Hrabovec 94 44,13 Zvolený
Mária Brannová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 46 32,17 Nezvolený
Ján Berezňanin SNS, ĽS-HZDS Ruská Bystrá 41 43,62 Nezvolený
Milan Bakajsa ĽS-HZDS Rakovec nad Ondavou 19 3,75 Nezvolený
Oto Fenin SMER, SNS, ĽS-HZDS Pusté Čemerné 157 70,40 Zvolený
Nadežda Jurková ĽS-HZDS Pozdišovce 59 9,66 Nezvolený
Jozef Filip SNS, ĽS-HZDS Porúbka 17 6,25 Nezvolený
Oľga Fečíková SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Porostov 105 100,00 Zvolený
Emil Osif SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Podhoroď 118 62,43 Zvolený
Jozef Gajdoš ĽS-HZDS, KDH Petrovce nad Laborcom 187 41,28 Nezvolený
Pavel Tomčo SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Petrovce 107 100,00 Zvolený
Mária Vadasová KDH, ĽS-HZDS Petrikovce 88 100,00 Zvolený
Ján Kaššaj ĽS-HZDS Palín 59 14,29 Nezvolený
Milan Kočan SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Orechová 40 25,81 Nezvolený
Vladimír Stanko SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Nižné Nemecké 57 29,84 Nezvolený
Andrej Holuvčák KDH, ĽS-HZDS Nižná Rybnica 81 34,91 Nezvolený
Anton Šandor HZD, SNS, KDH, ĽS-HZDS Nacina Ves 433 60,81 Zvolený
Oliver Petrík ĽS-HZDS, ĽB Michalovce 752 6,83 Nezvolený
Daniel Doľák ĽS-HZDS Malé Ozorovce 39 12,70 Nezvolený
Michal Riľák ĽS-HZDS Luhyňa 100 55,56 Zvolený
Michal Hrinko SMER, SNS, ĽS-HZDS Lastovce 305 55,96 Zvolený
Ján Lajoš SNS, ĽS-HZDS Kysta 112 44,80 Zvolený
Mária Kaňuchová SNS, ĽS-HZDS Kravany 95 54,91 Zvolený
Pavol Duč ĽS-HZDS, SNS, SMER Kožuchov 79 49,38 Zvolený
Imrich Moňak SNS, SMER, ĽS-HZDS Kašov 90 100,00 Zvolený
Milan Rohaľ SMER, SNS, ĽS-HZDS Hriadky 120 43,48 Nezvolený
Marián Volesko ĽS-HZDS Čerhov 21 5,28 Nezvolený
Ján Michalko ĽS-HZDS Čeľovce 135 45,92 Zvolený
Ladislav Slovjak SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Cejkov 540 71,90 Zvolený
Margaréta Kurucová ĽS-HZDS, SNS, SMER Brezina 238 65,03 Zvolený
Mária Fedorová ĽS-HZDS Bara 48 22,12 Nezvolený
František Hadušovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Žehra 30 5,20 Nezvolený
Mária Falatková ĽS-HZDS, SMER Žakarovce 182 43,44 Zvolený
Ondrej Fabry ĽS-HZDS, SMER, SNS Vojkovce 17 7,23 Nezvolený
Ladislav Koňak SMER, SNS, ĽS-HZDS Teplička 296 53,82 Zvolený
Viktor Butvín ĽS-HZDS Spišský Hrušov 165 27,05 Zvolený
Peter Bendík ĽS-HZDS, SMER Spišské Tomášovce 72 11,84 Nezvolený
Ján Volný ĽS-HZDS, SNS, SMER Spišská Nová Ves 3211 31,70 Zvolený
Michal Kotrady SNS, SMER, ĽS-HZDS Smižany 1651 63,09 Zvolený
Jozef Mihalčin ĽS-HZDS, SNS, SMER Slovinky 132 16,60 Nezvolený
Vladislav Vrábeľ ĽS-HZDS, SNS, SMER Slatvina 130 79,27 Zvolený
František Vytykáč SNS, ĽS-HZDS, SMER Rudňany 367 36,02 Nezvolený
Peter Labanc ĽS-HZDS Richnava 26 3,48 Nezvolený
Peter Volčko ĽS-HZDS, SNS, SMER Poráč 276 100,00 Zvolený
Jozef Gardošík SNS, ĽS-HZDS, SMER Olcnava 440 75,73 Zvolený
Dušan Slivka ĽS-HZDS, KDH, SNS Nálepkovo 565 42,32 Nezvolený
Milan Šmelko ĽS-HZDS Mlynky 41 11,85 Nezvolený
Anton Hozza ĽS-HZDS, SNS, SMER Matejovce nad Hornádom 55 20,75 Nezvolený
Ján Šofranko ĽS-HZDS, SNS, SMER Markušovce 585 57,41 Zvolený
Marian Keruľ ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Margecany 177 17,40 Nezvolený
Peter Biskup ĽS-HZDS, SNS, SMER Letanovce 172 22,25 Nezvolený
Peter Bratko ĽS-HZDS, SNS Krompachy 440 15,45 Nezvolený
Vincent Bača SMER, SNS, ĽS-HZDS Kolinovce 223 82,90 Zvolený
Rudolf Kušnír KSS, ĽS-HZDS, SMER Kojšov 286 63,56 Zvolený
Ján Majerník ĽS-HZDS, KDH, SMER Kluknava 356 41,40 Zvolený
Darina Čurillová ĽS-HZDS, SNS Kaľava 89 39,04 Nezvolený
Valéria Eľková ĽS-HZDS Markovce 341 85,04 Zvolený
Marta Tomková ĽS-HZDS Malčice 278 43,78 Zvolený
Rudolf Gajda ĽS-HZDS Lúčky 9 3,33 Nezvolený
Ján Šimko KDH, HZD, ĽS-HZDS Ložín 208 50,61 Zvolený
Miroslav Bak ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Laškovce 155 61,26 Zvolený
Ľudmila Vahovičová ĽS-HZDS Lastomír 1 0,20 Nezvolený
Anna Janošová ĽS-HZDS, SNS Kristy 135 83,33 Zvolený
Mária Hreňková SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Krčava 119 50,85 Zvolený
Anna Danková ĽS-HZDS Krásnovce 205 57,10 Zvolený
Milan Capík KDH, SNS, ĽS-HZDS Koromľa 68 28,10 Nezvolený
Anna Rozkošová ĽS-HZDS Koňuš 18 8,33 Nezvolený
Milan Chomič ĽS-HZDS Kolibabovce 68 59,13 Zvolený
Ján Čuchran SMER, ĽS-HZDS, SZ, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 161 100,00 Zvolený
Ján Hlaváč ĽS-HZDS Jastrabie pri Michalovciach 34 16,92 Nezvolený
Viera Bubenková ĽS-HZDS Budkovce 77 10,14 Nezvolený
Valentína Perduľa... SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Blatné Revištia 27 20,77 Nezvolený
Vladimír Sliško ĽS-HZDS Blatné Remety 117 43,17 Nezvolený
Andrej Petrúň SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Beňatina 82 100,00 Zvolený
Agáta Mižáková KDH, SNS, ĽS-HZDS Baškovce 79 43,89 Nezvolený
František Bartko ĽS-HZDS Trstené pri Hornáde 416 59,86 Zvolený
Rudolf Kuzma ĽS-HZDS Sokoľany 179 34,96 Nezvolený
Vladimír Kišdučák ĽS-HZDS Rudník 157 43,85 Zvolený
Vincent Timko ĽS-HZDS, SMER Poproč 544 38,50 Nezvolený
Štefan Šimko SF, SNS, ĽS-HZDS Hraň 213 26,30 Nezvolený
Andrej Marcin KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Dvorianky 252 70,00 Zvolený
Mikuláš Csoma ĽS-HZDS Dobrá 85 33,33 Nezvolený
Andrej Dobranský SNS, ĽS-HZDS Dargov 33 10,19 Nezvolený
Július Farkašovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Betliar 355 100,00 Zvolený
Ladislav Sopko ĽS-HZDS Žbince 8 2,13 Nezvolený
Jozef Danko SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšné Nemecké 51 35,66 Zvolený
Peter Dudej SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Vyšná Rybnica 30 13,89 Nezvolený
Jaroslav Choma ĽS-HZDS Voľa 17 9,50 Nezvolený
Jozef Antonič SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Úbrež 165 52,38 Zvolený
Kvetoslava Keresz... SNS, SMER, ĽS-HZDS Tušice 15 4,97 Nezvolený
Ignác Štefanič ĽS-HZDS Trnava pri Laborci 67 22,95 Nezvolený
Ján Krivý ĽS-HZDS Trhovište 118 18,70 Nezvolený
Július Adamec ĽS-HZDS Tibava 52 16,67 Nezvolený
Vojtech Gomboš SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Svätuš 59 67,05 Zvolený
Eugen Ivanko ĽS-HZDS Nováčany 24 6,19 Nezvolený
Helena Balážová ĽS-HZDS Nižná Hutka 17 6,01 Nezvolený
Lýdia Janssen ĽS-HZDS Malá Lodina 11 10,48 Nezvolený
Mária Švábová ĽS-HZDS Kalša 17 4,00 Nezvolený
Božena Janeková ĽS-HZDS Budimír 38 6,41 Nezvolený
Ladislav Tóth ĽS-HZDS Belža 98 49,25 Nezvolený
Pavol Mutafov SMER, SNS, SF, ĽS-HZDS, HZD Košice - Západ 2567 37,29 Zvolený
Ružena Slivová ANO, ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Košice - Ťahanovce 110 14,29 Nezvolený
Ladislav Polák SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Inovce 72 100,00 Zvolený
Ján Mikovčík KDH, ĽS-HZDS Choňkovce 120 35,09 Nezvolený
Mária Sulejová SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS Husák 62 50,82 Zvolený
Vladimír Decha HZD, ĽS-HZDS Horovce 283 64,03 Zvolený
Marek Buber ĽS-HZDS Horňa 1 0,43 Nezvolený
Jaroslav Kőszegy ĽS-HZDS Hažín 51 18,96 Nezvolený
Juraj Hudák SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, KDH Fekišovce 50 24,88 Nezvolený
Michal Bodnár ĽS-HZDS Falkušovce 166 100,00 Zvolený
Andrej Bajužík ĽS-HZDS Dúbravka 258 69,54 Zvolený
Mária Kundráková ĽS-HZDS Čierne Pole 47 24,35 Nezvolený
Eva Hulmečíková ANO, SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice - Staré Mesto 1679 32,95 Nezvolený
Vojtech Varga ANO, ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Košice - Sídlisko Ťahanovce 524 15,46 Nezvolený
Mária Gamcová ANO, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice - KVP 1344 29,01 Nezvolený
Mária Žofčáková ANO, SNS, ĽS-HZDS Košice - Sever 334 7,36 Nezvolený
Vladimír Janočko ĽS-HZDS, SMER Košice - Pereš 93 17,19 Nezvolený
Anna Jenčová ANO, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - nad Jazerom 1760 39,87 Zvolený
Ľudovít Balog ĽS-HZDS Košice - Lunik IX 234 22,52 Nezvolený
Dušan Petrenka SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Košice - Košická Nová Ves 539 61,04 Zvolený
Patrik Géci SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - Juh 1596 29,97 Nezvolený
Monika Smolková SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Košice - Dargovských Hrdinov 1790 39,31 Zvolený
František Vančo SF, ANO, ĽS-HZDS, SNS, SMER Košice - Barca 140 10,26 Nezvolený
Boris Farkašovský SNS, ĽS-HZDS, SF, SMER Košice 15158 31,33 Nezvolený
Valéria Račková ĽS-HZDS, SMER Žalobín 202 40,97 Nezvolený
Dušan Višňovský SMER, ĽS-HZDS Zámutov 386 32,88 Zvolený
Mária Hrušková ĽS-HZDS Vyšný Žipov 17 3,39 Nezvolený
Marián Bak ĽS-HZDS Komárany 65 22,81 Nezvolený
Miroslav Orenič ĽS-HZDS Kamenná Poruba 41 8,30 Nezvolený
Michal Džuka SNS, ĽS-HZDS, SMER Jastrabie nad Topľou 189 85,91 Zvolený
Štefan Vilcega ĽS-HZDS, SNS, SMER Jasenovce 84 62,22 Zvolený
Milena Naštová Hl... SNS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Hlinné 540 75,95 Zvolený
Jaroslav Gajdoš ĽS-HZDS Hermanovce nad Topľou 80 22,41 Nezvolený
Mária Tkáčová ĽS-HZDS Hanušovce nad Topľou 245 16,13 Nezvolený
Jozef Nedzbala SNS, SMER, ĽS-HZDS Giglovce 53 48,18 Zvolený
Jozef Sedlár SMER, ĽS-HZDS Ďurďoš 48 47,52 Nezvolený
František Chvastaš ĽS-HZDS Ďapalovce 23 8,19 Nezvolený
Rastislav Kľučár ĽS-HZDS Detrík 8 22,22 Nezvolený
Štefan Straka ĽS-HZDS, KSS Čierne nad Topľou 154 33,77 Zvolený
Ladislav Kalafa SMER, ĽS-HZDS Čičava 176 39,55 Zvolený
Jaroslav Demčák ĽS-HZDS Čaklov 469 48,70 Zvolený
Ľubor Horváth SNS, SMER, ĽS-HZDS Cabov 25 11,26 Nezvolený
Jozef Ihnát RIS, SNS, ĽS-HZDS Bystré 401 36,62 Nezvolený
Jozef Varga ĽS-HZDS Želmanovce 10 4,63 Nezvolený
Andrej Mitaľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Železník 208 88,14 Zvolený
Jozef Miškiv SNS, ĽS-HZDS Vyšný Orlík 83 36,89 Nezvolený
Milica Cocuľová ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vyšný Mirošov 175 55,91 Zvolený
Vasil Pitlivka SNS, ĽS-HZDS, SMER Vyšná Pisaná 29 51,79 Zvolený
Mikuláš Krajkovič ĽS-HZDS, SNS, SMER Vápeník 31 100,00 Zvolený
Ján Chrzan SNS, SMER, ĽS-HZDS Valkovce 89 100,00 Zvolený
Ján Herman ĽS-HZDS, SMER, SNS Vagrinec 38 100,00 Zvolený
Anna Kaščaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Štefurov 29 100,00 Zvolený
Michal Vaňko SNS, ĽS-HZDS, SMER Šemetkovce 30 48,39 Nezvolený
Ján Hic SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Šarišský Štiavnik 89 60,96 Zvolený
Michal Bartko HZD, KSS, ĽS-HZDS, SMER Svidník 1738 41,74 Zvolený
Ján Drimák ĽS-HZDS, SMER Stročín 114 46,15 Nezvolený
Ľubica Vaňková SMER, ĽS-HZDS Soboš 28 36,84 Zvolený
Jozef Vansa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Rovné 161 58,12 Zvolený
Miroslav Vasilenko SNS, ĽS-HZDS Rakovčík 33 34,02 Nezvolený
Ján Dančišin SNS, SMER, ĽS-HZDS Radoma 81 29,78 Nezvolený
Ján Knap ĽS-HZDS Kostoľany nad Hornádom 154 23,33 Nezvolený
Michal Kolesár SNS, SMER, ĽS-HZDS Okrúhle 105 32,31 Nezvolený
Ján Barvirčák ĽS-HZDS Nová Polianka 28 66,67 Zvolený
Juraj Petný SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižný Orlík 138 100,00 Zvolený
Jozef Michališin ĽS-HZDS Nižný Mirošov 10 6,67 Nezvolený
Anna Ferkaninová ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Nižný Komárnik 88 100,00 Zvolený
Milan Grega SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižná Pisaná 48 100,00 Zvolený
Peter Makara KSS, SNS, ĽS-HZDS Nižná Jedľová 43 69,35 Zvolený
Miroslav Hanik SNS, ĽS-HZDS Mlynárovce 53 38,13 Nezvolený
Pavel Andrijko ĽS-HZDS Mičakovce 47 57,32 Zvolený
Jaroslav Nagajda ĽS-HZDS, KDH Mestisko 132 45,36 Nezvolený
Juraj Červák ĽS-HZDS Medvedie 33 100,00 Zvolený
Ján Referovič SNS, SMER, ĽS-HZDS Matovce 55 100,00 Zvolený
Rudolf Věchet ĽS-HZDS Lúčka 84 34,57 Nezvolený
Andrej Remeta ĽS-HZDS, SMER Lužany pri Topli 83 61,03 Zvolený
Emília Jesenská ĽS-HZDS Ladomirová 98 20,46 Nezvolený
Štefan Kožlej SNS, SMER, ĽS-HZDS Kuková 195 54,02 Zvolený
Pavol Kovačík ĽS-HZDS Kružlová 24 7,92 Nezvolený
Viera Dercová ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Krajná Porúbka 26 100,00 Zvolený
Ján Iľkanin SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Krajná Poľana 80 60,61 Zvolený
Valéria Berežná SNS, ĽS-HZDS, SMER Krajná Bystrá 46 22,77 Nezvolený
Branislav Baran ĽS-HZDS, SMER Kračúnovce 292 61,73 Zvolený
František Vojček SNS, SMER, ĽS-HZDS Kobylnice 35 100,00 Zvolený
Jaroslav Teraz ĽS-HZDS Kečkovce 28 25,69 Nezvolený
Pavol Fek SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Kapišová 168 76,36 Zvolený
Pavel Štofan ĽS-HZDS Kalnište 5 1,79 Nezvolený
Michal Hanin ĽS-HZDS Hrabovčík 13 6,63 Nezvolený
Ján Rubis SNS, ĽS-HZDS, SMER Giraltovce 1148 68,33 Zvolený
Ján Vasilišin ĽS-HZDS Fijaš 56 56,00 Zvolený
Jaroslav Sadiv SNS, ĽS-HZDS, SMER Dlhoňa 37 100,00 Zvolený
Pavol Knapik SMER, ĽS-HZDS Hromoš 222 75,25 Zvolený
Viktor Selep ĽS-HZDS Hniezdne 447 74,87 Zvolený
Helena Kostecká ĽS-HZDS Čirč 141 26,50 Nezvolený
Mária Germušková SNS, ĽS-HZDS, SMER Župčany 234 37,93 Nezvolený
Slavomír Lipták SNS, ĽS-HZDS, SMER Žehňa 88 26,19 Nezvolený
Dušan Demčák SNS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Zlatá Baňa 141 58,26 Zvolený
Jozef Kravjar ĽS-HZDS Vyšná Šebastová 11 2,06 Nezvolený
Zdenka Ihnátová ĽS-HZDS Veľký Slivník 89 50,00 Nezvolený
Vladimír Molnár ĽS-HZDS Varhaňovce 68 13,44 Nezvolený
František Lešo SNS, SMER, ĽS-HZDS Uzovský Šalgov 210 65,83 Zvolený
Jozef Kancír SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Uzovce 115 43,73 Nezvolený
Peter Koscelník SNS, SMER, ĽS-HZDS Terňa 202 42,35 Zvolený
Ján Juščák ĽS-HZDS Štefanovce 25 18,80 Nezvolený
Eduard Kolpák ĽS-HZDS Šarišské Sokolovce 70 40,00 Nezvolený
Ján Jendruš SZ, ĽS-HZDS, SMER Šarišské Dravce 170 27,60 Nezvolený
Milan Kaňuch SMER, ĽS-HZDS Šarišská Poruba 193 100,00 Zvolený
Agnesa Uličná SNS, SMER, ĽS-HZDS Svinia 333 64,79 Zvolený
Pavel Onduš SNS, ĽS-HZDS, SMER Suchá Dolina 53 100,00 Zvolený
Peter Molčan SLNKO, SF, ASV, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2411 69,56 Zvolený
Milan Kollár ĽS-HZDS, SMER Ruská Nová Ves 359 71,80 Zvolený
Marta Porembová ĽS-HZDS, SMER Rožkovany 201 33,67 Nezvolený
Milena Tarasovičová ĽS-HZDS Rokycany 80 21,68 Nezvolený
Anna Ondrejkovičová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vyšný Kazimír 23 21,10 Nezvolený
Jozef Tarkanič SNS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Vranov nad Topľou 1965 29,64 Nezvolený
Helena Tabaková SMER, SNS, ĽS-HZDS Vavrinec 28 100,00 Zvolený
František Kerčák SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarnianska Polianka 53 100,00 Zvolený
Ľudmila Repková SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarné 202 36,27 Zvolený
Peter Giboda ĽS-HZDS, SNS, SMER Štefanovce 35 100,00 Zvolený
Marcel Matanin Ko... SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Slovenská Kajňa 224 50,79 Zvolený
Emil Rybnický RIS, ĽS-HZDS Skrabské 46 10,87 Nezvolený
Jozef Dobrocký ĽS-HZDS, SNS, KDH Sedliská 162 29,35 Zvolený
Milan Dobranský SNS, SMER, ĽS-HZDS Rudlov 166 55,15 Zvolený
Jaroslav Pasternák KSS, SNS, ĽS-HZDS Remeniny 21 11,86 Nezvolený
Ján Šoltés SNS, SMER, ĽS-HZDS Prosačov 45 100,00 Zvolený
Peter Matta ĽS-HZDS Poša 113 30,71 Nezvolený
Štefan Šatník ĽS-HZDS, SMER, SNS Piskorovce 22 25,29 Nezvolený
Ján Verčimák SMER, ĽS-HZDS Pavlovce 4 1,12 Nezvolený
Martin Mika ĽS-HZDS, SNS Ondavské Matiašovce 80 17,13 Nezvolený
Jozef Miľo SNS, ĽS-HZDS Nová Kelča 78 40,84 Nezvolený
Milan Jakubčin ĽS-HZDS Nižný Kručov 19 8,72 Nezvolený
Tomáš Krajňák ĽS-HZDS Nižný Hrušov 12 1,36 Nezvolený
Milka Kerekešová SNS, ĽS-HZDS, SMER Michalok 64 35,16 Zvolený
Marián Kostelník SNS, ĽS-HZDS, SMER Merník 255 100,00 Zvolený
Ján Sabol ĽS-HZDS, SMER Medzianky 39 20,00 Nezvolený
Ján Sabol ĽS-HZDS, SNS Matiaška 51 31,29 Nezvolený
Eva Bratková ĽS-HZDS, KDH Malá Domaša 110 44,00 Nezvolený
Dušan Eliaš SMER, ĽS-HZDS Ražňany 348 54,98 Zvolený
Ľubica Rendošová ĽS-HZDS, SNS, SMER Radatice 110 27,99 Nezvolený
František Eliaš SNS, ĽS-HZDS, SMER Proč 26 11,87 Nezvolený
Igor Smolko SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Prešov 1669 6,43 Nezvolený
Dušan Varga ĽS-HZDS Podhradík 19 9,90 Nezvolený
Juraj Radačovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Podhorany 116 32,68 Nezvolený
Ján Farkaš ĽS-HZDS Ovčie 244 64,04 Zvolený
Mária Pankuchová SNS, ĽS-HZDS, SMER Nemcovce 32 11,99 Nezvolený
Mária Matisková SNS, ĽS-HZDS, SMER Mošurov 6 6,45 Nezvolený
Miroslav Balint SNS, ĽS-HZDS, SMER Mirkovce 114 32,48 Nezvolený
Ondrej Pavlovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Miklušovce 71 35,15 Nezvolený
Anton Miščík SNS, SMER, ĽS-HZDS Malý Šariš 40 6,56 Nezvolený
Jaroslav Ličák SNS, ĽS-HZDS, SMER Malý Slivník 71 22,68 Nezvolený
Alla Majirská SNS, ĽS-HZDS, SMER Ľubotice 188 16,89 Nezvolený
Rudolf Švábik SNS, ĽS-HZDS, SMER Lúčina 50 53,76 Zvolený
Mikuláš Demočko SNS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Oľšavica 161 82,56 Zvolený
Emília Gadušová SNS, SMER, ĽS-HZDS Nemešany 100 100,00 Zvolený
Anna Krajčová ĽS-HZDS Mlynica 158 77,83 Zvolený
Milan Vechter ĽS-HZDS Mengusovce 116 42,49 Zvolený
Rudolf Dzurik ĽS-HZDS Lúčka 36 48,65 Nezvolený
Miroslav Vilkovský NÁDEJ, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Levoča 1750 44,18 Zvolený
Jozef Urban ĽS-HZDS Kravany 47 13,17 Nezvolený
Ondrej Kotrady SMER, SNS, ĽS-HZDS Korytné 40 59,70 Zvolený
Jozef Molčan SMER, ĽS-HZDS Jablonov 234 52,00 Zvolený
Ľubomír Korenko SNS, ĽS-HZDS, SMER Hozelec 125 36,34 Nezvolený
Božena Melíšková SMER, ĽS-HZDS Harakovce 15 100,00 Zvolený
Peter Pitoňák SNS, SMER, ĽS-HZDS Granč - Petrovce 250 100,00 Zvolený
Mária Korbová SNS, SMER, ĽS-HZDS Domaňovce 147 31,68 Nezvolený
Vladimír Dzurík SNS, SMER, ĽS-HZDS Doľany 47 29,56 Nezvolený
Juraj Jaroš SMER, ĽS-HZDS Buglovce 61 47,66 Nezvolený
Vladimír Kozlík SMER, ĽS-HZDS Beharovce 25 24,51 Nezvolený
Ivan Čičmanec SF, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Batizovce 526 56,74 Zvolený
Viliam Baran SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, SNS, KDH Baldovce 50 47,62 Nezvolený
Jozef Pisarčík ĽS-HZDS Zálesie 40 100,00 Zvolený
Milan Hrivňák SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Lomnica 576 45,21 Zvolený
Mária Kozubová ĽS-HZDS Tvarožná 36 12,16 Nezvolený
Ján Kubáň ĽS-HZDS Spišská Stará Ves 12 1,21 Nezvolený
Dušan Antoš ĽS-HZDS Výškovce 8 10,00 Nezvolený
Štefan Bartko ĽS-HZDS Vladiča 5 10,64 Nezvolený
Milan Jaselský ĽS-HZDS Veľkrop 31 27,93 Nezvolený
Ján Mačej ĽS-HZDS Turany nad Ondavou 53 22,55 Nezvolený
Monika Prusáková ĽS-HZDS Tisinec 20 10,47 Nezvolený
Ján Slivka KSS, SDKÚ-DS, KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Šandal 112 100,00 Zvolený
Jaroslav Prokopovič ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Stropkov 556 16,81 Nezvolený
Anna Forintová ĽS-HZDS Oľšavka 23 17,29 Nezvolený
Igor Madzin KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Nižná Olšava 186 74,70 Zvolený
Ján Bujdoš SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Mrázovce 23 43,40 Zvolený
Ľubomír Kapa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Miňovce 58 31,87 Zvolený
Alexander Vaco ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Miková 66 100,00 Zvolený
Mikuláš Gramata ĽS-HZDS Malá Poľana 13 19,40 Nezvolený
Pavol Sivák KSS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kručov 37 28,46 Nezvolený
Helena Kičinová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kolbovce 17 17,17 Nezvolený
Stanislav Madej ĽS-HZDS Chotča 7 2,26 Nezvolený
Milan Blicha KDH, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Havaj 91 46,67 Zvolený
Jozef Kriško KSS, ĽS-HZDS, SMER Duplín 74 27,82 Nezvolený
Miroslav Fečko KSS, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Bžany 70 80,46 Zvolený
Marta Maskaliková ĽS-HZDS Bukovce 46 15,38 Nezvolený
Jaroslav Verba SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Breznička 47 71,21 Zvolený
Jozef Novák ĽS-HZDS Breznica 38 10,19 Nezvolený
Štefan Stempák ĽS-HZDS Veľký Lipník 170 38,20 Zvolený
Ľubomír Rešetár SNS, ĽS-HZDS, SMER Šarišské Jastrabie 428 87,17 Zvolený
Štefan Petrus ĽS-HZDS Šambron 191 71,27 Zvolený
Anna Hiľáková ĽS-HZDS Sulín 112 100,00 Zvolený
Valent Jaržembovský SF, SZ, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Stará Ľubovňa 1953 38,29 Zvolený
Mária Plavčanová ĽS-HZDS Pusté Pole 71 100,00 Zvolený
Miroslav Timčak ĽS-HZDS Podolínec 70 5,58 Nezvolený
Ján Nemergut ĽS-HZDS Plaveč 353 49,10 Zvolený
Ján Troščák ĽS-HZDS, KSS, SMER Orlov 102 26,70 Nezvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nová Ľubovňa 608 56,45 Zvolený
Jozef Šesták ĽS-HZDS, SMER, KDH Malý Lipník 119 100,00 Zvolený
Jozef Havrila SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Ľubotín 374 65,16 Zvolený
Gustáv Oračko ĽS-HZDS Lomnička 409 64,72 Zvolený
Ján Gondek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Lesnica 123 51,04 Zvolený
Ján Kičura ĽS-HZDS Legnava 36 100,00 Zvolený
Juraj Chamila ĽS-HZDS Kyjov 317 87,57 Zvolený
Ján Horanský ĽS-HZDS Kolačkov 172 43,22 Zvolený
Mikuláš Kaňa ĽS-HZDS, KSS, ĽB, SMER Jarabina 195 100,00 Zvolený
Jozef Dufala SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SZ, KDH Jakubany 617 92,23 Zvolený
Ján Krempaský ĽS-HZDS Ľubica 35 2,10 Nezvolený
Gustáv Mišalko ĽS-HZDS Jurské 181 53,08 Zvolený
Milan Krempaský ĽS-HZDS Jezersko 33 50,77 Zvolený
Jozef Jabrocký ĽS-HZDS Havka 18 100,00 Zvolený
Anna Pojedincová ĽS-HZDS Bušovce 16 8,25 Nezvolený
Valéria Melníková ĽS-HZDS Ohradzany 229 71,34 Zvolený
Jozef Rim SNS, ĽS-HZDS Ňagov 76 30,52 Nezvolený
Michal Runčák ĽS-HZDS Nová Sedlica 86 51,19 Zvolený
Jana Glogovská SNS, ĽS-HZDS, SMER Michajlov 51 100,00 Zvolený
Eva Solejová SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Medzilaborce 875 31,08 Nezvolený
Miroslav Valalik ĽS-HZDS Maškovce 18 46,15 Nezvolený
Andrej Valichnáč ĽS-HZDS Koškovce 25 7,42 Nezvolený
Jozef Cicko ĽS-HZDS Košarovce 126 35,49 Zvolený
Mária Kosťová SNS, ĽS-HZDS, SMER Kolbasov 25 42,37 Zvolený
Mária Šomková SNS, ĽS-HZDS Klenová 61 22,02 Nezvolený
Sabína Gladysová SNS, ĽS-HZDS Karná 142 100,00 Zvolený
Pavol Maury ĽS-HZDS Kamienka 32 10,19 Nezvolený
Jozef Rošák ĽS-HZDS Kamenica nad Cirochou 208 17,52 Nezvolený
Iveta Horvatová KSS, ĽS-HZDS Kalná Roztoka 57 20,07 Nezvolený
Jaroslav Murník ĽS-HZDS Jankovce 64 37,43 Zvolený
Ján Zubaľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Jalová 28 48,28 Zvolený
Marián Macko ĽS-HZDS Chlmec 87 28,34 Nezvolený
Andrej Semanco SNS, ĽS-HZDS Humenné 1711 17,45 Nezvolený
Emil Jaško SNS, ĽS-HZDS, SMER Hrabová Roztoka 29 58,00 Zvolený
Vasil Hudík SNS, SMER, ĽS-HZDS Hostovice 115 69,28 Zvolený
Jozef Babjak ĽS-HZDS Hažín nad Cirochou 24 6,08 Nezvolený
Anna Fecáková SNS, ĽS-HZDS Habura 71 21,98 Nezvolený
Ján Jurek SNS, ĽS-HZDS Cernina 19 5,79 Nezvolený
Ladislav Džogan ĽS-HZDS Beňadikovce 67 42,95 Zvolený
Ján Marko SNS, ĽS-HZDS, SMER Belejovce 7 100,00 Zvolený
Gabriela Šurinová ĽS-HZDS Vyšná Olšava 30 8,88 Nezvolený
Peter Miženko SNS, ĽS-HZDS, SMER Lipovce 129 44,95 Zvolený
Juraj Smolko SNS, ĽS-HZDS, SMER Lipníky 117 44,83 Nezvolený
Vladimír Mačo SMER, ĽS-HZDS Jakubova Voľa 137 61,99 Zvolený
Mária Vranková ĽS-HZDS Jakovany 70 36,08 Nezvolený
Cyril Miškuf SNS, ĽS-HZDS, SMER Chmiňany 202 100,00 Zvolený
Jozef Lukáč ĽS-HZDS, SMER Chminianske Jakubovany 458 75,08 Zvolený
Bibiána Kučeravá SNS, ĽS-HZDS, SMER Chminianska Nová Ves 16 2,38 Nezvolený
Jaroslav Hovančák SNS, ĽS-HZDS, SMER Hrabkov 246 100,00 Zvolený
František Margita SNS, ĽS-HZDS, SMER Hermanovce 305 43,26 Nezvolený
Ladislav Šimkovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Haniska 155 43,42 Nezvolený
Ján Molka SNS, ĽS-HZDS, SMER Gregorovce 81 20,10 Nezvolený
Ladislav Tkáčik SNS, ĽS-HZDS, SMER Fričovce 391 74,33 Zvolený
Jozef Böszörményi SNS, ĽS-HZDS, SMER Fintice 297 34,41 Nezvolený
Tibor Krenický ĽS-HZDS Ďačov 13 3,32 Nezvolený
Jozef Pavel ĽS-HZDS Dubovica 39 5,99 Nezvolený
Jozef Petro KSS, ANO, SNS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 628 73,11 Zvolený
Ľuboš Manik SNS, ĽS-HZDS, SMER Demjata 163 32,47 Nezvolený
Dušan Bekeč ĽS-HZDS Daletice 8 12,31 Nezvolený
Pavol Spodník ĽS-HZDS Červenica pri Sabinove 232 100,00 Zvolený
Marta Pavlinská SNS, ĽS-HZDS, SMER Červenica 234 68,02 Zvolený
Ján Kočiščák ĽS-HZDS Červená Voda 101 43,53 Nezvolený
Jaroslav Kočamba SNS, ĽS-HZDS, SMER Brežany 54 59,34 Zvolený
Emil Blizman ĽS-HZDS Brezovica 28 3,89 Nezvolený
František Balint ĽS-HZDS Bretejovce 14 8,92 Nezvolený
Jozef Baláž ĽS-HZDS Bodovce 61 33,70 Nezvolený
František Marinica SNS, SMER, ĽS-HZDS Bertotovce 164 58,36 Zvolený
Jozef Sekerák ĽS-HZDS Bajerovce 16 9,64 Nezvolený
Štefan Murín SNS, ĽS-HZDS, SMER Bajerov 61 25,00 Nezvolený
František Štofko SMER, ĽS-HZDS Abranovce 237 100,00 Zvolený
Ladislav Budzák ĽS-HZDS Ždiar 92 12,80 Nezvolený
Viera Kašperová SNS, SMER, ĽS-HZDS Vyšný Slavkov 103 66,45 Zvolený
Milan Mindok ĽS-HZDS Vernár 17 4,46 Nezvolený
Jozef Čuban ĽS-HZDS Veľký Slavkov 58 10,86 Nezvolený
Ján Čarák SNS, SMER, ĽS-HZDS Torysky 137 100,00 Zvolený
Ján Mlynár SMER, ĽS-HZDS Švábovce 308 94,77 Zvolený
Rudolf Abrahám HZD, ĽS-HZDS, SMER Svit 1395 50,84 Zvolený
Božena Švábová SNS, SMER, ĽS-HZDS Studenec 79 30,98 Nezvolený
Vladimír Kopaničák ĽS-HZDS Spišský Štvrtok 22 2,21 Nezvolený
Vladimír Ledecký ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Spišský Hrhov 401 100,00 Zvolený
František Slebodník SNS, SMER, ĽS-HZDS Spišské Podhradie 505 32,12 Nezvolený
Martin Lavko SNS, SDKÚ-DS, HZD, SMER, ĽS-HZDS Spišské Bystré 940 90,38 Zvolený
Jana Jakubčáková ĽS-HZDS Spišská Teplica 161 19,01 Nezvolený
Valéria Molitorisová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pongrácovce 33 100,00 Zvolený
Monika Maximová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pavľany 29 56,86 Zvolený
Ján Kníž SMER, ĽS-HZDS Dlhé nad Cirochou 397 45,16 Zvolený
Juraj Kerlik SNS, SMER, ĽS-HZDS Čukalovce 77 100,00 Zvolený
Peter Opuda SNS, ĽS-HZDS Čertižné 57 20,58 Nezvolený
Ján Čura ĽS-HZDS Černina 47 44,34 Nezvolený
Helena Zjanová SNS, ĽS-HZDS Čabalovce 109 63,01 Zvolený
Vasiľ Rusinko SNS, ĽS-HZDS Brestov nad Laborcom 16 100,00 Zvolený
Milan Slepák ĽS-HZDS Brekov 229 36,06 Nezvolený
Ján Britan SMER, ĽS-HZDS Belá nad Cirochou 508 41,98 Zvolený
Rudolf Obšitník ĽS-HZDS Adidovce 30 21,28 Nezvolený
Jozef Balaščák ĽS-HZDS, SMER Vyšný Tvarožec 49 100,00 Zvolený
Emília Novotná ĽS-HZDS, SMER Vyšný Kručov 80 100,00 Zvolený
Milada Guľová ĽS-HZDS, SMER Vyšná Voľa 145 100,00 Zvolený
Peter Kučeravý ĽS-HZDS, SMER Vyšná Polianka 57 77,03 Zvolený
Ernest Sivák ĽS-HZDS Varadka 27 37,50 Nezvolený
František Kvočka ĽS-HZDS Tročany 4 2,01 Nezvolený
Ján Kaščak ĽS-HZDS Šiba 71 25,00 Nezvolený
Ladislav Marušin ĽS-HZDS, SMER Šašová 50 100,00 Zvolený
Andrej Buvalič ZRS, SMER, ĽS-HZDS Šarišské Čierne 111 100,00 Zvolený
Pavel Simko SMER, ĽS-HZDS Stebník 97 44,70 Nezvolený
Ľudmila Sosňaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Stebnícka Huta 91 100,00 Zvolený
Miroslav Petruš ĽS-HZDS Smilno 303 78,09 Zvolený
Andrej Hankovský SNS, ĽS-HZDS Rokytov 138 48,76 Nezvolený
Anna Foľtová HZD, ĽS-HZDS, SMER Richvald 267 63,57 Zvolený
Ján Biskup ĽS-HZDS Lascov 46 16,20 Nezvolený
Jozef Fida SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Kurima 127 25,92 Nezvolený
Ján Hajduk ĽS-HZDS Kučín 58 36,02 Nezvolený
Jozef Kmec ĽS-HZDS Kružlov 236 53,39 Zvolený
Oľga Dutková ĽS-HZDS Kríže 25 100,00 Zvolený
Peter Krupa ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Koprivnica 267 64,18 Zvolený
Milan Jašek SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Komárov 95 100,00 Zvolený
Maroš Grega ĽS-HZDS Kochanovce 0 0,00 Nezvolený
Ján Labanc ĽS-HZDS Kobyly 166 36,24 Zvolený
Jozef Matej SNS, ĽS-HZDS, SMER Kľušov 345 72,48 Zvolený
Michal Hricík ĽS-HZDS Jedlinka 12 23,53 Nezvolený
Anna Carachová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Hutka 42 100,00 Zvolený
Anna Galuščaková ĽS-HZDS Hrabské 205 72,70 Zvolený
Vladislav Juskuv ĽS-HZDS Hrabovec 127 52,70 Zvolený
Emília Švecová ĽS-HZDS Harhaj 37 28,46 Nezvolený
Tomáš Dvorský ĽS-HZDS, SMER Hankovce 89 48,37 Nezvolený
Ivan Tulenko ĽS-HZDS Gerlachov 155 33,55 Nezvolený
Radko Volák ĽS-HZDS Gaboltov 87 33,59 Nezvolený
Ján Sabol SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Fričkovce 234 70,06 Zvolený
Justína Chovancová ĽS-HZDS Frička 16 10,74 Nezvolený
Mária Lukáčová SMER, ĽS-HZDS Dubinné 52 25,87 Nezvolený
Dušan Vencurik ĽS-HZDS Cigeľka 14 6,06 Nezvolený
Dušan Kmecik SNS, ĽS-HZDS Buclovany 114 82,01 Zvolený
Viera Prusáková ĽS-HZDS, SMER Brezovka 37 50,00 Nezvolený
Slavomír Kandráč ĽS-HZDS Brezov 84 39,44 Nezvolený
Juraj Džmura ĽS-HZDS, SMER Bogliarka 47 100,00 Zvolený
Eva Pobořilová ĽS-HZDS, SMER Beloveža 287 76,13 Zvolený
Štefan Fedorko ĽS-HZDS Becherov 94 55,95 Zvolený
Štefan Šinaľ ĽS-HZDS Bartošovce 141 36,72 Zvolený
Boris Hanuščak KSS, ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 5090 51,43 Zvolený
Juraj Remeta SMER, ĽS-HZDS Abrahámovce 143 79,89 Zvolený
Ján Tomáš ĽS-HZDS Župkov 319 71,69 Zvolený
Dušan Gréger ĽS-HZDS Žarnovica 589 21,19 Nezvolený
František Demeter ĽS-HZDS Veľké Pole 202 87,45 Zvolený
Peter Víglaský ĽS-HZDS Veľká Lehota 84 12,41 Nezvolený
Cyril Magula SNS, SMER, ĽS-HZDS Trnavá Hora 39 6,82 Nezvolený
Jozef Gaži ĽS-HZDS Tekovská Breznica 203 29,90 Nezvolený
Vladimír Jánošík ĽS-HZDS, SNS, SF, SMER Lipany 685 36,19 Nezvolený
Jozef Ilenin ĽS-HZDS, SMER Lemešany 287 37,18 Nezvolený
Rudolf Mišenko SNS, SMER, ĽS-HZDS Lažany 36 60,00 Zvolený
Milan Hudák SMER, ĽS-HZDS Lada 252 100,00 Zvolený
Marián Kreheľ ĽS-HZDS Kvačany 0 0,00 Nezvolený
Cyril Harničár ĽS-HZDS Krížovany 138 75,41 Zvolený
Gabriel Michalko SNS, ĽS-HZDS, SMER Klenov 43 100,00 Zvolený
Ladislav Kokoška SNS, SMER, ĽS-HZDS Kapušany 354 37,82 Nezvolený
Helena Andraščíková ĽS-HZDS Kamenica 391 44,53 Zvolený
Jozef Gajdoš SNS, SMER, ĽS-HZDS Zemplínske Hámre 682 94,20 Zvolený
Jozef Bycko SNS, ĽS-HZDS Zbudská Belá 36 34,62 Nezvolený
Iveta Gavulová SNS, ĽS-HZDS Zbojné 29 20,86 Nezvolený
Ján Choma SNS, ĽS-HZDS, SMER Zboj 120 55,81 Zvolený
Ján Mucha ĽS-HZDS Vyšné Ladičkovce 134 86,45 Zvolený
Adolf Šárnik SNS, ĽS-HZDS Valentovce 22 73,33 Zvolený
Juraj Cogan ĽS-HZDS Uličské Krivé 6 3,73 Nezvolený
Ján Štec KSS, ĽS-HZDS Ubľa 177 38,15 Nezvolený
Štefan Ladičkovský SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Topoľovka 325 68,57 Zvolený
Ema Medviďová SNS, ĽS-HZDS Sukov 8 8,99 Nezvolený
Kristián Huňara ĽS-HZDS Stakčínska Roztoka 0 0,00 Nezvolený
Ján Kresila KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS Stakčín 454 40,36 Nezvolený
Michal Lukša SNS, ĽS-HZDS, SMER Snina 508 7,82 Nezvolený
Anna Kovaľová ĽS-HZDS Ruský Potok 15 18,07 Nezvolený
Anna Kuzmová ĽS-HZDS Ruská Kajňa 67 100,00 Zvolený
Marta Palejová SNS, ĽS-HZDS Roškovce 56 43,41 Nezvolený
Jozef Fedák ĽS-HZDS Porúbka 33 21,57 Nezvolený
Michal Šesták SNS, SMER, ĽS-HZDS Pichne 247 80,46 Zvolený
Karol Džugan ĽS-HZDS, SNS Pčoliné 18 4,90 Nezvolený
Ján Stanko SNS, ĽS-HZDS, SMER Parihuzovce 17 100,00 Zvolený
Maroš Onufer SNS, ĽS-HZDS Palota 6 5,66 Nezvolený
Jozef Tovcimak SNS, ĽS-HZDS Oľšinkov 18 100,00 Zvolený
Helena Sisková SNS, ĽS-HZDS Oľka 41 17,52 Nezvolený
Janka Koreňová ĽS-HZDS, SNS Svätý Anton 324 48,21 Zvolený
Vladimír Šimko ĽS-HZDS, KSS Stará Kremnička 81 14,39 Nezvolený
Daniel Gelien ĽS-HZDS Slaská 244 79,22 Zvolený
Darina Gajdošová SNS, SMER, ĽS-HZDS Prochot 251 100,00 Zvolený
Ján Abrahám ĽS-HZDS Prestavlky 164 39,81 Zvolený
Alena Ciglanová ĽS-HZDS Prenčov 262 84,79 Zvolený
Anna Borgulová ĽS-HZDS, SMER Podhorie 145 100,00 Zvolený
Anton Šuriansky SNS, ĽS-HZDS Ostrý Grúň 119 41,03 Nezvolený
Vincent Gáfrik ĽS-HZDS Orovnica 176 53,99 Zvolený
Juraj Schwarz SF, ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Nová Baňa 931 33,36 Nezvolený
Adriana Vančová SNS, ĽS-HZDS, SMER Močiar 67 52,76 Zvolený
Stanislav Pacalaj SNS, ĽS-HZDS Malá Lehota 229 40,03 Nezvolený
Ján Pružina ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Lutila 490 72,38 Zvolený
Rudolf Námešný ĽS-HZDS Lovčica - Trubín 281 35,35 Zvolený
Pavol Truben SMER, ĽS-HZDS Lovča 106 23,14 Nezvolený
Kamil Pinka SNS, SMER, ĽS-HZDS Lehôtka pod Brehmi 146 67,28 Zvolený
Eva Martinovská ĽS-HZDS Ladomerská Vieska 16 3,76 Nezvolený
Jozef Ďurian ĽS-HZDS, SNS, SMER Kremnica 632 27,01 Nezvolený
Blažena Speváková ĽS-HZDS Kozelník 30 25,42 Nezvolený
Helena Benková SNS, SMER, ĽS-HZDS Kosorín 171 61,73 Zvolený
Michal Durbák ĽS-HZDS Banská Belá 16 2,59 Nezvolený
Ľubica Kuková SNS, ĽS-HZDS, SMER Baďan 91 100,00 Zvolený
Vladimír Pastierovič ĽS-HZDS, SNS Železná Breznica 170 100,00 Zvolený
Juraj Kováčik KSS, ĽS-HZDS, SNS Zvolenská Slatina 503 40,70 Nezvolený
Miroslav Kusein SZ, SF, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zvolen 4967 52,04 Zvolený
Janka Povaľačová SNS, ĽS-HZDS Vígľašská Huta 46 20,09 Nezvolený
Matej Šouc SNS, ĽS-HZDS Vígľaš 89 11,57 Nezvolený
Štefan Plavucha ĽS-HZDS, SMER, SNS Veľká Lúka 167 100,00 Zvolený
Ján Bartík ĽS-HZDS Uňatín 34 33,01 Nezvolený
Ľudmila Koleničová SNS, ĽS-HZDS Turová 67 27,92 Zvolený
Vladimír Kapusta ĽS-HZDS, SNS, SMER Tŕnie 100 51,55 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Terany 233 58,40 Zvolený
Milan Chovanec ĽS-HZDS, SMER Stožok 54 15,88 Nezvolený
Jozef Martinka ĽS-HZDS, SMER Stará Huta 87 40,09 Nezvolený
Stanislav Koreň SNS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Sliač 1266 77,96 Zvolený
Anna Gavajdová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sielnica 191 30,22 Zvolený
Andrej Aľakša SMER, ĽS-HZDS Senohrad 75 21,31 Nezvolený
Mária Šulcová ĽS-HZDS, SNS, SMER Selce 60 100,00 Zvolený
Ján Tomčáni ĽS-HZDS, SMER Sebechleby 20 3,60 Nezvolený
Ľubica Jergušová ĽS-HZDS, SMER Sása 372 90,07 Zvolený
Marta Chrančoková KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Rykynčice 155 67,39 Zvolený
Martin Babiak SNS, SMER, ĽS-HZDS Podzámčok 130 60,47 Zvolený
Jozef Malatinec ĽS-HZDS Podkriváň 123 39,55 Zvolený
Miroslava Bučanová SNS, ĽS-HZDS, SMER Ostrá Lúka 124 80,52 Zvolený
Ján Senko KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Očová 408 36,01 Nezvolený
Oľga Švarcová ĽS-HZDS, SNS, SMER Medovarce 129 83,23 Zvolený
Štefan Matejkin SNS, ĽS-HZDS, SMER Litava 244 100,00 Zvolený
Martin Škopík ĽS-HZDS Látky 151 46,04 Zvolený
Ján Hambacher ĽS-HZDS Krupina 764 24,25 Nezvolený
Jozef Klimo ĽS-HZDS Kriváň 423 49,30 Zvolený
Ľubomír Slančík ĽS-HZDS Kráľovce - Krnišov 97 100,00 Zvolený
Slavomír Brachna SNS, ĽS-HZDS Kováčová 233 31,87 Zvolený
Ján Paľko ĽS-HZDS, SNS Korytárky 135 26,37 Nezvolený
František Noga ĽS-HZDS Regetovka 9 60,00 Zvolený
Anton Lamanec ĽS-HZDS, SMER Raslavice 754 68,92 Zvolený
Michal Fedorš ĽS-HZDS Petrová 67 24,36 Nezvolený
Stanislav Biroš ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Osikov 278 100,00 Zvolený
Mária Ivančová ĽS-HZDS, SMER Ortuťová 77 100,00 Zvolený
Andrej Kurimský ĽS-HZDS Ondavka 13 52,00 Zvolený
Michal Sokol ĽS-HZDS, SMER Nižná Voľa 105 100,00 Zvolený
Anna Pasterňáková ĽS-HZDS, SMER Nižná Polianka 55 37,93 Nezvolený
Vladimír Goliaš ĽS-HZDS Marhaň 99 23,46 Nezvolený
Pavol Bocko ĽS-HZDS Malcov 120 17,57 Nezvolený
Jozefína Kramárová SMER, ĽS-HZDS Lukov 241 100,00 Zvolený
Alena Voľanská-Ma... ĽS-HZDS Lukavica 105 50,48 Zvolený
Ján Legnavský ĽS-HZDS Livovská Huta 18 100,00 Zvolený
Jaroslav Stracenský ĽS-HZDS Livov 36 100,00 Zvolený
Ján Bľanda ĽS-HZDS Lenartov 102 23,72 Nezvolený
Jozef Výbošťok SMER, ĽS-HZDS Klokoč 232 90,63 Zvolený
Vladimír Balko SNS, ĽS-HZDS, SMER Jalšovík 61 54,95 Zvolený
Miloslav Michalek ĽS-HZDS, SNS Hronská Breznica 59 39,60 Nezvolený
Jaroslav Brada ĽS-HZDS Hriňová 462 15,08 Nezvolený
Ján Kľuka ĽS-HZDS Horný Tisovník 123 82,00 Zvolený
Mária Hnilicová ĽS-HZDS Horný Badín 65 52,85 Zvolený
Štefan Brčica ĽS-HZDS Horné Mladonice 79 90,80 Zvolený
Dušan Strieborný KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hontianske Tesáre 315 72,58 Zvolený
Rudolf Gabryš SMER, ĽS-HZDS Hontianske Moravce 301 100,00 Zvolený
Ján Ľalík ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS Dúbravy 316 60,54 Zvolený
Bohuslav Beňuch ANO, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Dudince 306 37,23 Nezvolený
Milan Balko ĽS-HZDS Dubové 107 72,79 Zvolený
Mária Fekiačová ĽS-HZDS Domaníky 63 46,32 Nezvolený
Mária Jaďuďová SMER, SNS, ĽS-HZDS Dolný Badín 117 79,59 Zvolený
Štefan Kozelnický ĽS-HZDS Dobrá Niva 235 24,20 Nezvolený
Ján Baláž ĽS-HZDS, SNS, SMER Devičie 97 53,89 Zvolený
Vladimír Kret ĽS-HZDS Detvianska Huta 66 14,51 Nezvolený
Milan Gregáň ĽS-HZDS Čekovce 41 16,40 Nezvolený
Viera Mlynárčiková SNS, ĽS-HZDS, SMER Čabradský Vrbovok 52 100,00 Zvolený
Zdenko Ďurovkin ĽS-HZDS Cerovo 228 64,23 Zvolený
Jozef Pálka ĽS-HZDS, SMER Bzovská Lehôtka 82 100,00 Zvolený
Emília Kohútová SNS, ĽS-HZDS, SMER Bzovík 340 64,52 Zvolený
František Moravec SNS, SMER, ĽS-HZDS Budča 339 68,76 Zvolený
Igor Klein ĽS-HZDS, ZRS Breziny 101 46,33 Zvolený
Mária Tretiaková SNS, SMER, ĽS-HZDS Bacúrov 33 37,50 Nezvolený
Ján Kucbel ĽS-HZDS Babiná 102 35,42 Nezvolený
Július Makó SNS, ĽS-HZDS Želovce 253 35,04 Zvolený
Miroslava Vargová ĽS-HZDS Zombor 10 14,08 Nezvolený
Miroslav Kalmár SNS, SMER, ĽS-HZDS Závada 124 100,00 Zvolený
Anna Makovníková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 100 100,00 Zvolený
Vladimír Cupci ĽS-HZDS Veľký Lom 34 30,36 Nezvolený
Dalibor Surkoš NÁDEJ, SZ, ANO, HZD, KSS, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2220 60,24 Zvolený
Viera Boľošová ĽS-HZDS, SMER Veľké Zlievce 44 16,99 Nezvolený
Ján Jakab SMER, ĽS-HZDS Veľké Straciny 56 52,34 Zvolený
Ján Slovák SMER, ĽS-HZDS Šuľa 20 40,00 Nezvolený
Katarína Pobočeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Suché Brezovo 20 27,78 Nezvolený
Anna Triznová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sucháň 113 69,33 Zvolený
Ján Naď ĽS-HZDS Stredné Plachtince 180 53,73 Zvolený
Milan Marcík ĽS-HZDS Slovenské Ďarmoty 34 11,18 Nezvolený
Marta Kálovcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Sklabiná 212 50,96 Zvolený
Daniel Gemer ĽS-HZDS, SMER Seľany 26 16,67 Nezvolený
Róbert Bosman ĽS-HZDS Príbelce 52 16,20 Nezvolený
Pavel Lenhard ĽS-HZDS Pravica 47 67,14 Zvolený
Branislav Laco ĽS-HZDS, SMER Pôtor 396 81,82 Zvolený
Pavel Lekýr SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Opava 52 100,00 Zvolený
Jozef Záhorec ĽS-HZDS Opatovská Nová Ves 12 2,82 Nezvolený
Pavel Janšto SNS, SMER, ĽS-HZDS Obeckov 113 41,39 Nezvolený
Štefan Paholík SNS, SMER, ĽS-HZDS Nová Ves 223 91,39 Zvolený
Ján Dovič ĽS-HZDS Nenince 42 4,57 Nezvolený
Jana Strašková ĽS-HZDS Modrý Kameň 94 11,59 Nezvolený
Anton Svatík ĽS-HZDS Malá Čalomija 32 21,48 Nezvolený
Pavel Tomáškin ĽS-HZDS, SMER Kosihovce 62 19,56 Nezvolený
Ľuboš Haring ĽS-HZDS Kľak 46 31,51 Nezvolený
Vladimír Bačík SMER, ĽS-HZDS Ilija 107 48,42 Zvolený
Stanislav Lopúch ĽS-HZDS Hronský Beňadik 286 44,27 Nezvolený
Dezider Kalaš ĽS-HZDS, SMER Hronská Dúbrava 216 90,38 Zvolený
Adelaida Garajová ĽS-HZDS Horné Hámre 144 35,82 Nezvolený
Peter Sombathy ĽS-HZDS Hodruša - Hámre 101 10,12 Nezvolený
Ján Olajec SNS, ĽS-HZDS, SMER Hliník nad Hronom 488 35,18 Nezvolený
Andrea Murgašová ĽS-HZDS Dolná Ždaňa 140 50,00 Nezvolený
Vladimír Tesák SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolná Trnávka 172 79,63 Zvolený
Milan Úškrt ĽS-HZDS Brehy 60 10,68 Nezvolený
Anna Vanková ĽS-HZDS Beluj 33 44,00 Nezvolený
Rudolf Michalčák ĽS-HZDS, SMER Banský Studenec 112 46,09 Zvolený
Marián Lichner ĽS-HZDS, SNS, SMER Banská Štiavnica 1475 32,68 Nezvolený
Mária Ivanová ĽS-HZDS Chrťany 34 35,42 Nezvolený
Jozef Hajdúch ĽS-HZDS Hrušov 115 23,91 Nezvolený
Ladislav Nozdrovický ĽS-HZDS Horné Plachtince 80 73,39 Zvolený
Jana Kukučková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Horná Strehová 85 80,95 Zvolený
Anna Šindliarová ĽS-HZDS Dolné Strháre 38 34,55 Nezvolený
Stanislav Babic ĽS-HZDS Dolná Strehová 73 12,27 Nezvolený
Mária Dohňanská ĽS-HZDS Čebovce 19 3,42 Nezvolený
Zuzana Mališová ĽS-HZDS, SMER Brusník 57 100,00 Zvolený
Daniela Lichvárová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Bátorová 150 63,03 Zvolený
Ružena Gembická ANO, ĽS-HZDS, SMER Zacharovce 211 72,26 Zvolený
Tatiana Belánová SNS, SMER, ĽS-HZDS Turčok 121 82,31 Zvolený
Eva Babišová ĽS-HZDS, SMER, SNS Tornaľa 0 0,00 Nezvolený
Peter Mináč ĽS-HZDS, KSS, SMER Tisovec 973 65,57 Zvolený
Pavel Nadok ĽS-HZDS Teplý Vrch 99 56,25 Zvolený
Mária Michňová ĽS-HZDS, SNS, SMER Šivetice 69 33,66 Nezvolený
Jaroslav Vrábeľ ĽS-HZDS Stránska 111 62,36 Zvolený
Ivan Kasar ĽS-HZDS Slizké 50 73,53 Zvolený
Martin Dobšinský ĽS-HZDS, SMER Sirk 372 63,27 Zvolený
Marta Bystránová ĽS-HZDS, SNS, SMER Sása 42 53,16 Zvolený
Vojtech Brašo ĽS-HZDS Rybník 6 9,09 Nezvolený
Róbert Kvetko ĽS-HZDS Rovné 19 23,46 Nezvolený
Ján Polčáni ĽS-HZDS Rimavské Brezovo 43 16,35 Nezvolený
Dušan Stanko SNS, ĽS-HZDS, SMER Revúcka Lehota 45 20,93 Nezvolený
Ondrej Nemoga ĽS-HZDS Revúca 277 5,97 Nezvolený
Jaroslav Grendel SNS, SMER, ĽS-HZDS Rákoš 163 100,00 Zvolený
Dušan Bodnár ĽS-HZDS Ratkovské Bystré 126 51,43 Zvolený
Božena Faklová ĽS-HZDS Ratková 79 26,69 Nezvolený
Ján Janšto ĽS-HZDS Pavlovce 86 41,75 Zvolený
Ján Ďurčák ĽS-HZDS Ožďany 463 74,68 Zvolený
Ján Lichanec ĽS-HZDS Orávka 73 76,84 Zvolený
Viera Gregorcová ĽS-HZDS Nižný Skálnik 29 34,52 Nezvolený
Ján Javorčík ĽS-HZDS Nandraž 11 8,40 Nezvolený
Peter Hrbáľ SNS, ĽS-HZDS, SMER Muráň 47 9,09 Nezvolený
Ján Poliak SNS, SMER, ĽS-HZDS Muránska Zdychava 129 78,18 Zvolený
Jozef Šuhaj ĽS-HZDS Muránska Huta 3 2,73 Nezvolený
Andrej Hudák SNS, SMER, ĽS-HZDS Magnezitovce 60 22,81 Nezvolený
Alena Segedyová ĽS-HZDS Lukovištia 79 76,70 Zvolený
Ján Sivák ĽS-HZDS Lubeník 13 2,23 Nezvolený
Ivan Klincko SNS, ĽS-HZDS Kameňany 224 65,12 Zvolený
Gabriel Gébl ĽS-HZDS Lentvora 8 22,86 Nezvolený
Ondrej Bálint KSS, KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Kokava nad Rimavicou 441 33,46 Nezvolený
Milan Holeš ĽS-HZDS Kalinovo 56 6,62 Nezvolený
Ján Sára ĽS-HZDS, KDH, SNS, SDKÚ-DS Jelšovec 93 100,00 Zvolený
Helena Zigová ĽS-HZDS Hrnčiarska Ves 33 7,35 Nezvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Halič 650 89,90 Zvolený
Róbert Belko SNS, SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 656 24,45 Nezvolený
Peter Andrássy ĽS-HZDS Ďubákovo 24 57,14 Zvolený
Ján Koza SNS, ĽS-HZDS, SMER Divín 585 61,32 Zvolený
Zdenko Weiss ĽS-HZDS Cinobaňa 154 15,79 Nezvolený
Jozef Debnár ĽS-HZDS Budiná 36 24,16 Nezvolený
Ivan Prepelica ĽS-HZDS Breznička 12 2,64 Nezvolený
Norbert Adamovič SMK-MKP, ĽS-HZDS Boľkovce 127 33,07 Nezvolený
Viera Agócsová SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Biskupice 39 10,66 Nezvolený
Ján Ivanič ĽS-HZDS Ábelová 30 20,69 Nezvolený
Ján Bartošík ĽS-HZDS Závadka nad Hronom 36 3,25 Nezvolený
Mária Bobáková ĽS-HZDS Valkovňa 59 33,15 Nezvolený
Marián Hadžega ĽS-HZDS Valaská 290 20,68 Nezvolený
Martin Mekel ĽS-HZDS Telgárt 251 38,32 Nezvolený
Jozef Meľo ĽS-HZDS Šumiac 200 32,95 Nezvolený
Dušan Ďurčenka HZD, ĽS-HZDS Polomka 60 4,48 Nezvolený
Andrej Karas SNS, ĽS-HZDS Veľké Teriakovce 258 52,65 Zvolený
Vladimír Šiška ĽS-HZDS Uzovská Panica 19 6,15 Nezvolený
Matej Dubec ĽS-HZDS Pohorelá 86 6,80 Nezvolený
Jaroslav Berčík ĽS-HZDS Michalová 260 41,01 Zvolený
Vladimír Vetrák ĽS-HZDS Lom nad Rimavicou 141 67,14 Zvolený
Mária Hrašná ĽS-HZDS Jarabá 32 86,49 Zvolený
Jozef Fillo HZD, ĽS-HZDS Heľpa 923 63,44 Zvolený
Tatiana Štulrajte... ĽS-HZDS Čierny Balog 632 29,42 Nezvolený
Pavol Zvarík ĽS-HZDS Bystrá 30 26,32 Nezvolený
Stanislav Ľupták ĽS-HZDS Braväcovo 72 21,36 Nezvolený
Juraj Pôbiš ĽS-HZDS Beňuš 115 22,20 Nezvolený
Stanislav Medveď ĽS-HZDS Bacúch 151 27,40 Nezvolený
Ivan Makovník ĽS-HZDS Turecká 22 19,13 Nezvolený
Pavol Žabka ĽS-HZDS Tajov 36 11,50 Nezvolený
Vladimír Lehotský ĽS-HZDS, SNS Staré Hory 13 4,05 Nezvolený
Roland Lamper SNS, SMER, ĽS-HZDS Slovenská Ľupča 390 26,92 Nezvolený
Božena Zázrivcová ĽS-HZDS Selce 476 53,36 Zvolený
Oľga Koscová KSS, ĽS-HZDS Poniky 544 81,07 Zvolený
Igor Šagát ĽS-HZDS Pohronský Bukovec 52 76,47 Zvolený
Andrej Ulbrík SMER, SNS, ĽS-HZDS Podkonice 25 5,35 Nezvolený
Anna Franíková ĽS-HZDS Oravce 36 30,77 Nezvolený
Anna Gregorová ĽS-HZDS Medzibrod 261 37,99 Nezvolený
Miroslav Môcik ĽS-HZDS Malachov 71 13,37 Nezvolený
Pavel Zajac KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ľubietová 425 83,01 Zvolený
Ernest Caban ĽS-HZDS, SNS Králiky 30 8,62 Nezvolený
Ján Dorotovič ĽS-HZDS Hrochoť 52 6,90 Nezvolený
Ján Michalec ĽS-HZDS Horné Pršany 76 36,02 Nezvolený
Elena Štefanovie ĽS-HZDS Hiadeľ 52 17,33 Nezvolený
František Kiedžuch ĽS-HZDS, SNS Harmanec 21 4,10 Nezvolený
Anna Poliaková ĽS-HZDS Dúbravica 122 53,51 Zvolený
Ondrej Hudec ĽS-HZDS, SMER Dolná Mičiná 119 61,03 Zvolený
Pavel Kmeť ĽS-HZDS Čerín 93 35,09 Zvolený
Ján Chladný SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Banská Bystrica 7169 33,00 Nezvolený
Stanislav Moravčík SMER, ĽS-HZDS Badín 533 100,00 Zvolený
Ján Slota ĽS-HZDS, SMER, SNS Žilina 11061 42,60 Nezvolený
Eva Moskalová ĽS-HZDS, SNS Zbyňov 266 62,30 Zvolený
Štefan Harant ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Veľká Čierna 90 100,00 Zvolený
Karol Strásky ĽS-HZDS, HZD, SNS Varín 967 70,58 Zvolený
Miroslav Chovanec ĽS-HZDS Turie 732 77,46 Zvolený
Viktor Vallo SNS, SMER, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Terchová 767 69,98 Zvolený
Štefan Pócszos ĽS-HZDS Dubno 29 30,85 Nezvolený
Zoltán Jano ĽS-HZDS Drňa 50 52,08 Zvolený
Miloš Očenáš SNS, SMER, ĽS-HZDS Čerenčany 124 52,32 Zvolený
Vladimír Brndiar ĽS-HZDS Budikovany 29 100,00 Zvolený
Peter Bačík ĽS-HZDS Bottovo 20 14,08 Nezvolený
Ľubomír Uhrín ĽS-HZDS Belín 19 19,00 Nezvolený
Jolana Kretová ĽS-HZDS Zlatno 46 17,36 Nezvolený
Jozef Kucej SMER, ĽS-HZDS Vidiná 246 26,91 Nezvolený
Jozef Líška SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 146 100,00 Zvolený
Ján Gonda ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Uhorské 7 1,92 Nezvolený
Slávka Škvareniaková SMER, ĽS-HZDS, HZD Šoltýska 48 100,00 Zvolený
Július Berki ĽS-HZDS Šíd 139 26,08 Nezvolený
Juraj Badinka ĽS-HZDS, SMER Šiatorská Bukovinka 139 72,77 Zvolený
Ján Kurák ĽS-HZDS Sušany 48 19,75 Nezvolený
Ján Malatinec ĽS-HZDS Stará Halič 103 26,48 Nezvolený
Vladimír Bodnár ĽS-HZDS Selce 49 63,64 Zvolený
Milan Spodniak SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 184 100,00 Zvolený
Ivan Eibner SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS Rapovce 316 100,00 Zvolený
Ján Karman ĽS-HZDS, SMER, KSS Praha 32 100,00 Zvolený
Pavel Rončák KSS, SF, ANO, KDH, ĽS-HZDS, SMER Poltár 1583 63,37 Zvolený
Pavel Kyseľ ĽS-HZDS Polichno 17 16,67 Nezvolený
Valéria Paľagová ĽS-HZDS Píla 22 13,33 Nezvolený
Miroslav Machyniak ĽS-HZDS Ozdín 5 2,54 Nezvolený
Gabriel Berki ĽS-HZDS Nitra nad Ipľom 78 42,16 Nezvolený
Pavel Greksa SNS, ĽS-HZDS, SMER Mýtna 332 90,22 Zvolený
Miroslav Čičmanec SMER, ĽS-HZDS Mládzovo 49 100,00 Zvolený
Igor Čepko SNS, ĽS-HZDS, SMER Málinec 480 85,87 Zvolený
Božena Petrusová ĽS-HZDS Lupoč 70 50,00 Zvolený
Anna Václavíková ĽS-HZDS, SMER Lučenec 730 8,45 Nezvolený
Marian Fajčík ĽS-HZDS, SMER Lipovany 45 25,00 Nezvolený
Štefan Pucko ĽS-HZDS Štiavnik 862 58,64 Zvolený
Jaroslav Bušfy SNS, ĽS-HZDS Súľov - Hradná 362 66,79 Zvolený
Kamil Babiš ĽS-HZDS Stráža 212 63,47 Zvolený
Peter Zuziak ĽS-HZDS Rudinská 53 10,73 Nezvolený
Oľga Štefánková ĽS-HZDS Rudinka 114 51,35 Zvolený
Lukáš Guzma ĽS-HZDS Rudina 328 45,43 Zvolený
Koloman Málik ĽS-HZDS Rosina 265 19,46 Nezvolený
Dušan Knapec ĽS-HZDS, SNS Rajecké Teplice 214 16,26 Nezvolený
Ján Rybárik ĽS-HZDS, SNS, SMER Rajec 739 36,53 Zvolený
Ivan Kocúr KDH, ĽS-HZDS Radoľa 356 47,15 Nezvolený
Ladislav Masiarik SNS, ĽS-HZDS Predmier 376 52,51 Zvolený
Matúš Bryndziar ĽS-HZDS Petrovice 415 58,95 Zvolený
Mária Hudecová ĽS-HZDS, SMER, SNS Ovčiarsko 107 40,38 Zvolený
Michal Štadáni ĽS-HZDS Nezbudská Lúčka 51 20,82 Nezvolený
Ján Čmelo ĽS-HZDS Fačkov 48 12,34 Nezvolený
Dana Veveričíková ĽS-HZDS Dlhé Pole 665 100,00 Zvolený
Helena Bandúrová ĽS-HZDS Divina 19 1,68 Nezvolený
Oľga Kotercová ĽS-HZDS Čičmany 0 0,00 Nezvolený
Rudolf Takáč ĽS-HZDS, SMER Bytča 854 20,61 Nezvolený
Vladimír Sagan SMER, ĽS-HZDS, SNS Brezany 68 27,20 Nezvolený
František Cabadaj ĽS-HZDS Belá 485 35,20 Nezvolený
Jozef Fleis ĽS-HZDS, SNS, SMER Valaská Dubová 251 58,24 Zvolený
Stanislav Krakovský ĽS-HZDS, SNS, SMER Turík 72 56,25 Zvolený
Ladislav Zvara ĽS-HZDS, SNS, SMER Štiavnička 216 78,83 Zvolený
Ján Tatár ĽS-HZDS, SNS, SMER Stankovany 396 53,44 Zvolený
Juraj Čech ĽS-HZDS, SNS, SMER Ružomberok 2726 30,12 Nezvolený
Albín Bella ĽS-HZDS, SNS, SMER Potok 52 63,41 Zvolený
Ferdinand Kohút ĽS-HZDS, SNS, SMER Martinček 45 19,31 Nezvolený
Jozef Polóny ĽS-HZDS, SNS, SMER Lúčky 24 2,82 Nezvolený
Peter Dutka ĽS-HZDS, SNS, SMER Ludrová 310 61,63 Zvolený
Tibor Kubala ĽS-HZDS, SNS, SMER Lisková 272 24,64 Nezvolený
Juraj Bubala ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Michal 60 37,04 Nezvolený
Juraj Praženica ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovské Revúce 251 32,60 Nezvolený
Vladimír Šimalčík ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Teplá 387 76,33 Zvolený
Dušan Lauko ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Štiavnica 289 100,00 Zvolený
Metod Jozefko ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Osada 58 7,73 Nezvolený
Albín Husarčík ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovská Lúžna 1037 79,89 Zvolený
Dušan Zajac ĽS-HZDS, SNS, SMER Likavka 84 6,66 Nezvolený
Otto Brtko ĽS-HZDS, SNS, SMER Komjatná 431 63,20 Zvolený
Marián Kyjo ĽS-HZDS, SNS, SMER Hubová 65 12,57 Nezvolený
Marián Drunek ĽS-HZDS Zubrohlava 72 7,56 Nezvolený
Milan Kolesár SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Jelšava 949 67,07 Zvolený
Eva Gurská SNS, SMER, ĽS-HZDS Chyžné 69 27,38 Nezvolený
Ondrej Maťašovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Chvalová 36 35,29 Nezvolený
Juraj Enicky ĽS-HZDS Hucín 4 1,39 Nezvolený
Slavomír Kuric ĽS-HZDS Hrlica 37 56,92 Zvolený
Ondrej Knechta ĽS-HZDS, SMER Hrachovo 347 73,67 Zvolený
Pavel Antal ĽS-HZDS Horné Zahorany 50 52,08 Zvolený
Štefan Illéš ĽS-HZDS Hodejov 224 28,79 Nezvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hnúšťa 1480 66,28 Zvolený
Lýdia Kerekešová SNS, SMER, ĽS-HZDS Gemerský Sad 56 28,87 Nezvolený
Dušan Kováč ĽS-HZDS Gemerské Teplice 22 8,91 Nezvolený
Katarína Balážová ĽS-HZDS Dulovo 77 81,05 Zvolený
Milan Vrábeľ SNS, SMER, ĽS-HZDS Zákamenné 1815 95,63 Zvolený
Ľubomír Knapík SMER, SNS, ĽS-HZDS Zábiedovo 101 27,98 Nezvolený
Pavol Holmík SNS, ĽS-HZDS, SMER Vavrečka 437 80,93 Zvolený
Peter Škombár ĽS-HZDS Vasiľov 207 51,62 Zvolený
Pavol Bugaj ĽS-HZDS Ťapešovo 179 100,00 Zvolený
Jozef Gabriel SMER, ĽS-HZDS, KDH Sihelné 467 79,97 Zvolený
Jozef Slovík ĽS-HZDS Rabčice 461 56,29 Zvolený
Dušan Ratica SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, HZD Rabča 1371 80,13 Zvolený
Jozef Pečarka ĽS-HZDS Oravská Polhora 321 22,90 Nezvolený
Viera Mazúrová SNS, ĽS-HZDS, SMER Oravská Lesná 570 37,67 Nezvolený
Vladimír Farský ĽS-HZDS Oravská Jasenica 24 3,59 Nezvolený
Jaroslav Rosina ĽS-HZDS, SNS, SMER Nižná 728 35,48 Nezvolený
Peter Kuľha ĽS-HZDS Námestovo 387 14,39 Nezvolený
Marián Murín SNS, ĽS-HZDS, SMER Mútne 643 48,97 Nezvolený
Miroslav Kovalovský ĽS-HZDS Lomná 80 25,16 Nezvolený
Igor Florek ĽS-HZDS Krušetnica 100 22,27 Nezvolený
Ľubomír Košút ĽS-HZDS Klin 82 10,26 Nezvolený
Anton Hakáč ĽS-HZDS Zázrivá 14 1,23 Nezvolený
Jaroslav Figuli ĽS-HZDS Vyšný Kubín 162 56,45 Zvolený
Michal Šaliga ĽS-HZDS Pucov 4 0,96 Nezvolený
Anna Michalicová ĽS-HZDS Párnica 23 5,85 Nezvolený
Miroslav Bobák ĽS-HZDS Oravský Podzámok 86 13,25 Nezvolený
Ján Hubčík ĽS-HZDS Malatiná 149 32,68 Nezvolený
Ján Brašeň ĽS-HZDS Leštiny 91 68,42 Zvolený
Jozef Maruniak ĽS-HZDS Krivá 37 8,43 Nezvolený
Jozef Callo ĽS-HZDS Istebné 60 7,75 Nezvolený
Emília Franeková ĽS-HZDS Horná Lehota 106 38,27 Nezvolený
Ivan Budiak SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Dolný Kubín 4010 56,91 Zvolený
Tomáš Mintál ĽS-HZDS Dlhá nad Oravou 170 27,16 Nezvolený
Jozef Čička HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Zborov nad Bystricou 718 69,31 Zvolený
Stanislav Holeščák ĽS-HZDS, SMER Zákopčie 220 32,07 Nezvolený
Mária Kováčiková ĽS-HZDS Vysoká nad Kysucou 139 11,49 Nezvolený
Viera Belková ĽS-HZDS, SNS, SMER Turzovka 1266 40,40 Nezvolený
Peter Šimčisko ĽS-HZDS Svrčinovec 80 5,26 Nezvolený
Ján Dodek HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Staškov 717 59,60 Zvolený
Ján Podmanický HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Stará Bystrica 1430 87,78 Zvolený
Andrea Šimurdová ĽS-HZDS Skalité 886 52,61 Zvolený
František Broš ĽS-HZDS Raková 423 18,19 Nezvolený
Marta Huláková ĽS-HZDS Radôstka 214 49,65 Nezvolený
Milan Matlák ĽS-HZDS, SNS, SMER Podvysoká 387 68,50 Zvolený
František Lipták ĽS-HZDS Oščadnica 130 7,97 Nezvolený
Ladislav Bocko ĽS-HZDS, SMER Olešná 263 36,53 Nezvolený
Milan Kotvas ĽS-HZDS Nová Bystrica 508 38,14 Zvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, SMER Makov 694 70,53 Zvolený
Peter Janec ĽS-HZDS Nesluša 26 1,64 Nezvolený
Božena Filová ĽS-HZDS Mojš 97 38,04 Nezvolený
Ľubomír Novák SMER, ĽS-HZDS Maršová - Rašov 131 31,04 Nezvolený
Milan Zmeček ĽS-HZDS Lopušné Pažite 45 16,01 Nezvolený
Janka Romanová SNS, ĽS-HZDS Lodno 78 13,47 Nezvolený
Jaroslava Sedliaková ĽS-HZDS Lietavská Svinná - Babkov 180 24,10 Nezvolený
Marian Sliviak ĽS-HZDS, SNS Lietavská Lúčka 602 72,18 Zvolený
Milan Očko ĽS-HZDS Kysucké Nové Mesto 2538 44,41 Nezvolený
Róbert Beháň ĽS-HZDS Kunerád 73 13,01 Nezvolený
Jozef Trnka ĽS-HZDS Krasňany 0 0,00 Nezvolený
Ján Eliáš ĽS-HZDS, SMER, SNS Kotešová 359 41,55 Zvolený
Emil Krajčí ĽS-HZDS Konská 73 12,21 Nezvolený
Jozef Hruštinec ĽS-HZDS, SMER Kolárovice 283 27,94 Zvolený
Jaroslav Gelatík ĽS-HZDS, SNS Kľače 123 61,19 Zvolený
Zdenko Kavecký ĽS-HZDS, SNS Kamenná Poruba 214 23,04 Nezvolený
Ladislav Čička SNS, ĽS-HZDS Jablonové 196 41,79 Nezvolený
Miroslav Minárik ĽS-HZDS Hvozdnica 260 100,00 Zvolený
Miroslav Brym ĽS-HZDS, SNS Hôrky 231 64,35 Zvolený
Ján Kaplík SMER, ĽS-HZDS Horný Vadičov 267 30,69 Nezvolený
Jozef Horník HZD, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásno nad Kysucou 1185 39,66 Zvolený
Jozef Kontrík ĽS-HZDS, SNS, SMER Korňa 672 57,78 Zvolený
Božena Poliačková ĽS-HZDS Klubina 121 37,00 Zvolený
Martina Michálková ĽS-HZDS, SNS, SMER Klokočov 587 43,71 Nezvolený
Milada Chlastáková ĽS-HZDS, SNS, SMER Dunajov 367 100,00 Zvolený
Pavol Koiš ĽS-HZDS, SNS, SMER Dlhá nad Kysucou 148 100,00 Zvolený
František Kužma ĽS-HZDS, SMER Čierne 628 38,69 Nezvolený
Jozef Vražel HZD, SNS, SMER, ĽS-HZDS Čadca 2124 29,20 Zvolený
Zoltán Bajzík ĽS-HZDS Závada 132 40,74 Zvolený
Jozef Balážik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Ripňany 817 81,54 Zvolený
Emil Dinga ĽS-HZDS Veľké Dvorany 227 60,70 Zvolený
Milan Mondok SNS, SMER, ĽS-HZDS Velušovce 131 42,81 Nezvolený
Jozef Cifra ĽS-HZDS Urmince 582 74,33 Zvolený
Jozef Helbich SNS, ĽS-HZDS Tvrdomestice 24 9,84 Nezvolený
Peter Baláž SNS, ĽS-HZDS, SMER Topoľčany 3771 53,19 Zvolený
Jaroslav Janík ĽS-HZDS Tesáre 18 4,33 Nezvolený
Tibor Púček SNS, ĽS-HZDS Šalgovce 115 100,00 Zvolený
Emília Sláviková SNS, ĽS-HZDS Svrbice 38 35,51 Nezvolený
Gabriel Svorad SNS, SMER, ĽS-HZDS Súlovce 242 77,32 Zvolený
Dušan Ondruška SNS, ĽS-HZDS Solčianky 117 100,00 Zvolený
Juraj Soboňa ĽS-HZDS Solčany 684 100,00 Zvolený
Jaroslav Blina ĽS-HZDS Práznovce 199 38,42 Zvolený
Pavol Suchoň SNS, ĽS-HZDS Prašice 514 44,70 Nezvolený
Róbert Kopáčik SNS, ĽS-HZDS Orešany 112 100,00 Zvolený
Jozef Líška ĽS-HZDS Nitrianska Blatnica 79 12,60 Nezvolený
Ľudovít Moravčík ĽS-HZDS Malé Ripňany 137 43,49 Nezvolený
Vladimír Čerňan ĽS-HZDS Ludanice 31 3,49 Nezvolený
František Daňo ĽS-HZDS Kuzmice 102 26,29 Nezvolený
Juraj Uhrík SNS, ĽS-HZDS Krušovce 388 40,42 Nezvolený
Juraj Oravec ĽS-HZDS, SMER Krtovce 123 66,49 Zvolený
Stanislav Streicher ĽS-HZDS Krnča 88 13,00 Nezvolený
Rudolf Žovinec ĽS-HZDS Kovarce 37 4,84 Nezvolený
Helena Némethová ĽS-HZDS Kamanová 31 9,81 Nezvolený
Otto Goga SNS, SMER, ĽS-HZDS Chrabrany 108 28,13 Nezvolený
Jozef Benca SNS, SMER, ĽS-HZDS Hrušovany 227 42,35 Nezvolený
Michal Majtán ĽS-HZDS Horné Obdokovce 130 16,73 Nezvolený
Ján Gajdoš ĽS-HZDS Hajná Nová Ves 118 51,08 Zvolený
Imrich Chrenko ĽS-HZDS Čermany 150 66,37 Zvolený
Milan Moravka ĽS-HZDS Čeľadince 165 100,00 Zvolený
Eduard Novotný ĽS-HZDS Blesovce 35 16,67 Nezvolený
Ján Knížat ĽS-HZDS Biskupová 30 20,13 Nezvolený
Ľubomír Varga SNS, ĽS-HZDS Belince 111 62,71 Zvolený
Peter Chramazda ĽS-HZDS Ardanovce 55 38,19 Nezvolený
František Rajner ĽS-HZDS Kamenín 55 7,14 Nezvolený
Peter Hucík ĽS-HZDS Brezovica 193 27,65 Nezvolený
Anton Grobarčík ĽS-HZDS Bobrov 561 67,43 Zvolený
Mária Bukovská ĽS-HZDS Babín 92 14,33 Nezvolený
Milan Maruniak SNS, ĽS-HZDS Žabokreky 6 0,96 Nezvolený
František Kurhajec ĽS-HZDS Vrútky 181 7,49 Nezvolený
Štefan Paľo SNS, ĽS-HZDS Valča 350 44,03 Zvolený
Ivan Pták ĽS-HZDS Turčianska Štiavnička 79 18,54 Nezvolený
Ivan Hašto ĽS-HZDS, SNS Trebostovo 154 58,33 Zvolený
Marta Balková ĽS-HZDS, SNS Šútovo 125 43,25 Nezvolený
Ľubomír Lichner SNS, ĽS-HZDS, SMER Slovenské Pravno 293 55,60 Zvolený
Dušan Menich ĽS-HZDS, SNS, SMER Rudno 87 60,42 Zvolený
Peter Ryba ĽS-HZDS Rakša 37 27,61 Nezvolený
Adam Staňo SNS, ĽS-HZDS Ondrašová 31 67,39 Zvolený
Peter Stano ĽS-HZDS Nolčovo 62 35,63 Nezvolený
Jana Hrúzová ĽS-HZDS Necpaly 72 15,13 Nezvolený
Ján Žirko SNS, ĽS-HZDS, SMER Mošovce 434 100,00 Zvolený
Jozef Stahl HZD, KSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Martin 4197 25,48 Nezvolený
Elena Schererová SNS, ĽS-HZDS, SMER Malý Čepčín 212 100,00 Zvolený
Kristína Adamišová ĽS-HZDS Ďanová 177 60,62 Zvolený
Ľubomír Lettrich SNS, ĽS-HZDS, KSS Dubové 291 66,14 Zvolený
Milan Hruška SNS, ĽS-HZDS Čremošné 47 79,66 Zvolený
Pavel Beňo SNS, ĽS-HZDS, SMER Brieštie 63 100,00 Zvolený
Jozef Rišian ĽS-HZDS Borcová 40 47,62 Zvolený
Jozef Koša SMER, ĽS-HZDS Blatnica 67 13,54 Nezvolený
Milan Remšík SNS, SMER, ĽS-HZDS Benice 104 58,43 Zvolený
Milan Černák SNS, ĽS-HZDS Abramová 65 82,28 Zvolený
Pavel Krupa SNS, ĽS-HZDS Východná 674 70,21 Zvolený
Pavol Králik SNS, ĽS-HZDS Vyšná Boca 41 46,59 Nezvolený
Ján Švec ĽS-HZDS Vlachy 144 47,84 Nezvolený
Jaroslav Bednár ĽS-HZDS Važec 290 26,48 Nezvolený
Dušan Matejka SNS, SMER, ĽS-HZDS Svätý Kríž 235 64,56 Zvolený
Dagmar Jurčová SNS, SMER, ĽS-HZDS Pribylina 233 35,63 Nezvolený
Marián Vojtík SNS, ĽS-HZDS, SMER Podtureň 318 100,00 Zvolený
Milan Tomko ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavlova Ves 6 4,32 Nezvolený
Miroslav Ščasný ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavčina Lehota 109 51,42 Zvolený
Ján Kokoška SMER, ĽS-HZDS Malé Borové 72 55,81 Zvolený
Pavol Tomčík SMER, SNS, ĽS-HZDS Ľubeľa 228 34,39 Nezvolený
Emília Grendelová SNS, ĽS-HZDS Liptovský Peter 110 16,25 Nezvolený
Ľuboš Žubor SNS, SMER, ĽS-HZDS Liptovský Ondrej 172 100,00 Zvolený
Ján Blcháč ANO, HZD, SF, ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 6195 53,50 Zvolený
Vladimír Šarafín ĽS-HZDS, SNS Liptovský Ján 39 7,98 Nezvolený
Kvetoslava Borošková ĽS-HZDS Liptovská Sielnica 128 37,21 Zvolený
Ján Harich ĽS-HZDS Liptovská Porúbka 110 19,61 Nezvolený
Vladimír Fáber SNS, SMER, ĽS-HZDS Liptovská Kokava 57 10,67 Nezvolený
Miroslav Manco ĽS-HZDS Liptovská Anna 17 32,69 Nezvolený
Miroslav Varga SNS, SMER, ĽS-HZDS Lazisko 28 11,20 Nezvolený
Pavel Dzuriak SNS, ĽS-HZDS, SMER Jamník 167 64,73 Zvolený
Milan Danko ĽS-HZDS Jalovec 79 48,47 Nezvolený
Dušan Žiaran ĽS-HZDS, SMER, SNS Jakubovany 216 93,51 Zvolený
Milan Badlík SMER, ĽS-HZDS Huty 93 71,54 Zvolený
Ľubica Nemcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Dúbrava 134 18,16 Nezvolený
Ivan Ivanovský ĽS-HZDS Bobrovník 65 63,73 Zvolený
Ernest Vereš KDH, ĽS-HZDS Močenok 283 16,09 Nezvolený
Jaroslav Bennár ĽS-HZDS Hájske 345 43,02 Nezvolený
Ján Kuruc ĽS-HZDS Veľké Lovce 172 16,59 Nezvolený
František Tamašovič SNS, ĽS-HZDS Šurany 569 13,67 Nezvolený
Imrich Hrabovský ĽS-HZDS Semerovo 569 100,00 Zvolený
Alena Banásová ĽS-HZDS Lipová 34 4,34 Nezvolený
Ľubica Christovová ĽS-HZDS Komjatice 259 16,66 Nezvolený
Jaromír Valent ĽS-HZDS Kolta 219 31,15 Nezvolený
Ľudovít Sládeček ĽS-HZDS Kmeťovo 358 69,79 Zvolený
Jozef Dubovský ĽS-HZDS Jatov 327 100,00 Zvolený
Silvester Kačák ĽS-HZDS, SNS Hul 0 0,00 Nezvolený
Viera Belanová ĽS-HZDS, SMER Dedinka 298 66,67 Zvolený
Magdaléna Melišová ĽS-HZDS Branovo 79 23,24 Nezvolený
Vladimír Mazúch ĽS-HZDS Bánov 407 23,19 Nezvolený
Ján Markovič SMK-MKP, ĽS-HZDS Bardoňovo 269 61,42 Zvolený
Juraj Obert ĽS-HZDS, SMER, KSS Žitavany 471 47,82 Zvolený
Milan Galaba ĽS-HZDS, SNS, SMER Zlaté Moravce 1785 34,70 Nezvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 594 57,45 Zvolený
Štefan Mladý ĽS-HZDS Vieska nad Žitavou 178 100,00 Zvolený
Karol Bútora ĽS-HZDS Veľké Zálužie 555 27,97 Nezvolený
Jozef Havetta ĽS-HZDS Veľké Vozokany 44 13,33 Nezvolený
Jozef Jaršinský ĽS-HZDS Veľká Dolina 174 43,50 Nezvolený
Juraj Mesko SNS, SMER, ĽS-HZDS Topoľčianky 1100 80,00 Zvolený
Peter Tóth ĽS-HZDS Tajná 23 11,00 Nezvolený
Viliam Búcora ĽS-HZDS Šurianky 272 100,00 Zvolený
Jozef Šuchman ĽS-HZDS Svätoplukovo 17 2,66 Nezvolený
Ľubomír Vaňko ĽS-HZDS Krpeľany 38 5,85 Nezvolený
Miloslav Kubík ĽS-HZDS Kaľamenová 34 53,13 Zvolený
Mária Ertelová ĽS-HZDS Jasenovo 99 100,00 Zvolený
Rút Krausová ĽS-HZDS Ivančiná 50 100,00 Zvolený
Jarmila Ižipová ĽS-HZDS Háj 135 56,72 Zvolený
Ján Lukniš ĽS-HZDS Oponice 273 58,84 Zvolený
Anna Priecelová ĽS-HZDS Norovce 40 18,96 Nezvolený
Monika Remeňová ĽS-HZDS Nitrianska Streda 90 19,96 Nezvolený
Jozef Kováč ĽS-HZDS Slepčany 234 45,97 Zvolený
Štefan Gahér ĽS-HZDS, SNS, SMER Skýcov 233 100,00 Zvolený
Karol Jurík SMER, SNS, ĽS-HZDS Obyce 286 39,18 Nezvolený
Marta Danková ĽS-HZDS Nová Ves nad Žitavou 384 58,54 Zvolený
Richard Ferenczi ĽS-HZDS Nitrianske Hrnčiarovce 321 35,35 Nezvolený
Jozef Prokeš ASV, ZSNS, SZ, SLNKO, ĽS-HZDS Nitra 5367 23,53 Nezvolený
Jozef Kováč ĽS-HZDS Nevidzany 172 42,16 Zvolený
Peter Hubaček ĽS-HZDS Nemčiňany 50 21,74 Nezvolený
Slavomír Fabian ĽS-HZDS Martin nad Žitavou 148 50,34 Zvolený
Jaroslav Belúch ĽS-HZDS Mankovce 202 100,00 Zvolený
Vojtech Hamada ĽS-HZDS Malé Chyndice 74 33,33 Nezvolený
Rozália Harvánková ĽS-HZDS Kolíňany 3 0,34 Nezvolený
Jozef Smatana ĽS-HZDS Jelšovce 54 10,36 Nezvolený
Jozef Ďuriač ĽS-HZDS Jedľové Kostoľany 190 33,57 Zvolený
Juraj Minárik ĽS-HZDS Jarok 298 32,53 Nezvolený
Peter Guzmický ĽS-HZDS Ivanka pri Nitre 395 36,31 Zvolený
František Drgoňa SNS, ĽS-HZDS, SMER Choča 169 100,00 Zvolený
Zita Koprdová ĽS-HZDS, SMER Hosťovce 166 32,94 Zvolený
Milan Petrovič ĽS-HZDS Golianovo 2 0,28 Nezvolený
Marián Kéry SNS, ĽS-HZDS, SMER Červený Hrádok 106 35,81 Nezvolený
Johana Blahová ĽS-HZDS Báb 111 21,18 Nezvolený
Agáta Porubská ĽS-HZDS Babindol 296 74,75 Zvolený
Eva Ördöghová ĽS-HZDS Žemberovce 188 27,89 Nezvolený
Pavol Hudák SF, SNS, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3325 25,52 Nezvolený
Emil Gábriš ĽS-HZDS Mojzesovo 336 47,26 Zvolený
Pavol Halanda ĽS-HZDS Michal nad Žitavou 33 7,59 Nezvolený
Viera Obertová SNS, ĽS-HZDS Veľký Ďur 149 24,75 Nezvolený
Michal Tariška ĽS-HZDS Veľké Kozmálovce 191 48,23 Nezvolený
Miroslav Považan SMER, SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, HZD Tlmače 1015 64,28 Zvolený
Ivan Žigrai ĽS-HZDS Tehla 54 17,25 Nezvolený
Dušan Weis ĽS-HZDS Šahy 186 6,63 Nezvolený
Valér Nespešný ĽS-HZDS Starý Tekov 48 5,73 Nezvolený
Jozef Šmrhola ĽS-HZDS, SZ Santovka 153 31,55 Nezvolený
Imrich Králik SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Rybník 276 33,21 Zvolený
Ida Kováčová ĽS-HZDS, SNS, SMER Podlužany 308 100,00 Zvolený
Mária Farkašová ĽS-HZDS Lula 37 30,33 Nezvolený
Ivan Murín SMK-MKP, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Levice 1462 14,82 Nezvolený
Dušan Mésároš SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kuraľany 271 72,46 Zvolený
Jozef Majer KDH, SNS, ĽS-HZDS Kozárovce 850 75,35 Zvolený
Jozef Havlík SMK-MKP, SMER, ĽS-HZDS, KSS Kalná nad Hronom 940 81,10 Zvolený
Jitka Jablonská ĽS-HZDS Jesenské 14 42,42 Nezvolený
Jozef Rosipal ĽS-HZDS Iňa 87 53,37 Zvolený
Jozef Ivanický SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Hronské Kľačany 103 12,58 Nezvolený
Jozef Gálus SNS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 151 100,00 Zvolený
Jozef Tuhársky ĽS-HZDS Domadice 43 28,29 Nezvolený
Eugen Čornák ĽS-HZDS Dolná Seč 109 41,76 Zvolený
Margita Alakšová ĽS-HZDS Demandice 0 0,00 Nezvolený
Anton Bielik ĽS-HZDS Čaka 150 30,80 Nezvolený
Emília Nichtová ĽS-HZDS, SNS, SMER Čajkov 474 73,60 Zvolený
Mária Hudecová ĽS-HZDS Brhlovce 8 3,86 Nezvolený
Ľubomír Horák ĽS-HZDS Ľudovítová 74 58,73 Zvolený
Ladislav Cagáň ĽS-HZDS Lúčnica nad Žitavou 226 44,05 Zvolený
Jozef Pagačovič ĽS-HZDS, SMER Lužianky 401 39,82 Nezvolený
Vladimír Kováč ĽS-HZDS Lovce 78 20,21 Nezvolený
Jozef Koprda ĽS-HZDS Lehota 126 11,76 Nezvolený
Ján Šikula ĽS-HZDS Kostoľany pod Tribečom 15 5,79 Nezvolený
Mária Gažová ĽS-HZDS Šrobárová 71 21,98 Nezvolený
Emil Adamický ĽS-HZDS Mudroňovo 26 40,00 Zvolený
Anton Žáček ĽS-HZDS Trenčianska Teplá 269 19,66 Nezvolený
Pavol Habdák SNS, ĽS-HZDS, SMER Štvrtok 133 100,00 Zvolený
Miroslav Ďuráči SNS, ĽS-HZDS, SMER Soblahov 344 43,88 Nezvolený
Peter Daško SNS, ĽS-HZDS, SMER Slavnica 23 6,87 Nezvolený
Anton Horečný SNS, SMER, ĽS-HZDS Skalka nad Váhom 445 79,04 Zvolený
Stanislav Svatik SNS, SMER, ĽS-HZDS Selec 411 86,53 Zvolený
Jozef Marček SNS, ĽS-HZDS Omšenie 705 67,08 Zvolený
Stanislav Mičko ĽS-HZDS, SNS, SMER Nemšová 424 18,13 Nezvolený
Anton Černický ĽS-HZDS Motešice 185 40,22 Nezvolený
Milan Šikuda ĽS-HZDS Melčice - Lieskové 166 22,55 Nezvolený
Ján Remo ĽS-HZDS Ladce 701 100,00 Zvolený
Anton Drga ĽS-HZDS Krivoklát 74 100,00 Zvolený
Jozef Jurena ĽS-HZDS Košecké Podhradie 55 9,95 Nezvolený
Rudolf Bajzík ĽS-HZDS Košeca 384 30,31 Nezvolený
Vít Ondráš ĽS-HZDS Kameničany 29 13,06 Nezvolený
Mária Hládeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ivanovce 326 100,00 Zvolený
Pavol Čiernik ĽS-HZDS, SNS, SMER, SDKÚ-DS, HZD, KDH Ilava 674 29,63 Nezvolený
Peter Fabian ĽS-HZDS Chocholná - Velčice 182 21,98 Nezvolený
Eva Šrámková SNS, SMER, ĽS-HZDS Horňany 138 54,55 Zvolený
Jozef Kristín SMER, ĽS-HZDS Horné Srnie 491 39,03 Zvolený
Pavol Bilčík ĽS-HZDS Horná Súča 575 37,39 Nezvolený
Emil Michálek ĽS-HZDS Dulov 126 28,70 Nezvolený
Dušan Šťastný ĽS-HZDS Dubodiel 96 18,43 Nezvolený
Anna Chalupková ANO, KSS, SLNKO, ĽS-HZDS Dubnica nad Váhom 959 17,45 Nezvolený
Vladimír Slivka SNS, ĽS-HZDS Dolná Poruba 162 39,42 Zvolený
Stanislav Dohnanský ĽS-HZDS Červený Kameň 166 43,12 Nezvolený
Jozef Sekula ĽS-HZDS Borčice 65 27,43 Nezvolený
Antónia Sláviková ĽS-HZDS Bolešov 29 3,80 Nezvolený
Pavol Hajdúch ĽS-HZDS Bohunice 60 18,93 Nezvolený
Jozef Šimon ĽS-HZDS Bobot 136 34,43 Zvolený
Jozef Pilát SNS, ĽS-HZDS Žabokreky nad Nitrou 220 26,60 Nezvolený
Tibor Varga ĽS-HZDS Ondrejovce 12 4,08 Nezvolený
Jozef Knajbel ĽS-HZDS Veľké Uherce 120 12,26 Nezvolený
Stanislav Menšík KDH, ĽS-HZDS Veľké Kršteňany 80 24,69 Nezvolený
Jozef Pekár ĽS-HZDS Veľká Čausa 81 29,89 Nezvolený
Jozef Mulinka ĽS-HZDS Valaská Belá 589 82,15 Zvolený
Daniela Adamcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Skačany 202 29,45 Nezvolený
Ivan Javorček ĽS-HZDS Rudnianska Lehota 264 69,11 Zvolený
Ľubomír Marko KDH, ĽS-HZDS Ráztočno 202 34,83 Nezvolený
Štefan Valenteje ĽS-HZDS Radobica 24 6,59 Nezvolený
Ján Bodnár S.O.S, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Prievidza 7592 53,27 Zvolený
Ivan Klimant ĽS-HZDS Pravenec 87 14,01 Nezvolený
Katarína Tisajová ĽS-HZDS Poruba 109 16,72 Nezvolený
Michal Valach ĽS-HZDS Partizánske 1052 17,11 Nezvolený
Ľubomír Žatko ĽS-HZDS Ostratice 98 20,68 Nezvolený
Marta Bieliková ĽS-HZDS Opatovce nad Nitrou 186 23,40 Nezvolený
Dušan Šimka KDH, ĽS-HZDS Nováky 812 72,18 Zvolený
Viera Fodorová ĽS-HZDS Nitrianske Sučany 0 0,00 Nezvolený
Jozef Pastorok ĽS-HZDS Malinová 59 12,29 Nezvolený
Peter Vido ĽS-HZDS Malá Čausa 246 72,35 Zvolený
Mária Janušková ĽS-HZDS Livinské Opatovce 31 19,38 Nezvolený
Jana Petrejová ĽS-HZDS Livina 31 40,79 Nezvolený
Karol Boško ĽS-HZDS Lazany 551 62,83 Zvolený
Martin Mikloš SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Krásno 219 100,00 Zvolený
Mária Trubinská ĽS-HZDS Koš 207 39,06 Nezvolený
Jozef Chochula ĽS-HZDS Kolačno 143 27,88 Nezvolený
Vojtech Čičmanec ĽS-HZDS Kocurany 150 100,00 Zvolený
Emil Mendel ĽS-HZDS Kanianka 839 46,77 Zvolený
Michal Fábry ĽS-HZDS Kamenec pod Vtáčnikom 104 9,86 Nezvolený
Pavel Greguš SNS, SMER, ĽS-HZDS Ješkova Ves 226 100,00 Zvolený
Ján Krčik ĽS-HZDS Jalovec 121 42,91 Nezvolený
Cecília Magdolenová SMER, ĽS-HZDS Chynorany 127 9,99 Nezvolený
Magdaléna Kotianová ĽS-HZDS Chvojnica 111 89,52 Zvolený
Jozef Baránik ĽS-HZDS Hradište 120 19,61 Nezvolený
Jozef Hrotek ĽS-HZDS Horná Ves 536 81,83 Zvolený
Pavel Faith ĽS-HZDS Handlová 454 8,54 Nezvolený
Marián Krajčo ĽS-HZDS Dolné Vestenice 646 52,10 Zvolený
Róbert Štrbák ĽS-HZDS Dlžín 47 45,63 Nezvolený
Martin Sigotský ĽS-HZDS Diviaky nad Nitricou 301 31,99 Nezvolený
Stanislav Znamenák ĽS-HZDS Diviacka Nová Ves 502 53,23 Zvolený
Jaroslav Gogora ĽS-HZDS Čereňany 81 9,84 Nezvolený
Jozef Cibulka ĽS-HZDS Čavoj 42 13,64 Nezvolený
Ján Šnirc KDH, ĽS-HZDS Bystričany 474 51,63 Zvolený
Anton Zima SNS, SMER, ĽS-HZDS Brodzany 261 60,00 Zvolený
Helena Vicianová SMER, ĽS-HZDS Iža 144 17,63 Nezvolený
Štefan Caletka ĽS-HZDS, SMER Dulovce 469 49,89 Zvolený
Anton Múdry ĽS-HZDS Zliechov 193 54,83 Zvolený
Ján Plško SNS, SMER, ĽS-HZDS Zamarovce 192 53,48 Zvolený
Pavol Husár ĽS-HZDS Vršatské Podhradie 93 100,00 Zvolený
Eva Hejduková ĽS-HZDS Tuchyňa 288 63,30 Zvolený
Oto Barborák SNS, ĽS-HZDS, SMER Trenčín 5481 36,30 Nezvolený
Eva Pastorková SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Teplice 379 18,51 Nezvolený
Eva Beňovičová SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Stankovce 743 55,41 Zvolený
Dušan Rozemberg SNS, ĽS-HZDS Trenčianske Mitice 307 77,92 Zvolený
Ivan Bulík ĽS-HZDS Trenčianske Jastrabie 315 50,56 Zvolený
František Ježík SMER, ĽS-HZDS Trenčianska Turná 676 59,66 Zvolený
Miroslav Bednár SNS, SMER, ĽS-HZDS Zubák 321 82,10 Zvolený
Štefan Šaradín ĽS-HZDS Záskalie 70 100,00 Zvolený
Ján Ráček ĽS-HZDS, SMER Záriečie 175 44,76 Nezvolený
Milan Gášek SNS, SMER, ĽS-HZDS Vydrná 148 100,00 Zvolený
Dušan Minarčík ĽS-HZDS Vrchteplá 38 22,35 Nezvolený
Vladimír Chleban SNS, ĽS-HZDS Visolaje 37 7,16 Nezvolený
Jaroslav Biel ĽS-HZDS Sverepec 308 100,00 Zvolený
Anton Knapo ĽS-HZDS Stupné 55 14,47 Nezvolený
Jozef Kováčik KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Streženice 152 100,00 Zvolený
Lýdia Hlaváčová ĽS-HZDS Slopná 74 32,31 Nezvolený
Mária Kardošová ĽS-HZDS Sádočné 39 34,51 Nezvolený
Ján Janiga SNS, SMER, ĽS-HZDS Pružina 313 32,60 Nezvolený
Jozef Kľúčik ĽS-HZDS Prečín 191 29,48 Nezvolený
Ľuboš Lackovič ĽS-HZDS Považská Bystrica 3700 29,26 Nezvolený
Anton Mitaš ĽS-HZDS Podskalie 52 100,00 Zvolený
Miroslav Istenák ĽS-HZDS Počarová 31 100,00 Zvolený
Mária Kremeňová ĽS-HZDS Plevník 70 8,22 Nezvolený
Anna Hromadíková KDH, ĽS-HZDS, SNS Papradno 103 8,28 Nezvolený
Anna Žilíková ĽS-HZDS Nimnica 57 15,41 Nezvolený
František Staňo ĽS-HZDS Mojtín 210 60,87 Zvolený
Ján Chovanec SNS, ĽS-HZDS Mestečko 0 0,00 Nezvolený
Juraj Lednický SMER, ĽS-HZDS Malé Lednice 60 21,28 Nezvolený
Jaroslav Túček SMER, ĽS-HZDS Lúky 169 34,42 Nezvolený
Ľuboš Savara SNS, SMER, ĽS-HZDS Lednické Rovne 1207 78,22 Zvolený
Milan Barka ĽS-HZDS Lednica 163 34,24 Zvolený
Milan Štrbák ĽS-HZDS Lazy pod Makytou 145 19,39 Nezvolený
Boris Ondráško SNS, SMER, ĽS-HZDS Kvašov 252 68,85 Zvolený
Rudolf Marejka ĽS-HZDS Kostolec 101 100,00 Zvolený
Gašpar Bačík ĽS-HZDS Klieština 112 100,00 Zvolený
Peter Papuča ĽS-HZDS Horovce 111 25,17 Nezvolený
Jozef Torda ĽS-HZDS Horný Lieskov 40 20,41 Nezvolený
Pavol Pacek SNS, ĽS-HZDS Horná Mariková 167 35,76 Zvolený
Jozef Karas SMER, SNS, KDH, ĽS-HZDS Horná Breznica 144 100,00 Zvolený
Iveta Žilovcová ĽS-HZDS Hatné 159 54,08 Zvolený
Pavol Janík ĽS-HZDS Ďurďové 48 100,00 Zvolený
Jozef Gálik ĽS-HZDS Domaniža 216 26,37 Nezvolený
Jozef Kardoš ĽS-HZDS Dolný Lieskov 195 75,88 Zvolený
Peter Regina SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolné Kočkovce 506 70,38 Zvolený
Marian Lokšík ĽS-HZDS Dolná Mariková 196 27,41 Nezvolený
Emil Drahuta SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolná Breznica 295 73,02 Zvolený
Ján Fusko ĽS-HZDS Brvnište 293 44,13 Zvolený
František Boško ĽS-HZDS Bodiná 219 82,64 Zvolený
Pavol Vačko ĽS-HZDS Beluša 359 14,38 Nezvolený
Slavomír Kusenda ĽS-HZDS Zemianske Podhradie 243 100,00 Zvolený
Jaroslav Bača ĽS-HZDS, SMER Višňové 72 100,00 Zvolený
Alžbeta Tuková SMER, ĽS-HZDS Vaďovce 296 100,00 Zvolený
Monika Klačmanová SNS, ĽS-HZDS, SMER Trenčianske Bohuslavice 44 10,05 Nezvolený
Anna Halinárová SNS, ĽS-HZDS, SMER Stará Turá 1410 41,53 Zvolený
Jaroslav Ferianec SNS, SMER, ĽS-HZDS Rudník 209 100,00 Zvolený
Anna Holičová SNS, SMER, ĽS-HZDS Priepasné 35 13,41 Nezvolený
Ján Miklovič ĽS-HZDS, SMER, SNS Považany 296 57,14 Zvolený
Anna Durcová SNS, SMER, ĽS-HZDS Poriadie 42 12,07 Nezvolený
Dušan Hanic SNS, ĽS-HZDS, SMER Podolie 422 46,07 Nezvolený
Dušan Kadlečík SNS, SMER, ĽS-HZDS Podkylava 78 44,57 Zvolený
Jozef Trstenský SMER, ĽS-HZDS Nové Mesto nad Váhom 4257 79,29 Zvolený
Bohuslav Plačko ĽS-HZDS Nová Lehota 77 64,17 Zvolený
Ľuboš Tinka ĽS-HZDS Nová Bošáca 348 74,52 Zvolený
Vladimír Rapant SNS, SMER, ĽS-HZDS Myjava 557 11,45 Nezvolený
Miroslav Sýkora ĽS-HZDS Moravské Lieskové 156 15,45 Nezvolený
Pavol Lazar ĽS-HZDS Modrová 66 26,19 Nezvolený
Vladímír Vöröš SMER, ĽS-HZDS Lúka 183 100,00 Zvolený
Miroslav Ostrovský SNS, ĽS-HZDS, SMER Lubina 203 30,07 Nezvolený
Vladimír Turan SNS, SMER, ĽS-HZDS Krajné 91 15,35 Nezvolený
Zdeněk Chrenč SNS, ĽS-HZDS Kostolné 121 34,97 Nezvolený
Stanislav Slížik ĽS-HZDS Nitrianske Rudno 25 2,64 Nezvolený
Vladimír Vrška ĽS-HZDS Nevidzany 49 24,14 Nezvolený
Milan Botka ĽS-HZDS Nedanovce 129 35,73 Nezvolený
Anna Orsavová ĽS-HZDS, SMER Kočovce 285 42,10 Nezvolený
Ján Kubiš ĽS-HZDS Kálnica 38 6,80 Nezvolený
Anna Cigáneková SNS, SMER, ĽS-HZDS Jablonka 164 55,59 Zvolený
Ján Pleša SNS, SMER, ĽS-HZDS Chvojnica 106 46,29 Zvolený
Jozef Bolech ĽS-HZDS, SMER Hrádok 58 18,53 Nezvolený
Kamil Bunčiak SNS, ĽS-HZDS Hrašné 91 32,38 Nezvolený
Lýdia Starovičová ĽS-HZDS Hôrka nad Váhom 102 29,06 Nezvolený
František Mikuš SNS, ĽS-HZDS, SMER Horná Streda 140 22,05 Nezvolený
Miloš Madila ĽS-HZDS Haluzice 22 100,00 Zvolený
Katarína Kovencová ĽS-HZDS Dolné Srnie 30 6,11 Nezvolený
Dušan Bublavý ĽS-HZDS, SMER Častkovce 378 100,00 Zvolený
Marián Halák ĽS-HZDS Čachtice 250 17,88 Nezvolený
Ivan Mrázik ĽS-HZDS Bzince pod Javorinou 249 21,30 Nezvolený
Dušan Gavlas SNS, SMER, ĽS-HZDS Bukovec 161 66,53 Zvolený
Dušan Močko SNS, ĽS-HZDS Brunovce 151 56,77 Zvolený
Ivan Ďurkovič SNS, SMER, ĽS-HZDS Brezová pod Bradlom 249 10,73 Nezvolený
Dušan Duga SNS, SMER, ĽS-HZDS Brestovec 212 42,06 Zvolený
Dušan Kochan ĽS-HZDS, SMER Bošáca 349 49,09 Zvolený
Marian Polák SNS, ĽS-HZDS, SMER Beckov 280 38,78 Nezvolený
Rudolf Botka SNS, ĽS-HZDS, SMER Žitná 214 100,00 Zvolený
Milan Gešnábel ĽS-HZDS Zlatníky 276 65,87 Zvolený
Ivan Sečanský SNS, SMER, ĽS-HZDS Vysočany 55 57,29 Zvolený
Jarmila Korálová SNS, ĽS-HZDS Veľké Hoste 191 62,01 Zvolený
Stanislav Otto KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Veľké Držkovce 182 46,55 Zvolený
Slavomír Turek SNS, ĽS-HZDS Uhrovské Podhradie 7 25,00 Nezvolený
Zuzana Máčeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Uhrovec 530 80,06 Zvolený
Ján Ňukovič KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rovensko 177 68,08 Zvolený
Štefan Pavelka ĽS-HZDS Rohov 57 30,98 Nezvolený
Stanislav Pecha KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Radošovce 149 17,49 Nezvolený
Štefan Dulík SNS, ĽS-HZDS, SMER Radimov 230 83,03 Zvolený
Rudolf Bartal SNS, ĽS-HZDS, SMER Prietržka 170 64,39 Zvolený
Dana Žúrková SNS, ĽS-HZDS, SMER Popudinské Močidľany 169 40,14 Nezvolený
Viera Končitá ĽS-HZDS Podbranč 181 60,74 Zvolený
Miroslav Pochylý KDH, SNS, ĽS-HZDS, SMER Petrova Ves 382 75,20 Zvolený
Beáta Štefková SNS, ĽS-HZDS, SMER Oreské 119 59,50 Zvolený
Valéria Kudláčová SNS, ĽS-HZDS, SMER Koválovec 76 80,85 Zvolený
Ľudmila Vlčejová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS Koválov 91 23,88 Nezvolený
Alena Hlubocká ĽS-HZDS, SMER Kátov 60 18,35 Nezvolený
Ľudovít Harasník ĽS-HZDS Jablonica 68 6,42 Nezvolený
Zdenko Čambal SNS, ĽS-HZDS, SMER Holíč 1300 37,81 Zvolený
Jozef Hazlinger SNS, ĽS-HZDS, SMER Gbely 2128 84,78 Zvolený
Blažej Perička ĽS-HZDS Dojč 45 7,26 Nezvolený
Marián Halás SNS, SMER, ĽS-HZDS Čáry 292 45,63 Nezvolený
Peter Macháček SNS, ĽS-HZDS, SMER Brodské 105 11,15 Nezvolený
Božena Drinková ĽS-HZDS Bílkove Humence 72 100,00 Zvolený
Ivan Borovský ĽS-HZDS, SMER Vrbové 890 43,27 Zvolený
Gilbert Liška SNS, ĽS-HZDS Veľké Kostoľany 808 76,08 Zvolený
Oľga Zervanová ĽS-HZDS Šterusy 54 20,07 Nezvolený
Peter Homola ĽS-HZDS Sokolovce 80 12,60 Nezvolený
Martin Adamča ĽS-HZDS Ratnovce 379 71,64 Zvolený
Jozef Mikuš ĽS-HZDS Nižná 223 67,17 Zvolený
Jozef Vatrt SNS, ĽS-HZDS, SMER Krakovany 110 17,05 Nezvolený
František Hruška ĽS-HZDS Kočín 130 39,88 Nezvolený
Ružena Lukačovičová ĽS-HZDS Chtelnica 344 24,61 Nezvolený
Jozef Petušík ĽS-HZDS Dolný Lopašov 288 58,66 Zvolený
Vojtech Barabáš ĽS-HZDS Veľké Úľany 155 8,54 Nezvolený
Bystrík Horváth ĽS-HZDS Sereď 816 18,79 Nezvolený
Miloš Glassa ĽS-HZDS Pusté Úľany 394 60,06 Zvolený
Rudolf Vojtek ĽS-HZDS Košúty 11 1,41 Nezvolený
Zoltán Horváth ĽS-HZDS Gáň 14 3,37 Nezvolený
Vladimír Vaško KDH, ĽS-HZDS Dolná Streda 127 16,51 Nezvolený
Marian Vrbovský ĽS-HZDS Abrahám 311 56,34 Zvolený
Jozef Kmeť ĽS-HZDS Vydrany 170 21,85 Nezvolený
Iveta Šebeňová ĽS-HZDS Timoradza 146 52,90 Zvolený
Jaroslav Sitár ĽS-HZDS Šišov 145 100,00 Zvolený
Jozef Makyš SNS, ĽS-HZDS Slatinka nad Bebravou 25 17,73 Nezvolený
Jozef Filan SNS, ĽS-HZDS Ruskovce 53 17,55 Nezvolený
Ján Tomášik SNS, SMER, ĽS-HZDS Prusy 188 100,00 Zvolený
Anton Bitarovský SNS, SMER, ĽS-HZDS Pravotice 60 32,26 Nezvolený
Ján Antala ĽS-HZDS, SNS, SMER Podlužany 60 13,10 Nezvolený
Marián Kosiba ĽS-HZDS Pečeňany 92 34,46 Nezvolený
František Flimel ĽS-HZDS Otrhánky 158 58,52 Zvolený
Viliam Kusý ĽS-HZDS, SMER Omastiná 24 100,00 Zvolený
Elena Magdolenová KDH, SNS, SMER, ĽS-HZDS Nedašovce 197 75,48 Zvolený
Jozef Zelenák ĽS-HZDS Malá Hradná 98 45,58 Zvolený
Rastislav Jedlička SMER, SNS, ĽS-HZDS Kšinná 64 21,12 Nezvolený
Milan Došek ĽS-HZDS, SNS, SMER Krásna Ves 162 100,00 Zvolený
Eva Ševčíková ĽS-HZDS Chudá Lehota 26 19,40 Nezvolený
Jozef Hedera SNS, SMER, ĽS-HZDS Horné Naštice 108 40,30 Zvolený
Peter Laurinec ĽS-HZDS Haláčovce 173 87,82 Zvolený
Peter Filo ĽS-HZDS, SMER Dvorec 78 33,48 Nezvolený
Jozef Melíšek SMER, SNS, ĽS-HZDS Dubnička 40 59,70 Zvolený
Marian Petreje SNS, SMER, ĽS-HZDS Dolné Naštice 101 100,00 Zvolený
Ladislav Chudoba ĽS-HZDS Dežerice 292 80,44 Zvolený
Jozef Asverus ĽS-HZDS, SMER Borčany 127 84,67 Zvolený
František Benuš ĽS-HZDS Sasinkovo 105 21,04 Nezvolený
Daniel Tejkal ĽS-HZDS Pastuchov 45 7,99 Nezvolený
Dušan Kubán ĽS-HZDS Naháč 143 46,73 Zvolený
Alena Jelušová SNS, SMER, ĽS-HZDS Madunice 539 100,00 Zvolený
Maroš Vavro ĽS-HZDS Lošonec 26 8,10 Nezvolený
Eduard Bednárik ĽS-HZDS Leopoldov 88 5,43 Nezvolený
Radomír Sečány KDH, ĽS-HZDS Kľačany 157 31,40 Nezvolený
Vladimír Drobný ĽS-HZDS, SMER Kátlovce 198 27,16 Nezvolený
Jaroslav Rusnák ĽS-HZDS Jalšové 54 21,09 Nezvolený
Pavel Janiš ĽS-HZDS Horné Otrokovce 357 77,44 Zvolený
Ján Dlhopolček SNS, SDKÚ-DS, SF, ĽS-HZDS, ANO Hlohovec 2128 35,71 Zvolený
Ľuboš Gubáň SNS, ĽS-HZDS, SMER Dvorníky 790 83,07 Zvolený
Viliam Tarda HZD, ĽS-HZDS, SMER Dolné Lovčice 125 29,90 Nezvolený
Mária Tomovičová ĽS-HZDS Dolné Dubové 81 22,82 Nezvolený
Ján Tollarovič ĽS-HZDS Dlhá 36 15,93 Nezvolený
Anna Kubovičová ĽS-HZDS Dechtice 48 4,61 Nezvolený
Šebestian Lančarič ĽS-HZDS Bučany 463 46,77 Nezvolený
Stanislav Susedka ĽS-HZDS Brestovany 575 60,27 Zvolený
Peter Bohunický SNS, ĽS-HZDS, SMER Boleráz 270 23,98 Nezvolený
Miroslav Jozefovič SNS, ĽS-HZDS, SMER Vrádište 89 24,86 Nezvolený
Daniel Šinka SNS, ĽS-HZDS, SMER Štefanov 98 12,66 Nezvolený
Mária Včelková ĽS-HZDS Šajdíkove Humence 54 8,94 Nezvolený
Juraj Kollár ĽS-HZDS Kvetoslavov 44 9,63 Nezvolený
Ľuboš Bohumel ĽS-HZDS Hubice 38 11,05 Nezvolený
Štefan Nesmeri SNS, ĽS-HZDS, SMER Zálesie 70 12,52 Nezvolený
František Kollárik ĽS-HZDS, SMER Veľký Biel 97 10,96 Nezvolený
Štefan Hrubý ĽS-HZDS, SMER Nový Svet 36 100,00 Zvolený
Jaroslav Ferianček SMER, ĽS-HZDS Miloslavov 327 53,08 Zvolený
Igor Glova ĽS-HZDS Kalinkovo 42 8,24 Nezvolený
Vladimír Haršány ĽS-HZDS Igram 56 21,21 Nezvolený
Štefan Balaško SNS, ĽS-HZDS, SMER Chorvátsky Grob 550 58,45 Zvolený
Jozef Čič SNS, SDKÚ-DS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 343 100,00 Zvolený
Milan Šarmír ĽS-HZDS, KSS, SMER Blatné 262 37,48 Zvolený
Juraj Kolarovič ĽS-HZDS Bernolákovo 348 18,45 Nezvolený
Mária Vráblová KDH, SNS, ĽS-HZDS Vištuk 317 45,03 Nezvolený
Peter Fitz SDKÚ-DS, SMER, SNS, ĽS-HZDS Šenkvice 1473 72,14 Zvolený
Alexander Achberger ĽS-HZDS, SNS, SMER Svätý Jur 1111 62,77 Zvolený
Jozef Javorka SNS, ĽS-HZDS Slovenský Grob 401 37,79 Nezvolený
Ľuboš Ševčík SNS, ĽS-HZDS, SMER Bánovce nad Bebravou 1359 22,07 Nezvolený
Mária Bokorová ĽS-HZDS Žlkovce 43 12,65 Nezvolený
Martin Belavý ĽS-HZDS Zvončín 18 4,88 Nezvolený
Rudolf Baroš ĽS-HZDS Zavar 297 37,36 Zvolený
Karol Sedlák ĽS-HZDS Voderady 221 30,07 Nezvolený
Rudolf Križanovič ĽS-HZDS Vlčkovce 280 53,13 Zvolený
Stanislav Križan SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Trnava 5765 35,75 Nezvolený
Milada Lukáčová ĽS-HZDS Tepličky 6 3,02 Nezvolený
Jaroslav Sliva ĽS-HZDS Tekolďany 53 49,07 Zvolený
František Halán SNS, HZD, ĽS-HZDS, SMER Šúrovce 154 14,27 Nezvolený
Vojtech Žitný ĽS-HZDS Špačince 178 16,60 Nezvolený
Ľudovít Štefánek ĽS-HZDS Suchá nad Parnou 171 20,21 Nezvolený
Jozef Oravec ĽS-HZDS Smolenice 0 0,00 Nezvolený
Jana Mošathová ĽS-HZDS Šalgočka 21 8,71 Nezvolený
Štefan Lauko SDKÚ-DS, PS, KSS, ĽS-HZDS Sládkovičovo 521 22,50 Nezvolený
Jozef Mihálik ĽS-HZDS Modra 79 2,34 Nezvolený
Alexander Lukačovič ĽS-HZDS Dubová 160 30,89 Nezvolený
Peter Martešík ĽS-HZDS Častá 50 4,53 Nezvolený
Milan Heger ĽS-HZDS Budmerice 214 19,91 Nezvolený
Mária Beňová SMER, SNS, ĽS-HZDS Veľké Leváre 99 6,56 Nezvolený
Peter Kalivoda SNS, ĽS-HZDS, SMER Stupava 546 20,29 Nezvolený
Peter Švaral SMER, SNS, ĽS-HZDS Rohožník 362 28,24 Zvolený
František Bokes SMER, SNS, ĽS-HZDS Pernek 364 86,67 Zvolený
Bibiána Sirotová ĽS-HZDS Jakubov 229 28,31 Nezvolený
Milan Tesarik SMER, SNS, ĽS-HZDS Jablonové 114 19,76 Nezvolený
Miroslav Babčan SNS, ĽS-HZDS Borinka 42 12,65 Nezvolený
Vladimír Kubovič SZS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Záhorská Bystrica 681 59,22 Zvolený
Ľudmila Lacková SF, ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER Bratislava - Vrakuňa 1874 47,98 Nezvolený
Ján Panák SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Vajnory 622 32,00 Nezvolený
Martin Borguľa SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Staré Mesto 2426 17,83 Nezvolený
Slavomír Drozd SF, ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER Bratislava - Ružinov 8211 44,30 Zvolený
Ján Zvonár SZ, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Rača 1749 24,48 Zvolený
František Dej ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Podunajské Biskupice 882 15,93 Nezvolený
Richard Frimmel SNS, ĽS-HZDS, SMER, SF, SZ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 7407 69,06 Zvolený
Iveta Hanulíková SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Karlova Ves 4448 44,73 Zvolený
Jozef Molnár DSS, ĽS-HZDS, SNS, SMER Bratislava - Devínska Nová Ves 721 15,99 Nezvolený
Juraj Šterbatý SZ, SF, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bratislava - Devín 30 4,65 Nezvolený
Monika Flašíková ... SF, SZ, SMK-MKP, ĽS-HZDS, SMER Bratislava 39523 32,80 Nezvolený