Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jarmila Ferančíková ĽS-HZDS, SZ, SNS, SDĽ Bratislava - Podunajské Biskupice 1582 29,03 Nezvolený
Rudolf Ivičič ĽS-HZDS Bratislava - Rača 255 3,70 Nezvolený
Milan Tesarik ĽS-HZDS Jablonové 8 1,96 Nezvolený
František Bokes ĽS-HZDS Pernek 286 65,90 Zvolený
Marian Zechel ĽS-HZDS Plavecké Podhradie 35 8,56 Nezvolený
Jozefína Fábiková ĽS-HZDS Veľké Leváre 664 45,02 Nezvolený
Alexander Achberger ĽS-HZDS, SNS, SMER Svätý Jur 812 34,66 Zvolený
Jozef Čič KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Čataj 384 70,85 Zvolený
Jaroslav Ferianček ĽS-HZDS, SMER Miloslavov 362 42,69 Nezvolený
Anton Lakatos ĽS-HZDS Zlaté Klasy 0 0,00 Nezvolený
Milan Zeleňák ĽS-HZDS Galanta 17 0,33 Nezvolený
Emil Remiaš ĽS-HZDS Šalgočka 71 28,98 Nezvolený
Jozef Petušík ĽS-HZDS Dolný Lopašov 217 48,01 Nezvolený
Vladimír Dzuro ĽS-HZDS Drahovce 5 0,38 Nezvolený
Jozef Vatrt ND, ĽS-HZDS, SNS, SMER Krakovany 76 11,82 Nezvolený
Marek Adamec ĽS-HZDS Moravany nad Váhom 37 3,85 Nezvolený
Bibiana Štibrányová ĽS-HZDS Nižná 6 1,86 Nezvolený
Martin Adamča ĽS-HZDS Ratnovce 407 74,13 Zvolený
Milan Bosák ĽS-HZDS Sokolovce 0 0,00 Nezvolený
Ivan Polák ĽS-HZDS Holíč 66 1,86 Nezvolený
Miroslav Pochylý ND, ĽS-HZDS, SMER, KDH Petrova Ves 375 100,00 Zvolený
Viera Končitá ĽS-HZDS Podbranč 98 24,56 Nezvolený
Tibor Jokel ĽS-HZDS Dolné Otrokovce 58 27,10 Nezvolený
Dušan Kubán ĽS-HZDS Naháč 144 47,21 Nezvolený
Imrich Gažo ĽS-HZDS Opoj 17 3,33 Nezvolený
Oľga Kremnická ĽS-HZDS Pastuchov 110 20,41 Nezvolený
Ľudovít Štefánek ĽS-HZDS Suchá nad Parnou 94 10,09 Nezvolený
Rudolf Baroš ĽS-HZDS Zavar 467 52,18 Zvolený
Slavomír Turek ĽS-HZDS Uhrovské Podhradie 7 23,33 Nezvolený
Marián Polák HZD, SNS, ĽS-HZDS Beckov 196 25,13 Nezvolený
Dušan Kochan ĽS-HZDS, SMER Bošáca 171 21,19 Nezvolený
Vladimír Juriga ĽS-HZDS Čachtice 99 5,53 Nezvolený
Peter Havalec ĽS-HZDS Dolné Srnie 8 1,69 Nezvolený
Miloš Madila SMER, ĽS-HZDS Haluzice 27 56,25 Zvolený
Anna Haššanová SMER, ĽS-HZDS Krajné 74 9,97 Nezvolený
Vladimír Vöröš ĽS-HZDS, SMER Lúka 246 62,60 Zvolený
Ján Miklánek ĽS-HZDS Moravské Lieskové 96 8,47 Nezvolený
Bohuslav Plačko ĽS-HZDS Nová Lehota 76 100,00 Zvolený
Jozef Ukropec ĽS-HZDS Potvorice 5 1,45 Nezvolený
Jaroslav Ferianec SMER, ĽS-HZDS Rudník 263 68,67 Zvolený
Pavol Beňovič ĽS-HZDS Zemianske Podhradie 33 8,15 Nezvolený
Ján Prekop ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Beluša 1576 60,24 Zvolený
František Boško ĽS-HZDS Bodiná 135 44,12 Zvolený
Ján Fusko SMER, ĽS-HZDS Brvnište 221 32,36 Nezvolený
Emil Drahuta ĽS-HZDS, SMER Dolná Breznica 256 58,72 Zvolený
Peter Regina ĽS-HZDS Dolné Kočkovce 471 62,88 Zvolený
Jozef Kardoš SMER, ĽS-HZDS Dolný Lieskov 164 45,94 Zvolený
Jozef Gálik ĽS-HZDS, SMER Domaniža 354 44,92 Zvolený
Pavol Janík ĽS-HZDS Ďurďové 39 100,00 Zvolený
Rudolf Marejka ĽS-HZDS Kostolec 107 68,59 Zvolený
Boris Ondráško SNS, ND, ĽS-HZDS Kvašov 181 51,13 Zvolený
Ľuboš Savara SNS, ĽS-HZDS, SMER Lednické Rovne 861 100,00 Zvolený
Jaroslav Túček ĽS-HZDS Lúky 123 26,11 Nezvolený
Oľga Lednická ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH, SMER Malé Lednice 83 100,00 Zvolený
František Staňo SMER, ĽS-HZDS Mojtín 106 30,55 Nezvolený
Anton Mitaš SMER, ĽS-HZDS Podskalie 52 100,00 Zvolený
Jozef Kováčik ĽS-HZDS, KDH Streženice 121 25,21 Nezvolený
Štefan Šaradín ĽS-HZDS, SMER Záskalie 66 100,00 Zvolený
Miroslav Bednár ĽS-HZDS, SMER Zubák 182 39,22 Nezvolený
Ladislav Debnár ĽS-HZDS, SNS Bojnice 154 6,37 Nezvolený
Vojtech Bartoš ĽS-HZDS, SMER, SNS Bystričany 701 78,50 Zvolený
Jaroslav Gogora ĽS-HZDS Čereňany 33 3,54 Nezvolený
Juraj Vaško ĽS-HZDS Diviacka Nová Ves 45 4,43 Nezvolený
Martin Sigotský ĽS-HZDS Diviaky nad Nitricou 148 16,14 Nezvolený
Marián Krajčo ĽS-HZDS Dolné Vestenice 492 36,88 Nezvolený
Jozef Hrotek ĽS-HZDS Horná Ves 538 79,12 Zvolený
Magdaléna Kotianová ĽS-HZDS Chvojnica 86 61,87 Zvolený
Pavel Greguš SMER, ĽS-HZDS Ješkova Ves 220 100,00 Zvolený
Emil Mendel ĽS-HZDS Kanianka 815 39,76 Nezvolený
Vojtech Čičmanec ĽS-HZDS Kocurany 211 75,63 Zvolený
Jozef Chochula ĽS-HZDS Kolačno 159 30,99 Nezvolený
Jozef Tonhajzer ĽS-HZDS Lehota pod Vtáčnikom 212 11,16 Nezvolený
Dušan Staňo ĽS-HZDS Malé Uherce 150 33,94 Nezvolený
Vladimír Zaťko ĽS-HZDS Nováky 405 18,78 Nezvolený
Jozef Božik SDĽ, S.O.S., ĽS-HZDS Partizánske 3249 42,02 Zvolený
Július Gebrlín ĽS-HZDS Pravenec 38 5,60 Nezvolený
Milan Dérer S.O.S., SDĽ, KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Prievidza 3631 24,24 Nezvolený
Ivan Javorček ĽS-HZDS Rudnianska Lehota 206 100,00 Zvolený
Juraj Kližan ĽS-HZDS Skačany 187 28,04 Nezvolený
Marian Híreš ĽS-HZDS Valaská Belá 264 26,97 Nezvolený
Milan Toma ĽS-HZDS, SNS, SMER Veľké Uherce 327 35,20 Zvolený
Juraj Potoček ĽS-HZDS Adamovské Kochanovce 170 37,36 Nezvolený
Ľubomír Slávik ĽS-HZDS Bolešov 34 3,96 Nezvolený
Stanislav Dohnanský ĽS-HZDS Červený Kameň 97 21,85 Nezvolený
Agáta Zigová ĽS-HZDS Dolná Súča 51 3,08 Nezvolený
Pavol Bilčík ĽS-HZDS Horná Súča 751 44,62 Nezvolený
Jozef Kristín SMER, ĽS-HZDS Horné Srnie 372 25,62 Nezvolený
Eva Šrámková SNS, SMER, ĽS-HZDS Horňany 167 76,61 Zvolený
Alena Bulková SMER, ĽS-HZDS Chocholná - Velčice 306 29,85 Nezvolený
Mária Hládeková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ivanovce 429 84,12 Zvolený
Vít Ondráš SMER, ĽS-HZDS Kameničany 17 5,63 Nezvolený
Rudolf Bajzík ĽS-HZDS Košeca 214 15,89 Nezvolený
Ján Remo ĽS-HZDS Ladce 540 53,47 Zvolený
Peter Marušinec ĽS-HZDS, SNS, SMER Nová Dubnica 2449 57,53 Zvolený
Jozef Marček ĽS-HZDS Omšenie 610 64,01 Zvolený
Stanislav Svatik SNS, ĽS-HZDS Selec 381 100,00 Zvolený
Anton Horečný KDH, ĽS-HZDS Skalka nad Váhom 301 45,40 Zvolený
Pavol Masár ĽS-HZDS, SNS Trenčianska Teplá 499 33,00 Nezvolený
František Ježík ĽS-HZDS, SMER Trenčianska Turná 598 44,69 Nezvolený
Dušan Rozemberg ĽS-HZDS Trenčianske Mitice 246 63,57 Zvolený
Eva Beňovičová ĽS-HZDS Trenčianske Stankovce 650 52,76 Zvolený
Milan Oravec ĽS-HZDS, SNS Trenčianske Teplice 76 4,32 Nezvolený
Ján Krátky ĽS-HZDS, KDH Trenčín 2491 12,08 Nezvolený
Eva Hejduková ĽS-HZDS Tuchyňa 220 46,91 Zvolený
Dušan Križan ĽS-HZDS Veľké Bierovce 50 14,16 Nezvolený
Pavol Husár ĽS-HZDS Vršatské Podhradie 109 67,70 Zvolený
Peter Jančovič SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH Zamarovce 146 29,67 Nezvolený
Erika Hinorová ĽS-HZDS Bátorové Kosihy 40 2,02 Nezvolený
Daniel Ďuriš ĽS-HZDS Šrobárová 48 15,09 Nezvolený
Zoltán Nagyváthy ĽS-HZDS Zlatná na Ostrove 1 0,07 Nezvolený
Jozef Gálus SMER, SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Trsťany 154 100,00 Zvolený
Marek Reguľa ĽS-HZDS, SNS Hronské Kosihy 103 25,06 Nezvolený
Jozef Rosipal MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Iňa 123 75,46 Zvolený
Ladislav Éhn ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kalná nad Hronom 294 26,11 Zvolený
Jozef Majer ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Kozárovce 561 100,00 Zvolený
Dušan Mésároš SMER, ĽS-HZDS, KDH Kuraľany 262 73,18 Zvolený
Dana Arpášová EDS, ĽS-HZDS, SNS Levice 105 1,12 Nezvolený
Mária Farkašová ĽS-HZDS Lula 81 66,94 Zvolený
Jozef Želiar ĽS-HZDS Nový Tekov 48 9,14 Nezvolený
Július Sádovský ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Plavé Vozokany 146 37,63 Nezvolený
Imrich Králik SMER, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS Rybník 513 65,94 Zvolený
Ľudovít Pásztor ĽS-HZDS, SMER, KDH, SDKÚ-DS Šahy 1370 48,26 Nezvolený
Ivan Žigrai MOST - HÍD, ĽS-HZDS Tehla 204 71,58 Zvolený
Miroslav Považan SDĽ, ĽS-HZDS, SNS Tlmače 471 25,84 Nezvolený
Alena Konczová Se... ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Veľké Kozmálovce 54 11,69 Nezvolený
Ladislav Lipták ĽS-HZDS Veľký Ďur 29 4,61 Nezvolený
Agáta Porubská ĽS-HZDS Babindol 162 42,63 Nezvolený
Peter Nemeček ĽS-HZDS Báb 249 53,09 Zvolený
Stanislav Gombík ĽS-HZDS, SNS Cabaj - Čápor 720 51,80 Zvolený
Jaroslav Papp SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Čeľadice 139 26,38 Nezvolený
Peter Guzmický ĽS-HZDS Ivanka pri Nitre 391 32,34 Nezvolený
Jozef Ďuriač SMER, ĽS-HZDS Jedľové Kostoľany 161 28,65 Nezvolený
Milan Chmelár ĽS-HZDS, SNS Lehota 419 41,00 Nezvolený
Štefan Gálik ĽS-HZDS Lovce 121 28,14 Nezvolený
Stanislav Beňo ĽS-HZDS Lužianky 137 12,88 Nezvolený
Ladislav Cagáň ĽS-HZDS Lúčnica nad Žitavou 196 38,13 Zvolený
Ľubomír Horák ĽS-HZDS Ľudovítová 112 100,00 Zvolený
Vladimír Bandúr ĽS-HZDS Nemčiňany 63 16,94 Nezvolený
Jozef Kováč ĽS-HZDS Nevidzany 226 58,25 Zvolený
Lýdia Forrová ĽS-HZDS Nitra 668 3,09 Nezvolený
Marta Danková ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Nová Ves nad Žitavou 401 60,30 Zvolený
Karol Jurík ĽS-HZDS, SMER Obyce 189 23,16 Nezvolený
Ľudovít Bede ĽS-HZDS Podhorany 56 10,53 Nezvolený
Ján Határ ĽS-HZDS, SMER Slepčany 333 100,00 Zvolený
Jozef Šuchman ĽS-HZDS Svätoplukovo 14 2,31 Nezvolený
Viliam Búcora ĽS-HZDS Šurianky 308 79,59 Zvolený
Pavol Danko ĽS-HZDS Tesárske Mlyňany 31 3,48 Nezvolený
Jozef Čanaky ĽS-HZDS Veľká Dolina 136 37,06 Nezvolený
Karol Bútora ĽS-HZDS Veľké Zálužie 679 37,64 Zvolený
Štefan Mladý SMER, ĽS-HZDS Vieska nad Žitavou 170 52,31 Zvolený
Ivan Habiňák SNS, ĽS-HZDS, KDH Zbehy 435 37,66 Zvolený
Peter Lednár ĽS-HZDS, KDH, SMER Zlaté Moravce 2441 40,37 Zvolený
Juraj Obert KSS, ĽS-HZDS, SMER Žitavany 576 100,00 Zvolený
Jaroslav Juhás ĽS-HZDS Dolný Ohaj 48 4,78 Nezvolený
Ľudovít Sládeček ĽS-HZDS, SMER Kmeťovo 104 17,96 Nezvolený
Ľubica Christovová ĽS-HZDS Komjatice 40 2,07 Nezvolený
Helena Bohátová SZ, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Nové Zámky 3660 28,54 Nezvolený
Imrich Hrabovský ĽS-HZDS Semerovo 386 50,72 Zvolený
Juraj Ostrožlík ĽS-HZDS Úľany nad Žitavou 395 50,06 Zvolený
František Rajner ĽS-HZDS Kamenín 19 2,36 Nezvolený
Ľubomír Varga SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Belince 122 67,03 Zvolený
Milan Moravka ĽS-HZDS Čeľadince 148 100,00 Zvolený
Ján Gajdoš ĽS-HZDS Hajná Nová Ves 94 45,85 Nezvolený
Jozef Benca ĽS-HZDS, SMER Hrušovany 372 66,31 Zvolený
Jaroslav Bujna SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Kovarce 214 26,00 Nezvolený
Július Štreicher KDH, ĽS-HZDS, SMER Krnča 314 42,43 Nezvolený
Tibor Cabaj ĽS-HZDS Kuzmice 29 6,40 Nezvolený
Ján Lukniš ĽS-HZDS Oponice 150 29,70 Nezvolený
Róbert Kopáčik ĽS-HZDS, SMER Orešany 119 100,00 Zvolený
Jaroslav Blina ĽS-HZDS Práznovce 336 64,37 Zvolený
Juraj Soboňa SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Solčany 993 81,93 Zvolený
Gabriel Svorad SMER, ĽS-HZDS Súlovce 215 73,63 Zvolený
Pavol Gomola SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH Čierne 1207 78,48 Zvolený
Pavol Koiš ĽS-HZDS, SNS, SMER Dlhá nad Kysucou 242 100,00 Zvolený
Ján Kopásek ĽS-HZDS Dunajov 146 24,66 Nezvolený
Ľuboš Stríž SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, SMER, KDH Klokočov 579 49,57 Zvolený
Božena Poliačková SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SNS, SMER Klubina 197 60,80 Zvolený
Jozef Kontrík ĽS-HZDS, SNS Korňa 638 58,05 Zvolený
Jaroslav Kormanec SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Krásno nad Kysucou 340 14,19 Nezvolený
Marián Masnica ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Makov 585 59,51 Zvolený
Milan Kotvas ĽS-HZDS Nová Bystrica 447 31,70 Nezvolený
Katarína Plešivčá... ĽS-HZDS Olešná 168 18,58 Nezvolený
Martin Poláček HZD, ĽS-HZDS, SNS, SMER Oščadnica 314 12,83 Nezvolený
Milan Matlák ĽS-HZDS Podvysoká 411 61,43 Zvolený
František Broš ĽS-HZDS Raková 674 29,81 Nezvolený
Andrea Šimurdová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Skalité 1650 88,47 Zvolený
Juraj Strýček ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Svrčinovec 1170 82,22 Zvolený
Anton Opial SMER, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká nad Kysucou 535 39,14 Nezvolený
Františk Hažík ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Zákopčie 416 60,55 Zvolený
Juraj Hlavatý ĽS-HZDS, KDH Zborov nad Bystricou 851 67,70 Zvolený
Mikuláš Kabzan ĽS-HZDS Bukovina 18 21,43 Nezvolený
Milan Badlík ĽS-HZDS Huty 68 53,54 Zvolený
Dušan Žiaran SMER, ĽS-HZDS, SNS Jakubovany 185 100,00 Zvolený
Ján Blcháč ĽS-HZDS, SNS, SMER Liptovský Mikuláš 5613 43,53 Nezvolený
Milan Kubík ĽS-HZDS, SNS, SMER Ľubeľa 340 59,03 Zvolený
Ján Kokoška ĽS-HZDS Malé Borové 57 48,72 Zvolený
Miroslav Ščasný ĽS-HZDS, SMER, SNS Pavčina Lehota 119 54,09 Zvolený
Peter Majerčiak ĽS-HZDS Prosiek 84 60,87 Zvolený
Daniel Šeďo ĽS-HZDS Važec 160 15,58 Nezvolený
Milan Remšík ĽS-HZDS, SMER Benice 111 100,00 Zvolený
Jaroslav Bágel ĽS-HZDS Blatnica 141 25,31 Nezvolený
Jozef Rišian ĽS-HZDS Borcová 36 43,90 Nezvolený
Milan Hruška ĽS-HZDS Čremošné 31 100,00 Zvolený
Ľubomír Lettrich ĽS-HZDS Dubové 227 51,59 Zvolený
Jarmila Ižipová ĽS-HZDS Háj 201 83,40 Zvolený
Mária Ertelová ĽS-HZDS Jasenovo 77 100,00 Zvolený
Alžbeta Navrátilová ĽS-HZDS Košťany nad Turcom 15 2,90 Nezvolený
Katarína Michálková ĽS-HZDS Ležiachov 41 45,05 Zvolený
Danuša Lúdiková ĽS-HZDS Mošovce 72 9,65 Nezvolený
Miroslav Jánošík ĽS-HZDS, SNS Podhradie 332 88,77 Zvolený
Patrik Antal ĽS-HZDS Rakovo 124 82,12 Zvolený
Anna Ursínyová ĽS-HZDS Rakša 91 100,00 Zvolený
Marta Hrúzová ĽS-HZDS Slovenské Pravno 208 37,96 Zvolený
Karol Calík ĽS-HZDS Šútovo 41 12,93 Nezvolený
František Hrbka ĽS-HZDS Babín 26 3,33 Nezvolený
Anton Grobarčík ĽS-HZDS, SMER Bobrov 459 100,00 Zvolený
Peter Hucík SNS, SMER, ĽS-HZDS Brezovica 206 29,77 Nezvolený
Martin Ondrík ĽS-HZDS, SMER Habovka 192 30,19 Nezvolený
Igor Florek ĽS-HZDS Krušetnica 54 10,55 Nezvolený
Milan Vavrek ĽS-HZDS Liesek 214 19,04 Nezvolený
Viera Mazúrová SNS, ĽS-HZDS, SMER Oravská Lesná 1033 58,53 Zvolený
Ivan Poláčik SMER, ĽS-HZDS Štefanov nad Oravou 72 17,27 Nezvolený
Pavol Bugaj SNS, ĽS-HZDS, SMER Ťapešovo 213 100,00 Zvolený
Peter Škombár SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Vasiľov 281 59,41 Zvolený
Milan Chrenek KDH, ĽS-HZDS, SMER Zábiedovo 161 37,44 Nezvolený
Vladimír Šiška SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER, KDH Zuberec 614 68,68 Zvolený
Ladislav Cabadaj ĽS-HZDS Belá 117 6,51 Nezvolený
Ján Tulis SDĽ, ĽS-HZDS Bytča 67 1,36 Nezvolený
Anna Kotercová ĽS-HZDS Čičmany 23 17,04 Nezvolený
Helena Bandúrová ĽS-HZDS Divina 54 6,11 Nezvolený
Dana Veveričíková SMER, SNS, ĽS-HZDS Dlhé Pole 725 61,97 Zvolený
Miroslav Brym ĽS-HZDS Hôrky 119 31,65 Nezvolený
Miroslav Minárik ĽS-HZDS Hvozdnica 413 71,45 Zvolený
Augustín Kavecký ĽS-HZDS Kamenná Poruba 22 2,22 Nezvolený
Milan Zmeček ĽS-HZDS Lopušné Pažite 38 13,38 Nezvolený
Ľubomír Novák SDĽ, SNS, ĽS-HZDS Maršová - Rašov 32 6,25 Nezvolený
Božena Filová ĽS-HZDS Mojš 34 9,04 Nezvolený
Michal Štadáni ĽS-HZDS Nezbudská Lúčka 30 12,20 Nezvolený
Matúš Bryndziar SNS, ĽS-HZDS Petrovice 335 44,25 Zvolený
Stanislav Vavro ĽS-HZDS Rudina 20 2,44 Nezvolený
Oľga Štefánková ĽS-HZDS Rudinka 66 27,16 Nezvolený
Nadežda Kasáková ĽS-HZDS Snežnica 0 0,00 Nezvolený
Kamil Babiš ĽS-HZDS Stráža 116 35,15 Nezvolený
Jaroslav Bušfy SMER, ĽS-HZDS, SNS Súľov - Hradná 355 61,74 Zvolený
Štefan Pucko ĽS-HZDS Štiavnik 544 28,92 Nezvolený
Viktor Vallo KDH, ĽS-HZDS, SMER, SNS, SDKÚ-DS Terchová 956 60,54 Zvolený
Miroslav Chovanec ĽS-HZDS Turie 653 66,91 Zvolený
Karol Strásky ĽS-HZDS, SNS Varín 671 42,02 Nezvolený
Igor Choma HZD, ĽS-HZDS, SZ, SMER Žilina 12034 44,74 Zvolený
Stanislav Moravčík SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Badín 494 100,00 Zvolený
Ľubomír Vážny ĽS-HZDS, SNS, SMER Banská Bystrica 10443 40,39 Nezvolený
Viera Sokolová SNS, ĽS-HZDS Brusno 198 18,93 Nezvolený
Pavel Kmeť MOST - HÍD, ĽS-HZDS Čerín 117 39,93 Zvolený
Andrea Bučková ĽS-HZDS Dúbravica 53 23,77 Nezvolený
Marián Píši ĽS-HZDS, SMER, KDH Lučatín 221 100,00 Zvolený
Pavel Zajac ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER Ľubietová 408 71,58 Zvolený
Igor Šagát ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER Pohronský Bukovec 45 100,00 Zvolený
Oľga Koscová SNS, ĽS-HZDS, SMER Poniky 297 34,45 Nezvolený
Božena Zázrivcová SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 757 68,76 Zvolený
Stanislav Medveď ĽS-HZDS Bacúch 106 19,63 Nezvolený
Pavol Zvarík ĽS-HZDS Bystrá 22 16,92 Nezvolený
Tatiana Štulrajte... ĽS-HZDS Čierny Balog 892 42,86 Nezvolený
Dušan Čellár ĽS-HZDS Dolná Lehota 76 20,27 Nezvolený
Jozef Ďurica SMER, ĽS-HZDS Heľpa 89 6,47 Nezvolený
Mária Hrašná SMER, ĽS-HZDS Jarabá 17 44,74 Nezvolený
Pavol Púpala ĽS-HZDS Lom nad Rimavicou 95 48,97 Nezvolený
Jaroslav Berčík ĽS-HZDS, SMER Michalová 234 36,34 Nezvolený
Mária Čižmárová ĽS-HZDS Nemecká 168 20,84 Nezvolený
Vladimír Birka ĽS-HZDS Telgárt 134 24,06 Nezvolený
Jana Haláková ĽS-HZDS, SMER Ábelová 64 46,04 Nezvolený
Jaroslav Halaj ĽS-HZDS Boľkovce 10 2,69 Nezvolený
Marian Čerpák ĽS-HZDS, SMER Budiná 85 100,00 Zvolený
Stanislav Jačmeník ĽS-HZDS, SMER Buzitka 72 22,15 Nezvolený
Zdenko Weiss SNS, ĽS-HZDS Cinobaňa 104 9,64 Nezvolený
Peter Ďurica ĽS-HZDS, SMER Divín 42 4,02 Nezvolený
Jaromír Kaličiak SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Fiľakovo 1068 33,57 Zvolený
Vladimír Rehanek ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SMER, KDH Halič 599 63,66 Zvolený
Adrián Zsélyi ĽS-HZDS Holiša 96 28,07 Nezvolený
Ján Chromek ĽS-HZDS, SMER Kokava nad Rimavicou 970 74,16 Zvolený
Jana Dolnáková ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS Lehôtka 64 34,04 Nezvolený
Dušan Sudár ĽS-HZDS, SMER Lentvora 29 100,00 Zvolený
Milan Matúška ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Lipovany 43 100,00 Zvolený
Ľubomír Kováčik ĽS-HZDS, SMER Lovinobaňa 276 32,86 Nezvolený
Božena Petrusová SNS, ĽS-HZDS, SMER Lupoč 73 50,69 Zvolený
Ivan Kubinec ĽS-HZDS, SMER Mašková 90 100,00 Zvolený
Miroslav Čičmanec ĽS-HZDS, SMER Mládzovo 37 100,00 Zvolený
Jozef Hodulák OKS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Mučín 160 46,78 Zvolený
Pavel Greksa ĽS-HZDS, SNS, KDH, SDKÚ-DS Mýtna 470 81,03 Zvolený
Gabriel Berki SMER, ĽS-HZDS Nitra nad Ipľom 51 26,84 Nezvolený
Dušan Vývlek SNS, ĽS-HZDS, SMER Ozdín 168 100,00 Zvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Pavel Kyseľ ĽS-HZDS Polichno 64 70,33 Zvolený
Pavel Gavalec HZD, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Poltár 984 38,26 Zvolený
Ján Karman ĽS-HZDS, SMER, KSS Praha 42 63,64 Zvolený
Ivan Eibner SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Rapovce 334 73,57 Zvolený
Milan Spodniak KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER, ĽS-HZDS Ratka 174 100,00 Zvolený
Vladimír Bodnár SNS, ĽS-HZDS, SMER Selce 52 74,29 Zvolený
Ján Kurák ĽS-HZDS Sušany 26 9,85 Nezvolený
Juraj Badinka ĽS-HZDS, SMER Šiatorská Bukovinka 134 72,43 Zvolený
Martin Šebian ĽS-HZDS, SMER Trenč 32 17,49 Nezvolený
Peter Čeman KDH, ĽS-HZDS, SMER Tuhár 115 45,10 Zvolený
Pavol Baláž HZD, ĽS-HZDS, SMER Uhorské 109 32,25 Nezvolený
Jozef Líška SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľká Ves 199 78,35 Zvolený
Milan Černok ĽS-HZDS, SNS, SMER Vidiná 142 14,48 Nezvolený
Jolana Kretová SNS, KSS, ĽS-HZDS Zlatno 87 33,72 Nezvolený
Ondrej Hriň ĽS-HZDS Čierny Potok 39 41,49 Zvolený
Michal Bagačka KDH, KSS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnúšťa 1417 65,45 Zvolený
Ľudovít Sendrej ĽS-HZDS Hostišovce 7 7,29 Nezvolený
Ľubomír Samko ĽS-HZDS Hucín 173 45,89 Zvolený
Peter Benčö ĽS-HZDS, SMER Jelšava 273 26,63 Nezvolený
Štefan Váradi ĽS-HZDS Kaloša 111 29,13 Nezvolený
Mária Zuzindláková SMER, ĽS-HZDS Kameňany 205 50,12 Zvolený
Ján Laurinc ĽS-HZDS Lubeník 55 8,61 Nezvolený
Alena Segedyová ĽS-HZDS Lukovištia 55 48,67 Nezvolený
Karol Sládeček ĽS-HZDS Muránska Huta 20 20,41 Nezvolený
Ján Poliak SNS, SMER, ĽS-HZDS Muránska Zdychava 124 79,49 Zvolený
Ján Lichanec ĽS-HZDS Orávka 60 55,05 Zvolený
Dušan Bodnár ĽS-HZDS, SNS, SMER Ratkovské Bystré 135 52,53 Zvolený
Jaroslav Grendel SMER, ĽS-HZDS Rákoš 187 89,05 Zvolený
Eva Cireňová ĽS-HZDS, SMER Revúca 1946 44,84 Zvolený
Ján Janšto ĽS-HZDS Rimavské Janovce 42 7,06 Nezvolený
Vladimír Zelina ĽS-HZDS Rovné 22 25,88 Nezvolený
Antónia Laciaková ĽS-HZDS, SMER, SNS Rybník 36 46,15 Nezvolený
Peter Sentandráši ĽS-HZDS, SMER Sirk 492 84,25 Zvolený
Ivan Kasar ĽS-HZDS Slizké 68 74,73 Zvolený
Ján Farkaš ĽS-HZDS Sútor 89 32,72 Nezvolený
Ľudovít Sendrei SMER, ĽS-HZDS Šivetice 146 66,36 Zvolený
Tatiana Belánová SMER, ĽS-HZDS Turčok 111 78,72 Zvolený
Andrej Karas SNS, ĽS-HZDS Veľké Teriakovce 200 38,39 Zvolený
Ružena Gembická ĽS-HZDS, SMER Zacharovce 187 64,93 Zvolený
Daniela Lichvárová HZD, ĽS-HZDS, SMER Bátorová 139 64,35 Zvolený
Zuzana Mališová ĽS-HZDS, SMER Brusník 38 100,00 Zvolený
Ján Petroch ĽS-HZDS Čelovce 138 63,01 Zvolený
Vladimír Grnáč ĽS-HZDS Dačov Lom 32 16,33 Nezvolený
Jozef Hajdúch ĽS-HZDS Hrušov 70 16,43 Nezvolený
Pavel Hriň SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Chrťany 56 58,95 Zvolený
Eva Gyurászová ĽS-HZDS, SMER, SMK-MKP, MOST - HÍD Kosihovce 209 71,58 Zvolený
Mária Gúgľavová ĽS-HZDS Malé Straciny 9 9,38 Nezvolený
Štefan Paholík SMER, ĽS-HZDS Nová Ves 194 100,00 Zvolený
Janka Bohovicová SMER, ĽS-HZDS, KDH Obeckov 129 41,88 Nezvolený
Ján Krnáč ĽS-HZDS Opava 19 26,76 Nezvolený
Branislav Laco SNS, ĽS-HZDS, SMER Pôtor 358 82,30 Zvolený
Pavel Lenhard ĽS-HZDS Pravica 37 64,91 Zvolený
Branislav Belák ZRS, SNS, KDH, ĽS-HZDS Sklabiná 106 24,37 Nezvolený
Ľubo Mackov ĽS-HZDS Stredné Plachtince 117 30,39 Nezvolený
Katarína Pobočeková ĽS-HZDS Suché Brezovo 15 30,00 Nezvolený
Ján Jakab SMER, ĽS-HZDS Veľké Straciny 43 100,00 Zvolený
Dalibor Surkoš SNS, ĽS-HZDS, SMER Veľký Krtíš 2067 59,35 Zvolený
Eugénia Meľničuková SMER, ĽS-HZDS Veľký Lom 6 6,25 Nezvolený
Anna Makovníková SMER, KDH, MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 93 100,00 Zvolený
Katarína Zlámalová ĽS-HZDS, SMER Bacúrov 84 100,00 Zvolený
Igor Klein SMER, ĽS-HZDS Breziny 73 36,14 Nezvolený
František Moravec MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Budča 452 76,22 Zvolený
Emília Kohútová ĽS-HZDS, SNS, SMER Bzovík 265 50,96 Zvolený
Jozef Pálka ĽS-HZDS, SMER Bzovská Lehôtka 71 100,00 Zvolený
Zdenko Ďurovkin SMER, ĽS-HZDS Cerovo 185 55,56 Zvolený
Viera Mlynárčiková SNS, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SMER Čabradský Vrbovok 57 35,85 Nezvolený
Pavel Kortiš ĽS-HZDS Detvianska Huta 35 8,37 Nezvolený
Ján Baláž ĽS-HZDS, SMER Devičie 137 74,86 Zvolený
Vladimír Kliment SNS, ĽS-HZDS, SMER Dobrá Niva 95 10,29 Nezvolený
Emília Ližbetinová ĽS-HZDS Dolné Mladonice 31 38,75 Nezvolený
Anna Janovicová ĽS-HZDS, SMER Dubové 91 64,54 Zvolený
Štefan Pokľuda ĽS-HZDS, KDH, SNS Dudince 302 36,74 Zvolený
Rudolf Gabryš SNS, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Hontianske Moravce 298 62,74 Zvolený
Dušan Zvarka ĽS-HZDS Hontianske Tesáre 36 7,48 Nezvolený
Štefan Brčica ĽS-HZDS Horné Mladonice 40 40,40 Nezvolený
Mária Hnilicová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Horný Badín 61 53,98 Zvolený
Ján Kľuka SMER, ĽS-HZDS Horný Tisovník 84 58,74 Zvolený
Slavomír Brachna ĽS-HZDS Kováčová 297 39,34 Zvolený
Ľubomír Slančík ĽS-HZDS, SNS, SMER Kráľovce - Krnišov 62 52,10 Zvolený
Imrich Paľko SMER, ĽS-HZDS Kriváň 291 35,84 Zvolený
Martin Škopík ĽS-HZDS Látky 52 16,40 Nezvolený
Peter Ťavoda ĽS-HZDS, SMER Lieskovec 423 77,05 Zvolený
Ján Antal ĽS-HZDS Litava 107 26,29 Nezvolený
Oľga Švarcová ĽS-HZDS, SMER Medovarce 96 100,00 Zvolený
Jozef Malatinec SMER, ĽS-HZDS Podkriváň 288 92,01 Zvolený
Martin Babiak SMER, ĽS-HZDS Podzámčok 131 50,00 Nezvolený
Anna Vaňkátová ĽS-HZDS Rykynčice 33 16,75 Nezvolený
Anna Gavajdová SMER, ĽS-HZDS Sielnica 300 49,50 Zvolený
Stanislav Koreň MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Sliač 713 31,80 Nezvolený
Priska Fantová ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Súdovce 83 62,88 Zvolený
Iveta Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Terany 196 50,65 Zvolený
Marián Mesiarik ĽS-HZDS Tŕnie 0 0,00 Nezvolený
Ľudmila Koleničová SMER, ĽS-HZDS Turová 39 15,54 Nezvolený
Marian Behanovský ĽS-HZDS Uňatín 40 43,96 Nezvolený
Júlia Šebová ĽS-HZDS Veľká Lúka 89 32,13 Zvolený
Stanislav Fábry ĽS-HZDS, SMER Vígľaš 20 2,21 Nezvolený
Miroslav Kusein SF, EDS, ZRS, SZS, HZD, KSS, MOST - HÍD, KDH, ĽS-HZDS, SMER Zvolen 5257 50,98 Zvolený
Milan Ferjenčík ĽS-HZDS, SMER Zvolenská Slatina 119 8,46 Nezvolený
Vladimír Pastierovič ĽS-HZDS, SNS Železná Breznica 92 29,39 Nezvolený
Ľubica Kuková SNS, ĽS-HZDS, SMER Baďan 99 100,00 Zvolený
Nadežda Babiaková SNS, ĽS-HZDS, SMER Banská Štiavnica 2655 61,40 Zvolený
Ľubomír Cibuľa ĽS-HZDS Banský Studenec 17 6,97 Nezvolený
Miloš Dubovský KSS, SMER, ĽS-HZDS, SF Beluj 36 40,91 Nezvolený
Milan Rychtárik ĽS-HZDS Bzenica 68 20,48 Nezvolený
Pavol Pračko SNS, ĽS-HZDS Dolná Ves 43 27,92 Nezvolený
Andrea Murgašová ĽS-HZDS, SMER Dolná Ždaňa 241 59,65 Zvolený
Ján Adámik ĽS-HZDS Hrabičov 180 55,73 Zvolený
Jozef Brhlík ĽS-HZDS, SMER Hronská Dúbrava 208 82,87 Zvolený
Vladimír Bačík SNS, SMER, ĽS-HZDS Ilija 91 42,52 Nezvolený
Peter Legíň ĽS-HZDS Janova Lehota 216 36,99 Nezvolený
Vojtech Sklenár SNS, ĽS-HZDS, SMER Jastrabá 226 56,64 Zvolený
Mária Kotschnerová SNS, ĽS-HZDS Kopernica 12 5,04 Nezvolený
Milan Žabka SNS, ĽS-HZDS, SMER Kremnica 478 19,42 Nezvolený
Ondrej Bahno SNS, ĽS-HZDS, SMER Lovča 195 100,00 Zvolený
Rudolf Námešný SNS, SMER, ĽS-HZDS Lovčica - Trubín 549 100,00 Zvolený
Stanislav Pacalaj SNS, ĽS-HZDS Malá Lehota 39 7,00 Nezvolený
Adriana Vančová SNS, ĽS-HZDS, SMER Močiar 86 100,00 Zvolený
Ján Havran ĽS-HZDS, SMER Nová Baňa 1576 48,67 Zvolený
Miroslav Forgáč ĽS-HZDS, SMER Orovnica 12 3,54 Nezvolený
Ľubomír Gáfrik SMER, ĽS-HZDS, SNS Pitelová 40 11,59 Nezvolený
Emília Jokalová ĽS-HZDS, SMER Píla 51 68,92 Zvolený
Alena Ciglanová SMER, ĽS-HZDS Prenčov 209 100,00 Zvolený
Ján Abrahám SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prestavlky 308 100,00 Zvolený
Darina Gajdošová SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, SMER Prochot 210 100,00 Zvolený
Stanislav Rigo ĽS-HZDS Stará Kremnička 59 10,42 Nezvolený
Jozef Dolinaj KDH, ĽS-HZDS, SMER Tekovská Breznica 393 54,97 Zvolený
Milan Urgela ĽS-HZDS Trnavá Hora 59 9,77 Nezvolený
Alena Víglaská ĽS-HZDS Veľká Lehota 112 17,55 Nezvolený
František Demeter ĽS-HZDS Veľké Pole 135 100,00 Zvolený
Kamil Danko KSS, ĽS-HZDS, SNS, KDH, SMER Žarnovica 2244 94,21 Zvolený
Juraj Remeta ĽS-HZDS Abrahámovce 73 38,22 Zvolený
Boris Hanuščak ÚSVIT, ZRS, KSS, HZD, SNS, ĽS-HZDS, SMER Bardejov 6031 49,97 Zvolený
Dušan Kmecik SNS, ĽS-HZDS Buclovany 55 33,74 Nezvolený
Jaroslav Stracenský SMER, ĽS-HZDS Livov 38 100,00 Zvolený
Alena Voľanská-Ma... SMER, ĽS-HZDS Lukavica 129 60,85 Zvolený
Peter Hricík ĽS-HZDS Nižný Tvarožec 10 3,79 Nezvolený
Andrej Kurimský ĽS-HZDS Ondavka 9 100,00 Zvolený
Michal Fedorš ĽS-HZDS Petrová 55 16,42 Nezvolený
Pavel Simko SMER, ĽS-HZDS Stebník 79 35,11 Nezvolený
Stanislav Balaž SNS, ĽS-HZDS, HZD, SMER Šiba 169 100,00 Zvolený
Mária Lukáčová ĽS-HZDS Vyšná Voľa 54 24,77 Nezvolený
František Bazar ĽS-HZDS, SMER, SNS Baškovce 155 56,78 Zvolený
Vasiľ Rusinko ĽS-HZDS Brestov nad Laborcom 8 16,00 Nezvolený
Juraj Kerlik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, ĽS-HZDS Čukalovce 46 44,23 Nezvolený
Helena Kislanová ASV, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Dlhé nad Cirochou 109 10,53 Nezvolený
František Balogáč ĽS-HZDS Hudcovce 20 8,62 Nezvolený
Jana Vaľová ND, SF, ÚSVIT, SZ, SNS, ĽS-HZDS, SMER Humenné 5472 45,98 Zvolený
Cyril Hirjak ĽS-HZDS, SMER, SNS Chlmec 193 54,52 Zvolený
Jaroslav Murník ĽS-HZDS Jankovce 31 16,15 Nezvolený
Jozef Komarc ĽS-HZDS, SMER, SNS Kamenica nad Cirochou 444 39,05 Nezvolený
Michal Runčák ĽS-HZDS Nová Sedlica 26 14,29 Nezvolený
Valéria Melníková SNS, SMER, ĽS-HZDS Ohradzany 193 50,39 Zvolený
Michal Šesták ĽS-HZDS, SMER Pichne 233 67,54 Zvolený
Pavel Cipka MOST - HÍD, ZRS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Repejov 57 55,88 Zvolený
Tomáš Kačur ZRS, ĽS-HZDS, SMER Roškovce 61 47,29 Nezvolený
Jozef Baláž ĽS-HZDS Rovné 71 26,10 Zvolený
Štefan Ladičkovský SNS, SMER, ĽS-HZDS Topoľovka 321 62,57 Zvolený
Monika Rohaľová ĽS-HZDS Volica 77 36,15 Nezvolený
Ján Mucha SNS, SMER, ĽS-HZDS Vyšné Ladičkovce 109 100,00 Zvolený
Andrej Riskalčík ĽS-HZDS Zbudské Dlhé 9 2,47 Nezvolený
Kvetoslava Zarembová ĽS-HZDS Zemplínske Hámre 33 5,40 Nezvolený
Vladimír Pažur SNS, ĽS-HZDS, SMER Zubné 122 49,19 Zvolený
Milan Krempaský ĽS-HZDS Jezersko 0 0,00 Nezvolený
Gustáv Mišalko MOST - HÍD, ĽS-HZDS Jurské 158 36,24 Nezvolený
Jaroslav Lizák ĽS-HZDS Ľubica 42 2,13 Nezvolený
Jozef Oračko ĽS-HZDS Podhorany 259 39,66 Zvolený
Gustáv Pišta ĽS-HZDS Rakúsy 381 34,86 Nezvolený
Miroslav Stašák ĽS-HZDS Stará Lesná 36 7,68 Nezvolený
Ján Badžo ĽS-HZDS Stráne pod Tatrami 231 37,20 Nezvolený
Alojz Dunka ĽS-HZDS Výborná 9 1,97 Nezvolený
Vladimír Dzurík ĽS-HZDS Doľany 25 9,69 Nezvolený
Peter Pitoňák SMER, ĽS-HZDS Granč - Petrovce 293 80,49 Zvolený
Ľubomír Korenko SDĽ, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Hozelec 45 10,39 Nezvolený
Ondrej Kotrady ĽS-HZDS Korytné 16 21,05 Nezvolený
Miroslav Vilkovský SF, ĽS-HZDS, SMER Levoča 2186 45,49 Zvolený
Rudolf Dzurik ĽS-HZDS Lúčka 37 48,05 Nezvolený
Anna Krajčová ĽS-HZDS Mlynica 131 48,16 Zvolený
Milan Pavlák ĽS-HZDS, SMER Nová Lesná 45 6,48 Nezvolený
Monika Maximová ĽS-HZDS Pavľany 21 100,00 Zvolený
Jozef Novák ĽS-HZDS Poľanovce 20 18,69 Nezvolený
Valéria Molitorisová ĽS-HZDS Pongrácovce 7 11,11 Nezvolený
Ján Šimonovič ĽS-HZDS Spišské Bystré 234 20,71 Nezvolený
Ľubomír Gallik ĽS-HZDS Spišský Hrhov 108 20,15 Nezvolený
Marcel Kohút ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Štrba 364 21,16 Nezvolený
Ján Mlynár SMER, ĽS-HZDS Švábovce 385 86,91 Zvolený
Mikuláš Alexa ĽS-HZDS Vernár 8 1,91 Nezvolený
František Štofko ĽS-HZDS Abranovce 214 100,00 Zvolený
Jaroslav Kundrát ĽS-HZDS Bajerovce 54 29,67 Nezvolený
František Marinica SMER, ĽS-HZDS Bertotovce 167 58,80 Zvolený
Ladislav Šefčík SMER, ĽS-HZDS Brezovička 44 19,56 Nezvolený
Pavol Spodník SMER, ĽS-HZDS Červenica pri Sabinove 273 100,00 Zvolený
Jozef Petro KSS, ĽS-HZDS, SMER Drienov 464 56,79 Zvolený
František Margita SNS, SMER, ĽS-HZDS Hermanovce 235 30,76 Nezvolený
Vladimír Mačo ĽS-HZDS, SMER Jakubova Voľa 139 59,91 Zvolený
Ladislav Kokoška SNS, ĽS-HZDS Kapušany 401 37,37 Nezvolený
Marián Kreheľ ĽS-HZDS Kvačany 45 30,00 Nezvolený
Milan Hudák ĽS-HZDS Lada 261 58,00 Zvolený
Peter Kundrík ĽS-HZDS Lipovce 14 4,35 Nezvolený
Gabriel Hirkala SNS, ĽS-HZDS Podhorany 7 1,90 Nezvolený
Milan Laca ĽS-HZDS, HZD, SNS, SMER Prešov 4004 14,96 Nezvolený
Dušan Eliaš SNS, SMER, ĽS-HZDS Ražňany 280 39,44 Nezvolený
Peter Molčan ĽS-HZDS, SNS, SMER Sabinov 2101 59,10 Zvolený
Jozef Pončák ĽS-HZDS Seniakovce 55 100,00 Zvolený
Emília Rokytová SNS, ĽS-HZDS Svinia 175 26,56 Nezvolený
Milan Kaňuch SNS, SMER, ĽS-HZDS Šarišská Poruba 169 100,00 Zvolený
Ján Juščák ĽS-HZDS Štefanovce 58 43,94 Nezvolený
Peter Koscelník SNS, SMER, ĽS-HZDS Terňa 209 32,86 Nezvolený
Jozef Ištoňa ĽS-HZDS Torysa 84 13,04 Nezvolený
František Lešo SMER, ĽS-HZDS Uzovský Šalgov 158 46,33 Zvolený
Zdenka Ihnátová ĽS-HZDS Veľký Slivník 95 51,91 Zvolený
Marek Platko ĽS-HZDS Veľký Šariš 224 10,46 Nezvolený
Viktor Selep ĽS-HZDS Hniezdne 414 64,69 Zvolený
Vladimír Plavnický ĽS-HZDS Hromoš 10 3,31 Nezvolený
Jozef Michňa ĽS-HZDS Jakubany 41 5,25 Nezvolený
Jaroslav Kovalčík ĽS-HZDS Jarabina 20 4,41 Nezvolený
Juraj Chamila ĽS-HZDS, SMER Kyjov 268 100,00 Zvolený
Peter Vislocký ĽS-HZDS Litmanová 52 17,81 Nezvolený
Mária Oračková ĽS-HZDS Lomnička 277 35,74 Zvolený
Jozef Kaleta SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS, SMER Nová Ľubovňa 616 45,66 Nezvolený
Štefan Murcko SMER, ĽS-HZDS Plaveč 436 52,66 Zvolený
Rastislav Grich ĽS-HZDS, KDH, SMER Plavnica 370 100,00 Zvolený
Mária Plavčanová ĽS-HZDS Pusté Pole 70 57,38 Zvolený
Štefan Petrus SMER, ĽS-HZDS Šambron 174 100,00 Zvolený
Viktor Bochin ĽS-HZDS Krušinec 64 43,24 Zvolený
Mikuláš Gramata ĽS-HZDS Malá Poľana 3 4,05 Nezvolený
Peter Obrimčák HZD, ĽS-HZDS, SMER Stropkov 1482 34,39 Zvolený
Ladislav Džogan ĽS-HZDS, SMER Beňadikovce 111 73,51 Zvolený
Jaroslav Sadiv ĽS-HZDS, SMER Dlhoňa 42 100,00 Zvolený
Ján Rubis ĽS-HZDS, SMER Giraltovce 954 57,50 Zvolený
Jaroslav Olejár ĽS-HZDS, SMER Kalnište 5 1,63 Nezvolený
Michal Popik SMER, SNS, ĽS-HZDS Kapišová 38 15,83 Nezvolený
Ľuboš Tomko ĽS-HZDS Lužany pri Topli 37 23,57 Nezvolený
Peter Kidala ĽS-HZDS, SMER Mlynárovce 105 75,00 Zvolený
Peter Makara SNS, ĽS-HZDS, SMER Nižná Jedľová 32 47,76 Nezvolený
Michal Kolesár ĽS-HZDS, SMER Okrúhle 132 35,01 Zvolený
Ľubica Vaňková ĽS-HZDS, SNS, SMER Soboš 45 47,87 Nezvolený
Pavel Olejár ĽS-HZDS, SMER Svidník 1341 29,79 Nezvolený
Jozef Pohlod ĽS-HZDS, SMER Bystré 565 40,33 Nezvolený
Jaroslav Demčák ĽS-HZDS Čaklov 274 26,73 Nezvolený
Štefan Straka SNS, ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SDĽ, KSS, ÚSVIT Čierne nad Topľou 263 53,67 Zvolený
Mikuláš Bačík ĽS-HZDS Davidov 112 22,54 Nezvolený
Jozef Nedzbala SNS, ĽS-HZDS Giglovce 54 50,47 Zvolený
Ľudmila Repková SNS, SMER, ĽS-HZDS Tovarné 212 37,46 Nezvolený
Marián Kerčák SMER, ĽS-HZDS Tovarnianska Polianka 57 100,00 Zvolený
Helena Tabaková ĽS-HZDS Vavrinec 29 100,00 Zvolený
Jozef Krišo ĽS-HZDS Vechec 73 6,16 Nezvolený
Jozef Andrejčák ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Dargovských Hrdinov 2690 49,06 Zvolený
Dušan Petrenka ĽS-HZDS, SMER Košice - Košická Nová Ves 516 56,77 Zvolený
Anna Jenčová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - nad Jazerom 2845 44,87 Zvolený
Kornélia Gašparíková MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Košice - Pereš 77 10,12 Nezvolený
Dušan Cais ĽS-HZDS, SMER Košice - KVP 1000 16,92 Nezvolený
Pavol Mutafov ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Západ 3370 35,53 Nezvolený
Ladislav Tóth ĽS-HZDS Belža 97 39,11 Nezvolený
Božena Janeková ĽS-HZDS Budimír 9 1,51 Nezvolený
Michal Rečka SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER Čaňa 1614 73,53 Zvolený
Jana Tóthová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, KDH, SMER Herľany 122 78,21 Zvolený
Štefan Halász ĽS-HZDS Kostoľany nad Hornádom 122 19,27 Nezvolený
Peter Jurko SMER, ĽS-HZDS, KDH, MOST - HÍD Kráľovce 160 32,72 Nezvolený
Peter Seman ĽS-HZDS Malá Ida 10 1,39 Nezvolený
Slavomír Jenčár ĽS-HZDS Rankovce 5 1,44 Nezvolený
Vladimír Kišdučák ĽS-HZDS Rudník 273 81,49 Zvolený
Jozef Kožej ĽS-HZDS Šemša 66 20,89 Nezvolený
František Bartko SMER, ĽS-HZDS Trstené pri Hornáde 276 46,08 Nezvolený
Drahoslav Drotár ĽS-HZDS, SNS, SMER Valaliky 172 12,40 Nezvolený
Peter Bekeč ĽS-HZDS Veľká Ida 8 0,61 Nezvolený
Ján Romančák ĽS-HZDS Budkovce 96 13,33 Nezvolený
Milan Kark ĽS-HZDS Čierne Pole 30 15,96 Nezvolený
Andrej Bajužík ĽS-HZDS, SMER Dúbravka 247 56,39 Zvolený
Michal Bodnár ĽS-HZDS Falkušovce 186 52,54 Zvolený
Vladimír Decha SMER, ĽS-HZDS Horovce 181 36,86 Zvolený
Ján Mikovčík ĽS-HZDS Choňkovce 107 29,64 Nezvolený
Ladislav Polák ĽS-HZDS Inovce 62 47,69 Nezvolený
Jarmila Lukáčová ĽS-HZDS Jastrabie pri Michalovciach 21 10,61 Nezvolený
Ján Čuchran SNS, SZ, KDS, ĽS-HZDS, SMER, SDKÚ-DS, KDH Kaluža 139 60,70 Zvolený
Milan Chomič ĽS-HZDS Kolibabovce 54 55,10 Zvolený
Martin Kočiško ĽS-HZDS Krásnovce 10 2,54 Nezvolený
Ján Šimko ĽS-HZDS, SNS Ložín 231 58,63 Zvolený
Marta Tomková SMER, ĽS-HZDS Malčice 151 21,15 Nezvolený
Valéria Eľková KDH, SMER, ĽS-HZDS Markovce 277 76,52 Zvolený
Ján Sapura ĽS-HZDS Nižné Nemecké 44 21,15 Nezvolený
Mária Vadasová SMER, ĽS-HZDS Petrikovce 58 100,00 Zvolený
Oto Fenin SNS, SMER, ĽS-HZDS Pusté Čemerné 140 68,97 Zvolený
Albína Modráková ĽS-HZDS Remetské Hámre 13 3,38 Nezvolený
Juraj Cinkanič ĽS-HZDS Ruský Hrabovec 153 68,92 Zvolený
Peter Saboslai SMER, ĽS-HZDS Senné 237 65,83 Zvolený
Pavol Džurina KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Sobrance 1324 41,52 Nezvolený
Jozef Blach ĽS-HZDS Staré 38 8,84 Nezvolený
Vladimír Dunajčák ĽS-HZDS Strážske 734 40,33 Zvolený
Vladimír Paulov ĽS-HZDS, SMER Šamudovce 197 68,88 Zvolený
Július Adamec ĽS-HZDS Tibava 0 0,00 Nezvolený
Ignác Štefanič ĽS-HZDS Trnava pri Laborci 148 45,82 Zvolený
Štefan Siksa ĽS-HZDS Tušice 51 13,67 Nezvolený
Jaroslav Choma ĽS-HZDS Voľa 16 10,39 Nezvolený
Jozef Danko ĽS-HZDS Vyšné Nemecké 75 50,34 Zvolený
Gejza Kulik ĽS-HZDS Bohúňovo 25 12,02 Nezvolený
Zoltán Tömöl ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMK-MKP Gemerská Hôrka 351 55,45 Zvolený
Eduard Ferenc ĽS-HZDS Kunova Teplica 67 19,14 Nezvolený
Ladislav Ruszó ĽS-HZDS Meliata 20 16,39 Nezvolený
Tibor Šestina ĽS-HZDS Ochtiná 9 2,75 Nezvolený
Roman Viola ĽS-HZDS Pašková 62 36,47 Zvolený
Monika Genčiová ĽS-HZDS Rakovnica 85 24,71 Nezvolený
Ján Kračún ĽS-HZDS Rejdová 45 11,31 Nezvolený
Stanislav Levrinc ĽS-HZDS Rochovce 153 82,26 Zvolený
Milan Molčan ĽS-HZDS Vyšná Slaná 22 5,91 Nezvolený
Mária Ondirková ĽS-HZDS Arnutovce 22 8,66 Nezvolený
Miroslav Výrostek KDH, SDKÚ-DS, SNS, ĽS-HZDS Danišovce 224 66,27 Zvolený
Anna Nemčíková SNS, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDH Gelnica 1010 44,49 Zvolený
Tibor Theis SNS, ĽS-HZDS Helcmanovce 313 41,18 Zvolený
Vladimír Fabian SNS, ĽS-HZDS, SMER Hnilčík 204 100,00 Zvolený
Jana Skokanová SF, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, KDH Hrabušice 349 33,17 Zvolený
Pavel Palenčár ĽS-HZDS, SMER, SNS Jamník 34 5,96 Nezvolený
Dana Fabišiková ĽS-HZDS Kojšov 54 11,44 Nezvolený
Vincent Bača SNS, SMER, ĽS-HZDS Kolinovce 212 84,46 Zvolený
Ján Bigoš ĽS-HZDS, SMER Mlynky 37 10,60 Nezvolený
Dušan Daniel SNS, ĽS-HZDS, SMER Nálepkovo 368 29,09 Nezvolený
František Vytykáč SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS Rudňany 406 33,92 Nezvolený
Iveta Dobšinská KDH, ĽS-HZDS, SMER Smižany 1294 39,95 Nezvolený
Michal Kiššák ĽS-HZDS, SNS, SMER Spišské Vlachy 203 11,77 Nezvolený
Oskár Münnich SMK-MKP, ĽS-HZDS, S.O.S., HZD, SF, SMER Švedlár 726 63,96 Zvolený
Ladislav Koňak SNS, SMER, ĽS-HZDS Teplička 238 39,02 Zvolený
Dušan Širilla ĽS-HZDS Úhorná 26 31,33 Nezvolený
Vladimír Babík ĽS-HZDS, SNS, SMER Vítkovce 43 16,73 Nezvolený
Dušan Gredecký ĽS-HZDS, SMER, SNS Vojkovce 19 7,66 Nezvolený
Ladislav Slovjak SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS Cejkov 444 100,00 Zvolený
Ján Michalko SDKÚ-DS, ĽS-HZDS Čeľovce 137 46,28 Zvolený
Dušan Juroš ĽS-HZDS Hraň 115 15,86 Nezvolený
Milan Rohaľ ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Hriadky 161 51,44 Zvolený
Pavol Džubák ĽS-HZDS Kazimír 12 2,67 Nezvolený
Ján Lajoš ĽS-HZDS, MOST - HÍD Kysta 148 62,71 Zvolený
Tomáš Erdélyi ĽS-HZDS Ladmovce 14 6,39 Nezvolený
Michal Hrinko SMER, KDH, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Lastovce 430 77,90 Zvolený
Michal Riľak SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Luhyňa 140 70,00 Zvolený
Ján Hvozdík ĽS-HZDS, SMER Parchovany 341 36,28 Zvolený
Viktor Kalán SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Sirník 211 100,00 Zvolený
Vladimír Kráľovský ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Slivník 389 90,05 Zvolený
Štefan Ondo ĽS-HZDS Veľká Tŕňa 17 5,76 Nezvolený
Jozef Šimko ĽS-HZDS, MOST - HÍD Zemplínske Hradište 281 44,96 Nezvolený