Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Kristína Laššáková ĽS Naše Slovensko Bratislava - Ružinov 423 1,56 Nezvolený
Marián Chmelár ĽS Naše Slovensko Bratislava - Petržalka 916 2,81 Nezvolený
Jaroslava Homlita... ĽS Naše Slovensko Sološnica 27 4,43 Nezvolený
Martin Kajzer ĽS Naše Slovensko Stupava 167 3,82 Nezvolený
Ondrej Kováč ĽS Naše Slovensko Veľký Biel 21 1,72 Nezvolený
Ambróz Pintér ĽS Naše Slovensko Kútniky 0 0,00 Nezvolený
Stanislav Nešpor ĽS Naše Slovensko Drahovce 13 1,03 Nezvolený
Marek Tršo ĽS Naše Slovensko Sekule 41 5,33 Nezvolený
Jozef Remenár ĽS Naše Slovensko Bučany 30 2,54 Nezvolený
Anton Grňo ĽS Naše Slovensko Bánovce nad Bebravou 268 4,27 Nezvolený
Stanislava Zervanová ĽS Naše Slovensko Brunovce 106 34,08 Zvolený
Marián Mišún ĽS Naše Slovensko Púchov 17 0,21 Nezvolený
Miroslav Hanzely ĽS Naše Slovensko Partizánske 337 5,07 Nezvolený
Martin Petriska ĽS Naše Slovensko Nováky 43 2,18 Nezvolený
Eduard Štencl ĽS Naše Slovensko Ilava 61 2,45 Nezvolený
Anna Tatíková ĽS Naše Slovensko Dolná Súča 20 1,34 Nezvolený
Michal Bláha ĽS Naše Slovensko Krivosúd - Bodovka 13 7,26 Nezvolený
Miroslav Rusňák ĽS Naše Slovensko Hurbanovo 309 10,32 Nezvolený
Dalibor Valkovský ĽS Naše Slovensko Turá 65 41,67 Nezvolený
Andrea Hudecová ĽS Naše Slovensko Nové Zámky 429 3,72 Nezvolený
Stanislav Baláž ĽS Naše Slovensko Malé Ripňany 63 23,33 Nezvolený
Alexander Fázik ĽS Naše Slovensko Radošina 41 3,80 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko Topoľčany 427 4,77 Nezvolený
Ján Rudinský ĽS Naše Slovensko Dlhá nad Kysucou 49 14,16 Nezvolený
Zuzana Blašková ĽS Naše Slovensko Oravský Podzámok 12 1,60 Nezvolený
Daniela Čerevková ĽS Naše Slovensko Gôtovany 77 32,91 Nezvolený
Jaroslav Jurčo ĽS Naše Slovensko Liptovský Hrádok 105 3,57 Nezvolený
Peter Tholt ĽS Naše Slovensko Malatíny 19 18,45 Nezvolený
Ivan Cupan ĽS Naše Slovensko Podhradie 49 14,54 Nezvolený
Katarína Boková ĽS Naše Slovensko Turčianske Kľačany 23 4,22 Nezvolený
Anton Socha ĽS Naše Slovensko Lokca 29 2,53 Nezvolený
Dušan Pinčík ĽS Naše Slovensko Hlboké nad Váhom 143 23,99 Nezvolený
Pavel Švaňa ĽS Naše Slovensko Kysucké Nové Mesto 85 1,44 Nezvolený
Dušan Rajtek ĽS Naše Slovensko Kysucký Lieskovec 19 1,46 Nezvolený
Jaromír Benko ĽS Naše Slovensko Lietavská Lúčka 28 3,19 Nezvolený
Ján Púček ĽS Naše Slovensko Žilina 917 3,18 Nezvolený
Dušan Haluška ĽS Naše Slovensko Harmanec 48 13,26 Nezvolený
Jana Nehézová ĽS Naše Slovensko Staré Hory 79 24,53 Nezvolený
Ivan Mozola ĽS Naše Slovensko Horná Lehota 30 11,19 Nezvolený
Peter Ridzoň ĽS Naše Slovensko Lom nad Rimavicou 29 16,38 Nezvolený
Elena Ridzoňová ĽS Naše Slovensko Boľkovce 5 1,32 Nezvolený
Ján Ňuňuk ĽS Naše Slovensko Hrnčiarske Zalužany 20 4,29 Nezvolený
Ondrej Beláni ĽS Naše Slovensko Hrlica 11 28,95 Nezvolený
Vladimír Mocný ĽS Naše Slovensko Slizké 7 8,86 Nezvolený
Pavel Cibuliak ĽS Naše Slovensko Tisovec 419 25,99 Nezvolený
Peter Dobrocký ĽS Naše Slovensko Modrý Kameň 15 1,96 Nezvolený
Tomáš Paulovič ĽS Naše Slovensko Závada 91 31,93 Nezvolený
Martina Výbošťoková ĽS Naše Slovensko Klokoč 59 18,15 Nezvolený
Ivan Sitár ĽS Naše Slovensko Zvolen 288 2,13 Nezvolený
Oldřich Havlík ĽS Naše Slovensko Štiavnické Bane 160 35,71 Nezvolený
Štefan Vartovník ĽS Naše Slovensko Svit 86 2,70 Nezvolený
Anton Tomlan ĽS Naše Slovensko Tatranská Javorina 16 17,39 Nezvolený
Matúš Sedlák ĽS Naše Slovensko Ličartovce 12 2,44 Nezvolený
Ján Ľaš ĽS Naše Slovensko Bajerovce 7 3,89 Nezvolený
Jakub Hajduk ĽS Naše Slovensko Mlynárovce 14 10,53 Nezvolený
Peter Lenďák ĽS Naše Slovensko Bystré 265 25,24 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko Vranov nad Topľou 403 5,46 Nezvolený
Štefan Surmánek ĽS Naše Slovensko Košice - Sever 306 5,13 Nezvolený
Branislav Nagy ĽS Naše Slovensko Košice - Sídlisko Ťahanovce 114 1,90 Nezvolený
Kamil Lučanský ĽS Naše Slovensko Košice - Staré Mesto 191 2,85 Nezvolený
Erik Majerčák ĽS Naše Slovensko Košice - Západ 526 5,10 Nezvolený
Monika Čekanová ĽS Naše Slovensko Košice - Juh 262 4,13 Nezvolený
Richard Želinský ĽS Naše Slovensko Michalovce 177 1,51 Nezvolený
Stanislav Hajdu ĽS Naše Slovensko Kojšov 1 0,25 Nezvolený
Jozef Kladný ĽS Naše Slovensko Smižany 59 1,93 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Milan Kráľ ĽS Naše Slovensko Liptovský Michal 104 Zvolený
Pavol Pališin ĽS Naše Slovensko Tisinec 108 Zvolený
Martin Hudák ĽS Naše Slovensko Žbince 128 Zvolený
Soňa Kaderová ĽS Naše Slovensko Záhorská Ves 288 Zvolený
Marián Dzian ĽS Naše Slovensko Pažiť 81 Zvolený
Eva Hromadová ĽS Naše Slovensko Nedožery - Brezany 267 Zvolený
Miroslav Rusňák ĽS Naše Slovensko Hurbanovo 982 Zvolený
Lukáš Čergeť ĽS Naše Slovensko Dolné Lefantovce 137 Zvolený
Daniela Čerevková ĽS Naše Slovensko Gôtovany 121 Zvolený
Jana Drengubiaková ĽS Naše Slovensko Bodorová 50 Zvolený
Jozef Švantner ĽS Naše Slovensko Čierny Balog 203 Zvolený
Eva Kováčiková ĽS Naše Slovensko Podbrezová 147 Zvolený
Miroslav Brada ĽS Naše Slovensko Kotmanová 71 Zvolený
Ľuboš Laššák ĽS Naše Slovensko Šoltýska 48 Zvolený
Karin Belániová ĽS Naše Slovensko Hrlica 21 Zvolený
Daniela Mrnková ĽS Naše Slovensko Hrlica 17 Zvolený
Igor Krjak ĽS Naše Slovensko Chyžné 105 Zvolený
Jaroslav Kacian ĽS Naše Slovensko Sirk 172 Zvolený
Milan Herich ĽS Naše Slovensko Sirk 159 Zvolený
Vladimíra Šmidtová ĽS Naše Slovensko Turčok 64 Zvolený
Martin Gubala ĽS Naše Slovensko Figa 75 Zvolený
Jozef Macúrik ĽS Naše Slovensko Krokava 9 Zvolený
Pavel Fábry ĽS Naše Slovensko Rovné 23 Zvolený
Kristian Ferianc ĽS Naše Slovensko Chrastince 42 Zvolený
Martin Celleng ĽS Naše Slovensko Lesenice 163 Zvolený
Tomáš Tóth ĽS Naše Slovensko Malá Čalomija 77 Zvolený
Ján Plavucha ĽS Naše Slovensko Detvianska Huta 150 Zvolený
Zuzana Bellová ĽS Naše Slovensko Cerovo 80 Zvolený
Zuzana Kašiarová ĽS Naše Slovensko Banský Studenec 73 Zvolený
Valéria Sitášová ĽS Naše Slovensko Kozelník 68 Zvolený
Miroslav Dovec ĽS Naše Slovensko Dolná Trnávka 86 Zvolený
Branislav Kúšik ĽS Naše Slovensko Dolná Trnávka 86 Zvolený
Anton Holka ĽS Naše Slovensko Horná Ždaňa 115 Zvolený
Karol Mužík ĽS Naše Slovensko Trnavá Hora 263 Zvolený
Jaroslav Tokarčik ĽS Naše Slovensko Hrabské 92 Zvolený
Jaroslav Marunič ĽS Naše Slovensko Ubľa 127 Zvolený
Ľubomír Višňovský ĽS Naše Slovensko Nižný Kručov 163 Zvolený
Mirko Kašubjak ĽS Naše Slovensko Tovarné 149 Zvolený
Erik Ivanov ĽS Naše Slovensko Vyšný Kazimír 75 Zvolený
Michal Hutaj ĽS Naše Slovensko Husák 52 Zvolený
Ivan Líška ĽS Naše Slovensko Poráč 250 Zvolený
Ján Bejda ĽS Naše Slovensko Malé Ozorovce 105 Zvolený