Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Zoltán Pék NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, MOST - HÍD Bratislava - Podunajské Biskupice 1527 20,82 Zvolený
Štefan Olajec MOST - HÍD Hamuliakovo 442 38,54 Nezvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 440 100,00 Zvolený
Štefan Čermák MOST - HÍD Tureň 361 56,41 Zvolený
Juraj Bertalan SMK-MKP, MOST - HÍD Baka 543 75,00 Zvolený
Patrik Bleho MOST - HÍD Blahová 68 29,96 Nezvolený
Augustín Molnár MOST - HÍD Bodíky 46 22,22 Nezvolený
Jozef Boráros SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Dobrohošť 162 59,12 Zvolený
Oskár Bereczk SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Dolný Bar 214 52,71 Zvolený
Tomáš Horváth SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Štál 701 100,00 Zvolený
Mária Csibová SMK-MKP, MOST - HÍD Dunajský Klátov 282 78,77 Zvolený
Andrej Puss MOST - HÍD Horné Mýto 202 36,40 Zvolený
Juraj Moncoľ MOST - HÍD Hviezdoslavov 4 0,50 Nezvolený
Lajos Berner MOST - HÍD Janíky 341 61,89 Zvolený
Lívia Vidaová MOST - HÍD Jurová 101 32,58 Nezvolený
Csaba Bognár MOST - HÍD, SMK-MKP Kľúčovec 174 64,68 Zvolený
Ladislav Gódány SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolné Kračany 399 100,00 Zvolený
Zoltán Wurczell SMK-MKP, MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 343 54,27 Zvolený
Erika Orosz Ágošton SMK-MKP, MOST - HÍD Kyselica 68 100,00 Zvolený
Ladislav Kiss MOST - HÍD Lúč na Ostrove 261 100,00 Zvolený
Gabriel László SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Mad 226 100,00 Zvolený
Zoltán Marczell MOST - HÍD Malé Dvorníky 516 100,00 Zvolený
Július Borbély SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Michal na Ostrove 266 100,00 Zvolený
Jozef Lukács MOST - HÍD, SMK-MKP Ňárad 354 94,40 Zvolený
Tünde Gaálová MOST - HÍD Ohrady 143 17,68 Nezvolený
Ladislav Polák MOST - HÍD, SMK-MKP Okoč 1051 59,11 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 304 70,05 Zvolený
Ladislav Varga MOST - HÍD Potônske Lúky 80 46,24 Nezvolený
František Miklós SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 250 100,00 Zvolený
Gabriela Józan Ho... MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 283 34,34 Nezvolený
Ildikó Takácsová MOST - HÍD Trhová Hradská 434 36,14 Nezvolený
Attila Horváth MOST - HÍD Trnávka 137 47,90 Zvolený
Zuzana Bónová SMK-MKP, MOST - HÍD Trstená na Ostrove 144 100,00 Zvolený
Robert Mocsonoky MOST - HÍD Vieska 191 100,00 Zvolený
Štefan Fazekas SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Vrakúň 1025 100,00 Zvolený
Ladislav Balódi SMK-MKP, MOST - HÍD Vydrany 672 75,42 Zvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD Čierna Voda 600 100,00 Zvolený
František Dora MOST - HÍD Dolný Chotár 73 100,00 Zvolený
Pavol Dobosy MOST - HÍD Horné Saliby 745 100,00 Zvolený
Attila Szüllő MOST - HÍD Jelka 300 16,58 Nezvolený
Lívia Farkasová MOST - HÍD Kajal 512 79,63 Zvolený
Róbert Pivko MOST - HÍD Kráľov Brod 41 9,86 Nezvolený
František Hontvári MOST - HÍD, SMK-MKP Malá Mača 195 72,22 Zvolený
Boris Brunner MOST - HÍD Sládkovičovo 522 27,87 Nezvolený
Zoltán Horváth MOST - HÍD Tomášikovo 481 100,00 Zvolený
Zoltán Forró MOST - HÍD Trstice 710 38,11 Nezvolený
Štefan Lancz MOST - HÍD Veľká Mača 675 100,00 Zvolený
František Gőgh SMK-MKP, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Veľké Úľany 1300 55,30 Zvolený
Ladislav Katona MOST - HÍD Vozokany 13 2,23 Nezvolený
Ľubomír Fábik SNS, MOST - HÍD Častkov 44 11,55 Nezvolený
Martin Lidaj SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Senica 211 3,24 Nezvolený
Peter Hnát MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 214 21,06 Nezvolený
Marián Dvorský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 254 88,50 Zvolený
Štefan Beňa MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 340 100,00 Zvolený
Martin Mikloš SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD, SDKÚ-DS Krásno 217 74,57 Zvolený
Jozef Maďar MOST - HÍD Handlová 60 1,08 Nezvolený
Ivan Vaňo SDKÚ-DS, MOST - HÍD Prievidza 289 1,86 Nezvolený
Oto Virág MOST - HÍD Bajč 452 77,40 Zvolený
Zuzana Fitosová MOST - HÍD Bodza 121 100,00 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Brestovec 192 100,00 Zvolený
Gabriela Gönczölová MOST - HÍD Dedina Mládeže 167 100,00 Zvolený
František Magyari MOST - HÍD Chotín 533 100,00 Zvolený
Július Szabó MOST - HÍD Iža 24 2,78 Nezvolený
Ágnes Héder MKDA-MKDSZ, MOST - HÍD Komárno 808 9,87 Nezvolený
Kristián Vicena MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 11 2,57 Nezvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 712 100,00 Zvolený
Rozália Tóthová MOST - HÍD Patince 152 44,97 Zvolený
Jozef Koša MOST - HÍD Pribeta 281 20,88 Nezvolený
Jozef Jobbágy MOST - HÍD Svätý Peter 904 62,17 Zvolený
Karol Farkas MOST - HÍD Trávnik 161 100,00 Zvolený
Lajos Csóka MOST - HÍD Veľké Kosihy 378 100,00 Zvolený
Ladislav Lengyel MOST - HÍD Virt 87 46,28 Zvolený
Gustáv Magyarics MOST - HÍD Zemianska Olča 439 36,89 Nezvolený
Eva Varjúová MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 694 61,74 Zvolený
Alojz Štrba MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 90 100,00 Zvolený
Peter Burčo SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Bátovce 455 74,96 Zvolený
Irena Skladanová SMER-SD, MOST - HÍD Bielovce 96 84,21 Zvolený
Marian Hagan MOST - HÍD, SMER-SD Bory 11 5,45 Nezvolený
Danuše Francisciová MOST - HÍD, SMER-SD Brhlovce 100 100,00 Zvolený
Ludovít Viglaš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Čaka 254 72,36 Zvolený
Attila Kürthy MOST - HÍD Demandice 253 49,13 Zvolený
Jozef Hólya MOST - HÍD Dolné Semerovce 32 10,19 Nezvolený
Róbert Potocký MOST - HÍD, SMER-SD Dolný Pial 219 100,00 Zvolený
Antónia Foltánová MOST - HÍD, SMER-SD Domadice 67 51,94 Zvolený
Slavomír Baláž SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Drženice 131 100,00 Zvolený
Štefan Mikloško MOST - HÍD, SMER-SD Hokovce 32 13,85 Nezvolený
Karol Pilinský SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 171 67,86 Zvolený
Ľudovít Húdik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 116 100,00 Zvolený
Róbert Csudai SMER-SD, MOST - HÍD Hronovce 457 78,52 Zvolený
Jozef Rosipal MOST - HÍD, SMER-SD Iňa 82 54,30 Zvolený
Jozef Kovács MOST - HÍD Jur nad Hronom 455 86,01 Zvolený
Ladislav Éhn SMK-MKP, KSS, MOST - HÍD, SMER-SD Kalná nad Hronom 615 63,80 Zvolený
Juliana Tóthová MOST - HÍD Keť 1 0,23 Nezvolený
Daša Ďurianová MOST - HÍD, SMER-SD Kozárovce 447 39,59 Nezvolený
Miroslav Kanala MOST - HÍD Kubáňovo 74 41,34 Nezvolený
Ľuba Tóthová MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 183 55,45 Zvolený
Alexander Bačík MOST - HÍD, SMER-SD Levice 1153 12,14 Nezvolený
Ján Márföldi SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 283 100,00 Zvolený
Štefan Kuczman MOST - HÍD Lontov 84 32,43 Nezvolený
Karol Streda MOST - HÍD Málaš 190 75,70 Zvolený
Ladislav Pisch SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Malé Kozmálovce 75 36,59 Zvolený
Štefan Mojzeš MOST - HÍD Mýtne Ludany 263 100,00 Zvolený
Pavol Novák SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 580 78,06 Zvolený
Ladislav Nagy SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 379 80,30 Zvolený
Zoltán Fekete MOST - HÍD Nýrovce 202 100,00 Zvolený
Oto Mészáros MOST - HÍD Pastovce 98 100,00 Zvolený
Anikó Szkladányi ... MOST - HÍD Plášťovce 371 42,84 Nezvolený
Július Sádovský MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Plavé Vozokany 117 28,13 Nezvolený
Ján Rievaj MOST - HÍD, SMER-SD Pukanec 623 72,19 Zvolený
Ľubomír Lőrincz SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 251 86,25 Zvolený
Július Maďar MOST - HÍD Sikenica 154 56,83 Zvolený
Judita Nagyová MOST - HÍD Slatina 57 45,24 Nezvolený
Helena Szabóová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 64 72,73 Zvolený
Peter Štefan SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Tekov 573 70,31 Zvolený
Renáta Kassaiová SMER-SD, MOST - HÍD Šalov 105 100,00 Zvolený
Margita Bednáriková SNS, MOST - HÍD Šarovce 200 28,17 Nezvolený
Ivan Žigrai MOST - HÍD Tehla 118 46,46 Nezvolený
Július Bizoň MOST - HÍD, SMER-SD Tlmače 320 18,75 Nezvolený
Jaroslav Péter SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 377 83,78 Zvolený
Jozef Gyurkovics MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 97 27,79 Nezvolený
Eva Madarásová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Vyšné nad Hronom 76 100,00 Zvolený
Ľudovít Daniš MOST - HÍD Žemliare 39 36,45 Nezvolený
Peter Ďurica SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 168 100,00 Zvolený
Beáta Áčová SMER-SD, MOST - HÍD Branč 262 26,60 Nezvolený
Miroslav Brath SMER-SD, MOST - HÍD Hosťová 169 100,00 Zvolený
Zuzana Vinkovičová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Štitáre 265 55,44 Zvolený
Peter Straňák MOST - HÍD, SMER-SD Vinodol 587 56,77 Zvolený
Jozef Zsebi SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Žirany 365 51,77 Zvolený
Alžbeta Patayová MOST - HÍD, SMER-SD Ladice 322 68,08 Zvolený
Eva Čákváriová MOST - HÍD Bíňa 329 41,38 Nezvolený
Alexander Hubač MOST - HÍD Bruty 243 69,43 Zvolený
Peter Ďuran MOST - HÍD Komoča 229 40,11 Nezvolený
Rita Pásztorová MOST - HÍD Malá nad Hronom 178 100,00 Zvolený
Zsolt Budai MOST - HÍD Nána 93 17,10 Nezvolený
Karol Borik MOST - HÍD Nové Zámky 892 7,73 Nezvolený
Ján Szakál MOST - HÍD Pozba 122 40,94 Nezvolený
Ondrej Kotoláči MOST - HÍD Salka 35 5,86 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD Tvrdošovce 1153 100,00 Zvolený
Mikuláš Balogh MOST - HÍD Zemné 341 35,71 Nezvolený
Ladislav Somogyi MOST - HÍD Tešedíkovo 368 19,34 Nezvolený
Petronela Vižďáková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Trnovec nad Váhom 105 8,77 Nezvolený
Jozef Gíreth MOST - HÍD Kaľamenová 7 11,67 Nezvolený
Anna Mojtová MOST - HÍD Strečno 26 1,94 Nezvolený
Stanislav Chaban MOST - HÍD, SNS Priechod 224 49,45 Zvolený
Juraj Marcinek MOST - HÍD Ábelová 14 12,61 Nezvolený
István Csaba MOST - HÍD Belina 79 21,64 Nezvolený
Marian Marcinek MOST - HÍD Boľkovce 25 6,60 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD Fiľakovo 1671 100,00 Zvolený
Štefan Soós MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 24 5,35 Nezvolený
Karol Ferencz SMER-SD, MOST - HÍD Holiša 174 100,00 Zvolený
Erika Cerovská MOST - HÍD Jelšovec 19 13,77 Nezvolený
Marta Šuleková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mýtna 176 28,34 Nezvolený
Július Široň MOST - HÍD Nitra nad Ipľom 0 0,00 Nezvolený
Gabriela Soós MOST - HÍD Pinciná 16 13,01 Nezvolený
Dorota Molnárová MOST - HÍD Pleš 29 32,95 Nezvolený
Július Ferencz SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Šávoľ 158 100,00 Zvolený
Arnold Kurunci MOST - HÍD Šíd 546 86,12 Zvolený
Viera Rubintová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Dravce 237 100,00 Zvolený
Zoltán Jankóšik MOST - HÍD Gemer 338 67,74 Zvolený
Monika Lévaiová MOST - HÍD Gemerská Ves 331 76,44 Zvolený
Jaroslav Horváth MOST - HÍD Hucín 116 39,59 Zvolený
Jozef Vaculčiak MOST - HÍD Chvalová 41 42,27 Nezvolený
Vojtech Šomošvári SMER-SD, MOST - HÍD Otročok 136 82,93 Zvolený
Ján Punka MOST - HÍD Polina 36 52,17 Zvolený
Ján Bobrovský MOST - HÍD Ratková 115 40,93 Zvolený
Zoltán Borsodi MOST - HÍD Višňové 18 100,00 Zvolený
Richard Szajko MOST - HÍD Barca 122 51,26 Zvolený
Peter Hencz MOST - HÍD Bátka 387 79,79 Zvolený
Štefan Uhrin MOST - HÍD Belín 17 17,53 Nezvolený
Karol Bari MOST - HÍD Cakov 77 100,00 Zvolený
Július Tkáč MOST - HÍD Číž 200 53,48 Zvolený
Henrieta Bodorová MOST - HÍD Dolné Zahorany 44 37,29 Nezvolený
Endre Vincze MOST - HÍD Drňa 77 76,24 Zvolený
Gabriel Köböl MOST - HÍD Dubovec 18 6,45 Nezvolený
Katarína Balážová MOST - HÍD Dulovo 67 100,00 Zvolený
Ondrej Borbáš MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 115 53,24 Zvolený
Katarína Bodonová MOST - HÍD Gemerské Michalovce 32 47,06 Nezvolený
Tomáš Agócs MOST - HÍD Gemerský Jablonec 124 30,92 Nezvolený
Jozef Hunyák MOST - HÍD Hajnáčka 315 45,06 Nezvolený
Michal Bagačka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Hnúšťa 1154 46,53 Nezvolený
František Rácz MOST - HÍD, SMER-SD Hostice 356 67,30 Zvolený
Peter Fazekaš SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 123 100,00 Zvolený
Ludevít Czókoly MOST - HÍD Chanava 271 64,99 Zvolený
Gejza Berky MOST - HÍD Janice 41 32,54 Nezvolený
Dezider Katyi MOST - HÍD Jestice 13 13,68 Nezvolený
Štefan Váradi MOST - HÍD Kaloša 196 49,12 Nezvolený
Tivadar Karkus MOST - HÍD Konrádovce 53 34,64 Zvolený
František Béres MOST - HÍD Kráľ 299 59,21 Zvolený
Ján Rákoši MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 186 65,96 Zvolený
Eugen Radič MOST - HÍD Martinová 40 100,00 Zvolený
Jozef Madarász MOST - HÍD, SMK-MKP Neporadza 125 73,53 Zvolený
Aladár Bari MOST - HÍD Radnovce 306 64,42 Zvolený
Ján Rencsok MOST - HÍD Rakytník 98 64,90 Zvolený
Jozef Hibler MOST - HÍD Rumince 133 52,78 Zvolený
Ildikó Lászlóová SMK-MKP, MOST - HÍD Stará Bašta 102 100,00 Zvolený
Štefan Gál SMK-MKP, MOST - HÍD Šimonovce 261 79,33 Zvolený
Nándor Kisfaludi SMK-MKP, MOST - HÍD Širkovce 289 78,96 Zvolený
Július Molnár MOST - HÍD Tachty 193 100,00 Zvolený
Vojtech Gyurán MOST - HÍD Tomášovce 69 100,00 Zvolený
Peter Babík MOST - HÍD Uzovská Panica 156 71,89 Zvolený
Ľubomír Kosztúr MOST - HÍD, SMK-MKP Včelince 233 65,63 Zvolený
Alexander Hulitka MOST - HÍD Večelkov 23 14,56 Nezvolený
Július Bodon MOST - HÍD Vieska nad Blhom 65 100,00 Zvolený
Ján Záhorský MOST - HÍD Vyšné Valice 87 66,41 Zvolený
Daniela Lichvárová MOST - HÍD, SMER-SD Bátorová 68 31,19 Nezvolený
Zoltán Végh MOST - HÍD Bušince 423 70,03 Zvolený
Vojtech Ádám MOST - HÍD Čeláre 104 100,00 Zvolený
József Nagy MOST - HÍD Dolinka 148 42,29 Nezvolený
Eva Egryová SMK-MKP, MOST - HÍD Ďurkovce 44 60,27 Zvolený
Pavel Prahár MOST - HÍD Glabušovce 12 17,14 Nezvolený
Jana Kukučková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Horná Strehová 64 62,14 Zvolený
Mikuláš Mánya MOST - HÍD Horné Plachtince 9 6,08 Nezvolený
Jozef Varga MOST - HÍD, SMER-SD Chrastince 58 100,00 Zvolený
Viktor Lestyánszky MOST - HÍD Ipeľské Predmostie 250 72,25 Zvolený
Ladislav Pixiades SMER-SD, MKDA-MKDSZ, MOST - HÍD Kamenné Kosihy 132 100,00 Zvolený
Pavol Suchánsky MOST - HÍD Kiarov 155 100,00 Zvolený
Helena Csákyová MOST - HÍD, SMK-MKP Kleňany 116 87,22 Zvolený
Renáta Poboriová MOST - HÍD Koláre 73 51,41 Zvolený
Eva Gyurászová MOST - HÍD, SMER-SD Kosihovce 141 52,81 Zvolený
Adrián Kiss MOST - HÍD Kováčovce 103 45,78 Nezvolený
Ladislav Majdán MOST - HÍD, SMER-SD Lesenice 199 56,37 Zvolený
Tatiana Káššayová MOST - HÍD, SMER-SD Malé Straciny 54 66,67 Zvolený
Ľudovít Roško MOST - HÍD Obeckov 113 42,48 Nezvolený
Jozef Vízi MOST - HÍD Olováry 119 58,33 Zvolený
Csaba Kálazy SMK-MKP, MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 272 80,24 Zvolený
Jozef Híveš MOST - HÍD Seľany 58 49,15 Nezvolený
Marta Kálovcová MOST - HÍD, SMER-SD Sklabiná 306 67,70 Zvolený
Anna Mužíková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Slovenské Kľačany 43 100,00 Zvolený
Štefan Benko MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 129 40,95 Zvolený
Tibor Dímik MOST - HÍD Širákov 93 65,03 Zvolený
Ladislav Kerata MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 146 100,00 Zvolený
Ivan Krahulec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Veľké Zlievce 186 73,81 Zvolený
Dalibor Surkoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Veľký Krtíš 2574 76,56 Zvolený
Anna Makovníková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vieska 98 100,00 Zvolený
Marián Galo MOST - HÍD Zombor 39 56,52 Zvolený
Kamil Danko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 1683 68,36 Zvolený
Vladimír Bevelaqua MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vyhne 184 28,05 Nezvolený
Peter Antal SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Žiar nad Hronom 3456 76,99 Zvolený
Boris Hanuščak SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Bardejov 4838 42,56 Zvolený
Jozef Kostura KDH, MOST - HÍD Beloveža 153 34,08 Zvolený
Jozef Kristiňak MOST - HÍD Brezov 75 38,07 Nezvolený
Ľudovít Kravec SNS, SMER-SD, MOST - HÍD Cigeľka 191 100,00 Zvolený
Jozef Pavličko KDH, SNS, MOST - HÍD Fričkovce 181 45,71 Nezvolený
Mária Semaníková MOST - HÍD Hutka 47 69,12 Zvolený
Mária Krušková MOST - HÍD Chmeľová 156 66,67 Zvolený
Jozef Valko MOST - HÍD Kľušov 448 71,45 Zvolený
Peter Krupa SNS, MOST - HÍD, KDH Koprivnica 181 100,00 Zvolený
František Palko MOST - HÍD, KDH Lopúchov 117 68,02 Zvolený
Jaroslava Plavčanová MOST - HÍD Marhaň 29 7,55 Nezvolený
Vladimír Cahajla MOST - HÍD Mikulášová 0 0,00 Nezvolený
Ján Cundra MOST - HÍD Nižná Polianka 118 92,19 Zvolený
Ján Čisár MOST - HÍD Ortuťová 57 100,00 Zvolený
Helena Jamroškovi... SOĽ, KDH, SNS, MOST - HÍD Rešov 85 43,15 Zvolený
Jaroslav Pavel MOST - HÍD Richvald 136 29,50 Nezvolený
Gabriel Šiba MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Stebnícka Huta 82 62,12 Zvolený
Jozef Beňa MOST - HÍD Sveržov 55 16,03 Nezvolený
Andrej Buvalič MOST - HÍD Šarišské Čierne 105 100,00 Zvolený
Matúš Stavar MOST - HÍD Tročany 95 50,80 Zvolený
Marcel Kvokačka KDH, MOST - HÍD Vaniškovce 129 100,00 Zvolený
Sylvia Chudíková MOST - HÍD Varadka 68 83,95 Zvolený
Ľuboš Špik MOST - HÍD Vyšná Polianka 36 100,00 Zvolený
Jana Vaľová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Humenné 4391 34,55 Nezvolený
Mária Hudáková MOST - HÍD Ľubiša 44 9,03 Nezvolený
Marek Balica MOST - HÍD Slovenské Krivé 67 100,00 Zvolený
Daniela Mučičková MOST - HÍD Krásny Brod 85 31,72 Nezvolený
Mária Gajdošová MOST - HÍD Medzilaborce 174 6,89 Nezvolený
Vladimír Ščerba MOST - HÍD Oľka 108 71,05 Zvolený
Ján Kundrát MOST - HÍD Oľšinkov 14 100,00 Zvolený
Peter Zubaľ MOST - HÍD Radvaň nad Laborcom 115 34,74 Nezvolený
Marek Kostilník MOST - HÍD Rokytovce 30 29,70 Nezvolený
Ján Kníž MOST - HÍD, SMER-SD Dlhé nad Cirochou 550 100,00 Zvolený
Róbert Mikuláško MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 70 100,00 Zvolený
Michal Vohar MOST - HÍD, SMER-SD Snina 1028 14,46 Nezvolený
Ján Ferenčák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kežmarok 3888 82,18 Zvolený
Peter Repčák MOST - HÍD Ľubica 738 39,76 Nezvolený
Marián Oračko MOST - HÍD Podhorany 8 0,83 Nezvolený
Vincent Koňak MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Buglovce 88 100,00 Zvolený
Michal Kapusta MOST - HÍD, SNS, KDH Spišské Podhradie 1181 69,39 Zvolený
Július Vachmanský MOST - HÍD, SNS, KDH Mlynica 139 43,85 Zvolený
František Štofko MOST - HÍD, SMER-SD Abranovce 72 20,57 Nezvolený
Marta Pavlinská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 91 20,97 Nezvolený
Miroslav Kolčár MOST - HÍD, SMER-SD Chmeľov 51 11,04 Nezvolený
Cyril Miškuf MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Chmiňany 250 64,77 Zvolený
Cyril Harničár MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 130 66,67 Zvolený
Katarína Klebanová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Ľubotice 364 28,77 Nezvolený
Miroslav Benko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 2560 8,24 Nezvolený
Ján Kovalik MOST - HÍD Rokycany 123 30,22 Nezvolený
Iveta Žarnovská NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), MOST - HÍD Teriakovce 163 39,09 Nezvolený
Danka Dobranská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Tulčík 400 59,70 Zvolený
Ľubica Pankievičová NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), KDH, MOST - HÍD Varhaňovce 351 48,28 Zvolený
Róbert Tkáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 360 100,00 Zvolený
Helena Kolesárová MOST - HÍD Žehňa 61 10,39 Nezvolený
František Novotný SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Župčany 491 70,75 Zvolený
Ladislav Oračko MOST - HÍD Jakubany 137 13,29 Nezvolený
František Oračko MOST - HÍD Lomnička 91 8,60 Nezvolený
Michal Potoma KDH, MOST - HÍD Brusnica 65 32,34 Nezvolený
Milan Hutňan MOST - HÍD Bžany 7 4,17 Nezvolený
Slavomír Skysľak MOST - HÍD Havaj 48 20,00 Nezvolený
Marek Antoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kolbovce 74 100,00 Zvolený
Igor Madzin KDH, MOST - HÍD Nižná Olšava 137 59,83 Zvolený
Ján Biroš SMER-SD, MOST - HÍD Oľšavka 72 100,00 Zvolený
Martin Homza KDH, MOST - HÍD Staškovce 24 14,72 Nezvolený
Jozef Kačmár MOST - HÍD, SMER-SD Tisinec 183 68,28 Zvolený
Michal Holod MOST - HÍD Varechovce 26 27,66 Nezvolený
Milan Haňak MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Vislava 76 100,00 Zvolený
Ladislav Jobko MOST - HÍD Výškovce 40 48,19 Nezvolený
Helena Madzinová MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 202 66,89 Zvolený
Ján Bodrucký MOST - HÍD Cigla 41 100,00 Zvolený
Vladimír Šlepecký SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD Dobroslava 10 33,33 Nezvolený
Miloš Vaňušaník SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Dubová 72 100,00 Zvolený
Ján Rubis MOST - HÍD, SMER-SD Giraltovce 705 44,96 Zvolený
Milan Ščerba SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Havranec 9 100,00 Zvolený
Sergej Vasilenko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Hrabovčík 160 100,00 Zvolený
Mikuláš Horvát MOST - HÍD Hunkovce 121 59,61 Zvolený
Jozef Cauner MOST - HÍD, SMER-SD Kalnište 196 67,82 Zvolený
Pavol Fek MOST - HÍD, SMER-SD Kapišová 123 56,68 Zvolený
Jana Feňová MOST - HÍD Kečkovce 78 59,09 Zvolený
Jaroslav Kapa MOST - HÍD Korejovce 54 100,00 Zvolený
Dušan Majerník MOST - HÍD Kračúnovce 72 11,54 Nezvolený
Ján Štefanco MOST - HÍD Krajná Bystrá 144 60,76 Zvolený
Ján Hromoho MOST - HÍD Krajná Poľana 45 32,61 Nezvolený
Adrián Gužo SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Kružlová 266 67,51 Zvolený
Ján Božík MOST - HÍD, SMER-SD Kurimka 86 44,56 Zvolený
Juraj Červák MOST - HÍD Medvedie 29 100,00 Zvolený
Pavel Andrijko KDH, MOST - HÍD, SNS Mičakovce 60 76,92 Zvolený
Martin Močilenko MOST - HÍD Nižná Pisaná 30 56,60 Zvolený
Mária Turišinová MOST - HÍD Nižný Komárnik 22 20,75 Nezvolený
Anna Hrešková MOST - HÍD Nižný Mirošov 86 53,42 Zvolený
Iveta Horvatová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Rakovčík 72 91,14 Zvolený
Stanislav Viravec SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Rovné 197 100,00 Zvolený
Martin Jurkovič SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, SNS Roztoky 128 64,65 Zvolený
Ján Drimák SNS, MOST - HÍD Stročín 59 20,21 Nezvolený
Anna Paňková MOST - HÍD, SMER-SD Svidnička 55 75,34 Zvolený
Michal Kimák MOST - HÍD Šarišský Štiavnik 79 100,00 Zvolený
Ján Marchevský MOST - HÍD, SNS Šemetkovce 35 63,64 Zvolený
Jana Rišková MOST - HÍD Štefurov 53 100,00 Zvolený
Peter Klim MOST - HÍD, SNS Vagrinec 45 61,64 Zvolený
Ján Chrzan MOST - HÍD, SNS Valkovce 67 100,00 Zvolený
Martina Mihalenková MOST - HÍD, SNS Vyšná Pisaná 21 42,86 Nezvolený
Jana Stešková MOST - HÍD Vyšný Mirošov 64 17,49 Nezvolený
Juraj Cahajla MOST - HÍD, SNS Vyšný Orlík 46 18,78 Nezvolený
Andrej Mitaľ MOST - HÍD, SNS Železník 151 100,00 Zvolený
Ladislav Kalafa MOST - HÍD, SMER-SD Čičava 258 40,57 Nezvolený
Michal Džuka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Jastrabie nad Topľou 155 65,68 Zvolený
Marcela Baškovská MOST - HÍD, SMER-SD Kučín 86 36,44 Nezvolený
Vladimír Vágási MOST - HÍD Košice 1325 1,97 Nezvolený
Marcela Vladimírová MOST - HÍD Košice - Pereš 60 6,39 Nezvolený
Peter Šoltys MOST - HÍD Košice - Dargovských Hrdinov 354 5,58 Nezvolený
Ľubomír Demský MOST - HÍD Košice - Juh 293 4,62 Nezvolený
Ján Serbin MOST - HÍD, KDH Baška 199 62,78 Zvolený
Július Farkas MOST - HÍD Háj 124 89,86 Zvolený
Gabriel Nagy MOST - HÍD Jasov 264 20,20 Nezvolený
Július Pecha MOST - HÍD Kecerovce 136 10,93 Nezvolený
Ladislav Danko MOST - HÍD Kechnec 16 3,39 Nezvolený
Vojtech Gálffy MOST - HÍD Milhosť 89 36,48 Nezvolený
Henrieta Anderková SMER-SD, MOST - HÍD Nižný Lánec 44 19,82 Nezvolený
František Marcin MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Olšovany 200 100,00 Zvolený
Ladislav Molnár MOST - HÍD Perín - Chym 439 100,00 Zvolený
František Turták MOST - HÍD Rankovce 160 40,10 Nezvolený
František Bodnár SMK-MKP, MOST - HÍD Rešica 126 100,00 Zvolený
Atila Oravecz MOST - HÍD Turňa nad Bodvou 799 56,91 Zvolený
Dušan Vangor MOST - HÍD Vtáčkovce 23 6,10 Nezvolený
Irena Sedláková MOST - HÍD Vyšný Medzev 99 32,35 Nezvolený
Július Nehoda MOST - HÍD Zádiel 50 66,67 Zvolený
Arpád Zsarnai MOST - HÍD Žarnov 73 29,80 Nezvolený
František Genco ŠANCA, MOST - HÍD Bajany 115 50,44 Zvolený
Daniel Behunčík MOST - HÍD Beša 50 21,55 Nezvolený
Lóránt Juhász MOST - HÍD Budince 89 100,00 Zvolený
Ľubomír Macko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 171 61,29 Zvolený
Štefan Šipoš MOST - HÍD Ižkovce 60 100,00 Zvolený
Karol Molnár MOST - HÍD Kapušianske Kľačany 223 42,48 Nezvolený
Július Tamaška MOST - HÍD Krišovská Liesková 269 100,00 Zvolený
Eduárd Brhlík MOST - HÍD Laškovce 41 13,85 Nezvolený
Monika Pastírová Demokrati Slovenska, SME RODINA - Boris Kollár, ŠANCA, MOST - HÍD, SMER-SD Ložín 280 69,65 Zvolený
Eduard Baláž MOST - HÍD, SMER-SD Lúčky 135 54,88 Zvolený
Jolana Žeňuchová MOST - HÍD Malé Raškovce 117 100,00 Zvolený
Lýdia Czapová MOST - HÍD Maťovské Vojkovce 199 71,58 Zvolený
Viliam Zahorčák SZS, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Michalovce 4655 39,58 Zvolený
Arpád Csuri MOST - HÍD Oborín 278 83,48 Zvolený
Alexander Takács MOST - HÍD Ptrukša 204 69,39 Zvolený
Štefan Šesták MOST - HÍD Stretava 38 14,50 Nezvolený
Elemér Jakab MOST - HÍD Veľké Raškovce 133 100,00 Zvolený
Štefan Czinke MOST - HÍD Vojany 254 68,46 Zvolený
Gabriel Viňanský SMER-SD, MOST - HÍD Zalužice 384 67,72 Zvolený
Ladislav Kohut MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 122 88,41 Zvolený
Andrej Lechman MOST - HÍD Inovce 3 2,16 Nezvolený
Jaroslav Hric Jančo MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Brdárka 17 70,83 Zvolený
Iveta Potočná MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Čierna Lehota 221 68,21 Zvolený
Ján Hubay MOST - HÍD Čoltovo 178 64,96 Zvolený
Tibor Balázs MOST - HÍD Gemerská Hôrka 274 100,00 Zvolený
Marian Zobola MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Gočaltovo 51 39,53 Nezvolený
Slavomír Zubriczky MOST - HÍD Jablonov nad Turňou 238 47,89 Zvolený
Robert Kováč MOST - HÍD Jovice 33 9,04 Nezvolený
Július Lőrincz MOST - HÍD Kečovo 133 63,03 Zvolený
Eva Gyenesová MOST - HÍD Kunova Teplica 158 56,03 Zvolený
Robert Anna MOST - HÍD Lipovník 159 46,49 Nezvolený
Csaba Husaník MOST - HÍD Meliata 78 63,93 Zvolený
Tibor Jerga MOST - HÍD Nižná Slaná 266 41,43 Zvolený
Petronela Violová MOST - HÍD Ochtiná 62 19,62 Nezvolený
Jarmila Breznenová MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Pača 68 22,15 Nezvolený
Iveta Šušánová MOST - HÍD Plešivec 680 68,07 Zvolený
Stanislav Levrinc MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Rochovce 97 54,49 Zvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD Rožňava 1396 25,55 Nezvolený
Marek Ďurský SMK-MKP, SME RODINA - Boris Kollár, MOST - HÍD, ŠANCA Rožňavské Bystré 128 38,21 Nezvolený
Henrieta Horváthová MOST - HÍD Rudná 235 55,56 Zvolený
Bartolomej Angyal MOST - HÍD Silická Jablonica 96 68,57 Zvolený
Peter Gajdoš MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Slavoška 23 35,94 Nezvolený
Marek Kuzma MOST - HÍD, NÁRODNÁ KOALÍCIA Štítnik 137 17,96 Nezvolený
Pavol Bečarik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Spišská Nová Ves 5965 52,73 Zvolený
Róbert Beňo MOST - HÍD Bara 77 43,75 Nezvolený
Ladislav Jurčák MOST - HÍD Biel 447 71,29 Zvolený
Ladislav Slovjak MOST - HÍD, SMER-SD Cejkov 315 51,05 Zvolený
Ladislav Jámbor MOST - HÍD Čierna 142 57,03 Zvolený
Marta Vozáriková MOST - HÍD Čierna nad Tisou 1138 86,15 Zvolený
Mikuláš Csoma MOST - HÍD Dobrá 127 53,59 Zvolený
Karol Pataky MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1835 100,00 Zvolený
Martin Vincej MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kuzmice 496 63,84 Zvolený
Michal Hrinko MOST - HÍD Lastovce 0 0,00 Nezvolený
Michal Zurbola MOST - HÍD Leles 577 76,53 Zvolený
Ján Borovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 206 64,17 Zvolený
Mikuláš Csorba MOST - HÍD Poľany 156 61,42 Zvolený
Ernest Fedor MOST - HÍD Pribeník 232 42,73 Zvolený
Mária Mozsárová MOST - HÍD Rad 198 66,22 Zvolený
Viktor Kalán MOST - HÍD, SMER-SD Sirník 192 100,00 Zvolený
Vladimír Kráľovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Slivník 208 43,97 Nezvolený
Mária Sajková MOST - HÍD Soľnička 101 81,45 Zvolený
Ján Juhász MOST - HÍD Somotor 377 54,09 Zvolený
Ladislav Zelenák MOST - HÍD Svätá Mária 93 28,27 Nezvolený
Gustáv Liszkai MOST - HÍD, SMK-MKP, SMER-SD Svätuše 307 100,00 Zvolený
Gábor Nagy MOST - HÍD Veľké Trakany 204 31,48 Nezvolený
Zoltán Pál SMER-SD, MOST - HÍD Veľký Horeš 282 76,22 Zvolený
János Stefán MOST - HÍD Veľký Kamenec 14 3,54 Nezvolený
Vlastimil Kiral-V... MOST - HÍD, SMER-SD Vojčice 510 61,08 Zvolený
Tibor Rudas MOST - HÍD Zatín 39 10,89 Nezvolený
Ján Oláh SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Zemplínske Hradište 461 85,37 Zvolený
Jozef Tóth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Zemplínsky Branč 91 100,00 Zvolený
Vojtech Bodor MOST - HÍD, SMER-SD Čakanovce 352 69,16 Zvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 409 66,72 Zvolený
Krisztián Kovács MOST - HÍD, SMK-MKP Dražice 87 100,00 Zvolený
Gabriel Gencsi MOST - HÍD, SMK-MKP Hubovo 61 72,62 Zvolený
Marta Benedeková MOST - HÍD, SMK-MKP Chrámec 100 39,84 Zvolený
Juraj Petný MOST - HÍD, SMER-SD Nižný Orlík 146 76,84 Zvolený
Bohuslav Štark MOST - HÍD Vyšný Medzev 11 3,59 Nezvolený
Oľga Bartková MOST - HÍD, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS), SNS, SMER-SD Senohrad 181 45,36 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2018

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Norbert Pörsök MOST - HÍD Čakany 204 Zvolený
Zuzana Kölesová MOST - HÍD Čakany 185 Zvolený
Kristián Kovács MOST - HÍD Horná Potôň 277 Zvolený
Silvia Tóthová MOST - HÍD Horná Potôň 251 Zvolený
Viktor Hervay MOST - HÍD Horná Potôň 146 Zvolený
Gabriel Csenkey MOST - HÍD Janíky 247 Zvolený
Milada Bozsiková MOST - HÍD Janíky 219 Zvolený
Apolónia Nagyová MOST - HÍD Janíky 178 Zvolený
Zoltán Kemény MOST - HÍD Janíky 139 Zvolený
Soňa Nagyová MOST - HÍD Kútniky 338 Zvolený
Anton Orosz MOST - HÍD Kútniky 304 Zvolený
Žigmund Zsemlye MOST - HÍD Kútniky 293 Zvolený
Štefan Bazsó MOST - HÍD Kútniky 243 Zvolený
Ondrej Holi MOST - HÍD Kútniky 230 Zvolený
Ladislav Kiss MOST - HÍD Nový Život 379 Zvolený
Zuzana Bíróová MOST - HÍD Ohrady 364 Zvolený
Tünde Gaálová MOST - HÍD Ohrady 326 Zvolený
Ervín Chomča MOST - HÍD Galanta 889 Zvolený
Kristína Mačicová MOST - HÍD Košúty 201 Zvolený
Bohuš Csiba MOST - HÍD Košúty 192 Zvolený
Boris Brunner MOST - HÍD Sládkovičovo 730 Zvolený
Edita Katonová MOST - HÍD Sládkovičovo 642 Zvolený
Miroslav Pochylý MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 220 Zvolený
Miroslav Jakubáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 217 Zvolený
Ľubomír Cvečka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Petrova Ves 206 Zvolený
Alžbeta Orthová MOST - HÍD Handlová 76 Zvolený
Marián Molnár MKDA-MKDSZ, MOST - HÍD Komárno 338 Zvolený
Imre Andruskó MKDA-MKDSZ, MOST - HÍD Komárno 1194 Zvolený
György Batta MKDA-MKDSZ, MOST - HÍD Komárno 1159 Zvolený
Jozef Haris MOST - HÍD Nesvady 1030 Zvolený
Ladislav Sárai MOST - HÍD Nesvady 847 Zvolený
Alžbeta Patakyová MOST - HÍD Nesvady 688 Zvolený
Mária Zuberová MOST - HÍD Nesvady 657 Zvolený
Peter Homoľa MOST - HÍD, SMER-SD Brhlovce 83 Zvolený
Miroslav Nilaš MOST - HÍD, SMER-SD Brhlovce 82 Zvolený
Ján Lavrincz MOST - HÍD, SMER-SD Brhlovce 73 Zvolený
Ján Nôta MOST - HÍD, SMER-SD Brhlovce 69 Zvolený
Jana Mrázová MOST - HÍD, SMER-SD Kozárovce 353 Zvolený
Gabriel Mančík MOST - HÍD, SMER-SD Levice 1185 Zvolený
Alexander Bačík MOST - HÍD, SMER-SD Levice 1232 Zvolený
Ján Janáč MOST - HÍD, SMER-SD Levice 1071 Zvolený
Jitka Buchlovičová MOST - HÍD, SMER-SD Plavé Vozokany 187 Zvolený
Norbert Varga MOST - HÍD Kolíňany 386 Zvolený
Štefan Szabó MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 551 Zvolený
Róbert Mészáros MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 487 Zvolený
Vojtech Káplocký MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 480 Zvolený
Eva Polerecká MOST - HÍD Nové Zámky 425 Zvolený
Lívia Šámšonová MOST - HÍD Rúbaň 317 Zvolený
Imrich Petrík MOST - HÍD Rúbaň 295 Zvolený
Zoltán Ešek MOST - HÍD Rúbaň 214 Zvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD Štúrovo 916 Zvolený
Judita Večerková MOST - HÍD Štúrovo 663 Zvolený
František Šimon MOST - HÍD Štúrovo 643 Zvolený
Róbert Tölgyesi MOST - HÍD Šaľa 671 Zvolený
Roman Konečný MOST - HÍD Lučenec 341 Zvolený
Róbert Legát MOST - HÍD Tornaľa 132 Zvolený
Zoltán Antal MOST - HÍD Tornaľa 792 Zvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD Číž 157 Zvolený
Iveta Csutorová MOST - HÍD Číž 149 Zvolený
Ján Zsíros MOST - HÍD Chanava 188 Zvolený
Dezider Radič MOST - HÍD Chanava 183 Zvolený
Zsolt Babús MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 148 Zvolený
Tünde Hupková MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 147 Zvolený
Štefan Molnár MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 140 Zvolený
Ondrej Šimon MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 136 Zvolený
Atila Csízi MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 135 Zvolený
Gyöngyike Czigány MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 131 Zvolený
Zoltán Héthy MOST - HÍD Riečka 86 Zvolený
Jozef Šoltés MOST - HÍD Riečka 73 Zvolený
Ladislav Slávik MOST - HÍD Riečka 68 Zvolený
Štefan Balko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 269 Zvolený
Mária Budinská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 218 Zvolený
Miroslav Obrtlík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 233 Zvolený
Alena Kazimírová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 349 Zvolený
Daniela Repiská MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 31 Zvolený
Mária Hricová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 65 Zvolený
Ján Udička MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Žarnovica 61 Zvolený
Zuzana Sitárová MOST - HÍD Repejov 21 Zvolený
Michal Vohar MOST - HÍD, SMER-SD Snina 1173 Zvolený
Ľubov Reháková MOST - HÍD, SMER-SD Snina 624 Zvolený
Eva Bolcarovičová MOST - HÍD Matiašovce 195 Zvolený
Miroslav Bilý MOST - HÍD Rakúsy 242 Zvolený
Peter Gábor MOST - HÍD Rakúsy 211 Zvolený
Mikuláš Komanický MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 2066 Zvolený
Juraj Hudáč MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1669 Zvolený
Svetlana Pavlovičová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1445 Zvolený
Jaroslava Kutajová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 624 Zvolený
Emil Chlapeček MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 836 Zvolený
Peter Krajňák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1332 Zvolený
Ľudovít Malaga MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1307 Zvolený
Miroslav Benko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Prešov 1000 Zvolený
Jozef Kačmár MOST - HÍD, SMER-SD Tisinec 107 Zvolený
František Čakurda MOST - HÍD, SMER-SD Tisinec 106 Zvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD Svidník 690 Zvolený
Erik Ševcov MOST - HÍD Drienovec 340 Zvolený
Anna Tóthová MOST - HÍD Haniska 37 Zvolený
Štefan Turčik MOST - HÍD Jasov 470 Zvolený
Ladislav Danko MOST - HÍD Kechnec 220 Zvolený
Tibor Koncsol MOST - HÍD Kechnec 209 Zvolený
Miroslav Luberda MOST - HÍD Malá Ida 484 Zvolený
Juraj Ostrolucký MOST - HÍD Malá Ida 413 Zvolený
Roland Cingeľ MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 297 Zvolený
Norbert Krušinský MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 421 Zvolený
Jana Ločová MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 277 Zvolený
Atila Oravecz MOST - HÍD Turňa nad Bodvou 526 Zvolený
Pavol Szepsi MOST - HÍD Turňa nad Bodvou 413 Zvolený
Ladislav Berta MOST - HÍD Drahňov 119 Zvolený
Jozef Sokologorský SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 624 Zvolený
Daniela Barkasi SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 435 Zvolený
Ján Mihalečko SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 682 Zvolený
Jana Cibereová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 663 Zvolený
Štefan Kvak SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 725 Zvolený
Martin Nebesník SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 652 Zvolený
Miroslav Dufinec SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 651 Zvolený
Maroš Eľko SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 633 Zvolený
Tímea Sotáková SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 667 Zvolený
Jozef Makohus SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 585 Zvolený
Lýdia Sidivárová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 502 Zvolený
Marián Sabovčík SZS, MOST - HÍD, SMER-SD Michalovce 261 Zvolený
Robert Kanyitúr MOST - HÍD Ardovo 51 Zvolený
Monika Szirotnyáková MOST - HÍD Brzotín 180 Zvolený
Szilárd Peprík MOST - HÍD Čoltovo 105 Zvolený
Gabriel Molnár MOST - HÍD Čoltovo 103 Zvolený
Norbert Peprík MOST - HÍD Čoltovo 95 Zvolený
Ladislav Molnár MOST - HÍD Čoltovo 90 Zvolený
Dominika Kassaiová MOST - HÍD Čučma 157 Zvolený
Jozef Brunaczki MOST - HÍD Čučma 132 Zvolený
Eva Bernáthová MOST - HÍD Čučma 126 Zvolený
Jaroslav Barkai MOST - HÍD Kružná 197 Zvolený
Tibor Jerga MOST - HÍD Nižná Slaná 143 Zvolený
Katarína Semanová MOST - HÍD Nižná Slaná 97 Zvolený
Agnesa Benediková MOST - HÍD Nižná Slaná 73 Zvolený
Edita Rudinská MOST - HÍD Plešivec 450 Zvolený
Monika Mikušová MOST - HÍD Plešivec 334 Zvolený
Agnesa Nemcsková MOST - HÍD Plešivec 272 Zvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD Rožňava 682 Zvolený
Magdaléna Farkasová MOST - HÍD Silická Brezová 51 Zvolený
Tímea Csíková Amb... MOST - HÍD Silická Brezová 48 Zvolený
Viktor Palko MOST - HÍD Čierna nad Tisou 959 Zvolený
Marta Vozáriková MOST - HÍD Čierna nad Tisou 846 Zvolený
Tibor Mészároš MOST - HÍD Čierna nad Tisou 637 Zvolený
Pavol Koči MOST - HÍD Čierna nad Tisou 460 Zvolený
Štefan Ballók MOST - HÍD Čierna nad Tisou 403 Zvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1433 Zvolený
Zoltán Illés MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1071 Zvolený
Peter Pandy MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1009 Zvolený
Alexander Fedor MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 958 Zvolený
Gita Nagyová MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 955 Zvolený
Gejza Sačko MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 900 Zvolený
Štefan Olajec MOST - HÍD Hamuliakovo 423 Zvolený
Jozef Dúcz MOST - HÍD Malinovo 745 Zvolený
Attila Juhász MOST - HÍD Malinovo 524 Zvolený
Marek Vyoral MOST - HÍD Malinovo 497 Zvolený
Zoltán Kiss MOST - HÍD Reca 226 Zvolený
Peter Fülöp MOST - HÍD Veľký Biel 719 Zvolený
Peter Bognár MOST - HÍD Veľký Biel 713 Zvolený
Ružena Dolánová MOST - HÍD Veľký Biel 628 Zvolený
Attila Szigeti MOST - HÍD Veľký Biel 541 Zvolený
Karolína Luzsicová MOST - HÍD Báč 170 Zvolený
Oskár Tési MOST - HÍD Báč 167 Zvolený
Balázs Papp MOST - HÍD Baka 336 Zvolený
Renáta Bertalan MOST - HÍD Baka 287 Zvolený
Bernadeta Némethová MOST - HÍD Baka 275 Zvolený
Renáta Ravasz Gry... MOST - HÍD Blahová 102 Zvolený
Soňa Csibová MOST - HÍD Blatná na Ostrove 316 Zvolený
Július Varga MOST - HÍD Bodíky 102 Zvolený
Arpád Papp SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 169 Zvolený
Zsolt Edmár SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 164 Zvolený
Tomáš Beck SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 153 Zvolený
Erika Álló Czvedler SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 146 Zvolený
Peter Hideghéty SMK-MKP, MOST - HÍD Dobrohošť 145 Zvolený
Jozef Bartalos MOST - HÍD Dolný Bar 307 Zvolený
Štefan Bögi MOST - HÍD Dolný Bar 180 Zvolený
Andrea Hodosiová MOST - HÍD Dolný Štál 290 Zvolený
Pavol Ďuriš MOST - HÍD Dolný Štál 257 Zvolený
Alžbeta Feketeová MOST - HÍD Dunajský Klátov 204 Zvolený
Eva Seregiová MOST - HÍD Dunajský Klátov 191 Zvolený
Tibor Fekete MOST - HÍD Dunajský Klátov 168 Zvolený
Tímea Feketeová MOST - HÍD Gabčíkovo 1140 Zvolený
Soňa Csibová MOST - HÍD Gabčíkovo 996 Zvolený
Vojtech Ravasz MOST - HÍD Holice 402 Zvolený
Attila Szabó MOST - HÍD Hubice 214 Zvolený
Ján Tóth MOST - HÍD Hubice 144 Zvolený
František Varga MOST - HÍD Jurová 223 Zvolený
Lívia Vidaová MOST - HÍD Jurová 187 Zvolený
Juraj Morvay MOST - HÍD Jurová 164 Zvolený
Dušan Tribulík MOST - HÍD Jurová 163 Zvolený
Attila Kántor MOST - HÍD Jurová 156 Zvolený
Peter Mórocz MOST - HÍD Kostolné Kračany 303 Zvolený
František Szabó MOST - HÍD Kostolné Kračany 280 Zvolený
Ladislav Marczell MOST - HÍD Kostolné Kračany 252 Zvolený
Lýdia Parcerová MOST - HÍD Kostolné Kračany 251 Zvolený
Viliam Boďa MOST - HÍD Kostolné Kračany 220 Zvolený
Július Csörgö MOST - HÍD Kostolné Kračany 217 Zvolený
Tamás Kiss MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 312 Zvolený
Tamás Fehér MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 291 Zvolený
Juraj Urhoffer MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 286 Zvolený
Peter Boháček MOST - HÍD Kvetoslavov 149 Zvolený
Pavol Hideghéti SMK-MKP, MOST - HÍD Kyselica 43 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Lúč na Ostrove 208 Zvolený
Zoltán Balogh MOST - HÍD Lúč na Ostrove 169 Zvolený
Štefan Méri MOST - HÍD Lúč na Ostrove 116 Zvolený
Eugen Bogyai SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 189 Zvolený
Július Bartalos SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 170 Zvolený
Beňadik Bachman SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 151 Zvolený
Peter Madarász MOST - HÍD Malé Dvorníky 436 Zvolený
Štefan Kiss MOST - HÍD Malé Dvorníky 401 Zvolený
Ladislav Pálffy MOST - HÍD Malé Dvorníky 387 Zvolený
Pavel Andrejkovics MOST - HÍD Malé Dvorníky 335 Zvolený
Ladislav Hervay MOST - HÍD Malé Dvorníky 304 Zvolený
Tibor Szabó MOST - HÍD Malé Dvorníky 299 Zvolený
Attila Méry MOST - HÍD Malé Dvorníky 292 Zvolený
Jozef Karácsony MOST - HÍD Malé Dvorníky 287 Zvolený
Vojtech Horváth MOST - HÍD Mierovo 127 Zvolený
Fridrich Gálfy MOST - HÍD Michal na Ostrove 205 Zvolený
Jozef Bürsüly MOST - HÍD Michal na Ostrove 147 Zvolený
Peter Katona MOST - HÍD Ňárad 244 Zvolený
Attila Lázok SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 326 Zvolený
Tibor Horsicza SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 259 Zvolený
Helena Kónyaová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 206 Zvolený
Vojtech Fogas SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 203 Zvolený
Ladislav Csiba SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 200 Zvolený
Gizela Csibaová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 196 Zvolený
Zoltán Both MOST - HÍD Pataš 188 Zvolený
Tibor Ravasz MOST - HÍD Potônske Lúky 111 Zvolený
Mária Sárközyová SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 170 Zvolený
Kinga Soósová SMK-MKP, MOST - HÍD Sap 135 Zvolený
Gabriela Józan Ho... MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 315 Zvolený
Ladislav Gódány MOST - HÍD Trstená na Ostrove 137 Zvolený
Zoltán Juhász MOST - HÍD Veľká Paka 213 Zvolený
Peter Andrássy MOST - HÍD Veľká Paka 169 Zvolený
Rozália Bazsóová MOST - HÍD Veľké Dvorníky 291 Zvolený
Dezider Busnyák MOST - HÍD Vieska 175 Zvolený
Balázs Molnár MOST - HÍD Vieska 162 Zvolený
Ladislav Róth MOST - HÍD Vieska 140 Zvolený
Július Molnár MOST - HÍD Vieska 129 Zvolený
János Fekete MOST - HÍD Vrakúň 540 Zvolený
Igor Matus MOST - HÍD Vrakúň 448 Zvolený
Monika Posztósová MOST - HÍD Vydrany 478 Zvolený
Mária Kardosová MOST - HÍD Vydrany 405 Zvolený
Alžbeta Tóthová MOST - HÍD Čierna Voda 352 Zvolený
Zsolt Oros MOST - HÍD Čierna Voda 334 Zvolený
Erika Manczalová MOST - HÍD Čierna Voda 329 Zvolený
Marian Tumma MOST - HÍD Čierna Voda 303 Zvolený
Roland Nagy MOST - HÍD Čierna Voda 287 Zvolený
Monika Nagy MOST - HÍD Dolné Saliby 302 Zvolený
Nikolas Dora MOST - HÍD Dolný Chotár 55 Zvolený
Eva Gyalogová MOST - HÍD Dolný Chotár 51 Zvolený
Estera Szépeová MOST - HÍD Dolný Chotár 51 Zvolený
Štefan Gyalog MOST - HÍD Dolný Chotár 40 Zvolený
Norbert Vanko MOST - HÍD Horné Saliby 360 Zvolený
Ján Miklos MOST - HÍD Malá Mača 168 Zvolený
László Bukovszky MOST - HÍD Matúškovo 375 Zvolený
Anita Bartalos MOST - HÍD Matúškovo 363 Zvolený
Peter Szabó MOST - HÍD Matúškovo 320 Zvolený
Róbert Bánovec MOST - HÍD Tomášikovo 295 Zvolený
Csaba Rémay MOST - HÍD Tomášikovo 272 Zvolený
Gergő Múcska MOST - HÍD Tomášikovo 194 Zvolený
Zoltán Forró MOST - HÍD Trstice 705 Zvolený
Katarína Kubicová MOST - HÍD Váhovce 562 Zvolený
Roland Vontszemű MOST - HÍD Váhovce 538 Zvolený
Róbert Duba MOST - HÍD Veľká Mača 335 Zvolený
Imrich Deák MOST - HÍD Veľká Mača 333 Zvolený
Júlia Lelkesová MOST - HÍD Veľká Mača 332 Zvolený
Tímea Rencésová MOST - HÍD Veľká Mača 311 Zvolený
Tomáš Bréda MOST - HÍD Veľká Mača 302 Zvolený
Jozef Pikus MOST - HÍD Sokolovce 265 Zvolený
Michal Šimon MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 510 Zvolený
Vladimír Kocúr MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 460 Zvolený
Adriana Reháková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 444 Zvolený
Peter Hnát MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Brodské 387 Zvolený
Peter Ovečka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Holíč 155 Zvolený
Róbert Straka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Unín 204 Zvolený
Lenka Látalová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Holíč 360 Zvolený
Mária Tatarková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Chropov 116 Zvolený
Radovan Malík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 575 Zvolený
Pavol Šafránek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 381 Zvolený
Jaroslav Pelikán MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 363 Zvolený
Miroslav Šmida MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Kopčany 359 Zvolený
Vladimír Regásek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Koválovec 53 Zvolený
Jozef Hrnek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Koválovec 46 Zvolený
Michal Konečný MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 189 Zvolený
Helena Junošová MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 162 Zvolený
Ján Jurča MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 160 Zvolený
Rastislav Michalko MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 151 Zvolený
Renáta Reháková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Letničie 137 Zvolený
Vladimír Kolínek MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 248 Zvolený
Štefan Tokoš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 223 Zvolený
Igor Dirgas MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 211 Zvolený
Milan Huťťa MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Mokrý Háj 173 Zvolený
Radoslav Bederka MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Oreské 165 Zvolený
Ladislav Šedivý MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Oreské 128 Zvolený
Jozef Pavlík MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Radimov 197 Zvolený
Juraj Mikula MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Radošovce 372 Zvolený
Erika Škorníková MOST - HÍD Vysočany 57 Zvolený
Ján Vaško MOST - HÍD Čavoj 175 Zvolený
Milan Kulich MOST - HÍD Kanianka 640 Zvolený
Roman Linder MOST - HÍD Kanianka 554 Zvolený
Mariana Kurbelová MOST - HÍD Kostolná Ves 88 Zvolený
Marcel Medera MOST - HÍD Kostolná Ves 66 Zvolený
František Bachorec MOST - HÍD Bajč 373 Zvolený
Viktor Tatár MOST - HÍD Bajč 276 Zvolený
Peter Pastorek MOST - HÍD Bajč 240 Zvolený
Kristián Tankó MOST - HÍD Bajč 238 Zvolený
Oľga Pogányová MOST - HÍD Bajč 203 Zvolený
Vojtech Antal MOST - HÍD Bodza 104 Zvolený
Ladislav Patócs MOST - HÍD Bodza 57 Zvolený
József Kovács MOST - HÍD Bodzianské Lúky 43 Zvolený
Attila Győri MOST - HÍD Brestovec 137 Zvolený
Attila Fördős MOST - HÍD Čalovec 273 Zvolený
Aurélia Bohušová MOST - HÍD Čalovec 203 Zvolený
Mahuliena Skalnická MOST - HÍD Dedina Mládeže 93 Zvolený
Michal Bacigál MOST - HÍD Imeľ 454 Zvolený
Michal Kucman MOST - HÍD Imeľ 449 Zvolený
Marek Petrík MOST - HÍD Imeľ 427 Zvolený
Ladislav Kesan MOST - HÍD Imeľ 344 Zvolený
Ildikó Kertészová MOST - HÍD Kameničná 326 Zvolený
Tibor Tóth MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 217 Zvolený
Karol Czibor MOST - HÍD Marcelová 405 Zvolený
Zuzana Duka MOST - HÍD Marcelová 405 Zvolený
Attila Bíró MOST - HÍD Pribeta 512 Zvolený
Jozef Kálmán MOST - HÍD Trávnik 129 Zvolený
Stanislav Hlavačka MOST - HÍD Trávnik 127 Zvolený
Attila Rajkó MOST - HÍD Trávnik 117 Zvolený
Ladislav Szabó MOST - HÍD Trávnik 115 Zvolený
Valent Ódor MOST - HÍD Trávnik 110 Zvolený
Eugen Gaál MOST - HÍD Trávnik 105 Zvolený
Gustáv Nagy MOST - HÍD Trávnik 101 Zvolený
Alžbeta Spitznáge... MOST - HÍD Veľké Kosihy 243 Zvolený
Renata Jenei MOST - HÍD Veľké Kosihy 210 Zvolený
Zoltán Jenei MOST - HÍD Veľké Kosihy 202 Zvolený
László Szendi MOST - HÍD Veľké Kosihy 189 Zvolený
Csaba Földes MOST - HÍD Veľké Kosihy 180 Zvolený
Csaba Hegedűs MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 635 Zvolený
Peter Varjú MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 595 Zvolený
Viktor Szabó MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 563 Zvolený
Mária Sebestyénová MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 561 Zvolený
Peter Vígh MOST - HÍD Zlatná na Ostrove 464 Zvolený
Petra Szlováková MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 74 Zvolený
Silvia Vidová MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 64 Zvolený
Ján Buzás MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 58 Zvolený
Attila Jankuš MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 56 Zvolený
Gabriel Halász MOST - HÍD, SMER-SD Bajka 55 Zvolený
Renáta Gímešová MOST - HÍD Bátovce 251 Zvolený
Ladislav Szúdy MOST - HÍD, SMER-SD Bory 137 Zvolený
Erik Bonďa MOST - HÍD, SMER-SD Bory 99 Zvolený
Zoltán Nagy MOST - HÍD, SMER-SD Bory 79 Zvolený
Ondrej Nagy MOST - HÍD, SMER-SD Dolná Seč 140 Zvolený
Janka Šelingerová MOST - HÍD, SMER-SD Dolný Pial 194 Zvolený
Marcela Lukácsová MOST - HÍD, SMER-SD Dolný Pial 148 Zvolený
Tímea Hudecová MOST - HÍD, SMER-SD Dolný Pial 138 Zvolený
Jozef Benčík MOST - HÍD, SMER-SD Domadice 90 Zvolený
Jozef Nagy SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 173 Zvolený
Patrik Pilinský SNS, MOST - HÍD Hontianska Vrbica 123 Zvolený
Marián Húdik MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 90 Zvolený
Monika Szántóová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 83 Zvolený
Valéria Leváková MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 82 Zvolený
Erika Sléherová MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 79 Zvolený
Ernest Maraček MOST - HÍD, SMER-SD, SNS Horný Pial 75 Zvolený
Ján Boženík MOST - HÍD Hronovce 336 Zvolený
Veronika Hrnčiarová MOST - HÍD Hronovce 305 Zvolený
Žigmund Šuba MOST - HÍD Hronovce 276 Zvolený
Ján Urbančok MOST - HÍD Hronovce 226 Zvolený
Ivan Laurenčík MOST - HÍD, SMER-SD Iňa 102 Zvolený
Eva Gašparíková MOST - HÍD, SMER-SD Iňa 80 Zvolený
Marcela Juhásová MOST - HÍD, SMER-SD Iňa 73 Zvolený
Ladislav Lauró MOST - HÍD, SMER-SD Ipeľský Sokolec 285 Zvolený
Štefan Miloszrdný MOST - HÍD Jur nad Hronom 271 Zvolený
Arpád Vajda MOST - HÍD Kalná nad Hronom 472 Zvolený
Alexander Antal MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 220 Zvolený
Nándor Virág MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 202 Zvolený
Eduard Hegedűs MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 193 Zvolený
Ľubomír Barecz MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 177 Zvolený
Jakub Zikmund MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 166 Zvolený
Jozef Hegedűš MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 163 Zvolený
Iveta Lešniaková MOST - HÍD, SMER-SD Kukučínov 156 Zvolený
Róbert Kossuth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 193 Zvolený
Iveta Fabiánová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 183 Zvolený
Daniel Kossúth SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 173 Zvolený
Michal Peleš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 164 Zvolený
Július Vékony SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 151 Zvolený
Zuzana Tóthová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 147 Zvolený
Mária Hallová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Lok 137 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Lontov 132 Zvolený
Štefan Kuczman MOST - HÍD Lontov 113 Zvolený
Miloš Biely MOST - HÍD Málaš 157 Zvolený
Zoltán Halasi MOST - HÍD Málaš 136 Zvolený
Zsolt Zoller MOST - HÍD Málaš 107 Zvolený
Lukáš Gabčo MOST - HÍD Málaš 95 Zvolený
Ján Adami MOST - HÍD Mýtne Ludany 179 Zvolený
Zoltán Cibula MOST - HÍD Mýtne Ludany 162 Zvolený
Erika Szabóová MOST - HÍD Mýtne Ludany 142 Zvolený
Mária Juhászová MOST - HÍD Mýtne Ludany 121 Zvolený
Július Kováč MOST - HÍD Mýtne Ludany 120 Zvolený
Edita Hlaváčiková MOST - HÍD Mýtne Ludany 111 Zvolený
Novák Pavol SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 429 Zvolený
Branislav Juroško SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 415 Zvolený
Miloš Mäsiar SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 388 Zvolený
Jozef Mäsiar SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 279 Zvolený
Klaudia Halamová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nová Dedina 229 Zvolený
Marian Kubinec SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 201 Zvolený
Jaroslava Dioszeg... SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Nový Tekov 180 Zvolený
Alexander Fekete MOST - HÍD Nýrovce 152 Zvolený
Tibor Németh MOST - HÍD Nýrovce 129 Zvolený
Tibor Kollár MOST - HÍD Nýrovce 127 Zvolený
Petra Filkaszová MOST - HÍD Nýrovce 106 Zvolený
Magdaléna Szépová MOST - HÍD Pastovce 53 Zvolený
Anna Némethová MOST - HÍD Pastovce 48 Zvolený
Silvia Némethová MOST - HÍD Pastovce 48 Zvolený
Jozef Kiss MOST - HÍD Plášťovce 449 Zvolený
Magdaléna Balková MOST - HÍD Plášťovce 350 Zvolený
Jozef Šmrhola SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 104 Zvolený
Marián Béreš SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 96 Zvolený
Marcel Poljak-Škobla SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 95 Zvolený
Alena Krnáčová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 78 Zvolený
František Foltán SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 77 Zvolený
Peter Kršák SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Santovka 56 Zvolený
Emil Truban MOST - HÍD Sikenica 170 Zvolený
Viktor Hubert MOST - HÍD Sikenica 168 Zvolený
Ernest Straňák MOST - HÍD Sikenica 140 Zvolený
Ján Kulik MOST - HÍD Sikenica 136 Zvolený
Stefánia Siposová MOST - HÍD Sikenica 110 Zvolený
Jozef Tomašovský MOST - HÍD Sikenica 105 Zvolený
Jaroslav Kuruc SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 63 Zvolený
František Nagy SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 49 Zvolený
Michal Mladonický SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Starý Hrádok 47 Zvolený
Renáta Kassaiová MOST - HÍD Šalov 94 Zvolený
Gabriela Szabó MOST - HÍD Šalov 77 Zvolený
Ingrid Baranyaiová MOST - HÍD Šalov 61 Zvolený
Eva Molnárová MOST - HÍD Šalov 52 Zvolený
Helena Bystránska SNS, MOST - HÍD Šarovce 261 Zvolený
Zuzana Bombiczová MOST - HÍD Tehla 158 Zvolený
Peter Izsóff MOST - HÍD Tehla 154 Zvolený
Etela Štiglincová MOST - HÍD Tehla 142 Zvolený
Zuzana Šimonová MOST - HÍD Tehla 138 Zvolený
Rastislav Kubica MOST - HÍD, SMER-SD Tlmače 503 Zvolený
Ladislav Šabík MOST - HÍD, SMER-SD Tlmače 460 Zvolený
Pavol Haraba MOST - HÍD, SMER-SD Uhliská 92 Zvolený
Mária Kajaszová SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 367 Zvolený
Ján Rabb SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 266 Zvolený
Silvester Forgáč SNS, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Turovce 263 Zvolený
Ladislav Urblík MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 207 Zvolený
Vladimír Pastierovič MOST - HÍD Zbrojníky 131 Zvolený
Kazimír Kovács MOST - HÍD Želiezovce 858 Zvolený
Diana Kevelyová SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 127 Zvolený
Zdenko Zamboj SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 96 Zvolený
Imrich Vodný SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 93 Zvolený
Mário Kúti SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 91 Zvolený
Peter Straka SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 75 Zvolený
Rudolf Šimko SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 75 Zvolený
Beáta Áčová MOST - HÍD Branč 377 Zvolený
Margaréta Selecká MOST - HÍD Branč 327 Zvolený
Tibor Pintér MOST - HÍD Branč 289 Zvolený
Dalibor Čery MOST - HÍD Čechynce 424 Zvolený
Richard Száraz MOST - HÍD Čechynce 255 Zvolený
Štefan Solčanský MOST - HÍD Čechynce 243 Zvolený
Ondrej Koczák MOST - HÍD Čifáre 233 Zvolený
Dušan Lydik MOST - HÍD Dolné Obdokovce 331 Zvolený
Miroslav Maťo MOST - HÍD Hosťová 110 Zvolený
Stanislava Balková MOST - HÍD Hosťová 85 Zvolený
Karol Šinka SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 567 Zvolený
Július Molnár SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 424 Zvolený
František Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Jelenec 365 Zvolený
Anton Kondé MOST - HÍD Pohranice 252 Zvolený
Dávid Borbély MOST - HÍD Veľký Cetín 533 Zvolený
Vladimír Brath MOST - HÍD Veľký Cetín 314 Zvolený
Monika Matušicová MOST - HÍD Vinodol 448 Zvolený
Juraj Podhorský MOST - HÍD Vinodol 442 Zvolený
Helena Balážová MOST - HÍD Ladice 209 Zvolený
Jozef Kišš MOST - HÍD Andovce 280 Zvolený
Terézia Bernáth MOST - HÍD Bajtava 161 Zvolený
Ildikó Vargová MOST - HÍD Bajtava 148 Zvolený
Vojtech Mlatec MOST - HÍD Bajtava 129 Zvolený
Erik Hajdú MOST - HÍD Bešeňov 238 Zvolený
Patrik Ivan MOST - HÍD Bešeňov 199 Zvolený
Zoltán Timoránsky MOST - HÍD Bešeňov 190 Zvolený
Mária Haľamová MOST - HÍD Bíňa 298 Zvolený
Andrea Töröková MOST - HÍD Bíňa 279 Zvolený
Renáta Vargová MOST - HÍD Bruty 153 Zvolený
Imrich Szekeres MOST - HÍD Dubník 139 Zvolený
Eva Očovský MOST - HÍD Chľaba 97 Zvolený
Ján Máčai MOST - HÍD Chľaba 86 Zvolený
Pavol Tóth MOST - HÍD Chľaba 66 Zvolený
Tomáš Becse MOST - HÍD Malá nad Hronom 116 Zvolený
Agáta Ölvediová MOST - HÍD Malá nad Hronom 100 Zvolený
Ján Hendrík MOST - HÍD Malá nad Hronom 85 Zvolený
František Németh MOST - HÍD Salka 256 Zvolený
Árpád Fodor MOST - HÍD Salka 248 Zvolený
Gabriela Halászová MOST - HÍD Tvrdošovce 698 Zvolený
Jozef Csanda MOST - HÍD Tvrdošovce 532 Zvolený
Kamil Tóth MOST - HÍD Tvrdošovce 484 Zvolený
Kristián Birkus MOST - HÍD Tvrdošovce 477 Zvolený
Róbert Borbély MOST - HÍD Tvrdošovce 468 Zvolený
László Csepedi MOST - HÍD Veľký Kýr 636 Zvolený
Erik Bottlik MOST - HÍD Veľký Kýr 630 Zvolený
Helena Kanyicsková MOST - HÍD Veľký Kýr 493 Zvolený
Andrea Bolfová MOST - HÍD Veľký Kýr 484 Zvolený
Mikuláš Balogh MOST - HÍD Zemné 404 Zvolený
Erika Bíróová MOST - HÍD Dlhá nad Váhom 229 Zvolený
Ivan Zsák MOST - HÍD Selice 494 Zvolený
Igor Mandák MOST - HÍD Selice 416 Zvolený
Ján Latič MOST - HÍD Selice 377 Zvolený
Ladislav Baranovič MOST - HÍD Selice 370 Zvolený
Róbert Brezina MOST - HÍD Selice 341 Zvolený
Anita Lacková MOST - HÍD Tešedíkovo 743 Zvolený
Ladislav Somogyi MOST - HÍD Tešedíkovo 743 Zvolený
Július Zilizi MOST - HÍD Tešedíkovo 739 Zvolený
Zuzana Szarková MOST - HÍD Tešedíkovo 709 Zvolený
Judita Jóšvaiová MOST - HÍD Tešedíkovo 704 Zvolený
Kristián Czuczor MOST - HÍD Tešedíkovo 683 Zvolený
Erika Habánová MOST - HÍD Žihárec 417 Zvolený
Milan Zápotočný MOST - HÍD Pokryváč 51 Zvolený
Katarína Vraniaková MOST - HÍD Pokryváč 49 Zvolený
Vladimír Lupták MOST - HÍD Pokryváč 43 Zvolený
Andrej Halčin MOST - HÍD Važec 356 Zvolený
Andrea Bracke MOST - HÍD Laskár 22 Zvolený
Ladislav Vajcík MOST - HÍD Špania Dolina 64 Zvolený
Tichomír Farkaš MOST - HÍD Belina 107 Zvolený
Patrícia Farkašová MOST - HÍD Belina 107 Zvolený
Tibor Tóth SMK-MKP, MOST - HÍD Biskupice 140 Zvolený
Ronald Molnár MOST - HÍD Biskupice 135 Zvolený
Ladislav Fehér MOST - HÍD Fiľakovo 281 Zvolený
Ladislav Szakó MOST - HÍD Fiľakovo 262 Zvolený
Tibor Czupper MOST - HÍD Fiľakovo 216 Zvolený
Margita Oroszová MOST - HÍD Fiľakovo 209 Zvolený
Attila Visnyai MOST - HÍD Fiľakovo 284 Zvolený
Jozef Tankina MOST - HÍD Fiľakovo 272 Zvolený
Alexander Mede MOST - HÍD Fiľakovo 211 Zvolený
Zoltán Anderko MOST - HÍD Fiľakovo 240 Zvolený
Erik Kelemen MOST - HÍD Fiľakovo 184 Zvolený
Csilla Gallová MOST - HÍD Fiľakovo 174 Zvolený
Zsolt Karcag MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 162 Zvolený
Pavol Mrva MOST - HÍD Holiša 141 Zvolený
Denisa Selecká MOST - HÍD Holiša 135 Zvolený
Štefan Kováč MOST - HÍD Holiša 134 Zvolený
Csaba Nagy MOST - HÍD Holiša 129 Zvolený
Adrián Zsélyi MOST - HÍD Holiša 127 Zvolený
Peter Selecký MOST - HÍD Holiša 103 Zvolený
Peter Ceman MOST - HÍD Kalonda 71 Zvolený
Ján Šerfőző MOST - HÍD Nitra nad Ipľom 49 Zvolený
Vojtech Baky MOST - HÍD Nové Hony 45 Zvolený
Atila Berky MOST - HÍD Panické Dravce 122 Zvolený
Anita Hroncová MOST - HÍD Pinciná 57 Zvolený
Zsolt Benčík MOST - HÍD Pleš 51 Zvolený
Adrián Činčura MOST - HÍD Prša 74 Zvolený
Kinga Nagy Kašagr... MOST - HÍD Prša 63 Zvolený
Štefan Bodnár MOST - HÍD Radzovce 327 Zvolený
Ján Slovák MOST - HÍD Radzovce 246 Zvolený
Kristián Fekete MOST - HÍD Šávoľ 110 Zvolený
Csaba Koóš MOST - HÍD Šávoľ 78 Zvolený
Jaroslav Žilík MOST - HÍD Šávoľ 73 Zvolený
Karol Šóš MOST - HÍD Šíd 271 Zvolený
Arnold Atlas MOST - HÍD Šíd 165 Zvolený
Szabolcs Szígyártó MOST - HÍD Šíd 140 Zvolený
Viliam Vígh MOST - HÍD Trenč 77 Zvolený
Judita Kováčová MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 216 Zvolený
Štefan Šimon MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 184 Zvolený
Róbert Cirjak MOST - HÍD Veľké Dravce 161 Zvolený
Barnabáš Cirjak MOST - HÍD Veľké Dravce 84 Zvolený
Gergely Lóczy MOST - HÍD Gemer 275 Zvolený
Zoltán Györgyfi MOST - HÍD Gemer 210 Zvolený
Vojtech Szőke MOST - HÍD Gemer 201 Zvolený
Gabriela Gazdová MOST - HÍD Gemerská Ves 203 Zvolený
Štefan Ruszó MOST - HÍD Gemerská Ves 189 Zvolený
Veronika Lakatošová MOST - HÍD Gemerská Ves 176 Zvolený
Mária Vinczeová MOST - HÍD Gemerská Ves 142 Zvolený
Emília Vaculčiaková MOST - HÍD Chvalová 37 Zvolený
Róbert Juhász MOST - HÍD Licince 122 Zvolený
Ladislav Piroška MOST - HÍD Otročok 91 Zvolený
Jozef Radič MOST - HÍD Otročok 76 Zvolený
Viktória Vaculčia... MOST - HÍD Polina 30 Zvolený
Zoltán Laczko MOST - HÍD Rašice 38 Zvolený
Arpád Brindzák MOST - HÍD Ratková 95 Zvolený
Ladislav Fertö MOST - HÍD Višňové 17 Zvolený
Aladár Kárász MOST - HÍD Višňové 16 Zvolený
Ladislav Kónya MOST - HÍD Barca 83 Zvolený
Ernest Lovaš MOST - HÍD Barca 68 Zvolený
Norbert Horváth MOST - HÍD Barca 62 Zvolený
Ferdinand Lovaš MOST - HÍD Barca 60 Zvolený
Gabriel Ádám MOST - HÍD Barca 55 Zvolený
Csaba Burszky MOST - HÍD Bátka 245 Zvolený
Andrea Bódiová MOST - HÍD Bátka 233 Zvolený
Jozef Karczag MOST - HÍD Bátka 220 Zvolený
Mikuláš Tóth MOST - HÍD Bátka 206 Zvolený
Milan Váradi MOST - HÍD Cakov 59 Zvolený
Anton Bari MOST - HÍD Cakov 49 Zvolený
Róbert Berki MOST - HÍD Cakov 43 Zvolený
Koloman Hugyár MOST - HÍD Cakov 33 Zvolený
Štefan Lukács MOST - HÍD Dolné Zahorany 58 Zvolený
Jozef Lénárt MOST - HÍD Dražice 38 Zvolený
Štefan Anderkó MOST - HÍD Drňa 55 Zvolený
Jozef Matovics MOST - HÍD Drňa 47 Zvolený
Helena Šolcová MOST - HÍD Drňa 42 Zvolený
Ján Hosszúréti MOST - HÍD Dubovec 134 Zvolený
Ladislav Caban MOST - HÍD Dubovec 125 Zvolený
Gabriel Fehér MOST - HÍD Dubovec 116 Zvolený
Katarína Šimonová MOST - HÍD Dulovo 44 Zvolený
Katarína Balážová MOST - HÍD Dulovo 40 Zvolený
Alexander Šimon MOST - HÍD Dulovo 36 Zvolený
Štefan Agócs MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 113 Zvolený
Tibor Singlár MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 90 Zvolený
Pavel Ráki MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 75 Zvolený
Gabriel Habodász MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 68 Zvolený
Alžbeta Moravčíková MOST - HÍD Gemerské Michalovce 33 Zvolený
Štefan Bodon MOST - HÍD Gemerské Michalovce 32 Zvolený
Katarína Krisztiá... MOST - HÍD Gemerské Michalovce 30 Zvolený
Štafan Nagy MOST - HÍD Gemerské Michalovce 29 Zvolený
Štefan Farkas MOST - HÍD Gemerský Jablonec 134 Zvolený
Ladislav Kalocsai MOST - HÍD Gortva 114 Zvolený
Árpád Cibuľa MOST - HÍD Gortva 103 Zvolený
Jaroslav Jamnický MOST - HÍD Hodejov 314 Zvolený
Mikuláš Jamnický MOST - HÍD Hodejov 309 Zvolený
Zsolt Planka MOST - HÍD Hodejov 295 Zvolený
Eva Albertová MOST - HÍD Hostice 273 Zvolený
Tímea Nováková MOST - HÍD Hostice 252 Zvolený
Gabriela Vavrekov... MOST - HÍD Hubovo 58 Zvolený
Dalibor Kováč SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 116 Zvolený
Norbert Fazekaš SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 66 Zvolený
Irena Kalinová SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 64 Zvolený
František Kováč SMK-MKP, MOST - HÍD Husiná 61 Zvolený
Ondrej Berki MOST - HÍD Janice 41 Zvolený
Gejza György MOST - HÍD Janice 36 Zvolený
Attila Pál MOST - HÍD Jesenské 283 Zvolený
Ladislav Barta MOST - HÍD Jesenské 246 Zvolený
Tomáš Éli MOST - HÍD Jesenské 191 Zvolený
Gabriel Farkaš MOST - HÍD Kaloša 173 Zvolený
Zoltán Horváth MOST - HÍD Kaloša 155 Zvolený
Zsolt Máté MOST - HÍD Kaloša 146 Zvolený
Vojtech Máté MOST - HÍD Kaloša 140 Zvolený
Tibor Máté MOST - HÍD Kaloša 121 Zvolený
Milan Čajko MOST - HÍD Klenovec 555 Zvolený
Ružena Tankinová MOST - HÍD Konrádovce 62 Zvolený
Ondrej Kuník MOST - HÍD Konrádovce 53 Zvolený
Eva Czakóová MOST - HÍD Kráľ 153 Zvolený
Zoltán Béres MOST - HÍD Kráľ 132 Zvolený
Ľudovít Berki MOST - HÍD Martinová 28 Zvolený
Imrich Szajkó MOST - HÍD Martinová 25 Zvolený
Tibor Deme MOST - HÍD Neporadza 88 Zvolený
Gabriel Galo MOST - HÍD Nižný Skálnik 40 Zvolený
Terézia Balážová MOST - HÍD Padarovce 40 Zvolený
Patrik Dávid MOST - HÍD Radnovce 173 Zvolený
Jozef Radič MOST - HÍD Radnovce 163 Zvolený
Tibor Lovaš MOST - HÍD Radnovce 159 Zvolený
Július Kárász MOST - HÍD Radnovce 148 Zvolený
Kristof Šereš MOST - HÍD Radnovce 144 Zvolený
Rudolf Bari MOST - HÍD Rakytník 84 Zvolený
Attila Kökény MOST - HÍD Rakytník 68 Zvolený
Štefan Tankó MOST - HÍD Rimavská Sobota 641 Zvolený
Tibor Figei MOST - HÍD Rimavská Sobota 620 Zvolený
Tomáš Sliva MOST - HÍD Rimavská Sobota 569 Zvolený
Peter Fülöp MOST - HÍD Rimavské Janovce 212 Zvolený
Zoltán Farkas MOST - HÍD Rumince 136 Zvolený
Tibor Kasza MOST - HÍD Rumince 134 Zvolený
Ján Pacek MOST - HÍD Rumince 121 Zvolený
Július Tóth MOST - HÍD Stará Bašta 92 Zvolený
Zuzana Borbásová MOST - HÍD Stará Bašta 88 Zvolený
Ladislav Lang MOST - HÍD Šimonovce 202 Zvolený
Štefan Bőd MOST - HÍD Šimonovce 163 Zvolený
Balázs Tóth MOST - HÍD Šimonovce 144 Zvolený
Tomáš Kusza MOST - HÍD Širkovce 189 Zvolený
Štefan Balog MOST - HÍD Širkovce 178 Zvolený
Róbert Básti MOST - HÍD Tachty 182 Zvolený
Tomáš Básti MOST - HÍD Tachty 154 Zvolený
Zoltán Básti MOST - HÍD Tachty 146 Zvolený
Tomáš Molnár MOST - HÍD Tachty 135 Zvolený
Krisztián Molnár MOST - HÍD Tachty 119 Zvolený
Ladislav Pádár MOST - HÍD Tachty 119 Zvolený
Agnesa Czeneová MOST - HÍD Tomášovce 50 Zvolený
Agnesa Gyuránová MOST - HÍD Tomášovce 48 Zvolený
Eva Széplakyová MOST - HÍD Tomášovce 42 Zvolený
Zsolt Bozó MOST - HÍD Uzovská Panica 111 Zvolený
Attila Szajko MOST - HÍD Uzovská Panica 96 Zvolený
Anita Asztalos MOST - HÍD Včelince 154 Zvolený
Ladislav Együd MOST - HÍD Včelince 136 Zvolený
Zoltán Kiss MOST - HÍD Včelince 136 Zvolený
Robert Deák MOST - HÍD Večelkov 76 Zvolený
Július Bozó MOST - HÍD Večelkov 59 Zvolený
Vojtech Elek MOST - HÍD Veľký Blh 208 Zvolený
Péter Elek MOST - HÍD Veľký Blh 149 Zvolený
Tímea Jámborová MOST - HÍD Vieska nad Blhom 44 Zvolený
Tomáš Lajgút MOST - HÍD Vieska nad Blhom 32 Zvolený
Gabriel Kišoň MOST - HÍD Vlkyňa 63 Zvolený
Michal Tóth MOST - HÍD Vyšné Valice 63 Zvolený
Adam Bettes MOST - HÍD Zádor 36 Zvolený
Arpád Petényi MOST - HÍD Balog nad Ipľom 191 Zvolený
Oliver Krupčiak MOST - HÍD Balog nad Ipľom 181 Zvolený
Ladislav Huťan MOST - HÍD Bátorová 117 Zvolený
František Molnár MOST - HÍD Bátorová 89 Zvolený
Beata Palajová MOST - HÍD Bušince 344 Zvolený
Ján Vozaf MOST - HÍD Bušince 246 Zvolený
Jozef Vido MOST - HÍD Čebovce 238 Zvolený
Ervin Lupa MOST - HÍD Čeláre 81 Zvolený
Zsolt Zólyomi MOST - HÍD Čeláre 81 Zvolený
Gabriel Molnár MOST - HÍD Čeláre 73 Zvolený
Róbert Jakab MOST - HÍD Čeláre 69 Zvolený
Jozef Molnár MOST - HÍD Čeláre 61 Zvolený
Martina Sujová MOST - HÍD Ďurkovce 52 Zvolený
Miriama Eliašová MOST - HÍD Ďurkovce 50 Zvolený
Marcel Krasnica MOST - HÍD Glabušovce 55 Zvolený
Ján Bajo MOST - HÍD Chrastince 44 Zvolený
Edita Mócová MOST - HÍD Chrastince 32 Zvolený
Peter Dúló MOST - HÍD Ipeľské Predmostie 209 Zvolený
Štefan Dudáš MOST - HÍD Kamenné Kosihy 81 Zvolený
Víťazoslav Juhász MOST - HÍD Kiarov 115 Zvolený
Gabriel Kajtor MOST - HÍD Kiarov 105 Zvolený
Ladislav Gyürky MOST - HÍD Kiarov 104 Zvolený
Ladislav Hlinica MOST - HÍD Kiarov 99 Zvolený
Ján Déneš MOST - HÍD Kiarov 94 Zvolený
Katarína Strošková MOST - HÍD Kleňany 88 Zvolený
Zuzana Bodzsárová MOST - HÍD Kleňany 67 Zvolený
Irena Oremová MOST - HÍD Koláre 58 Zvolený
Vojtech Pobori MOST - HÍD Koláre 56 Zvolený
Annamária Čeri Ma... MOST - HÍD Kosihovce 170 Zvolený
Ján Srančík MOST - HÍD Kosihovce 135 Zvolený
Ladislav Molnár MOST - HÍD Kosihy nad Ipľom 106 Zvolený
Angelika Racsková MOST - HÍD Kováčovce 116 Zvolený
Martina Tencerová MOST - HÍD Kováčovce 100 Zvolený
Štefan Cseri MOST - HÍD Kováčovce 91 Zvolený
Ingrid Sipos-Molnár MOST - HÍD Kováčovce 84 Zvolený
Jaroslav Bojtoš MOST - HÍD Lesenice 172 Zvolený
Oliver Bartoš MOST - HÍD Lesenice 150 Zvolený
Oľga Sončeková MOST - HÍD Ľuboriečka 59 Zvolený
Zuzana Oláhová MOST - HÍD Ľuboriečka 48 Zvolený
Júlia Káššayová MOST - HÍD Malé Straciny 49 Zvolený
Slavomír Ďuroš MOST - HÍD Malé Straciny 44 Zvolený
Viktor Šimunek MOST - HÍD Nenince 308 Zvolený
Jozef Vízi MOST - HÍD Olováry 97 Zvolený
Ervín Vladár MOST - HÍD Olováry 84 Zvolený
Ján Ďuriš MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 161 Zvolený
Gustáv Balla MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 157 Zvolený
Tibor Sabó MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 157 Zvolený
Ján Geregai MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 150 Zvolený
Gabriel Barján MOST - HÍD Sečianky 61 Zvolený
Ladislav Csernus MOST - HÍD Sečianky 53 Zvolený
Mária Krekáčová MOST - HÍD Senné 52 Zvolený
Anna Mužíková MOST - HÍD Slovenské Kľačany 21 Zvolený
Dušan Šúňava MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 210 Zvolený
Jaroslav Ďuriš MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 172 Zvolený
Zuzana Ferová MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 142 Zvolený
Štefan Tuhársky MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 131 Zvolený
Viera Červočová MOST - HÍD, SMER-SD Stredné Plachtince 124 Zvolený
Alexander Petržel MOST - HÍD Širákov 79 Zvolený
Tibor Šebian MOST - HÍD Širákov 66 Zvolený
Vincent Dudáš MOST - HÍD Širákov 58 Zvolený
Jozef Baki MOST - HÍD Trebušovce 62 Zvolený
Šimon Krupa MOST - HÍD Veľká Čalomija 247 Zvolený
Martina Kovácsová MOST - HÍD Veľká Čalomija 137 Zvolený
Zsolt Bodonyi MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 115 Zvolený
Tibor Tómus MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 95 Zvolený
Iveta Škerlecová MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 93 Zvolený
Robert Fodor MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 66 Zvolený
Peter Libiak MOST - HÍD Veľké Zlievce 104 Zvolený
Milan Makovník MOST - HÍD Zombor 37 Zvolený
Peter Toman MOST - HÍD Zombor 24 Zvolený
Emil Tenik MOST - HÍD Andrejová 143 Zvolený
Marek Lenart MOST - HÍD Andrejová 132 Zvolený
Radovan Lukačejda MOST - HÍD Andrejová 119 Zvolený
Martin Nemec MOST - HÍD Beloveža 140 Zvolený
Ján Sivák MOST - HÍD Cigeľka 72 Zvolený
František Sivák-F... MOST - HÍD Cigeľka 57 Zvolený
Dušan Ferenc MOST - HÍD Cigeľka 52 Zvolený
Marek Cina MOST - HÍD Cigeľka 50 Zvolený
Tomáš Ovčačík MOST - HÍD Gerlachov 166 Zvolený
Martin Mochnacký MOST - HÍD Gerlachov 155 Zvolený
Jozef Chudík MOST - HÍD Hrabské 112 Zvolený
Miroslav Sim MOST - HÍD Hutka 45 Zvolený
Peter Dančišin MOST - HÍD Hutka 33 Zvolený
Viera Stopová MOST - HÍD Chmeľová 140 Zvolený
Marek Pagáč MOST - HÍD Chmeľová 117 Zvolený
Jozef Valko MOST - HÍD Kľušov 342 Zvolený
Jozef Pillár MOST - HÍD Kľušov 302 Zvolený
Matúš Guliga MOST - HÍD Kľušov 295 Zvolený
Miroslav Čech MOST - HÍD Kľušov 293 Zvolený
Dominik Čech MOST - HÍD Kľušov 277 Zvolený
Peter Palko MOST - HÍD Koprivnica 115 Zvolený
Valéria Sirotová MOST - HÍD Lascov 64 Zvolený
Slávko Bilý MOST - HÍD Lenartov 119 Zvolený
Vladislav Šamko MOST - HÍD Marhaň 204 Zvolený
Rastislav Hudák MOST - HÍD Nižná Polianka 90 Zvolený
Helena Štefanská MOST - HÍD Nižná Polianka 78 Zvolený
Peter Leško MOST - HÍD Nižná Polianka 69 Zvolený
Jaroslav Špik MOST - HÍD Nižná Polianka 69 Zvolený
Radka Varga Baková MOST - HÍD Nižná Polianka 57 Zvolený
Zdenka Bilaninová MOST - HÍD Ortuťová 53 Zvolený
Juraj Jurčišin MOST - HÍD Rešov 79 Zvolený
David Mikula MOST - HÍD Stebnícka Huta 90 Zvolený
Jozef Beňa MOST - HÍD Sveržov 141 Zvolený
Patrik Chovanec MOST - HÍD Sveržov 132 Zvolený
Peter Hanik MOST - HÍD Šarišské Čierne 75 Zvolený
Ondrej Andruško MOST - HÍD Šarišské Čierne 69 Zvolený
Marian Čech MOST - HÍD Šarišské Čierne 68 Zvolený
Emília Matiašová MOST - HÍD Tročany 76 Zvolený
Peter Barna MOST - HÍD Varadka 47 Zvolený
Andrej Kurimský MOST - HÍD Varadka 47 Zvolený
Marián Sivák MOST - HÍD Varadka 28 Zvolený
Peter Želinsky MOST - HÍD Vyšná Polianka 44 Zvolený
Ľuboš Roman MOST - HÍD Vyšná Polianka 40 Zvolený
Patrik Bilas MOST - HÍD Vyšná Polianka 32 Zvolený
Anna Černegová MOST - HÍD Dedačov 34 Zvolený
Peter Čurlej MOST - HÍD Hudcovce 161 Zvolený
Mária Maxová MOST - HÍD Nechválova Polianka 34 Zvolený
Mário Perinaj MOST - HÍD Ohradzany 153 Zvolený
Jozef Mantič MOST - HÍD Rovné 121 Zvolený
Michal Meždej MOST - HÍD Slovenské Krivé 49 Zvolený
Ľuboš Balica MOST - HÍD Slovenské Krivé 41 Zvolený
Lucia Meždejová MOST - HÍD Slovenské Krivé 39 Zvolený
Peter Bachura MOST - HÍD Slovenské Krivé 37 Zvolený
Rastislav Balint MOST - HÍD Zubné 65 Zvolený
Vasiľ Valalik MOST - HÍD Brestov nad Laborcom 34 Zvolený
Pavol Petrík MOST - HÍD Habura 120 Zvolený
Miroslav Gajdoš MOST - HÍD Habura 114 Zvolený
Michal Paulus MOST - HÍD Krásny Brod 109 Zvolený
Marta Drozdová MOST - HÍD Oľka 84 Zvolený
Marián Pavlík MOST - HÍD Oľka 82 Zvolený
Štefan Hegedüs MOST - HÍD Oľka 70 Zvolený
Nadežda Dobšovičová MOST - HÍD Oľšinkov 15 Zvolený
Anna Godová MOST - HÍD Radvaň nad Laborcom 139 Zvolený
Andrej Capcara MOST - HÍD Roškovce 47 Zvolený
Vlasta Capová MOST - HÍD Svetlice 45 Zvolený
Marek Frič MOST - HÍD Svetlice 29 Zvolený
Róbert Čerňa MOST - HÍD Výrava 59 Zvolený
Vladimír Fencák MOST - HÍD, SMER-SD Dlhé nad Cirochou 413 Zvolený
Ján Kováč MOST - HÍD, SMER-SD Dlhé nad Cirochou 286 Zvolený
Milan Piškanin MOST - HÍD, SMER-SD Dlhé nad Cirochou 202 Zvolený
Andrej Greško MOST - HÍD Hostovice 72 Zvolený
Miroslav Fedoráš MOST - HÍD Nová Sedlica 81 Zvolený
Milan Sovič MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 63 Zvolený
Štefan Lukáč MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 59 Zvolený
Ľubomír Andruch MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 58 Zvolený
Rudolf Šuta MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 47 Zvolený
Juraj Kresač MOST - HÍD, SMER-SD Osadné 35 Zvolený
Rudolf Šebák MOST - HÍD Príslop 10 Zvolený
Miron Kusin MOST - HÍD Uličské Krivé 52 Zvolený
Peter Hangurbadžo MOST - HÍD Krížová Ves 191 Zvolený
Katarína Závacká MOST - HÍD Osturňa 131 Zvolený
Peter Škotko MOST - HÍD Beharovce 42 Zvolený
Martin Jevoš MOST - HÍD Beharovce 39 Zvolený
Lucia Némethová MOST - HÍD Buglovce 63 Zvolený
Andrea Goleinová MOST - HÍD, KDH Mlynica 129 Zvolený
Július Vachmanský MOST - HÍD, KDH Mlynica 112 Zvolený
Peter Ovšonka MOST - HÍD, KDH Mlynica 112 Zvolený
Peter Ivanecký MOST - HÍD, SMER-SD Abranovce 139 Zvolený
František Adamčák MOST - HÍD, SMER-SD Abranovce 122 Zvolený
Marián Zeleňák MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 155 Zvolený
Rudolf Švec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 134 Zvolený
Dezider Mačo MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 121 Zvolený
Jaroslav Maľar MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Červenica 113 Zvolený
Anna Sedláková MOST - HÍD Kokošovce 188 Zvolený
Erik Tobiaš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 98 Zvolený
Peter Sašina MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 94 Zvolený
Mária Ondusková MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Krížovany 76 Zvolený
Edvard Bandy MOST - HÍD Malý Slivník 123 Zvolený
Vladimír Peteja MOST - HÍD Teriakovce 189 Zvolený
Ľubomír Zakuťanský MOST - HÍD Teriakovce 159 Zvolený
Iveta Čonková MOST - HÍD Varhaňovce 157 Zvolený
Martin Žiga MOST - HÍD Varhaňovce 110 Zvolený
Peter Žiga MOST - HÍD Varhaňovce 85 Zvolený
Martin Vavrenec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 167 Zvolený
Peter Kačmár MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 150 Zvolený
Peter Škvarla MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Záhradné 146 Zvolený
Jaroslav Sendža MOST - HÍD Žehňa 161 Zvolený
Damián Fabian MOST - HÍD Červená Voda 138 Zvolený
Ľuboš Derevjaník MOST - HÍD Jarabina 248 Zvolený
František Oračko MOST - HÍD Lomnička 159 Zvolený
Jozef Reznický MOST - HÍD Podolínec 437 Zvolený
Pavol Gajdoš MOST - HÍD Havaj 102 Zvolený
Radovan Skysľak MOST - HÍD Havaj 69 Zvolený
Michal Potoma MOST - HÍD Nižná Olšava 108 Zvolený
Martin Demjan MOST - HÍD Oľšavka 65 Zvolený
Vladimír Kocák MOST - HÍD Oľšavka 65 Zvolený
Dominik Forint MOST - HÍD Oľšavka 59 Zvolený
Štefan Homza MOST - HÍD Staškovce 69 Zvolený
Nadežda Kuzmová MOST - HÍD Varechovce 62 Zvolený
Martin Kuzma MOST - HÍD Varechovce 56 Zvolený
Dušan Hudák MOST - HÍD Vislava 65 Zvolený
Pavol Otrošina MOST - HÍD Vislava 62 Zvolený
Daniela Čakurdová MOST - HÍD Vislava 49 Zvolený
Jozef Bogdan MOST - HÍD Výškovce 42 Zvolený
Ladislav Gajdoš MOST - HÍD Beňadikovce 65 Zvolený
Valéria Kurillová MOST - HÍD Beňadikovce 47 Zvolený
Slavomír Nastišin MOST - HÍD Bodružal 25 Zvolený
Marián Kvaska MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 182 Zvolený
Vladimír Orenič MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 177 Zvolený
Ján Dulina MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 166 Zvolený
Dávid Arendáč MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 157 Zvolený
Ivan Perháč MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 150 Zvolený
Milan Krajňak MOST - HÍD, SMER-SD Cernina 143 Zvolený
Jozef Štefančík MOST - HÍD Cigla 33 Zvolený
Peter Kľoc MOST - HÍD Cigla 30 Zvolený
Miroslav Kurty MOST - HÍD Dubová 53 Zvolený
Helena Kapcalová MOST - HÍD Havranec 8 Zvolený
Renáta Diničová MOST - HÍD Hrabovčík 134 Zvolený
Martina Hríbová MOST - HÍD Hrabovčík 114 Zvolený
Miloš Franko MOST - HÍD Hunkovce 89 Zvolený
Michal Bľadišin MOST - HÍD Hunkovce 82 Zvolený
Stanislav Karala MOST - HÍD Hunkovce 82 Zvolený
Branislav Popik MOST - HÍD Kapišová 91 Zvolený
Lukáš Šoma MOST - HÍD Kečkovce 74 Zvolený
Viera Ľoľová MOST - HÍD Kečkovce 62 Zvolený
Ján Frančák MOST - HÍD Korejovce 44 Zvolený
Milan Ducár MOST - HÍD Korejovce 34 Zvolený
Michal Rím MOST - HÍD Korejovce 31 Zvolený
Ján Goč MOST - HÍD Korejovce 29 Zvolený
Juraj Štefanco MOST - HÍD Krajná Bystrá 100 Zvolený
Ladislav Šamko MOST - HÍD Krajná Bystrá 92 Zvolený
Mária Drozdová MOST - HÍD Krajná Poľana 70 Zvolený
Miroslav Ducár MOST - HÍD Krajné Čierno 33 Zvolený
Mária Vaňková MOST - HÍD Ladomirová 182 Zvolený
Milan Džurban MOST - HÍD Ladomirová 175 Zvolený
Anna Šmajdová MOST - HÍD Ladomirová 152 Zvolený
Michal Demeter MOST - HÍD Ladomirová 147 Zvolený
Jaroslav Sedlák MOST - HÍD Medvedie 21 Zvolený
Milan Mitruška MOST - HÍD Mestisko 118 Zvolený
Štefan Čorej MOST - HÍD Mičakovce 49 Zvolený
Jozef Kmec MOST - HÍD Mičakovce 42 Zvolený
Gabriela Gundzíková MOST - HÍD Mlynárovce 52 Zvolený
Milan Mikita MOST - HÍD Nižná Jedľová 24 Zvolený
Matúš Pichanič MOST - HÍD Nižná Pisaná 44 Zvolený
Jozef Pichanič MOST - HÍD Nižná Pisaná 34 Zvolený
Štefan Malinčák MOST - HÍD Príkra 5 Zvolený
Michal Dunčák MOST - HÍD Pstriná 15 Zvolený
Viera Baloďanská MOST - HÍD Rakovčík 41 Zvolený
Miroslav Vansa MOST - HÍD Rovné 120 Zvolený
Tomáš Chavko MOST - HÍD Svidnička 44 Zvolený
Lenka Zeherová MOST - HÍD Šarišský Štiavnik 60 Zvolený
Michal Tyč MOST - HÍD Šarišský Štiavnik 59 Zvolený
Jaroslav Červeňak MOST - HÍD Šarišský Štiavnik 57 Zvolený
Adela Adamečková MOST - HÍD Šarišský Štiavnik 46 Zvolený
Libuša Kovaľová MOST - HÍD Šemetkovce 32 Zvolený
Ladislav Cimba MOST - HÍD Štefurov 36 Zvolený
Ján Dupňak MOST - HÍD Štefurov 29 Zvolený
Miroslav Cimba MOST - HÍD Štefurov 15 Zvolený
Ľudmila Cuperová MOST - HÍD Vagrinec 35 Zvolený
Tomáš Jurina MOST - HÍD Vyšná Jedľová 74 Zvolený
Juraj Čorba MOST - HÍD Železník 67 Zvolený
Mária Brejová MOST - HÍD Železník 56 Zvolený
Miroslav Fako MOST - HÍD Čičava 215 Zvolený
Ján Mucha MOST - HÍD Čičava 194 Zvolený
Slavomír Haňov MOST - HÍD Hencovce 263 Zvolený
Lukáš Monok MOST - HÍD Komárany 168 Zvolený
Slávka Palušová MOST - HÍD Nová Kelča 111 Zvolený
Peter Baranský MOST - HÍD Rafajovce 34 Zvolený
Peter Hudák MOST - HÍD Rafajovce 32 Zvolený
Ján Benčík MOST - HÍD Rudlov 159 Zvolený
Ján Dutkovič MOST - HÍD Sačurov 278 Zvolený
Ján Tancoš MOST - HÍD Zámutov 287 Zvolený
Iveta Palková MOST - HÍD Zlatník 24 Zvolený
Andrea Demská MOST - HÍD Baška 102 Zvolený
Jozef Szamosi MOST - HÍD Budimír 310 Zvolený
Roland Sanislo MOST - HÍD Cestice 286 Zvolený
Alexander Szanyi MOST - HÍD Cestice 264 Zvolený
Jozef Árvai MOST - HÍD Cestice 209 Zvolený
Gedeon Kostsánszky MOST - HÍD Ďurkov 208 Zvolený
Juraj Kováč MOST - HÍD Chorváty 47 Zvolený
Tomáš Karčák MOST - HÍD Janík 106 Zvolený
Marián Petro MOST - HÍD Janík 102 Zvolený
Július Pecha MOST - HÍD Kecerovce 171 Zvolený
Zoltán Pataky MOST - HÍD Komárovce 249 Zvolený
Viktor Péter MOST - HÍD Komárovce 197 Zvolený
Attila Albert MOST - HÍD Milhosť 83 Zvolený
Peter Gazsi MOST - HÍD Nižný Lánec 73 Zvolený
Roland Rác MOST - HÍD Paňovce 181 Zvolený
Róbert Komjáti-Nagy MOST - HÍD Paňovce 160 Zvolený
Miroslav Lochman MOST - HÍD Perín - Chym 186 Zvolený
Marek Trembecki MOST - HÍD Perín - Chym 181 Zvolený
Miroslav Podžuban MOST - HÍD Perín - Chym 169 Zvolený
Bartolomej Damko MOST - HÍD Perín - Chym 72 Zvolený
Gabriel Ficzere MOST - HÍD Seňa 404 Zvolený
Marián Erdélyi MOST - HÍD Turnianska Nová Ves 65 Zvolený
Dušan Vangor MOST - HÍD Vtáčkovce 67 Zvolený
Alexander Szabó MOST - HÍD Zádiel 57 Zvolený
Timea Drozda Kupai MOST - HÍD Zádiel 54 Zvolený
Albert Kardos MOST - HÍD Zádiel 43 Zvolený
Zoltán Lizák MOST - HÍD Budince 46 Zvolený
Štefan Šmajda MOST - HÍD Čičarovce 188 Zvolený
Stanislav Drahňovský MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 95 Zvolený
Emil Knežo MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 89 Zvolený
Šimon Kendereš MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Iňačovce 79 Zvolený
Eszter Jakub MOST - HÍD Ižkovce 35 Zvolený
Tomáš Novotný MOST - HÍD Ižkovce 32 Zvolený
Katarína Palágyiová MOST - HÍD Ižkovce 28 Zvolený
Štefan Keňherc MOST - HÍD Ižkovce 26 Zvolený
Peter Varga MOST - HÍD Krišovská Liesková 57 Zvolený
Árpád Hornyák MOST - HÍD Krišovská Liesková 50 Zvolený
Martina Ivančíková MOST - HÍD Lúčky 86 Zvolený
Pavol Behun MOST - HÍD Malčice 201 Zvolený
Róbert Szűcs MOST - HÍD Malé Raškovce 81 Zvolený
Alexander Puškár MOST - HÍD Malé Raškovce 79 Zvolený
Daniela Babinčáková MOST - HÍD Malé Raškovce 75 Zvolený
Atila Tobiáš MOST - HÍD Malé Raškovce 74 Zvolený
Peter Gyüre MOST - HÍD Malé Raškovce 68 Zvolený
Róbert Czap MOST - HÍD Maťovské Vojkovce 87 Zvolený
Nikoleta Dargajová MOST - HÍD Maťovské Vojkovce 36 Zvolený
Roland Dobos MOST - HÍD Oborín 213 Zvolený
Ladislav Molnár MOST - HÍD Oborín 156 Zvolený
Jozef Horváth MOST - HÍD Oborín 47 Zvolený
Judita Haburčáková MOST - HÍD Oborín 43 Zvolený
Peter Jakab MOST - HÍD Ptrukša 214 Zvolený
Alexandra Szabová MOST - HÍD Ptrukša 201 Zvolený
Ferdinand Tokár MOST - HÍD Ptrukša 198 Zvolený
František Jakab MOST - HÍD Ptrukša 197 Zvolený
Štefan Bercik MOST - HÍD Ptrukša 196 Zvolený
Tomáš Biláz MOST - HÍD Ruská 138 Zvolený
Andrea Zygmunt MOST - HÍD Stretavka 41 Zvolený
Ferenc Boczán MOST - HÍD Veľké Kapušany 599 Zvolený
Ladislav Papp MOST - HÍD Veľké Kapušany 554 Zvolený
Dionýz Kaszonyi MOST - HÍD Veľké Raškovce 112 Zvolený
Štefan Medve MOST - HÍD Veľké Raškovce 96 Zvolený
Teodor Perinay MOST - HÍD Veľké Raškovce 86 Zvolený
Rita Kocúrová MOST - HÍD Veľké Raškovce 81 Zvolený
Mária Vargová MOST - HÍD Vojany 156 Zvolený
Michal Varga MOST - HÍD Vojany 137 Zvolený
Valentín Galenko MOST - HÍD Zalužice 307 Zvolený
Rastislav Vojna MOST - HÍD Zalužice 243 Zvolený
Štefan Kondor MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 95 Zvolený
Zuzana Kanócová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 92 Zvolený
Ján Čörgö MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 91 Zvolený
Irena Molnárová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 88 Zvolený
Anna Kaštelyová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 77 Zvolený
Vladimír Sliško MOST - HÍD Blatné Remety 106 Zvolený
Anna Duncová MOST - HÍD Blatné Revištia 56 Zvolený
Ján Kudráč MOST - HÍD Veľké Revištia 140 Zvolený
Svetlana Kotorová MOST - HÍD Veľké Revištia 119 Zvolený
Gellért Gallai MOST - HÍD Bôrka 72 Zvolený
Štefan Gallai MOST - HÍD Bôrka 68 Zvolený
Gabriel Bakos MOST - HÍD Drnava 214 Zvolený
Miroslav Mazik MOST - HÍD Drnava 105 Zvolený
Tömöl Zoltán MOST - HÍD Gemerská Hôrka 217 Zvolený
Annamária Giczei MOST - HÍD Gemerská Hôrka 199 Zvolený
Peter Iván MOST - HÍD Gemerská Hôrka 160 Zvolený
Marek Szabó Dózsa MOST - HÍD Gemerská Hôrka 132 Zvolený
Tibor Bernáth MOST - HÍD Kečovo 97 Zvolený
Gabriela Kopša Caban MOST - HÍD Kečovo 95 Zvolený
Iveta Breznayová MOST - HÍD Krásnohorské Podhradie 333 Zvolený
Jennifer Gynesová MOST - HÍD Kunova Teplica 85 Zvolený
Zsolt Liptai MOST - HÍD Kunova Teplica 79 Zvolený
Miroslav Homrok MOST - HÍD Lúčka 83 Zvolený
Gabriel Kis MOST - HÍD Lúčka 76 Zvolený
Štefan Vanyo MOST - HÍD Lúčka 68 Zvolený
István Kövesdi MOST - HÍD Meliata 77 Zvolený
Štefan Ádám MOST - HÍD Meliata 75 Zvolený
Monika Molnárová MOST - HÍD Meliata 73 Zvolený
Jozef Mezővári MOST - HÍD Meliata 73 Zvolený
Henrieta Oravczová MOST - HÍD Meliata 69 Zvolený
Arnold Gáspár MOST - HÍD Pašková 102 Zvolený
Henrieta Horváthová MOST - HÍD Rudná 311 Zvolený
Norbert Čapó MOST - HÍD Rudná 264 Zvolený
Alexander Renčok MOST - HÍD Rudná 169 Zvolený
Mária Iván Tamáš MOST - HÍD Silická Jablonica 94 Zvolený
Valéria Csehová MOST - HÍD Silická Jablonica 67 Zvolený
Eva Lőrinczová MOST - HÍD Slavec 144 Zvolený
Štefan Kosztyu MOST - HÍD Bačka 104 Zvolený
Peter Rico MOST - HÍD Biel 359 Zvolený
Štefan Paluba MOST - HÍD Biel 324 Zvolený
Štefan Helmeczi MOST - HÍD Biel 309 Zvolený
Ján Hrab MOST - HÍD Biel 296 Zvolený
Ján Volenský MOST - HÍD Boľ 182 Zvolený
Marián Suchoža MOST - HÍD Borša 237 Zvolený
Július Csonka MOST - HÍD Borša 201 Zvolený
Miroslav Vincej MOST - HÍD Brezina 147 Zvolený
Štefan Kassai MOST - HÍD Čierna 132 Zvolený
Norbert Kondás MOST - HÍD Dobrá 130 Zvolený
Mikuláš Csoma MOST - HÍD Dobrá 120 Zvolený
Bartolomej Soták MOST - HÍD Dobrá 109 Zvolený
Marián Mižák MOST - HÍD Dobrá 104 Zvolený
Michal Hrinko MOST - HÍD Lastovce 266 Zvolený
Ladislav Záboly MOST - HÍD Lastovce 126 Zvolený
Pavol Štofko MOST - HÍD Leles 390 Zvolený
Tamás Bodzás MOST - HÍD Leles 377 Zvolený
Monika Rakacká MOST - HÍD Malá Tŕňa 99 Zvolený
Erik Téglás MOST - HÍD Malé Trakany 154 Zvolený
Vladimír Švec MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 121 Zvolený
Vladimír Hvasta MOST - HÍD, SNS, SMER-SD Nový Ruskov 46 Zvolený
Mikuláš Takács MOST - HÍD Poľany 150 Zvolený
Tomáš Fekete MOST - HÍD Poľany 129 Zvolený
Juraj Tóth MOST - HÍD Poľany 127 Zvolený
Monika Vojtková MOST - HÍD Poľany 117 Zvolený
Katarína Szmolyáková MOST - HÍD Poľany 113 Zvolený
Peter Balogh MOST - HÍD Pribeník 267 Zvolený
Nikoleta Fedorová MOST - HÍD Pribeník 211 Zvolený
Adriana Bucsiová ... MOST - HÍD Pribeník 181 Zvolený
Zoltán Filep MOST - HÍD Pribeník 171 Zvolený
Ladislav Deák MOST - HÍD Rad 158 Zvolený
Juraj Makkai MOST - HÍD Rad 147 Zvolený
Andrea Pankovicsová MOST - HÍD Rad 146 Zvolený
Tímea Terebešiová MOST - HÍD Rad 132 Zvolený
Vojtech Blanár MOST - HÍD Rad 117 Zvolený
Diana Zselenáková MOST - HÍD Rad 117 Zvolený
Valéria Nagyová MOST - HÍD Sirník 106 Zvolený
Arpád Kačo MOST - HÍD Sirník 99 Zvolený
Miloš Kalinič MOST - HÍD Slovenské Nové Mesto 157 Zvolený
Mikuláš Geri MOST - HÍD Soľnička 81 Zvolený
Lívia Geriová MOST - HÍD Soľnička 65 Zvolený
Norbert Bado MOST - HÍD Soľnička 62 Zvolený
Marián Geri MOST - HÍD Soľnička 54 Zvolený
Lóránt Kovács MOST - HÍD Somotor 225 Zvolený
Jozef Cábocký MOST - HÍD Somotor 209 Zvolený
Edita Gergelyová MOST - HÍD Somotor 184 Zvolený
Robert Ujházi MOST - HÍD Somotor 175 Zvolený
Ján Juhász MOST - HÍD Somotor 109 Zvolený
Kristián Bányácsky MOST - HÍD Somotor 105 Zvolený
Mikuláš Šmajda MOST - HÍD Somotor 63 Zvolený
Bartolomej Némethi MOST - HÍD Strážne 199 Zvolený
Ladislav Radi MOST - HÍD Strážne 189 Zvolený
Ladislav Belász MOST - HÍD Streda nad Bodrogom 267 Zvolený
Richard Budjač MOST - HÍD Streda nad Bodrogom 265 Zvolený
Ladislav Zelenák MOST - HÍD Svätá Mária 111 Zvolený
Zoltán Csizmadia MOST - HÍD Svinice 47 Zvolený
Gábor Nagy MOST - HÍD Veľké Trakany 277 Zvolený
Štefan Pavliščák MOST - HÍD Veľké Trakany 261 Zvolený
Norbert Százvai MOST - HÍD Veľké Trakany 244 Zvolený
Zoltán Pál MOST - HÍD Veľký Horeš 223 Zvolený
Ladislav Főző MOST - HÍD Veľký Horeš 197 Zvolený
Ondrej Gerda MOST - HÍD Veľký Horeš 181 Zvolený
Peter Tavarszký DiS MOST - HÍD Veľký Horeš 155 Zvolený
Tibor Dorgai MOST - HÍD Veľký Horeš 151 Zvolený
Martin Uporský MOST - HÍD Vojčice 307 Zvolený
Marián Vilus MOST - HÍD Vojčice 304 Zvolený
Attila Bók MOST - HÍD Vojka 85 Zvolený
Kinga Belánová MOST - HÍD Zatín 159 Zvolený
Jozef Haľko MOST - HÍD Zemplínske Hradište 234 Zvolený
Viera Tóthová MOST - HÍD Zemplínsky Branč 66 Zvolený