Komunálne voľby 2010 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2010

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Magdaléna Vášáryová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava 40438 32,05 Nezvolený
Milan Trstenský OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Dúbravka 3622 36,08 Nezvolený
Rudolf Lachkovič OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Karlova Ves 2147 20,69 Nezvolený
Peter Šramko OKS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Lamač 903 33,26 Zvolený
Ružena Apalovičová OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Nové Mesto 3916 33,25 Nezvolený
Iveta Plšeková OKS, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Petržalka 5987 22,28 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER, OK, SaS, SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Podunajské Biskupice 3868 70,97 Zvolený
Ján Zvonár SZS, MOST - HÍD, SMER Bratislava - Rača 1315 19,07 Nezvolený
Dušan Antoš KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 644 44,85 Zvolený
Dušan Pekár OKS, MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Ružinov 7866 39,62 Zvolený
Martin Borguľa SZS, MOST - HÍD, SMER Bratislava - Staré Mesto 4579 32,34 Nezvolený
Henrieta Peškovičová SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Vrakuňa 832 19,18 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 741 47,87 Zvolený
Miroslav Filípek MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vysoká pri Morave 105 10,44 Nezvolený
Emília Biznárová KDH, SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bernolákovo 563 26,66 Nezvolený
Ján Batyka MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Boldog 120 41,10 Nezvolený
Milan Lodňanek MOST - HÍD, SDKÚ-DS Dunajská Lužná 150 7,81 Nezvolený
Monika Snohová MOST - HÍD Hrubá Borša 66 22,76 Nezvolený
Ladislav Gujber MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 220 100,00 Zvolený
Miroslav Marynčák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Chorvátsky Grob 891 50,71 Zvolený
Štefan Ruman MOST - HÍD, SMK-MKP Kostolná pri Dunaji 158 46,33 Nezvolený
Milan Baďanský MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS Miloslavov 381 44,93 Zvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 402 64,01 Zvolený
Štefan Čermák MOST - HÍD, SDKÚ-DS Tureň 351 60,00 Zvolený
Atila Bartalos MOST - HÍD Baloň 134 27,46 Nezvolený
Ján Csibri MOST - HÍD Báč 9 2,48 Nezvolený
Jozef Czifra MOST - HÍD Blahová 38 15,77 Nezvolený
Ondrej Szalay MOST - HÍD Blatná na Ostrove 103 19,58 Nezvolený
Jozef Kázmér MOST - HÍD Boheľov 40 16,67 Nezvolený
Štefan Duducz MOST - HÍD Čenkovce 184 26,55 Nezvolený
Ferenc Takács MOST - HÍD Čiližská Radvaň 200 27,97 Nezvolený
Oskár Bereczk MOST - HÍD, SMK-MKP Dolný Bar 188 100,00 Zvolený
Ladislav Lengyel MOST - HÍD Dolný Štál 45 4,23 Nezvolený
Anna Juhos MOST - HÍD Dunajská Streda 2803 35,97 Nezvolený
Mária Csibová MOST - HÍD Dunajský Klátov 222 63,98 Zvolený
Ladislav Baranyai MOST - HÍD Gabčíkovo 828 29,73 Nezvolený
Vojtech Ravasz MOST - HÍD Holice 352 29,81 Nezvolený
Zoltán Horváth MOST - HÍD Horná Potôň 126 11,32 Nezvolený
Andrej Puss MOST - HÍD Horné Mýto 143 24,07 Nezvolený
Lajos Berner MOST - HÍD Janíky 341 71,04 Zvolený
Ladislav Matuška MOST - HÍD Jurová 189 52,65 Zvolený
Ildikó Halgas MOST - HÍD Kľúčovec 115 42,44 Nezvolený
Ladislav Gódány SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolné Kračany 400 57,97 Zvolený
Ladislav Maczala MOST - HÍD Kvetoslavov 106 20,04 Nezvolený
Eduard Rabay MOST - HÍD Lúč na Ostrove 175 32,59 Nezvolený
Zoltán Marczell MOST - HÍD Malé Dvorníky 510 100,00 Zvolený
Andrea Némethová MOST - HÍD Mierovo 98 34,75 Nezvolený
Béla Gálfy MOST - HÍD Michal na Ostrove 213 41,44 Nezvolený
Edita Szamaránszká MOST - HÍD Nový Život 496 40,86 Nezvolený
Július Bíró MOST - HÍD Ohrady 194 23,01 Nezvolený
Ladislav Lukovics MOST - HÍD Okoč 156 8,41 Nezvolený
Teodor Szabó MOST - HÍD Oľdza 63 27,75 Nezvolený
Ildikó Kovácsová MOST - HÍD Orechová Potôň 220 21,05 Nezvolený
Zoltán Szabó MOST - HÍD Padáň 216 39,93 Zvolený
Adrian Füssy MOST - HÍD Pataš 134 26,33 Nezvolený
Edita Tóthová MOST - HÍD Sap 119 34,39 Nezvolený
Erika Šoltésová MOST - HÍD Šamorín 773 16,55 Nezvolený
Peter Krascsenics MOST - HÍD Topoľníky 709 38,70 Nezvolený
Rajmund Rédvai MOST - HÍD Trhová Hradská 67 4,95 Nezvolený
František Tóth MOST - HÍD Trnávka 0 0,00 Nezvolený
Irena Kosťová MOST - HÍD Veľká Paka 85 16,80 Nezvolený
Rudolf Matejčík MOST - HÍD Veľké Blahovo 341 38,93 Nezvolený
Attila Paraszti MOST - HÍD Veľké Dvorníky 131 21,23 Nezvolený
Imrich Puha MOST - HÍD Vieska 89 28,62 Nezvolený
János Fekete MOST - HÍD Vrakúň 503 38,87 Nezvolený
Ladislav Matiaško MOST - HÍD Zlaté Klasy 717 45,81 Zvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD Čierna Voda 426 47,12 Zvolený
Juraj Halag MOST - HÍD Čierny Brod 300 34,64 Nezvolený
Monika Nagy MOST - HÍD Dolné Saliby 126 12,35 Nezvolený
František Dora SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Chotár 159 77,56 Zvolený
Pavol Dobosy MOST - HÍD Horné Saliby 1040 74,34 Zvolený
Attila Szüllő MOST - HÍD Jelka 255 14,40 Nezvolený
Alexander Szőke MOST - HÍD Kajal 89 12,88 Nezvolený
Ivan Igrici MOST - HÍD Matúškovo 163 14,80 Nezvolený
Zuzana Takácsová MOST - HÍD Mostová 360 40,31 Zvolený
Béla Zsille MOST - HÍD Sládkovičovo 43 2,04 Nezvolený
Zoltán Horváth MOST - HÍD Tomášikovo 627 65,65 Zvolený
František Juhos MOST - HÍD Trstice 1466 71,90 Zvolený
Štefan Lancz MOST - HÍD Veľká Mača 842 89,77 Zvolený
František Gőgh SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Veľké Úľany 1107 56,65 Zvolený
Viliam Rigo MOST - HÍD Veľký Grob 318 50,48 Zvolený
Vojtech Braun MOST - HÍD Zemianske Sady 34 8,23 Nezvolený
Katarína Cibulková MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Piešťany 1368 15,40 Nezvolený
Veronika Dudášová ND, SZS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Moravský Svätý Ján 118 11,72 Nezvolený
Roman Zahradník SDKÚ-DS, OKS, MOST - HÍD, KDH Skalica 1365 27,44 Nezvolený
Jozef Kozoň SDĽ, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bohdanovce nad Trnavou 73 11,13 Nezvolený
Peter Jurkovič MOST - HÍD Boleráz 173 18,56 Nezvolený
Vladislav Šuster KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Krajné 247 33,29 Zvolený
Dušan Kadlečík KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Podkylava 109 77,86 Zvolený
Marian Kirsch SZ, MOST - HÍD, SaS Považská Bystrica 1065 8,90 Nezvolený
Lýdia Pinková MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bojnice 346 14,31 Nezvolený
Ján Spevár MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Handlová 642 11,56 Nezvolený
Eva Bočincová MOST - HÍD, SZ, SaS, KDH, SDKÚ-DS Dubnica nad Váhom 2674 39,27 Nezvolený
Branislav Celler MOST - HÍD, SDKÚ-DS Trenčín 2328 11,29 Nezvolený
Darina Feketeová MOST - HÍD Bodzianské Lúky 64 46,72 Nezvolený
Edita Fügediová MOST - HÍD Brestovec 145 46,47 Nezvolený
Klára Polgárová MOST - HÍD Číčov 238 28,88 Nezvolený
Gabriela Gönczölová MOST - HÍD Dedina Mládeže 100 35,46 Zvolený
Tibor Paksi MOST - HÍD Holiare 71 24,15 Nezvolený
Benjamin Szuh MOST - HÍD Chotín 146 17,98 Nezvolený
Július Szabó MOST - HÍD Iža 101 12,12 Nezvolený
Ildiko Kertészová MOST - HÍD Kameničná 216 23,48 Nezvolený
Tibor Bastrnák MOST - HÍD Komárno 3846 28,22 Nezvolený
František Finta MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 16 3,46 Nezvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 620 46,51 Zvolený
Jozef Koša MOST - HÍD Pribeta 781 55,16 Zvolený
Gertrúd Gaál MOST - HÍD Tôň 47 10,00 Nezvolený
Lajos Csóka MOST - HÍD Veľké Kosihy 424 100,00 Zvolený
Janka Váleková MOST - HÍD Zemianska Olča 131 9,49 Nezvolený
Eva Varjúová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 831 60,57 Zvolený
František Bachorec MOST - HÍD Bajka 64 41,56 Nezvolený
Zoltán Mankovický MOST - HÍD Beša 70 17,81 Nezvolený
Pavel Hudák SMK-MKP, MOST - HÍD Čata 214 31,10 Nezvolený
Tibor Balogh MOST - HÍD Horné Semerovce 61 16,27 Nezvolený
Adriana Szántó MOST - HÍD Horný Pial 25 14,29 Nezvolený
Róbert Csudai MOST - HÍD Hronovce 414 100,00 Zvolený
Jozef Rosipal MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Iňa 123 75,46 Zvolený
Koloman Gasparik MOST - HÍD Ipeľský Sokolec 168 31,52 Nezvolený
Ladislav Éhn ĽS-HZDS, SMK-MKP, SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kalná nad Hronom 294 26,11 Zvolený
Péter Molnár MOST - HÍD Keť 188 42,53 Nezvolený
Ľuba Tóthová MOST - HÍD Kukučínov 243 67,50 Zvolený
Štefan Mišák MOST - HÍD, SMER Levice 4709 50,13 Zvolený
Štefan Kuczman MOST - HÍD, SMK-MKP Lontov 186 100,00 Zvolený
Ladislav Pisch MOST - HÍD, SMER Malé Kozmálovce 88 40,37 Zvolený
Zoltán Bacsa MOST - HÍD Malé Ludince 115 83,94 Zvolený
Karol Streda MOST - HÍD Málaš 256 93,77 Zvolený
Zoltán Fekete MOST - HÍD Nýrovce 218 65,66 Zvolený
Július Pető MOST - HÍD Pastovce 154 46,53 Nezvolený
Ľudovít Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Pohronský Ruskov 420 67,20 Zvolený
Ľubomír Lőrincz MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Santovka 263 59,10 Zvolený
Július Maďar MOST - HÍD Sikenica 217 61,13 Zvolený
Helena Szabóová MOST - HÍD, SMER Starý Hrádok 75 100,00 Zvolený
Ján Lőwy MOST - HÍD Šahy 1469 51,74 Zvolený
Ivan Žigrai MOST - HÍD, ĽS-HZDS Tehla 204 71,58 Zvolený
Ondrej Szabó MOST - HÍD Tekovské Lužany 402 28,86 Nezvolený
Jozef Bogár MOST - HÍD Turá 85 54,49 Zvolený
Ivan Zajačko MOST - HÍD Vyšné nad Hronom 19 15,57 Nezvolený
Milan Haborák MOST - HÍD Želiezovce 205 7,08 Nezvolený
Ildikó Sládečková MOST - HÍD Žemliare 47 37,90 Nezvolený
Peter Ďurica MOST - HÍD Babindol 163 42,89 Zvolený
Štefan Kazán SMK-MKP, MOST - HÍD Branč 240 23,88 Nezvolený
Vendelín Száraz MOST - HÍD Čechynce 310 47,84 Zvolený
Bohumír Šabík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Červený Hrádok 159 100,00 Zvolený
Zoltán Gyepes MOST - HÍD Dolné Obdokovce 340 55,37 Zvolený
Mária Jaleczová MOST - HÍD Hosťová 185 72,27 Zvolený
Róbert Balkó MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 444 100,00 Zvolený
Mário Balázs SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kostoľany pod Tribečom 18 6,95 Nezvolený
Juraj Farkaš SMER, MOST - HÍD Ladice 231 51,45 Zvolený
Beňadik Kiss MOST - HÍD Pohranice 278 45,20 Nezvolený
Marián Buday MOST - HÍD Výčapy - Opatovce 64 5,56 Nezvolený
Ján Šikula MOST - HÍD Bardoňovo 123 30,52 Nezvolený
Štefan Szabó MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 615 24,84 Nezvolený
Bertalan Bóna SaS, MOST - HÍD Nové Zámky 864 6,74 Nezvolený
Ján Szakál MOST - HÍD Pozba 101 27,45 Nezvolený
Mária Petríková MOST - HÍD Rúbaň 50 9,31 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD Tvrdošovce 1107 53,69 Zvolený
Ľudovít Valaška MOST - HÍD Veľký Kýr 243 14,82 Nezvolený
Mikuláš Balogh MOST - HÍD Zemné 448 35,05 Nezvolený
Ladislav Poloma MOST - HÍD Diakovce 57 5,08 Nezvolený
Ferenc Bergendi MOST - HÍD Kráľová nad Váhom 298 100,00 Zvolený
Ladislav Mile MOST - HÍD Neded 158 15,57 Nezvolený
Ján Latics MOST - HÍD Selice 175 15,87 Nezvolený
Tibor Baran MOST - HÍD Šaľa 544 9,27 Nezvolený
Klaudia Szekeresová MOST - HÍD Tešedíkovo 287 15,18 Nezvolený
Janette Czibulová SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Vlčany 157 9,65 Nezvolený
Alexander Hubač MOST - HÍD Bruty 314 74,94 Zvolený
Pavol Tóth MOST - HÍD Chľaba 60 15,42 Nezvolený
Ján Benefi MOST - HÍD Kamenín 123 15,28 Nezvolený
Ladislav Magát MOST - HÍD Kamenný Most 320 55,27 Zvolený
Rita Pásztorová MOST - HÍD Malá nad Hronom 129 48,50 Zvolený
Dezider Brigán MOST - HÍD Obid 204 30,31 Nezvolený
Attila Tóth MOST - HÍD Sikenička 105 37,37 Nezvolený
Monika Varga MOST - HÍD Šarkan 7 3,47 Nezvolený
Dušan Csekes MOST - HÍD Štúrovo 706 15,42 Nezvolený
Drahomíra Blahuši... MOST - HÍD Leštiny 0 0,00 Nezvolený
Peter Kolár MOST - HÍD Bobrovník 25 28,09 Nezvolený
Jaroslav Jagnešák MOST - HÍD, SDKÚ-DS Rabča 281 15,12 Nezvolený
Ľubomír Hvorečný MOST - HÍD Hlboké nad Váhom 0 0,00 Nezvolený
Stanislav Butko MOST - HÍD Predmier 13 1,63 Nezvolený
Ľubomír Bažík OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH Žilina 2915 10,84 Nezvolený
Pavel Kmeť MOST - HÍD, ĽS-HZDS Čerín 117 39,93 Zvolený
Zoltán Bitter KDH, MOST - HÍD Harmanec 26 5,22 Nezvolený
Teodor Škrabský SDKÚ-DS, MOST - HÍD Horné Pršany 113 48,92 Nezvolený
Anna Čerhýňová MOST - HÍD, SMER Hrochoť 351 48,82 Zvolený
Ján Bíreš MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Kordíky 149 100,00 Zvolený
Ondrej Slivka MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malachov 346 66,67 Zvolený
Stanislav Chaban MOST - HÍD, SDKÚ-DS Priechod 258 66,15 Zvolený
Katarína Belicová MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Selce 344 31,24 Nezvolený
Ladislav Surovčík MOST - HÍD, SMER Tajov 174 54,72 Zvolený
Ivan Janovec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Turecká 55 100,00 Zvolený
Antonín Melichar MOST - HÍD Vlkanová 170 28,29 Nezvolený
Viliam Kőrösi MOST - HÍD Ábelová 70 50,36 Zvolený
István Csaba MOST - HÍD Belina 201 58,09 Zvolený
Ervin Tóth MOST - HÍD Biskupice 45 11,22 Nezvolený
Jozef Varga MOST - HÍD Boľkovce 13 3,49 Nezvolený
Ján Kolpaský MOST - HÍD Čakanovce 125 23,50 Nezvolený
Jozef Mihály MOST - HÍD Čamovce 108 34,18 Nezvolený
Ladislav Estefán SMK-MKP, MOST - HÍD Fiľakovo 989 31,09 Nezvolený
Oto Agócs MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 268 68,72 Zvolený
Vojtech Galdík MOST - HÍD Holiša 179 52,34 Zvolený
Štefan Fehér MOST - HÍD Kalonda 3 2,19 Nezvolený
Alexandra Pivková KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Lučenec 2935 38,99 Zvolený
Mária Pápaiová MOST - HÍD Mikušovce 38 21,11 Nezvolený
Zoltán Benkö MOST - HÍD Mučín 35 10,23 Nezvolený
Karol Šerfőző MOST - HÍD Nitra nad Ipľom 24 12,63 Nezvolený
František Kováč MOST - HÍD Panické Dravce 161 39,75 Zvolený
Tibor Soós ĽS-HZDS, SNS, MOST - HÍD, KDH, SMER, SDKÚ-DS Pinciná 39 23,49 Nezvolený
Dorota Molnárová MOST - HÍD Pleš 76 53,90 Zvolený
Imrich Nagy MOST - HÍD Prša 33 26,61 Nezvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 503 73,54 Zvolený
Karol Márkuš MOST - HÍD Rapovce 67 14,76 Nezvolený
Arnold Atlas MOST - HÍD Šíd 53 10,17 Nezvolený
Juraj Šuba MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 131 26,20 Nezvolený
Vojtech Bolčo MOST - HÍD Veľké Dravce 0 0,00 Nezvolený
Ladislav Kostúr MOST - HÍD Abovce 21 5,56 Nezvolený
Jozef Fekete MOST - HÍD Blhovce 34 8,59 Nezvolený
Barnabáš Gyenes MOST - HÍD Cakov 38 24,84 Nezvolený
Július Tkáč MOST - HÍD Číž 103 30,38 Nezvolený
Agneša Krahulcová MOST - HÍD Dolné Zahorany 87 100,00 Zvolený
Endre Vincze MOST - HÍD Drňa 79 73,83 Zvolený
Peter Soboňa SDKÚ-DS, MOST - HÍD Držkovce 51 16,24 Nezvolený
Eugen Borbás MOST - HÍD Dubno 63 60,58 Zvolený
Ivan Nagy MOST - HÍD Dubovec 73 24,41 Nezvolený
Ibolya Barátová MOST - HÍD Dulovo 22 25,29 Nezvolený
Imrich Palmont MOST - HÍD Figa 183 78,88 Zvolený
Zoltán Jankóšik MOST - HÍD Gemer 384 73,00 Zvolený
Zoltán Kisantal MOST - HÍD Gemerček 35 100,00 Zvolený
Tibor Singlár MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 132 44,30 Nezvolený
Jolana Óváryová MOST - HÍD Gemerské Michalovce 23 100,00 Zvolený
Jozef Hunyák MOST - HÍD Hajnáčka 502 68,58 Zvolený
Robert Tóth MOST - HÍD Hodejovec 28 23,73 Nezvolený
Zdenek Horváth MOST - HÍD Hostišovce 28 29,17 Nezvolený
Tibor Pásztor MOST - HÍD Hubovo 32 35,96 Nezvolený
Róbert Nagyferencz MOST - HÍD Husiná 60 23,81 Nezvolený
Marta Benedeková MOST - HÍD Chrámec 124 48,63 Zvolený
Vojtech Bráz MOST - HÍD Chvalová 19 16,96 Nezvolený
Erika Petriková MOST - HÍD Jestice 69 57,02 Zvolený
Vojtech Váradi MOST - HÍD Kaloša 154 40,42 Zvolený
Ľubica Šándorová MOST - HÍD Kameňany 5 1,22 Nezvolený
Tivadar Karkus MOST - HÍD Konrádovce 88 54,32 Zvolený
František Béres MOST - HÍD Kráľ 237 41,43 Zvolený
Ivana Nežerná MOST - HÍD Kružno 63 29,03 Nezvolený
Attila Csízi MOST - HÍD Lenartovce 21 6,31 Nezvolený
Lajos Csolti SDKÚ-DS, MOST - HÍD Levkuška 81 100,00 Zvolený
Alica Kiňová MOST - HÍD Licince 25 6,25 Nezvolený
Vojtech Šomošvári SDKÚ-DS, MOST - HÍD Otročok 123 73,65 Zvolený
Juraj Juhász MOST - HÍD Ožďany 46 6,50 Nezvolený
Attila Szabó SMK-MKP, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Padarovce 70 69,31 Zvolený
Ján Punka MOST - HÍD Polina 44 44,44 Zvolený
Ľudevít Gál MOST - HÍD Rakytník 17 10,24 Nezvolený
Štefan Cifruš MOST - HÍD Rimavská Sobota 971 13,15 Nezvolený
Jozef Vasas MOST - HÍD Rumince 82 30,94 Nezvolený
Jozef Viczén MOST - HÍD Skerešovo 38 27,94 Nezvolený
Eva Janotíková MOST - HÍD Slizké 4 4,40 Nezvolený
Katarína Medeová MOST - HÍD Stará Bašta 55 22,36 Nezvolený
Ernest Lakatoš MOST - HÍD Šimonovce 246 67,21 Zvolený
Július Molnár MOST - HÍD Tachty 197 100,00 Zvolený
Vojtech Gyurán MOST - HÍD Tomášovce 74 56,92 Zvolený
Ladislav Nagy SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Tornaľa 845 25,42 Nezvolený
Dana Cochová MOST - HÍD Veľký Blh 241 43,82 Nezvolený
Zoltán Boršodi SDKÚ-DS, MOST - HÍD Višňové 24 100,00 Zvolený
Ľudovít Kalas MOST - HÍD Vyšné Valice 14 8,24 Nezvolený
Edita Szabóová MOST - HÍD Zacharovce 101 35,07 Nezvolený
Ildikó Kovács MOST - HÍD Zádor 47 100,00 Zvolený
Ľudovít Cseri MOST - HÍD, SMK-MKP Balog nad Ipľom 321 60,91 Zvolený
Jozef Huťanský MOST - HÍD Bátorová 77 35,65 Nezvolený
František Zaťko MOST - HÍD Čebovce 81 12,98 Nezvolený
Vojtech Ádám MOST - HÍD, SDKÚ-DS Čeláre 173 86,07 Zvolený
Diana Rétsánová MOST - HÍD Čelovce 0 0,00 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Dolinka 191 61,41 Zvolený
Dušan Chrapka MOST - HÍD Dolné Plachtince 32 9,20 Nezvolený
Eva Egryová MOST - HÍD, SMK-MKP Ďurkovce 46 51,69 Zvolený
Ľudovít Varga MOST - HÍD, SDKÚ-DS Glabušovce 26 34,67 Nezvolený
Július Čierny MOST - HÍD Chrastince 21 14,48 Nezvolený
Tibor Žilka MOST - HÍD Kamenné Kosihy 75 31,38 Nezvolený
Pavol Suchánsky MOST - HÍD, SMK-MKP Kiarov 160 66,39 Zvolený
Alžbeta Grešinová MOST - HÍD Koláre 96 51,89 Zvolený
Eva Gyurászová ĽS-HZDS, SMER, SMK-MKP, MOST - HÍD Kosihovce 209 71,58 Zvolený
Jozef Filip MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 176 100,00 Zvolený
Ladislav Majdán MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lesenice 284 87,38 Zvolený
Tatiana Káššayová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malé Straciny 55 57,29 Zvolený
Darina Huďanová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Malé Zlievce 143 79,89 Zvolený
Samuel Botoš MOST - HÍD Muľa 32 19,39 Nezvolený
Imrich Híveš MOST - HÍD Nenince 219 23,05 Nezvolený
Ľudovít Roško MOST - HÍD, SDKÚ-DS Obeckov 163 52,92 Zvolený
Jozef Vízi MOST - HÍD Olováry 127 59,35 Zvolený
Karol Šiket MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 128 31,45 Nezvolený
Tibor Kukolík MOST - HÍD Sečianky 82 39,23 Nezvolený
Pavel Celeng HZD, SMER, MOST - HÍD Seľany 89 61,81 Zvolený
Ján Ragač MOST - HÍD Senné 98 83,76 Zvolený
Marta Kálovcová MOST - HÍD, SMER Sklabiná 218 50,11 Zvolený
Margita Ďurkovičová MOST - HÍD Slovenské Ďarmoty 81 28,72 Nezvolený
Katarína Dovičinová MOST - HÍD Širákov 61 100,00 Zvolený
Erika Sásová MOST - HÍD Trebušovce 92 69,70 Zvolený
Šimon Krupa MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľká Čalomija 99 25,65 Nezvolený
Gabriel Tóth MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 64 27,47 Nezvolený
Ivan Krahulec SMER, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 140 47,95 Zvolený
Peter Šiška MOST - HÍD, SaS Veľký Krtíš 278 7,98 Nezvolený
Anna Makovníková SMER, KDH, MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS Vieska 93 100,00 Zvolený
Anton Lajtoš MOST - HÍD Vrbovka 8 3,04 Nezvolený
Ladislav Balla KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Želovce 184 26,90 Nezvolený
František Moravec MOST - HÍD, SMER, ĽS-HZDS Budča 452 76,22 Zvolený
Stanislav Koreň MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Sliač 713 31,80 Nezvolený
Miroslav Kusein SF, EDS, ZRS, SZS, HZD, KSS, MOST - HÍD, KDH, ĽS-HZDS, SMER Zvolen 5257 50,98 Zvolený
Pavol Balžanka MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Banská Štiavnica 1086 25,12 Nezvolený
Slávka Cibulová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Beluj 51 57,95 Zvolený
Asadullah Akbari MOST - HÍD Andrejová 8 4,57 Nezvolený
Martin Šmilňák MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Bardejov 5769 47,80 Nezvolený
Jozef Gmiterko MOST - HÍD Becherov 82 53,95 Zvolený
Milan Staš MOST - HÍD Porúbka 76 100,00 Zvolený
Adam Ondis MOST - HÍD Rešov 35 16,83 Nezvolený
Jaroslava Širáková SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, KDH Brekov 224 42,42 Nezvolený
Juraj Kerlik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, ĽS-HZDS Čukalovce 46 44,23 Nezvolený
Helena Kislanová ASV, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Dlhé nad Cirochou 109 10,53 Nezvolený
Michal Micaj MOST - HÍD Kalinov 30 20,27 Nezvolený
Miroslav Porochnavý NK, KDS, OKS, MOST - HÍD Kochanovce 295 63,17 Zvolený
Anna Berezňaninová MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ladomirov 98 48,76 Zvolený
Ján Šalap SMER, MOST - HÍD Oľka 79 37,62 Nezvolený
Pavel Cipka MOST - HÍD, ZRS, KSS, ĽS-HZDS, SMER Repejov 57 55,88 Zvolený
Anna Láclavová MOST - HÍD Runina 25 43,86 Nezvolený
Dušan Hirjak MOST - HÍD Stakčínska Roztoka 38 18,54 Nezvolený
Štefan Šereg MOST - HÍD, SMER Sukov 51 61,45 Zvolený
Ján Holinka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Ulič 387 79,79 Zvolený
Anna Vanacká MOST - HÍD Abrahámovce 66 45,83 Nezvolený
Gustáv Mišalko MOST - HÍD, ĽS-HZDS Jurské 158 36,24 Nezvolený
Miroslav Perignáth MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Kežmarok 1367 24,26 Nezvolený
Peter Repčák MOST - HÍD Ľubica 621 31,43 Zvolený
Viliam Regitko MOST - HÍD Stará Lesná 197 42,00 Zvolený
Gustáv Bačo MOST - HÍD Stráne pod Tatrami 281 45,25 Zvolený
Miroslav Koščák MOST - HÍD Výborná 15 3,28 Nezvolený
Martin Hamburg MOST - HÍD Doľany 103 39,92 Nezvolený
Jozef Bača MOST - HÍD, SaS, KDH Spišské Podhradie 760 44,34 Zvolený
Miroslav Škvárek MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, KDH Svit 738 27,37 Nezvolený
Martin Topor MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Bertotovce 117 41,20 Nezvolený
Cyril Harničár MOST - HÍD Krížovany 128 69,19 Zvolený
Jozef Elsner ÚSVIT, MOST - HÍD, SP Lipany 83 3,33 Nezvolený
Eduard Bartko MOST - HÍD Ľubovec 20 6,49 Nezvolený
Anna Slimáková MOST - HÍD Milpoš 22 7,53 Nezvolený
Andrej Kapľavka SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ondrašovce 23 100,00 Zvolený
Ondrej Matej MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Prešov 5669 21,18 Nezvolený
Marián Varhoľ MOST - HÍD Šarišské Michaľany 34 2,33 Nezvolený
Maroš Kočiš MOST - HÍD, SNS, SMER Hromoš 139 46,03 Zvolený
Marek Reľovský MOST - HÍD Kolačkov 48 8,51 Nezvolený
František Galčík MOST - HÍD Bžany 0 0,00 Nezvolený
Vladislav Zuber MOST - HÍD, SMER Gribov 89 65,44 Zvolený
Anna Kertisová MOST - HÍD, SMER Kručov 92 100,00 Zvolený
Igor Madzin MOST - HÍD Nižná Olšava 158 100,00 Zvolený
Jozef Kačmár MOST - HÍD, SMER Tisinec 158 84,49 Zvolený
Marián Prokopič MOST - HÍD, SMER Veľkrop 105 88,98 Zvolený
Nadežda Kromková MOST - HÍD Bodružal 14 31,82 Nezvolený
Helena Madzinová MOST - HÍD, SMER Cernina 141 41,96 Zvolený
Milan Redecha MOST - HÍD Cigla 21 31,34 Nezvolený
Helena Vasilenková MOST - HÍD, SMER Dobroslava 9 37,50 Nezvolený
Dušan Fečkanin MOST - HÍD Fijaš 0 0,00 Nezvolený
Milan Ščerba MOST - HÍD Havranec 12 100,00 Zvolený
Pavol Fek MOST - HÍD, NK Kapišová 145 60,42 Zvolený
Ján Štefanco MOST - HÍD, KDH, SaS, SDKÚ-DS Krajná Bystrá 135 100,00 Zvolený
Jozef Feciľak MOST - HÍD Krajná Poľana 69 51,49 Zvolený
Adrián Gužo NK, KDH, SDĽ, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kružlová 262 84,79 Zvolený
Ján Božík MOST - HÍD, SMER Kurimka 128 67,37 Zvolený
Ladislav Bojčík SDĽ, KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Ladomirová 338 100,00 Zvolený
Juraj Červák SDĽ, MOST - HÍD Medvedie 28 100,00 Zvolený
Jaroslav Nagajda MOST - HÍD, KDH, SMER Mestisko 143 49,14 Nezvolený
Miroslav Špak MOST - HÍD, SDKÚ-DS Mlynárovce 35 25,00 Nezvolený
Juraj Turišin SNS, MOST - HÍD, SMER Nižný Komárnik 15 13,89 Nezvolený
Darina Keselicová KDH, MOST - HÍD, SMER Nižný Mirošov 92 56,44 Zvolený
Mária Viravcová MOST - HÍD Okrúhle 23 6,10 Nezvolený
Michal Viravec MOST - HÍD, SMER Radoma 176 60,27 Zvolený
Iveta Horvatová NK, KDH, MOST - HÍD, SMER Rakovčík 68 100,00 Zvolený
Martin Jurkovič MOST - HÍD, SDKÚ-DS Roztoky 115 100,00 Zvolený
Miron Medviď MOST - HÍD Stročín 8 2,87 Nezvolený
Anna Paňková KDH, MOST - HÍD, SMER Svidnička 58 100,00 Zvolený
František Oravec MOST - HÍD Štefurov 36 49,32 Nezvolený
Peter Klim MOST - HÍD Vagrinec 46 100,00 Zvolený
Daniela Štefancová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Vyšný Komárnik 42 77,78 Zvolený
Vladislav Kimák KDH, MOST - HÍD, SMER Vyšný Mirošov 87 25,36 Nezvolený
Jozef Telepun MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Benkovce 128 45,39 Nezvolený
Štefan Straka SNS, ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SDĽ, KSS, ÚSVIT Čierne nad Topľou 263 53,67 Zvolený
Miroslav Mikeľ MOST - HÍD Ďurďoš 20 17,39 Nezvolený
Ján Čurlík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 226 12,77 Nezvolený
Štefan Vilcega KDH, MOST - HÍD, SMER Jasenovce 114 81,43 Zvolený
Michal Džuka MOST - HÍD, SMER Jastrabie nad Topľou 167 100,00 Zvolený
Marián Senko MOST - HÍD Juskova Voľa 34 16,19 Nezvolený
Pavel Bašista SaS, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Medzianky 97 42,36 Zvolený
Jozef Kočiš MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Pavlovce 274 100,00 Zvolený
Jaromír Jaroš SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Sečovská Polianka 152 12,17 Nezvolený
Jozef Dobrocký MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Sedliská 437 75,61 Zvolený
Ján Vavrek MOST - HÍD Skrabské 13 3,13 Nezvolený
Igor Čačko MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Vranov nad Topľou 1521 18,99 Nezvolený
Juraj Sciranka MOST - HÍD Zlatník 17 44,74 Nezvolený
Richard Raši MOST - HÍD, SMER Košice 22929 36,06 Zvolený
Jozef Andrejčák ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Dargovských Hrdinov 2690 49,06 Zvolený
Ján Kupec MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Košice - Kavečany 227 38,28 Zvolený
Dušan Kožuško MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Košice - Košická Nová Ves 291 32,01 Nezvolený
Róbert Slezák MOST - HÍD, SMER Košice - Krásna 161 9,71 Nezvolený
Anna Jenčová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - nad Jazerom 2845 44,87 Zvolený
Kornélia Gašparíková MOST - HÍD, ĽS-HZDS, SMER Košice - Pereš 77 10,12 Nezvolený
Iveta Kijevská DS, SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Košice - KVP 2638 44,64 Zvolený
Emil Petrvalský MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Košice - Sídlisko Ťahanovce 1485 32,22 Zvolený
Štefan Lasky MOST - HÍD, SMER Košice - Staré Mesto 1249 19,71 Nezvolený
Ján Nigut SMER, MOST - HÍD, SMK-MKP, DS, OKS, KDS, SDKÚ-DS, KDH Košice - Ťahanovce 594 71,65 Zvolený
Pavol Mutafov ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Košice - Západ 3370 35,53 Nezvolený
Viliam Bačo MOST - HÍD, SMER Bidovce 483 73,52 Zvolený
Jozef Mohňanský MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 489 68,58 Zvolený
Róbert Grešo MOST - HÍD Cestice 347 70,82 Zvolený
Peter Dringuš MOST - HÍD, SaS Čečejovce 245 23,09 Nezvolený
Jozef Timko MOST - HÍD Drienovec 79 7,38 Nezvolený
Štefan Viszlay MOST - HÍD Dvorníky - Včeláre 58 21,72 Nezvolený
Jana Tóthová ĽS-HZDS, MOST - HÍD, KDH, SMER Herľany 122 78,21 Zvolený
Anna Bombárová MOST - HÍD, KDH, SMER Kecerovce 397 41,48 Nezvolený
Alexander Szaniszló MOST - HÍD, SMK-MKP Komárovce 131 45,33 Nezvolený
Gabriela Uchaľová MOST - HÍD, KDH, SMER Košický Klečenov 138 88,46 Zvolený
Peter Jurko SMER, ĽS-HZDS, KDH, MOST - HÍD Kráľovce 160 32,72 Nezvolený
Róbert Komjáti-Nagy MOST - HÍD Paňovce 68 20,86 Nezvolený
Adriena Baranová MOST - HÍD, SMER Perín - Chym 495 52,16 Zvolený
František Bodnár MOST - HÍD, SMK-MKP Rešica 155 100,00 Zvolený
Štefan Markovič MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Ruskov 504 72,00 Zvolený
Miroslav Bačenko MOST - HÍD, SMER Seňa 166 15,12 Nezvolený
Juraj Farkaš MOST - HÍD Slanec 35 6,07 Nezvolený
Marián Erdélyi MOST - HÍD Turnianska Nová Ves 62 28,57 Nezvolený
Alexander Stecz MOST - HÍD Turňa nad Bodvou 315 22,21 Nezvolený
Silvia Galajdová MOST - HÍD Veľká Ida 264 19,98 Nezvolený
Ľuboš Ancin MOST - HÍD Veľká Lodina 47 31,76 Nezvolený
Zuzana Štofanová MOST - HÍD Zádiel 10 10,00 Nezvolený
Gejza Mártha MOST - HÍD Žarnov 91 34,47 Nezvolený
František Genco KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bajany 191 84,51 Zvolený
Viliam Titka MOST - HÍD Beša 124 49,60 Nezvolený
Marián Uhrina MOST - HÍD, SDKÚ-DS Budkovce 318 44,17 Zvolený
Peter Kozák MOST - HÍD Čečehov 63 31,50 Nezvolený
Ján Jakub MOST - HÍD Ižkovce 54 100,00 Zvolený
Karol Molnár MOST - HÍD Kapušianske Kľačany 220 45,08 Zvolený
Ľubomír Šipoš MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Lastomír 372 80,87 Zvolený
Jolana Žeňuchová MOST - HÍD Malé Raškovce 91 56,17 Zvolený
Robert Czap MOST - HÍD Maťovské Vojkovce 77 20,81 Nezvolený
Arpád Csuri MOST - HÍD Oborín 262 62,38 Zvolený
Gejza Tóth KDH, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Pavlovce nad Uhom 59 4,38 Nezvolený
Alexander Takács MOST - HÍD Ptrukša 236 100,00 Zvolený
László Lakatos MOST - HÍD Ruská 157 37,92 Zvolený
Elemér Jakab MOST - HÍD Veľké Raškovce 136 63,26 Zvolený
Štefan Czinke MOST - HÍD Vojany 223 45,70 Zvolený
Gabriel Viňanský MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Zalužice 416 70,63 Zvolený
Ladislav Kohut MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 113 100,00 Zvolený
Štefan Gallai MOST - HÍD Bôrka 79 33,91 Nezvolený
Ondrej Nagy MOST - HÍD Čučma 89 26,81 Nezvolený
Helena Ulbriková MOST - HÍD Drnava 247 63,50 Zvolený
Zoltán Tömöl ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMK-MKP Gemerská Hôrka 351 55,45 Zvolený
Milan Majoroš MOST - HÍD Gemerská Panica 221 60,38 Zvolený
Karol Beke MOST - HÍD Hrušov 27 11,95 Nezvolený
Alžbeta Tamásová MOST - HÍD Jablonov nad Turňou 229 42,88 Nezvolený
Ondrej Baláž MOST - HÍD Jovice 121 29,16 Nezvolený
Jozef Kocsis MOST - HÍD Kováčová 26 45,61 Nezvolený
Peter Bollo MOST - HÍD Krásnohorské Podhradie 421 34,12 Zvolený
Zsolt Liptai MOST - HÍD Kunova Teplica 96 27,43 Nezvolený
František Máté MOST - HÍD, SMK-MKP Lipovník 138 38,66 Nezvolený
Iveta Šušánová MOST - HÍD Plešivec 195 15,97 Nezvolený
Vojtech Berec MOST - HÍD Silica 90 27,61 Zvolený
Eva Tamášová MOST - HÍD Silická Jablonica 97 65,10 Zvolený
Roland Lőrinc MOST - HÍD Slavec 68 24,03 Nezvolený
Ondrej Gallo MOST - HÍD Slavoška 35 43,75 Nezvolený
Andrea Hajdúková MOST - HÍD, OKS, SDKÚ-DS Vlachovo 2 0,41 Nezvolený
Ján Slebodník MOST - HÍD Harichovce 29 3,63 Nezvolený
Ján Andrejov MOST - HÍD Markušovce 28 2,15 Nezvolený
Július Cseh MOST - HÍD Bačka 52 13,79 Nezvolený
Ernest Beňo SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Bara 82 37,27 Nezvolený
František Czető SMK-MKP, MOST - HÍD Biel 425 53,93 Zvolený
Mária Kováčová MOST - HÍD, SMER Borša 268 37,75 Zvolený
Ladislav Zrebňák MOST - HÍD Brehov 28 8,31 Nezvolený
Anton Kandráč MOST - HÍD Byšta 10 9,17 Nezvolený
Viktor Palko MOST - HÍD Čierna nad Tisou 331 22,32 Nezvolený
Helena Zuskáčová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH, SMER Hraň 381 52,55 Zvolený
Milan Rohaľ ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Hriadky 161 51,44 Zvolený
Eva Baloghová MOST - HÍD Klin nad Bodrogom 81 65,32 Zvolený
Karol Pataky KDH, SaS, EDS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 953 27,10 Nezvolený
Ján Lajoš ĽS-HZDS, MOST - HÍD Kysta 148 62,71 Zvolený
Michal Hrinko SMER, KDH, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Lastovce 430 77,90 Zvolený
Michal Zurbola MOST - HÍD Leles 473 50,11 Zvolený
Michal Riľak SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Luhyňa 140 70,00 Zvolený
Monika Rakacká MOST - HÍD Malá Tŕňa 139 54,09 Zvolený
Ján Kapajka KDH, MOST - HÍD, SMER Novosad 206 38,94 Nezvolený
Mikuláš Csorba MOST - HÍD Poľany 169 56,52 Zvolený
Pavol Fülöp MOST - HÍD Pribeník 234 40,48 Zvolený
Ladislav Liška MOST - HÍD Rad 196 100,00 Zvolený
Viktor Kalán SMER, ĽS-HZDS, MOST - HÍD Sirník 211 100,00 Zvolený
Vladimír Kráľovský ĽS-HZDS, MOST - HÍD, SMER Slivník 389 90,05 Zvolený
Ján Kalinič MOST - HÍD, SDKÚ-DS Slovenské Nové Mesto 378 69,23 Zvolený
Ján Juhász SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMK-MKP Somotor 477 53,66 Zvolený
Viktor Tokár MOST - HÍD, SMK-MKP Streda nad Bodrogom 315 28,71 Nezvolený
Gustáv Liszkai SMK-MKP, MOST - HÍD Svätuše 331 100,00 Zvolený
Vladimír Anďal SaS, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Trebišov 1845 22,02 Nezvolený
Dana Kolesárová MOST - HÍD, SMER, SDKÚ-DS Veľaty 72 15,93 Nezvolený
Martin Puzder MOST - HÍD, SMER Veľká Tŕňa 116 39,32 Nezvolený
Jozef Trník MOST - HÍD Veľké Trakany 215 28,40 Nezvolený
Zoltán Pál MOST - HÍD Veľký Horeš 313 64,01 Zvolený
Michal Takáč MOST - HÍD, SMER Viničky 206 79,84 Zvolený
Štefan Juhász MOST - HÍD Vojka 126 44,52 Zvolený
Zoltán Szaxon MOST - HÍD, SMK-MKP Zatín 293 64,11 Zvolený
Serena Juhászová MOST - HÍD Zemplín 38 17,92 Nezvolený
Jozef Šimko ĽS-HZDS, MOST - HÍD Zemplínske Hradište 281 44,96 Nezvolený
Milan Tomko SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMER, SNS Zemplínsky Branč 72 30,51 Nezvolený