Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Gabriela Ferenčáková KDH, OKS, SaS, SZ, SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Čunovo 388 52,08 Zvolený
Ľubica Kolková KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 355 54,45 Zvolený
Milan Jambor MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 2958 58,25 Zvolený
Martin Zaťovič EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Dúbravka 7793 73,87 Zvolený
Pavol Bulla SZ, NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Karlova Ves 2460 21,12 Nezvolený
Pavol Martanovič OKS, NOVA, SZ, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Nové Mesto 1969 15,90 Nezvolený
Iveta Plšeková SZ, MOST - HÍD, SaS, MLADÁ PETRŽALKA, KDH, SIEŤ Bratislava - Petržalka 3628 13,11 Nezvolený
Alžbeta Ožvaldová SMER-SD, NOVA, KDH, SMK-MKP, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Podunajské Biskupice 3883 69,53 Zvolený
Peter Pilinský SZ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Bratislava - Rača 4271 55,03 Zvolený
Ján Buocik SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZ, SaS, SIEŤ Bratislava - Ružinov 6082 29,68 Nezvolený
Gábor Grendel KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Staré Mesto 4031 29,44 Nezvolený
Martin Micheľ SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 826 18,59 Nezvolený
Jozef Krúpa MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 1321 100,00 Zvolený
Martina Jánošíková KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 472 18,94 Nezvolený
Ladislav Gujber MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 300 69,28 Zvolený
Jozef Horváth SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 161 21,67 Nezvolený
Ervin Borš SMK-MKP, MOST - HÍD Kostolná pri Dunaji 179 46,86 Nezvolený
Milan Baďanský NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 804 85,44 Zvolený
Zoltán Metzner MOST - HÍD, SMK-MKP Reca 437 100,00 Zvolený
Marcela Tabačeková MOST - HÍD Rovinka 165 13,52 Nezvolený
Ján Hučko MOST - HÍD Tomášov 243 18,94 Nezvolený
Štefan Čermák MOST - HÍD Tureň 404 65,48 Zvolený
Alžbeta Csíziková MOST - HÍD Baka 178 23,80 Nezvolený
Ferenc Takács MOST - HÍD Čiližská Radvaň 114 16,69 Nezvolený
Oskár Bereczk SMER-SD, SMK-MKP, MOST - HÍD Dolný Bar 183 100,00 Zvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD Dunajská Streda 2372 32,15 Nezvolený
Mária Csibová SMK-MKP, MOST - HÍD Dunajský Klátov 209 100,00 Zvolený
Tímea Feketeová MOST - HÍD Gabčíkovo 729 28,59 Nezvolený
Vojtech Ravasz MOST - HÍD Holice 425 39,24 Nezvolený
Andrej Puss MOST - HÍD Horné Mýto 270 55,79 Zvolený
Lajos Berner MOST - HÍD Janíky 255 50,90 Zvolený
Ladislav Matuška SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 268 75,49 Zvolený
Ladislav Gódány MOST - HÍD Kostolné Kračany 410 100,00 Zvolený
Marta Kissová MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 294 46,89 Nezvolený
Ladislav Maczala SIEŤ, MOST - HÍD Kvetoslavov 185 33,94 Nezvolený
Ladislav Kiss MOST - HÍD Lúč na Ostrove 272 56,67 Zvolený
Gabriel László SMK-MKP, SMER-SD, MOST - HÍD Mad 230 100,00 Zvolený
Zoltán Marczell MOST - HÍD Malé Dvorníky 580 91,48 Zvolený
Andrea Némethová MOST - HÍD Mierovo 67 24,91 Nezvolený
Ján Nyársik MOST - HÍD Nový Život 242 23,14 Nezvolený
Ladislav Polák MOST - HÍD, SMK-MKP Okoč 914 100,00 Zvolený
Zoltán Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 221 100,00 Zvolený
Adrian Füssy MOST - HÍD Pataš 56 11,76 Nezvolený
Gabriela Józan Ho... MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 363 43,11 Nezvolený
Ladislav Herberger MOST - HÍD Trnávka 87 29,59 Zvolený
Attila Paraszti MOST - HÍD Veľké Dvorníky 43 6,20 Nezvolený
Ladislav Balódi SMK-MKP, MOST - HÍD Vydrany 503 100,00 Zvolený
František Oravec MOST - HÍD Zlaté Klasy 77 5,23 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD Čierna Voda 576 64,57 Zvolený
František Dora MOST - HÍD Dolný Chotár 102 100,00 Zvolený
Zsolt Takáč NOVA, SIEŤ, MOST - HÍD Galanta 1035 19,39 Nezvolený
Pavol Dobosy MOST - HÍD Horné Saliby 714 100,00 Zvolený
Attila Szüllő MOST - HÍD Jelka 505 30,61 Nezvolený
František Hontvári MOST - HÍD, SMK-MKP Malá Mača 252 78,26 Zvolený
László Bukovszky MOST - HÍD Matúškovo 249 23,25 Nezvolený
Júlia Mázsárová MOST - HÍD Mostová 93 11,15 Nezvolený
Boris Brunner MOST - HÍD Sládkovičovo 157 8,54 Nezvolený
Adrián Javor SMK-MKP, MOST - HÍD Tomášikovo 138 18,16 Nezvolený
František Juhos MOST - HÍD Trstice 980 53,03 Zvolený
Viola Andrisák MOST - HÍD Váhovce 73 6,29 Nezvolený
Štefan Lancz MOST - HÍD Veľká Mača 741 58,12 Zvolený
František Gőgh SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Veľké Úľany 1217 70,27 Zvolený
Andrej Klapica MOST - HÍD, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Piešťany 609 6,72 Nezvolený
Peter Priwitzer MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kuklov 3 0,83 Nezvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 153 21,34 Nezvolený
Ján Žitňanský MOST - HÍD, SZ, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, KDH Trnava 4458 24,49 Nezvolený
Jozef Maďar NP, MOST - HÍD, SaS, NOVA, OKS Handlová 380 8,08 Nezvolený
Ján Čičmanec MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Koš 47 8,19 Nezvolený
Katarína Ivaničová MOST - HÍD, OKS, SZ, SaS, NOVA Nitrianske Pravno 33 2,46 Nezvolený
Miroslav Rybiansky NOVA, OKS, SaS, SZ, MOST - HÍD Sebedražie 51 6,17 Nezvolený
Mária Kosnovská SDKÚ-DS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, SaS Skačany 38 5,00 Nezvolený
Juraj Hort SIEŤ, SDKÚ-DS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 873 17,84 Nezvolený
Roland Labancz MOST - HÍD, SMK-MKP Bátorové Kosihy 1336 82,32 Zvolený
Kristián Szedlák MOST - HÍD Holiare 22 8,40 Nezvolený
František Magyari MOST - HÍD Chotín 381 44,77 Zvolený
Ferenc Süll MOST - HÍD Klížska Nemá 70 23,10 Nezvolený
Attila Czíria SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 3047 29,52 Nezvolený
Tibor Tóth MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 135 32,07 Nezvolený
Ervin Varga MOST - HÍD, SMK-MKP Marcelová 994 58,82 Zvolený
Jozef Koša MOST - HÍD Pribeta 574 43,48 Zvolený
Gabriella Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 97 20,73 Nezvolený
Karol Farkas MOST - HÍD Trávnik 240 63,49 Zvolený
Lajos Csóka MOST - HÍD Veľké Kosihy 490 82,35 Zvolený
Eva Varjúová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 571 47,46 Zvolený
Ladislav Drappan MOST - HÍD Beša 79 21,53 Nezvolený
Štefan Mikloško MOST - HÍD Hokovce 25 8,56 Nezvolený
Karol Pilinský MOST - HÍD Hontianska Vrbica 158 57,88 Zvolený
Tibor Balogh MOST - HÍD Horné Semerovce 30 9,01 Nezvolený
Róbert Csudai MOST - HÍD Hronovce 403 58,92 Zvolený
Koloman Gasparik MOST - HÍD Ipeľský Sokolec 122 25,36 Nezvolený
András Gerbár MOST - HÍD Jur nad Hronom 36 6,08 Nezvolený
Miroslav Kanala MOST - HÍD Kubáňovo 106 57,61 Zvolený
Jozef Bližňák SIEŤ, MOST - HÍD Lok 12 2,09 Nezvolený
Štefan Kuczman SMK-MKP, MOST - HÍD Lontov 223 59,31 Zvolený
Karol Streda MOST - HÍD Málaš 234 85,71 Zvolený
Zoltán Bacsa MOST - HÍD, SMK-MKP Malé Ludince 89 66,42 Zvolený
Gabriel Hlaváčik MOST - HÍD Mýtne Ludany 33 7,01 Nezvolený
Zoltán Fekete MOST - HÍD Nýrovce 246 70,09 Zvolený
Július Pető MOST - HÍD Pastovce 69 22,70 Nezvolený
Anikó Szkladányi ... MOST - HÍD Plášťovce 611 66,92 Zvolený
Ľudovít Nagy MOST - HÍD, SMK-MKP Pohronský Ruskov 309 44,52 Zvolený
Július Maďar MOST - HÍD Sikenica 227 69,42 Zvolený
Tomáš Baráti MOST - HÍD Šahy 477 15,60 Nezvolený
Renáta Kassaiová SMER-SD, SMK-MKP, MOST - HÍD Šalov 136 76,40 Zvolený
Ivan Žigrai KDH, SDS, MOST - HÍD Tehla 166 65,10 Zvolený
Ondrej Szabó MOST - HÍD Tekovské Lužany 204 16,60 Nezvolený
Denisa Tóthová MOST - HÍD Turá 31 19,25 Nezvolený
Jozef Gyurkovics MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 223 100,00 Zvolený
Ildikó Sládečková MOST - HÍD Žemliare 47 40,52 Nezvolený
Peter Ďurica SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 304 71,87 Zvolený
Beáta Áčová MOST - HÍD Branč 207 18,63 Nezvolený
Zoltán Gyepes MOST - HÍD, SMER-SD Dolné Obdokovce 299 43,84 Nezvolený
Róbert Balkó NOVA, MOST - HÍD, KDH, SMK-MKP Kolíňany 473 100,00 Zvolený
Juraj Farkaš SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 232 48,95 Zvolený
Ľudovít Gráf MOST - HÍD, SMER-SD Nitrianske Hrnčiarovce 109 12,18 Nezvolený
Zoltán Fülöp MOST - HÍD Podhorany 139 22,56 Nezvolený
Ladislav Pindeš MOST - HÍD Pohranice 200 30,86 Nezvolený
Zuzana Vinkovičová MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Štitáre 230 52,87 Zvolený
Jozef Kišš MOST - HÍD Andovce 364 44,12 Nezvolený
Katarína Soboňová MOST - HÍD, OKS Bardoňovo 96 23,76 Nezvolený
Štefan Tóth MOST - HÍD Bešeňov 400 38,83 Nezvolený
Eva Čákváriová MOST - HÍD Bíňa 635 82,79 Zvolený
Alexander Hubač MOST - HÍD Bruty 239 100,00 Zvolený
Štefan Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 620 22,90 Nezvolený
Kornélia Stellárová MOST - HÍD Kamenín 64 7,58 Nezvolený
Valéria Lukácsová SMK-MKP, MOST - HÍD Komoča 231 42,86 Zvolený
Rita Pásztorová MOST - HÍD Malá nad Hronom 185 70,61 Zvolený
Zuzana Matusková MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 252 42,14 Nezvolený
Erika Góra MOST - HÍD Obid 207 35,08 Nezvolený
Ján Szakál MOST - HÍD Pozba 114 34,86 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD Tvrdošovce 1113 100,00 Zvolený
Ferenc Bergendi MOST - HÍD Kráľová nad Váhom 472 54,50 Zvolený
Martin Alföldi SIEŤ, KDH, MOST - HÍD Šaľa 2381 34,86 Nezvolený
František Štajer MOST - HÍD Oravská Poruba 27 4,90 Nezvolený
Miroslav Butora MOST - HÍD Huty 48 43,24 Nezvolený
Martin Barčík OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS, SIEŤ Žilina 6791 23,52 Nezvolený
Peter Vrbický MOST - HÍD Lučatín 55 15,49 Nezvolený
Dušan Tury MOST - HÍD, SaS, SIEŤ Selce 178 16,02 Nezvolený
Viliam Körösi MOST - HÍD, SMER-SD Ábelová 56 61,54 Zvolený
István Csaba MOST - HÍD Belina 160 44,20 Zvolený
Jozef Varga MOST - HÍD Boľkovce 9 2,28 Nezvolený
Alexander Baláž MOST - HÍD Čamovce 81 24,04 Nezvolený
Oto Agócs MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 181 33,83 Zvolený
Karol Ferencz MOST - HÍD Holiša 207 58,97 Zvolený
Jozef Hodulák KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 99 29,38 Nezvolený
Štefan Kertész MOST - HÍD Panické Dravce 48 13,26 Nezvolený
Dorota Molnárová MOST - HÍD Pleš 64 60,95 Zvolený
Péter György MOST - HÍD, SMK-MKP Radzovce 379 50,74 Zvolený
Róbert Lovaš MOST - HÍD Barca 19 7,92 Nezvolený
Peter Hencz MOST - HÍD Bátka 165 31,91 Zvolený
Peter Mihályi MOST - HÍD Blhovce 204 48,34 Nezvolený
Agneša Krahulcová MOST - HÍD Dolné Zahorany 68 51,13 Zvolený
Krisztián Kovács MOST - HÍD, SMK-MKP Dražice 103 76,30 Zvolený
Endre Vincze MOST - HÍD Drňa 104 88,89 Zvolený
Mária Duszová MOST - HÍD Držkovce 224 72,96 Zvolený
Ivan Nagy MOST - HÍD Dubovec 42 15,50 Nezvolený
Imrich Palmont MOST - HÍD Figa 110 46,81 Zvolený
Zoltán Jankóšik MOST - HÍD Gemer 352 70,82 Zvolený
Zoltán Kisantal MOST - HÍD Gemerček 47 69,12 Zvolený
Monika Lévaiová MOST - HÍD Gemerská Ves 328 62,48 Zvolený
Edita Borbásová MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 44 18,88 Nezvolený
Katarína Bodonová MOST - HÍD Gemerské Michalovce 22 31,43 Nezvolený
Tomáš Agócs MOST - HÍD Gemerský Jablonec 127 29,20 Nezvolený
Ladislav Mihály MOST - HÍD Gortva 27 9,93 Nezvolený
Jozef Hunyák MOST - HÍD Hajnáčka 456 65,05 Zvolený
Zsolt Plánka MOST - HÍD Hodejov 135 16,81 Nezvolený
Peter Fazekaš MOST - HÍD Husiná 143 55,64 Zvolený
Marta Benedeková SMK-MKP, MOST - HÍD Chrámec 85 36,02 Zvolený
Vojtech Bráz MOST - HÍD Chvalová 48 42,11 Nezvolený
Erika Petriková MOST - HÍD Jestice 60 47,62 Nezvolený
Tivadar Karkus MOST - HÍD Konrádovce 153 80,53 Zvolený
František Béres SMK-MKP, MOST - HÍD Kráľ 369 69,49 Zvolený
Ján Rákoši MOST - HÍD, SMK-MKP Lenartovce 171 100,00 Zvolený
Marián Habovčík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 112 80,58 Zvolený
Vojtech Šomošvári MOST - HÍD Otročok 126 100,00 Zvolený
Attila Szabó MOST - HÍD Padarovce 88 100,00 Zvolený
Ján Punka MOST - HÍD Polina 31 39,24 Zvolený
Róbert Balog MOST - HÍD Radnovce 28 6,50 Nezvolený
Zoltán Jámbor MOST - HÍD Rakytník 22 14,10 Nezvolený
Ján Bobrovský MOST - HÍD Ratková 97 34,40 Zvolený
Štefan Vavrek MOST - HÍD Rimavská Seč 586 56,24 Zvolený
Štefan Orosz SIEŤ, MOST - HÍD Rimavská Sobota 712 9,96 Nezvolený
Ladislav Hajdú MOST - HÍD Rimavské Janovce 167 24,42 Nezvolený
Andrea Javorová MOST - HÍD, SMK-MKP Rumince 102 40,32 Zvolený
Alexander Varga MOST - HÍD Studená 74 100,00 Zvolený
Ernest Lakatoš MOST - HÍD Šimonovce 149 42,94 Nezvolený
Norbert Keszi MOST - HÍD, SMK-MKP Štrkovec 144 100,00 Zvolený
Július Molnár MOST - HÍD Tachty 211 71,77 Zvolený
Vojtech Gyurán MOST - HÍD Tomášovce 78 72,90 Zvolený
Peter Babík MOST - HÍD Uzovská Panica 278 85,28 Zvolený
Júlia Magicová MOST - HÍD Valice 70 40,23 Nezvolený
Alexander Hulitka MOST - HÍD Večelkov 62 37,13 Nezvolený
Vojtech Elek MOST - HÍD Veľký Blh 161 33,13 Nezvolený
Ján Czigány MOST - HÍD, SMK-MKP Vlkyňa 111 52,86 Zvolený
Ildikó Kovács MOST - HÍD Zádor 44 55,00 Zvolený
Daniela Lichvárová MOST - HÍD, SMER-SD Bátorová 88 37,29 Zvolený
Zoltán Baráth MOST - HÍD, KDH Čebovce 92 15,59 Nezvolený
Vojtech Ádám MOST - HÍD Čeláre 175 78,83 Zvolený
József Nagy MOST - HÍD Dolinka 161 48,64 Nezvolený
Eva Egryová MOST - HÍD, SMK-MKP Ďurkovce 69 74,19 Zvolený
Ivan Krekáč KDH, MOST - HÍD, SIEŤ, SDKÚ-DS Horná Strehová 50 47,17 Nezvolený
Jozef Varga MOST - HÍD, SMER-SD Chrastince 89 100,00 Zvolený
Viktor Lestyánszky MOST - HÍD Ipeľské Predmostie 227 60,05 Zvolený
Bartolomej Košík MOST - HÍD Kamenné Kosihy 63 26,14 Nezvolený
Pavol Suchánsky MOST - HÍD Kiarov 188 88,68 Zvolený
Alžbeta Grešinová MOST - HÍD Koláre 90 56,25 Zvolený
Eva Gyurászová SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER-SD Kosihovce 200 61,54 Zvolený
Jozef Filip NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 128 57,14 Zvolený
Ladislav Majdán NOVA, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Lesenice 216 62,97 Zvolený
Tatiana Káššayová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD Malé Straciny 40 100,00 Zvolený
Ingrid Urdová MOST - HÍD Modrý Kameň 35 4,52 Nezvolený
Ľudovít Roško SIEŤ, MOST - HÍD Obeckov 133 44,78 Zvolený
Jozef Vízi MOST - HÍD Olováry 157 81,77 Zvolený
Mária Péterová SMK-MKP, MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 155 44,67 Nezvolený
Pavel Celeng MOST - HÍD, SMER-SD Seľany 65 50,39 Zvolený
Marta Kálovcová MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Sklabiná 248 57,54 Zvolený
Margita Ďurkovičová SDKÚ-DS, MOST - HÍD Slovenské Ďarmoty 103 36,92 Nezvolený
Tibor Dímik MOST - HÍD Širákov 77 57,89 Zvolený
Ladislav Kerata MOST - HÍD, SMK-MKP Veľká Ves nad Ipľom 142 100,00 Zvolený
Ivan Krahulec KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Veľké Zlievce 174 61,48 Zvolený
Tibor Černík MOST - HÍD, SMK-MKP Vrbovka 100 42,55 Nezvolený
Daniel Dunčko MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 941 39,75 Zvolený
Alfréd Haško OKS, MOST - HÍD Kremnica 20 0,80 Nezvolený
Juraj Valentovič MOST - HÍD, SaS, SIEŤ, NOVA Nová Baňa 1243 40,83 Nezvolený
Ján Labovský MOST - HÍD Malcov 20 2,81 Nezvolený
Stanislav Revák MOST - HÍD Brestov nad Laborcom 18 35,29 Nezvolený
Miroslav Porochnavý SIEŤ, SDKÚ-DS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kochanovce 244 57,41 Zvolený
Mária Hudáková SIEŤ, SaS, MOST - HÍD Ľubiša 102 22,17 Nezvolený
Martina Vlasáková MOST - HÍD, SaS Modra nad Cirochou 30 4,98 Nezvolený
Ján Šalap MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SOĽ, NOVA, SDS, SaS Oľka 60 31,41 Nezvolený
Ľuboš Feciškanin MOST - HÍD, SaS, KDH Repejov 16 17,20 Nezvolený
Jozef Šimurda MOST - HÍD, SIEŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, SaS Slovenská Volová 67 23,02 Nezvolený
Anna Vanacká MOST - HÍD Abrahámovce 59 41,26 Nezvolený
Beáta Romanová MOST - HÍD Jurské 7 1,53 Nezvolený
Peter Gábor MOST - HÍD Rakúsy 45 4,12 Nezvolený
Miroslav Pompa MOST - HÍD Toporec 255 39,47 Nezvolený
Dana Šromovská MOST - HÍD Tvarožná 34 9,29 Nezvolený
Milan Majerský KDS, MOST - HÍD, NOVA, SIEŤ, OKS, SDKÚ-DS, KDH Levoča 2370 50,45 Zvolený
Róbert Hudák MOST - HÍD Červenica 137 33,74 Nezvolený
Miroslav Kolčár MOST - HÍD Chmeľov 34 6,67 Nezvolený
Andrea Turčanová OKS, NOVA, MOST - HÍD, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SDKÚ-DS, KDH Prešov 11887 44,12 Zvolený
Stanislav Škorica MOST - HÍD Šarišská Poruba 36 13,53 Nezvolený
Pavol Banas MOST - HÍD Teriakovce 164 48,52 Nezvolený
Ľubica Pankievičová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Varhaňovce 343 53,26 Zvolený
Peter Hudák MOST - HÍD Zlatá Baňa 12 4,29 Nezvolený
Igor Bajus MOST - HÍD Žehňa 6 1,17 Nezvolený
Slavomír Brendza NOVA, MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Breznica 322 83,64 Zvolený
Ivana Kretová MOST - HÍD Havaj 8 3,43 Nezvolený
Jaroslav Durkoš MOST - HÍD Kolbovce 23 20,54 Nezvolený
Jozef Kačmár KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Tisinec 178 84,36 Zvolený
Michal Berežňak MOST - HÍD, NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, KDH Beňadikovce 27 18,12 Nezvolený
Jaroslav Harajda SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Giraltovce 228 13,73 Nezvolený
Mikuláš Horvát MOST - HÍD Hunkovce 83 41,50 Zvolený
Jaroslav Teraz MOST - HÍD Kečkovce 16 12,70 Nezvolený
Mária Drozdová MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, SOĽ Krajná Poľana 48 37,80 Nezvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Ján Božík MOST - HÍD, SMER-SD Kurimka 156 85,25 Zvolený
Juraj Červák MOST - HÍD Medvedie 24 100,00 Zvolený
Mária Turišinová KDH, SOĽ, MOST - HÍD Nižný Komárnik 70 65,42 Zvolený
Rudolf Juhás MOST - HÍD Nižný Orlík 10 5,05 Nezvolený
Mária Vasilenková MOST - HÍD, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS, SOĽ Rakovčík 50 48,08 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Jozef Berezný MOST - HÍD Svidnička 37 41,11 Nezvolený
Jozef Mager MOST - HÍD Valkovce 30 20,55 Nezvolený
Michal Petranik MOST - HÍD Vyšný Mirošov 182 49,86 Zvolený
Ján Čurlík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Hanušovce nad Topľou 203 13,39 Nezvolený
Anton Šantavý MOST - HÍD Vechec 9 0,73 Nezvolený
Ondrej Vilner MOST - HÍD Košice - Barca 60 3,90 Nezvolený
Milena Husťáková MOST - HÍD Košice - Dargovských Hrdinov 499 8,28 Nezvolený
Igor Hildebrand MOST - HÍD Košice - Košická Nová Ves 38 4,12 Nezvolený
Marián Gál MOST - HÍD, SIEŤ Košice - nad Jazerom 1013 14,78 Nezvolený
Vladimír Vágási MOST - HÍD Košice - Sever 402 7,03 Nezvolený
Mária Ivanecká MOST - HÍD Košice - KVP 87 1,38 Nezvolený
Miroslav Špak SMK-MKP, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Sídlisko Ťahanovce 904 18,33 Nezvolený
Marek Korpa MOST - HÍD Košice - Staré Mesto 442 7,06 Nezvolený
Ján Nigut NOVA, SMK-MKP, SMER-SD, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Ťahanovce 524 100,00 Zvolený
Igor Jutka SMK-MKP, KDS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Košice - Západ 2424 24,16 Nezvolený
Jozef Mohňanský SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 472 75,28 Zvolený
Róbert Grešo MOST - HÍD, SMER-SD Cestice 272 56,55 Zvolený
Klára Vranaiová MOST - HÍD Čečejovce 310 31,76 Nezvolený
Karol Palčík MOST - HÍD Debraď 42 22,83 Nezvolený
Štefan Viszlay MOST - HÍD Dvorníky - Včeláre 67 24,81 Nezvolený
Peter Karčák MOST - HÍD Hačava 53 44,54 Nezvolený
Július Farkas MOST - HÍD Háj 87 46,03 Zvolený
Melánia Kožejová DS, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Malá Ida 195 25,46 Nezvolený
Monika Findrichová MOST - HÍD, SDKÚ-DS, KDH Medzev 151 11,49 Nezvolený
Norbert Krušinský SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD Moldava nad Bodvou 229 5,97 Nezvolený
Viktor Sasák KDH, SIEŤ, MOST - HÍD Nižný Lánec 48 19,05 Nezvolený
Róbert Komjáti-Nagy SMER-SD, MOST - HÍD Paňovce 144 40,56 Nezvolený
Ladislav Molnár MOST - HÍD Perín - Chym 625 68,53 Zvolený
Peter Smajda MOST - HÍD Rankovce 88 23,72 Nezvolený
František Bodnár SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Rešica 146 100,00 Zvolený
Marek Tomáš MOST - HÍD, SMER-SD Rozhanovce 49 4,33 Nezvolený
Gabriel Ficzere MOST - HÍD Seňa 41 4,28 Nezvolený
Július Kočiš MOST - HÍD Turňa nad Bodvou 138 9,41 Nezvolený
Marián Erdélyi MOST - HÍD Turnianska Nová Ves 98 43,95 Nezvolený
Július Beluscsák SMK-MKP, MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SMER-SD, KDH Veľká Ida 790 65,78 Zvolený
Libuša Medveová MOST - HÍD Vyšný Čaj 38 20,43 Nezvolený
Attila Nehoda MOST - HÍD Zádiel 15 14,85 Nezvolený
Attila Kiss MOST - HÍD Žarnov 60 23,62 Nezvolený
František Genco SIEŤ, MOST - HÍD, Strana moderného Slovenska, SDKÚ-DS Bajany 117 46,25 Zvolený
Viliam Titka MOST - HÍD Beša 65 25,90 Nezvolený
Anikó Feketeová MOST - HÍD Drahňov 182 33,77 Nezvolený
Štefan Šipoš MOST - HÍD Ižkovce 55 100,00 Zvolený
Stanislav Pastirik MOST - HÍD Kačanov 63 30,58 Nezvolený
Jolana Žeňuchová MOST - HÍD Malé Raškovce 121 78,06 Zvolený
Arpád Csuri MOST - HÍD Oborín 250 64,10 Zvolený
Alexander Takács MOST - HÍD Ptrukša 211 100,00 Zvolený
Igor Slepák MOST - HÍD Pusté Čemerné 19 8,33 Nezvolený
Tomáš Biláz MOST - HÍD Ruská 91 22,92 Nezvolený
Elemér Jakab MOST - HÍD Veľké Raškovce 133 71,51 Zvolený
Štefan Czinke MOST - HÍD Vojany 274 61,85 Zvolený
Ladislav Kohut MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 104 100,00 Zvolený
Štefan Gallai MOST - HÍD Bôrka 99 40,91 Nezvolený
Ján Hubay MOST - HÍD Čoltovo 189 66,55 Zvolený
Tibor Balázs MOST - HÍD Gemerská Hôrka 328 49,85 Zvolený
Milan Majoroš MOST - HÍD Gemerská Panica 228 62,98 Zvolený
Miroslav Michalka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Gemerská Poloma 566 55,27 Zvolený
Slavomír Zubriczky MOST - HÍD Jablonov nad Turňou 143 27,55 Zvolený
Jozef Olexák MOST - HÍD Jovice 26 6,36 Nezvolený
Július Lőrincz SMK-MKP, MOST - HÍD Kečovo 141 62,95 Zvolený
Peter Bollo MOST - HÍD Krásnohorské Podhradie 598 49,10 Zvolený
Richard Szendi MOST - HÍD Kružná 52 19,92 Nezvolený
Eva Gyenesová MOST - HÍD Kunova Teplica 199 58,70 Zvolený
Robert Anna MOST - HÍD Lipovník 224 64,74 Zvolený
Csaba Husaník MOST - HÍD Meliata 64 56,64 Zvolený
Iveta Šušánová MOST - HÍD Plešivec 377 34,59 Zvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD Rožňava 2200 48,28 Zvolený
Ján Forgáč MOST - HÍD Rožňavské Bystré 30 8,17 Nezvolený
Július Kerekes MOST - HÍD Rudná 248 100,00 Zvolený
Norbert Várady MOST - HÍD Silica 26 8,81 Nezvolený
Bartolomej Angyal MOST - HÍD Silická Jablonica 65 45,14 Zvolený
Valentín Borzy MOST - HÍD, SMK-MKP Slavec 180 67,16 Zvolený
Róbert Gyenes MOST - HÍD, SDS Markušovce 45 3,26 Nezvolený
Otomár Vasilco MOST - HÍD Smolník 15 2,53 Nezvolený
Miloš Pacovský MOST - HÍD Žehra 150 24,92 Nezvolený
Ladislav Jurčák MOST - HÍD Biel 212 35,93 Zvolený
Darina Macová MOST - HÍD Brehov 127 40,58 Nezvolený
Marta Vozáriková MOST - HÍD, SMER-SD Čierna nad Tisou 688 65,52 Zvolený
Karol Pataky SIEŤ, SDKÚ-DS, KDH, SMER-SD, MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1565 53,49 Zvolený
Michal Hrinko MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Lastovce 333 65,81 Zvolený
Michal Zurbola SMK-MKP, MOST - HÍD Leles 581 100,00 Zvolený
Peter Tárczy MOST - HÍD, SMK-MKP Malé Trakany 244 39,74 Nezvolený
Mikuláš Csorba MOST - HÍD Poľany 198 68,75 Zvolený
Pavol Fülöp MOST - HÍD Pribeník 284 48,63 Nezvolený
František Petro MOST - HÍD Rad 15 4,64 Nezvolený
Viktor Kalán MOST - HÍD, SMER-SD Sirník 191 100,00 Zvolený
Vladimír Kráľovský SDS, Strana moderného Slovenska, MOST - HÍD, KDH, SMER-SD Slivník 324 73,47 Zvolený
Ján Juhász MOST - HÍD Somotor 434 54,25 Zvolený
Angela Fučková MOST - HÍD Svätá Mária 95 26,61 Nezvolený
Gustáv Liszkai MOST - HÍD, SMK-MKP, SMER-SD Svätuše 357 75,16 Zvolený
Magdaléna Kondásová MOST - HÍD, SMK-MKP Svinice 109 76,76 Zvolený
Zoltán Pál SMER-SD, MOST - HÍD Veľký Horeš 354 100,00 Zvolený
Michal Takáč MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 227 81,65 Zvolený
Mónika Oláhová MOST - HÍD Vojka 32 12,45 Nezvolený
Zoltán Szaxon MOST - HÍD, SMK-MKP Zatín 185 51,39 Zvolený
Jozef Tóth MOST - HÍD, KDH Zemplínsky Branč 136 54,62 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Ján Buocik SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 6944 Zvolený
Iveta Plšeková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 5685 Zvolený
Oliver Kríž SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4530 Zvolený
Juraj Káčer SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4110 Zvolený
Peter Pilinský SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4088 Zvolený
Lucia Štasselová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 4068 Zvolený
Pavol Bulla SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 3059 Zvolený
Rastislav Žitný SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 2555 Zvolený
Milan Jambor SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1975 Zvolený
Izabella Jégh SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1710 Zvolený
Milan Černý SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 1640 Zvolený
Radovan Jenčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 854 Zvolený
Jozef Uhler SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 745 Zvolený
Gabriela Ferenčáková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava 351 Zvolený
Elena Cenká KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 397 Zvolený
Igor Prieložný KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 290 Zvolený
Peter Distler KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 283 Zvolený
Štefan Kilársky KDH, SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Bratislava - Devín 276 Zvolený
Jana Ďuriačová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1329 Zvolený
Peter Krug MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1245 Zvolený
Beata Janatová MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1163 Zvolený
Denis Ružovič MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1065 Zvolený
Jozef Tittel MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1036 Zvolený
Róbert Bardač MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Devínska Nová Ves 1018 Zvolený
Juraj Káčer SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1551 Zvolený
Juraj Štekláč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1309 Zvolený
Peter Klepoch SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1251 Zvolený
Marcel Burkert SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1243 Zvolený
Igor Mravec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1199 Zvolený
Libor Gula SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1170 Zvolený
Marian Podrazil SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1163 Zvolený
Pavel Vladovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1154 Zvolený
Juraj Horan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1121 Zvolený
Mário Borza SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1108 Zvolený
Ľuboš Krajčír SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1105 Zvolený
Dušan Mikuláš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1095 Zvolený
Alexej Dobroľubov SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1073 Zvolený
Peter Illý SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1064 Zvolený
Martin Mlýnek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1007 Zvolený
Marián Takács SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 1003 Zvolený
Branko Semančík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Vladimír Straka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 994 Zvolený
Matej Nagy SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 991 Zvolený
Maroš Repík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 990 Zvolený
Miroslav Sedlák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 865 Zvolený
Tomáš Husár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 859 Zvolený
Jozef Radošovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Dúbravka 753 Zvolený
Jozef Uhler SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 727 Zvolený
Juraj Hradský SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 458 Zvolený
Marcela Škodlerová SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 426 Zvolený
Juraj Hegyi SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 425 Zvolený
Peter Malý SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 370 Zvolený
Richard Szabó SZ, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Jarovce 369 Zvolený
Martin Berta SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 1013 Zvolený
Ján Horecký SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 997 Zvolený
Igor Bendík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 833 Zvolený
Peter Lenč SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 829 Zvolený
Petra Nagyová Dže... SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Karlova Ves 811 Zvolený
Libor Gašpierik SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1329 Zvolený
Peter Ágoston SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1082 Zvolený
Pavol Galamboš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1047 Zvolený
Zuzana Rattajová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Otto Novitzky SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 1016 Zvolený
Dan Sládek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 718 Zvolený
Marek Norovský SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Nové Mesto 710 Zvolený
Michal Vičan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1497 Zvolený
Michal Radosa SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1491 Zvolený
Tomáš Mikus SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1466 Zvolený
Peter Cmorej SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1464 Zvolený
Ján Bučan SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1383 Zvolený
Ľubica Škorvaneková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1363 Zvolený
Martin Jóna SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1333 Zvolený
Oliver Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1301 Zvolený
Ľuboš Kačírek SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1291 Zvolený
Vladislav Chaloupka SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1287 Zvolený
Juraj Kríž SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1199 Zvolený
Alica Hájková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1142 Zvolený
Michal Fiala SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1105 Zvolený
Ján Karman SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1046 Zvolený
Gabriel Gaži SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 1000 Zvolený
Alexandra Petrisková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 988 Zvolený
Oľga Adamčiaková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 967 Zvolený
Ivan Uhlár SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 931 Zvolený
Lucia Štrauchová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD, MLADÁ PETRŽALKA, KDH Bratislava - Petržalka 875 Zvolený
Izabella Jégh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1298 Zvolený
Ján Duranský SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1224 Zvolený
Olívia Falanga Wu... SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1222 Zvolený
Katarína Matuszná SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 1130 Zvolený
Mikuláš Krippel SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 952 Zvolený
Attila Foglszinger SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 935 Zvolený
Peter Tóth SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 770 Zvolený
Milan Černý SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 765 Zvolený
Lukáš Lampart SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 650 Zvolený
Jana Šimunová SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 647 Zvolený
Vladimír Holásek SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 636 Zvolený
Pavol Kubiš SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 623 Zvolený
Jaroslav Švehla SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Podunajské Biskupice 528 Zvolený
Rastislav Žitný SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 2056 Zvolený
Miloš Máťuš SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1798 Zvolený
Miloslav Jošt SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1347 Zvolený
Róbert Pajdlhauser SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1303 Zvolený
Mário Khandl SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 1115 Zvolený
Peter Pálka SZ, SIEŤ, NOVA, MOST - HÍD, KDH Bratislava - Rača 451 Zvolený
Radovan Jenčík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 871 Zvolený
Peter Golej MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 724 Zvolený
Veronika Vandráše... MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 620 Zvolený
František Lošonský MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 591 Zvolený
Peter Filaga MOST - HÍD, SDKÚ-DS Bratislava - Rusovce 531 Zvolený
Mária Barancová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 1051 Zvolený
Tatiana Tomášková SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 934 Zvolený
Igor Adamec SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 923 Zvolený
Martin Vojtašovič SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 898 Zvolený
Lucia Štasselová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 891 Zvolený
Anna Reinerová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 740 Zvolený
Martin Ferák SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 660 Zvolený
Marián Gajdoš SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 655 Zvolený
Petra Palenčárová SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 649 Zvolený
Vladimír Sloboda SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 574 Zvolený
Martin Lazík SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 521 Zvolený
Attila Horváth SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Bratislava - Ružinov 490 Zvolený
Štefan Bučko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 946 Zvolený
Ľubomír Boháč SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 609 Zvolený
Jana Španková SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 607 Zvolený
Lucia Nicholsonová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 597 Zvolený
Martina Uličná SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 576 Zvolený
Halka Ležovičová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 561 Zvolený
Miloš Domorák SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 550 Zvolený
Vladimír Palko SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 515 Zvolený
Veronika Remišová SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 507 Zvolený
Peter Osuský SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 503 Zvolený
Tomáš Ziegler SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 492 Zvolený
Viktor Muránsky SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 489 Zvolený
Peter Tatár SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, MOST - HÍD, KDH, KDS Bratislava - Staré Mesto 461 Zvolený
Zuzana Schwartzová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 1127 Zvolený
Ladislav Kugler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 790 Zvolený
Stanislav Bruna SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 634 Zvolený
Michal Behúň SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 625 Zvolený
Tomáš Galo SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 565 Zvolený
Michal Hrapko SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 557 Zvolený
Oľga Kubalíková SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 544 Zvolený
Milan Šindler SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 437 Zvolený
Jana Némethová SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 431 Zvolený
Ľubomír Czaja SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 361 Zvolený
Pavol Prikryl SMK-MKP, SaS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ Bratislava - Vrakuňa 320 Zvolený
Martin Besedič MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 861 Zvolený
Dagmar Cingelová MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 750 Zvolený
Miloslav Sajan MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 682 Zvolený
Ján Janata MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 581 Zvolený
Miloš Fatyka MOST - HÍD, SaS, NOVA, SIEŤ, KDH, SDKÚ-DS Bratislava - Záhorská Bystrica 565 Zvolený
Iva Pipíšková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 1177 Zvolený
Martina Jánošíková OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 951 Zvolený
Miroslav Turenič OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Bernolákovo 739 Zvolený
Ernest Németh ml. SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 427 Zvolený
Martin Vozár SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 414 Zvolený
František Stareček SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Dunajská Lužná 360 Zvolený
Štefan Olajec MOST - HÍD Hamuliakovo 268 Zvolený
Robert Botló MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 279 Zvolený
Nikola Karkeszová MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 259 Zvolený
Csaba Takács MOST - HÍD, SMK-MKP Hrubý Šúr 185 Zvolený
Jozef Žatecký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 259 Zvolený
Katarína Gergelová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SIEŤ Kalinkovo 226 Zvolený
Ing.Igor Šillo MOST - HÍD Kostolná pri Dunaji 199 Zvolený
Edit Valacsai SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 689 Zvolený
Imrich Lieskovský SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 571 Zvolený
Štefan Szabó SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 517 Zvolený
Jozef Dúcz SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 490 Zvolený
Jozef Szigl SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 436 Zvolený
Gabriel Kenderessy SIEŤ, SaS, SDKÚ-DS, SMK-MKP, MOST - HÍD Malinovo 402 Zvolený
Milan Matušek NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 611 Zvolený
Renáta Bačová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Jarmila Grujbárová NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 604 Zvolený
Roman Horváth NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 525 Zvolený
Ľuboš Majer NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 489 Zvolený
Pavol Karaba NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 481 Zvolený
Ladislav Bučík NOVA, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Miloslavov 301 Zvolený
Zoltán Kiss MOST - HÍD Reca 205 Zvolený
Gyula Bárdos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 858 Zvolený
Gabriella Németh SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 769 Zvolený
Mikuláš Bertok SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 693 Zvolený
Rudolf Galambos SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 669 Zvolený
Zoltán Kovács SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, MOST - HÍD Senec 664 Zvolený
Róbert Hevler MOST - HÍD Tomášov 440 Zvolený
Ján Fülöp MOST - HÍD Tureň 295 Zvolený
Ondrej Vincze MOST - HÍD Tureň 291 Zvolený
Róbert Múčka MOST - HÍD Tureň 220 Zvolený
Ružena Dolánová MOST - HÍD Veľký Biel 465 Zvolený
Peter Fülöp MOST - HÍD Veľký Biel 462 Zvolený
Mária Říhová MOST - HÍD Veľký Biel 376 Zvolený
Róbert Szitás MOST - HÍD Báč 217 Zvolený
Oskár Tési MOST - HÍD Báč 194 Zvolený
Ladislav Litresics MOST - HÍD Báč 183 Zvolený
Karolína Luzsicová MOST - HÍD Báč 177 Zvolený
Zoltán Bertalan MOST - HÍD Baka 284 Zvolený
Andrea Baánová MOST - HÍD Blahová 125 Zvolený
Patrik Bleho MOST - HÍD Blahová 122 Zvolený
Milan Bella MOST - HÍD Blahová 121 Zvolený
Ján Süli MOST - HÍD Blatná na Ostrove 234 Zvolený
Alžbeta Szalayová MOST - HÍD Blatná na Ostrove 231 Zvolený
Zsolt Nagy MOST - HÍD Blatná na Ostrove 227 Zvolený
Tibor Putz MOST - HÍD Čakany 190 Zvolený
Peter Bednár MOST - HÍD Čakany 154 Zvolený
Jozef Bartalos MOST - HÍD Dolný Bar 149 Zvolený
Pavol Boráros MOST - HÍD Dolný Bar 128 Zvolený
Štefan Bögi MOST - HÍD Dolný Bar 123 Zvolený
Ladislav Kovács MOST - HÍD Dolný Bar 121 Zvolený
Helena Bögiová MOST - HÍD Dolný Bar 99 Zvolený
Gabriella Jerábik MOST - HÍD Dunajská Streda 681 Zvolený
József Nagy MOST - HÍD Dunajská Streda 642 Zvolený
Kinga Horváth MOST - HÍD Dunajská Streda 594 Zvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD Dunajská Streda 580 Zvolený
Alžbeta Feketeová MOST - HÍD Dunajský Klátov 180 Zvolený
Eva Seregiová MOST - HÍD Dunajský Klátov 170 Zvolený
Ferdinand Megály MOST - HÍD Dunajský Klátov 136 Zvolený
Tibor Fekete MOST - HÍD Dunajský Klátov 136 Zvolený
Soňa Csibová MOST - HÍD Gabčíkovo 273 Zvolený
Jozef Viola MOST - HÍD Holice 505 Zvolený
Vojtech Ravasz MOST - HÍD Holice 431 Zvolený
Silvia Tóthová MOST - HÍD Horná Potôň 110 Zvolený
Jozef Lipovsky MOST - HÍD Horná Potôň 100 Zvolený
Adriana Kántorová MOST - HÍD Horné Mýto 227 Zvolený
Tibor Bertók MOST - HÍD Horné Mýto 219 Zvolený
Peter Horváth MOST - HÍD Horný Bar 215 Zvolený
Attila Szabó MOST - HÍD Hubice 213 Zvolený
Peter Horváth MOST - HÍD Hubice 137 Zvolený
Adela Drusková MOST - HÍD Hviezdoslavov 192 Zvolený
Gabriel Csenkey MOST - HÍD Janíky 196 Zvolený
Milada Bozsiková MOST - HÍD Janíky 184 Zvolený
Apolónia Nagyová MOST - HÍD Janíky 167 Zvolený
Elemír Mészáros SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 240 Zvolený
František Varga SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 236 Zvolený
Imre Mészáros SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 220 Zvolený
Leopold Kovács SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 195 Zvolený
Štefan Fekete SMK-MKP, MOST - HÍD Jurová 190 Zvolený
Ladislav Marczell MOST - HÍD Kostolné Kračany 303 Zvolený
František Szabó MOST - HÍD Kostolné Kračany 293 Zvolený
Lýdia Parcerová MOST - HÍD Kostolné Kračany 291 Zvolený
Peter Mórocz MOST - HÍD Kostolné Kračany 287 Zvolený
Viliam Boďa MOST - HÍD Kostolné Kračany 261 Zvolený
Eva Nagyová MOST - HÍD Kostolné Kračany 236 Zvolený
Ladislav Görcs MOST - HÍD Kráľovičove Kračany 240 Zvolený
Ladislav Bazsó MOST - HÍD Kútniky 344 Zvolený
Klára Baráthová MOST - HÍD Kútniky 297 Zvolený
Žigmund Zsemlye MOST - HÍD Kútniky 259 Zvolený
Miroslava Antalov... MOST - HÍD Kvetoslavov 264 Zvolený
Peter Boháček MOST - HÍD Kvetoslavov 208 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Lúč na Ostrove 214 Zvolený
Štefan Méri MOST - HÍD Lúč na Ostrove 181 Zvolený
Eugen Bogyai SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 209 Zvolený
Július Bartalos SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 173 Zvolený
Ladislav Bíró SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 162 Zvolený
Beňadik Bachman SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 152 Zvolený
Ernest Lubinszký SMK-MKP, MOST - HÍD Mad 141 Zvolený
Peter Madarász MOST - HÍD Malé Dvorníky 481 Zvolený
Štefan Kiss Ing. MOST - HÍD Malé Dvorníky 439 Zvolený
Ladislav Pálffy MOST - HÍD Malé Dvorníky 422 Zvolený
Pavel Andrejkovics MOST - HÍD Malé Dvorníky 357 Zvolený
Ladislav Hervay MOST - HÍD Malé Dvorníky 324 Zvolený
Jozef Karácsony MOST - HÍD Malé Dvorníky 292 Zvolený
Ernest Bazsó MOST - HÍD Malé Dvorníky 199 Zvolený
Vojtech Horváth MOST - HÍD Mierovo 124 Zvolený
Fridrich Gálfy MOST - HÍD Michal na Ostrove 267 Zvolený
Katarína Vargová MOST - HÍD Nový Život 436 Zvolený
Jozef Turáni MOST - HÍD Nový Život 353 Zvolený
Viktor Kocsis MOST - HÍD Ohrady 351 Zvolený
Zuzana Bíróová MOST - HÍD Ohrady 296 Zvolený
Attila Lázok SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 172 Zvolený
Eugen Andics SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 162 Zvolený
Tibor Horsicza SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 160 Zvolený
Ladislav Kosár SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 143 Zvolený
Ladislav Csiba SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 138 Zvolený
Andrea Viziová SMK-MKP, MOST - HÍD Padáň 121 Zvolený
Zoltán Both MOST - HÍD Pataš 158 Zvolený
Gábor Jádi MOST - HÍD Pataš 157 Zvolený
Judita Bothová MOST - HÍD Povoda 158 Zvolený
Erika Šoltésová MOST - HÍD Šamorín 107 Zvolený
Gabriela Józan Ho... MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 406 Zvolený
Ľudovít Puss MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 356 Zvolený
Tomáš Gasparek MOST - HÍD Štvrtok na Ostrove 321 Zvolený
Ildikó Takácsová MOST - HÍD Trhová Hradská 895 Zvolený
Kristína Bugárová MOST - HÍD Trhová Hradská 717 Zvolený
Rajmund Rédvai MOST - HÍD Trhová Hradská 551 Zvolený
Alena Kosťová MOST - HÍD Veľká Paka 189 Zvolený
Andrea Matejčíkov... MOST - HÍD Veľké Blahovo 314 Zvolený
Jozef Sziszák MOST - HÍD Veľký Meder 919 Zvolený
Ivan Polgár MOST - HÍD Veľký Meder 906 Zvolený
Attila Pecsuk MOST - HÍD Vieska 141 Zvolený
Imrich Puha MOST - HÍD Vieska 121 Zvolený
Blažej Varga MOST - HÍD Vojka nad Dunajom 131 Zvolený
János Fekete MOST - HÍD Vrakúň 799 Zvolený
Igor Matus MOST - HÍD Vrakúň 688 Zvolený
Monika Posztósová MOST - HÍD Vydrany 247 Zvolený
Zoltán Forró MOST - HÍD Čierna Voda 569 Zvolený
Ingrig Kozmérová MOST - HÍD Čierna Voda 426 Zvolený
Erika Manczalová MOST - HÍD Čierna Voda 354 Zvolený
Zsolt Oros MOST - HÍD Čierna Voda 288 Zvolený
Marian Tumma MOST - HÍD Čierna Voda 283 Zvolený
Alžbeta Tóthová MOST - HÍD Čierna Voda 280 Zvolený
Monika Nagy MOST - HÍD Dolné Saliby 467 Zvolený
Milada Floriánová MOST - HÍD Dolné Saliby 396 Zvolený
Rozália Prokopecová MOST - HÍD Dolné Saliby 381 Zvolený
Eva Gyalogová MOST - HÍD Dolný Chotár 60 Zvolený
Nikolas Dora MOST - HÍD Dolný Chotár 52 Zvolený
Zsolt Takáč MOST - HÍD Galanta 1255 Zvolený
Ervin Chomča MOST - HÍD Galanta 965 Zvolený
Richard Šimaljak MOST - HÍD Galanta 806 Zvolený
Katalin Vanya MOST - HÍD Galanta 306 Zvolený
Viola Jobbágyová MOST - HÍD Horné Saliby 400 Zvolený
Norbert Vanko MOST - HÍD Horné Saliby 313 Zvolený
Attila Szüllő MOST - HÍD Jelka 564 Zvolený
Zsolt Oros MOST - HÍD Jelka 498 Zvolený
Erika Szabóová MOST - HÍD Jelka 445 Zvolený
Hana Huszárová MOST - HÍD Košúty 243 Zvolený
Bohuš Csiba MOST - HÍD Košúty 210 Zvolený
Csilla Tánczosová MOST - HÍD Košúty 199 Zvolený
Katarína Macalová MOST - HÍD Košúty 197 Zvolený
Margita Martinkov... MOST - HÍD Kráľov Brod 175 Zvolený
László Bukovszky MOST - HÍD Matúškovo 425 Zvolený
Anita Bartalos MOST - HÍD Matúškovo 406 Zvolený
Mgr. Edita Katonová MOST - HÍD Sládkovičovo 647 Zvolený
Ing. Boris Brunner MOST - HÍD Sládkovičovo 550 Zvolený
Miroslav Szabó MOST - HÍD Topoľnica 142 Zvolený
Ladislav Deák MOST - HÍD Trstice 748 Zvolený
Alfréd Gáspár MOST - HÍD Trstice 697 Zvolený
Mária Adamková MOST - HÍD Váhovce 500 Zvolený
Judita Mitalová MOST - HÍD Váhovce 394 Zvolený
Viola Andrisák MOST - HÍD Váhovce 338 Zvolený
Imrich Deák MOST - HÍD Veľká Mača 530 Zvolený
Tímea Rencésová MOST - HÍD Veľká Mača 478 Zvolený
Júlia Lelkesová MOST - HÍD Veľká Mača 444 Zvolený
Tomáš Bréda MOST - HÍD Veľká Mača 434 Zvolený
Zoltán Máris MOST - HÍD Veľké Úľany 751 Zvolený
Ildikó Danišová MOST - HÍD Veľké Úľany 658 Zvolený
Iveta Aponyiová MOST - HÍD Veľké Úľany 633 Zvolený
Ingrid Winklerová MOST - HÍD Veľké Úľany 610 Zvolený
Ondrej Kollár OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 818 Zvolený
Ľubomír Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 712 Zvolený
Tomáš Papánek OKS, MOST - HÍD, SaS, KDH, SDKÚ-DS Gbely 697 Zvolený
Marcel Polesňák OKS, MOST - HÍD, SaS, NOVA, SDKÚ-DS Petrova Ves 286 Zvolený
Peter Bederka MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS Rovensko 114 Zvolený
Peter Regásek OKS, SaS, MOST - HÍD, NOVA, SDKÚ-DS Unín 181 Zvolený
Jozef Maďar SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 526 Zvolený
Alžbeta Orthová SaS, OKS, NP, NOVA, MOST - HÍD Handlová 68 Zvolený
Branislav Pepich MOST - HÍD, SIEŤ, NOVA, OKS, SDKÚ-DS Kolačno 210 Zvolený
Miroslav Kohút SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 547 Zvolený
Tomáš Merašický SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 467 Zvolený
Mária Bielešová SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 464 Zvolený
Hana Vanková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 428 Zvolený
Ľubomír Fiksel SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 391 Zvolený
Ivan Boháček SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Partizánske 320 Zvolený
Mária Augustínová SDKÚ-DS, SIEŤ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Nová Dubnica 964 Zvolený
Ladislav Matejka SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 1187 Zvolený
Juraj Bakoš SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 837 Zvolený
Eva Struhárová SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 807 Zvolený
Vladimír Poruban SDKÚ-DS, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Trenčín 755 Zvolený
František Bachorec MOST - HÍD Bajč 385 Zvolený
Zsolt Béres MOST - HÍD Bajč 287 Zvolený
Peter Pastorek MOST - HÍD Bajč 213 Zvolený
Ladislav Pollák MOST - HÍD Bajč 212 Zvolený
Kristián Tankó MOST - HÍD Bajč 206 Zvolený
Miroslav Hasilla MOST - HÍD Bátorové Kosihy 507 Zvolený
Vojtech Antal ml. MOST - HÍD Bodza 99 Zvolený
Soňa Horváthová MOST - HÍD Bodza 76 Zvolený
Veronika Monduk MOST - HÍD Bodzianské Lúky 46 Zvolený
Attila Puskás MOST - HÍD Búč 364 Zvolený
Attila Fördős MOST - HÍD Čalovec 270 Zvolený
Eva Fűriová MOST - HÍD Čalovec 226 Zvolený
Aurélia Bohušová MOST - HÍD Čalovec 199 Zvolený
František Magyari MOST - HÍD Chotín 497 Zvolený
Benjamin Szuh MOST - HÍD Chotín 287 Zvolený
Michal Bacigál MOST - HÍD Imeľ 539 Zvolený
Ladislav Kesan MOST - HÍD Imeľ 501 Zvolený
Michal Kucman MOST - HÍD Imeľ 490 Zvolený
Szimóna Lukácsová MOST - HÍD Klížska Nemá 158 Zvolený
Tamás Varga SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1567 Zvolený
Szilárd Ipóth SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1481 Zvolený
Imre Andruskó SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1344 Zvolený
György Batta SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1264 Zvolený
Tibor Bastrnák SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1189 Zvolený
Zsolt Feszty SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 1032 Zvolený
Béla Szabó SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 979 Zvolený
Peter Korpás SMK-MKP, MOST - HÍD Komárno 971 Zvolený
Zoltán Halász Bc. MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 167 Zvolený
Zuzana Vinceová MOST - HÍD Kravany nad Dunajom 156 Zvolený
Karol Czibor MOST - HÍD Marcelová 523 Zvolený
Csaba Kajtár MOST - HÍD Marcelová 453 Zvolený
Ladislav Sárai MOST - HÍD Nesvady 674 Zvolený
Alžbeta Patakyová MOST - HÍD Nesvady 545 Zvolený
Ottó Becse MOST - HÍD Nesvady 534 Zvolený
Attila Bíró MOST - HÍD Pribeta 513 Zvolený
Lambert Sukola MOST - HÍD Pribeta 504 Zvolený
Zlatica Ádámková MOST - HÍD Pribeta 445 Zvolený
Judita Závodná MOST - HÍD Sokolce 227 Zvolený
Róbert Závodný SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 244 Zvolený
György Csík Mgr. SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 239 Zvolený
Attila Magyarics SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 235 Zvolený
Zalán Csizmadia SMK-MKP, MOST - HÍD Tôň 202 Zvolený
Silvia Szabóová MOST - HÍD Trávnik 233 Zvolený
Stanislav Hlavačka MOST - HÍD Trávnik 194 Zvolený
Attila Rajkó MOST - HÍD Trávnik 152 Zvolený
Valent Ódor MOST - HÍD Trávnik 151 Zvolený
Gustáv Nagy MOST - HÍD Trávnik 137 Zvolený
Eugen Gaál MOST - HÍD Trávnik 128 Zvolený
Beata Farkasová MOST - HÍD Veľké Kosihy 437 Zvolený
László Szendi Mgr. MOST - HÍD Veľké Kosihy 357 Zvolený
Zoltán Jenei MOST - HÍD Veľké Kosihy 331 Zvolený
Ján Szabó MOST - HÍD Veľké Kosihy 311 Zvolený
Csaba Földes MOST - HÍD Veľké Kosihy 309 Zvolený
Alžbeta Spitznáge... MOST - HÍD Veľké Kosihy 277 Zvolený
Tibor Slávik MOST - HÍD Vrbová nad Váhom 147 Zvolený
Jozef Nagy MOST - HÍD Vrbová nad Váhom 133 Zvolený
Ivan Válek MOST - HÍD Zemianska Olča 607 Zvolený
Zsolt Bagin MOST - HÍD Zemianska Olča 383 Zvolený
Vincent Ledeczky MOST - HÍD Zemianska Olča 286 Zvolený
Viktor Szabó MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 541 Zvolený
Peter Koczkás MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 528 Zvolený
József Jandás MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 475 Zvolený
Peter Varjú MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 458 Zvolený
Tomáš Molnár MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 450 Zvolený
Mária Sebestyénová MOST - HÍD, SMK-MKP Zlatná na Ostrove 447 Zvolený
Silvia Vidová MOST - HÍD Bajka 97 Zvolený
Petra Szlováková MOST - HÍD Bajka 68 Zvolený
Silvia Rajová MOST - HÍD Čata 205 Zvolený
Jaroslav Toráč MOST - HÍD Čata 189 Zvolený
Ernest Simon MOST - HÍD Farná 350 Zvolený
Ing. Jozef Nagy MOST - HÍD Hontianska Vrbica 176 Zvolený
Gejza Uhrin MOST - HÍD Horné Semerovce 173 Zvolený
Tibor Balogh MOST - HÍD Horné Semerovce 154 Zvolený
Peter Levák MOST - HÍD Horný Pial 67 Zvolený
Jana Kissová MOST - HÍD Horný Pial 65 Zvolený
Boris Bernáth MOST - HÍD Hrkovce 89 Zvolený
Ján Boženík MOST - HÍD Hronovce 414 Zvolený
Ján Urbančok MOST - HÍD Hronovce 319 Zvolený
Veronika Hrnčiarová MOST - HÍD Hronovce 300 Zvolený
Eva Bényiová MOST - HÍD Keť 237 Zvolený
Tibor Tankó MOST - HÍD Keť 204 Zvolený
Eugen Dánó MOST - HÍD Keť 168 Zvolený
Csaba Tolnai MOST - HÍD, SMK-MKP Levice 1076 Zvolený
Karol Konczi MOST - HÍD Lontov 228 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Lontov 157 Zvolený
Milan Pavkov MOST - HÍD Lontov 115 Zvolený
Zoltán Halasi MOST - HÍD Málaš 149 Zvolený
Andrea Vámošová MOST - HÍD Málaš 144 Zvolený
Eva Hrušková MOST - HÍD Málaš 129 Zvolený
Zsolt Zoller MOST - HÍD Málaš 121 Zvolený
Beáta Csenger MOST - HÍD Malé Ludince 67 Zvolený
Zoltán Cibula MOST - HÍD Mýtne Ludany 204 Zvolený
Erika Szabóová MOST - HÍD Mýtne Ludany 179 Zvolený
Július Kováč MOST - HÍD Mýtne Ludany 177 Zvolený
Tibor Száraz MOST - HÍD Nový Tekov 188 Zvolený
Alexander Fekete MOST - HÍD Nýrovce 175 Zvolený
Tibor Németh MOST - HÍD Nýrovce 159 Zvolený
Tibor Kollár MOST - HÍD Nýrovce 153 Zvolený
Anna Némethová MOST - HÍD Pastovce 109 Zvolený
Nikolett Pető MOST - HÍD Pastovce 83 Zvolený
Jozef Kiss MOST - HÍD Plášťovce 510 Zvolený
Magdaléna Balková MOST - HÍD Plášťovce 483 Zvolený
Marek Križan MOST - HÍD Plášťovce 465 Zvolený
Tichomír Gál MOST - HÍD Plášťovce 383 Zvolený
Edita Racsková MOST - HÍD Plášťovce 375 Zvolený
Eva Kovácsová MOST - HÍD Sikenica 216 Zvolený
Emil Truban MOST - HÍD Sikenica 176 Zvolený
Ján Kulik MOST - HÍD Sikenica 173 Zvolený
Dušan Truban MOST - HÍD Sikenica 170 Zvolený
Ernest Straňák MOST - HÍD Sikenica 166 Zvolený
Tomáš Melich MOST - HÍD Sikenica 161 Zvolený
Alžbeta Lajcsáková MOST - HÍD Sikenica 122 Zvolený
Tomáš Baráti MOST - HÍD Šahy 908 Zvolený
Zsolt Štugel MOST - HÍD Šalov 89 Zvolený
Renáta Kassaiová MOST - HÍD Šalov 87 Zvolený
Erika Bagócsiová MOST - HÍD Šarovce 238 Zvolený
Ladislav Nap MOST - HÍD Šarovce 183 Zvolený
Etela Štiglincová MOST - HÍD Tehla 110 Zvolený
Ján Vice MOST - HÍD Turá 54 Zvolený
Ján Köpöncei MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 162 Zvolený
Mária Križanová MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 156 Zvolený
Ján Smiknya MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 143 Zvolený
Peter Borka MOST - HÍD Vyškovce nad Ipľom 139 Zvolený
Ľubomír Nagy MOST - HÍD Vyšné nad Hronom 59 Zvolený
Kazimír Kovács MOST - HÍD Želiezovce 622 Zvolený
Diana Kevelyová SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 278 Zvolený
Zdenko Zamboj SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 255 Zvolený
Peter Straka SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 238 Zvolený
Imrich Vodný SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 237 Zvolený
Jozef Kravár SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 231 Zvolený
Mário Kúti SMER-SD, MOST - HÍD Babindol 225 Zvolený
Lívia Lőrinczová MOST - HÍD Branč 380 Zvolený
Beáta Áčová MOST - HÍD Branč 378 Zvolený
Dalibor Čery MOST - HÍD Čechynce 363 Zvolený
Erik Penzeš MOST - HÍD Čechynce 289 Zvolený
Vendelín Száraz MOST - HÍD Čechynce 273 Zvolený
Štefan Solčanský MOST - HÍD Čechynce 232 Zvolený
Dušan Lydik MOST - HÍD Dolné Obdokovce 218 Zvolený
Miroslav Maťo MOST - HÍD Hosťová 137 Zvolený
Karol Šinka MOST - HÍD Jelenec 466 Zvolený
Július Molnár MOST - HÍD Jelenec 377 Zvolený
Imrich Varga MOST - HÍD Jelenec 370 Zvolený
Peter Hók MOST - HÍD Jelenec 305 Zvolený
Attila Major MOST - HÍD Klasov 266 Zvolený
Norbert Varga SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 322 Zvolený
Jozef Balkó SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 320 Zvolený
Tibor Vraniak SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 318 Zvolený
Zoltán Dolezsa SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 312 Zvolený
Tibor Ballabáš SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 287 Zvolený
Peter Baráth SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 280 Zvolený
Csaba Sándor SMK-MKP, NOVA, MOST - HÍD, KDH Kolíňany 255 Zvolený
Juraj Farkaš SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 213 Zvolený
Rudolf Klikač SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 185 Zvolený
Miloš Hrúzik SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 182 Zvolený
Ladislav Farkaš SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 173 Zvolený
Mária Székelyová SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 154 Zvolený
Helena Balážová SMER-SD, MOST - HÍD Ladice 148 Zvolený
Zoltán Fülöp MOST - HÍD Podhorany 243 Zvolený
Anton Turányi MOST - HÍD Pohranice 339 Zvolený
František Tóth MOST - HÍD Pohranice 246 Zvolený
Anton Kondé MOST - HÍD Pohranice 222 Zvolený
Jozef Tóth MOST - HÍD Pohranice 214 Zvolený
Juraj Čambálik MOST - HÍD Pohranice 207 Zvolený
Tünde Borbélyová MOST - HÍD Veľký Cetín 466 Zvolený
Ladislav Szekeres MOST - HÍD Veľký Cetín 412 Zvolený
Dávid Borbély MOST - HÍD Veľký Cetín 386 Zvolený
Arnold Mikle MOST - HÍD Veľký Cetín 363 Zvolený
Mário Bencz MOST - HÍD Žirany 441 Zvolený
Jozef Szórad MOST - HÍD Žirany 407 Zvolený
Csaba Bencz MOST - HÍD Žirany 368 Zvolený
Milan Tomašica MOST - HÍD Andovce 250 Zvolený
Jozef Kišš MOST - HÍD Andovce 244 Zvolený
Jozef Sipéki MOST - HÍD Bajtava 154 Zvolený
Tibor Czidor MOST - HÍD Bajtava 83 Zvolený
Erik Hajdú MOST - HÍD Bešeňov 415 Zvolený
Zoltán Timoránsky MOST - HÍD Bešeňov 306 Zvolený
Karol Vincze MOST - HÍD Bíňa 519 Zvolený
Mária Haľamová MOST - HÍD Bíňa 333 Zvolený
Aurel Roško MOST - HÍD Bíňa 327 Zvolený
Ladislav Székely MOST - HÍD Bíňa 273 Zvolený
Renáta Vargová MOST - HÍD Bruty 184 Zvolený
Boglárka Tóth MOST - HÍD Bruty 166 Zvolený
Tomáš Zvoncsár MOST - HÍD Bruty 131 Zvolený
Mikuláš Szűcs MOST - HÍD Bruty 119 Zvolený
Štefan Szabó MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 692 Zvolený
Vojtech Káplocký MOST - HÍD Dvory nad Žitavou 554 Zvolený
Renáta Slivová MOST - HÍD Kamenica nad Hronom 240 Zvolený
Jaroslav Struhár MOST - HÍD Kamenica nad Hronom 238 Zvolený
Tomáš Becse MOST - HÍD Malá nad Hronom 139 Zvolený
Agáta Ölvediová MOST - HÍD Malá nad Hronom 84 Zvolený
Alexander Bubus MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 262 Zvolený
Roland Žok MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 262 Zvolený
Ildikó Dobsonyová MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 261 Zvolený
Zsolt Budai MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 257 Zvolený
Július Khéli MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 214 Zvolený
Imrich Hopka MOST - HÍD, SMK-MKP Nána 202 Zvolený
Jozef Török SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 657 Zvolený
Péter Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 615 Zvolený
László Forró SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 607 Zvolený
Peter Lénárt SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 592 Zvolený
Bertalan Bóna SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 586 Zvolený
Michal Tóth SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 566 Zvolený
Dávid Nagy SMK-MKP, MOST - HÍD Nové Zámky 366 Zvolený
Szabolcs Nágel MOST - HÍD Obid 243 Zvolený
Dezider Góra MOST - HÍD Obid 229 Zvolený
Daniel Fazekas MOST - HÍD Obid 189 Zvolený
Ľudovít Pásztor MOST - HÍD Pozba 136 Zvolený
Lívia Šámšonová MOST - HÍD Rúbaň 261 Zvolený
Aneta Vašová MOST - HÍD Rúbaň 183 Zvolený
Ondrej Kotoláči MOST - HÍD Salka 211 Zvolený
Arpád Fodor MOST - HÍD Salka 187 Zvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD Štúrovo 1057 Zvolený
Atila Lengyel MOST - HÍD Štúrovo 950 Zvolený
Judita Večerková MOST - HÍD Štúrovo 750 Zvolený
Gabriela Halászová MOST - HÍD Tvrdošovce 720 Zvolený
Róbert Borbély MOST - HÍD Tvrdošovce 576 Zvolený
Kamil Tóth MOST - HÍD Tvrdošovce 539 Zvolený
Kristián Birkus MOST - HÍD Tvrdošovce 493 Zvolený
László Csepedi MOST - HÍD Veľký Kýr 461 Zvolený
Monika Václaveková MOST - HÍD Zemné 510 Zvolený
Mikuláš Balogh MOST - HÍD Zemné 489 Zvolený
Daniel Renczés MOST - HÍD Diakovce 397 Zvolený
Erika Biróová MOST - HÍD Dlhá nad Váhom 203 Zvolený
Atila Forró MOST - HÍD Kráľová nad Váhom 278 Zvolený
Kristián Morovič MOST - HÍD Kráľová nad Váhom 237 Zvolený
Ivan Zsák MOST - HÍD Selice 534 Zvolený
Miroslav Rukovánsky MOST - HÍD Selice 521 Zvolený
Ján Latič MOST - HÍD Selice 503 Zvolený
Zoltán Szitás MOST - HÍD Selice 414 Zvolený
Róbert Láng MOST - HÍD Trnovec nad Váhom 414 Zvolený
Mária Kurz MOST - HÍD Vlčany 410 Zvolený
Štefan Holbík MOST - HÍD Vlčany 393 Zvolený
Erika Habánová MOST - HÍD Žihárec 286 Zvolený
Emília Chvojková MOST - HÍD Oravská Lesná 640 Zvolený
Martin Barčík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1541 Zvolený
Ľudmila Chodelková SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1376 Zvolený
Jozef Badžgoň SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 1136 Zvolený
Martin Kapitulík SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 971 Zvolený
Peter Durmis SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 957 Zvolený
Jozef Juriš SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD Žilina 791 Zvolený
Ladislav Vajcík MOST - HÍD Špania Dolina 70 Zvolený
Ján Knapek MOST - HÍD Ábelová 36 Zvolený
Július Kovács MOST - HÍD Belina 168 Zvolený
Erika Farkašová MOST - HÍD Belina 167 Zvolený
Valéria Danyiová MOST - HÍD Belina 134 Zvolený
Zoltán Čaba MOST - HÍD Belina 123 Zvolený
Tibor Tóth MOST - HÍD Biskupice 185 Zvolený
Ronald Molnár MOST - HÍD Biskupice 180 Zvolený
Katarína Pivková MOST - HÍD Boľkovce 59 Zvolený
Angelika Kelemenová MOST - HÍD Čakanovce 260 Zvolený
Florián Oláh MOST - HÍD Čakanovce 173 Zvolený
Alfréd Kapinai MOST - HÍD Čamovce 115 Zvolený
Andrea Čomorová MOST - HÍD Čamovce 95 Zvolený
Róbert Eibner MOST - HÍD Fiľakovo 521 Zvolený
Ladislav Fehér MOST - HÍD Fiľakovo 461 Zvolený
Jozef Tankina MOST - HÍD Fiľakovo 459 Zvolený
Zoltán Anderko MOST - HÍD Fiľakovo 364 Zvolený
Vladimír Cirbus MOST - HÍD Fiľakovo 339 Zvolený
Margita Oroszová MOST - HÍD Fiľakovo 331 Zvolený
Erik Kelemen MOST - HÍD Fiľakovo 325 Zvolený
Tibor Czupper MOST - HÍD Fiľakovo 314 Zvolený
Ladislav Trizna MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 258 Zvolený
Zsolt Bálint MOST - HÍD Fiľakovské Kováče 202 Zvolený
Štefan Kováč MOST - HÍD Holiša 208 Zvolený
Vojtech Galdík MOST - HÍD Holiša 198 Zvolený
Pavol Mrva MOST - HÍD Holiša 171 Zvolený
Denisa Selecká MOST - HÍD Holiša 169 Zvolený
Karol Ferencz MOST - HÍD Holiša 158 Zvolený
Csaba Nagy MOST - HÍD Holiša 147 Zvolený
Erika Vitovská MOST - HÍD Kalonda 48 Zvolený
Miroslav Cako MOST - HÍD Kalonda 42 Zvolený
Ondrej Balco MOST - HÍD Lučenec 473 Zvolený
Roman Konečný MOST - HÍD Lučenec 174 Zvolený
Peter Majoroš KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 148 Zvolený
Dušan Ťažký KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 135 Zvolený
Peter Molnár KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 131 Zvolený
Zuzana Rubintová KDH, MOST - HÍD, SMER-SD Mučín 116 Zvolený
Dušan Gibaľa MOST - HÍD Panické Dravce 243 Zvolený
Peter Osa MOST - HÍD Panické Dravce 234 Zvolený
Judita Petiková MOST - HÍD Panické Dravce 200 Zvolený
Emília Hudecová MOST - HÍD Panické Dravce 189 Zvolený
Žofia Tóthová MOST - HÍD Panické Dravce 185 Zvolený
Dušana Pappová MOST - HÍD Panické Dravce 169 Zvolený
Andrea Mederiová MOST - HÍD Pleš 71 Zvolený
Bianka Mederiová MOST - HÍD Pleš 67 Zvolený
Štefan Bodnár MOST - HÍD Radzovce 331 Zvolený
Csaba Fajd MOST - HÍD Šávoľ 139 Zvolený
Kristián Fekete MOST - HÍD Šávoľ 136 Zvolený
Jaroslav Žilík MOST - HÍD Šávoľ 122 Zvolený
Karol Šóš MOST - HÍD Šíd 251 Zvolený
Szabolcs Szígyártó MOST - HÍD Šíd 132 Zvolený
Roman Berky MOST - HÍD Trenč 78 Zvolený
Judita Kováčová MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 241 Zvolený
Štefan Šimon MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 198 Zvolený
Rita Németová MOST - HÍD Veľká nad Ipľom 190 Zvolený
Róbert Cirjak MOST - HÍD Veľké Dravce 142 Zvolený
Barnabáš Cirjak MOST - HÍD Veľké Dravce 73 Zvolený
Ladislav Kostúr MOST - HÍD Abovce 93 Zvolený
Ing. Jozef Karczag MOST - HÍD Bátka 170 Zvolený
Csaba Burszky MOST - HÍD Bátka 143 Zvolený
Tomáš Tóth MOST - HÍD Bátka 134 Zvolený
Júlia Tóthová MOST - HÍD Blhovce 147 Zvolený
Ján Juhász MOST - HÍD Blhovce 127 Zvolený
Tomáš Szabó MOST - HÍD Blhovce 122 Zvolený
Róbert Bodor MOST - HÍD Dolné Zahorany 86 Zvolený
Adriana Bodorová MOST - HÍD Dolné Zahorany 65 Zvolený
Jozef Lénárt MOST - HÍD Dražice 57 Zvolený
Pavel Galko MOST - HÍD Držkovce 134 Zvolený
Árpád Kovács Mgr MOST - HÍD Dubno 47 Zvolený
Ladislav Caban MOST - HÍD Dubovec 145 Zvolený
Gabriel Fehér MOST - HÍD Dubovec 135 Zvolený
Ján Hosszúréti MOST - HÍD Dubovec 127 Zvolený
Gabriel Köböl MOST - HÍD Dubovec 120 Zvolený
Zuzana Telgarecová MOST - HÍD Dubovec 117 Zvolený
Tibor Sklenárik MOST - HÍD Figa 75 Zvolený
Zoltán Györgyfi MOST - HÍD Gemer 193 Zvolený
Vojtech Szőke MOST - HÍD Gemer 189 Zvolený
Anna Drnajová MOST - HÍD Gemer 141 Zvolený
Lothár Lengyel MOST - HÍD Gemer 136 Zvolený
Katarína Odlerová MOST - HÍD Gemerček 51 Zvolený
Monika Kišová MOST - HÍD Gemerček 45 Zvolený
Beata Kisantalová MOST - HÍD Gemerček 41 Zvolený
Juraj Kmeť MOST - HÍD Gemerček 41 Zvolený
Veronika Lakatošová MOST - HÍD Gemerská Ves 222 Zvolený
Silvia Demjénová MOST - HÍD Gemerská Ves 218 Zvolený
Mária Vinczeová MOST - HÍD Gemerská Ves 196 Zvolený
Štefan Agócs MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 115 Zvolený
Tibor Singlár MOST - HÍD Gemerské Dechtáre 63 Zvolený
Tomáš Agócs MOST - HÍD Gemerský Jablonec 137 Zvolený
Štefan Farkas MOST - HÍD Gemerský Jablonec 107 Zvolený
Július Bial MOST - HÍD Hajnáčka 337 Zvolený
Ladislav Kovács MOST - HÍD Hajnáčka 313 Zvolený
Robert Huszti MOST - HÍD Hajnáčka 304 Zvolený
Alica Bárdošová MOST - HÍD Hodejovec 81 Zvolený
Eva Albertová MOST - HÍD Hostice 167 Zvolený
Gabriela Vavrekov... MOST - HÍD Hubovo 52 Zvolený
Dalibor Kováč MOST - HÍD Husiná 127 Zvolený
Róbert Nagyferencz MOST - HÍD Husiná 105 Zvolený
Pavel Kalina MOST - HÍD Husiná 101 Zvolený
František Kovács MOST - HÍD Husiná 97 Zvolený
Ján Zsíros MOST - HÍD Chanava 151 Zvolený
Csaba Szajkó MOST - HÍD Chanava 147 Zvolený
Vojtech Bráz MOST - HÍD Chvalová 51 Zvolený
Ladislav Barta MOST - HÍD Jesenské 361 Zvolený
Tomáš Éli MOST - HÍD Jesenské 268 Zvolený
Attila Pál MOST - HÍD Jesenské 243 Zvolený
Štefan Farkas MOST - HÍD Jestice 65 Zvolený
Valentín Katyi MOST - HÍD Jestice 62 Zvolený
Dezider Katyi MOST - HÍD Jestice 39 Zvolený
Ružena Tankinová MOST - HÍD Konrádovce 106 Zvolený
Katarína Cipóová MOST - HÍD Konrádovce 66 Zvolený
Peter Bari MOST - HÍD Kráľ 175 Zvolený
Zoltán Béres MOST - HÍD Kráľ 126 Zvolený
Zoltán Papp MOST - HÍD Kráľ 123 Zvolený
Zsolt Babús SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 82 Zvolený
Attila Csízi SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 76 Zvolený
Tünde Hupková SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 75 Zvolený
Oto Horváth SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 73 Zvolený
Ladislav Csóka SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 67 Zvolený
Ondrej Šimon SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 66 Zvolený
Gyöngyike Czigány SMK-MKP, MOST - HÍD Lenartovce 62 Zvolený
Norbert Csizmadia MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 100 Zvolený
Jozef Kilík MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 98 Zvolený
Magdaléna Konczová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 91 Zvolený
Denisa Kotová MOST - HÍD, SDKÚ-DS Lenka 71 Zvolený
Zoltán Sendrei MOST - HÍD Lipovec 24 Zvolený
Michal Sendrei MOST - HÍD Lipovec 17 Zvolený
Vojtech Lenkey MOST - HÍD Neporadza 59 Zvolený
Gabriel Galo MOST - HÍD Nižný Skálnik 46 Zvolený
Slávka Čabrádiová MOST - HÍD Nižný Skálnik 45 Zvolený
Štefan Mike MOST - HÍD Otročok 62 Zvolený
Peter Polóni MOST - HÍD Padarovce 59 Zvolený
Zlata Šimonová MOST - HÍD Padarovce 43 Zvolený
Terézia Balážová MOST - HÍD Padarovce 42 Zvolený
Július Šimon MOST - HÍD Padarovce 42 Zvolený
Peter Tóth MOST - HÍD Pavlovce 44 Zvolený
Eva Katiová MOST - HÍD Petrovce 50 Zvolený
Ladislav Potrecz MOST - HÍD Polina 48 Zvolený
Štefan Vaculčiak MOST - HÍD Polina 30 Zvolený
Augustín Váradi MOST - HÍD Radnovce 101 Zvolený
Tibor Lovaš MOST - HÍD Radnovce 94 Zvolený
Róbert Feješ MOST - HÍD Rakytník 56 Zvolený
Zoltán Laczkó MOST - HÍD Rašice 31 Zvolený
Marcel Poprocký MOST - HÍD Ratková 100 Zvolený
Zoltán Héthy MOST - HÍD Riečka 83 Zvolený
Ladislav Slávik MOST - HÍD Riečka 78 Zvolený
Jozef Šoltész MOST - HÍD Riečka 60 Zvolený
Štefan Vavrek MOST - HÍD Rimavská Seč 546 Zvolený
Mária Balyová MOST - HÍD Rimavská Seč 235 Zvolený
Imrich Bálint MOST - HÍD Rimavská Seč 202 Zvolený
Silvia Vargová MOST - HÍD Rimavská Sobota 605 Zvolený
Tomáš Sliva MOST - HÍD Rimavská Sobota 493 Zvolený
Tomáš Bozó MOST - HÍD Rimavské Janovce 161 Zvolený
Ladislav Hajdú MOST - HÍD Rimavské Janovce 151 Zvolený
Peter Fülöp MOST - HÍD Rimavské Janovce 149 Zvolený
Vojtech Horváth MOST - HÍD Rumince 119 Zvolený
Karol Kiss MOST - HÍD Rumince 107 Zvolený
Csaba Czókoly MOST - HÍD Rumince 99 Zvolený
Július Tóth MOST - HÍD Stará Bašta 116 Zvolený
Július Tóth MOST - HÍD Stará Bašta 100 Zvolený
Štefan Tóth MOST - HÍD Stránska 71 Zvolený
Gejza Mag MOST - HÍD Studená 51 Zvolený
Tibor Mag MOST - HÍD Studená 49 Zvolený
Štefan Juhász MOST - HÍD Studená 47 Zvolený
Eva Magová MOST - HÍD Studená 45 Zvolený
Július Šimon MOST - HÍD Studená 40 Zvolený
Ladislav Lang MOST - HÍD Šimonovce 115 Zvolený
František Berki MOST - HÍD Šimonovce 103 Zvolený
Štefan Balog MOST - HÍD Širkovce 220 Zvolený
Tomáš Kusza MOST - HÍD Širkovce 204 Zvolený
Norbert Rusznyák MOST - HÍD Štrkovec 105 Zvolený
Róbert Básti MOST - HÍD Tachty 234 Zvolený
Ladislav Pádár MOST - HÍD Tachty 196 Zvolený
Tomáš Pál MOST - HÍD Tachty 194 Zvolený
Jozef Pál MOST - HÍD Tachty 188 Zvolený
Tomáš Molnár Ing. MOST - HÍD Tachty 185 Zvolený
Otto Kluka MOST - HÍD Tachty 176 Zvolený
Annamária Vargová MOST - HÍD Tomášovce 61 Zvolený
Agnesa Gyuránová MOST - HÍD Tomášovce 42 Zvolený
Zoltán Antal MOST - HÍD Tornaľa 748 Zvolený
Ladislav Nagy MOST - HÍD Tornaľa 605 Zvolený
Robert Legát MOST - HÍD Tornaľa 204 Zvolený
Peter Babík MOST - HÍD Uzovská Panica 201 Zvolený
Zsolt Bozó MOST - HÍD Uzovská Panica 129 Zvolený
Csaba Demeter MOST - HÍD Uzovská Panica 93 Zvolený
Vladimír Sojka MOST - HÍD Uzovská Panica 73 Zvolený
Iveta Urbanová MOST - HÍD Valice 56 Zvolený
Tibor Kókay MOST - HÍD Valice 56 Zvolený
Adriana Bodollóová MOST - HÍD Včelince 178 Zvolený
Vojtech Végh MOST - HÍD Večelkov 83 Zvolený
Robert Deák MOST - HÍD Večelkov 70 Zvolený
Vojtech Elek MOST - HÍD Veľký Blh 190 Zvolený
Gábor Czégény MOST - HÍD Veľký Blh 186 Zvolený
Dana Cochová MOST - HÍD Veľký Blh 154 Zvolený
Csaba Bartók MOST - HÍD Višňové 19 Zvolený
Imrich Jacso SMK-MKP, MOST - HÍD Vlkyňa 113 Zvolený
Csaba Bettes MOST - HÍD Zádor 41 Zvolený
Erika Dávidová MOST - HÍD Zádor 39 Zvolený
Róbert Papp MOST - HÍD Zádor 34 Zvolený
Csilla Nagyová MOST - HÍD Žíp 36 Zvolený
Gabriel Zolcer MOST - HÍD Balog nad Ipľom 267 Zvolený
Arpád Petényi MOST - HÍD Balog nad Ipľom 260 Zvolený
Oliver Krupčiak MOST - HÍD Balog nad Ipľom 241 Zvolený
Ján Príbeli MOST - HÍD Bátorová 116 Zvolený
Tomáš Hajtman MOST - HÍD Bátorová 76 Zvolený
Ján Vozaf MOST - HÍD Bušince 291 Zvolený
Jozef Cibuľa MOST - HÍD Čebovce 313 Zvolený
Jozef Vido MOST - HÍD Čebovce 211 Zvolený
Jozef Molnár MOST - HÍD Čeláre 147 Zvolený
Zsolt Zólyomi MOST - HÍD Čeláre 147 Zvolený
Ervín Lupa MOST - HÍD Čeláre 143 Zvolený
Róbert Jakab MOST - HÍD Čeláre 131 Zvolený
Kristián Adam MOST - HÍD Čeláre 107 Zvolený
Ladislav Nagy MOST - HÍD Dolinka 188 Zvolený
Ladislav Takács MOST - HÍD Dolinka 159 Zvolený
Štefan Egry MOST - HÍD Ďurkovce 62 Zvolený
Marcel Krasnica MOST - HÍD Glabušovce 37 Zvolený
Zuzana Čierna MOST - HÍD Chrastince 56 Zvolený
Ján Bajo MOST - HÍD Chrastince 53 Zvolený
Tibor Horváth MOST - HÍD Kamenné Kosihy 105 Zvolený
Bartolomej Košík MOST - HÍD Kamenné Kosihy 103 Zvolený
Vincent Bojtos MOST - HÍD Kamenné Kosihy 96 Zvolený
Gabriel Kozma MOST - HÍD Kiarov 146 Zvolený
Gabriel Kajtor MOST - HÍD Kiarov 140 Zvolený
Ladislav Hlinica MOST - HÍD Kiarov 128 Zvolený
Ladislav Gyürky MOST - HÍD Kiarov 126 Zvolený
Ján Déneš MOST - HÍD Kiarov 87 Zvolený
Veronika Balková MOST - HÍD Koláre 68 Zvolený
Vojtech Pobori MOST - HÍD Koláre 66 Zvolený
Ludvik Gyurász MOST - HÍD Kosihovce 148 Zvolený
Štefan Pástor MOST - HÍD Kosihovce 138 Zvolený
Adrián Kiss MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 99 Zvolený
Jozef Mésároš MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 86 Zvolený
Jozef Filip MOST - HÍD, SDKÚ-DS Kováčovce 82 Zvolený
Oliver Bartoš MOST - HÍD Lesenice 146 Zvolený
Jaroslav Bojtoš MOST - HÍD Lesenice 144 Zvolený
Oľga Goronová MOST - HÍD Malé Straciny 26 Zvolený
Vladimír Kurčík MOST - HÍD Obeckov 133 Zvolený
Jarmila Tuhárska MOST - HÍD Obeckov 114 Zvolený
Jozef Vízi MOST - HÍD Olováry 100 Zvolený
Zuzana Krajčová MOST - HÍD Olováry 78 Zvolený
Tibor Sabó MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 177 Zvolený
Ján Ďuriš MOST - HÍD Opatovská Nová Ves 156 Zvolený
Ladislav Csernus MOST - HÍD Sečianky 108 Zvolený
Ladislav Hornyák MOST - HÍD Širákov 70 Zvolený
Peter Káplár MOST - HÍD Širákov 69 Zvolený
Ľudmila Pilná MOST - HÍD Širákov 62 Zvolený
Šimon Krupa MOST - HÍD Veľká Čalomija 218 Zvolený
Martina Kovácsová MOST - HÍD Veľká Čalomija 169 Zvolený
Tibor Tómus MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 89 Zvolený
Bernadeta Villantová MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 89 Zvolený
Zsolt Bodonyi MOST - HÍD Veľká Ves nad Ipľom 84 Zvolený
Viliam Berky MOST - HÍD Veľké Zlievce 86 Zvolený
Róbert Urbanec MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 252 Zvolený
Daniel Dunčko MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 217 Zvolený
Michal Gabaš MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 157 Zvolený
Marek Moravčík MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 124 Zvolený
Cyril Palečka MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 119 Zvolený
Tomáš Škamla MOST - HÍD, SaS, SDKÚ-DS Sliač 78 Zvolený
Juraj Čabák SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 556 Zvolený
Karol Palášthy SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 550 Zvolený
Renáta Antalová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 503 Zvolený
Mikuláš Pál SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 492 Zvolený
Ján Kružlic SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 486 Zvolený
Helena Koťová SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 481 Zvolený
Dušan Beránek SDKÚ-DS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH Banská Štiavnica 169 Zvolený
Ingrid Čornaničová MOST - HÍD Hostovice 89 Zvolený
Jaroslav Birbič MOST - HÍD Hostovice 82 Zvolený
Andrej Greško MOST - HÍD Hostovice 63 Zvolený
Jozef Gregorovič MOST - HÍD Lackovce 164 Zvolený
Mária Gajdošová MOST - HÍD Medzilaborce 282 Zvolený
Martina Vlasáková MOST - HÍD, SaS Modra nad Cirochou 240 Zvolený
Jozef Kapuscinský SaS, MOST - HÍD Sopkovce 31 Zvolený
Miron Kusin MOST - HÍD Uličské Krivé 42 Zvolený
Štefan Hakoš MOST - HÍD Vyšná Jablonka 28 Zvolený
Radovan Harajdič MOST - HÍD Zboj 81 Zvolený
Rastislav Balint MOST - HÍD Zubné 58 Zvolený
Milan Oračko MOST - HÍD Jurské 67 Zvolený
Peter Hangurbadžo MOST - HÍD Krížová Ves 198 Zvolený
Martin Hudák MOST - HÍD Podhorany 282 Zvolený
Ján Oračko MOST - HÍD Stráne pod Tatrami 222 Zvolený
Anton Oračko MOST - HÍD Stráne pod Tatrami 216 Zvolený
Ladislav Oračko MOST - HÍD Stráne pod Tatrami 214 Zvolený
Július Badžo MOST - HÍD Stráne pod Tatrami 172 Zvolený
Jozef Pompa MOST - HÍD Toporec 192 Zvolený
Miroslav Pompa Ing. MOST - HÍD Toporec 184 Zvolený
Stanislav Kahanec SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1226 Zvolený
Zuzana Bednárová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1188 Zvolený
Vasiľ Janko SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1176 Zvolený
Peter Krajňák SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1148 Zvolený
Štefan Hermanovský SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1070 Zvolený
Marcela Holingová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 1061 Zvolený
Rastislav Mochnacký SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 814 Zvolený
Stanislav Ferenc SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 811 Zvolený
Zuzana Tkáčová SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 689 Zvolený
Štefan Kužma SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 623 Zvolený
Valéria Drobňáková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 601 Zvolený
Štefan Szidor SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 578 Zvolený
Renáta Fedorčíková SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH Prešov 567 Zvolený
Peter Cina MOST - HÍD Šarišská Poruba 121 Zvolený
Miroslav Šima MOST - HÍD Šarišská Poruba 117 Zvolený
Iveta Žarnovská MOST - HÍD Teriakovce 174 Zvolený
Ľubomír Zakuťanský MOST - HÍD Teriakovce 167 Zvolený
Slavomír Stredňák MOST - HÍD Teriakovce 160 Zvolený
Iveta Čonková MOST - HÍD Varhaňovce 140 Zvolený
Regina Mačová MOST - HÍD Žehňa 97 Zvolený
Emília Hricková MOST - HÍD Sulín 108 Zvolený
Matúš Bartko MOST - HÍD Kolbovce 29 Zvolený
Michal Potoma MOST - HÍD Nižná Olšava 102 Zvolený
Miloš Tupý MOST - HÍD Staškovce 68 Zvolený
Peter Šichula MOST - HÍD Šandal 65 Zvolený
Pavol Pališín MOST - HÍD Tisinec 71 Zvolený
Emília Bartková MOST - HÍD Dobroslava 14 Zvolený
Andrej Kléma MOST - HÍD Fijaš 39 Zvolený
Slavomír Štefanišin MOST - HÍD Hrabovčík 116 Zvolený
Monika Oleárniková MOST - HÍD Hrabovčík 108 Zvolený
Miloš Franko MOST - HÍD Hunkovce 78 Zvolený
Jozef Horvat MOST - HÍD Hunkovce 70 Zvolený
Jana Feňová MOST - HÍD Kečkovce 60 Zvolený
Mária Vančišinová MOST - HÍD Korejovce 34 Zvolený
Miroslav Ducár MOST - HÍD Krajné Čierno 41 Zvolený
Anton Sakalík MOST - HÍD Kružlová 165 Zvolený
Ernest Cina MOST - HÍD Ladomirová 146 Zvolený
Marek Džurban MOST - HÍD Ladomirová 135 Zvolený
Miroslav Haluška MOST - HÍD Ladomirová 135 Zvolený
Jaroslav Sedlák MOST - HÍD Medvedie 19 Zvolený
Ján Petný MOST - HÍD Medvedie 12 Zvolený
Milan Mitruška MOST - HÍD Mestisko 103 Zvolený
Marek Kupaj MOST - HÍD Nižný Komárnik 53 Zvolený
Stanislav Adamečko MOST - HÍD Rakovčík 53 Zvolený
Dana Paraničová MOST - HÍD Valkovce 79 Zvolený
Michal Ferenc MOST - HÍD Vyšný Mirošov 106 Zvolený
Michal Miko MOST - HÍD Vyšný Mirošov 103 Zvolený
Michal Katin MOST - HÍD Vyšný Žipov 158 Zvolený
Iveta Palková MOST - HÍD Zlatník 26 Zvolený
Marián Gál MOST - HÍD, SIEŤ Košice - nad Jazerom 974 Zvolený
Vladimír Vágási MOST - HÍD Košice - Sever 437 Zvolený
Jozef Figeľ SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 667 Zvolený
Mária Borovská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 585 Zvolený
Ľubica Kozáková SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 584 Zvolený
Zuzana Slivenská SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Košice - Sídlisko Ťahanovce 502 Zvolený
Erich Dráb MOST - HÍD Košice - Šaca 423 Zvolený
Štefan Rychnavský SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 553 Zvolený
Jozef Bojčík SMK-MKP, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH, KDS Košice - Západ 495 Zvolený
Jozef Szamosi MOST - HÍD Budimír 181 Zvolený
János Görcsös SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 305 Zvolený
Zuzana Sztuppenová SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 289 Zvolený
Alexander Képes SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 267 Zvolený
Monika Krajňáková SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 254 Zvolený
Dezider Ádám SMER-SD, MOST - HÍD, SMK-MKP Buzica 217 Zvolený
Roland Sanislo MOST - HÍD Cestice 146 Zvolený
Marta Bujanská MOST - HÍD Drienovec 418 Zvolený
Erik Ševcov MOST - HÍD Drienovec 318 Zvolený
Ladislav Nagy MOST - HÍD Drienovec 301 Zvolený
Jarmila Vaňová MOST - HÍD Ďurkov 166 Zvolený
Gedeon Kostsánszky MOST - HÍD Ďurkov 152 Zvolený
Miroslav Dolinský MOST - HÍD Hačava 53 Zvolený
Milena Kolesárová MOST - HÍD Hačava 53 Zvolený
Július Farkas MOST - HÍD Háj 103 Zvolený
Jozef Székessi MOST - HÍD Háj 69 Zvolený
Ladislav Juhász MOST - HÍD Chorváty 45 Zvolený
Tibor Karaffa MOST - HÍD Chorváty 44 Zvolený
Juraj Kováč MOST - HÍD Chorváty 41 Zvolený
Maroš Verbőczi MOST - HÍD Janík 167 Zvolený
Tomáš Karčák MOST - HÍD Janík 125 Zvolený
Dezider Bodnár MOST - HÍD Jasov 372 Zvolený
Ladislav Danko MOST - HÍD Kechnec 291 Zvolený
Tibor Koncsol MOST - HÍD Kechnec 256 Zvolený
Otto Komjáti SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 287 Zvolený
Norbert Krušinský SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 223 Zvolený
Jaroslav Pupala SDKÚ-DS, SIEŤ, MOST - HÍD, KDH Moldava nad Bodvou 212 Zvolený
Helena Butalová MOST - HÍD Nižná Kamenica 130 Zvolený
Katarína Szabóová MOST - HÍD Paňovce 200 Zvolený
Marek Trembecki MOST - HÍD Perín - Chym 269 Zvolený
Ladislav Urbán MOST - HÍD Perín - Chym 245 Zvolený
Bartolomej Damko MOST - HÍD Perín - Chym 93 Zvolený
Maroš Dama MOST - HÍD Rankovce 87 Zvolený
Gabriel Ficzere MOST - HÍD Seňa 235 Zvolený
Róbert Szabó MOST - HÍD Turnianska Nová Ves 97 Zvolený
Alžbeta Mihaliková MOST - HÍD Turnianska Nová Ves 94 Zvolený
Juraj Hován MOST - HÍD Veľká Ida 289 Zvolený
Gabriel Dancák MOST - HÍD Vyšný Čaj 151 Zvolený
Valentín Páll MOST - HÍD Zádiel 71 Zvolený
Alexander Szabó MOST - HÍD Zádiel 67 Zvolený
Jozef Brindza MOST - HÍD Zádiel 47 Zvolený
Vincent Baňas MOST - HÍD Bajany 125 Zvolený
Csaba Filip MOST - HÍD Bajany 83 Zvolený
Štefan Šmajda MOST - HÍD Čičarovce 162 Zvolený
Elemér Bodor MOST - HÍD Drahňov 136 Zvolený
Anikó Feketeová MOST - HÍD Drahňov 122 Zvolený
Ladislav Berta MOST - HÍD Drahňov 100 Zvolený
Ján Kalán MOST - HÍD Drahňov 98 Zvolený
Eszter Jakub MOST - HÍD Ižkovce 49 Zvolený
Július Tobiáš MOST - HÍD Ižkovce 44 Zvolený
Katarína Palágyiová MOST - HÍD Ižkovce 44 Zvolený
Štefan Keňherc MOST - HÍD Ižkovce 30 Zvolený
Ján Pivarník MOST - HÍD Kačanov 90 Zvolený
Peter Varga MOST - HÍD Krišovská Liesková 93 Zvolený
Arpád Hornyák MOST - HÍD Krišovská Liesková 62 Zvolený
Atila Tóbiáš MOST - HÍD Malé Raškovce 99 Zvolený
Róbert Szűcs MOST - HÍD Malé Raškovce 92 Zvolený
Daniela Babinčáková MOST - HÍD Malé Raškovce 91 Zvolený
Peter Gyüre MOST - HÍD Malé Raškovce 85 Zvolený
Marián Pogáň MOST - HÍD Maťovské Vojkovce 60 Zvolený
Roland Dobos MOST - HÍD Oborín 210 Zvolený
Július Tamók MOST - HÍD Oborín 143 Zvolený
Alexander Balogh MOST - HÍD Oborín 115 Zvolený
Judita Haburčáková MOST - HÍD Oborín 47 Zvolený
Anton Bruňanský MOST - HÍD Oborín 34 Zvolený
Peter Jakab MOST - HÍD Ptrukša 161 Zvolený
Ferdinand Tokár MOST - HÍD Ptrukša 135 Zvolený
Štefan Bercik MOST - HÍD Ptrukša 131 Zvolený
Róbert Huszty MOST - HÍD Ptrukša 131 Zvolený
Kristián Űveges MOST - HÍD Ruská 106 Zvolený
JUDr. Ferenc Boczán MOST - HÍD Veľké Kapušany 519 Zvolený
Ing.Gejza Dobos MOST - HÍD Veľké Kapušany 431 Zvolený
MVDr.Dionýz Sipos MOST - HÍD Veľké Kapušany 405 Zvolený
Elemér Jakab MOST - HÍD Veľké Raškovce 125 Zvolený
Štefan Medve MOST - HÍD Veľké Raškovce 124 Zvolený
Dionýz Kaszonyi MOST - HÍD Veľké Raškovce 121 Zvolený
Rita Kocúrová MOST - HÍD Veľké Raškovce 103 Zvolený
Gabriel Franko MOST - HÍD Vojany 194 Zvolený
Zoltán Béres MOST - HÍD Vojany 174 Zvolený
Ladislav Jakub MOST - HÍD Vojany 167 Zvolený
Ferdinánd Kaszonyi MOST - HÍD Vojany 139 Zvolený
Anna Kaštelyová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 67 Zvolený
Ján Čörgő MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 61 Zvolený
Irena Molnárová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 57 Zvolený
Zuzana Kanócová MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 54 Zvolený
Štefan Kondor MOST - HÍD Zemplínske Kopčany 43 Zvolený
Robert Kanyitúr MOST - HÍD Ardovo 58 Zvolený
Arpád Skokan MOST - HÍD Ardovo 47 Zvolený
Peter Rákai MOST - HÍD Bohúňovo 97 Zvolený
Gellert Gallai MOST - HÍD Bôrka 82 Zvolený
Géza Dókus MOST - HÍD Brzotín 223 Zvolený
Viktória Vanyová MOST - HÍD Brzotín 169 Zvolený
Gabriel Molnár MOST - HÍD Čoltovo 95 Zvolený
Szilárd Peprík MOST - HÍD Čoltovo 81 Zvolený
Monika Duszová MOST - HÍD Čoltovo 77 Zvolený
Robert Hugyár MOST - HÍD Čoltovo 75 Zvolený
Gabriel Pomaj MOST - HÍD Dlhá Ves 207 Zvolený
Gabriel Repka MOST - HÍD Dlhá Ves 155 Zvolený
Gabriel Bakos MOST - HÍD Drnava 270 Zvolený
Štefan Barczi MOST - HÍD Drnava 204 Zvolený
Eleónora Buliková MOST - HÍD Drnava 163 Zvolený
Július Fejedelem MOST - HÍD Drnava 145 Zvolený
Štefan Balázs MOST - HÍD Gemerská Hôrka 344 Zvolený
Tibor Balázs MOST - HÍD Gemerská Hôrka 299 Zvolený
Zoltán Tömöl MOST - HÍD Gemerská Hôrka 289 Zvolený
Alexander Bodnár MOST - HÍD Gemerská Hôrka 249 Zvolený
Onderej Bodnár MOST - HÍD Gemerská Hôrka 243 Zvolený
Diana Garajová MOST - HÍD Gemerská Panica 165 Zvolený
Jana Majorošová MOST - HÍD Gemerská Panica 133 Zvolený
Jozef Ágasvári MOST - HÍD Gemerská Panica 132 Zvolený
Ondrej Baláž MOST - HÍD Jovice 171 Zvolený
Andrea Albertová MOST - HÍD Jovice 161 Zvolený
Róbert Kováč MOST - HÍD Jovice 149 Zvolený
Norbert Podracký MOST - HÍD Jovice 140 Zvolený
Arpád Lörincz MOST - HÍD Kečovo 113 Zvolený
Jozef Boršodi MOST - HÍD Krásnohorská Dlhá Lúka 244 Zvolený
Jozef Fazekas MOST - HÍD Krásnohorská Dlhá Lúka 213 Zvolený
Peter Bollo MOST - HÍD Krásnohorské Podhradie 429 Zvolený
Iveta Breznayová MOST - HÍD Krásnohorské Podhradie 315 Zvolený
Jaroslav Barkai MOST - HÍD Kružná 142 Zvolený
Ján Tohol MOST - HÍD Kunova Teplica 87 Zvolený
Zsolt Liptai MOST - HÍD Kunova Teplica 85 Zvolený
Attila Anna MOST - HÍD Lipovník 249 Zvolený
Tibor Pástor MOST - HÍD Lipovník 179 Zvolený
Henrich Anna MOST - HÍD Lipovník 176 Zvolený
Karol Cereteli MOST - HÍD Lipovník 168 Zvolený
Miroslav Homrok MOST - HÍD Lúčka 75 Zvolený
Štefan Vanyo MOST - HÍD Lúčka 70 Zvolený
Gabriel Hudák MOST - HÍD Lúčka 70 Zvolený
Ernest Kovács MOST - HÍD Lúčka 67 Zvolený
Gabriel Kis MOST - HÍD Lúčka 67 Zvolený
Gabriela Mezőváriová MOST - HÍD Meliata 63 Zvolený
Csaba Husaník MOST - HÍD Meliata 55 Zvolený
Martin Slovák MOST - HÍD Nižná Slaná 158 Zvolený
Agnesa Benediková MOST - HÍD Nižná Slaná 83 Zvolený
Nataša Maková MOST - HÍD Nižná Slaná 78 Zvolený
Arnold Gáspár MOST - HÍD Pašková 64 Zvolený
Edita Rudinská MOST - HÍD Plešivec 297 Zvolený
Jana Genčiová MOST - HÍD Plešivec 246 Zvolený
Štefan Čajnák MOST - HÍD Plešivec 246 Zvolený
Agnesa Nemcsková MOST - HÍD Plešivec 218 Zvolený
Slavomír Elexa MOST - HÍD Rakovnica 150 Zvolený
Zuzana Halászová MOST - HÍD Rochovce 57 Zvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD Rožňava 732 Zvolený
Ján Lach MOST - HÍD Rožňava 486 Zvolený
Ján Rabas MOST - HÍD Rudná 169 Zvolený
Mikuláš Pardon MOST - HÍD Rudná 156 Zvolený
Zoltán Burdiga MOST - HÍD Rudná 152 Zvolený
Peter Gonos MOST - HÍD Rudná 147 Zvolený
Juraj Lörincz MOST - HÍD Silica 158 Zvolený
Norbert Várady MOST - HÍD Silica 137 Zvolený
Oľga Farkašová MOST - HÍD Silická Brezová 54 Zvolený
Mária Iván Tamáš MOST - HÍD Silická Jablonica 92 Zvolený
Peter Lipták MOST - HÍD Silická Jablonica 69 Zvolený
Eva Lőrinczová MOST - HÍD Slavec 108 Zvolený
Gejza Kandráč MOST - HÍD Bystrany 280 Zvolený
Fabián Kandráč MOST - HÍD Bystrany 242 Zvolený
Fabian Mirga MOST - HÍD Bystrany 237 Zvolený
Jaroslav Šarišský MOST - HÍD Smižany 310 Zvolený
Dezider Šarišský MOST - HÍD Smižany 293 Zvolený
Jozef Šarišský MOST - HÍD Smižany 261 Zvolený
Jozef Gonda MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1630 Zvolený
Rastislav Javorský MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1321 Zvolený
Mária Kaľavská MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1298 Zvolený
Andrej Cpin MOST - HÍD, KDS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, SaS, NOVA, KDH Spišská Nová Ves 1124 Zvolený
Miloš Pacovský MOST - HÍD Žehra 101 Zvolený
Beáta Salanciová MOST - HÍD Žehra 81 Zvolený
Ján Holub MOST - HÍD Biel 282 Zvolený
František Czető MOST - HÍD Biel 255 Zvolený
Ján Volenský MOST - HÍD Boľ 174 Zvolený
Marián Suchoža MOST - HÍD Borša 256 Zvolený
Miroslav Vincej MOST - HÍD Brezina 162 Zvolený
Beáta Kováčová MOST - HÍD Černochov 52 Zvolený
Viktor Palko MOST - HÍD Čierna nad Tisou 485 Zvolený
František Deák MOST - HÍD Čierna nad Tisou 322 Zvolený
Tibor Mészároš MOST - HÍD Čierna nad Tisou 294 Zvolený
Pavol Koči MOST - HÍD Čierna nad Tisou 212 Zvolený
Štefan Ballók MOST - HÍD Čierna nad Tisou 187 Zvolený
Bartolomej Soták MOST - HÍD Dobrá 98 Zvolený
Katarína Kerestyová MOST - HÍD Kašov 109 Zvolený
Mária Zeherová MOST - HÍD Klin nad Bodrogom 95 Zvolený
Jozef Želinský Ing. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 1019 Zvolený
Zoltán Illés Ing. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 890 Zvolený
Peter Pandy JUDr. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 868 Zvolený
Alexander Fedor Ing. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 867 Zvolený
Gita Nagyová MUDr. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 856 Zvolený
Gejza Sačko MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 796 Zvolený
Róbert Berta PhDr. MOST - HÍD Kráľovský Chlmec 710 Zvolený
Ladislav Záboly MOST - HÍD Lastovce 150 Zvolený
Ladislav Katančik MOST - HÍD Lastovce 108 Zvolený
Pavol Štofko MOST - HÍD Leles 288 Zvolený
Marek Dobránsky MOST - HÍD Leles 282 Zvolený
Tamás Bodzás MOST - HÍD Leles 271 Zvolený
Monika Rakacká MOST - HÍD Malá Tŕňa 115 Zvolený
Gabriel Jurčo MOST - HÍD Malé Trakany 229 Zvolený
Vojtech Fazekas MOST - HÍD Malé Trakany 211 Zvolený
Klára Hegedüsová MOST - HÍD Poľany 117 Zvolený
Ján Pankulics MOST - HÍD Poľany 117 Zvolený
Zoltán Filep MOST - HÍD Pribeník 244 Zvolený
Klára Wágnerová MOST - HÍD Pribeník 242 Zvolený
Csaba Pankovics MOST - HÍD Rad 115 Zvolený
Valéria Nagyová MOST - HÍD Sirník 122 Zvolený
Arpád Kačo MOST - HÍD Sirník 116 Zvolený
Mikuláš Geri MOST - HÍD Soľnička 74 Zvolený
Norbert Bado MOST - HÍD Soľnička 58 Zvolený
Edita Gergelyová MOST - HÍD Somotor 142 Zvolený
Ján Juhász MOST - HÍD Somotor 134 Zvolený
Peter Főző MOST - HÍD Somotor 133 Zvolený
Mikuláš Šmajda MOST - HÍD Somotor 79 Zvolený
František Peleščák MOST - HÍD Somotor 63 Zvolený
Ladislav Radi MOST - HÍD Strážne 230 Zvolený
Kristian Balla MOST - HÍD Strážne 143 Zvolený
Bartolomej Némethi MOST - HÍD Strážne 116 Zvolený
František Juhász MOST - HÍD Streda nad Bodrogom 337 Zvolený
Ladislav Zelenák MOST - HÍD Svätá Mária 160 Zvolený
Ladislav Ballók MOST - HÍD Svätá Mária 145 Zvolený
Zoltán Csizmadia MOST - HÍD Svinice 88 Zvolený
Tomáš Kertész MOST - HÍD Veľké Trakany 222 Zvolený
Jozef Trník MOST - HÍD Veľké Trakany 209 Zvolený
Gábor Nagy MOST - HÍD Veľké Trakany 194 Zvolený
Kinga Makkaiová MOST - HÍD Veľký Horeš 198 Zvolený
Ondřej Gerda MOST - HÍD Veľký Horeš 167 Zvolený
Štefan Brezina MOST - HÍD Veľký Horeš 159 Zvolený
Ladislav Főző MOST - HÍD Veľký Horeš 157 Zvolený
Zuzana Vidová MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 176 Zvolený
Zoltán Tóth MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 161 Zvolený
Zuzana Čorbová MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 148 Zvolený
Ernest Trója MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 141 Zvolený
Attila Nagy MOST - HÍD, SMER-SD Viničky 128 Zvolený
Mónika Oláhová MOST - HÍD Vojka 97 Zvolený
Štefan Juhász MOST - HÍD Vojka 95 Zvolený
Karol Szabó MOST - HÍD Zatín 170 Zvolený
Viera Tóthová MOST - HÍD Zemplínsky Branč 133 Zvolený