Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Národnodemokratická strana - Nová alternatíva (NDS)

Kandidáti na starostov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Pavol Koiš NDS Dlhá nad Kysucou 142 100,00 Zvolený
Marián Páleník NDS Lúčky 63 58,88 Zvolený
Jozef Katrinič NDS Fričkovce 210 75,00 Zvolený
Ondrej Surgent NDS Hažlín 455 81,25 Zvolený
Marianna Šimková NDS Hažín 134 49,81 Zvolený
Jozef Juhász NDS Gelnica 1145 44,00 Zvolený
Ladislav Berežný NDS Soľník 25 100,00 Zvolený
Michal Polák NDS Stropkov 1789 51,98 Zvolený
Ján Bartkovič NDS Vyšný Hrabovec 67 53,60 Zvolený
František Nemet NDS Lastovce 373 79,03 Zvolený
Štefan Ondrejčo NDS Košice - Poľov 277 52,46 Zvolený

Kandidáti na poslancov v roku 1994

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Peter Beňuška SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Andrej Ďurkovský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Krempaský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Marián Minárovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ladislav Štibrányi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Ďuračka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Júlia Lieskovanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Silvester Minarovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anita Mudrochová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Juraj Jesenský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Milan Beier SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Fujdala SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Kelešiová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jozef Košta SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Mikuš SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Mária Šamová SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Šmihula SPŽSR, SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Mária Demeterová SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
František Hirja SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Gabriel Kosnáč SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Tibor Merva SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava Zvolený
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Vladimír Bajan SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Anton Brath SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Viera Čeplíková SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Helena Doktorovova SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Tomáš Fabor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Hanko SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Stanislav Janota SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Jaroslav Kachlík BEZ, SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Dušan Kosík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Kotuľa SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Ján Krajniak SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Mattoš SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavol Minárik SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Nitranský SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Karol Pastor SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Peter Stach SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Kazimír Sulo SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Roman Vavrík SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Pavel Vlček SL, SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava Zvolený
Angela Bankovichová SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
František Bodics SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Ján Kausich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Štefan Puhovich SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Čunovo Zvolený
Anna Caudtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Ďurovičová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jelena Hudcovská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ida Jakvirtová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jaroslava Kučová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Sedlák SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Čecho SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Yveta Erdélyiová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Peter Fajkus SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefánia Horečná SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Alexander Letko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Viera Pauliková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Porubský SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Jozefína Baranová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Pavel Blažej SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ivan Bogdan SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Ján Čačko SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Marta Čarnogurská SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Albert Glasa SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Eva Grexová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Fošnár SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Tatiana Heldová SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Kohút SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Anna Ščepková SL, NDS, KDH, , DS Bratislava - Dúbravka Zvolený
Štefan Jankovič SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Jozef Knotek SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Ján Pauhof SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Adriana Tesáková SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Bernadeta Warenic... SPŽSR, NDS, KDH, DS Bratislava - Jarovce Zvolený
Pavel Čičmanec SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
František Hirja SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Hlaváčová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Tibor Merva SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Mucha SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Viliam Volko SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Lýdia Bertová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Mária Demeterová SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Jozef Janovič SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Miroslav Kamenický SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Martin Križan SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Branislav Longauer SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Qudido Miglierini SL, SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Marián Balážia SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Ľuboš Bohát SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Branislav Borovský SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Ladislav Čerňanský SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Gabriel Kosnáč SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Otto Michalička SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Viliam Mokráň SPŽSR, NDS, KDH, Bratislava - Karlova Ves Zvolený
Dušan Bobrík SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Miloslav Kavický SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Pavol Kočvara SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jozef Košta SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Emil Ľupták SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Vilma Otrusiníková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ján Reháček SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Milan Beier SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Dúžeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Farská SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Rastislav Harman SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anna Jánošová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Amália Knoteková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Milan Kukliš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Nevenka Pišútová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Anton Pristaš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Peter Púček SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Viera Štepánková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ján Čičmič SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jozef Doležal SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Dagmar Füzeková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Vladimír Chladný SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jaroslav Jelšík SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Darius Klinovský SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Karol Kolada SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Karol Németh SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Jarmila Vaňková SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Ľubomír Ficker SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Alena Heribanová SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Oto Makýš SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
František Srnanský SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
František Kocun SDĽ, NDS, KDH, , DS Bratislava - Nové Mesto Zvolený
Miroslav Kováč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marta Kšiňanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Michael Petráš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Tomáš Bičan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Terézia Briedová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Jozef Javorský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Marián Letko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Podunajské Biskupice Zvolený
Mária Lalíková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Lukáčová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Valent Mikuš SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Pilka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anna Sísová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Bella SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Bohunický SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Juraj Čupka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Boris Dobrotka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Pavol Kubovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Michal Loj SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Martinák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bicko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anastázia Ivanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Petra Šepáková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ľubomír Bednarič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Rudolf Blunár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Darius Jendrejský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Daniela Reingrabe... SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ernest Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Kokolevský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Eva Kollárová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Nižňanský SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Šimkovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Dušan Harvan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Albín Kovaľ SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Martin Kuruc SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ladislav Lukáč SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
František Moravčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Mária Bajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Helena Bujnová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Duchoň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Roman Hanulák SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Ilčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Lipták SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Miroslav Mihok SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Ján Bujna SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Anton Ďurďovič SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Peter Discantiny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Oľga Hirnerová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Štefan Kuťka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Šarlota Laborde SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Vladimír Pavle SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Ružinov Zvolený
Edmund Bombara SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Guregová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Bohdana Machajová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Čierny SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Mária Kocianová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Katarína Mazáčková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Anna Prugarová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Kamil Grebeň SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Darina Kocková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Vladimír Kohút SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marián Procházka SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Schmidt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Michal Staudt SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Takátsová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Karol Kubík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ján Odzgan SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Sven Šovčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Martin Melicherčík SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Smrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Ladislav Štibranyi SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Libor Taliga SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Emil Bartko SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Pavol Baxa SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Júlia Margočová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Jozef Husár SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Helena Beniačová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Peter Čiernik SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Andrej Petrek SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Koloman Prónay SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Magdaléna Belanová SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Drahomíra Mračková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Dušan Roman SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Marta Šteffeková SPŽSR, NDS, KDH, , DS Bratislava - Staré Mesto Zvolený
Štefan Baumann SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Jaroslav Compel SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Milan Kubica SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Kugler SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Oto Schwartz SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ladislav Jediný SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
František Kováč SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Ondrej Krankuš SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Viera Králiková SPŽSR, SZA, NDS, KDH, , DS Bratislava - Vrakuňa Zvolený
Rudolf Suchý NDS Stupava Zvolený
Peter Greň SD, SNS, NDS, HZPČS, Holíč Zvolený
Beáta Ivanová SD, SNS, NDS, HZPČS, Holíč Zvolený
Leonard Korčák NDS, Kopčany Zvolený
Mária Vajayová NDS, Kopčany Zvolený
Štefan Dubina NDS, KDH Partizánske Zvolený
Jozef Domin NDS, KDH Partizánske Zvolený
Teodor Jančovič NDS, KDH Partizánske Zvolený
Blažej Rolinec NDS Radošina Zvolený
Otília Muthová NDS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Vojtech Mastrák NDS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Marian Raclavský NDS Nové Mesto nad Váhom Zvolený
Dušan Maruškin NDS Polomka Zvolený
Jana Ďurčenková NDS Polomka Zvolený
František Fodor NDS Polomka Zvolený
Ladislav Onisko NDS Polomka Zvolený
Eliška Bešinová NDS Polomka Zvolený
Eva Hančáková NDS Polomka Zvolený
Ján Hrablay NDS Polomka Zvolený
Jozef Pohančaník NDS Polomka Zvolený
Filip Baják NDS Dlhá nad Kysucou Zvolený
Jozefa Barancová NDS Dlhá nad Kysucou Zvolený
Alexander Bogáň NDS Dlhá nad Kysucou Zvolený
Miroslav Hažík NDS Dlhá nad Kysucou Zvolený
Adam Šteiniger NDS Dlhá nad Kysucou Zvolený
Valéria Hlinová NDS Námestovo Zvolený
Juraj Bernaťák NDS Trstená Zvolený
Pavol Plevjak NDS Ľuboriečka Zvolený
Štefan Slyš NDS Ľuboriečka Zvolený
Milan Sukupa NDS Ľuboriečka Zvolený
Viliam Černík NDS Malé Zlievce Zvolený
Marian Filkus NDS Malé Zlievce Zvolený
Ivan Huďan NDS Malé Zlievce Zvolený
Jaroslav Lukaj NDS Malé Zlievce Zvolený
Jaroslav Koreň NDS Malý Krtíš Zvolený
Pavol Luciak NDS Malý Krtíš Zvolený
Ján Néky NDS Malý Krtíš Zvolený
Aladár Bariak NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Miroslav Bariak NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Mária Magová NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Helena Mózerová NDS, KDH, DS Modrý Kameň Zvolený
Pavel Bajo NDS Príbelce Zvolený
Pavel Macko NDS Príbelce Zvolený
Ľudmila Dudášová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Ľudmila Ďuricová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Iveta Gerbáčová NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Ján Nemec NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Jozef Paholík NDS, KDH, DS Sklabiná Zvolený
Pavel Španiel NDS Stredné Plachtince Zvolený
Ivan Novák NDS Závada Zvolený
Ján Sekereš ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Ján Trubíny ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Urban ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Jozef Žabka ZRS, SZS, SDĽ, SDSS, NDS, HPSR Bzovík Zvolený
Milan Babic NDS Jalšovík Zvolený
Vladimír Fekiač NDS Jalšovík Zvolený
Dušan Hutník NDS Jalšovík Zvolený
Jaroslav Krekáň NDS, Korytárky Zvolený
Peter Krajč NDS Kozí Vrbovok Zvolený
Jozef Gajdoš NDS, Sliač Zvolený
Juraj Čiampor NDS, Sliač Zvolený
Zdenka Kánová NDS, Sliač Zvolený
Vladimír Čaňo NDS, Zvolen Zvolený
Pavel Bačiak NDS, Zvolen Zvolený
Ján Šiagi NDS, Zvolen Zvolený
Pavel Ďurian NDS Kopernica Zvolený
Ernest Mesík NDS Kopernica Zvolený
Eva Hromádková NDS Lutila Zvolený
Milan Kortiš NDS, Žiar nad Hronom Zvolený
Monika Dobrotová NDS, Žiar nad Hronom Zvolený
Anna Kostrianová NDS, Žiar nad Hronom Zvolený
Ľudovít Lalík NDS, Divinka Zvolený
Anna Zahatňanská NDS, Horný Hričov Zvolený
Peter Prokopovič NDS Bardejov Zvolený
Stanislav Bujňák NDS Bardejov Zvolený
Michal Semhric NDS Beloveža Zvolený
Eva Borodáčová NDS Fričkovce Zvolený
Ladislav Fertaľ NDS Fričkovce Zvolený
Jozef Hudák NDS Fričkovce Zvolený
Ján Sabol NDS Fričkovce Zvolený
Alojz Straka NDS Fričkovce Zvolený
Alojz Vilček NDS Fričkovce Zvolený
Ľudmila Daňková NDS Hažlín Zvolený
Ján Gerka NDS Hažlín Zvolený
Agnesa Hudačinová NDS Hažlín Zvolený
Milan Marcin NDS Hažlín Zvolený
Milan Marcinov NDS Hažlín Zvolený
Milan Surgent NDS Hažlín Zvolený
Ján Seman NDS, Košice - KVP Zvolený
Imrich Fülöp NDS, Košice - KVP Zvolený
Bartolomej Dorov NDS, Košice - KVP Zvolený
Peter Mati NDS, Košice - KVP Zvolený
Ľubica Hvizdová-K... NDS, Košice - KVP Zvolený
Oľga Lešková NDS, Košice - KVP Zvolený
Tibor Ičo NDS, Košice - Západ Zvolený
Lýdia Sámeková NDS, Košice - Západ Zvolený
Marta Laskovská NDS, Košice - Západ Zvolený
Milan Šoltýs NDS, Košice - Západ Zvolený
Ladislav Baločko NDS, Košice - Západ Zvolený
Mária Bojčíková NDS, Košice - Západ Zvolený
Ivan Gimera NDS, Košice - Západ Zvolený
Ján Jankura NDS, Košice - Západ Zvolený
Hedviga Čačková NDS, Košice - Západ Zvolený
Eduard Drutarovský NDS, Košice - Západ Zvolený
Marta Čurošová NDS Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Marek Kocak NDS Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Ľubomír Mesaroš NDS Jastrabie pri Michalovciach Zvolený
Marián Sobek NDS Jovsa Zvolený
Vladimír Elekanič NDS Kusín Zvolený
Marián Mandičak NDS Kusín Zvolený
Július Rachel NDS Kusín Zvolený
Ľuboš Bobík NDS, Strážske Zvolený
Lýdia Harmanová NDS, Strážske Zvolený
Miloš Marko NDS, Strážske Zvolený
Miloš Pitvor NDS Vlková Zvolený
Mária Balážová NDS Hermanovce Zvolený
Eduard Grejták NDS Hermanovce Zvolený
Miroslav Šeliga NDS Hermanovce Zvolený
Ladislav Skoloda NDS Lipovce Zvolený
Emil Demko NDS Gelnica Zvolený
Milan Muránsky NDS Gelnica Zvolený
Marta Konečná NDS Gelnica Zvolený
Július Muránsky NDS Gelnica Zvolený
Eva Andrašková NDS Gelnica Zvolený
Alexander Jovan NDS Gelnica Zvolený
Emil Makula NDS Gelnica Zvolený
Jana Saxová NDS Gelnica Zvolený
Ján Kučeravý NDS Duplín Zvolený
Jozef Tirer NDS Duplín Zvolený
Michal Hrubý NDS Fijaš Zvolený
Juraj Vasilišín NDS Fijaš Zvolený
Juraj Gunza NDS Krušinec Zvolený
Jozef Slivka NDS Krušinec Zvolený
Miroslav Baľo NDS Miňovce Zvolený
Juraj Mikita NDS Stropkov Zvolený
Alojz Glinský NDS Stropkov Zvolený
Peter Obrimčák NDS Stropkov Zvolený
Michal Bičej NDS Vyšný Hrabovec Zvolený
Františka Kačmarová NDS Vyšný Hrabovec Zvolený
Martin Medvec NDS Vyšný Hrabovec Zvolený
Ľubomír Mikčo NDS Vyšný Hrabovec Zvolený
Mária Mikčová NDS Vyšný Hrabovec Zvolený
Tibor Kamenický NDS Čierne Pole Zvolený
Jozef Anďal NDS Trebišov Zvolený
Ján Kuľha NDS Veľké Kapušany Zvolený
Ján Ferenčík NDS Vojčice Zvolený
Peter Gajdoš NDS Vojčice Zvolený
Václav Chromý NDS Vojčice Zvolený