Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte názov strany
alebo vyberte zo zoznamu.

Kandidáti na starostov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Percent Status
Jozef Gmiterko NÁŠ KRAJ Becherov 135 84,38 Zvolený
Peter Mikula NÁŠ KRAJ Beloveža 180 45,45 Zvolený
Ján Ksenič NÁŠ KRAJ Hertník 29 5,39 Nezvolený
Dana Krušková NÁŠ KRAJ Chmeľová 87 36,86 Nezvolený
Stanislav Gernát NÁŠ KRAJ Malcov 247 34,69 Zvolený
Milan Mikula NÁŠ KRAJ Stebnícka Huta 13 9,56 Nezvolený
Andrej Buvalič NÁŠ KRAJ Šarišské Čierne 136 79,07 Zvolený
Sylvia Chudíková NÁŠ KRAJ Varadka 77 84,62 Zvolený
Jana Vaľová SDS, KSS, HZD, Robíme to pre deti - SF, Strana moderného Slovenska, NÁŠ KRAJ, SNS, SZ, SMER-SD Humenné 5459 46,35 Zvolený
Tatiana Vajdová NÁŠ KRAJ Kochanovce 52 12,24 Nezvolený
Jozef Turik NÁŠ KRAJ Lukačovce 68 22,74 Nezvolený
Andrej Lichman NÁŠ KRAJ Myslina 71 20,82 Nezvolený
Jozef Baláž NÁŠ KRAJ, SMER-SD Rovné 161 64,92 Zvolený
Anna Ferková NÁŠ KRAJ Ruská Poruba 23 16,31 Nezvolený
Jozef Šimurda MOST - HÍD, SIEŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, SaS Slovenská Volová 67 23,02 Nezvolený
Jozef Kačmár NÁŠ KRAJ Vyšná Sitnica 53 22,65 Nezvolený
Martin Malatin NÁŠ KRAJ Hranovnica 326 23,62 Nezvolený
Jozef Brník NÁŠ KRAJ Ordzovany 27 27,55 Nezvolený
Miloslav Repaský SMER-SD, NÁŠ KRAJ Spišské Podhradie 294 18,06 Nezvolený
Helena Šidelská NÁŠ KRAJ Vyšný Slavkov 24 14,55 Nezvolený
Jana Blanárová NÁŠ KRAJ Bžany 3 2,86 Nezvolený
Michal Berežňak MOST - HÍD, NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, KDH Beňadikovce 27 18,12 Nezvolený
Mária Drozdová MOST - HÍD, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, SOĽ Krajná Poľana 48 37,80 Nezvolený
Adrián Gužo PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NÁŠ KRAJ, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SIEŤ Kružlová 262 74,64 Zvolený
Alena Džupinová SDKÚ-DS, SIEŤ, NÁŠ KRAJ Nižná Jedľová 39 100,00 Zvolený
Juraj Petný NÁŠ KRAJ, SDKÚ-DS, SOĽ, SMER-SD Nižný Orlík 145 73,23 Zvolený
Michal Motyka NÁŠ KRAJ Radoma 28 10,11 Nezvolený
Martin Jurkovič PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SDS, SOĽ, NÁŠ KRAJ, KDH, MOST - HÍD, SIEŤ Roztoky 85 43,37 Zvolený
Tomáš Jurina NÁŠ KRAJ Vyšná Jedľová 29 26,36 Nezvolený

Kandidáti na poslancov v roku 2014

Meno Strany Obec Počet hlasov Status
Matúš Magera NÁŠ KRAJ Valaská 222 Zvolený
Jozef Dinis NÁŠ KRAJ Becherov 110 Zvolený
Alexander Varchol NÁŠ KRAJ Becherov 108 Zvolený
Ján Banický NÁŠ KRAJ Becherov 94 Zvolený
Marianna Felegiová NÁŠ KRAJ Becherov 90 Zvolený
Marián Grivna NÁŠ KRAJ Becherov 78 Zvolený
Ján Basár NÁŠ KRAJ Beloveža 178 Zvolený
Jaroslav Marko NÁŠ KRAJ Beloveža 138 Zvolený
Juraj Vašenko NÁŠ KRAJ Beloveža 126 Zvolený
František Mochnacký NÁŠ KRAJ Bogliarka 32 Zvolený
Jozef Maxin NÁŠ KRAJ Hrabovec 166 Zvolený
Marek Bartoš NÁŠ KRAJ Hrabovec 153 Zvolený
Renáta Greňová NÁŠ KRAJ Jedlinka 20 Zvolený
Ján Bocko NÁŠ KRAJ Malcov 182 Zvolený
Peter Leško NÁŠ KRAJ Nižná Polianka 56 Zvolený
Matúš Fecko NÁŠ KRAJ Oľšavce 51 Zvolený
Jozef Šuťak NÁŠ KRAJ Oľšavce 39 Zvolený
Patrik Fiľakovský NÁŠ KRAJ Ortuťová 50 Zvolený
Miroslav Kosa NÁŠ KRAJ Ortuťová 36 Zvolený
Andrej Andruško NÁŠ KRAJ Šarišské Čierne 93 Zvolený
Silvia Kavuľová NÁŠ KRAJ Varadka 30 Zvolený
Pavol Kruško NÁŠ KRAJ Varadka 28 Zvolený
Ľuboš Roman NÁŠ KRAJ Vyšná Polianka 44 Zvolený
Štefan Holp NÁŠ KRAJ Baškovce 111 Zvolený
Marián Lazor NÁŠ KRAJ Čabalovce 115 Zvolený
Vladimír Fencák NÁŠ KRAJ Dlhé nad Cirochou 450 Zvolený
Marián Valko NÁŠ KRAJ Hažín nad Cirochou 167 Zvolený
Erika Kuľhová NÁŠ KRAJ Hudcovce 141 Zvolený
Peter Sinaj SNS, NÁŠ KRAJ Humenné 1139 Zvolený
Ján Voloch SNS, NÁŠ KRAJ Humenné 866 Zvolený
Michal Kučmaš NÁŠ KRAJ Klenová 89 Zvolený
Peter Cimbaloš NÁŠ KRAJ Klenová 67 Zvolený
Peter Andraško NÁŠ KRAJ Lukačovce 130 Zvolený
Ján Harakaľ NÁŠ KRAJ Modra nad Cirochou 205 Zvolený
Ľubomír Zemba NÁŠ KRAJ Myslina 104 Zvolený
Jozef Valkučák NÁŠ KRAJ Myslina 96 Zvolený
Nadežda Dobšovičová NÁŠ KRAJ Oľšinkov 11 Zvolený
Michal Mochnač NÁŠ KRAJ Oľšinkov 10 Zvolený
Ladislav Banik NÁŠ KRAJ Papín 160 Zvolený
Ján Gida NÁŠ KRAJ Parihuzovce 6 Zvolený
Viktor Popovič NÁŠ KRAJ Pichne 91 Zvolený
Andrej Čerevka NÁŠ KRAJ Roškovce 64 Zvolený
Martina Gogová NÁŠ KRAJ Ruská Poruba 51 Zvolený
Michal Bobenič NÁŠ KRAJ Stakčínska Roztoka 120 Zvolený
Kristián Huňara NÁŠ KRAJ Stakčínska Roztoka 117 Zvolený
Pavol Kozej NÁŠ KRAJ Stakčínska Roztoka 105 Zvolený
Gabriela Želizňaková NÁŠ KRAJ Sukov 33 Zvolený
Ivana Turčíková NÁŠ KRAJ Vyšná Sitnica 84 Zvolený
Marianna Švigárová NÁŠ KRAJ Vyšná Sitnica 75 Zvolený
Martin Malatin NÁŠ KRAJ Hranovnica 439 Zvolený
Peter Hanigovský NÁŠ KRAJ Spišské Podhradie 429 Zvolený
Jaroslav Alexa NÁŠ KRAJ Vernár 130 Zvolený
Emília Semančíková NÁŠ KRAJ Olejníkov 95 Zvolený
Matej Križalkovič NÁŠ KRAJ Torysa 269 Zvolený
Jozef Kopnický NÁŠ KRAJ Torysa 234 Zvolený
Ján Dovičak NÁŠ KRAJ Kručov 66 Zvolený
Ján Štefanik NÁŠ KRAJ Kručov 46 Zvolený
Erik Pavluš NÁŠ KRAJ Kručov 46 Zvolený
Dušan Hudák NÁŠ KRAJ Vislava 65 Zvolený
Ján Goč NÁŠ KRAJ Korejovce 35 Zvolený
Jaroslav Nagajda NÁŠ KRAJ Mestisko 117 Zvolený
Anna Hrešková NÁŠ KRAJ Nižný Mirošov 84 Zvolený
Ján Boroš NÁŠ KRAJ Okrúhle 136 Zvolený
Stanislav Paľa NÁŠ KRAJ Okrúhle 127 Zvolený
Rudolf Hric NÁŠ KRAJ Okrúhle 118 Zvolený
Mária Kekeľová NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 15 Zvolený
Mária Suváková NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 15 Zvolený
Michal Dunčák NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 14 Zvolený
Miroslav Čobirka NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 13 Zvolený
Slavomír Čurpek NÁŠ KRAJ, SIEŤ Pstriná 10 Zvolený
Ján Viravec NÁŠ KRAJ Rovné 136 Zvolený
Tomáš Jurina NÁŠ KRAJ Vyšná Jedľová 50 Zvolený
Ján Kostík NÁŠ KRAJ Vyšná Pisaná 17 Zvolený
Milan Rozum NÁŠ KRAJ Vyšný Komárnik 32 Zvolený
Ladislav Ferenc NÁŠ KRAJ Vyšný Mirošov 99 Zvolený
Ján Medvedz NÁŠ KRAJ Merník 103 Zvolený
Viera Vanciková NÁŠ KRAJ Petkovce 37 Zvolený
Michal Jenčo NÁŠ KRAJ Vranov nad Topľou 241 Zvolený