Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Banskobystrický kraj

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 21 580 19,43 %
2. Koalícia PS a SPOLU 20 048 18,05 %
3. ĽS Naše Slovensko 17 228 15,51 %
4. SaS 9 604 8,64 %
5. SMK-MKP 6 313 5,68 %
6. KDH 6 224 5,60 %
7. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 5 357 4,82 %
8. SNS 5 181 4,66 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 3 746 3,37 %
10. Kresťanská únia 3 390 3,05 %
11. MOST - HÍD 3 297 2,96 %
12. KDŽP 1 362 1,22 %
13. KAH 1 020 0,91 %
14. Koalícia KSS, VZDOR 902 0,81 %
15. DOMA DOBRE 844 0,76 %
16. SZS 825 0,74 %
17. DS 515 0,46 %
18. NÁRODNÁ KOALÍCIA 463 0,41 %
19. MKDA-MKDSZ 445 0,40 %
20. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 408 0,36 %
21. Slovenská ľudová strana (SĽS) 405 0,36 %
22. SP 325 0,29 %
23. NAJ 311 0,28 %
24. PD 260 0,23 %
25. DOPRAVA 250 0,22 %
26. EDS 201 0,18 %
27. HLAS ĽUDU 198 0,17 %
28. SRK 126 0,11 %
29. SNJ-sv 91 0,08 %
30. STS 85 0,07 %
31. SKS 37 0,03 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Katarína Roth Nev... SMER-SD 1367 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 2166 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 234 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 306 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 815 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 293 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 98 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 286 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 113 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 237 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 226 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 919 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 169 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 81 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 51 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 89 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 81 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 13 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 33 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 10 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 389 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 22 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 28 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 31 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 2946 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 5473 Nezvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 436 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 1097 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 106 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 438 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 1374 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 514 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 2403 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 233 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 74 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 328 Nezvolený
Andrej Hryc KAH 605 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 2477 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 1340 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 1484 Nezvolený
Karol Konárik SNS 1297 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 123 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 35 Nezvolený
Robert Hajšel SMER-SD 3563 Zvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 5246 Zvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 6197 Zvolený
Eva Milučká SNS 137 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 29 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 46 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 54 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 38 Nezvolený
Martin Čornej SNS 40 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 124 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 59 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 1049 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 486 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 790 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 716 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 61 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 88 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 328 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 124 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 67 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 410 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 61 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 98 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 85 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 55 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 1145 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 1076 Nezvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 155 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 225 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 366 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 182 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 80 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 92 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 109 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 291 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 158 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 119 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 480 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 225 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 36 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 25 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 103 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 59 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 28 Nezvolený
Filip Danninger SP 176 Nezvolený
Michal Buraľ SP 18 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 69 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 29 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 48 Nezvolený
Lenka Humajová SP 29 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 16 Nezvolený
Viktor Valik STS 29 Nezvolený
Ján Lacko STS 13 Nezvolený
František Tanko STS 14 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 11 Nezvolený
Dezider Bilý STS 4 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 3 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 7 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 8 Nezvolený
Martin Somora STS 16 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 59 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 34 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 33 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 17 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 16 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 10 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 12 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 5 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 30 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 11 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 15 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 112 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 34 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 58 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 10 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 86 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 17 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 68 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 72 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 10 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 7 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 6 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 13 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 146 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 13 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 89 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 73 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 46 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 3 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 24 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 9 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 16 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 12 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 5 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 6 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 7 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 29 Nezvolený
Marián Čaučík KDH 1536 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 104 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 2460 Zvolený
Miriam Kuzárová KDH 771 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 69 Nezvolený
Ján Hencel KDH 68 Nezvolený
Michal Považan KDH 461 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 181 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 84 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 48 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 77 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 35 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 1878 Nezvolený
Martin Čulen SZS 163 Nezvolený
Roman Kollár SZS 218 Nezvolený
Michal Krištof SZS 180 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 176 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 88 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 1396 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 163 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 97 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 21 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 27 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 347 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 29 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 1481 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 34 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 49 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 16 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 31 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 232 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 772 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 201 Nezvolený
Alojz Hančin PD 34 Nezvolený
Otília Hamacková PD 59 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 18 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 66 Nezvolený
Igor Adamec SKS 16 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 8 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 14 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 48 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 8 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 5 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 3 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 12 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 4 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 3 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 3 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 5 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 2 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 23 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 3489 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 2756 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 170 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 152 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 1735 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 133 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 55 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 443 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 31 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 110 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 37 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 22 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 69 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 32 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 504 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 240 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 42 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 18 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 83 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 45 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 13 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 7 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 16 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 120 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 54 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 9 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 11 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 20 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 41 Nezvolený
Erika Adamová EDS 19 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 6 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 6 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 18 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 80 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 8 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 4 Nezvolený
Samuel Letko EDS 3 Nezvolený
Martin Kanza EDS 16 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 27 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 3 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 3 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 16 Nezvolený
Alojz Baránik SaS 1376 Nezvolený
Natália Blahová SaS 1061 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 712 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 167 Nezvolený
Karol Ides SaS 45 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 211 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 250 Nezvolený
Karol Galek SaS 227 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 310 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 95 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 79 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 248 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 121 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 53 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 19 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 39 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 52 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 14 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 14 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 9 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 9 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 5 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 170 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 7 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 27 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 16 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 49 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 3 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 144 Nezvolený
Emil Samko NAJ 69 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 12 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 36 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 11 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 30 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 5 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 17 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 5 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 3 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 4 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 1753 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 2555 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 80 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 427 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 498 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 148 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 30 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 36 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 3356 Zvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 25 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 17 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 28 Nezvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 2063 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 1240 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 795 Nezvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 1244 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 86 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 1305 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 390 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 176 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 860 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 2277 Nezvolený
Michal Kravčík DS 0 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Monika Beňová SMER-SD 12297 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 2561 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 6909 Zvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 5219 Zvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 2480 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 4625 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 1482 Zvolený
Peter Pollák OĽaNO 2444 Zvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 8114 Zvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v kraji Banskobystrický kraj