Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Mesto Nitra

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. Koalícia PS a SPOLU 3 898 24,17 %
2. SMER-SD 2 790 17,30 %
3. ĽS Naše Slovensko 2 101 13,03 %
4. SaS 2 088 12,94 %
5. KDH 1 185 7,34 %
6. OĽaNO 717 4,44 %
7. Kresťanská únia 696 4,31 %
8. SNS 624 3,87 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 496 3,07 %
10. NÁRODNÁ KOALÍCIA 276 1,71 %
11. KDŽP 165 1,02 %
12. KAH 139 0,86 %
SZS 139 0,86 %
14. NAJ 103 0,63 %
15. Koalícia KSS, VZDOR 94 0,58 %
16. EDS 86 0,53 %
17. DOMA DOBRE 78 0,48 %
18. MOST - HÍD 75 0,46 %
19. DS 65 0,40 %
20. SMK-MKP 60 0,37 %
21. Slovenská ľudová strana (SĽS) 49 0,30 %
22. SP 46 0,28 %
23. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 45 0,27 %
24. DOPRAVA 31 0,19 %
25. PD 28 0,17 %
26. SKS 16 0,09 %
27. HLAS ĽUDU 15 0,09 %
28. SNJ-sv 8 0,04 %
29. STS 6 0,03 %
30. MKDA-MKDSZ 5 0,03 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 1664 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 932 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 258 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 319 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 108 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 59 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 39 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 74 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 41 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 9 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 35 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 384 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 43 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 25 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 120 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 17 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 12 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 6 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 11 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 8 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 6 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 3 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 52 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 1 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 6 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 216 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 547 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 701 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 43 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 71 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 10 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 30 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 370 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 36 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 98 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 193 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 19 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 1090 Zvolený
Andrej Hryc KAH 69 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 382 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 232 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 180 Nezvolený
Karol Konárik SNS 20 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 20 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 14 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 3 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 3 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 10 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 4 Nezvolený
Martin Čornej SNS 5 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 19 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 6 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 140 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 58 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 106 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 74 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 11 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 200 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 15 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 8 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 12 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 11 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 8 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 8 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 150 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 173 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 315 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 44 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 53 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 67 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 32 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 9 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 17 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 26 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 29 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 21 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 8 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 15 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 30 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 3 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 3 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 6 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 Nezvolený
Filip Danninger SP 14 Nezvolený
Michal Buraľ SP 4 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 10 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 1 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 21 Nezvolený
Lenka Humajová SP 9 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 4 Nezvolený
Viktor Valik STS 1 Nezvolený
Ján Lacko STS 1 Nezvolený
František Tanko STS 2 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 0 Nezvolený
Dezider Bilý STS 1 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 1 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 0 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 1 Nezvolený
Martin Somora STS 3 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 7 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 9 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 3 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 9 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 8 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 13 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 1 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 0 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 3 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 2 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 457 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 403 Zvolený
Marián Čaučík KDH 365 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 22 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 176 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 8 Nezvolený
Ján Hencel KDH 16 Nezvolený
Michal Považan KDH 18 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 19 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 7 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 14 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 20 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 12 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 300 Nezvolený
Martin Čulen SZS 34 Nezvolený
Roman Kollár SZS 34 Nezvolený
Michal Krištof SZS 33 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 33 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 17 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 34 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 19 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 16 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 3 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 2 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 2 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 5 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 5 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 4 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 2 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 5 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 26 Nezvolený
Alojz Hančin PD 2 Nezvolený
Otília Hamacková PD 3 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 1 Nezvolený
Igor Adamec SKS 6 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 1 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 11 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 5 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 1 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 0 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 2 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 3 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 0 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 1 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 1 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 34 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 29 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 1 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 2 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 1 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 4 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 1 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 0 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 3 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 1 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 0 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 1 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 53 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 20 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 6 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 7 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 9 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 4 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 38 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 35 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 4 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 5 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 23 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 5 Nezvolený
Erika Adamová EDS 5 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 1 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 3 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 4 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 1 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 2 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 43 Nezvolený
Samuel Letko EDS 50 Nezvolený
Martin Kanza EDS 2 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 3 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 1 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 737 Zvolený
Alojz Baránik SaS 324 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 1166 Zvolený
Natália Blahová SaS 273 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 126 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 31 Nezvolený
Karol Ides SaS 6 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 52 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 128 Nezvolený
Karol Galek SaS 37 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 9 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 12 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 15 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 42 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 3 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 13 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 8 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 3 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 33 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 18 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 75 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 5 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 2 Nezvolený
Emil Samko NAJ 3 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 15 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 1 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 3 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 4 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 1 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 1 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 1 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 375 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 492 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 164 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 55 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 39 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 7 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 2 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 8 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 4 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 7 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 3 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 1652 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 512 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 436 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 278 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 157 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 528 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 540 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 329 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 25 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 295 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 74 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 37 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 197 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 490 Nezvolený
Michal Kravčík DS 19 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 21 Nezvolený
Pavol Gašper DS 2 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 1 Nezvolený
Ján Greššo DS 25 Nezvolený
Erika Várošová DS 3 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 4 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 1 Nezvolený
Roman Krištín DS 1 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 1 Nezvolený
Igor Hornák DS 1 Nezvolený
Juraj Hríb DS 1 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 15 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 36 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 43 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 22 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 175 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 60 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 29 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 3 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 20 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v meste Nitra