Komunálne voľby 2014 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Nitra
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Nitra)

Výsledky v kraji - Mesto Nitra - Komunálne voľby 2014

Nitra /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Jozef Dvonč SNS, KDH, SMER-SD 10 990 61,26 % Zvolený
2. Dominika Tekeliová SIEŤ 2 433 13,56 % Nezvolený
3. Dušan Damašek nezávislý 2 044 11,39 % Nezvolený
4. Róbert Švec nezávislý 1 487 8,29 % Nezvolený
5. Ján Kovarčík SDS, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, NaS - ns 630 3,51 % Nezvolený
6. Pavol Leštinský KSS 199 1,11 % Nezvolený
7. Viliam Mokráň KĽS 156 0,87 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Štefan Štefek nezávislý 1 742 Zvolený
2. Peter Oremus nezávislý 1 602 Zvolený
3. Anton Kretter SMER-SD, SNS, KDH 1 531 Zvolený
4. Ján Vančo SMER-SD, SNS, KDH 1 414 Zvolený
5. Anna Šmehilová NOVA 1 345 Zvolený
6. Ľubomír Moravčík SMER-SD, SNS, KDH 1 303 Zvolený
7. Daniel Hecht SMER-SD, SNS, KDH 1 277 Zvolený
8. Peter Košťál nezávislý 1 225 Zvolený
9. Pavel Varga SMER-SD, SNS, KDH 1 170 Zvolený
10. František Hollý SMER-SD, SNS, KDH 1 096 Zvolený
11. Marta Rácová nezávislý 1 067 Zvolený
12. Janka Buršáková nezávislý 1 062 Zvolený
13. Renáta Kolenčíková SMER-SD, SNS, KDH 983 Zvolený
14. Jozef Marko SMER-SD, SNS, KDH 943 Zvolený
15. Miloslav Hatala SMER-SD, SNS, KDH 936 Zvolený
16. Miloš Dovičovič nezávislý 928 Zvolený
17. Lívia Šumichrastová SMER-SD, SNS, KDH 916 Zvolený
18. Jozef Hasilla SMER-SD, SNS, KDH 891 Zvolený
19. Petra Ajdariová nezávislý 868 Zvolený
20. Ján Greššo SIEŤ 839 Zvolený
21. Dominika Tekeliová SIEŤ 838 Zvolený
22. Martin Nemky SMER-SD, SNS, KDH 823 Zvolený
23. Jozef Trandžík SMER-SD, SNS, KDH 759 Zvolený
24. Ivan Gavalovič SMER-SD, SNS, KDH 751 Zvolený
25. Jozef Slíž SMER-SD, SNS, KDH 652 Zvolený
26. Milan Burda SMER-SD, SNS, KDH 635 Zvolený
27. Štefan Klačko SMER-SD, SNS, KDH 633 Zvolený
28. Ľuboš Török SIEŤ 591 Zvolený
29. Miroslav Mikulášik SMER-SD, SNS, KDH 591 Zvolený
30. Miroslav Tvrdoň SMER-SD, SNS, KDH 474 Zvolený
31. Miroslav Gut nezávislý 410 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH, SMER-SD, SNS 19 61,29 %
2. nezávislý 8 25,81 %
3. SIEŤ 3 9,68 %
4. NOVA 1 3,23 %