Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Mesto Humenné

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 937 19,80 %
2. Koalícia PS a SPOLU 688 14,54 %
3. ĽS Naše Slovensko 599 12,66 %
4. KDH 576 12,17 %
5. SaS 345 7,29 %
6. OĽaNO 323 6,82 %
7. Kresťanská únia 220 4,65 %
8. SME RODINA - Boris Kollár 199 4,20 %
9. KDŽP 189 3,99 %
10. SNS 181 3,82 %
11. KAH 78 1,64 %
12. NÁRODNÁ KOALÍCIA 68 1,43 %
13. DOMA DOBRE 64 1,35 %
14. Koalícia KSS, VZDOR 53 1,12 %
15. SP 49 1,03 %
16. MOST - HÍD 27 0,57 %
17. SZS 24 0,50 %
18. PD 21 0,44 %
19. DS 19 0,40 %
20. DOPRAVA 16 0,33 %
21. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 13 0,27 %
22. Slovenská ľudová strana (SĽS) 12 0,25 %
23. NAJ 6 0,12 %
24. STS 5 0,10 %
SKS 5 0,10 %
26. HLAS ĽUDU 4 0,08 %
27. SRK 3 0,06 %
SMK-MKP 3 0,06 %
EDS 3 0,06 %
30. SNJ-sv 1 0,02 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 502 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 308 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 57 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 87 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 27 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 26 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 4 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 150 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 16 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 110 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 7 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 5 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 61 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 10 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 152 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 39 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 4 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 6 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 12 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 9 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 2 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 2 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 4 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 66 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 2 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 5 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 80 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 238 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 218 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 16 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 29 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 33 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 38 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 46 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 50 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 18 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 229 Zvolený
Andrej Hryc KAH 43 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 83 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 62 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 28 Nezvolený
Karol Konárik SNS 4 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 1 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 19 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 2 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 2 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 1 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 21 Nezvolený
Martin Čornej SNS 8 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 3 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 97 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 25 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 27 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 25 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 12 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 10 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 5 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 39 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 20 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 63 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 82 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 174 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 8 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 9 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 15 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 69 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 3 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 6 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 2 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 14 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 4 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 2 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 4 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 12 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Filip Danninger SP 29 Nezvolený
Michal Buraľ SP 17 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 2 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 2 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 5 Nezvolený
Lenka Humajová SP 2 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 21 Nezvolený
Viktor Valik STS 2 Nezvolený
Ján Lacko STS 2 Nezvolený
František Tanko STS 0 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 0 Nezvolený
Dezider Bilý STS 0 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 0 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 4 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 2 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 8 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 2 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 1 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 1 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 1 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 1 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 2 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 1 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 218 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 136 Zvolený
Marián Čaučík KDH 104 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 4 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 106 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 28 Nezvolený
Ján Hencel KDH 6 Nezvolený
Michal Považan KDH 5 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 10 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 2 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 2 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 71 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 198 Nezvolený
Martin Čulen SZS 5 Nezvolený
Roman Kollár SZS 2 Nezvolený
Michal Krištof SZS 7 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 5 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 3 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 16 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 5 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 3 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 2 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 13 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 2 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 1 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 1 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 13 Nezvolený
Alojz Hančin PD 1 Nezvolený
Otília Hamacková PD 11 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 2 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 1 Nezvolený
Igor Adamec SKS 3 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 1 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 2 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 1 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 0 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 1 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 0 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 0 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 0 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 0 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 2 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 0 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 0 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 0 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 0 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 0 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 0 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 0 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 0 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 4 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 5 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 59 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 4 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 6 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 38 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 10 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 9 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 2 Nezvolený
Erika Adamová EDS 1 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 0 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 0 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 0 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 0 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 0 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 0 Nezvolený
Samuel Letko EDS 0 Nezvolený
Martin Kanza EDS 1 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 0 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 0 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 111 Zvolený
Alojz Baránik SaS 51 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 199 Zvolený
Natália Blahová SaS 48 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 25 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 6 Nezvolený
Karol Ides SaS 1 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 6 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 5 Nezvolený
Karol Galek SaS 13 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 1 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 6 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 2 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 12 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 8 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 1 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 2 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 2 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 1 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 133 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 154 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 2 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 12 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 16 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 3 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 3 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 6 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 10 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 17 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 10 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 276 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 99 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 101 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 40 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 21 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 62 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 73 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 39 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 58 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 54 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 28 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 28 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 97 Nezvolený
Michal Kravčík DS 14 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 3 Nezvolený
Pavol Gašper DS 1 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 1 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 6 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 3 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 18 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 19 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 7 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 11 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 8 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 16 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 25 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v meste Humenné