Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Humenné
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Humenné)

Výsledky v kraji - Mesto Humenné - Komunálne voľby 2018

Humenné /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Miloš Meričko SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SaS, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 6 912 54,38 % Zvolený
2. Jana Vaľová SZS, MOST - HÍD, SMER-SD 4 391 34,55 % Nezvolený
3. Miroslav Porochnavý Nezávislý kandidát 525 4,13 % Nezvolený
4. Slavěna Vorobelová NÁRODNÁ KOALÍCIA 255 2,01 % Nezvolený
5. Miroslava Zajcevová Nezávislý kandidát 232 1,83 % Nezvolený
6. Vladimír Ragan Nezávislý kandidát 165 1,30 % Nezvolený
7. Peter Grundza STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS) 137 1,08 % Nezvolený
8. Richard Žolna EDS 43 0,34 % Nezvolený
9. Peter Pipák SNS 36 0,28 % Nezvolený
10. Michal Paraska Nezávislý kandidát 14 0,11 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Ivan Hopta ÚSVIT 2 288 Zvolený
2. Mária Cehelská SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 2 123 Zvolený
3. Tomáš Šudík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 2 075 Zvolený
4. Jozef Babják SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 844 Zvolený
5. Alena Židová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 750 Zvolený
6. Michal Babin KDH 1 674 Zvolený
7. Peter Pipák SNS 1 577 Zvolený
8. Martin Ruščanský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 537 Zvolený
9. Branislav Čekovský SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 519 Zvolený
10. Anna Sotaková KSS 1 499 Zvolený
11. Ondrej Mudry SMER-SD 1 472 Zvolený
12. Andrej Bača SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 437 Zvolený
13. Luciána Hoptová ÚSVIT 1 354 Zvolený
14. Jozef Mocák KDH 1 343 Zvolený
15. Jana Andruchová SMER-SD 1 298 Zvolený
16. Michal Druga SMER-SD 1 292 Zvolený
17. Andrej Semanco SMER-SD 1 287 Zvolený
18. Martin Lichman KDH 1 284 Zvolený
19. Juraj Vaňo SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 263 Zvolený
20. Jozef Oľha SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 263 Zvolený
21. Helena Ufnárová SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 256 Zvolený
22. Ondrej Babjarčík SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 244 Zvolený
23. Silvia Cukrovaná SPOLU, Progresívne Slovensko, SP, SOĽ, SME RODINA - Boris Kollár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 234 Zvolený
24. Dušan Sukovský SMER-SD 1 231 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Progresívne Slovensko, SME RODINA - Boris Kollár, SOĽ, SP, SPOLU, SaS 12 50,00 %
2. SMER-SD 5 20,83 %
3. KDH 3 12,50 %
4. ÚSVIT 2 8,33 %
5. KSS 1 4,17 %
6. SNS 1 4,17 %