Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Dlhé nad Cirochou

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. KDH 50 24,39 %
2. SMER-SD 39 19,02 %
3. ĽS Naše Slovensko 23 11,21 %
4. Koalícia PS a SPOLU 16 7,80 %
5. Kresťanská únia 15 7,31 %
6. DOMA DOBRE 14 6,82 %
7. SaS 11 5,36 %
8. KDŽP 8 3,90 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 7 3,41 %
OĽaNO 7 3,41 %
11. KAH 4 1,95 %
12. SNS 3 1,46 %
Koalícia KSS, VZDOR 3 1,46 %
14. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 0,97 %
15. SP 1 0,48 %
MOST - HÍD 1 0,48 %
NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 0,48 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 25 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 17 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 2 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 4 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 2 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 3 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 4 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 1 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 1 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 7 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 1 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 3 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 5 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 8 Zvolený
Andrej Hryc KAH 2 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 0 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 2 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 2 Nezvolený
Karol Konárik SNS 0 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 3 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 0 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 2 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 0 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 1 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Filip Danninger SP 1 Nezvolený
Michal Buraľ SP 1 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 0 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 0 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 0 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 13 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 15 Zvolený
Marián Čaučík KDH 24 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 1 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 5 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 1 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 4 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 1 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 18 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 1 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 0 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 1 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 11 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 7 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 6 Zvolený
Natália Blahová SaS 0 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 1 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 7 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 3 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 0 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 1 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 2 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 5 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 2 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 4 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 3 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 3 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Dlhé nad Cirochou