Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Mesto Snina

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 481 24,23 %
2. Koalícia PS a SPOLU 291 14,65 %
3. KDH 236 11,88 %
4. ĽS Naše Slovensko 234 11,78 %
5. SaS 106 5,34 %
6. SNS 93 4,68 %
7. OĽaNO 77 3,87 %
8. SP 69 3,47 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 64 3,22 %
10. KDŽP 60 3,02 %
11. Kresťanská únia 51 2,56 %
12. DOMA DOBRE 49 2,46 %
13. KAH 43 2,16 %
14. NÁRODNÁ KOALÍCIA 33 1,66 %
15. Koalícia KSS, VZDOR 26 1,30 %
16. DS 24 1,20 %
17. SZS 13 0,65 %
18. MOST - HÍD 10 0,50 %
19. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 7 0,35 %
20. EDS 6 0,30 %
21. DOPRAVA 4 0,20 %
22. SRK 2 0,10 %
Slovenská ľudová strana (SĽS) 2 0,10 %
24. STS 1 0,05 %
PD 1 0,05 %
SNJ-sv 1 0,05 %
NAJ 1 0,05 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 256 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 161 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 17 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 31 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 15 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 1 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 8 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 70 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 6 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 20 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 8 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 5 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 23 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 6 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 43 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 4 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 2 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 3 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 5 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 2 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 2 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 1 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 13 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 4 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 1 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 28 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 76 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 83 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 7 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 14 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 4 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 11 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 87 Zvolený
Andrej Hryc KAH 22 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 44 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 17 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 15 Nezvolený
Karol Konárik SNS 5 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 3 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 8 Nezvolený
Eva Milučká SNS 1 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 2 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 24 Nezvolený
Martin Čornej SNS 12 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 1 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 1 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 33 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 7 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 13 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 4 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 13 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 7 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 19 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 18 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 33 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 4 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 4 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 3 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 8 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 1 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 5 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 1 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 3 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 2 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 1 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 6 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Filip Danninger SP 17 Nezvolený
Michal Buraľ SP 25 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 3 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 3 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 3 Nezvolený
Lenka Humajová SP 2 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 46 Nezvolený
Viktor Valik STS 1 Nezvolený
Ján Lacko STS 1 Nezvolený
František Tanko STS 0 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 0 Nezvolený
Dezider Bilý STS 0 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 0 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 0 Nezvolený
Marián Damankoš DOPRAVA 1 Nezvolený
Ján Cirák DOPRAVA 0 Nezvolený
Lenka Beňačková DOPRAVA 0 Nezvolený
Ludvík Posolda DOPRAVA 0 Nezvolený
Ľubomír Ochotnický DOPRAVA 0 Nezvolený
Roman Hrnčirík DOPRAVA 0 Nezvolený
Jozef Mišenko DOPRAVA 0 Nezvolený
Adriana Trojanovi... DOPRAVA 0 Nezvolený
Tomáš Beharka DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Mäsiar DOPRAVA 0 Nezvolený
Jaroslav Málek DOPRAVA 0 Nezvolený
Viktor Magic DOPRAVA 1 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 86 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 66 Zvolený
Marián Čaučík KDH 55 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 1 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 31 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 18 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 3 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 1 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 29 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 1 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 73 Nezvolený
Martin Čulen SZS 3 Nezvolený
Roman Kollár SZS 4 Nezvolený
Michal Krištof SZS 3 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 1 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 2 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 8 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 1 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 1 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 6 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 1 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 0 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 1 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 1 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 0 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 0 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 0 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 0 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 0 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 0 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 0 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 4 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 46 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 15 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 5 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Antonio Parziale EDS 1 Nezvolený
Erika Adamová EDS 0 Nezvolený
Ľudovít Močulenko EDS 0 Nezvolený
Mária Kmetíková EDS 0 Nezvolený
Marcel Nemec EDS 0 Nezvolený
Alena Longauerová EDS 0 Nezvolený
Tomáš Pristáč EDS 0 Nezvolený
Andrej Berkes EDS 1 Nezvolený
Samuel Letko EDS 0 Nezvolený
Martin Kanza EDS 0 Nezvolený
Radovan Kliment EDS 0 Nezvolený
Hilár Lakatošovie EDS 0 Nezvolený
Jozef Kmeťo EDS 0 Nezvolený
Ján Strkáč EDS 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 38 Zvolený
Alojz Baránik SaS 15 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 50 Zvolený
Natália Blahová SaS 23 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 7 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 1 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 1 Nezvolený
Karol Galek SaS 2 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 2 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 1 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 4 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 1 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 0 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 28 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 39 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 2 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 3 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 1 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 1 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 5 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 4 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 1 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 137 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 44 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 27 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 18 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 13 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 34 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 32 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 13 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 18 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 18 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 10 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 56 Nezvolený
Michal Kravčík DS 15 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 11 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 2 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 1 Nezvolený
Robert Bezek DS 1 Nezvolený
Roman Krištín DS 1 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 3 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 8 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 8 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 5 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 8 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v meste Snina