Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Teriakovce

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. KDH 40 27,21 %
2. SaS 19 12,92 %
3. SMER-SD 18 12,24 %
Koalícia PS a SPOLU 18 12,24 %
5. OĽaNO 12 8,16 %
6. ĽS Naše Slovensko 11 7,48 %
7. Kresťanská únia 9 6,12 %
8. NÁRODNÁ KOALÍCIA 7 4,76 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 5 3,40 %
10. KAH 3 2,04 %
11. KDŽP 2 1,36 %
12. SZS 1 0,68 %
MOST - HÍD 1 0,68 %
PD 1 0,68 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 8 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 4 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 0 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 1 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 13 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 2 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 6 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 1 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 4 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 5 Zvolený
Andrej Hryc KAH 1 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA 2 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA 0 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA 0 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA 2 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA 1 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA 1 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 0 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 4 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 6 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 1 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 1 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 1 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 1 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 2 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 1 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 12 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 13 Zvolený
Marián Čaučík KDH 8 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 6 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 4 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 15 Nezvolený
Martin Čulen SZS 1 Nezvolený
Roman Kollár SZS 0 Nezvolený
Michal Krištof SZS 0 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 1 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 0 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 0 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 0 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 1 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 1 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 0 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 6 Zvolený
Alojz Baránik SaS 5 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 11 Zvolený
Natália Blahová SaS 0 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 0 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 4 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 6 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 0 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 2 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 2 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 1 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 1 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 9 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 1 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 3 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 4 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 3 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 3 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Teriakovce