Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Stará Ľubovňa
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Stará Ľubovňa)

Výsledky v kraji - Mesto Stará Ľubovňa - Komunálne voľby 2018

Stará Ľubovňa /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Ľuboš Tomko Nezávislý kandidát 4 121 72,60 % Zvolený
2. Michal Biganič Nezávislý kandidát 1 422 25,05 % Nezvolený
3. Jozef Kormaník Nezávislý kandidát 133 2,34 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Dalibor Mikulík SMER-SD 1 607 Zvolený
2. Peter Bizovský SMER-SD 1 507 Zvolený
3. Soňa Gaborčáková SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 1 210 Zvolený
4. Rastislav Stašák KDH 1 102 Zvolený
5. Michal Šipoš SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 1 030 Zvolený
6. Peter Hrebik SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 982 Zvolený
7. Patrik Boďo SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 854 Zvolený
8. Edita Oláhová SMER-SD 822 Zvolený
9. Michal Petrilák KDH 801 Zvolený
10. Peter Sokol SMER-SD 734 Zvolený
11. Aleš Solár SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 711 Zvolený
12. Pavol Mišenko SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 623 Zvolený
13. Klaudia Satkeová SMER-SD 594 Zvolený
14. František Orlovský KDH 591 Zvolený
15. Filip Lampart SPOLU, OKS, NOVA, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO) 531 Zvolený
16. Marta Benková SMER-SD 486 Zvolený
17. Ján Tomus Nezávislý kandidát 466 Zvolený
18. Nadežda Suchá KDH 439 Zvolený
19. Pavel Jeleň SMER-SD 423 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, SPOLU, SaS 7 36,84 %
2. SMER-SD 7 36,84 %
3. KDH 4 21,05 %
4. NEKA 1 5,26 %