Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Hucín

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMK-MKP 23 56,09 %
2. MOST - HÍD 7 17,07 %
3. ĽS Naše Slovensko 3 7,31 %
4. OĽaNO 2 4,87 %
DOMA DOBRE 2 4,87 %
Koalícia PS a SPOLU 2 4,87 %
7. SMER-SD 1 2,43 %
SNS 1 2,43 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 1 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 1 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 0 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 0 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 0 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 2 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 1 Zvolený
Jaroslav Paška SNS 0 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 0 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 1 Nezvolený
Karol Konárik SNS 1 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 0 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 1 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 1 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 4 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 1 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 3 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 9 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 11 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 0 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 0 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 1 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 0 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 3 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 1 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 0 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 0 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 1 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Hucín