Komunálne voľby 2018 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Liptovský Mikuláš
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Liptovský Mikuláš)

Výsledky v kraji - Mesto Liptovský Mikuláš - Komunálne voľby 2018

Liptovský Mikuláš /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 5 756 50,89 % Zvolený
2. Vincent Kultan SPOLU, OKS, ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 4 759 42,07 % Nezvolený
3. Martin Chrapčiak Nezávislý kandidát 796 7,04 % Nezvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Michal Paška Nezávislý kandidát 1 841 Zvolený
2. Rudolf Urbanovič NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 1 219 Zvolený
3. Jaroslav Čefo Nezávislý kandidát 1 218 Zvolený
4. Lucia Cukerová Nezávislý kandidát 1 167 Zvolený
5. Ján Blcháč NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 1 163 Zvolený
6. Jaroslav Barok ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 063 Zvolený
7. Ľubica Staroňová ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 050 Zvolený
8. Alžbeta Smiešna ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 024 Zvolený
9. Anna Dvorščáková ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 015 Zvolený
10. Peter Cibák ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 1 005 Zvolený
11. Andrea Žideková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 964 Zvolený
12. Vincent Kultan ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 962 Zvolený
13. Miroslav Boďa NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 956 Zvolený
14. Marta Voštináková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 930 Zvolený
15. Ján Smieško ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 922 Zvolený
16. Ľubomír Raši ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 901 Zvolený
17. Jozef Bobák Nezávislý kandidát 805 Zvolený
18. Oldřich Drahovzal NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 787 Zvolený
19. Matej Géci Nezávislý kandidát 750 Zvolený
20. Marek Nemec NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 734 Zvolený
21. Michal Luníček ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 690 Zvolený
22. Ľuboš Trizna Nezávislý kandidát 567 Zvolený
23. Soňa Čupková NÁRODNÁ KOALÍCIA, SNS, SMER-SD 343 Zvolený
24. Jozef Repaský ŠANCA, NOVA, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS 237 Zvolený
25. Marta Jančušová Nezávislý kandidát 189 Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS, ŠANCA 10 40,00 %
2. NÁRODNÁ KOALÍCIA, SMER-SD, SNS 8 32,00 %
3. NEKA 7 28,00 %