Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Raková

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 152 21,49 %
2. ĽS Naše Slovensko 112 15,84 %
3. Koalícia PS a SPOLU 110 15,55 %
4. Kresťanská únia 66 9,33 %
5. KDH 63 8,91 %
6. KDŽP 46 6,50 %
7. SaS 41 5,79 %
8. SNS 40 5,65 %
9. OĽaNO 30 4,24 %
10. SME RODINA - Boris Kollár 28 3,96 %
11. KAH 4 0,56 %
12. STS 3 0,42 %
13. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 0,28 %
SZS 2 0,28 %
MOST - HÍD 2 0,28 %
DS 2 0,28 %
NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 0,28 %
18. SP 1 0,14 %
DOMA DOBRE 1 0,14 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 78 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 46 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 7 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 8 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 4 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 19 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 5 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 2 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 1 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 3 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 4 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 2 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 38 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 6 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 1 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 2 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 15 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 6 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 13 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 44 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 47 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 15 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 10 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 8 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 41 Zvolený
Andrej Hryc KAH 0 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 29 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 15 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 17 Nezvolený
Karol Konárik SNS 2 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 1 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 2 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 1 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 6 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 14 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 2 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 10 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 9 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 13 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 3 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 1 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 2 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 1 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 1 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Filip Danninger SP 0 Nezvolený
Michal Buraľ SP 0 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 1 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 0 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 0 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Viktor Valik STS 0 Nezvolený
Ján Lacko STS 2 Nezvolený
František Tanko STS 0 Nezvolený
Petra Kamenárová STS 1 Nezvolený
Dezider Bilý STS 1 Nezvolený
Róbert Bodiš STS 0 Nezvolený
Jaroslav Tokár STS 1 Nezvolený
Vojtech Tancoš STS 0 Nezvolený
Martin Somora STS 1 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 21 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 7 Zvolený
Marián Čaučík KDH 14 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 7 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 2 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 1 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 18 Nezvolený
Martin Čulen SZS 0 Nezvolený
Roman Kollár SZS 0 Nezvolený
Michal Krištof SZS 0 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 0 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 0 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 0 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 0 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 13 Zvolený
Alojz Baránik SaS 5 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 22 Zvolený
Natália Blahová SaS 4 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 5 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 3 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 1 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 1 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 37 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 40 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 8 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 11 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 5 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 1 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 1 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 1 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 45 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 13 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 5 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 17 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 21 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 6 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 10 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 7 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 16 Nezvolený
Michal Kravčík DS 2 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 0 Nezvolený
Pavol Gašper DS 1 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 1 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Raková