Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Turček

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 29 32,58 %
2. SNS 12 13,48 %
Koalícia PS a SPOLU 12 13,48 %
4. SaS 8 8,98 %
5. ĽS Naše Slovensko 6 6,74 %
KDH 6 6,74 %
7. Kresťanská únia 5 5,61 %
8. DOMA DOBRE 4 4,49 %
9. SME RODINA - Boris Kollár 3 3,37 %
10. OĽaNO 2 2,24 %
11. KDŽP 1 1,12 %
HLAS ĽUDU 1 1,12 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER-SD 18 Zvolený
Miroslav Číž SMER-SD 9 Zvolený
Robert Hajšel SMER-SD 1 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER-SD 2 Nezvolený
Igor Melicher SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER-SD 1 Nezvolený
Ján Mažgút SMER-SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER-SD 0 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER-SD 1 Nezvolený
Veronika Murková SMER-SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER-SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER-SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER-SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 0 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 2 Zvolený
Jaroslav Paška SNS 8 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 7 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 3 Nezvolený
Karol Konárik SNS 0 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 1 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 1 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA - Boris Kollár 1 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA - Boris Kollár 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 0 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 0 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 1 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 0 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 1 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 1 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 2 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 0 Zvolený
Marián Čaučík KDH 0 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 0 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 2 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 0 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 2 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 2 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 6 Zvolený
Natália Blahová SaS 2 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 0 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 2 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 2 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 5 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 0 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 2 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 5 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 2 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 0 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 1 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Turček