Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Stebnícka Huta

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. SMER-SD 12 24,00 %
2. ĽS Naše Slovensko 9 18,00 %
MOST - HÍD 9 18,00 %
4. KDH 6 12,00 %
5. DOMA DOBRE 4 8,00 %
6. KDŽP 3 6,00 %
7. SNS 2 4,00 %
Kresťanská únia 2 4,00 %
9. SKS 1 2,00 %
SaS 1 2,00 %
NAJ 1 2,00 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 10 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 5 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 1 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 0 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 2 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 3 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 0 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 1 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 1 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 2 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 4 Zvolený
Jaroslav Paška SNS 1 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 1 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 0 Nezvolený
Karol Konárik SNS 0 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 0 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 0 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 1 Zvolený
Marián Čaučík KDH 2 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 0 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 0 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 3 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 4 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 0 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 9 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 8 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Igor Adamec SKS 0 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 0 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 0 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 4 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 1 Zvolený
Alojz Baránik SaS 0 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 1 Zvolený
Natália Blahová SaS 0 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 0 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 0 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 0 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 0 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 0 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 1 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 0 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 1 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Stebnícka Huta