Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Obec Vyšný Kubín

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. Koalícia PS a SPOLU 47 20,88 %
2. KDH 40 17,77 %
3. Kresťanská únia 32 14,22 %
4. SMER-SD 24 10,66 %
5. SaS 18 8,00 %
6. ĽS Naše Slovensko 17 7,55 %
7. SNS 12 5,33 %
8. SME RODINA - Boris Kollár 9 4,00 %
9. OĽaNO 8 3,55 %
10. KDŽP 3 1,33 %
Koalícia KSS, VZDOR 3 1,33 %
12. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 0,88 %
SZS 2 0,88 %
PD 2 0,88 %
DS 2 0,88 %
16. KAH 1 0,44 %
SP 1 0,44 %
MOST - HÍD 1 0,44 %
NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 0,44 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 17 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 11 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 0 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 0 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 2 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 0 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 0 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 1 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 0 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 0 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 0 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 3 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 1 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 0 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 1 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 0 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 0 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 4 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 2 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 1 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 5 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 6 Zvolený
Andrej Hryc KAH 0 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 8 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 4 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 4 Nezvolený
Karol Konárik SNS 0 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 0 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 1 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 0 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 1 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 2 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA 1 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA 7 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA 0 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA 0 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA 0 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA 0 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA 0 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA 0 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA 6 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA 0 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA 0 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA 1 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA 1 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 2 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 2 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 4 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 1 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 0 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 0 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 0 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 0 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 0 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 0 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Filip Danninger SP 1 Nezvolený
Michal Buraľ SP 0 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 0 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 1 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 0 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 10 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 4 Zvolený
Marián Čaučík KDH 11 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 8 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 3 Nezvolený
Michal Považan KDH 1 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 10 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 2 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 0 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 10 Nezvolený
Martin Čulen SZS 1 Nezvolený
Roman Kollár SZS 1 Nezvolený
Michal Krištof SZS 0 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 0 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 0 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 0 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 0 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 0 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 0 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 1 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 1 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 2 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 1 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 1 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 10 Zvolený
Alojz Baránik SaS 3 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 7 Zvolený
Natália Blahová SaS 0 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 3 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 0 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 0 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 0 Nezvolený
Karol Galek SaS 0 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 1 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 1 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 0 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 14 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 30 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 12 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 2 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 2 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 20 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 7 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 7 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 4 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 10 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 5 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 4 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 0 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 1 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 4 Nezvolený
Michal Kravčík DS 2 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 1 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 0 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 1 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v obci Vyšný Kubín