Euro voľby 2019 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet odovzdaných obálok
Počet platných hlasov
Volebná účasť


Euro voľby 2019 - Mesto Veľký Krtíš

Voľba strán:

# Strana Počet hlasov Percentuálne rozdelenie
1. ĽS Naše Slovensko 348 21,77 %
2. SMER-SD 332 20,77 %
3. Koalícia PS a SPOLU 299 18,71 %
4. OĽaNO 155 9,69 %
5. SaS 90 5,63 %
6. SNS 76 4,75 %
7. SME RODINA - Boris Kollár 51 3,19 %
8. KDH 48 3,00 %
9. SMK-MKP 40 2,50 %
10. KDŽP 35 2,19 %
11. SZS 26 1,62 %
12. MOST - HÍD 19 1,18 %
13. Kresťanská únia 17 1,06 %
14. KAH 11 0,68 %
15. NÁRODNÁ KOALÍCIA 10 0,62 %
16. Koalícia KSS, VZDOR 8 0,50 %
17. MKDA-MKDSZ 7 0,43 %
DOMA DOBRE 7 0,43 %
19. STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 4 0,25 %
PD 4 0,25 %
21. SRK 3 0,18 %
22. DS 2 0,12 %
23. SP 1 0,06 %
HLAS ĽUDU 1 0,06 %
SKS 1 0,06 %
SNJ-sv 1 0,06 %
Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 0,06 %
NAJ 1 0,06 %

Voľba poslancov:

Meno Strana Počet hlasov Status
Monika Beňová SMER - SD 206 Zvolený
Miroslav Číž SMER - SD 118 Zvolený
Robert Hajšel SMER - SD 39 Zvolený
Katarína Roth Nev... SMER - SD 10 Nezvolený
Igor Melicher SMER - SD 18 Nezvolený
Martin Lancz SMER - SD 3 Nezvolený
Ján Mažgút SMER - SD 3 Nezvolený
Richard Eliáš SMER - SD 15 Nezvolený
Ladislav Rolník SMER - SD 3 Nezvolený
Peter Voľanský SMER - SD 0 Nezvolený
Veronika Murková SMER - SD 2 Nezvolený
Zdenko Svoboda SMER - SD 0 Nezvolený
Martin Karaš SMER - SD 2 Nezvolený
Peter Hanulík SMER - SD 1 Nezvolený
Štefan Kuffa KDŽP 27 Nezvolený
Marián Tkáč KDŽP 2 Nezvolený
Viliam Oberhauser KDŽP 5 Nezvolený
Marián Servátka KDŽP 0 Nezvolený
Tomáš Janco KDŽP 0 Nezvolený
Mária Benová KDŽP 0 Nezvolený
Matej Šarocký KDŽP 0 Nezvolený
Miroslav Vetrík KDŽP 0 Nezvolený
Darius Hatok KDŽP 0 Nezvolený
Filip Kuffa KDŽP 14 Nezvolený
Jozef Liday KDŽP 1 Nezvolený
Karina Pénzešová KDŽP 0 Nezvolený
Pavol Nižnánsky KDŽP 0 Nezvolený
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko 69 Nezvolený
Milan Mazurek ĽS Naše Slovensko 131 Nezvolený
Miroslav Radačovský ĽS Naše Slovensko 106 Zvolený
Lukáš Kopáč ĽS Naše Slovensko 12 Nezvolený
Miroslav Urban ĽS Naše Slovensko 17 Nezvolený
Karol Polanský ĽS Naše Slovensko 3 Nezvolený
Lucia Žužová ĽS Naše Slovensko 11 Nezvolený
Ondrej Ďurica ĽS Naše Slovensko 26 Nezvolený
Lenka Bočkayová ĽS Naše Slovensko 4 Nezvolený
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko 29 Nezvolený
Miloš Zverina ĽS Naše Slovensko 2 Nezvolený
Jozef Mihalčin ĽS Naše Slovensko 0 Nezvolený
Norbert Lichtner ĽS Naše Slovensko 10 Nezvolený
Milan Uhrík ĽS Naše Slovensko 130 Zvolený
Andrej Hryc KAH 11 Nezvolený
Jaroslav Paška SNS 32 Nezvolený
Karol Farkašovský SNS 24 Nezvolený
Pavol Dubček SNS 22 Nezvolený
Karol Konárik SNS 8 Nezvolený
Maroš Pavlovič SNS 1 Nezvolený
Ján Krišanda SNS 0 Nezvolený
Eva Milučká SNS 0 Nezvolený
Jaroslav Barcaj SNS 0 Nezvolený
Jana Beňáková Tul... SNS 0 Nezvolený
Vladimír Fraňo SNS 1 Nezvolený
Ján Holodňák SNS 0 Nezvolený
Martin Čornej SNS 0 Nezvolený
Monika Gergeľová SNS 1 Nezvolený
Tibor Jančula SNS 0 Nezvolený
Peter Pčolinský SME RODINA 15 Nezvolený
Ľudovít Goga SME RODINA 11 Nezvolený
Petra Krištúfková SME RODINA 12 Nezvolený
Ivan Bella SME RODINA 7 Nezvolený
Sylvia Kulasik SME RODINA 2 Nezvolený
Dušan Doliak SME RODINA 1 Nezvolený
Eva Hudecová SME RODINA 4 Nezvolený
Dominika Sabová SME RODINA 2 Nezvolený
Jozef Mozol SME RODINA 1 Nezvolený
Tomáš Gbúr SME RODINA 3 Nezvolený
Michal Gašaj SME RODINA 1 Nezvolený
Rastislav Masnyk SME RODINA 0 Nezvolený
Dalibor Steindl SME RODINA 1 Nezvolený
Martin Dzielavský SME RODINA 0 Nezvolený
Igor Matovič OĽaNO 28 Nezvolený
Michal Šipoš OĽaNO 34 Nezvolený
Peter Pollák OĽaNO 61 Zvolený
Zita Pleštinská OĽaNO 2 Nezvolený
Dominik Drdul OĽaNO 3 Nezvolený
Eva Horváthová OĽaNO 8 Nezvolený
Milan Potocký OĽaNO 1 Nezvolený
Lucia Greškovitsová OĽaNO 0 Nezvolený
Igor Dušenka OĽaNO 2 Nezvolený
Dušan Šándor OĽaNO 0 Nezvolený
Lucia Rennerová OĽaNO 6 Nezvolený
Pavol Jusko OĽaNO 2 Nezvolený
Eva Ivanovová OĽaNO 6 Nezvolený
Matúš Bystriansky OĽaNO 78 Nezvolený
Martina Šimkovičová STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Martin Hoza STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Martin Augustín STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Ľubomír Šesták STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 0 Nezvolený
Henrieta Dvorská STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 1 Nezvolený
Tatiana Simona De... STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2 Nezvolený
Filip Danninger SP 0 Nezvolený
Michal Buraľ SP 0 Nezvolený
Marian Vidiščák SP 0 Nezvolený
Zuzana Štrbíková SP 0 Nezvolený
Adrián Ondrovič SP 1 Nezvolený
Lenka Humajová SP 0 Nezvolený
Jaroslava Marcine... SP 0 Nezvolený
Peter Marček HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Márius Hričovský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Roman Bušo HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Róbert Pukalovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ondrej Štefik HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Martin Graus HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Zdena Patakyová HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Tibor Belovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marek Školuda HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Rastislav Lehotský HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Ľubomír Schmida HLAS ĽUDU 1 Nezvolený
Dušan Marušák HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Marian Hlavatovič HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Gené Martan HLAS ĽUDU 0 Nezvolený
Károly Less MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Zoltán Bogoly MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Agáta Janková MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Roland Bánhegyi MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Péter Fehér MKDA-MKDSZ 3 Nezvolený
Jozef Mikus MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Eva Šinková MKDA-MKDSZ 3 Nezvolený
Gejza Dubovicky MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Eleonóra Majorová MKDA-MKDSZ 1 Nezvolený
Viktória Seresová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Tamás Miško MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Jácint Kecskeméti MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Peter Galko MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Bianka Czetőová MKDA-MKDSZ 0 Nezvolený
Ivan Štefanec KDH 25 Zvolený
Miriam Lexmann KDH 8 Zvolený
Marián Čaučík KDH 8 Nezvolený
Andrej Klapica KDH 0 Nezvolený
Miriam Kuzárová KDH 1 Nezvolený
Lucia Gurbáľová KDH 0 Nezvolený
Ján Hencel KDH 0 Nezvolený
Michal Považan KDH 2 Nezvolený
Veronika Jankovičová KDH 0 Nezvolený
Radoslav Kozák KDH 0 Nezvolený
Ondrej Tunega KDH 0 Nezvolený
Martin Šmilňák KDH 1 Nezvolený
Tomáš Merašický KDH 0 Nezvolený
Ján Figeľ KDH 16 Nezvolený
Martin Čulen SZS 5 Nezvolený
Roman Kollár SZS 4 Nezvolený
Michal Krištof SZS 8 Nezvolený
Silvia Mackovičová SZS 8 Nezvolený
Miroslav Pástor SZS 2 Nezvolený
József Nagy MOST - HÍD 7 Nezvolený
Norbert Kurilla MOST - HÍD 2 Nezvolený
Andrea Vitkóová MOST - HÍD 2 Nezvolený
Michal Goriščák MOST - HÍD 0 Nezvolený
Zuzana Csadyová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Gabriel Csicsai MOST - HÍD 4 Nezvolený
Jozef Želinský MOST - HÍD 0 Nezvolený
Attila Agócs MOST - HÍD 4 Nezvolený
Pavol Burdiga MOST - HÍD 0 Nezvolený
Erika Halašová MOST - HÍD 0 Nezvolený
Marián Tóth MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ágnes Héder MOST - HÍD 0 Nezvolený
Richard Šarközi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Csaba Csízi MOST - HÍD 0 Nezvolený
Ibrahim Maiga PD 4 Nezvolený
Alojz Hančin PD 0 Nezvolený
Otília Hamacková PD 1 Nezvolený
Miroslav Sečany PD 0 Nezvolený
Alfonz Kaliaš SRK 2 Nezvolený
Igor Adamec SKS 0 Nezvolený
Daniel Mikolaj SKS 0 Nezvolený
Kristína Šabíková SKS 0 Nezvolený
Stanislav Pánis SNJ-sv 0 Nezvolený
Ľudovít Líška SNJ-sv 0 Nezvolený
Jana Lachkovičová SNJ-sv 0 Nezvolený
Jaromír Okša SNJ-sv 0 Nezvolený
Jozef Zima SNJ-sv 0 Nezvolený
Juraj Mezei SNJ-sv 0 Nezvolený
Ladislav Cibulya SNJ-sv 0 Nezvolený
Andrea Justusová SNJ-sv 0 Nezvolený
Marian Bukoven SNJ-sv 0 Nezvolený
Dagmar Weissabelová SNJ-sv 0 Nezvolený
Milan Kršiak SNJ-sv 0 Nezvolený
Pál Csáky SMK-MKP 25 Nezvolený
József Berényi SMK-MKP 24 Nezvolený
Ákos Horony SMK-MKP 0 Nezvolený
Balázs Tárnok SMK-MKP 1 Nezvolený
Enikő Mag Fodor SMK-MKP 2 Nezvolený
Dávid Nagy SMK-MKP 0 Nezvolený
Adrianna Gergely ... SMK-MKP 0 Nezvolený
Zoltán Huďár SMK-MKP 0 Nezvolený
Zsolt Baranyay SMK-MKP 0 Nezvolený
Anikó Mészáros SMK-MKP 1 Nezvolený
Zoltán Környi SMK-MKP 0 Nezvolený
Bence Endre Hajdók SMK-MKP 0 Nezvolený
Tamás Várady SMK-MKP 1 Nezvolený
Lilla Bartalos Sz... SMK-MKP 1 Nezvolený
Štefan Adam DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Helena Mezenská DOMA DOBRE 2 Nezvolený
Zuzana Valocká DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Roman Chudý DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Jana Špuntová DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Zoltán Bíró DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Marián Biskupič DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Stanislav Irsák DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Jana Fabová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Zoltán Ďurčík DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Barbora Bugárová DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Martin Tehlár DOMA DOBRE 0 Nezvolený
Matej Melicherčík DOMA DOBRE 3 Nezvolený
Asadullah Akbari DOMA DOBRE 1 Nezvolený
Jozef Hrdlička Koalícia KSS, VZDOR 6 Nezvolený
Jalal Suleiman Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Miroslav Pomajdík Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Jozef Červeňák Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Stanislav Pirošík Koalícia KSS, VZDOR 3 Nezvolený
Iveta Kohanová Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Pákozdy Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Michal Kotian Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Martin Jágrik Koalícia KSS, VZDOR 1 Nezvolený
Karol Ondriaš Koalícia KSS, VZDOR 2 Nezvolený
Ľubomír Jánošík Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Ján Chalabala Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Peter Badida Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Pavol Suško Koalícia KSS, VZDOR 0 Nezvolený
Eugen Jurzyca SaS 32 Zvolený
Alojz Baránik SaS 19 Nezvolený
Lucia Ďuriš Nicho... SaS 50 Zvolený
Natália Blahová SaS 8 Nezvolený
Miroslav Žiak SaS 18 Nezvolený
Ján Rudolf SaS 2 Nezvolený
Karol Ides SaS 0 Nezvolený
Lenka Jakubčová SaS 3 Nezvolený
Michal Kozubík SaS 2 Nezvolený
Karol Galek SaS 1 Nezvolený
Branislav Bukviar SaS 9 Nezvolený
Martina Lopatková SaS 0 Nezvolený
Igor Prieložný SaS 1 Nezvolený
Tomáš Popovič SaS 2 Nezvolený
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Roman Ruhig Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Andrej Trnovec Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Štefan Hrušovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Richard Burkovský Slovenská ľudová strana (SĽS) 1 Nezvolený
Elena Šubjaková Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Pavol Šedivý Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Adam Kúkel Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Jozef Valovič Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Peter Puškár Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Miroslav Faktor Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Hana Jablonovská Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Martin Bálik Slovenská ľudová strana (SĽS) 0 Nezvolený
Branislav Grimm NAJ 0 Nezvolený
Ľubomír Moravčík NAJ 0 Nezvolený
Anton Gajdoš NAJ 0 Nezvolený
Zuzana Kúdelková NAJ 0 Nezvolený
Emil Samko NAJ 0 Nezvolený
Štefan Mirga NAJ 0 Nezvolený
Radoslav Ščuka NAJ 1 Nezvolený
Vladimír Bálint NAJ 0 Nezvolený
Jozef Zaťko NAJ 0 Nezvolený
Peter Hlucháň NAJ 0 Nezvolený
Roman Čonka NAJ 0 Nezvolený
Roman Hílek NAJ 0 Nezvolený
Anton Berczy NAJ 0 Nezvolený
Marek Baláž NAJ 0 Nezvolený
Anna Záborská Kresťanská únia 13 Nezvolený
Branislav Škripek Kresťanská únia 11 Nezvolený
Lýdia Pilková Kresťanská únia 0 Nezvolený
Lukáš Ronec Kresťanská únia 2 Nezvolený
Peter Broz Kresťanská únia 1 Nezvolený
Daniel Šobr Kresťanská únia 3 Nezvolený
Lucia Baranová Ma... Kresťanská únia 0 Nezvolený
Martin Smrčo Kresťanská únia 0 Nezvolený
Miroslav Baník Kresťanská únia 0 Nezvolený
Alena Harvanová Kresťanská únia 0 Nezvolený
Daniel Lukáč Kresťanská únia 0 Nezvolený
Michal Šimečka Koalícia PS a SPOLU 124 Zvolený
Vladimír Bilčík Koalícia PS a SPOLU 37 Zvolený
Simona Petrík Koalícia PS a SPOLU 31 Nezvolený
Zora Jaurová Koalícia PS a SPOLU 18 Nezvolený
Pavel Macko Koalícia PS a SPOLU 6 Nezvolený
Martin Hojsík Koalícia PS a SPOLU 45 Zvolený
Michal Wiezik Koalícia PS a SPOLU 60 Zvolený
Ondrej Prostredník Koalícia PS a SPOLU 22 Nezvolený
Tomáš Dentico Koalícia PS a SPOLU 2 Nezvolený
Lucia Kleštincová Koalícia PS a SPOLU 19 Nezvolený
Emília Mesarošová Koalícia PS a SPOLU 9 Nezvolený
Michal Liptaj Koalícia PS a SPOLU 3 Nezvolený
Dominik Hatiar Koalícia PS a SPOLU 8 Nezvolený
Jozef Mihál Koalícia PS a SPOLU 31 Nezvolený
Michal Kravčík DS 2 Nezvolený
Jela Tvrdoňová DS 1 Nezvolený
Pavol Gašper DS 0 Nezvolený
Martina Vaško Sab... DS 0 Nezvolený
Ján Greššo DS 1 Nezvolený
Erika Várošová DS 0 Nezvolený
Dušan Katuščák DS 0 Nezvolený
Ivan Matušek DS 0 Nezvolený
Milan Michalič DS 0 Nezvolený
Robert Bezek DS 0 Nezvolený
Roman Krištín DS 0 Nezvolený
Vladislav Kačmár DS 0 Nezvolený
Igor Hornák DS 0 Nezvolený
Juraj Hríb DS 0 Nezvolený
Peter Tomeček NÁRODNÁ KOALÍCIA 2 Nezvolený
Anton Martvoň NÁRODNÁ KOALÍCIA 5 Nezvolený
Slavomír Harabin NÁRODNÁ KOALÍCIA 3 Nezvolený
Radovan Znášik NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marieta Okenková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marta Rácová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Marián Rusznyák NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Sergej Kozlík NÁRODNÁ KOALÍCIA 4 Nezvolený
Ľubica Blašková NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Peter Švec NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Juraj Srnec NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Ján Piľa NÁRODNÁ KOALÍCIA 1 Nezvolený
Petra Margušová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený
Andrej Gmitter NÁRODNÁ KOALÍCIA 0 Nezvolený

Vývoj volebnej účasti na Slovensku a v meste Veľký Krtíš