Komunálne voľby 1994 na Slovensku

Zadajte kraj/okres/mesto/obec
alebo vyberte zo zoznamu.
Výsledky pre Banská Bystrica
Počet zapísaných voličov
Počet vydaných obálok
Počet platných hlasov za predsedu
Počet platných hlasov za poslancov
Volebná účasť
(Banská Bystrica)

Výsledky v kraji - Mesto Banská Bystrica - Komunálne voľby 1994

Banská Bystrica /výsledky/



Voľba primátora:

# Kandidát Strany Počet hlasov Percentuálne rozdelenie Status
1. Igor Presperín SDĽ 6 293 29,49 % Zvolený


Voľba poslancov:

# Kandidát Strany Počet hlasov Status
1. Ida Cabanová HZDS Zvolený
2. Eva Čumová KDH, , DS Zvolený
3. Gabriela Gémešová KDH, , DS Zvolený
4. Pavol Katreniak KDH, , DS Zvolený
5. Márius Mika KDH, , DS Zvolený
6. Vladimír Plintovič KDH, , DS Zvolený
7. Pavol Šimon Blaško HZDS Zvolený
8. Igor Cmarko SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
9. Ján Čierny SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
10. Ján Glos KDH, , DS Zvolený
11. Ján Králik SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
12. Jana Borguľová SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
13. Ivan Daniš HZDS Zvolený
14. Jozef Haško KDH, , DS Zvolený
15. Gerard Kubíny KDH, , DS Zvolený
16. Miloslav Mojžiš KDH, , DS Zvolený
17. Peter Púchovský KDH, , DS Zvolený
18. Martin Baník KDH, , DS Zvolený
19. Ján Biba KDH, , DS Zvolený
20. Marcela Gajdošová KDH, , DS Zvolený
21. Dušan Jankovský KDH, , DS Zvolený
22. Jaroslav Klvač SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
23. Stanislav Kobora HZDS Zvolený
24. Július Abrahám HZDS Zvolený
25. Eduard Blatnický KDH, , DS Zvolený
26. Mojmír Haško KDH, , DS Zvolený
27. Oľga Kazanská HZDS Zvolený
28. Karol Kokavec KDH, , DS Zvolený
29. Vladimír Lichý HZDS Zvolený
30. Roman Hradecký SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
31. Dušan Oravec SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
32. Karol Badinský ZRS Zvolený
33. Miroslava Čermáková ZRS Zvolený
34. Jozef Horváth SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
35. Miroslav Kollár SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
36. Katarína Tomanová KDH, , DS Zvolený
37. Pavol Bielik KDH, , DS Zvolený
38. Ján Gajdoš KDH, , DS Zvolený
39. Daniel Komora KDH, , DS Zvolený
40. Peter Lačný KDH, , DS Zvolený
41. Eva Vnenčáková KDH, , DS Zvolený
42. Ivan Apfel SPŽSR Zvolený
43. Jana Brázdilová KDH, , DS Zvolený
44. Pavol Ďurček KDH, , DS Zvolený
45. Ján Chladný KDH, , DS Zvolený
46. Tatiana Kamenská KDH, , DS Zvolený
47. Ján Lehocký SPŽSR Zvolený
48. Igor Michalovič KDH, , DS Zvolený
49. Anna Matalová NS Zvolený
50. Rudolf Očenáš SPŽSR Zvolený
51. Dušan Kvasna KDH, , DS Zvolený
52. František Záhorovský KDH, , DS Zvolený
53. Stanislav Žabka SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
54. Peter Daubner NS Zvolený
55. Vladimír Hudec SDĽ, SDSS, HPSR Zvolený
56. Stanislav Riša NS Zvolený


Koalície:

# Názov koalície Počet zvolených kandidátov Percentuálne rozdelenie koalícií
1. KDH 13 23,21 %
2. SDĽ 10 17,86 %
3. 10 17,86 %
4. HZDS 7 12,50 %
5. DS 7 12,50 %
6. NS 3 5,36 %
7. SPŽSR 3 5,36 %
8. ZRS 2 3,57 %
9. SDSS 1 1,79 %